Mamy październikowe 2018 cz. IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-03, 12:59   #631
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Nie pamietam na kiedy masz termin ale to 2 dni i licze,ze beda bo to kurier No ja teoretycznie jeszcze miesiac wiec licze ze cos lepiej bedzie mi sie chodzic a jak nie to bede miec wielkie reformy siegajace pod pachy jak brzuch zniknie
Widze tez szare a gdzie na allgero czy gdzie? Jak cos to wyslesz linka ?
Na 9 ale tak naprawdę to może być kwestia dni
A prześcieradło to samo co w linku, kolor stalowy. Do łòżeczka kupiłam taki sam, a przyszły 2 ròżne odcienie
Przypadkiem je trafiłam, bo szukałam przescieradła dla còry i na łòżko sypialniane.
Tyle co macałam to jakościowo bardzo fajne.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 13:23   #632
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Tak sobie myślę że muszę nauczyć pare osób mówić ladnie na karmienie piersią. Zauważyłam że sporo osób mi mówi: wywalisz CYCKA dasz CYCKA / CYCA a mnie to irytuje. Albo głupie teksty ze to mleko do kawy. Albo jak sie denerwuje to z ust obcych można usłyszeć : bo ci się mleko w cyckach zważy... najchętniej odpowiedziałam coś równie głupiego.
Czy tylko mnke to irytuje ? Ja nie chciałabym żeby ktoś o moich piersiach tak mówił. Pozatym to są moim zdaniem takie prostackie wypowiedzi... I głupie żarty. przepraszam jeśli kogoś urazilam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie to w ogóle nie razi i nie przeszkadza. Cycek to cycek. Nie uważam tego za prostactwo.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 13:43   #633
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Mnie na ile kojarzę nikt nie poczęstował słowem "cycek", raczej słyszę "piersi" i tyle. Cycki to mówimy najczęsciej na piersi kurze

Na gazie pyrka mi leczo na 2-3 dni, zaraz zrobię ciasto.ze śliwkami i mam labę
Jeszcze dzisiaj chcę pochować swoje ciuchy letnie, bo może i będzie ciepło, ale już raczej w sukienkach na naramkach nie będę chodzić.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 14:52   #634
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Tak sobie myślę że muszę nauczyć pare osób mówić ladnie na karmienie piersią. Zauważyłam że sporo osób mi mówi: wywalisz CYCKA dasz CYCKA / CYCA a mnie to irytuje. Albo głupie teksty ze to mleko do kawy. Albo jak sie denerwuje to z ust obcych można usłyszeć : bo ci się mleko w cyckach zważy... najchętniej odpowiedziałam coś równie głupiego.
Czy tylko mnke to irytuje ? Ja nie chciałabym żeby ktoś o moich piersiach tak mówił. Pozatym to są moim zdaniem takie prostackie wypowiedzi... I głupie żarty. przepraszam jeśli kogoś urazilam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby ktoś mi powiedział, że mi się mleko zwazy to jemu bym odpowiedziała, że chyba mu mózg wyzarlo.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 14:55   #635
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja szczerze to wogole nie myslalam zeby kupic takie cos

Myslalam ze wystarczy jak poloze jakas pielusze po dlugosci i starczy ale tez kupie w sumie tanie sa a bedzie materacyk czysty przynajmniej

Ja chyba kupie bordo i szary zeby bylo urozmaicenie


Ja tez miałam nie kupować !!!!! Ale w sumie taka mega długa jest ta gondola i nie wiem czy jakoś ładnie ta pieluchę zawine. Zrobię obiad i spróbuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 15:05   #636
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja tez miałam nie kupować !!!!! Ale w sumie taka mega długa jest ta gondola i nie wiem czy jakoś ładnie ta pieluchę zawine. Zrobię obiad i spróbuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurde ja chyba wezme szary i czarny bedzie ladnie do czarnych elementow pasowac i kocyki lepiej sie prezentowac na takim tle
Nie ja nie bede kombinowac juz z pielucha sa tak tanie ze chyba nawet wole miec takie zabezpieczenie zeby materacyk byl caly czysty

A nie mowilam Ci chyba ze kupilam taka skorzana raczke na wozek zeby nalozyc na ta raczke co jest teraz bo ona sie bedzie brzydko zdzierac zapewne nawet Pani tam w sklepie mowila ze no niestety sie to przeciera takze moj mowi skoro takie cos jest to kup bedzie ladniej nawet wygladac
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 15:07   #637
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Kurde ja chyba wezme szary i czarny bedzie ladnie do czarnych elementow pasowac i kocyki lepiej sie prezentowac na takim tle

Nie ja nie bede kombinowac juz z pielucha sa tak tanie ze chyba nawet wole miec takie zabezpieczenie zeby materacyk byl caly czysty



A nie mowilam Ci chyba ze kupilam taka skorzana raczke na wozek zeby nalozyc na ta raczke co jest teraz bo ona sie bedzie brzydko zdzierac zapewne nawet Pani tam w sklepie mowila ze no niestety sie to przeciera takze moj mowi skoro takie cos jest to kup bedzie ladniej nawet wygladac


A gdzie kupiłaś to na rączkę ?? Wysłałam Ci zdjęcie na insta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-03, 15:40   #638
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Na 9 ale tak naprawdę to może być kwestia dni
A prześcieradło to samo co w linku, kolor stalowy. Do łòżeczka kupiłam taki sam, a przyszły 2 ròżne odcienie
Przypadkiem je trafiłam, bo szukałam przescieradła dla còry i na łòżko sypialniane.
Tyle co macałam to jakościowo bardzo fajne.
No to jak na dniach to fakt nie oplaca sie Ja licze,ze u mnie jeszcze caly miesiac wiec predzej uzyje
No wlasnie fajne bawelna takze extra skoro polecasza to tym bardziej klikne dzieki tez za opinie

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś to na rączkę ?? Wysłałam Ci zdjęcie na insta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Juz ci wyslalam tam linka

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Masakra od wczoraj mnie przesladuje nowa piosenka Sarsy nie chce mi wyjsc z glowy taka melodia wpadajaca w ucho

OJ bede chyba caly tydzien ta szafe i komode ogarniac bo troche juz ogarnelam ale jednak troche schylania i juz kregoslup boli a nie chce potem cierpiec na wieczor jak przesadze
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 16:35   #639
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Hej dziewczyny.
Bylam dzis odebrac zamowienie z empika. Kupilam laktator ręczny za jakieś 22zl a normalnie z tego co widziałam na necie dużo drożej chodzi. do tego gratis dostalam jeszcze termometr.
Nie wiadomo tak naprawdę czy wogole bedzie potrzebny ten laktator wiec jak była okazja to wolę tyle zapłacić niz nie wiadomo ile. 20180903_165235.jpeg20180903_165250.jpeg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 16:37   #640
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

I do tego jeszcze taki smoczek za 6zl z 30zl w promo do inhalacji. Moze sie kiedys przyda. Do tej białej kulki daje się wacik nasączony olejkami i dzidzi to sobie wdycha spokojnie wydaje mi sie ze fajny sposób na taka inhalacje jak już była by konieczna. 20180903_164429.jpeg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 16:47   #641
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Bylam dzis odebrac zamowienie z empika. Kupilam laktator ręczny za jakieś 22zl a normalnie z tego co widziałam na necie dużo drożej chodzi. do tego gratis dostalam jeszcze termometr.
Nie wiadomo tak naprawdę czy wogole bedzie potrzebny ten laktator wiec jak była okazja to wolę tyle zapłacić niz nie wiadomo ile. Załącznik 7636606Załącznik 7636611

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Na pewno się przyda jak będziesz chciała wyjść gdzieś, ze znajomymi czy nie wiem do kosmetyczki gdziekolwiek bez dziecka nie będziesz ograniczona czasowo między jednym a drugim karmieniem. A cena super!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-03, 16:56   #642
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

No wlasnie za ta cene czy sie przyda czy nie to nie szkoda. Jak bym miala dac 100zl za cos co nie będzie używane to by było mi mega szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 16:57   #643
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
No wlasnie za ta cene czy sie przyda czy nie to nie szkoda. Jak bym miala dac 100zl za cos co nie będzie używane to by było mi mega szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dlatego ja zamówiłam ten z alie,
Elektryczny 52 zł to tez nie jakiś mega duży wydatek a wiedziałam ze na pewno się przyda. Jak widziałam
Ceny tych innych elektrycznych to mi oczy wychodziły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 17:09   #644
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
OJ bede chyba caly tydzien ta szafe i komode ogarniac bo troche juz ogarnelam ale jednak troche schylania i juz kregoslup boli a nie chce potem cierpiec na wieczor jak przesadze
Lepiej wolniej a bez niespodzianek

Ja dziś chciałam tylko poodkładać letnie rzeczy co zostanie na kolejny rok, a co wydam i pòł godziny roboty, a zmęczona byłam jakbym z 10 przewaliła
Za to uszykowałam ciuchy na wyjście ze szpitala - leginsy, t-shirt i bluza. Do auta starczy

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Bylam dzis odebrac zamowienie z empika. Kupilam laktator ręczny za jakieś 22zl a normalnie z tego co widziałam na necie dużo drożej chodzi. do tego gratis dostalam jeszcze termometr.
Nie wiadomo tak naprawdę czy wogole bedzie potrzebny ten laktator wiec jak była okazja to wolę tyle zapłacić niz nie wiadomo ile.
Za tyle to nie kupisz nigdzie nawet takiego na zasadzie zasysacza
Więc super zakup
A laktator warto mieć, już nawet nie o wyjścia chodzi (np moja còra do roku nie chciała w ogòle butli, nawet z moim mlekiem), ale o sytuacje typu zapalenie piersi, pobudzenie laktacji.
Ja to ściągnięte mleczko co ona nie chciała pić zużywałam do kaszek

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
I do tego jeszcze taki smoczek za 6zl z 30zl w promo do inhalacji. Moze sie kiedys przyda. Do tej białej kulki daje się wacik nasączony olejkami i dzidzi to sobie wdycha spokojnie wydaje mi sie ze fajny sposób na taka inhalacje jak już była by konieczna.
Fajny, oby nie był w użyciu
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 17:19   #645
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Dziewczyny, do wózka macie (czy kupujecie) 1 prześcieradło czy więcej? Jakieś na zmianę?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 17:23   #646
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do wózka macie (czy kupujecie) 1 prześcieradło czy więcej? Jakieś na zmianę?


Ja kupię 2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 17:53   #647
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Heja! Nadrobilam watek po paru dniach lenistwa u rodzicow jakis slaby zasieg tu mam. Odpoczywamy z Janinka na maxa. Jedyny wysilek to wejscie na 3 pietro i mieszanie zupy na obiad moj TZ remontuje. Poprawia gory dla mlodej
W ostatnich dniach dokupilam wszystkie drobiazgi, zostaly tylko waciki nasaczone spirytusem do pepka. Kolezanka uzywala jakiejs glinki i pepek odpadl po 4 dniach(jakis nowy francuski patent), musze obadac nadszedl czas oczekiwania.
Mila! Ile Ty masz lat jesli moge spytac? Na tych zdjeciach z insta wygladasz tak mlodo...
Widze, ze szara mafia sie rozrasta.. chyba musze urodzic we wrzesniu w sobote trenowalismy z TZ wkladanie fotelika do auta do bazy i wypinanie i noszenie.. tylko dziecka brak
Ja mam do gondoli i kosza w sumie 4 przescieradelka. Tez z allegro za 8zl. W gwiazdki szalu nie robia niestety. Mam tez kupione podklady pod nie. Nie wiem czy bede wkladac do gondoli, ale do kosza na pewno.
Ostatnio w Ikei kupilam pokrowce na przewijak i sa super. Bardzo miekkie i przykrywaja rogi mojego przewijaka.
Jakos tak mi wszelkie ciazowe nidogodnosci chwilowo zniknely, ze jest ok. Mam nadzieje dotrwac do terminu jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 18:39   #648
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Wchodzę dziś do domu a tam przyjęcie niespodzianka ! Znajome zorganizowały mi baby party! Po tych smutnych wydarzeniach na reszcie coś dobrego. Az sie poplakalam ze wzruszenia. Załącznik 7635311

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk
Ale kochane!! Suuuper

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Jak przystało na październikówkę oczywiście szary
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja dzis od rana na nogach bo badania krwi itd i swieto bo pierwszy raz nie wymiotowalam w domu ani w aucie no szok

Obym sie caly dzien czula dobrze bo dzis zaczynam ogarniac komode i szafe

Kliknelam tez nam nowe zmiany poscielowe oczywiscie odcienie szarosci przescieradelka , nowe duze poduszki bo my ciagle na jaskach spimy ale teraz no tak ladnie bedzie wszytsko to a co tam kupuje wszystko od jednego sprzedawcy wiec darmowa wysylka takze biere jak wszystko nowe w pokoju to wszystko


Ja dlugo nie mialam tej kreski teraz mam ale w miare jasna nie pzreszkadza mi to wogole

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Dziewczyny a ma ktoras z was takie majteczki ciazowe z wyzszym stanem?
Bo tak powiem szczerze do tej pory wogole nie czulam ciezaru tego brzuszka a teraz to oj masakra tak ciagnie do dolu i zle sie chodzi a one niby fajnie podtrzymuja ,odciazaja kregoslup i nie wiem czy warto czy to lipa ?
Ktos poleca ?

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

xxboo a jakie kupujesz przescieradelko do wozka ? I oprocz pzrescieradla bedziesz cos jeszcze dawac na to nim polozysz dziecko czy tylko samo przecieradlo ?
Hmm mnie od razu boli brzuch jak coś na nim jest. Nawet w sukienkach tylko luźnych chodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 19:06   #649
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Ja jestem tam Bardzo ciekawa która z nas pierwsza urodzi. Ale myske ze jak już to się stanie to zacznę się bać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-03, 19:14   #650
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do wózka macie (czy kupujecie) 1 prześcieradło czy więcej? Jakieś na zmianę?
Ja mam jedno w wòzku i jedno dokupione. Zważywszy, że bedę do tego używać śpiworkòw powinno wystarczyć do wiosny.
Poprzednio miałam jedno na okres gondolowy lipiec-luty/marzec, tylko latem dość często prałam, bo się kurzyło
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 19:15   #651
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Ja też jestem ciekawa, która rozpocznie sezon Obym to nie była ja, zaciskam nogi i leżęęęęęęę <ale muffiny dziś zrobiłam >
lykki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 19:26   #652
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Ja jestem tam Bardzo ciekawa która z nas pierwsza urodzi. Ale myske ze jak już to się stanie to zacznę się bać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też jestem bardzo ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 19:36   #653
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Ale kochane!! Suuuper

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Hmm mnie od razu boli brzuch jak coś na nim jest. Nawet w sukienkach tylko luźnych chodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio? To ja calkiem odwrotnie jak mam brzuch tak luzem to takie dziwne uczucie ciagnace do dolu i wrazenie,ze mi zaraz odpadnie

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Bylam dzis odebrac zamowienie z empika. Kupilam laktator ręczny za jakieś 22zl a normalnie z tego co widziałam na necie dużo drożej chodzi. do tego gratis dostalam jeszcze termometr.
Nie wiadomo tak naprawdę czy wogole bedzie potrzebny ten laktator wiec jak była okazja to wolę tyle zapłacić niz nie wiadomo ile. Załącznik 7636606Załącznik 7636611

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Super wszystko
A co wogole u Ciebie bo tu dawno chyba nie bylas ? Jak zdrowie ?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 19:38   #654
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

A nie zgaga ? Któraś ma planowa cc na 20.09 z tego co pamietam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 19:50   #655
Zgaga_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Post Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
A nie zgaga ? Któraś ma planowa cc na 20.09 z tego co pamietam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hejka. 20 września melduję sie w Szpitalu. A prawdopodobnie 21 będę miała cesarskie cięcie. Chyba ze coś sie wydarzy. Jutro 37 tydzień zaczynam... ale juz nie mogę sie doczekać.
Zgaga_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 20:22   #656
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Ja tam się nie wyrywam na bycie pierwszą Pierwszy tydzień października mi mega odpowiada żeby urodzić, tym bardziej że tak do 20 września mamy remont łazienki + sprzątanie, więc wolę przyjść z maluszkiem już do ładnego mieszkanka
Mam 2 prześcieradełka do wózka, jakieś tanie z allegro

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 20:36   #657
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Zgaga_ Pokaż wiadomość
Hejka. 20 września melduję sie w Szpitalu. A prawdopodobnie 21 będę miała cesarskie cięcie. Chyba ze coś sie wydarzy. Jutro 37 tydzień zaczynam... ale juz nie mogę sie doczekać.


Może jeszcze Catarynca Cię wyprzedzi ze swoim
3 kg dzieckiem hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 20:52   #658
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Ja też po wizycie. Ogólnie niby wszystko ok, ale mocno się zestresowalam, słabo mi się zrobiło, A małemu serduszko szybko biło. Gin zrobiła mi chwilę ktg po tym jak mi lepiej się zrobiło. No i maluch też się wyregulowal.. dostałam luteine na 2 tygodnie, na twardnienia brzucha. Muszę jeszcze minimum 3.5 tygodnia wytrzymać. A ja ciągle na pełnych obrotach jadę i nie potrafię zwolnić... na szczescie jestem pozamykana, dzieć ułożony główkowo. Dziś miał 2250g, więc 50 centyl. Jaderka już na miejscu.
Muszę iść do internisty po skierowanie na ekg, bo ostatnio mam dusznosci.
Także zwalniam tempo na chwile i czekam do października spokojnie.


Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________

Edytowane przez krysztalek88
Czas edycji: 2018-09-03 o 20:55
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 20:56   #659
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Ja też po wizycie. Ogólnie niby wszystko ok, ale mocno się zestresowalam, słabo mi się zrobiło, A małemu serduszko szybko biło. Gin zrobiła mi chwilę ktg po tym jak mi lepiej się zrobiło. No i maluch też się wyregulowal.. dostałam luteine na 2 tygodnie, na twardnienia brzucha. Muszę jeszcze minimum 3.5 tygodnia wytrzymać. A ja ciągle na pełnych obrotach jadę i nie potrafię zwolnić... na szczescie jestem pozamykana, dzieć ułożony główkowo. Dziś miał 2250g, więc 50 centyl. Jaderka już na miejscu.
Dostałam luteine i muszę iść do internisty po skierowanie na ekg, bo ostatnio mam dusznosci.
Także zwalniam tempo na chwile i czekam do października spokojnie.


Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
no to gratki. a to twardnienie brzucha to myślałam ze juz normalne na tym etapie...kurcze mi ciągle twardnieje a wizyta dopiero za tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 20:58   #660
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Dziewczyny te ktore beda przewijac dzidzie na komodzie to w czym planujecie trzymac kosmetyki tak zeby sie wszystko nie walalo luzem ?
Bo wpisalam organizer i taki fajny z akuku calkiem tani skladany sie wyswietlil myslicie ze bedzie takie cos ok?



I przy okazji torby do wozka tez mi wyskoczyly i takich kilka mi sie podoba myslicie ze spoko ?









Xxboo myslisz ,ze ta ostatnia pasowalaby do naszego wozka ? Bo takie szaro czarne polaczenie ciekawe czy chociaz troche odcien szarosci podobny ?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-28 15:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.