Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-01, 15:58   #3991
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EdzikK Pokaż wiadomość
Wiesz, co ja to od razu tego samego dnia dostałam maila.
Może przypomnij im o sobie? wiesz, jak oni zaczynają się teraz robić coraz bardziej popularni, to może im gdzieś uciekła sprawa z Twoim kodem.
Będzie dobrze

Mam nadzieję, że z moją paczuszką też wszystko będzie oki
Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
simone2010 - Ja kod z FB dostałam zaraz po 'polubieniu' ich i napisaniu maila Wykorzystałam go od razu do złożenia zamówienia
Dzięki dziewczyny

Przypomniałam im się Mam nadzieję, że po weekendzie majowym będę miała już odpowiedź

Fajnie byłoby, gdyby uzupełnili nieco asortyment. Odkąd EDM nie wysyła minerałów do Polski, cierpię z powodu braku Intensive Fair, jakoś zakotwiczyłam się na tamtych cenach i 50zł za korektor na allegro to dla mnie zbrodnia
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2011-05-01 o 16:00
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:21   #3992
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Fajnie byłoby, gdyby uzupełnili nieco asortyment. Odkąd EDM nie wysyła minerałów do Polski, cierpię z powodu braku Intensive Fair, jakoś zakotwiczyłam się na tamtych cenach i 50zł za korektor na allegro to dla mnie zbrodnia
Ja też bardzo liczę na to, że uzupełnią asortyment Dlatego piszmy z naszymi sugestiami! Ceny mają bardzo przyzwoite + dodatkowo promocje i szybki czas realizacji Mnie takie zakupy bardzo odpowiadają
Intensive Fair mają, ale tylko w kulce
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 22:21   #3993
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Ja też bardzo liczę na to, że uzupełnią asortyment Dlatego piszmy z naszymi sugestiami! Ceny mają bardzo przyzwoite + dodatkowo promocje i szybki czas realizacji Mnie takie zakupy bardzo odpowiadają
Intensive Fair mają, ale tylko w kulce
Sugestie złożone Zobaczymy, czy zostaną wzięte pod uwagę

Widziałam wersję travel IF, jednak 1 gram to dla mnie zdecydowanie za mało

Ale, ale... Mam już kod Jutro podumam troszeczkę nad odcieniami podkładów i zamawiam
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2011-05-01 o 22:25
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 22:33   #3994
EdzikK
Raczkowanie
 
Avatar EdzikK
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość

Ale, ale... Mam już kod Jutro podumam troszeczkę nad odcieniami podkładów i zamawiam
A widzisz

Ja bym chciała biga sandy fair
W ogóle straszne to jest, bo ja czuję, że przepuszczę miliony i moja toaletka już się totalnie nie będzie domykać. proszków nigdy nie za wiele, ale jak tak dalej będzie to pójdę z torbami..
eh ciekawe, czy będą mieć też sukcesywnie nowości czy tylko będą się opierać na naszych sugestiach....
EdzikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 23:18   #3995
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EdzikK Pokaż wiadomość
A widzisz

Ja bym chciała biga sandy fair
W ogóle straszne to jest, bo ja czuję, że przepuszczę miliony i moja toaletka już się totalnie nie będzie domykać. proszków nigdy nie za wiele, ale jak tak dalej będzie to pójdę z torbami..
eh ciekawe, czy będą mieć też sukcesywnie nowości czy tylko będą się opierać na naszych sugestiach....
EdzikK, ale z jakimi fajnymi torbami pójdziesz

Widzę, że też w beżach gustujesz Masz może porównanie z podkładem następnym w skali (po Sandy Fair to chyba Sunkissed jest ). Ja zeszłym latem używałam Fairly Light, ale odrobinkę za ciemny dla mnie był, a teraz jeszcze trochę przez kwasy "zbladłam" i zastanawiam się, czy schodzić od razu o 2 tony do Sandy, czy tylko do Sunkissed...

A Sandy Fair bardzo jasny jest
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 00:06   #3996
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
EdzikK, ale z jakimi fajnymi torbami pójdziesz

Widzę, że też w beżach gustujesz Masz może porównanie z podkładem następnym w skali (po Sandy Fair to chyba Sunkissed jest ). Ja zeszłym latem używałam Fairly Light, ale odrobinkę za ciemny dla mnie był, a teraz jeszcze trochę przez kwasy "zbladłam" i zastanawiam się, czy schodzić od razu o 2 tony do Sandy, czy tylko do Sunkissed...

A Sandy Fair bardzo jasny jest
Jak Fairly Light był dla ciebie za ciemny to Sunkissed Fair też najprawdopodobniej będzie, bo to wg mnie ciemniejszy odcień. A co do Sandy Fair, to jest najjaśniejszy odcień w ogóle. Dla mnie to on był po prostu biały na twarzy, prawie jak mąka.

http://kosmetyki-mineralne.com/porady-edm-r121.html tu masz opisane przez producenta odcienie, może ci to coś rozjaśni
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia

Edytowane przez hooliganka184
Czas edycji: 2011-05-02 o 00:08
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 00:30   #3997
EdzikK
Raczkowanie
 
Avatar EdzikK
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
EdzikK, ale z jakimi fajnymi torbami pójdziesz

Widzę, że też w beżach gustujesz Masz może porównanie z podkładem następnym w skali (po Sandy Fair to chyba Sunkissed jest ). Ja zeszłym latem używałam Fairly Light, ale odrobinkę za ciemny dla mnie był, a teraz jeszcze trochę przez kwasy "zbladłam" i zastanawiam się, czy schodzić od razu o 2 tony do Sandy, czy tylko do Sunkissed...

A Sandy Fair bardzo jasny jest
No ja mam ten sam problem po yellow peel i w zasadzie to eksperymentuje, bo nie znalazłam jeszcze swojego odcienia ( mam traume :P, bo próbki, które kupiłam na all były ewidentnie źle podpisane;/ i przejechałam się na sugerowaniu się nimi przy zakupach), póki co mieszam sobie, ale nie podoba mi się to, co mi wychodzi ;/. Czekam własnie z niecierpliwością na paczuszkę i liczę na cud, że jest tam ten jedyny! także chyba nie za bardzo Ci pomogę
EdzikK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 09:45   #3998
cherrypassion21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 234
Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21
Red face Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

zrobiłam fotki i proszę was o pomoc w doborze koloru podkładu z EDM kolorki :http://images45.fotosik.pl/727/159f36f3fe66f80b.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02030.jpg (17,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02036.jpg (17,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02061.jpg (22,8 KB, 46 załadowań)
cherrypassion21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:57   #3999
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez cherrypassion21 Pokaż wiadomość
zrobiłam fotki i proszę was o pomoc w doborze koloru podkładu z EDM kolorki :http://images45.fotosik.pl/727/159f36f3fe66f80b.jpg
A czy Ty z taką ładną cerą musisz w ogóle coś nakładać? Jeśli już to myślę, że odcienie Sandy Fair, Linen, Ivory lub Multi Tasking Neutral były by dla Ciebie dobre, ale musiałabyś kupić próbki i sama sprawdzić jak się na Tobie sprawują, ale może jeszcze ktoś doradzi. Żeby na mnie nie było potem
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 11:27   #4000
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez cherrypassion21 Pokaż wiadomość
zrobiłam fotki i proszę was o pomoc w doborze koloru podkładu z EDM kolorki :http://images45.fotosik.pl/727/159f36f3fe66f80b.jpg
Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
A czy Ty z taką ładną cerą musisz w ogóle coś nakładać? Jeśli już to myślę, że odcienie Sandy Fair, Linen, Ivory lub Multi Tasking Neutral były by dla Ciebie dobre, ale musiałabyś kupić próbki i sama sprawdzić jak się na Tobie sprawują, ale może jeszcze ktoś doradzi. Żeby na mnie nie było potem
dokładnie na zdjęciach wychodzi, ze jestes jeszcze młodziutka i masz śliczną cere
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 11:58   #4001
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Jak Fairly Light był dla ciebie za ciemny to Sunkissed Fair też najprawdopodobniej będzie, bo to wg mnie ciemniejszy odcień. A co do Sandy Fair, to jest najjaśniejszy odcień w ogóle. Dla mnie to on był po prostu biały na twarzy, prawie jak mąka.

http://kosmetyki-mineralne.com/porady-edm-r121.html tu masz opisane przez producenta odcienie, może ci to coś rozjaśni
Dziękuję

Oglądałam już sporo swatchy, ale ten poradnik jakoś mi umknął Czyli Sandy Fair na pewno wykluczam
Cytat:
Napisane przez EdzikK Pokaż wiadomość
No ja mam ten sam problem po yellow peel i w zasadzie to eksperymentuje, bo nie znalazłam jeszcze swojego odcienia ( mam traume :P, bo próbki, które kupiłam na all były ewidentnie źle podpisane;/ i przejechałam się na sugerowaniu się nimi przy zakupach), póki co mieszam sobie, ale nie podoba mi się to, co mi wychodzi ;/. Czekam własnie z niecierpliwością na paczuszkę i liczę na cud, że jest tam ten jedyny! także chyba nie za bardzo Ci pomogę
Trzymam kciuki, żebyś trafiła

Ja chyba też poeksperymentuję i zamówię "trochę" próbek - mało pamiętam z poprzednich testów edm...
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 13:56   #4002
cherrypassion21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 234
Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21
Exclamation Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
A czy Ty z taką ładną cerą musisz w ogóle coś nakładać? Jeśli już to myślę, że odcienie Sandy Fair, Linen, Ivory lub Multi Tasking Neutral były by dla Ciebie dobre, ale musiałabyś kupić próbki i sama sprawdzić jak się na Tobie sprawują, ale może jeszcze ktoś doradzi. Żeby na mnie nie było potem
Dziękuje Niestety taka ładna wyszła tylko na zdjęciach, robiłam fonem może dlatego heh a tak wgl chciałabym poprawić koloryt skóry no i żeby wyglądałam an "zdrowszą".Mam mieszaną cerę i potrzebuje bardziej matu niż krycia a "grubsze" sprawy załatwiam korektorem
Dziękuje za odpowiedzi
cherrypassion21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 20:41   #4003
Yasminmini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej zostałam tutaj pokierowana. Potrzebuje od Was uwag co do tego które odcienie podkładów EDM intensive mogą mi ewentualnie podpasować. Dopiero zaczynam moją przygodę z minerałami i w pierwszej kolejności chcę wypróbować właśnie te markę. Na początek chcę zamówić max 5 kolorów. Moje typy to: Buttered Tan, Multi tasking neutral, Light Medium, Light Neutral, Olive Fair.

Czekam na wasze pomysły!

Dołączam swoje dwa zdjęcia bez makijażu, w naturalnym świetle oraz paletke EDM. Mam nadzieję, że da się z tego wyczytać trochę więcej niż z fusów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0604.jpg (24,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S8004277.jpg (87,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2beec60cd4506f8.jpg (62,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S8004304.jpg (51,3 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez Yasminmini
Czas edycji: 2011-05-03 o 20:50
Yasminmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 21:14   #4004
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Moim zdaniem powinnaś spróbować najjaśniejszych podkładów - fair neutral, sandy fair, fair. Olive fair raczej sobie daruj, jeśli wydaje ci się, że masz jakieś żółtawe podtony to lepiej spróbuj może jeszcze golden fair, oliwka będzie zdecydowanie zbyt intensywna
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 22:42   #4005
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja też radziłabym trochę jaśniejsze odcienie, może ivory?
__________________
Last.fm
Studentka farmacji
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 22:51   #4006
Yasminmini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

No właśnie... Boję się tylko, żeby nie wyglądać na wytarzaną w mące. Może to wina zdjęć. Jestem blada to fakt, natomiast dużo mi brakuje do takich typowo porcelanowych kolorów. Jak patrzę na swoje odbicie widzę różowo-żółtą buzię z typowo żółtą szyją. Poza tym idzie lato i pewnie ciut się opalę. W każdym razie dziękuję za opinie i czekam dalej, może ktoś jeszcze będzie miał ochotę się wypowiedzieć
Yasminmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 23:07   #4007
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Mnie się wydaje, ze mam podobny odcien cery do Twojej - no może moj jest ciut jaśniejszy. Wybrałam dla siebie odcień Fairly Light Neutral. Twarz mam różowawą/chłodną, ale odcienie cool jeszcze bardziej ją zaróżawiają. Mam żółtawą szyję i dekolt. Poza tym na mnie wszystkie podkłady mineralne ciemnieją. Z EDM testowałam też Linen, Light Neutral, Fair Neutral, ale FLN okazał się najlepszy Linen sprawiał, ze twarz miałam poszarzałą, FN był za jasny, a LN ciut za ciemny.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 23:13   #4008
Yasminmini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

O super! Dzięki za radę. Z pewnością wypróbuję ten kolor. Zależy mi na tym właśnie, żeby trochę zneutralizować te żółcienie, tak jak mówiłaś o Linen, nie chcę wyglądać na jeszcze bardziej niezdrową . Strasznie podoba mi się efekt takiej jasne delikatnie opalonej, delikatnie błyszczącej się buzi, achh do tego będę dążyć!
Yasminmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 07:57   #4009
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

czy jesteście mi wstanie doradzić z jakiej firmy znajde zamiennik bronzera EDM everyday bronzer pod względem koloru, konsystencji, formuły?
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 11:26   #4010
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Jakie pędzle polecacie z EDM? Mam FT, LHK i Oval Concealer Brush. Wszystkie trzy są świetne Myślałam o dokupieniu Angled Brow & Liner Brush oraz o Dome Blush Brush - oba mają dość dobre opinie na KWC. Myślałam też o Angled Blush Brush (do konturowania kości policzkowych etc.), ale na KWC piszą, że robi plamy .
Pędzli ogólnie mam dużo więc EDM to nie jedyne, ale chciałabym mieć takie tylko do minerałów Jakie wg. Was pędzle z EDM są godne uwagi i nie będą wyrzuceniem pieniędzy w błoto?
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 13:30   #4011
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Zastanawiam się nad rozświetlaczem z EDM. Na tapecie miałam Champagne, ale mam próbkę i wrazenie, że tworzy u mnie jakby... imitację tłustej skóry
Przeczytałam kiedyś u Was o Aussie Perk Me Up Concealer. Majaczy mi się nawet, że widziałam ich porównanie, ale... teraz nie bardzo mogę znaleźć swatche...
Czy któraś z Was mogłaby mnie nakierować na nie? O ile faktycznie gdzieś są, a nie to moje wyobrażenia Zależałoby mi na porównaniu na zdjęciu ich efektu Bo nie bardzo mogę się zdecydować jednak...

Wiem, że Champagne ma mocniejszy błysk, a Aussie daje bardziej taflę i jest subtelniejszy. Ale nie bardzo umiem sobie je wyobrazić po zdjeciach na stronie dystrybutora
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 15:46   #4012
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad rozświetlaczem z EDM. Na tapecie miałam Champagne, ale mam próbkę i wrazenie, że tworzy u mnie jakby... imitację tłustej skóry
Przeczytałam kiedyś u Was o Aussie Perk Me Up Concealer. Majaczy mi się nawet, że widziałam ich porównanie, ale... teraz nie bardzo mogę znaleźć swatche...
Czy któraś z Was mogłaby mnie nakierować na nie? O ile faktycznie gdzieś są, a nie to moje wyobrażenia Zależałoby mi na porównaniu na zdjęciu ich efektu Bo nie bardzo mogę się zdecydować jednak...

Wiem, że Champagne ma mocniejszy błysk, a Aussie daje bardziej taflę i jest subtelniejszy. Ale nie bardzo umiem sobie je wyobrazić po zdjeciach na stronie dystrybutora
Ale przecież Champagne to puder rozświetlający, a Aussie..... to korektor.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 17:37   #4013
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale przecież Champagne to puder rozświetlający, a Aussie..... to korektor.
Ja używam Aussie Perk Me Up jako rozświetlacza
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 17:51   #4014
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja używam Aussie Perk Me Up jako rozświetlacza
Naprawdę O to sorki, nie wiedziałam, że się nadaje
Ładnym rozświetlaczem według mnie jest Wet Sand i Natural
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:13   #4015
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja używam Aussie Perk Me Up jako rozświetlacza
No właśnie tak wyczytałam

No dobra, to moze inaczej. Mój podkład to Fair w formule Semi-Matte. Chciałam na kości policzkowe, skronie i żuchwę coś rozswietlajacego
Nie musi dawać koloru - nawet nie chcę, zeby dawał Ale nie wiem jednak co będzie dawało ładny efekt na co dzień zarówno do mocniejszego makijażu jak i takiego nude

Semi Matte na mojej twarzy jest taki satynowy, subtelny. Ani nachalny O-glow [u mnie się nie sprawdza], ani sztywny Matte [nie lubię i strasznie mnie wysusza ]. Czy Aussie nie zginie gdzieś, gdy sie nim posmaruję na Semi Matte? No bo jeśli miał by dać identyczny efekt co podkład to bez sensu chyba...

Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:21   #4016
kajolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ja też używam semi-matte i jeśli najdzie mnie ochota na rozświetlanie to używam właśnie Natural.nie daje nachalnego efektu,tłustej twarzy u mnie też nie robi,a jednak go widać cera jest ładnie rozświetlona
kajolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:11   #4017
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja co prawda używam formuły Intensive (kolor Fairly Light Neutral) i jako rozświetlacza (na kości policzkowe, pod łuk brwiowy, w wewn. kąciku oka itd.) używam pudru Natural Cerę mam tłustą więc uważam z doborem rozświetlacza żeby jeszcze bardziej nie pogłębiał tej tłustości i świecenia i Natural sprawdza się całkiem dobrze.

A Aussie Perk Me Up to owszem korektor...rozświetlający



Edytowane przez White Demon
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:12
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:34   #4018
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

aussie najczęściej uzywany jest jako rozswietlacz ale trzeba uwazac zeby nie nałożyc za duzo
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:32   #4019
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

To chyba się zdecyduję na Aussie w Travel Kit Na wypróbowanie

Dzięki
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:01   #4020
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Jakie pędzle polecacie z EDM? Mam FT, LHK i Oval Concealer Brush. Wszystkie trzy są świetne Myślałam o dokupieniu Angled Brow & Liner Brush oraz o Dome Blush Brush - oba mają dość dobre opinie na KWC. Myślałam też o Angled Blush Brush (do konturowania kości policzkowych etc.), ale na KWC piszą, że robi plamy .
Pędzli ogólnie mam dużo więc EDM to nie jedyne, ale chciałabym mieć takie tylko do minerałów Jakie wg. Was pędzle z EDM są godne uwagi i nie będą wyrzuceniem pieniędzy w błoto?
Może jednak ktoś podpowie?
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.