Licówki tylko na 2 zęby, czy tak się da i czy to może dobrze wyglądać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-15, 06:46   #1
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122

Licówki tylko na 2 zęby, czy tak się da i czy to może dobrze wyglądać?


Od zdjęcia aparatu (wiele lat temu) mam problem z dwójkami, które od początku nie są idealnie proste, a do tego ciągle lekko się skrzywiają, zakładam na noc aparat retencyjny, jest lepiej, a za krótki czas znów jest źle Pomyślałam, czy nie dałoby się założyć na nie licówek, żeb skorygować kształt i wreszcie mieć idealne zęby. Ale... czy to w ogóle możliwe? Tzn wiem, że można jeśli chodzi o pojedyncze zęby, ale takie, które lekko się krzywią? Mam nadzieję, że licówka zapobiegłaby temu... Poza tym zastanawiam się, czy to może dobrze wyglądać, czy licówki pośród moich własnych zębów nie będą wyglądały sztucznie, zwłaszcza że nie mam pewności, czy zostaną zrobione ładnie... I jeszcze jedno: licówek nie da się zdjąć gdyby się nie podobały, prawda? Skoro pod nie piłuje się zęby, jest to decyzja już na zawsze? Trochę mnie to przeraża, piłowanie przednich zębów, najbardziej narażonych na złamania.... Doradzicie coś?
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 07:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.