Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka 2009 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 22:31   #4531
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

jeszcze nie poszlam

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej będą się udzielać Fajnie by było gdyby gdzieś tam z boczku (mój znajomy zawsze jak tak powiem to burzy się że nie mam go tak nazywać) dopisać że My też z czerwca ale jak nie będzie to nikt się nie obrazi przecież
tez to sugerowalam ale nie mi decydowac
jasne ze sie nie obraza
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:31   #4532
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Teraz tak sobie patrze na liste Naszych Mam i to jednak bez sensu dodawać czerwiec, bo w końcu by nam się zrobił wątek kwietniowo-majowo-czerwcowo-lipcowo-sierpniówek, zeby nikt nie był poszkodowany A że miałyśmy wszystkie być lipcowo-sierpniowe to chyba lepiej niech już tak zostanie Przepraszam za zamieszanie
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:33   #4533
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
to mamusie i tak dalej beda sie udzielac tak jak robily to do tej pory

mozna tez zmienic w tytule na czerwcowo-lipcowo-sierpniowe ale czerwcowy watek juz jest wiec nie wiem, jak uwazacie

jezeli mamusie czerwcowe czuja sie pokrzywdzone to mozna dodac to do tytulu, zaden problem
Ja nie będę czuła sie pokrzywdzona. W sumie każda z nas miała termin na lipiec lub sierpien a, że nasze maluszki sie pospieszyły...


Mamuśki narazie prowadzi nr 1. Ten pomysł Svinecki tez jest fajny.
Mamy jeszcze troche czasu na wybranie tytułu.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:35   #4534
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Teraz tak sobie patrze na liste Naszych Mam i to jednak bez sensu dodawać czerwiec, bo w końcu by nam się zrobił wątek kwietniowo-majowo-czerwcowo-lipcowo-sierpniówek, zeby nikt nie był poszkodowany A że miałyśmy wszystkie być lipcowo-sierpniowe to chyba lepiej niech już tak zostanie Przepraszam za zamieszanie
masz racje
ja na liste zerknelam dopiero teraz i lepiej niech zostana lipcowo-sierpniowe
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:36   #4535
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
witaj my sie jeszcze nie znamy
Witaj
Widzę ze obie mamy Zuzanki

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja tez lece spac bo ledwo zyje
TZ liczy jeszcze na jakies kizi-mizi ale chyba dzis nie ogarne

dobranoc
Svinecka a pamiętam czasu kiedy mówiłyśmy że nie będziesz się mogła opędzić od Tżeta...i co?
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:40   #4536
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Adasko zarezerwowany juz dla Zuzki jest sliczny
Mój Kuba tez bardzo fajny chłopak. Ułożony, spokojny, dżentelmen, bez nadwagi ...
Która panna zechce byc moją synową? Obiecuje nie byc toksyczną teściową

Oczy mi sie kleją a ja jeszcze przy kompie

Ide juz
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:44   #4537
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Witaj
Widzę ze obie mamy Zuzanki
i obie sliczne

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Mój Kuba tez bardzo fajny chłopak. Ułożony, spokojny, dżentelmen, bez nadwagi ...
Która panna zechce byc moją synową? Obiecuje nie byc toksyczną teściową

Oczy mi sie kleją a ja jeszcze przy kompie

Ide juz
Kubus tez sliczny ale ziecia narazie moge miec jednego

ide i ja w koncu
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 22:51   #4538
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór...można?

...ale się za Wami stęskniłam...w końcu działa mi wizaż, więc od razu się melduję...

Najpierw po krótce co u Nas...bo nadrobić wątek to dopiero będzie

..więc u Nas...
milo cie widziec
mam nadzieje ze wszystko ulozy sie po twojej mysli

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
mam propozycje tytulu:

"Dzieci zaraz zaczna siadac, czas druga czesc watku zakladac - maluchy lipcowo-sierpniowe 2009"
wierszokletka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Mój Kuba tez bardzo fajny chłopak. Ułożony, spokojny, dżentelmen, bez nadwagi ...
Która panna zechce byc moją synową? Obiecuje nie byc toksyczną teściową

Oczy mi sie kleją a ja jeszcze przy kompie

Ide juz
a spodobalaby mu sie gorąca Weronika??


uciekam tez-dobranoc
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:53   #4539
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Mój Kuba tez bardzo fajny chłopak. Ułożony, spokojny, dżentelmen, bez nadwagi ...
Która panna zechce byc moją synową? Obiecuje nie byc toksyczną teściową
Co prawda Magi na NK rezerwowała Zuzkę dla Maciusia...ale oczka Kubusia są tak pięknie czarne że co tam...niech się chłopaki biją...zgłaszam kandydaturę...
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:55   #4540
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Wczesniej nie może usnać? A jak spi w dzien?

To ja juz wole jak moje dziecko usypia o 18.30 i wstaje o 6
Akurat dzisiaj usnął o 22, może będę więcej na niego narzekać Często zasypia dopiero o 23 - 24, jak zdarzy się zasnąć np. o 20 to na bank się zawsze obudzi na zabawę. Kiedyś zasypiał wcześniej, ostatnio coś się przestawiło kawalerowi. W dzień na spacerze zawsze 3h, i ew. ze 2 - 3 drzemki 15 minutowe.
Też bym chciała, aby spał od 18 ile rzeczy można zrobić jeszcze wieczorem prawdę mówiąc więcej miałam czasu zaraz po urodzeniu młodego niż teraz. A myślałam, że będzie odwrotnie

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Jak go nosiliśmy na rękach to cały czas patrzył w lewo, ciężko go było zmusić do spojrzenia w prawo, jak leżał na brzuszku to się delikatnie przechylał na lewo właśnie, lewą rączką chętniej sięgał po zabawkę, na lewy bok zaczął szybko się przekręcać, a na prawy dopiero od soboty.
Teraz obraca główkę w każdą stronę i rączki używa równo często, tylko jeszcze z tym leżeniem na brzuchu.
Dzięki za wyjaśnienia I poszliście z tym do neurologa czy ortopedy?

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
A oto mój rozrabiaka Tomaszek
śliczności

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Moja mała mogła by cały czas wisieć przy cycu i jeśc. Najdłużej wytrzymała 2,5h bez jedzenia. W nocy to samo
A jednak dziewczynki też.. Moja koleżanka ma córę o 3 dni starszą od mojego i tak nie wydziwia z cycem - je ok. 10 min i już, za 3-4 godziny znowu ale nie zamieniłabym się ;P


Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Czy któryś Nasz Wątkowy Maluszek stołuje się moze na mleku Hipp? Chciałabym właśnie na to mleko przejść ale ciekawa jestem opinii o nim, bo za dużo w sieci nie można znaleźć.
Ja co prawda nie znam tego mleka, ale u nas w szpitalu tym właśnie karmią, więc może nie jest najgorsze?

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
mam propozycje tytulu:

"Dzieci zaraz zaczna siadac, czas druga czesc watku zakladac - maluchy lipcowo-sierpniowe 2009"
Świetny
A może by zmienić kolejność na: "Dzieci zaraz zaczną siadać - drugą część wątku czas zakładać.." (nie obraź się;*)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
to mamusie i tak dalej beda sie udzielac tak jak robily to do tej pory
mozna tez zmienic w tytule na czerwcowo-lipcowo-sierpniowe ale czerwcowy watek juz jest wiec nie wiem, jak uwazacie
jezeli mamusie czerwcowe czuja sie pokrzywdzone to mozna dodac to do tytulu, zaden problem
Też tak myślę, jeśli można się wtrącić W sumie to są tu mamy też i z maja nawet i jedna z kwietnia chyba..
morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 23:21   #4541
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
milo cie widziec
mam nadzieje ze wszystko ulozy sie po twojej mysli

a spodobalaby mu sie gorąca Weronika??
Cześć Czekoladko ...ale mi brakowało Naszych pogaduch...:e hem:
Co do Moich i Zu spraw...to nie wiem dlaczego, ale jestem dość spokojna...musi się ułożyć...


Jaka reklama:h ahaha:

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Dodałam kilka nowych zdjęć mojej Małej...zapraszam do albumu

...i uciekam...dobranoc
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2009-11-11 o 23:23
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 23:45   #4542
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

TRU wszystkiego najlepszego! Spełnienia wszystkich marzeń!

-----------------------------------------------------------------------

Zapomniałam dodać, że Antonio waży 6100g, więc coś tam przytył i lekarka przyznała mi rację, że gdyby nie pokarmy stałe, to pewnie by tak nie bylo.
W ogole lubię tą lekarkę i w pracy i teraz prywatnie. Z pochodzenia jest Niemką, więc ma spojrzenie na karmienie dzieci podobne do naszego-polskiego, bo np Anglicy wręcz zabronili mi/ nie byli zachwyceni, że wprowadzam pokarmy stałe i kazali prawie przyrzekać, że nie bede podawać niczego innego oprócz kleiku ryżowego, a juz absolutnie nei z butelki!
taaa...
Rozumiem to, inna kutura i inny sposób wychowywania dzieci.

Wieczorem zaopatrzyłam na maksa szafkę z jedzonkiem dla Antosia
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Ja juz zauważyłam, że jak Kuba zje marchewke lub deserek z jagodami to ma zatwardzenie. Po jabłuszku kupki są luźne.
Bardzo trafne obserwacje
Na biegunkę od zawsze moja babcia, mama robily marchwiankę, a także faszerowaly nas czarnymi jagodami. Zapierająco działa też czarna porzeczka i jeżyna.
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Kochana nawet nie wiesz jak mi przykro. Uwierz, naprawde rozumiem co czujesz Prawie codziennie przechodze to samo.
Co prawa Kuba malo płacze, jest raczej pogodnym dzieckiem ale niejadek z niego nr 1.
Czasami mam dość, wiele razy juz płakałam. Wiem, że jest głodny, słysze jak mu w brzuszku burczy a nawet nie chce wypic 10 ml. Nic nie chce wypic. Tak jaby mleko go parzyło.
Też probowalismy juz wszystkiego, rozne kaszki, kleik, dodawałm deserki, karmiła babcia, mąż i jest tak samo. Po długiej walce (czyt. 10-15 min. w koncu zmusi sie do jedzenie).
Czasami ma lepsze dni i wydaje sie, że apatyt mu powraca. Trwa to jednak krótko a potem jest jeszcze gorzej.

Dobrze, że idziecie do szpitala na obserwacje Mam nadzieje, że w koncu cos lekarze zaradzą.
Cass, ty wiesz...
Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Mariola, trzymaj sie kochana. Na pewno nie jest Ci lekko. Mam nadzieje, ze w szpitalu trafisz na sensonych lekarzy, ktorzy Ci dadza kilka wskazowek. Jesli lekarka zadowolona z rozwoju Antosia- to tego sie trzymaj. Buziaki!

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
normalnie brak mi słów i źle tak że mą wrócił niedawno a i owszem ale kompletnie pijany - tzn na tyle nie jest źle że powiedział że przeprasza bo wie że przegiął - no brawo, łoś jeden.... teraz śpi a Amelka chyba wyczuła moje zdenerwowanie bo ani myśli o spaniu wezme ja na rece moze za śnie a ja uciekam bo wściekła jestem
No faktycznie - brak słów...
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze w koncu znajdzie sie przyczyna przez ktora Antonio jest niejadkiem
super ze zdrowy jest

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Drink zdecydowanie zasłużony! Antoś pokazje charakterek albo może faktycznie coś jest na rzeczy. Dobrze, że masz możliwość takiego dziennego pobytu w szpialu i fachowej obserwacji! na pewno coś zaradzą
Drinka sie mi odechciało, zostalam przy samym red bullu i litrze coli.
Odstresowałam sie robiąc sobie dlugą kąpiel, nakładając tone maseczek na twarz i włosy i malując paznokcie u stóp i rąk.
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór...można?

...ale się za Wami stęskniłam...w końcu działa mi wizaż, więc od razu się melduję...
Świetnie, że jesteś. Dużo zdrowia dla Zuzinki, a dla ciebie dużo sił!
Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Kochana trzymaj sie na pewno wszystko się ułoży, pomogą Wam i Antoś przestanie być takim niejadkiem.

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
j A to Antonio cwaniaczek ... ale super, ze jest zdrowy i to tylko jego wymysły z tym niejedzeniem!

Chociaż widać ze mamusi daje popalić

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
mam propozycje tytulu:

"Dzieci zaraz zaczna siadac, czas druga czesc watku zakladac - maluchy lipcowo-sierpniowe 2009"
Bardzo mi się podoba
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 03:07   #4543
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Mój tak charczy mimo odciągania, ale to też nie zawsze, tak w kratkę powiedziałabym. Ale wiglotność mamy sporą-na poziomie 50%
A to jaka jest u was różnica czasu w stosunku do Polski?

To ja też, ale nie od dzisiaj bo mam w lodówce tort czekoladowo-wiśniowy
no to mnie pocieszyłaś, że nie tylko mój
jedyne 7h, wiec jak ja mam czas na pisanie (z rana) to WY smacznie śpicie
super, w kupie siła, damy rade, to ja też od dziś zaczynam miesiąc bez słodyczy (z malutkim wyjątkiem, czasem pozwolę sobie na ciasto do kawy, ale rzadko - obiecuję)
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość


Napisałam do Anulka anulka z mamus majowo - czerwcowych. Ma dziewczyna głowe do rymowania. Poprosiłam ją o wymyslenie jakiegos tytułu dla nas.

Odpisała:

"Hej Cassandra oto moje pomysły:
1. Słodkie Dzidziusie i Dumne Mamusie- lipiec-sierpień 2009!
2. Nasze Dzieci Odlotowe, lipcowo- sierpniowe!
3. Lipiec Sierpień, dwa miesiące- na Świat przyszły nasze Brzdące!"

Wszystkie są super! Który tytuł Wam sie najbardziej podoba? A moze macie jakies inne propozycie??
obstawiam 2!
Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość

Wysle ci moje dane na priva i poczekam na zaproszonko
I przylaczam sie do programu odchudzania. Na poczatek zaczne od rzucenia slodyczy ale moze od jutra Dzisiaj zamirzam pochlanac wszystkie jakie tylko mam w domu. To tak na wszelki wypadek zeby mnie nie kusily w pozniejszym czasie
nic nie dostałam

super, cieszę się, że pomysł sie spodobał, może razem coś wskóramy w temacie zrzucenia nadbagażu
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Te mamusie, ktorych nie ma na liscie a chca byc prosze wysyłac mi dane na PW.
Jesli cos uległo zmianie, np. wiek, to tez prosze o info.
Jesli chce ktos uzupełnic dane dziecka (tam gdzie są ????) to też prosze do mnie napisac. Będę wszystko aktualizować.
to kto w końcu to zmienia? bo ja wysłałam dane Fridzie

---------- Dopisano o 03:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiuuulka Pokaż wiadomość
ktos tu cos pisal o charczeniu- jak bylam na szczepieniu to maly wlasnie tak charczal i nawet sie nie spytalamczy to znaczy ze ma katar,a ona powiedziala "o charczy-to dobrze, znaczy ze chrzastki sie rozwijaja" czy jakos tak,wiec dziecko chyba ma tak charczec chociaz mi sie zawsze wydawalo ze wtedy ma glutki,no ale odciagam i nie zawsze cos wychodzi
to tyle chyba na dzisiaj,odezwe sie jutro
no to jest to co chciałam usłyszeć
Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
no i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć choć troszkę ale codziennie

z małopolski
znaczy że łapiesz się z nami za ćwiczenia?

a skąd dokładnie, bo ja z Nowego Sącza
Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
A oto mój rozrabiaka Tomaszek
śliczny jest, a to zdziwione spojrzenie
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Już zerkam w kalendarz...

Jak maly skonczył 3 miesiace dałam pierwszy raz kleik kukurydziany.
Kaszke dałam jak zaczął 13 tydzien, Bobovite ryżową o smaku bananowym.

Tak rano spacer? Jaka macie pogode?
U nas o tej porze jest jeszcze szaro, mglisto...
tak wszystko dokładnie notujesz? to chyba nie jest zły pomysł biorąc pod uwagę moją sklerozę

Wiesz Cass jakoś nie mam wyboru, córke trzeba odprowadzić na autobus do przedszkola
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Odstawione mam wszystkie leki i Nutramigen również. Prawdopodobnie Antonio wypracował sobie metodę, aby zwracać na siebie uwagę , ponieważ sporo trików już zastosowałam (typu zmiana atmosfery, spokój, cisza, rózne butelki, smoczki, mleka, dodatki do mleka, zmiana osoby karmiacej, pozycji itp i wiele innych)i nic nie działa. Zalecone mam więc nie zważać na jego humory i nie zwracać uwagi na ataki złości i płaczu podczas jedzenia. Mam sprobować raz dać mu mleko, a jesli nie chce, to nie i sprobować za 2 godziny. Lekarka jak najbardziej zgodziła się z tym, że powinien być już na pokarmach stałych, a więc kontynuujemy jak dotychczas zwiekszająć ilość stałych posiłków do 3 na dzień. Za tydzień idę z nim do szpitala na jeden dzień. Będą obserwować jak karmię, a potem będą próbować oni karmić, aby zobaczyć o co małemu biega. Jak karmi mąż, to cyrki sa te same.
A tak poza tym jest zdrowy i lekarka była zadowolona z jego rozwoju.

Dziś jestem naprawdę wykończona, to był jeden z najgorszych dni. Rano Antonio dał taki popis z niejedzeniem i tak płakał, że myślałam, że się wykończę. Musiałam się sama wyryczeć. Zjadł rano o 6 100ml mleka, potem o 12 obiadek i o 18 120ml mleka. Tyle przez cały dzień. Oczywiście wieczorem również nie obyło się bez cyrków. Nie byłam w stanie go nawet wykąpać, mąż go tylko ubrał w pidżamkę i położył spać.
Jestem wykończona psychicznie dzisiejszym dniem. Już od poniedziałku cyrkował, a dziś już dał czadu

Idę sie wykąpać, a potem strzelę sobie drinka z Red Bullem, bo mam dosyć.
Mariolu najważniejsze jest to, że Antonio dobrze się rozwija. Wiem, że na pewno jest Ci bardzo ciężko tak z nim walcząc, ale moze niedługo mu przejdzie i sam zacznie jesc nadrabiając zaległości jakie robi teraz.
Ja wiem po Pati, że dzieci czasem tak mają, że mało jedzą, nie moge wmusić w nią obiadu, kolację ledwo tknie, a po paru dniach sama pyta o jedzenie bo jest głodna i pożera takie ilości że jestem w szoku. Wiem, że z malutkim dzieckiem to inaczej, ale chodzi mi o to, że może i Antonio ma to tylko chwilowo i mu przejdzie samo...

---------- Dopisano o 05:07 ---------- Poprzedni post napisano o 03:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór...można?

...ale się za Wami stęskniłam...w końcu działa mi wizaż, więc od razu się melduję...
witaj Karolinko
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja musze zaczac tez cwiczyc
bardzo skuteczny jest program Tamilee Web - Ja chce miec taki brzuch - tylko nie moge jakos sie zebrac zeby zaczac
a nawet nie mam czasu i sily w sumie
to zaczynasz z nami?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że Antonio waży 6100g, więc coś tam przytył i lekarka przyznała mi rację, że gdyby nie pokarmy stałe, to pewnie by tak nie bylo.
W ogole lubię tą lekarkę i w pracy i teraz prywatnie. Z pochodzenia jest Niemką, więc ma spojrzenie na karmienie dzieci podobne do naszego-polskiego, bo np Anglicy wręcz zabronili mi/ nie byli zachwyceni, że wprowadzam pokarmy stałe i kazali prawie przyrzekać, że nie bede podawać niczego innego oprócz kleiku ryżowego, a juz absolutnie nei z butelki!
ale super że masz taką lekarkę, jej się trzymaj, tym bardziej, że jak słysze juz nie tylko służbowo się znacie
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 06:14   #4544
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cześć

Czy Wy na pewno też macie dzieci? Nie mogę nadążyć za Wami

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
fajnie
oby na zawsze D
Pomarzyć dobra rzecz

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Miramej, mój Antoś też teraz je częściej. Karmię na żądanie i nigdy nie zwracałam uwagi, czy minęły 3 godziny. Nie zapisywałam ani nawet nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć o jakich porach go karmiłam. Wiadomo mam ustalony plan dnia (jak nie ma małża i wszystko jest normalnie) i mniej więcej dzień wygląda podobnie. +-pewne odstępstwa od normy
Ale teraz zauważyłam, że potrzebuje częściej. Myślę, że chce mu się pić, bo zaczęlismy grzać i dlatego potrzebuje piersi

Co do słodkiego, to jem na potęgę. Jak zawsze byłam osobą, która nie potrzebowała wielkich ilości - nawet w ciązy, tak po porodzie MUSZA byc codziennie przynajmniej dwa batoniki lub czekolada lub rogale, itp...Ostatnio zjadlam 3 rogale marcinskie na raz... Dobrze, ze JESZCZE tluszczyk sie nie odklada, ale pewnie do czasu...
Dzięki, że mi to napisałaś , jakoś nie pomyślałam o tym sezonie grzewczym . Jak Ci się udaje trzymać ten rytm dnia przy nieregularnych porach posiłków?

Ja też ciągle bym jadła słodkie , strasznie mi się chce czekolady , na razie nie próbowałam, ale chyba się skuszę

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Cudowna mój ma na nogach i brzuchu fałdy jak zawodnik sumo, chyba nigdy takiej pozycji nie przyjmie :-/


Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Tomuś śpi to Mama może wizażować Pochwaliłam go i w dzien rozrabiał no ale mam nadzieje ze teraz pospi dlugo

A oto mój rozrabiaka Tomaszek
Fajny chłopak

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Mój też je co 2, a nawet 1,5 i w dzień i od jakiegoś miesiąca w nocy też. Uznałam, że tak ma być i już. Jedyna dłuższa przerwa w ciągu dnia to spacer 3godzinny, na którym śpi.
Jeszcze na pierwszej wizycie domowej położna mi powiedziała, że skoro chłopak to będzie na bank większą cycową przylepą niż dziewczynka. Wtedy pomyślałam, ze jakieś przesądy mi sprzedaje, a teraz zaczynam wierzyć
(...)
A tak w ogóle dziewczyny, to piszecie o tym chudnięciu, a ja przed ciążą ważyłam 58 kg przy wzroście 174 cm i wyglądałam jak szkielet. W ciąży wreszcie się sobie podobałam, bo i twarz i cała reszta zrobiła się taka "pełniejsza". Niestety, wszystko wróciło już do normy
Ja chyba mam z tym problem i zaraz doszukuję się kłopotów , ale muszę brać przykład z Ciebie, tak jest chyba łatwiej

Ja podobnie - przed ciążą 51 kg i 168 cm, teraz 48 kg

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wpadam tylko na chwilę zdac relację z wizyty u pediatry.

Nadrobię was później.

Odstawione mam wszystkie leki i Nutramigen również. Prawdopodobnie Antonio wypracował sobie metodę, aby zwracać na siebie uwagę , ponieważ sporo trików już zastosowałam (typu zmiana atmosfery, spokój, cisza, rózne butelki, smoczki, mleka, dodatki do mleka, zmiana osoby karmiacej, pozycji itp i wiele innych)i nic nie działa. Zalecone mam więc nie zważać na jego humory i nie zwracać uwagi na ataki złości i płaczu podczas jedzenia. Mam sprobować raz dać mu mleko, a jesli nie chce, to nie i sprobować za 2 godziny. Lekarka jak najbardziej zgodziła się z tym, że powinien być już na pokarmach stałych, a więc kontynuujemy jak dotychczas zwiekszająć ilość stałych posiłków do 3 na dzień. Za tydzień idę z nim do szpitala na jeden dzień. Będą obserwować jak karmię, a potem będą próbować oni karmić, aby zobaczyć o co małemu biega. Jak karmi mąż, to cyrki sa te same.
A tak poza tym jest zdrowy i lekarka była zadowolona z jego rozwoju.

Dziś jestem naprawdę wykończona, to był jeden z najgorszych dni. Rano Antonio dał taki popis z niejedzeniem i tak płakał, że myślałam, że się wykończę. Musiałam się sama wyryczeć. Zjadł rano o 6 100ml mleka, potem o 12 obiadek i o 18 120ml mleka. Tyle przez cały dzień. Oczywiście wieczorem również nie obyło się bez cyrków. Nie byłam w stanie go nawet wykąpać, mąż go tylko ubrał w pidżamkę i położył spać.
Jestem wykończona psychicznie dzisiejszym dniem. Już od poniedziałku cyrkował, a dziś już dał czadu

Idę sie wykąpać, a potem strzelę sobie drinka z Red Bullem, bo mam dosyć.

Dobre w tym wszystkim jest to, że jest zdrowy i dobrze się rozwija
Trzymam kciuki za poprawę sytuacji z jedzeniem

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy mój będzie w tym Egipcie grzeczny? Obiecałam sobie, że nie będę miała czarnych mysli. (ale nie wiem czy sie uda)
Sio czarne myśli, sio!

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Jak go nosiliśmy na rękach to cały czas patrzył w lewo, ciężko go było zmusić do spojrzenia w prawo, jak leżał na brzuszku to się delikatnie przechylał na lewo właśnie, lewą rączką chętniej sięgał po zabawkę, na lewy bok zaczął szybko się przekręcać, a na prawy dopiero od soboty.
Teraz obraca główkę w każdą stronę i rączki używa równo często, tylko jeszcze z tym leżeniem na brzuchu.
A Kubuś nie umie się przekręcać na boki . Muszę zwrócić uwagę, czy nie preferuje którejś strony, dzięki za informacje
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 06:16   #4545
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór...można?

...ale się za Wami stęskniłam...w końcu działa mi wizaż, więc od razu się melduję...

Najpierw po krótce co u Nas...bo nadrobić wątek to dopiero będzie

..więc u Nas...

(...)
Karola, no w końcu

Współczuję Zuzce (i Tobie), że złapała wirusa , najważniejsze, że sytuacja już opanowana

Co do Twojego byłego TŻ-a, to nie mogę nic napisać tutaj, bo dostanę bana , trzymam kciuki, żeby dostał nauczkę

Kiepska sprawa z tym żłobkiem, ale dobrze, że macie choć taką opcję jako rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Bry wieczór

Różnie z tym bywa, czasem do południa czasem popołudniu ale nigdy dzień w dzień jednakowo.


Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
Amelka wreszcie padła i śpi. a jutrzejszy kac u męża oj taaaaak. zawsze mi go szkoda ale teraz dość co to kuźwa ma być. on po prostu ma za dobrze - obiadki, wszystko poprane przygotowane do pracy, kanapeczki do pracy....dziecko nakarmione przebrane wykąpane...brak zarwanych nocy.... żyć nie umierać...a ja głupia go do tego przyzzwyczaiłam trzeba to zmienić...
, tak trzymaj

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
nooo spisałaś sie, ze hoho
to super, ale ciiii żeby mu się nie odmieniło! CHociaż On i tak był mąz nr 1
Hehe, mąż nr 1

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Wirusom stanowczo mówimy nie...tylko dziciaczki się męczą...przynajmniej wiem teraz jak reagować jak się zacznie ostra biegunka...

Dla zainteresowanych mój sposób...
1. obowiązkowo Smecta raz dziennie
2. Zuzku jest na sztucznym mleku więc druga sprawa odstawić mleko i karmic mlekiem bez laktozy...Nutramigen lub Enfamil 0 Lac (drugie nie do dostania)
3. Hipp ORS 200 - zastępować mleko co drugie karmienie tym kleikiem...i dodatkowo do Nutramigenu troszkę, bo smak ma okrutny (probowałam, nie polecam)
4. Probiotyki raz dziennie - u nas Lacidofil
5. Elektrolity jak najczęściej - u nas Litorsal
Ale to dla dzieci karmionych mleczkiem modyfikowanym, prawda?
Zuza jest śliczna

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Mój Kuba tez bardzo fajny chłopak. Ułożony, spokojny, dżentelmen, bez nadwagi ...
Która panna zechce byc moją synową? Obiecuje nie byc toksyczną teściową


Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Kubus tez sliczny ale ziecia narazie moge miec jednego
No niech ma dziewczyna wybór

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a spodobalaby mu sie gorąca Weronika??


Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Akurat dzisiaj usnął o 22, może będę więcej na niego narzekać Często zasypia dopiero o 23 - 24, jak zdarzy się zasnąć np. o 20 to na bank się zawsze obudzi na zabawę. Kiedyś zasypiał wcześniej, ostatnio coś się przestawiło kawalerowi. W dzień na spacerze zawsze 3h, i ew. ze 2 - 3 drzemki 15 minutowe.
Też bym chciała, aby spał od 18 ile rzeczy można zrobić jeszcze wieczorem prawdę mówiąc więcej miałam czasu zaraz po urodzeniu młodego niż teraz. A myślałam, że będzie odwrotnie
(...)
A jednak dziewczynki też.. Moja koleżanka ma córę o 3 dni starszą od mojego i tak nie wydziwia z cycem - je ok. 10 min i już, za 3-4 godziny znowu ale nie zamieniłabym się ;P
Ja mam dokładnie takie same odczucia

A kto by się chciał zamienić , to wszystko, co trudne, kiedyś minie
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 06:39   #4546
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
...
to kto w końcu to zmienia? bo ja wysłałam dane Fridzie...
Ja zmieniam dane na liście obecnego wątku. Cass poprowadzi listę w następnym na podstawie tej która już jest.

Dzień dobry U mnie tydzień pełen gości. Codziennie ktoś odwiedza małą. A ona sobie nic z tego nie robi tylko posyła uśmiechy, albo śpi w tym samym pokoju co siedzą goście.

Tż chory na maksa. Dzisiaj spał w innym pokoju. Temperatura 38 stopni, bóle mięśniowe, ale do pracy poszedł. Boję się żeby Kinga nic nie złapała. W ogóle to wczoraj mieliśmy z tż chorowity dzień. On chory od rana a mnie jak coś dopadło po południu to myślałam, że nie wyjdę z wc. Ból brzucha okropny, zawroty głowy, ciemno przed oczami, miękkie nogi, odruchy wymiotne, biegunka... - już miałam wizję grypy jelitowej, ale całe szczęście po jakimś czasie przeszło.

Uciekam na śniadanko i idę na przystanek po gościa, bo nie wie gdzie mieszkamy

Miłego dnia mamusie

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Miramej, Tulipfever pijemy kawkę?

Wczoraj zapomniałam się pochwalić, ale mogę dzisiaj? Wczoraj była rocznica poczęcia Kingi

Edytowane przez frida110
Czas edycji: 2009-11-12 o 06:43
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 06:48   #4547
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Karolinka dobrze, ze sie pojawilas! Gratuluje odejscia wirusa
Co do TZta, wiesz dobrze, jak my go tutaj bardzo lubimy A przeprowadzka, moze nie jest to taki zly pomysl? Rozumiem, ze bedziesz musiala zostawic swoj dom, ale z tego co piszesz, Twoi rodzice duzo Ci przy Zuzi pomagaja- to tez bedzie dla Ciebie troche ulgi. W koncu to nie na zawsze, a teraz jest taki okres, ze potrzebujesz wsparcia i towarzystwa osob, ktore Cie kochaja. Duze buziaki!


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
mam propozycje tytulu:

"Dzieci zaraz zaczna siadac, czas druga czesc watku zakladac - maluchy lipcowo-sierpniowe 2009"
Ladnie!

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Mój Kuba tez bardzo fajny chłopak. Ułożony, spokojny, dżentelmen, bez nadwagi ...
Która panna zechce byc moją synową? Obiecuje nie byc toksyczną teściową

Bylismy ostatnio z Ania u znajomych, ktorzy maja 2,5 letniego synka. I jego rodzice powiedzieli mu "Daj buzi Ani" Ten rzucil sie na moja biedna corenke, a Ania- odepchnela go raczka i odwrocila sie pupa Asertywne to moje dziecko, trzeba sie szanowac i znac swoja wartosc

Nocka znowu przespana od 22:00 do 6:00 ania spalaby jeszcze dluzej, ale Ja obudzilam na poranne mleko. Teraz znowu chrapie, kochana dziewczynka

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Miramej, Tulipfever pijemy kawkę?

Wczoraj zapomniałam się pochwalić, ale mogę dzisiaj? Wczoraj była rocznica poczęcia Kingi
No jasne!
Gratuluje rocznicy! Jak swietowaliscie?

Wczoraj dowiedzialam sie, ze moja przyjaciolka jest w ciazy. Przypomnial mi sie poczatek mojej ciazy, jacy bylismy pelni pytan, jak wszystko bylo takie nowe i niesamowite. No i jaki to cud, ze z niczego powstala Ania
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 07:37   #4548
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
...
Gratuluje rocznicy! Jak swietowaliscie?
...
On w innym pokoju i ja w innym pokoju
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 07:58   #4549
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Czescmoja panna nie spi juz od 7.00 ale przewrocilam ja na plecki ,wlaczylam karuzele i lezy tak do tej pory a ja jeszcze sie zdrzemnelam
krzyczy do tych ptakow, zaraz ja biore bo bedzie glodna

potem jade z tż na zakupy ale juz nie do CH tylko do miasta polazic po sklepach bo ostatnio bylismy w CH i nic mi sie nie podobalo-szukalam bluzki i wszedzie swetry albo bluzki z krotkim rekawem

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Cześć Czekoladko ...ale mi brakowało Naszych pogaduch...:e hem:
Co do Moich i Zu spraw...to nie wiem dlaczego, ale jestem dość spokojna...musi się ułożyć...


Jaka reklama:h ahaha:
wierze ze pani sedzina bedzie po twojej stronie!!jak juz sie z Zuzka zadomowicie u rodzicow to napisz potem jak corcia znosi zlobek

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość



Ja podobnie - przed ciążą 51 kg i 168 cm, teraz 48 kg
chudzinka!!

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość

Tż chory na maksa. Dzisiaj spał w innym pokoju. Temperatura 38 stopni, bóle mięśniowe, ale do pracy poszedł. Boję się żeby Kinga nic nie złapała. W ogóle to wczoraj mieliśmy z tż chorowity dzień. On chory od rana a mnie jak coś dopadło po południu to myślałam, że nie wyjdę z wc. Ból brzucha okropny, zawroty głowy, ciemno przed oczami, miękkie nogi, odruchy wymiotne, biegunka... - już miałam wizję grypy jelitowej, ale całe szczęście po jakimś czasie przeszło.
zdrowka dla meza
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 08:01   #4550
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Tomuś śpi to Mama może wizażować:) Pochwaliłam go i w dzien rozrabiał no ale mam nadzieje ze teraz pospi dlugo:)

A oto mój rozrabiaka Tomaszek:)
słodki rozrabiaka :ehem:

Cytat:
Napisane przez anulka anulka Pokaż wiadomość
Czesc Dziewuszki! :dziekuje-kwiatek:
Przyszłam do Was zapytać, czy się na coś przydałam
:jupi:
cieszę się, ze podobają wam sie moje propozycje tytułu do waszego wątku :D
:dziekuje:

bałam się ze mnie wysmiejecie :drzwi-strach:
:D
Tytuły wymiatają :D
Super z Ciebie rymotwórca ;) to chyba tak dzięki bliźniakom - wszystko musi byc do pary (rymu) :D

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wpadam tylko na chwilę zdac relację z wizyty u pediatry.

Nadrobię was później.

Odstawione mam wszystkie leki i Nutramigen również. Prawdopodobnie Antonio wypracował sobie metodę, aby zwracać na siebie uwagę :(, ponieważ sporo trików już zastosowałam (typu zmiana atmosfery, spokój, cisza, rózne butelki, smoczki, mleka, dodatki do mleka, zmiana osoby karmiacej, pozycji itp i wiele innych)i nic nie działa. Zalecone mam więc nie zważać na jego humory i nie zwracać uwagi na ataki złości i płaczu podczas jedzenia. Mam sprobować raz dać mu mleko, a jesli nie chce, to nie;) i sprobować za 2 godziny. Lekarka jak najbardziej zgodziła się z tym, że powinien być już na pokarmach stałych, a więc kontynuujemy jak dotychczas zwiekszająć ilość stałych posiłków do 3 na dzień. Za tydzień idę z nim do szpitala na jeden dzień. Będą obserwować jak karmię, a potem będą próbować oni karmić, aby zobaczyć o co małemu biega. Jak karmi mąż, to cyrki sa te same.
A tak poza tym jest zdrowy i lekarka była zadowolona z jego rozwoju.

Dziś jestem naprawdę wykończona, to był jeden z najgorszych dni. Rano Antonio dał taki popis z niejedzeniem i tak płakał, że myślałam, że się wykończę. Musiałam się sama wyryczeć. Zjadł rano o 6 100ml mleka, potem o 12 obiadek i o 18 120ml mleka. Tyle przez cały dzień. Oczywiście wieczorem również nie obyło się bez cyrków. Nie byłam w stanie go nawet wykąpać, mąż go tylko ubrał w pidżamkę i położył spać.
Jestem wykończona psychicznie dzisiejszym dniem. Już od poniedziałku cyrkował, a dziś już dał czadu:(

Idę sie wykąpać, a potem strzelę sobie drinka z Red Bullem, bo mam dosyć.
Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
normalnie brak mi słów i źle tak że :mad::mad::mad: mą wrócił niedawno a i owszem ale kompletnie pijany - tzn na tyle nie jest źle że powiedział że przeprasza bo wie że przegiął - :oklaski: no brawo, łoś jeden.... teraz śpi a Amelka chyba wyczuła moje zdenerwowanie bo ani myśli o spaniu :nie: wezme ja na rece moze za śnie a ja uciekam bo wściekła jestem
Przytulam mocno :glasiu:
Mam nadzieję, że po wizycie w szpitalu coś poradzą na humorki Antosia :ehem:
Trzymaj się i nie poddawaj :kciuki:

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór...można?:)

...ale się za Wami stęskniłam...w końcu działa mi wizaż, więc od razu się melduję...:)

Najpierw po krótce co u Nas...bo nadrobić wątek to dopiero będzie:)

..więc u Nas...

Malutka super:) W końcu przechodzi jej wirus, który męczył ją dobre 2 tygodnie...pierwszy tydzień był straszny...12 koopek dziennie...jak tylko zaczynała się prężyć to ja miałam łzy w oczach...u lekarki byłam pierwszego dnia, dała jedno lekarstwo, które nic nie dało i tyle...po dwóch dniach (akurat była sobota) nie wiedziałam już co robić, więc zadzwoniłam do przyjaciółki i kuzynki...i pomieszałam ich sposoby i było w końcu troszkę lepiej...w poniedziałek znów lekarz...i jak jej powiedziałam co podawałam Małej przez weekend stwierdziła tylko że dobrze i że mam kontynuować...nie powiem jak mnie to wkurzyło, bo w końcu to ona powinna działać, a nie, że ja próbuję wszystkiego byleby tylko pomogło...na szczęście to już za Nami...podobno krąży jakiś wirus w powietrzu, bo koleżanka z pracy mi mowiła że wszystkie "firmowe" dzieciaczki chorują.

No ale teraz miłe rzeczy:) Malutka jest przekochana...śmieje się, rozmawia z wszystkimi...szaleje ile się da...ale to w pozytywnym sensie:) Zaczyna już też siadać, co mnie bardzo zdziwiło, bo w końcu ma dopiero 4,5 miesiąca:) Poza tym od dłuższego czasu ślini się okrutnie więc już wypatrujemy pierwszego ząbka:)
Nowe pokarmy zaczęłam jej już wprowadzać...zawsze ma zdziwioną minę, ale próbuje chętnie:)

Zastanawiam się właśnie nad zmianą mleka, bo ten Enfamil finansowo mnie wykończy (27-28 zł za puszeczkę), w czasie choroby Mała była na Nutramigenie z hipp ORS, ale teraz jest już ok więc czas na zmiany:)
Czy któryś Nasz Wątkowy Maluszek stołuje się moze na mleku Hipp? Chciałabym właśnie na to mleko przejść ale ciekawa jestem opinii o nim, bo za dużo w sieci nie można znaleźć.

Ze spraw ważnych jeszcze jest sąd...pisałam Wam że będę miała sprawę...to było w październiku...ale nawet nie miałam jak napisać o wynikach, więc....druga sprawa za tydzień...Tatuś nie chciał się zgodzić na propozycję Sędziny więc musiała odroczyć. Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie:( Na szczęście trafiłam (chyba) (odpukać, zeby nie zapeszać) na rozsądną Sędzinę, bo jej pierwsze słowa były, że ma dziecko w podobnym wieku i wie że nawet takie małe dziecko kosztuje...no zobaczymy co postanowi za tydzień, już mam stresa:prosi:

No i ostatnia ważniejsza sprawa...od grudnia przenoszę się do Rodziców:( Mała dostała się do żłobka od stycznia (sąsiadka Rodziców pracuje w żłobku i zadziałała, bez niej nie było by szans) ale żłobek jest obok osiedla Rodziców, czyli całe miasto ode mnie...więc przenosimy się do nich...z ciężkim sercem zostawimy nasze mieszkanko ale trzeba:( Mała jest zapisana do żłobka u mnie na osiedlu dopiero od września 2010 ale to i tak nie jest jeszcze pewne:( Przenosimy się od grudnia, bo dostałyśmy miesiąc na przyzwyczajanie się...zarówno ja jak i Zuzka...jak ja się tego boję, na szczęście cały grudzień mogę ją zaprowadzać na kilka godzin, ile będę chciała...a od 4 stycznia (wtedy wracam do pracy:cry:) będę bez Bąbelka jakieś 10 godzin:cry::cry::cry:

To tyle nowości u Nas...lecę czytać co się dzialo u Was:)
Buziaki:*
Fajnie, że wróciłaś :cmok:
Trzymam kciuki za pozytywny wynik rozprawy, mam nadzieję, że sędzina potrafi rozpoznać gnoma i wyda odpowiedni werdykt :ehem:

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
:cmok:Karolinko witaj długo cię nie było. super że z mała ok. z rozprawą może nie będzie tak źle skoro trafłaś na tą kobietkę. cieszę się ze będziesz

Amelka wreszcie padła i śpi. a jutrzejszy kac u męża :D oj taaaaak. zawsze mi go szkoda ale teraz dość :pala: co to kuźwa ma być. on po prostu ma za dobrze - obiadki, wszystko poprane przygotowane do pracy, kanapeczki do pracy....dziecko nakarmione przebrane wykąpane...brak zarwanych nocy.... żyć nie umierać...a ja głupia go do tego przyzzwyczaiłam :mur: trzeba to zmienić...

oki powoli uciekam bo jak Amelka się przebudzi to pójdę i ja już spać
buziaczki i dzięki za zrozumienie:cmok:
Kac się należy jak najbardziej ;)
A co do przyzwyczajania, to trzeba uwazac, bo ja tak mojego nauczyłam, a teraz musze odkrecac i jest wielkie ale, ze nic nie robie.........
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:04   #4551
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Hejo

Dzisiaj jestem nie wyspana Połozyłam sie o 24 (ah ten Wizaż ), Kuba sie zaraz przebudził na mleko a potem nie chciał spac. To znaczy probował usnać ale mu sie to nie udawało. Nosek miał zatkany, charczał strasznie. Odciagałam fridą ale niewiele to dało bo katar siedział głębiej
Spałam może 3 godziny, o 6 oczywiscie juz na nogach.
W dodatku i mnie cos bierze. W nocy gardło bolało (wziełam Cholinex), katar mam TŻ był ostatnio przeziebiony no i niestety chyba nas pozarażał. Dzisiaj kłade sie wczeniej do łożka, wypuje gorącą herbatek z sokiem malinowym, zjem ząbek czosnku, wit. C i mam nadzieje mi przejdzie.

Kolejny dzien mamy paskudną pogodę. Mglisto, szaro, mokro...chętnie poszłabym z małym na spacer ale boje sie, że bardziej sie rozchorujemy.

Mamuski, jak wasze dziciaczki były przeziebione to co im lekarz przepisal? Wiem o tym kropelkach Nasivin Soft bez recepty i o wapnie bananowym.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:14   #4552
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Tż chory na maksa. Dzisiaj spał w innym pokoju. Temperatura 38 stopni, bóle mięśniowe, ale do pracy poszedł. Boję się żeby Kinga nic nie złapała. W ogóle to wczoraj mieliśmy z tż chorowity dzień. On chory od rana a mnie jak coś dopadło po południu to myślałam, że nie wyjdę z wc. Ból brzucha okropny, zawroty głowy, ciemno przed oczami, miękkie nogi, odruchy wymiotne, biegunka... - już miałam wizję grypy jelitowej, ale całe szczęście po jakimś czasie przeszło.
(...)
Miramej, Tulipfever pijemy kawkę?

Wczoraj zapomniałam się pochwalić, ale mogę dzisiaj? Wczoraj była rocznica poczęcia Kingi
, chorobom mówimy "nie"

Ja dopiero teraz mogę usiąść z inką

Gratulacje , u nas była 7. listopada, mój TŻ powiedział - "to Kuba ma już rok"

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Bylismy ostatnio z Ania u znajomych, ktorzy maja 2,5 letniego synka. I jego rodzice powiedzieli mu "Daj buzi Ani" Ten rzucil sie na moja biedna corenke, a Ania- odepchnela go raczka i odwrocila sie pupa Asertywne to moje dziecko, trzeba sie szanowac i znac swoja wartosc


Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
On w innym pokoju i ja w innym pokoju


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
chudzinka!!
Niestety

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hejo

Dzisiaj jestem nie wyspana Połozyłam sie o 24 (ah ten Wizaż ), Kuba sie zaraz przebudził na mleko a potem nie chciał spac. To znaczy probował usnać ale mu sie to nie udawało. Nosek miał zatkany, charczał strasznie. Odciagałam fridą ale niewiele to dało bo katar siedział głębiej
Spałam może 3 godziny, o 6 oczywiscie juz na nogach.
W dodatku i mnie cos bierze. W nocy gardło bolało (wziełam Cholinex), katar mam TŻ był ostatnio przeziebiony no i niestety chyba nas pozarażał. Dzisiaj kłade sie wczeniej do łożka, wypuje gorącą herbatek z sokiem malinowym, zjem ząbek czosnku, wit. C i mam nadzieje mi przejdzie.

Kolejny dzien mamy paskudną pogodę. Mglisto, szaro, mokro...chętnie poszłabym z małym na spacer ale boje sie, że bardziej sie rozchorujemy.

Mamuski, jak wasze dziciaczki były przeziebione to co im lekarz przepisal? Wiem o tym kropelkach Nasivin Soft bez recepty i o wapnie bananowym.
, nie dajcie się chorobie. Teraz jest ciężki czas, grypa czyha wszędzie . Z lekami nie pomogę, bo jeszcze nie musieliśmy stosować (tfu, tfu, puk, puk )
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:18   #4553
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Na poprawę humoru z rana ---> KLIK
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:20   #4554
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Ciekawe, jak Mateusz eleeri przespał noc po kaszce?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Na poprawę humoru z rana ---> KLIK
Padłam
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:22   #4555
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

aannuullaa, moniniteczka, kasiuuulka Jak mineła Wam nocka?
Maluszki dały pospac?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:23   #4556
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Powitać z rana

Dziewczyny, jeszcze raz dziękuję. Bardzo doceniam wszystkie slowa pocieszenia. Martwie sie bardzo, bo inaczej patrzy się na starsze dziecko-niejadka, a inaczej na 5 miesiecznego malucha, który potrzebuje jedzonka, aby dobrze się rozwijać, a na dodatek urodził się jako 31 tygodniowy wcześniak.
No nic, zobaczymy, jak bedzie.
Jak na razie noc i wczesny ranek minął dobrze, oby tak dalej.

Cass, dużo zdrówka dla Ciebie i Kuby!!!
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:26   #4557
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Witaj:)
Widzę ze obie mamy Zuzanki:)



Svinecka a pamiętam czasu kiedy mówiłyśmy że nie będziesz się mogła opędzić od Tżeta...i co?:D:D:D
Wczoraj własnie dorwalam jakas nasza strone z poczekalni i Svinecka narzekała na te sprawy z Tz-tem. Pisała też, ze ma nadzieję, że zmieni się to po przeprowadzce :)
No i prosze bardzo - mówisz i masz :D

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Mój Kuba tez bardzo fajny chłopak. Ułożony, spokojny, dżentelmen, bez nadwagi ... :cojest:
Która panna zechce byc moją synową? :cojest: Obiecuje nie byc toksyczną teściową :brzydal:

Oczy mi sie kleją a ja jeszcze przy kompie :mur:

Ide juz :-)
Kto, jak kto, ale Mama najlepiej umie zareklamować swoje dziecko :D

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
milo cie widziec:cmok:
mam nadzieje ze wszystko ulozy sie po twojej mysli:ehem:


wierszokletka:D


a spodobalaby mu sie gorąca Weronika??:hahaha:


uciekam tez-dobranoc:cmok:
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Co prawda Magi na NK rezerwowała Zuzkę dla Maciusia...ale oczka Kubusia są tak pięknie czarne że co tam...niech się chłopaki biją:D:D:D...zgłaszam kandydaturę...:D:D:D
To będzie bitwa
Gorąca Weronik kontra Wielkooka Zuza :D

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć :cmok:

Czy Wy na pewno też macie dzieci? :> Nie mogę nadążyć za Wami :cool:



Pomarzyć dobra rzecz ;)



Dzięki, że mi to napisałaś :cmok:, jakoś nie pomyślałam o tym sezonie grzewczym :o. Jak Ci się udaje trzymać ten rytm dnia przy nieregularnych porach posiłków? :help:

Ja też ciągle bym jadła słodkie :brzydal:, strasznie mi się chce czekolady :slina:, na razie nie próbowałam, ale chyba się skuszę :brzydal:
Jakoś tak dopasowuję, bo stały i konieczny punkt dnia, to wyjście po Bartusia. Muszę o konkretnej godzinie, bo inaczej by mi dziecko sterczało samo na ulicy...
Także do 13 staram sie małemu dac jesc ile razy chce (nawet jak jest inaczej niz dzien wczesniej), ululac i to wszystko tak, zeby o 13,20 wyjsc z domu, a Antos zeby byl najedzony i mial chec na spanie na spacerze.

A próbuj czekoladki, Kubusia nie powinna uczulic. A Mamie tez se nalezy :D

No piszą i piszą, że nadazyc nie mozna...:pala:

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Ja zmieniam dane na liście obecnego wątku. Cass poprowadzi listę w następnym na podstawie tej która już jest.

Dzień dobry :cmok: U mnie tydzień pełen gości. Codziennie ktoś odwiedza małą. A ona sobie nic z tego nie robi tylko posyła uśmiechy, albo śpi w tym samym pokoju co siedzą goście.

Tż chory na maksa. Dzisiaj spał w innym pokoju. Temperatura 38 stopni, bóle mięśniowe, ale do pracy poszedł. Boję się żeby Kinga nic nie złapała. W ogóle to wczoraj mieliśmy z tż chorowity dzień. On chory od rana a mnie jak coś dopadło po południu to myślałam, że nie wyjdę z wc. Ból brzucha okropny, zawroty głowy, ciemno przed oczami, miękkie nogi, odruchy wymiotne, biegunka... - już miałam wizję grypy jelitowej, ale całe szczęście po jakimś czasie przeszło.

Uciekam na śniadanko i idę na przystanek po gościa, bo nie wie gdzie mieszkamy :ehem:

Miłego dnia mamusie :cmok:

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Miramej, Tulipfever pijemy kawkę?

Wczoraj zapomniałam się pochwalić, ale mogę dzisiaj? :> Wczoraj była rocznica poczęcia Kingi :)
My rocznice poczecia mamy 18.11, ale poczatek okresu rozliczeniowego :D tzn 1 dzien ostatniej @ był 05.11

To pocytowałam i moge isc klasc Malude :)
Zaraz wracam :D
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:29   #4558
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Powitać z rana

Dziewczyny, jeszcze raz dziękuję. Bardzo doceniam wszystkie slowa pocieszenia. Martwie sie bardzo, bo inaczej patrzy się na starsze dziecko-niejadka, a inaczej na 5 miesiecznego malucha, który potrzebuje jedzonka, aby dobrze się rozwijać, a na dodatek urodził się jako 31 tygodniowy wcześniak.
No nic, zobaczymy, jak bedzie.
Jak na razie noc i wczesny ranek minął dobrze, oby tak dalej.

Cass, dużo zdrówka dla Ciebie i Kuby!!!
Ja mam cały czas nadzieje, że w koncu apetyt naszych maluszków sie poprawi...w koncu ile mozna nie jesc
Naprawde sie ciesze, że w pojdziecie na obserwacje do szpitala. Lekarze obejrza i zdecydują. Może w koncu znadją przyczyne niechęci Antonia do jedzonka.
Ile przytył Antos? A zupki mu dajesz? Duzo zjada?

My za 1,5 tyg. idziemy na kontrolne wazenie. Już sie boje co waga pokaże

Dziękujemy
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:39   #4559
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Powitać z rana

Dziewczyny, jeszcze raz dziękuję. Bardzo doceniam wszystkie slowa pocieszenia. Martwie sie bardzo, bo inaczej patrzy się na starsze dziecko-niejadka, a inaczej na 5 miesiecznego malucha, który potrzebuje jedzonka, aby dobrze się rozwijać, a na dodatek urodził się jako 31 tygodniowy wcześniak.
No nic, zobaczymy, jak bedzie.
Jak na razie noc i wczesny ranek minął dobrze, oby tak dalej.
Musi być dobrze , cieszmy się z dobrze zapowiadającego się dnia

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Jakoś tak dopasowuję, bo stały i konieczny punkt dnia, to wyjście po Bartusia. Muszę o konkretnej godzinie, bo inaczej by mi dziecko sterczało samo na ulicy...
Także do 13 staram sie małemu dac jesc ile razy chce (nawet jak jest inaczej niz dzien wczesniej), ululac i to wszystko tak, zeby o 13,20 wyjsc z domu, a Antos zeby byl najedzony i mial chec na spanie na spacerze.

A próbuj czekoladki, Kubusia nie powinna uczulic. A Mamie tez se nalezy
(...)
My rocznice poczecia mamy 18.11, ale poczatek okresu rozliczeniowego tzn 1 dzien ostatniej @ był 05.11
Dzięki Kochana za wskazówki, może za bardzo się uczepiłam tych godzin? Może wystarczy, jak są powtarzane w kolejności czynności? Pierwsza stała rzecz to kąpiel o 20. Spacer jak się uda, ale zwykle po drugim "dziennym" karmieniu. Po pierwszym jest ubieranie w dzienne ubranka, mycie buźki, uszek, czyszczenie noska itp. Co myślisz?

Wielka próba w niedzielę



Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Ja mam cały czas nadzieje, że w koncu apetyt naszych maluszków sie poprawi...w koncu ile mozna nie jesc
(...)
My za 1,5 tyg. idziemy na kontrolne wazenie. Już sie boje co waga pokaże
za apetyt dzieciaczków i za dobrą wagę (tu trzymam też za nas )
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2009-11-12 o 08:41
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:42   #4560
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Na poprawę humoru z rana ---> KLIK


Ania zrobila mi rano swoj staly numer- otwieram pieluszke, wyciagam spod pupy, aby wyrzucic, siegam po czysta- w tym samym czasie Ania z rozkosza siusia na przewijak Wszystko to prania- przewijak, szmatka, ciuchy. Lobuziak jeden

U nas na razie tez pochmurno i zimnawo, ale potem ma byc 14 stopni
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.