Maleństwa- łączmy się - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 18:01   #781
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Maleństwa- łączmy się

..

Edytowane przez coca_cola
Czas edycji: 2006-08-09 o 11:15
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:22   #782
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

coca_cola, możemy Ci pomóc lalami jest wyjątkowo leciutka, jak ja przy anoreksji... Nasza masa to kości, mięśnie, woda i tłuszcz, u każdego się to inaczej rozkłada.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:32   #783
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Maleństwa- łączmy się

..

Edytowane przez coca_cola
Czas edycji: 2006-08-09 o 11:16
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 20:17   #784
lalami
Przyczajenie
 
Avatar lalami
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja leciutka? no moze wagowo tak, ale nie uwazam zebym miala dobra figure. Tluszcz mi sie po prostu zle rozklada - biustu nie mam prawie wcale, za to uda bardzo masywne (chyba chcialy mi "wynagrodzic" brak biustu ). Dlatego teraz zaczelam jezdzic na rowerze stacjonarnym - codziennie godzinke. Narazie efektow nie widze, ale jest nadzieja! oczywiscie nie chce mi sie, ale potem czuje satysfakcje. A jezeli chodzi o porzucenie slodyczy, to u mnie to nie przejdzie. Nooo chyba ze zostane wywieziona na bezludna wyspe
lalami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 20:34   #785
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez lalami
A jezeli chodzi o porzucenie slodyczy, to u mnie to nie przejdzie. Nooo chyba ze zostane wywieziona na bezludna wyspe
znam to doskonale
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 08:23   #786
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Eh,my malutkie mamy lepiej...niz te wysokie. moja best friend ma 182, i caly czas narzeka...wiecie jaki ona ma problem zeby spodnie kupic!! ja to kupuje i patrze tylko czy w pupie dobrze leza..a potem mama ma co robic przy skracaniu))
no i tez uwielbiam jak moj TZ potrafi tak mnie objac, ze mnie prawie nie ma... moge sie schowac w jego ramionach...hihi, a wazy prawie 2 razy tyle co ja, jest o 25 cm wyzszy )
gorzej jest na koncertach, bo musze sie albo wspinac na palce,albo siedziec mu na barana, albo nic nie widze....
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 19:03   #787
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

rudarybcia - wiem doskonale o czym piszesz
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-09, 20:49   #788
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Maleństwa- łączmy się

a ja dziś mówie sobie... wdepne do Cubusa

na dział dziecięcy oczywiscie były spodnie super takie bojówki przecenione z paskiem, różowe, zielone i czarne ze 140 zł na 69 no i przymierzyłam an 158 cm,,, za długie musiałam kupic na 152 a na metce ze to dla 12latki dziwne bo ja mam niby 160 cm ale pierwszy raz mam takie spodnie których nie musze skracać musze tam zaglądac na przeceny

aha i byłam ostatnio w H&Mi i tam spodnie sa w normalnej cenie tez za 69 chyba, czyli po przecenie jeszcze mniejsze, i tez byly malutkie nawet jeansy
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:38   #789
agooś
Przyczajenie
 
Avatar agooś
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Witajcie Maleństwa !
Ja należę chyba do grona tych naprawdę mini-152 cm , waga taka mini już niestety nie jest(43kg). Na szczęście bardzo rzadko spotykają mnie jakies docinki z powodu mojego wzrostu. Co smieszniejsze jednej z moich najlepszych kolegów ma 190 cm, musimy naprawde śmiesznie wyglądać kiedy tak razem wędrujemy po mieście . Podobnie jak większość z Was mam spory problem z kupnem spodni, ale buty...to momentami prawdziwy koszmar. Ostatnio upolowałam na siebie czeszki, rozmiar...33! Pomijając temat ubrań, okropne jest to lekceważenie z jakim traktują mnie sprzedawcy, urzędnicy itp. Okropność! Niestety nie nalezę do osób z ciątym językiem i tego w takich sytuacjach żałuję. Pozdrawiam wszystkie Maleństwa
__________________
"Być może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze..."
J.P.Sartre
agooś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 22:17   #790
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

agooś - jesteś podobna do mnie i uwierz mi, taka waga już JEST MINI
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 05:19   #791
futer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Brzeg, woj. opolskie
Wiadomości: 3
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez agooś
Witajcie Maleństwa !
Ja należę chyba do grona tych naprawdę mini-152 cm , waga taka mini już niestety nie jest(43kg). Na szczęście bardzo rzadko spotykają mnie jakies docinki z powodu mojego wzrostu. Co smieszniejsze jednej z moich najlepszych kolegów ma 190 cm, musimy naprawde śmiesznie wyglądać kiedy tak razem wędrujemy po mieście . Podobnie jak większość z Was mam spory problem z kupnem spodni, ale buty...to momentami prawdziwy koszmar. Ostatnio upolowałam na siebie czeszki, rozmiar...33! Pomijając temat ubrań, okropne jest to lekceważenie z jakim traktują mnie sprzedawcy, urzędnicy itp. Okropność! Niestety nie nalezę do osób z ciątym językiem i tego w takich sytuacjach żałuję. Pozdrawiam wszystkie Maleństwa
Witaj Agooś! Inne słodkie Maleństwa również!
Mam nadzieję, że Cię pocieszę.
Otóż przejrzałam wszystkie Wasze wypowiedzi, co zajęło mi z pół nocy, ale temat jest taki interesujący, że nie mogłam się oderwać...
Mam wrażenie, że jestem z Was wszystkich najstarsza, czym się trochę pocieszam i pokrzepiam... (ale wiekiem nie powinno się przecież usprawiedliwiać). Ale po kolei.
Mam już 28 latek, 151 cm wzrostu (a więc jestem w gronie tych naprawdę najmniejszych) i - uwaga - ważę..... teraz gdy troszkę schudłam ok 52 kg. Powiecie pewnie, że jestem wieloryb przy Was, ale to i tak dla mnie duże osiągnięcie, bo mając 18 lat ważyłam 60 kg!
Kosztowało mnie to - a raczej ciągle kosztuje sporo nieustannej walki z własnym apetytem zwłaszcza na słodycze. Parę kilo do przodu - parę do tyłu i tak przez cały czas. Męczy mnie to już, ale myślę, że dzięki odkryciu Was trochę się zdopinguję (odpiszcie mi coś pokrzepiającego - błagam!!!)
Jeśli chodzi o samoakceptację to w kwestii wzrostu raczej nigdy nie miałam z tym problemu - problem stanowiła zawsze tusza.
Teraz gdy mam już swoje latka mogę powiedzieć że zaakceptowałam się w pełni aczkolwiek nie oznacza to że nie będę robić wszystkiego aby choć jeszcze troszkę schudnąć (chciałabym ważyć 48 kg). Mam figurę "jabłuszko", tzn jestem równomiernie "leciutko" okrąglutka. Wymiary: 151 wzrost, 52 waga, 89 biust, 72 pas, 94 biodra. Pewnie mając takie załamałybyście się, co? Muszę przyznać że mi jeszcze trudniej niż Wam Kochane Maluszki coś na siebie dostać, właśnie ze względu na to, że dziecięca rozmiarówka raczej rzadko się dla mnie nadaje...Zapomniałam biust 75 B-C.
Dodajcie mi siły i otuchy do dalszej walki!!!
futer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 07:11   #792
zozol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 147
Dot.: Maleństwa- łączmy się

mam 14 lat i staram sie akceptowac swoj wzrost ( mam mniej niz 160 ) ale niestety wszyscy mi moja wielkosc wypominaja...
i jak tu nie miec kompleksow...?

nie slyszalyscie moze o jakis hormonach wzrostu... ?
zozol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 08:25   #793
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez zozol
mam 14 lat i staram sie akceptowac swoj wzrost ( mam mniej niz 160 ) ale niestety wszyscy mi moja wielkosc wypominaja...
i jak tu nie miec kompleksow...?

nie slyszalyscie moze o jakis hormonach wzrostu... ?
wiesz sadzę że sjoro masz dopiero 14 lat to masz szanse urosną ć....

o hormonach wzrostu słyszałam mam kolege który je brał. był w Twoim wieku może rok starszy tyle że on nie miał nawet 140 m
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 09:09   #794
zozol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 147
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez mav
wiesz sadzę że sjoro masz dopiero 14 lat to masz szanse urosną ć....

o hormonach wzrostu słyszałam mam kolege który je brał. był w Twoim wieku może rok starszy tyle że on nie miał nawet 140 m
jakos nie widze zebym brnela w gore... a pierwsza miesiaczke dostalam 2 lata temu.. i nie sadze zebym podskoczyla chociaz ja zawsze wolno roslam... ja nie mam nic do swojego wzrostu nawet jestem z niego dumna.. ale co chwile ktos mi to wypomina

mam jescze pytanko.. czy przez stres lub depresje mozna przestac rosnac...?
zozol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 09:12   #795
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez zozol
jakos nie widze zebym brnela w gore... a pierwsza miesiaczke dostalam 2 lata temu.. i nie sadze zebym podskoczyla chociaz ja zawsze wolno roslam... ja nie mam nic do swojego wzrostu nawet jestem z niego dumna.. ale co chwile ktos mi to wypomina

mam jescze pytanko.. czy przez stres lub depresje mozna przestac rosnac...?
ja się już dawno przestałam przejmować głupimi uwagami. nie zwracam na to uwagi
małe jestpiękne a duże do wieszania firanek jak to powiedział ktoś na tym wątku

na Twoje pytanie niestety nie znam odpowiedzi
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 09:22   #796
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

futer - a skąd jesteś? Może byś się zapisała z którąś z nas na jakiś fitnessik? W ostateczności pozostaje znalezienie Wizażowych towarzyszek ćwiczeń, to bardzo motywujące - trochę współzawodnictwa, trochę pocieszania... Twoje wymiary są w porządku, ja też mam tyle w pasie po jedzeniu, nikt tego nie zauważa oprócz mnie. Ludzie nie widzą różnicy kilku kilogramów, więc nie masz się czym przejmować. Moja sąsiadka ma podobną figurę co Ty i dzięki swojej osobowości i charyzmie jest rozchwytywana gdziekolwiek się pojawi. Uszy do góry! To nieprawda, że ludzie widzą jakie jesteśmy - wzrok można oszukać
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 10:13   #797
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez zozol
jakos nie widze zebym brnela w gore... a pierwsza miesiaczke dostalam 2 lata temu.. i nie sadze zebym podskoczyla chociaz ja zawsze wolno roslam... ja nie mam nic do swojego wzrostu nawet jestem z niego dumna.. ale co chwile ktos mi to wypomina

mam jescze pytanko.. czy przez stres lub depresje mozna przestac rosnac...?
To czy lekarz przepisze hormony wcale nie zależy tylko od niskiego wzrostu. Musi być niedobór hormonu wzrostu - nieważne czy ma sie 140 czy 150 cm. Jednak kurację zaczyna się raczej wcześniej. Mojej mamie lekarz powiedział, że powinna ze mną przyjść zanim zaczęłam "bardziej" dojrzewać. Ale to było dość dawno, może teraz coś się zmieniło.

Wg tego lekarza stres i depresje mogą mieć wpływ na wzrost, a ja miałam bardzo stresujące dzieciństwo.

Teraz mi pasuje mój wzrost, najgorszy jest okres gimnazjum i liceum. Zazdrosna o coś koleżanka zacznie się wyśmiewać ze wzrostu, bo coś musi mieć "lepszego" Chłopcy też często to wypominali - chociaż bardziej pozytywnie niż dziewczyny. Od czasu kiedy jestem na studiach nikt nie powiedział nic na temat mojego wzrostu. Bo właśnie to było bardzo męczące, bardziej dokuczało niż sam niski wzrost.
U mnie w szkole powodem do dumy była większa stopa, pamiętam komentarze typu "Ja mam buty rozmiar 39, a Ty tylko 36?" To po prostu dziecinne komentarze, to trochę dziwne, że ludzie jeszcze w liceum tacy są. A ostatnią rzeczą, która wzbudzi moją zazdrość jest akurat większą o 2 cm stopa Teraz tak patrzę z perspektywy czasu.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 10:34   #798
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Leczenie hormonem wzrostu ma też swoje minusy, budowa staje się masywniejsza. Popatrzcie na kulturystki, jak w krótkim czasie zmienia im się szczęka. Leczenie rozpoczyna się w naprawdę wczesnym wieku, często przerywa po osiągnięciu 140-150cm, więc nam by to nic nie dało, bo jesteśmy prawidłowe, w ramach odchylenia standardowego. U mnie w rodzinie wszyscy są duzi, tylko moja mama mała i akurat po mamie mi się dostało ;]

ratta ma rację, najgorsze jest wypominanie przez kogoś, że jest się małym. A mała stópka to akurat powód do dumy (vide: Chiny), ja niestety mam krótkie i szerokie, ale mój facet i tak je uwielbia, lepsze to niż długie, żylaste kajaki Na moich studiach ludzie są na tyle kulturalni, że nikt mi wzrostu nie wypomina, zresztą jest o wiele większy odsetek maleństw niż miałam w szkole - może to świadczy o tym, że małe jest mądrzejsze? Hehe, ale mi się za to dostanie od Dużych :P
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:51   #799
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Malla
U mnie w rodzinie wszyscy są duzi, tylko moja mama mała i akurat po mamie mi się dostało ;]
Mi tez. chociaz mam ze 2 cm wiecej poki co. ale po tacie odziedziczylam dlugie (o ile tak mozna nazwac) jak na moj wzrost nogi i ogolnie szczupla budowe ciala. tak mi przynajmniej mam mowi ;D nawet moge w to uwierzyc, bo nie sadze ze jestem do niej podobna ;d Jak mialm 140 cos cm to mialam nogi takie jak moja mam (156cm). poza tym moj ojciec do pewnego wieku tez nie byl wysoki, chyba w wieku 17 lat urosl sporo, hehe, wiec moze i ja... :P
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 13:34   #800
Kate87
Raczkowanie
 
Avatar Kate87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy// Kraków
Wiadomości: 107
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Rachel Bilson moja teraz ulubiona gwiazda ma 157cm
rbilson.jpg TI4U_u1141316514.jpg 1133008940_f.jpg
wyglada ślicznie, z swoim facetem.
JA MAM 161cm, w dowodzie sobie napisałam 164 . udało mi się przeczytać wszystkie posty
Kate87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 13:37   #801
Kate87
Raczkowanie
 
Avatar Kate87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy// Kraków
Wiadomości: 107
Dot.: Maleństwa- łączmy się

mischa_barton10.jpg z swoją przyjaciółką z serialu
Kate87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 14:26   #802
zozol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 147
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Kobiety niższego wzrostu mają większe szanse na nawiązanie długoterminowego związku i urodzenie potomstwa – wynika z analiz przeprowadzonych na grupie 10 tysięcy kobiet urodzonych w 1958.

Przeciętna mieszkanka Wysp Brytyjskich mierzy 162 centymetrów wzrostu. Zdaniem badaczy, Angielki, które mierzą między 151 a 158 centymetrów mają największe szanse na małżeństwo i posiadanie dziecka do 42 roku życia. Zależność ta jest prawdziwa niezależnie od statusu społecznego analizowanych kobiet.

zozol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 15:05   #803
futer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Brzeg, woj. opolskie
Wiadomości: 3
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Malla
futer - a skąd jesteś? Może byś się zapisała z którąś z nas na jakiś fitnessik? W ostateczności pozostaje znalezienie Wizażowych towarzyszek ćwiczeń, to bardzo motywujące - trochę współzawodnictwa, trochę pocieszania... Twoje wymiary są w porządku, ja też mam tyle w pasie po jedzeniu, nikt tego nie zauważa oprócz mnie. Ludzie nie widzą różnicy kilku kilogramów, więc nie masz się czym przejmować. Moja sąsiadka ma podobną figurę co Ty i dzięki swojej osobowości i charyzmie jest rozchwytywana gdziekolwiek się pojawi. Uszy do góry! To nieprawda, że ludzie widzą jakie jesteśmy - wzrok można oszukać
Malla - Dzieki za pocieszenie i pokrzepienie. Co do mojej przygody z ćwiczeniami to trwa już ona ok 6 lat. Na początku było ciężko i strasznie musiałam się przełamywać i zmuszać, ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez ćwiczeń! ;-) Zaczęło się od wakacyjnego joggingu i wtedy to straciłam swoje pierwsze kg. Potem na jesień przerzuciłam się na siłownię i chodziłam na nią ok 3 lata. Od 3 lat aerobik. Na ćwiczenia poświęcam 5 - 7 godz. tygodniowo. Muszę przyznać, że to jest chyba dużo i naprawdę mało znam takich osób, które tyle czasu na ćwiczenia poświęcają. W sumie to powinnam mieć już figurę rasowej fitnesski - ale - no właśnie ale.... gdyby nie łakomstwo na słodycze, które dopada mnie najczęściej ok 10 dni przed okresem. Cały miesiąc potrafię się w miarę kontrolować, ale te ostatnie 10 dni przed miesiączką - horror! I w ten sposób to co zyskałam przez 3 tyg. potrafię nadrobić w 1 tydzień ;-(.
Zazdroszczę takim naprawdę "małym" maleństwom. Myślę jednak że mam po prostu inną niż Wy wszystkie budowę - tzn bardziej masywną. Nie każdy jest przecież Drobiną. Ale i tak są tacy co mówią mi "Maleństwo" ;-)
Poradźcie mi coś jeśli przychodzi Wam coś sensownego na myśl. Dzięki!
futer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 15:26   #804
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Maleństwa- łączmy się

nom tak jest ze niewysokie dziewczyny maja wysokich facetów.. moj chłopak ma 184 cm a ja 162 czyli 22 cm róznicy mam nadzieje ze moj chłopak juz nie urosnie bo ma 16 lat...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 16:17   #805
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Od mojej wypowiedzi trochę minęło. Zdążyłam urosnąć o bagatela 2 cm . Mam 158 cm, ale moja waga ani drgnęła (42-43) :/. Co do TŻtów to mój też jest ode mnie znacznie wyższy (185) i większy rzecz jasna, co jest naprawdę fajne bo uwielbiam się do niego przytulać (i znikać) i w ogóle to słodko wygląda (ja malutka on duży ) . Stopkę mam 36/37 - co jest czasem uciążliwe, ale zauważyłam, że większość ładniejszych butów jest właśnie w tym rozmiarze . Posiadaczką gigantycznych piersi też nie jestem , ale i tak je lubię bo są przynajmniej oryginalne . Pozdrowionka dla wszystkich malutkich, drobniutkich i kochaniutkich Wizażanek i nie tylko . W dalszym ciągu podtrzymuję swoje słowa, że jesteśmy o wiele bardziej sexy od dużych kobitek .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2006-08-14 o 12:23
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 18:41   #806
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Nie mam problemów z butami, co najwyżej są za wąskie.
zozol - niech żyje statystyka!
futer - może jesteś po prostu typem pyknicznym, a nie leptosomicznym, na to nie poradzisz. Może zaczniesz leczyć PMSy? Takie wahania nie są zbyt zdrowe.
besciara - buziaki dla lubiącej znikać
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 18:51   #807
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Thumbs up Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Malla
besciara - buziaki dla lubiącej znikać
Odwzajemniam buziaczka bo drobniutkie kobietki powinny trzymać się razem . A tak poza tym to niedobra jesteś bo misia rozpijasz . Proszę się szybciutko wytłumaczyć .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 19:24   #808
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Hehe, widać że to misio od mojego Misia ;] Polski misio.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 20:38   #809
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Maleństwa- łączmy się

A no to wszystko wyjaśnia .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 21:48   #810
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Co do wzrostu chłopaków - mój ma wpisane w dowodzie 195 cm
Ale raczej ma coś ok. 190 cm. Hehe ja tam czuję się przy nim słodko
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 22:43:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.