Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka 2009 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 13:25   #4771
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

A moje dziecko śpi od 13
podoba mi się taka przemiana
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:30   #4772
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
A moje dziecko śpi od 13
podoba mi się taka przemiana
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:42   #4773
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Jesli pomysł ze zdjęciami Wam sie spodobał to bardzo prosze wkleic do albumów zdjęcia z kazdego miesiąca. I oczywiscie zaraz po urodzeniu.
I mozna mi na pw wysyłać linki do zdjęć.
Oczywiscie to nie jest obowiązkowe, tylko dla chętnych mamuś.
Prosze w miare szybko sie z tym uwinąć bo zostało juz tylko 300 postów (a ostatnio szybko piszemy) i musze miec jeszcze czas na przygotowanie wszystkiego
Okejsik tylko co niektórzy muszą najpierw założyć album
Zrobię to zaraz

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
dziewczyny mojej malej udalo sie kilka razy wczoraj przewrocic z plecow na brzuszek
wklejam filimik, troche ciemno ale widac
http://www.youtube.com/watch?v=nycL1HXDuIY
Super

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
Bry,
kto mi podmienił dziecko ? no kto ?
bo muszę mu podziękować

mały oczywiście poszedł spać o 1 w nocy ale za to jeszcze śpi
jadł o 23 a potem aż o 6 rano

niestety o 8.30 musiałam go troszkę przebudzić żeby wcisnąć mu drugą pierś, bo 10 godzin była nie opróżniana i była jak kamień twarda

no tak to można mieć dziecko
czyli kaszki jednak nie dajemy, bo po co jak śpi
damy mu dopiero jak skończy 5 m-cy czyli w grudniu
Ja nie chcę nic mówić, ale kto ostatnio pisał, że słoneczko w końcu wyjdzie ? No kto?
Cieszę się, że oddychnęłaś trochę

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.
przepraszam że tak długo nie dawałam znaków zycia ale najpierw to wesele a potem kłopoty miałam straszne i dopiero dziś troszkę odpoczęłam i moge w końcu sie do was odezwac. ale stron mnie ominęło, spróbuje to wszystko nadrobić i widze że nowe mamusie dołączyły witam serdecznie
a dodam wam filmik z moją chichotką http://www.youtube.com/watch?v=HVZAQe-Ahrk
tak zebyście sobie nas przypomniały
Ale słodka I w której sukience w końcu byłaś?

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
zdecydowanie nie.
Nie przez najblizsze ladnych pare lat.
Nie bo z tym sie okropnie zzylam.
Nie bo tego kochalam najbardziej ze wszystkich stworow.
Nie bo zaden nie bedzie taki jak ten...
Strasznie mi przykro

Aniu, dobrze, że byłaś u lekarza, na pewno jesteś już spokojniejsza Teraz ćwiczonka i będzie dobrze!

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kochana a moze Ty nie masz wcale za malo pokarmu? ja karmie malego caly czas a laktatorem sciagam tez 100ml z obu piersi i to nawet jak mam juz twarde - ale jak malego dostawie to zawsze mu poleci bo to tak idzie z mozgu, ze na jego ciagniecie leci a na laktator niekoniecznie

co do butli.......moj jej nienawidzi - liczy sie tylko cycek, na widok butli jest ryk, nawet mojego mleka nie chce pic z butelki wiec nie wszystkie dzieci wola butle

mojej kolezanki syn tez wolal cyca od butli
Hm..sama już nie wiem, w każdym razie będę nadal przystawiać Małego i walczyć o pokarm. Ostatnio nawet myślałam, że całkiem mi pokarm zanikł, bo piersi takie miękkie, że szok były
Myslałam, że 100ml pod koniec dnia z obu piersi to mało, ale raz to jest 100 a raz 80.60 A w ciągu dnia karmię go cycem, tak ze 2 razy bo rano i wieczorem jest butla.(dłużej i lepiej śpi).
I może pomyślicie, że jestem jakaś walnięta, ale jak on tak się uśmiechnął do mnie przy tym cycu, to aż mi się łezka w oku zakręciła
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/

Edytowane przez Sweet_21
Czas edycji: 2009-11-13 o 13:54
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:48   #4774
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Nie dam rady Was teraz nadrobić, nie miałam czasu siąść do kompa od wczorajszego ranka, a tu chyba z 7 albo 8 stron nastukałyście

Pewnie dopiero w pn dam rade cos wiecej poczytać, bo jutro też nie ma mnie calutki dzionek

Więc tylko się melduję i obwieszczam, że dziś po raz pierwszy Piotruś zjadł pół słoiczka papki z kukurydzy i jak do tej pory nie widzę żadnych oznak bólu brzuszka czy czegos innego. Jutro TŻ dostal prikaz by dac druga połowę słoiczka. Wiem, wiem pasowałoby zacząć od marchewki, ale jakoś jej nie widzialam na polce w sklepie, wiec mając do wyboru zielony groszek, kukurydze i coś z rybą wybralam kukurydze

I drugie ogłoszenie Piotruś przewrocił sie dzis pierwszy raz z pleców na brzuszek i bidulek po chwili zaczął ryczeć bo z powrotem juz nie umiał, a jeszcze przygniótł sobie brzuchem rękę więc mu nie pasowało

Na koniec dodam jeszcze, że spał mi dziś przez cały dzień (czyli przez 13h) tylko godzinę, w 3 podejściach

No dobra spadam spać, bo mi głowa pęka, paaa
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:58   #4775
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Hej
a u gina juz bylas??

moj polog tez trwal 8 tygodni a potem dostalam@
Bylam po 6tyg pologu i to wlasnie on mi przedluzyl do 8 bo jeszcze nie wszystko wrocilo mi wtedy do normy. Ja tez po 8 tyg od urodzenia Leny dostalam @ i teraz minely kolejne 3 i znowu. Nie wspomne ze przez pierwszych 6tyg pologu krwawilam Ehhh

Cytat:
.
Ale jest lepszy motyw i nie wiem czy to też nie ma czasem znaczenia, bo Bartek podczas jedzenia z butli, wypluwał smoka i kierował główkę w stronę cyca, a gdy dawałam mu znowu smoczek to samo robił.W końcu dałam mu cyca (tylko pokarmu mam mało) i był wniebowzięty, nawet spojrzał się na mnie z cycem w dzióbku i uśmiechnął się do mnie Przystawiam go często do piersi, piję herbatkę laktacyjną, odciągam na noc laktatorem, ale udaje mi się ściągnąć tak 100ml z obu piersi Moja mama stwierdziła, że z niego jakiś ewenement, bo dzieci, które poczują już butlę i smoczek rzadko chcą ssać pierś, a mój się najwyraźniej tego domaga.Teraz śpi od 10
Noc przespał nawet nawet (nie chcę zapeszać), obudził się tylko raz o 2 nad ranem, po czym obudził go tradycyjny kupsztal o 7.30

Idę cytować dalej.....
Super ze lubi jesc z piersi i powiem ci ze jesli chcesz tak karmic to walcz kochana bo warto Przystawiaj go jak najczesciej i sciagaj laktatorem. Wierze ze produkcja sie zwiekszy. Jak moja corcia zaczyna jesc czesciej to i pokarmu mam wiecej a jak rzadziej to ilosc mi sie zmniejsza.
I nie dziwie ci sie ze polecialy ci lezki przy karmieniu bo mi tez nieraz staja tak sie rozczulam. Dla mnie to piekne uczucie i taka bliskosc... Uwielbiam ja karmic i piescic jednoczesnie, bawic sie raczkami i glaskac po policzku.... Czesto usmiecha sie w trakcie i to sa najpiekniejsze momenty. Az sie wzruszylam

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
A moje dziecko śpi od 13
podoba mi się taka przemiana
Słoneczko swieci, oj swieci Byle nie zaszlo za chmurki
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:26   #4776
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Ja nie chcę nic mówić, ale kto ostatnio pisał, że słoneczko w końcu wyjdzie ? No kto?
Cieszę się, że oddychnęłaś trochę

Hm..sama już nie wiem, w każdym razie będę nadal przystawiać Małego i walczyć o pokarm. Ostatnio nawet myślałam, że całkiem mi pokarm zanikł, bo piersi takie miękkie, że szok były
Myslałam, że 100ml pod koniec dnia z obu piersi to mało, ale raz to jest 100 a raz 80.60 A w ciągu dnia karmię go cycem, tak ze 2 razy bo rano i wieczorem jest butla.(dłużej i lepiej śpi).
I może pomyślicie, że jestem jakaś walnięta, ale jak on tak się uśmiechnął do mnie przy tym cycu, to aż mi się łezka w oku zakręciła

oby tak juz zostało, bo mi się to spodobało

pewnie że przystawiaj
wierzę, że pokarmu z dnia na dzień będzie coraz więcej i może nawet odstawisz butlę

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
Więc tylko się melduję i obwieszczam, że dziś po raz pierwszy Piotruś zjadł pół słoiczka papki z kukurydzy i jak do tej pory nie widzę żadnych oznak bólu brzuszka czy czegos innego. Jutro TŻ dostal prikaz by dac druga połowę słoiczka. Wiem, wiem pasowałoby zacząć od marchewki, ale jakoś jej nie widzialam na polce w sklepie, wiec mając do wyboru zielony groszek, kukurydze i coś z rybą wybralam kukurydze

I drugie ogłoszenie Piotruś przewrocił sie dzis pierwszy raz z pleców na brzuszek i bidulek po chwili zaczął ryczeć bo z powrotem juz nie umiał, a jeszcze przygniótł sobie brzuchem rękę więc mu nie pasowało

Na koniec dodam jeszcze, że spał mi dziś przez cały dzień (czyli przez 13h) tylko godzinę, w 3 podejściach
kukurydzę
pierwsze słyszę żeby zaczynać od kukurydzy, ale skoro mu nic nie było

gratuluję obrotu

ach skąd ja znam takie spanie na raty i to jeszcze tak krótko

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Słoneczko swieci, oj swieci Byle nie zaszlo za chmurki
oj, nawet nie gadaj, że miałoby zajść
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:58   #4777
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Mąż właśnie wraca z polskiego sklepu i kupił herbatkę laktacyjną tym razem z hippa, pije któraś z Was?
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 15:13   #4778
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co u naszych "starych" Mamuś,. które zamilkły juz od jakiegos czasu

zioła, anusia_82, majka versace, adaikaka, musicman, angy, kamilka, AnnGe, Wojtusia przywołuję do porządku
Cześć. Melduje że czytam codziennie. Tylko nie pisze
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:36   #4779
marica5
Rozeznanie
 
Avatar marica5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: chełmno
Wiadomości: 933
GG do marica5
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Ale słodka I w której sukience w końcu byłaś?
a wiecie wkurzyłam się bo wygladalam w każdej fatalnie i w sobote z rana jeszcze pojechałam kupic sukienkę, bo pow że w tych nie pójde bo okropnie wygladam, moj kochany tz ulitował się i poj ze mna do miasta, ale u nas nic nie znalazłam i do grudz. pojechaalm a tam na szczęście znalazłam. jaby koś chciał zob jaka to mam na nk fotke wklejona

to ja się biore za nadrabianie z góry przepraszam jak nie uda mi sie każdej z was odpisać

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Mąż właśnie wraca z polskiego sklepu i kupił herbatkę laktacyjną tym razem z hippa, pije któraś z Was?
ja piję bardzo dobra a czy pomaga chyba tak, nie powiem dokladnie bo mam mleka w pip
ale kuzynka miała mało mleka i zaczęła pić 2-3 razy dziennie i pomogło mleko powrocilo

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
Nie dam rady Was teraz nadrobić, nie miałam czasu siąść do kompa od wczorajszego ranka, a tu chyba z 7 albo 8 stron nastukałyście

Pewnie dopiero w pn dam rade cos wiecej poczytać, bo jutro też nie ma mnie calutki dzionek

Więc tylko się melduję i obwieszczam, że dziś po raz pierwszy Piotruś zjadł pół słoiczka papki z kukurydzy i jak do tej pory nie widzę żadnych oznak bólu brzuszka czy czegos innego. Jutro TŻ dostal prikaz by dac druga połowę słoiczka. Wiem, wiem pasowałoby zacząć od marchewki, ale jakoś jej nie widzialam na polce w sklepie, wiec mając do wyboru zielony groszek, kukurydze i coś z rybą wybralam kukurydze

I drugie ogłoszenie Piotruś przewrocił sie dzis pierwszy raz z pleców na brzuszek i bidulek po chwili zaczął ryczeć bo z powrotem juz nie umiał, a jeszcze przygniótł sobie brzuchem rękę więc mu nie pasowało

Na koniec dodam jeszcze, że spał mi dziś przez cały dzień (czyli przez 13h) tylko godzinę, w 3 podejściach

No dobra spadam spać, bo mi głowa pęka, paaa
klask i:
ja tez mam problemy z nadrobieniem taki szaleniec : wstapił w dziewczyny i piszą i piszą az mi
Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
A moje dziecko śpi od 13
podoba mi się taka przemiana
się należą

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzis wybaczcie ale nie bede aktywna, przeczytalam to co napisalyscie tylko.
Wczoraj moja kotka o której pisalam Kasi niestety zostala uspiona...... mam strasznego doła co chwile popłakuje i nie mam na nic ochoty także wybaczcie. Odezwe sie jak mi troszke przejdzie

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
No wiec wybadała Bartusia z kazdej strony ... wizyta trwała pół godziny, a nie jak ostatnio 5 minut
Powiedziała, ze ma słabe mięśnie rączek, bo powinien się podciagać sam do siedzenia ... główka mu się kiwa na wszystkie strony, a w tym wieku powinna już być stabilna ...
I ma silny odruch rozrzucania rączek na boki - jak sie przestraszy ... a to tez powinno już zanikać

No i pokazała jak mamy z nim ćwiczyć ... powinien leżeć ok 7 razy dziennie na brzuchu, bo wtedy najlepeij ćwiczy sie główkę i to wygięcie w jedną stronę ...
Jak najwięcej ma leżeć, i nosić go tylko jak trzeba
Podała 3 placówki gdzie mozemy się zgłosić na rehabilitację ... i za ok 1,5 miesiaca do kontroli ...

I najważniejsze - to kiwanie główką to najprawdopodobniej taki odruch przy zasypianiu, kazała obserwować, ale jej zdaniem to nic niepokojacego.

Bartosz był bardzo grzeczny, uśmiechał sie do pani doktor i cieszył podczas ćwiczeń


No to lece, bo lezy w łóżeczku z tygrysem ... ale juz mu sie nudzi
oj jak dobrze, że wszystko ok
dla bartusia, że tak dzielnie si,e spisał

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
czekoladko jak tylko moje wloski wroca do formy to bede znow zapuszczac bo najlepiej sie czuje w dlugich - ale w tej fryzurze o dziwo tez sie dobrze czuje
włoski super , ja juz kupe czasu zapuszczam i jakos nie chca już tak rosnąć a mialam kiedys takie długie ale jakiś diabeł mnie pokusil obiąć

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
zdecydowanie nie.
Nie przez najblizsze ladnych pare lat.
Nie bo z tym sie okropnie zzylam.
Nie bo tego kochalam najbardziej ze wszystkich stworow.
Nie bo zaden nie bedzie taki jak ten...
wiem co czujesz moja psina też zdechła a mialam go 14 lat większość życia ze mna spędził
__________________
Free mail
10 Minute mail
marica5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:37   #4780
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość




Na koniec dodam jeszcze, że spał mi dziś przez cały dzień (czyli przez 13h) tylko godzinę, w 3 podejściach

No dobra spadam spać, bo mi głowa pęka, paaa
skad ja to znam
a moja dzisiaj ma jakis dzien spiocha bo spi juz ponad 3 godzinynawet mleczko jej dalam na spiocha

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Bylam po 6tyg pologu i to wlasnie on mi przedluzyl do 8 bo jeszcze nie wszystko wrocilo mi wtedy do normy. Ja tez po 8 tyg od urodzenia Leny dostalam @ i teraz minely kolejne 3 i znowu. Nie wspomne ze przez pierwszych 6tyg pologu krwawilam Ehhh

no to z ciebie krwawa merry(zart oczywiscie)
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:42   #4781
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Hm..sama już nie wiem, w każdym razie będę nadal przystawiać Małego i walczyć o pokarm. Ostatnio nawet myślałam, że całkiem mi pokarm zanikł, bo piersi takie miękkie, że szok były
Myslałam, że 100ml pod koniec dnia z obu piersi to mało, ale raz to jest 100 a raz 80.60 A w ciągu dnia karmię go cycem, tak ze 2 razy bo rano i wieczorem jest butla.(dłużej i lepiej śpi).
I może pomyślicie, że jestem jakaś walnięta, ale jak on tak się uśmiechnął do mnie przy tym cycu, to aż mi się łezka w oku zakręciła
przystawiaj przystawiaj jak najczesciej, wierze, ze Ci sie uda pokonac ten kryzys
czym wiecej bedziesz przystawiac tym wieksza bedzie produkcja - a skoro mowisz, ze karmisz dwa razy i maly jest najedzony to znaczy, ze masz mleko, jakbys przystawila go wiecej razy to tez by mu polecialo bo jak dziecko zaczyna ssac to od razu idzie produkcja

nie dziwie sie, ze sie wzruszylas, moj maly jak sie usmiecha przy cycu u glaska mnie lapka to tez mi cieplo na sercu

a moje piersi tez juz nie sa takie twarde jak kiedys, jak maly normalnie je to przez caly dzien i noc mam miekkie ale mleko mu leci jak je
chyba, ze naprawde duzo godzin nie je to wtedy troche twardnieja
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 15:47   #4782
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Witam
Chyba nie dam rady Was nadrobić.. Moje dziecie dziś jest baaaaardzo marudne już nie mam siły a na dodatek mam doła;(
Tż pojechał w trasę będzie dopiero po północy
Ehh wpadłam do Was i od razu marudze... Sorki
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:48   #4783
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Coś widzę, że marnie nam dzisiaj idzie pisanie

moje dziecko znowu śpi
chyba nadrabia zaległości
albo zbiera siły na następne nieprzespane noce
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:10   #4784
cokacabanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

hej, witajcie


Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Mąż właśnie wraca z polskiego sklepu i kupił herbatkę laktacyjną tym razem z hippa, pije któraś z Was?

Ja ją mam. Czasem ją piję, jak produkcja mi sie zmniejsza. Mi wystarcza jak wypiję jedną na dzień. W smaku dla mnie jest taka sobie.


Gabrysia miała byc dziś szczepiona, ale ze względu na katar i lekki stan podgorączkowy, ma szczepienia przełożone na przyszły tydzień.

A poza tym bije rekordy w ilości snu w dzień i pochłanianego mleka. Spała bez przerwy 3,5 godziny i wypijała dziś około 200 ml. Mój kochany głodomorek
cokacabanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:10   #4785
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobilam fotke fryzury telefonem - jak ktoras chce zobaczyc to zapraszam na nk
Ja bym chetnie luknęła. Jesli nie masz nic przeciwko to jak bys mi linka wysłała
Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość

Ja mam jeszcze taka propozycje zebysmy wszystkie mialy w podpisie date narodzin naszych pociech. Nie trzeba bedzie isc do pierwszej strony zeby sprawdzic a czasem jest np mi to potrzebne. Jak piszecie ze wasze dzieci to czy tamto robia czy jedza chcialabym wiedziec ile tygodni maja
swietny pomysł, ja tez ciagle na 1 strone zerkam zeby porównac
zaczne od siebie
tylko mi podpowiedzcie jak mam to zrobic bo nie chce mi sie grzebac i szukac :P


Zapomniałam napisac wczoraj, ze bylismy z Zuzinka na pobraniu krwi. Az 3 ampułki były potzrebne
Myszka tak sie opłakała, tak mi jej szkoda było, ze az załowałam ze poszłam
dzis odebrałam wyniki, nie sa idealne ale dyzo lepsze od poprzednich (anemie miała).
Byłysmy tez u dermatologa bo ma ŁZS. Ale teraz sama niewiem co mam bo babeczka zaczeła cos o AZS przebakiwac :/ przepisała ATOPICLAIR, znacie może?

Edytowane przez mayaha
Czas edycji: 2009-11-13 o 16:16
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:13   #4786
marica5
Rozeznanie
 
Avatar marica5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: chełmno
Wiadomości: 933
GG do marica5
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

dziewczyny doradźcie który album kupic na zdj martyni??? bo nie mogę się zdecydować
http://www.allegro.pl/item784929231_...zdjec_mis.html
http://www.allegro.pl/item806765598_..._baby_art.html
http://www.allegro.pl/item789728108_...y_prezent.html
http://www.allegro.pl/item792324340_...ne_geddes.html
http://www.allegro.pl/item813900699_...a_prezent.html
http://www.allegro.pl/item814128860_...iewczynki.html
http://www.allegro.pl/item809550897_..._owieczka.html
__________________
Free mail
10 Minute mail
marica5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:15   #4787
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Witam ponownie
Taką mam ochote pocytowac ale niestety nie dam rady. Z nosa cieknie, oczy łzawią Kupiłam dzisiaj rozne leki (wezme na noc).
Może wieczorem mi sie polepszy to nadrobie zaległosci.

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
ja postaram się dziś wkleić do albumu - wystarczy jak tak zrobię i podpiszę co ci jak??
Skiereczko, mogą byc podpisane w albumie

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
No wiec wybadała Bartusia z kazdej strony ... wizyta trwała pół godziny, a nie jak ostatnio 5 minut
Powiedziała, ze ma słabe mięśnie rączek, bo powinien się podciagać sam do siedzenia ... główka mu się kiwa na wszystkie strony, a w tym wieku powinna już być stabilna ...
I ma silny odruch rozrzucania rączek na boki - jak sie przestraszy ... a to tez powinno już zanikać

No i pokazała jak mamy z nim ćwiczyć ... powinien leżeć ok 7 razy dziennie na brzuchu, bo wtedy najlepeij ćwiczy sie główkę i to wygięcie w jedną stronę ...
Jak najwięcej ma leżeć, i nosić go tylko jak trzeba
Podała 3 placówki gdzie mozemy się zgłosić na rehabilitację ... i za ok 1,5 miesiaca do kontroli ...

I najważniejsze - to kiwanie główką to najprawdopodobniej taki odruch przy zasypianiu, kazała obserwować, ale jej zdaniem to nic niepokojacego.

Bartosz był bardzo grzeczny, uśmiechał sie do pani doktor i cieszył podczas ćwiczeń


No to lece, bo lezy w łóżeczku z tygrysem ... ale juz mu sie nudzi
A widzisz niepotrzebnie sie martwiłaś
ale ja tez bym sie martwiła Najważniejsze, że Bartus zdrowy.

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Okejsik tylko co niektórzy muszą najpierw założyć album
Zrobię to zaraz
Właśnie, albumy są konieczne jak chcecie byc ta tej liscie z fotkami

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Cześć. Melduje że czytam codziennie. Tylko nie pisze
Nie ładnie tak
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:18   #4788
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Mamuski no moja mala dzis bije rekord w spaniu w dzien-spi juz 4 godziny ostatni raz spala tyle jak miala tydzien to wtedy przespala 7 godzin....

ciekawe czy w nocy bedzie spac
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:19   #4789
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

marica mi sie 3 najbardziej podoba
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 16:19   #4790
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Svinecko nie pogniewasz sie jak zostanie ten tytuł Anulki?
Przyznam sie, że nie chce mi sie drugi raz liczyc głosów.
A zostało juz tylko 200 postów do konca i trzeba w miare szybko założyc II część.
Wymyslisz tytuł do III części co Ty na to?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:19   #4791
marica5
Rozeznanie
 
Avatar marica5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: chełmno
Wiadomości: 933
GG do marica5
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
Ja bym chetnie luknęła. Jesli nie masz nic przeciwko to jak bys mi linka wysłała

swietny pomysł, ja tez ciagle na 1 strone zerkam zeby porównac
zaczne od siebie
tylko mi podpowiedzcie jak mam to zrobic bo nie chce mi sie grzebac i szukac :P


Zapomniałam napisac wczoraj, ze bylismy z Zuzinka na pobraniu krwi. Az 3 ampułki były potzrebne
Myszka tak sie opłakała, tak mi jej szkoda było, ze az załowałam ze poszłam
dzis odebrałam wyniki, nie sa idealne ale dyzo lepsze od poprzednich (anemie miała).
Byłysmy tez u dermatologa bo ma ŁZS. Ale teraz sama niewiem co mam bo babeczka zaczeła cos o AZS przebakiwac :/ przepisała ATOPICLAIR, znacie może?
oj biedna córunia na pocieszenie
__________________
Free mail
10 Minute mail
marica5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:21   #4792
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie który album kupic na zdj martyni??? bo nie mogę się zdecydować
ja bym wybrała ten
http://www.allegro.pl/item814128860_...iewczynki.html
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:21   #4793
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Podobają mi sie, 3-5-6
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:24   #4794
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka



mi się podoba ten pierwszy z owieczką - 5 i ewenrualnie ten z odciskiem stopy

Amela strasznie marudzi i spać nie chce

Edytowane przez skierka1981
Czas edycji: 2009-11-13 o 16:27
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:27   #4795
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

marica, ten podoba mi sie najbardziej http://www.allegro.pl/item806765598_...t.html#gallery
a na 2 miejscu ten http://www.allegro.pl/item813900699_...t.html#gallery

Bossse ale mi córa pierdziuszka... To żle ze tak pucuje? Własnie jest na hustawce i słysze jakies dziwne odgłosy i sie zastanawiam co to a to ona tak pierdziuszka
__________________

Edytowane przez mayaha
Czas edycji: 2009-11-13 o 16:29
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:38   #4796
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Svinecko nie pogniewasz sie jak zostanie ten tytuł Anulki?
Przyznam sie, że nie chce mi sie drugi raz liczyc głosów.
A zostało juz tylko 200 postów do konca i trzeba w miare szybko założyc II część.
Wymyslisz tytuł do III części co Ty na to?
obrazilam sie

zrobilam album ze zdjeciami Marcela od urodzenia
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:38   #4797
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Svinecko nie pogniewasz sie jak zostanie ten tytuł Anulki?
Przyznam sie, że nie chce mi sie drugi raz liczyc głosów.
A zostało juz tylko 200 postów do konca i trzeba w miare szybko założyc II część.
Wymyslisz tytuł do III części co Ty na to?
Cass poscigalam fotki z NK i zalozylam album
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:42   #4798
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

A kamilki dalej ani widu ani słychu
__________________
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:42   #4799
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

cass, założyłam oddzielny prywatny album na razie po jednym zdjęciu z każdego m-ca ( z czasem jak posegreguję zdjęcia to założe nowy z większą ilością) póki co po jednym wystarczy co??

Amelia padła biedna ale mocno płakała ledwo ją uspokoiłam...może to dziąsełka?? dół ma dość miękki ale góra twarda
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:58   #4800
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
cass, założyłam oddzielny prywatny album na razie po jednym zdjęciu z każdego m-ca ( z czasem jak posegreguję zdjęcia to założe nowy z większą ilością) póki co po jednym wystarczy co??

Amelia padła biedna ale mocno płakała ledwo ją uspokoiłam...może to dziąsełka?? dół ma dość miękki ale góra twarda
ja tez dalam po jednym na kazdy mc i troche fotek innych

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

ide robic porzadek w ciuchach
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.