Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka 2009 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 12:20   #4441
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie mojej akrobatki
nie bijcie za lampe bo nie wiedzialam ze wlaczona jest
Jaka słodziutka

Kiedy mój Kubcio bedzie tak potrafił narazie to tylko zadziera nogi do góry, probuje juz złapać sie za łydki ale jeszcze ich nie podciągnie
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:22   #4442
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Jaka słodziutka

Kiedy mój Kubcio bedzie tak potrafił narazie to tylko zadziera nogi do góry, probuje juz złapać sie za łydki ale jeszcze ich nie podciągnie


Zuza lapie sie za stopy zazwyczaj jak ma gole, wiec czesto jest tylko w samych bodach
aaa i robi to od niedawna
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:25   #4443
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
wiesz Weronika nie plakala wogole juz chyba od mcaa kiedys plakala bo jej za zimno bylo i teraz farelka grzeje......a przedwczoraj to nie wiem czemu albo dlatego ze to nie ja ja kapalam albo sie przestraszyla po tym szczepieniu i jej sie przypomnialo cos bo wczoraj juz zaczynala ale mowie ze to "ja twoja mamusia ,umyjemy ladnie brzuszek,plecki ,plusku plusku itd" i sie uspokoila
No to w końcu rozgryzłaś Weronisię
Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Tomaszek ładnie przespał noc obudził się tylko dwa razy na jedzenie.Obudził się o 8.30 a o 9.30 znow zasnął. I co najdziwniejsze w nocy go karmiłam , brałam do odbicia i odkładałam do łozecxzka jak jeszcze nie spał i sam zasypiał
Aha i mam znow tyle pokarmu co wczesniej, niepotrzebnie panikowalam....

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość

dziś rano to się wystraszyłam, przebierałam Amelkę na łóżku - na przewijaku jej trochę ciasno, i tyle co odłożyłam pieluszkę i wzięłam nową czyli dosłownie kilkanaście sekund wracam do łózka a ona leży odwrotnie niż ją zostawiłam , szybko się uwinęła dobrze że na środku łóżka leżała. w łóżeczku to szaleje ale raczej w poprzek ją ciągnie i tak ją dużo razy zastawałam a tu niespodzianka, Amelka - wędrowniczek...
no właśnie ja też muszę sie zacząć kontrolowac, bo często zostawiam Piotrusia na przewijaku, który mam zamontowany na łózeczku
Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
gratuluje zasypiania i donoszę że u nas tv tez jest najlepszym przyjacielm dzieciaka, chyba kupie jej jakies porzadne 46 calowe LCD
mój też lubi zerkać w TV, ale czy nie jest to dla takich maluszków zabronione? wiecie coś dokładniej na ten temat? bo Pati na pewno nic nie oglądała w tym wieku
Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
hmm, zawsze musi być coś, nie ?
mój ma ciągle katar, już chyba od 1,5 m-ca
codziennie odciągam, ale to chyba z tego że jest za sucho, kaloryfery grzeją i mimo mokrych pieluch, nawilżacza i wietrzenia jest sucho
a mój też bardzo długo charczy (jak prosiaczek), czy jak to tam nazwać, szczególnie nad ranem i juz sama nie wiem czy to ma związek z katarem, czy to sapka, czy jeszcze coś innego
kataru ma troszkę, co wieczór odciągam mu fridą, ale malutko wychodzi, a rano zwykle nie chce go wybudzac, by mu odciągnąc, wiec furczy mu ten nosek na całego. Kiedys myslałam ze mu ulżę i odciagnelam wybudzajac go, ale charczenie zostalo
Ma tak ktores Wasze dziecko??
Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Ania po dwoch piersiach zasnela. Rano zrobilam pranie, wrzucilam do suszarki, ale mysle sobie "e, glosno chodzi, obudzi mi Anie- wylacze". Wylaczylam i bezmyslnie otworzylam drzwiczki suszarki, wypuszczajac pare na hol. Oczywiscie, natychmiast wlaczyl sie czujnik dymu, ktory wisi w holu, a ktorym zapomnialam. Halas na caly dom, musialam leciec, zeby szybko wylaczyc. Ania...nawet nie mruknela, spi jak zabita

Ma sen bardzo gleboki. Kiedys szlam z Nia chodnikiem, spala sobie grzecznie w wozeczku, a tu autobus musial uzyc klaksona na rowerzyste- doslownie 3 metry od nas. Klakson tak doniosly, ze mi doslownie serce podskoczylo do gardla. A Ania nic, kimala slodko
no własnie tego nie rozumiem, ale dzieci tak mają

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość

My sie wybieramy do szwagra na imieninki i rogale, choc chcialam ich samych wyprawic i odkurzyc i odgruzowac chate.

Syla- u mnie na odwrot nie wiem co poczac by szla spac pozniej i pozniej rano wstala.Idzie spac ok 18 i ok 6 wstaje.Jakby tak kolo 20 i 0 8 wstala to nie mialabym sie do czego doczepic [COLOR="Silver"]
wiem, że to w przenośni, ale przypomniało mi się, że wychodzisz z domu na spacery, bo masz remonty i głośno...a ja tak mam od 5 m-cy i nic nie moge zrobic, bo prawo chinskie pozwala na prace remontowe miedzy 9-18 w dni robocze. W ogole jak mozna 5 m-cy remontowac mieszkanie dzień w dzien młotami pneumatycznymi, wiertarką i młotkami?? wiem, ze robili ogrzewanie podłogowe i kuli cala podłoge, ale 5 m-cy??

Katarzynko naprawde zazdroszcze Ci tego aniołka
Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
ja tylko chciałam zaprosić na nk bo dodałam nowe fotki Natka
ja bardzo chętnie, ale nie mam żadnej z Was na NK, a bardzo bym chciała, więc
Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Nie odzywałam się wczoraj bo nie miałam siły
Od przedwczoraj toczę dosłownie walkę z dziennym karmieniem..Bartek ciągle się pręży, wygina do tyłu, popłakuje martwi mnie to, zdarza się to tylko przy karmieniu, już sama nie wiem czy to wina gazów, czy czegoś innego? Chociaż w nocy tak nie jest, podejrzewam, że z racji spowolnionego metabolizmu i to wyjaśniałoby kwestię dziennych batalii..
Ale i tak się martwię..Widzę, że chce zjeść, ale 'coś' mu nie pozwala skoro się tak pręży.
Podciągam mu nóżki do góry, kładę na brzuszku, odbijam po karmieniu, daje gripe water, infacol, czy możliwe, że nic nie pomaga?
Tzn pruka sobie w ciągu dnia, podczas karmienia też mu się zdarzy i je w tedy spokojnie, a czasem po prostu karmienie przeradza się w koszmar
Nie mam siły.Szkoda mi jego, a najgorsze jest to, że w pewnym momencie tracę cierpliwość
No i jest tak, że zje 40 ml i za pól godz znowu troszkę..bez sensu..
Wiesz Piotruś też czasem się pręży i nie chce jeść, ja zwykle biore go wtedy do pionu na chwilke, staram sie by sie uspokoil i probuje ponownie. W kazdym razie wszystko musi byc na spokojnie. Trzymam by szybciutko sytuacja sie poprawila
Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
ogłaszam wszem i wobec że melduje się kolejna żona GNOMA już się nacieszyłam że będzie w domu dziś. mówił mi wprawdzie że ma się kiedyś tam spotkać z kolega z pracy na piwko i teraz wrócił i mi mówi że się kąpie i jedzie, no to ja pytam gdzie a on że no przecież ci mówiłem że z Łukaszem na piwo tak mówił że zamierza a nie mówił że dziś....mało go widzę przez pracę jego, Amelka zdziwiona patrzy najpierw jak go zobaczy a dopiero potem załapie że to tatuś i się uśmiecha a on zzmiast poświęcić wolny czas córce to na piwko już mi się wszystkiego odechciało, zawsze coś i nie mamy dla siebie czasu...
No to jutro Ty wręcz mu Amelkę i wyjdź na kawkę do koleżanki

Tru wszystkiego najlepszego

Co do ćwiczeń to ja sobie wybrałam skakankę i 8min dziennie na rozne czesci ciala i z tym postanowieniem chce wytrwac miesiac, zobaczymy jak mi pojdzie. Byłoby fajnie gdyby ktoras z Was tez cwiczyla ze mna, oczywiscie niekoniecznie to samo, byle tylko ćwiczyc razem
A co do niejedzenia slodyczy to ciężko, ale z jakąś chetną podejme taką próbe

Dzieciaki juz śpią, a ja spedzam wieczorek oczywiscie na kompie. Dobrze że TŻ ma swojego lapka, bo bysmy tu chyba co wieczór toczyli wojnę, kto tym razem korzysta z kompa
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:39   #4444
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez cokacabanka Pokaż wiadomość
Na szczęście teraz śpi w swoim łóżeczku i mam trochę czasu dla siebie i męża.
mowisz dla siebie i męża? to co tu robisz?
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
to Wercia kiedys sie bardzo przestraszyla i zaczela plakac jak jakis koles zatrąbil na nas
skąd ja to znam, tu niestety trąbienie to jest na porządku dziennym, jak jedziemy w taksowce to czesto zatykam Piotrusiowi uszka, bo oni tak dają, że dorosłego by wystraszył, a co doiero takiego maluszka, juz nie jeden raz musialam go uspokajać po klaksonie
Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie mojej akrobatki
nie bijcie za lampe bo nie wiedzialam ze wlaczona jest
ale bajera zdolniacha z niej
mój jeszcze nie wie, że ma nogi, znaczy gdy leży, bo jak siedzi to od razu chce wstawać
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:50   #4445
cokacabanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
mowisz dla siebie i męża? to co tu robisz?

A to tak raczej w cudzysłowiu było, chodziło mi raczej, o to, że nie musze się przez zajmować córką.
cokacabanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:50   #4446
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
kazde dziecko rozwija sie inaczej i nie ma co porownywac
moja siostra ma corke starsza 3,5 tyg od Zuzki i porownaniom nie ma konca, strasznie mnie to irytuje
Też nie lubie takich porównan

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
chciałam się uroczyście pochwalić, ze mój Tomasz jest normalny i zjada deserki, a nie tylko szpinak - przed chwilą wciagnął cały słoiczek musu ze sliwek i myślę, ze zjadłby jeszcze jakby było
A to mały głodomorek a te sliweczki ze słoiczka?
Kuba jeszcze nie jadł śliwek.
Dzisiaj mu dałam morelki z Hippa. Skamowakły mu ale zjadł pół słoika bo babcia przyszła i zaczeła go rozpraszac


Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
ja tez juz chcialam zaczac wprowadzac deserki ale jak mala zjadla to pozniej byl atak kolki i narazie zrezygnowalam (byc moze to byl tylko zbieg okolicznosci )
Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
najpierw sprobowalam z marchewka a za kilka dni z jablkiem
nie wiem czy to od tego
W sumie marchewka i jabłko na poczatek są najlepsze. Może za duzo mała zjadła. Spróbuj dawac po łyzeczce.
A kleik juz dajesz do mleczka?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mam pytanie czy krople Nasivin są na receptę?
dawałyście Nasivin czy Nasivin soft?
Chyba tez bede musiała kupic te krople. Dobrze, że są bez recepty.

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za pocieszenie ... jesteście kochane!
Troche się uspokoiłam, ale i tak mam doła ...
i jak sobie pomyśle, ze moja kolezanka przed porodem narzekała, ze mały napewno będzie miał odstające uszy /i co Ona wtedy zrobi/ to mam ochotę ją ochrzanic!
Przecież najwazniejsze jest żeby dziecko było zdrowe!!!
Mój Kubunio ma odstające uszka po dziadku chyba
Ale te uszka dodają mu uroku, kocham je
Czasami nazywam go plastuś albo urbanek

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A my na 16.30 na rehabilitację - dziś prywatnie, a w czw państwowo. Choć na te drugie nawet nie wiem czy się dostaniemy, bo nie ma zapisów, trzeba przyjść i czekać..z takim maluchem...
Chyba nie doczytałam...dlaczego chodzicie na rehabilitacje?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:50   #4447
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość


no właśnie ja też muszę sie zacząć kontrolowac, bo często zostawiam Piotrusia na przewijaku, który mam zamontowany na łózeczku








Co do ćwiczeń to ja sobie wybrałam skakankę i 8min dziennie na rozne czesci ciala i z tym postanowieniem chce wytrwac miesiac, zobaczymy jak mi pojdzie. Byłoby fajnie gdyby ktoras z Was tez cwiczyla ze mna, oczywiscie niekoniecznie to samo, byle tylko ćwiczyc razem
A co do niejedzenia slodyczy to ciężko, ale z jakąś chetną podejme taką próbe

Hmmm, ja właśnie kupiłam hula hop i plany mam ambitne, podobno dobrze robi na biodra i brzuch...rowerek stio i sie kurzy, ale jakoś nie mam zapału a poza tym jakoś nie wiem...jak pomyslę o moim szyciu po nacięciu i siedzeniu na tym rowerku przez pół godzinki...eee, na razie sobie go daruję
Ale do ćwiczeń chętnie się przyłącze

Co do diety, to właśnie miała prosić, żeby któraś z was w d..e mi dała, normalnie nie wiem co się ze mną dzieje , tak dobrze mi idzie, schudłam już ok 8 kilo, ważę5 kg mniej niż przed ciążą, wszyscy zaczęli zauważać że schudłam a ja zaczynam się łamać, ciągnie mnie do zakazanych rzeczy, zaczynam szkubać to to to tamto i coś czuję że dieta stoi pod znakiem zapytania...no zlejcie mnie


co do telewizji, to w szkole rodzenia mieliśmy zajęcia z ratownictwa medycznego i przy okazji prowadzący mówił, że praktycznie do 3 roku zycia dzieci raczej nie powinny oglądać TV, ich układ nerwowy nie radzi sobie jeszcze z takimi bodźcami, szczególnie jeżeli są to szybko zmieniające się kolory, błyski itp... Ja małej nie daję patrzeć w telewizor, chociaż ciekawska jest i stara się zerkać

U nas leje od rana, mała śpi zapakowana w gondoli przy otwartym oknie, ja szykuję co nieco dla gości na wieczór a mój TŻ dołączył do grona gnomow ...co z tymi facetami?? Urodzenie się dziecka to jednak ciężka próba dla związku...
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 13:03   #4448
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość

ale bajera zdolniacha z niej
mój jeszcze nie wie, że ma nogi, znaczy gdy leży, bo jak siedzi to od razu chce wstawać


Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość

W sumie marchewka i jabłko na poczatek są najlepsze. Może za duzo mała zjadła. Spróbuj dawac po łyzeczce.
A kleik juz dajesz do mleczka?

Mój Kubunio ma odstające uszka po dziadku chyba
Ale te uszka dodają mu uroku, kocham je
Czasami nazywam go plastuś albo urbanek
kleiku jeszcze nie daje, nawet nie kupilam
dzis dostala troszke jablka i mam nadzieje ze bedzie ok

Zuzka jak lezy lubi sobie zadzierac uszka i dlatego czasem w domu chodzi w czapce

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Hmmm, ja właśnie kupiłam hula hop i plany mam ambitne, podobno dobrze robi na biodra i brzuch...rowerek stio i sie kurzy, ale jakoś nie mam zapału a poza tym jakoś nie wiem...jak pomyslę o moim szyciu po nacięciu i siedzeniu na tym rowerku przez pół godzinki...eee, na razie sobie go daruję
Ale do ćwiczeń chętnie się przyłącze

Co do diety, to właśnie miała prosić, żeby któraś z was w d..e mi dała, normalnie nie wiem co się ze mną dzieje , tak dobrze mi idzie, schudłam już ok 8 kilo, ważę5 kg mniej niż przed ciążą, wszyscy zaczęli zauważać że schudłam a ja zaczynam się łamać, ciągnie mnie do zakazanych rzeczy, zaczynam szkubać to to to tamto i coś czuję że dieta stoi pod znakiem zapytania...no zlejcie mnie


co do telewizji, to w szkole rodzenia mieliśmy zajęcia z ratownictwa medycznego i przy okazji prowadzący mówił, że praktycznie do 3 roku zycia dzieci raczej nie powinny oglądać TV, ich układ nerwowy nie radzi sobie jeszcze z takimi bodźcami, szczególnie jeżeli są to szybko zmieniające się kolory, błyski itp... Ja małej nie daję patrzeć w telewizor, chociaż ciekawska jest i stara się zerkać

U nas leje od rana, mała śpi zapakowana w gondoli przy otwartym oknie, ja szykuję co nieco dla gości na wieczór a mój TŻ dołączył do grona gnomow ...co z tymi facetami?? Urodzenie się dziecka to jednak ciężka próba dla związku...

i ja poprosze o baty bo ciagle cos slodkiego jem


moja tez spi przy otwartym oknie

jak nie pisalam to nie pisalam a teraz jak zaczelam to skonczyc nie moge
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:07   #4449
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Śmiać? A a czego?
Zaczynasz dopiero przygodę z butelką wiec masz prawo być zielona

Tak, ja mam butelki z Aventa i Lovi. Tam bez problemu wyciaga sie smoczek. Mam taka małą szczotke do smoczków i myje każdy dokładnie.
dzięki, ja też mam z Aventu

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość

Niebawem przekroczymy 5000 postów no i trzeba założyc kolejną część wątku czy ktos jest zainteresowany ?
Bo jak nie to ja sie chętnie tym zajmę
zajmij się

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie mojej akrobatki
nie bijcie za lampe bo nie wiedzialam ze wlaczona jest
świetna jest

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
a mój też bardzo długo charczy (jak prosiaczek), czy jak to tam nazwać, szczególnie nad ranem i juz sama nie wiem czy to ma związek z katarem, czy to sapka, czy jeszcze coś innego
kataru ma troszkę, co wieczór odciągam mu fridą, ale malutko wychodzi, a rano zwykle nie chce go wybudzac, by mu odciągnąc, wiec furczy mu ten nosek na całego. Kiedys myslałam ze mu ulżę i odciagnelam wybudzajac go, ale charczenie zostalo
Ma tak ktores Wasze dziecko??

wiem, że to w przenośni, ale przypomniało mi się, że wychodzisz z domu na spacery, bo masz remonty i głośno...a ja tak mam od 5 m-cy i nic nie moge zrobic, bo prawo chinskie pozwala na prace remontowe miedzy 9-18 w dni robocze. W ogole jak mozna 5 m-cy remontowac mieszkanie dzień w dzien młotami pneumatycznymi, wiertarką i młotkami?? wiem, ze robili ogrzewanie podłogowe i kuli cala podłoge, ale 5 m-cy??

ja bardzo chętnie, ale nie mam żadnej z Was na NK, a bardzo bym chciała, więc

Co do ćwiczeń to ja sobie wybrałam skakankę i 8min dziennie na rozne czesci ciala i z tym postanowieniem chce wytrwac miesiac, zobaczymy jak mi pojdzie. Byłoby fajnie gdyby ktoras z Was tez cwiczyla ze mna, oczywiscie niekoniecznie to samo, byle tylko ćwiczyc razem
A co do niejedzenia slodyczy to ciężko, ale z jakąś chetną podejme taką próbe
to charczenie to chyba nie do końca wykształcona przepona, czy coś tam w każdym razie nie katar

5 m-cy
to przecież idzie kręćka dostać

wyślij mi na priva adres na NK
ja Cię zaproszę

to co ćwiczymy
Ty na skakance, a ja brzuszki

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
co do telewizji, to w szkole rodzenia mieliśmy zajęcia z ratownictwa medycznego i przy okazji prowadzący mówił, że praktycznie do 3 roku zycia dzieci raczej nie powinny oglądać TV, ich układ nerwowy nie radzi sobie jeszcze z takimi bodźcami, szczególnie jeżeli są to szybko zmieniające się kolory, błyski itp... Ja małej nie daję patrzeć w telewizor, chociaż ciekawska jest i stara się zerkać

U nas leje od rana, mała śpi zapakowana w gondoli przy otwartym oknie, ja szykuję co nieco dla gości na wieczór a mój TŻ dołączył do grona gnomow ...co z tymi facetami?? Urodzenie się dziecka to jednak ciężka próba dla związku...
nie można
mój też lubi oglądać

przez narodziny dziecka część związków się nawet rozpada
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:08   #4450
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Hmmm, ja właśnie kupiłam hula hop i plany mam ambitne, podobno dobrze robi na biodra i brzuch...rowerek stio i sie kurzy, ale jakoś nie mam zapału a poza tym jakoś nie wiem...jak pomyslę o moim szyciu po nacięciu i siedzeniu na tym rowerku przez pół godzinki...eee, na razie sobie go daruję
Ale do ćwiczeń chętnie się przyłącze

Co do diety, to właśnie miała prosić, żeby któraś z was w d..e mi dała, normalnie nie wiem co się ze mną dzieje , tak dobrze mi idzie, schudłam już ok 8 kilo, ważę5 kg mniej niż przed ciążą, wszyscy zaczęli zauważać że schudłam a ja zaczynam się łamać, ciągnie mnie do zakazanych rzeczy, zaczynam szkubać to to to tamto i coś czuję że dieta stoi pod znakiem zapytania...no zlejcie mnie


co do telewizji, to w szkole rodzenia mieliśmy zajęcia z ratownictwa medycznego i przy okazji prowadzący mówił, że praktycznie do 3 roku zycia dzieci raczej nie powinny oglądać TV, ich układ nerwowy nie radzi sobie jeszcze z takimi bodźcami, szczególnie jeżeli są to szybko zmieniające się kolory, błyski itp... Ja małej nie daję patrzeć w telewizor, chociaż ciekawska jest i stara się zerkać
no wreszcie jakaś chętna, to wrzuć sobie w podpis jak u mnie to co postanawiasz robić i bedziemy sie nawzajem sprawdzać i motywować

podejmujemy sie też niejedzenia słodyczy przez 30 dni? co Ty na to anula? kurcze po poprzedniej ciąży wytrzymałam 100dni bez słodyczy...jak ja to zrobiłam?

właśnie coś mi dzwoniło, ale nie wiedziałam gdzie, tylko mi coś sie przypomina, że do roku dziecko nie powinno w tv lukać,
jesli do 3 lat to biedna Pati, a raczej jej wzrok - tyle bajek obejrzanych przed 3 rokiem życia
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:10   #4451
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

no i gnom sobie poszedł ciężko mi bo nie umiem się gniewać ale naprawdę zrobił mi dużą przykrość. jak jeszcze był to oczywiście się podlizuje i zagaduje.jaka to ja jestem wspaniała bo Amelką się tak zajmuję i on mnie podziwia i dziekuje mi za to...ble ble ble... Amelkę trzymał na kolanach i ona się podciąga do siadania, on mówi kochanie widzisz co Amelka robi?? ja mu odpowiadam, widzę a ty jakyś częściej był w domu też byś widział...na obiad miał kanapki zrobione wczoraj do pracy, a ja zaraz idę sobie spagetti robić a co

gorgulek, mała niezła akrobatka

Amelka zasnęła to lecę może mi się uda ten obiadek zrobić i zjeść
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 13:13   #4452
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
świetna jest


Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
...
podejmujemy sie też niejedzenia słodyczy przez 30 dni? co Ty na to anula? kurcze po poprzedniej ciąży wytrzymałam 100dni bez słodyczy...jak ja to zrobiłam?
...
spróbuje z wami, ciekawe czy wytrzymam

ps. herbatniki tez zabronione?
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:17   #4453
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
to charczenie to chyba nie do końca wykształcona przepona, czy coś tam w każdym razie nie katar

5 m-cy
to przecież idzie kręćka dostać

wyślij mi na priva adres na NK
ja Cię zaproszę

to co ćwiczymy
Ty na skakance, a ja brzuszki
i co, mam to po prostu przeczekać? ile to może trwać?

no i nawet sie przeprowadzic nie mozmy bo przepadnie 2 m-czna zaliczka, na co firma TŻ sie nie zgodzi

wysłałam, dzieki

super, kolejna cwicząca, spraw sobie podpisik i cwiczymy
Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
i ja poprosze o baty bo ciagle cos slodkiego jem

jak nie pisalam to nie pisalam a teraz jak zaczelam to skonczyc nie moge
a chcesz spróbować miesiąc bez słodyczy?
a ja bym chętnie z Wami więcej popisała, ale jakoś godziny mi nie pasują
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:43   #4454
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Sweet Mam nadzieje, ze w sobote lekarz Cie uspokoi

Cytat:
Napisane przez cokacabanka Pokaż wiadomość

Jakoś nigdy nie mogę sobie poradzić z Gabrysią po wizycie teściów. Przez całą wizytę nie dają jej spokoju, ciągle ją noszą, podchodzą do jej łóżeczka i ją zagadują, kiedy ją odkładam, by się chwilę przespała. A potem mam cyrki w domu. Wczoraj wieczorem zasypiała 3 godziny, kiedy normalnie zajmuje jej to max 30 minut, no a dziś ten ciągly placz....
To porozmawiaj z tesciami na ten temat. Albo powiedz mezowi, zeby wyjasnil Im w czym problem.

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie mojej akrobatki
nie bijcie za lampe bo nie wiedzialam ze wlaczona jest
Slodkosci

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
a mój TŻ dołączył do grona gnomow ...co z tymi facetami?? Urodzenie się dziecka to jednak ciężka próba dla związku...
Oj prawda to prawda

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość




spróbuje z wami, ciekawe czy wytrzymam

ps. herbatniki tez zabronione?

Przylaczylabym sie, ale nie ma szans, nie wytrzymam. Tym bardziej, ze Swieta ida, na pewno sie ugne
Czy u Was tez juz puszczaja w radio "Last Christmas"?

Idziemy na spacer. Milego popoludnia
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:49   #4455
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Przylaczylabym sie, ale nie ma szans, nie wytrzymam. Tym bardziej, ze Swieta ida, na pewno sie ugne
Czy u Was tez juz puszczaja w radio "Last Christmas"?

Idziemy na spacer. Milego popoludnia
nawet nie spróbujesz? najwyżej dostaniesz od nas

u mnie

nooo, miłej nocy, idę spać , do jutra dziewczyny!
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:57   #4456
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Sweet

Slodkosci

Przylaczylabym sie, ale nie ma szans, nie wytrzymam. Tym bardziej, ze Swieta ida, na pewno sie ugne


ja spróbuje tym bardziej ze narazie na 30 dni a swieta za 1,5 miesiaca dopiero
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:59   #4457
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Cześć Tru

Wysłałam Ci zaproszenie na NK Przyjmiesz mnie do znajomych
No już od rana jesteś w moich znajomych
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Niebawem przekroczymy 5000 postów no i trzeba założyc kolejną część wątku czy ktos jest zainteresowany ?

Bo jak nie to ja sie chętnie tym zajmę
Proszę bardzo! a jakiś nowy tytuł wymyślamy?
Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie mojej akrobatki
nie bijcie za lampe bo nie wiedzialam ze wlaczona jest
Piękna!! Jakbyś szukała dla niej zięcia to wiesz ... Mój Miś chętnie
Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
a mój też bardzo długo charczy (jak prosiaczek), czy jak to tam nazwać, szczególnie nad ranem i juz sama nie wiem czy to ma związek z katarem, czy to sapka, czy jeszcze coś innego
kataru ma troszkę, co wieczór odciągam mu fridą, ale malutko wychodzi, a rano zwykle nie chce go wybudzac, by mu odciągnąc, wiec furczy mu ten nosek na całego. Kiedys myslałam ze mu ulżę i odciagnelam wybudzajac go, ale charczenie zostalo
Ma tak ktores Wasze dziecko??
Dzieciaki juz śpią, a ja spedzam wieczorek oczywiscie na kompie. Dobrze że TŻ ma swojego lapka, bo bysmy tu chyba co wieczór toczyli wojnę, kto tym razem korzysta z kompa
Mój tak charczy mimo odciągania, ale to też nie zawsze, tak w kratkę powiedziałabym. Ale wiglotność mamy sporą-na poziomie 50%
A to jaka jest u was różnica czasu w stosunku do Polski?
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Też nie lubie takich porównan

Chyba nie doczytałam...dlaczego chodzicie na rehabilitacje?
Ja też ale niesety teściowie wciąż porównują mojego z synem szwagra, starszym o prawie 3 miesiące. Kiedyś nie wytrzymam i jak im dogadam to im w pięty pójdzie
A o rehabie pisałam chyba stronę czy dwie temu asymetria i obniżone napięcie mięśniowe. Choć rehabilitantka powiedziała, że jesteśmy bardzo uważnymi rodzicami, że z tym się zgłosiliśmy. Wiele dzieci z takimi łagodnymi zmianami nie chodzi na ćwiczenia, bo wszyscy myślą, że jest ok i też żyją zupełnie dobrze
Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Co do diety, to właśnie miała prosić, żeby któraś z was w d..e mi dała, normalnie nie wiem co się ze mną dzieje , tak dobrze mi idzie, schudłam już ok 8 kilo, ważę5 kg mniej niż przed ciążą, wszyscy zaczęli zauważać że schudłam a ja zaczynam się łamać, ciągnie mnie do zakazanych rzeczy, zaczynam szkubać to to to tamto i coś czuję że dieta stoi pod znakiem zapytania...no zlejcie mnie
proszę bardzo
Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
no i gnom sobie poszedł ciężko mi bo nie umiem się gniewać ale naprawdę zrobił mi dużą przykrość. jak jeszcze był to oczywiście się podlizuje i zagaduje.jaka to ja jestem wspaniała bo Amelką się tak zajmuję i on mnie podziwia i dziekuje mi za to...ble ble ble... Amelkę trzymał na kolanach i ona się podciąga do siadania, on mówi kochanie widzisz co Amelka robi?? ja mu odpowiadam, widzę a ty jakyś częściej był w domu też byś widział...na obiad miał kanapki zrobione wczoraj do pracy, a ja zaraz idę sobie spagetti robić a co
I dobrze! niech mu kolega da obiad
Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość


spróbuje z wami, ciekawe czy wytrzymam

ps. herbatniki tez zabronione?
To ja też, ale nie od dzisiaj bo mam w lodówce tort czekoladowo-wiśniowy
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:11   #4458
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
...
Piękna!! Jakbyś szukała dla niej zięcia to wiesz ... Mój Miś chętnie

...
To ja też, ale nie od dzisiaj bo mam w lodówce tort czekoladowo-wiśniowy

to juz ziecia nie szukam
edit: na ziecia to ona za mloda

to ja chyba tez zaczne od jutra bo dzis juz jadlam slodkie

Edytowane przez gorgulek
Czas edycji: 2009-11-11 o 14:12
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:21   #4459
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No już od rana jesteś w moich znajomych

Proszę bardzo! a jakiś nowy tytuł wymyślamy?




Wiec jesli nie macie nic przeciwko ja sie tym zajmę

Napisałam do Anulka anulka z mamus majowo - czerwcowych. Ma dziewczyna głowe do rymowania. Poprosiłam ją o wymyslenie jakiegos tytułu dla nas.

Odpisała:

"Hej Cassandra oto moje pomysły:
1. Słodkie Dzidziusie i Dumne Mamusie- lipiec-sierpień 2009!
2. Nasze Dzieci Odlotowe, lipcowo- sierpniowe!
3. Lipiec Sierpień, dwa miesiące- na Świat przyszły nasze Brzdące!"

Wszystkie są super! Który tytuł Wam sie najbardziej podoba? A moze macie jakies inne propozycie??
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 14:29   #4460
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość



Wiec jesli nie macie nic przeciwko ja sie tym zajmę

Napisałam do Anulka anulka z mamus majowo - czerwcowych. Ma dziewczyna głowe do rymowania. Poprosiłam ją o wymyslenie jakiegos tytułu dla nas.

Odpisała:

"Hej Cassandra oto moje pomysły:
1. Słodkie Dzidziusie i Dumne Mamusie- lipiec-sierpień 2009!
2. Nasze Dzieci Odlotowe, lipcowo- sierpniowe!
3. Lipiec Sierpień, dwa miesiące- na Świat przyszły nasze Brzdące!"

Wszystkie są super! Który tytuł Wam sie najbardziej podoba? A moze macie jakies inne propozycie??
mi sie wszystkie podobaja
a moze dodajmy jeszcze mamusie czerwcowe? bo jest nas kilka
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:34   #4461
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
To co pijemy kolejną?

Tż-ta rozbiera przeziębienie. Ma temperaturę 37,8 i bóle mięśniowe. A ja się boję, żeby nie zaraził Kingi.
Byłyśmy już na spacerku i czekamy na gości.
Ehh i znowu nie zgralysmy sie. Jak ty pilas druga ja bylam na spacerze.
Codziennie mam w planie wczesniej wstac, moze uda sie jutro i wypijemy razem poranna

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
ogłaszam wszem i wobec że melduje się kolejna żona GNOMA już się nacieszyłam że będzie w domu dziś. mówił mi wprawdzie że ma się kiedyś tam spotkać z kolega z pracy na piwko i teraz wrócił i mi mówi że się kąpie i jedzie, no to ja pytam gdzie a on że no przecież ci mówiłem że z Łukaszem na piwo tak mówił że zamierza a nie mówił że dziś....mało go widzę przez pracę jego, Amelka zdziwiona patrzy najpierw jak go zobaczy a dopiero potem załapie że to tatuś i się uśmiecha a on zzmiast poświęcić wolny czas córce to na piwko już mi się wszystkiego odechciało, zawsze coś i nie mamy dla siebie czasu...
Nastepnym razem umow sie z kolezanka i zostaw mu mala

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Hm..no właśnie.Bartek dzisiaj obudził się na drugie karmienie o 4 nad ranem (zjadł całą butlę 120ml), zasnął, słyszałam, że ciężko mu to szło, bo stękał, myslałam, ze zrobi kupkę, ale nie.I budził się dzisiaj tak co godzinę, az w końcu o 9 rano po wielkim stękaniu zrobił kupkę. Kurcze, wcześniej nie miał problemów
No, ale zrobił tą kupkę, o 10 zjadł tylko 40ml, bo znowu zaczął się prężyć
Teraz śpi, ale już boję się kolejnego karmienia
Tz nawet cos bąknął o tym, że może jemu nie smakuje mleko?Bo to wygląda tak:
Ciągnie smoka, aż miło, za chwile odpycha się nóżkami i płacz, po czym znowu łapie za smoka Ale to chyba nie to
Daje aptamil easy digest, ale nie wiem jaki odpowiednik tego jest w Pl, chyba bebilon comfort

:
Wcale bym sie nie zdziwila gdyby Tz mial racje. Troche wyglada to tak jak by chcial jesc bo jest glodny ale poniewaz mu nie samkuje to odpycha i porobuje ponownie i znowu to nie dobre mleko i tak w kolko. Moze sprobujcie z innym mlekiem???

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie mojej akrobatki
nie bijcie za lampe bo nie wiedzialam ze wlaczona jest
Jeny jaka słodka

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość

mój też lubi zerkać w TV, ale czy nie jest to dla takich maluszków zabronione? wiecie coś dokładniej na ten temat? bo Pati na pewno nic nie oglądała w tym wieku



ja bardzo chętnie, ale nie mam żadnej z Was na NK, a bardzo bym chciała, więc


Co do ćwiczeń to ja sobie wybrałam skakankę i 8min dziennie na rozne czesci ciala i z tym postanowieniem chce wytrwac miesiac, zobaczymy jak mi pojdzie. Byłoby fajnie gdyby ktoras z Was tez cwiczyla ze mna, oczywiscie niekoniecznie to samo, byle tylko ćwiczyc razem
A co do niejedzenia slodyczy to ciężko, ale z jakąś chetną podejme taką próbe
Wysle ci moje dane na priva i poczekam na zaproszonko
I przylaczam sie do programu odchudzania. Na poczatek zaczne od rzucenia slodyczy ale moze od jutra Dzisiaj zamirzam pochlanac wszystkie jakie tylko mam w domu. To tak na wszelki wypadek zeby mnie nie kusily w pozniejszym czasie

Dolaczam do mam ktorych dzieci uwielbiaja ogladac Tv
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:41   #4462
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Wiec jesli nie macie nic przeciwko ja sie tym zajmę

Napisałam do Anulka anulka z mamus majowo - czerwcowych. Ma dziewczyna głowe do rymowania. Poprosiłam ją o wymyslenie jakiegos tytułu dla nas.

Odpisała:

"Hej Cassandra oto moje pomysły:
1. Słodkie Dzidziusie i Dumne Mamusie- lipiec-sierpień 2009!
2. Nasze Dzieci Odlotowe, lipcowo- sierpniowe!
3. Lipiec Sierpień, dwa miesiące- na Świat przyszły nasze Brzdące!"

Wszystkie są super! Który tytuł Wam sie najbardziej podoba? A moze macie jakies inne propozycie??
Super są wszystkie, ale stawiam na to 2
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:42   #4463
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Ehh i znowu nie zgralysmy sie. Jak ty pilas druga ja bylam na spacerze.
Codziennie mam w planie wczesniej wstac, moze uda sie jutro i wypijemy razem poranna



Nastepnym razem umow sie z kolezanka i zostaw mu mala



Wcale bym sie nie zdziwila gdyby Tz mial racje. Troche wyglada to tak jak by chcial jesc bo jest glodny ale poniewaz mu nie samkuje to odpycha i porobuje ponownie i znowu to nie dobre mleko i tak w kolko. Moze sprobujcie z innym mlekiem???



Jeny jaka słodka



Wysle ci moje dane na priva i poczekam na zaproszonko
I przylaczam sie do programu odchudzania. Na poczatek zaczne od rzucenia slodyczy ale moze od jutra Dzisiaj zamirzam pochlanac wszystkie jakie tylko mam w domu. To tak na wszelki wypadek zeby mnie nie kusily w pozniejszym czasie

Dolaczam do mam ktorych dzieci uwielbiaja ogladac Tv
Zuzia dziekuje za kompelment
i zrobie tak jak ty dzis zjem wszystko co w domu mam slodkiego zeby nie kusilo


mala jeszcze spi ale lece zapakowac jej rzeczy i jedziemy do mamy na obiad a raczej na obiadokolacje

zajrze pozniej, zobacze co naskrobalyscie

Edytowane przez gorgulek
Czas edycji: 2009-11-11 o 14:44
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:42   #4464
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie mojej akrobatki
nie bijcie za lampe bo nie wiedzialam ze wlaczona jest
artystka
moja tez lapie stopki jak ja przewijam ale tak sama nie umie jeszcze

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość

"Hej Cassandra oto moje pomysły:
1. Słodkie Dzidziusie i Dumne Mamusie- lipiec-sierpień 2009!
2. Nasze Dzieci Odlotowe, lipcowo- sierpniowe!
3. Lipiec Sierpień, dwa miesiące- na Świat przyszły nasze Brzdące!"

Wszystkie są super! Który tytuł Wam sie najbardziej podoba? A moze macie jakies inne propozycie??
obstawiam 1!!!

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość



Dolaczam do mam ktorych dzieci uwielbiaja ogladac Tv
hehe moja Wercia na czele!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:42   #4465
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
mi sie wszystkie podobaja
a moze dodajmy jeszcze mamusie czerwcowe? bo jest nas kilka
Mamusie czerwcowe mają już swój watek
Ale jesli są mamy ktore urodziły wczesniej niz podawał termin to oczywiscie zapisze je na liste.
Te mamusie, ktorych nie ma na liscie a chca byc prosze wysyłac mi dane na PW.
Jesli cos uległo zmianie, np. wiek, to tez prosze o info.
Jesli chce ktos uzupełnic dane dziecka (tam gdzie są ????) to też prosze do mnie napisac. Będę wszystko aktualizować.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.


Edytowane przez Cassandra 23
Czas edycji: 2009-11-11 o 14:45
Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:44   #4466
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Mamusie czerwcowe jaką swój watek
Ale jesli są mamy ktore urodziły wczesniej niz podawał termin to oczywiscie zapisze je na liste.
Te mamusie, ktorych nie ma na liscie a chca byc prosze wysyłac mi dane na PW.
Jesli cos uległo zmianie, np. wiek, to tez prosze o info.
Jesli chce ktos uzupełnic dane dziecka (tam gdzie są ????) to też prosze do mnie napisac. Będę wszystko aktualizować.
hmmm to ja musze wiek zmienic na 27
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:44   #4467
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
mi sie wszystkie podobaja
Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
Super są wszystkie, ale stawiam na to 2
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
obstawiam 1!!!
Licze wszystkie głosy
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:16   #4468
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Sklaniam sie ku 1 ale 3 tez mi sie bardzo podoba
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:17   #4469
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Witam mamusie

TRU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SPEŁNENIA WSZYSTKICH MARZEŃ

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Nie odzywałam się wczoraj bo nie miałam siły
Od przedwczoraj toczę dosłownie walkę z dziennym karmieniem..Bartek ciągle się pręży, wygina do tyłu, popłakuje martwi mnie to, zdarza się to tylko przy karmieniu, już sama nie wiem czy to wina gazów, czy czegoś innego? Chociaż w nocy tak nie jest, podejrzewam, że z racji spowolnionego metabolizmu i to wyjaśniałoby kwestię dziennych batalii..
Ale i tak się martwię..Widzę, że chce zjeść, ale 'coś' mu nie pozwala skoro się tak pręży.
Podciągam mu nóżki do góry, kładę na brzuszku, odbijam po karmieniu, daje gripe water, infacol, czy możliwe, że nic nie pomaga?
Tzn pruka sobie w ciągu dnia, podczas karmienia też mu się zdarzy i je w tedy spokojnie, a czasem po prostu karmienie przeradza się w koszmar
Nie mam siły.Szkoda mi jego, a najgorsze jest to, że w pewnym momencie tracę cierpliwość
No i jest tak, że zje 40 ml i za pól godz znowu troszkę..bez sensu..

W sobote wybiorę się do neurologa, wolę, żeby go zbadał, bo już odchodzę od zmysłów.
Tak mi go żal..

Przepraszam, że tak wpadam i się od razu żalę, ale... no własnie, nawet nie mam głowy, żeby pisać coś innego
Biedna nie martw się na zapas to na pewno nic poważnego.
Wiem, że to marne pocieszenie, ale ja tak mam cały czas... Moje maleństwo ciągle się pręży, płacze przy jedzeniu. Najgorzej jest nad ranem. Wtedy płacze przez sen wierci się wypręża. Byłam u lekarza i pani doktor poowiedziała że ma taką przemianę materii kazała dawać po kropelce esumisanu na gazy i czekać aż samo się wszystko unormuje. Też mi jest strasznie żal mojej kruszynki jak się tak męczy.

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
ogłaszam wszem i wobec że melduje się kolejna żona GNOMA już się nacieszyłam że będzie w domu dziś. mówił mi wprawdzie że ma się kiedyś tam spotkać z kolega z pracy na piwko i teraz wrócił i mi mówi że się kąpie i jedzie, no to ja pytam gdzie a on że no przecież ci mówiłem że z Łukaszem na piwo tak mówił że zamierza a nie mówił że dziś....mało go widzę przez pracę jego, Amelka zdziwiona patrzy najpierw jak go zobaczy a dopiero potem załapie że to tatuś i się uśmiecha a on zzmiast poświęcić wolny czas córce to na piwko już mi się wszystkiego odechciało, zawsze coś i nie mamy dla siebie czasu...
Też mam męż gnoma(
Zamiast posiedzieć ze mną i dzieckiem to idzie na mecz do knajpy. A w tygodniu do późna w robocie.Czaasu pośieconego dziecku niewiele. Ehh skoda słów

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie mojej akrobatki
nie bijcie za lampe bo nie wiedzialam ze wlaczona jest
Ślicznotka

[QUOTE=aannuullaa;15214656]Hmmm, ja właśnie kupiłam hula hop i plany mam ambitne, podobno dobrze robi na biodra i brzuch...rowerek stio i sie kurzy, ale jakoś nie mam zapału a poza tym jakoś nie wiem...jak pomyslę o moim szyciu po nacięciu i siedzeniu na tym rowerku przez pół godzinki...eee, na razie sobie go daruję
Ale do ćwiczeń chętnie się przyłącze

Co do diety, to właśnie miała prosić, żeby któraś z was w d..e mi dała, normalnie nie wiem co się ze mną dzieje , tak dobrze mi idzie, schudłam już ok 8 kilo, ważę5 kg mniej niż przed ciążą, wszyscy zaczęli zauważać że schudłam a ja zaczynam się łamać, ciągnie mnie do zakazanych rzeczy, zaczynam szkubać to to to tamto i coś czuję że dieta stoi pod znakiem zapytania...no zlejcie mnie


co do telewizji, to w szkole rodzenia mieliśmy zajęcia z ratownictwa medycznego i przy okazji prowadzący mówił, że praktycznie do 3 roku zycia dzieci raczej nie powinny oglądać TV, ich układ nerwowy nie radzi sobie jeszcze z takimi bodźcami, szczególnie jeżeli są to szybko zmieniające się kolory, błyski itp... Ja małej nie daję patrzeć w telewizor, chociaż ciekawska jest i stara się zerkać QUOTE]

Ja również dołączam się do ćwieczeń, bo ak na razie marnie mi to idzie. Maiłam chodzić na basen tak odkładam to z tygodnia na tydzień... A słodycze ciągle za mna chodza i zamiast chudnąć tyje....

A w telewizje moja mała baardzo chętnie się gapi. Nie wiedziałam że to tak działa na nasze maleństwa. Od dziś koniec telewizji dla maluszka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość



Wiec jesli nie macie nic przeciwko ja sie tym zajmę

Napisałam do Anulka anulka z mamus majowo - czerwcowych. Ma dziewczyna głowe do rymowania. Poprosiłam ją o wymyslenie jakiegos tytułu dla nas.

Odpisała:

"Hej Cassandra oto moje pomysły:
1. Słodkie Dzidziusie i Dumne Mamusie- lipiec-sierpień 2009!
2. Nasze Dzieci Odlotowe, lipcowo- sierpniowe!
3. Lipiec Sierpień, dwa miesiące- na Świat przyszły nasze Brzdące!"

Wszystkie są super! Który tytuł Wam sie najbardziej podoba? A moze macie jakies inne propozycie??
Wszystkie są fajnackie Ciężki wybór

Wiecie co ja rónież chciałabym mieć Was na NK
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:19   #4470
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Napoiłam małego sokiem jabłkowym z sokowirówki i mam nadzieję że nie będzie rewolucji
na dzisiaj to koniec z moją aktywnością, bo rozbolała mnie głowa.

do jutra
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.