Trwała na rzęsy.. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 20:28   #91
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
ja płaciłam u Pani Kasi 60 pln, byłam w salonie Essence na Hożej za 80 pln i NIE polecam, wiem, że w Celebrity przy rondzie onz też mają taką usługę za 100 pln.
Bardzo Ci dziękuję

Czyli najlepiej do Pani Kasi..?
A powiedz,długo Ci się trwała utrzymała?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:50   #92
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Czyli najlepiej do Pani Kasi..?
A powiedz,długo Ci się trwała utrzymała?
w moje opinii wal do Pani Kasi jak w dym, konkret kobieta jest

się trzymało to cudo jakieś 5 tygodni, efekt słabnie wraz ze wzrostem rzęs
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 16:16   #93
elsha71
Raczkowanie
 
Avatar elsha71
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 124
Send a message via Skype™ to elsha71
Dot.: Trwała na rzęsy..

ja zrobiłam sobie trwałą na rzęsy we Wrocławiu, 24 lipca i do dzisiaj mi się trzyma , jestem bardzo zadowolona, efekt jest aż zaskakujący
pozdrawiam
__________________
Elsha
elsha71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:14   #94
barwinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 79
Dot.: Trwała na rzęsy..

A znacie moze jakies gabinety wykonujace trwałe na rzesach w okolicach Katowic / Sosnowca??
barwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 11:30   #95
QzkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: Trwała na rzęsy..

To znów ja Po moich poprzednich kiepskich doświadczeniach mam dobrą wiadomość dla mieszkanek Krakowa i okolic - otóż w salonie Aparycja przy ul. Konarskiego można wykonać trwałą rzęs której efekt jest super. Przemogłam się, wypróbowałam i jestem bardzo zadowolona. Widać że pani wie co robi i zna się na rzeczy.
QzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 20:38   #96
karrrolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cześć dziewczyny, kurcze jak czytam Wasze opinie to zazdroszczę efektów!
Mam długie ale proste rzęsy i tusze nawet fajnie mi je podkręcają, ale ostatnio dowiedziałam się o tym zabiegu i muszę też sobie go zrobić!
Ciężko mi jednak znaleźć kompetentną osobę w Szczecinie :/
Znajcie jakąś?
karrrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:13   #97
pokemooonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Trwała na rzęsy..

wie ktoś może gdzie można wykonać taki zabieg na śląsku? katowice, gliwice, zabrze, bytom, chorzów, ruda śląska? z góry dzięki za odpowiedz
pokemooonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 21:48   #98
Mysia.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Trwała na rzęsy..

a powiedzcie dziewczyny, bo jak podkrecam rzesy zalotka to pomalowaniu niektorymi tuszami (szczegolnie tymi bardzo rzadkimi i wydluzajacymi) efekt podkrecenia zupelnie znika i rzesy powracaja do swojego naturalnego ksztaltu, czyli sa proste jak drut :/ czy po trwalej tez tak macie ze po pomalowaniu tuszem rzesy sie prostuja?
Mysia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 07:19   #99
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Trwała na rzęsy..

Nie ma możliwości żeby po trwałej rzęsy po pomalowaniu tuszem się wyprostowały. ja niestety ta to mam złe doświadczenia z trwałą ponieważ mi tak mocno zakreciła rzęsy że były one takie krótkie, że prawie nie było ich widać miała można powiedzieć je zakręcone o 300 stopni rozumiecie prawie kółko tworzyły :/ przez co efekt dla mnie marny ... a i najgorsze, że potem pojedyncze rzęsy mi się prostowały więc nie za ciekawie :/
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 16:40   #100
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Trwała na rzęsy..

no to wygląda na to, że ktoś Ci dobrał za małe wałki... bo ja mam rzęsy długachne i wywinięte elegancko
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 14:58   #101
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Trwała na rzęsy..

A nie wiecie moze gdzie mozna taka trwala na rzesy wykonac w krakowie?? Bylabym wdzieczna za odpowiedz
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 15:24   #102
karrrolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Trwała na rzęsy..

No i właśnie, trzeba pójść do kogoś sprawdzonego, bo później będzie tak jak u koleżanki adz1a. Nadal szukam kogoś odpowiedniego w Szczecinie, bo rzęsy tak szybko mi nie odrastają, więc nie chciałabym, żeby ktoś mi je skrzywdził
karrrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:34   #103
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Trwała na rzęsy..

No ja niestety mam kiepskie doświadczenia chociaż z chęcią zaryzykowałabym jeszcze raz tylko u kogoś w Toruniu albo w Bydgoszczy wie może ktoś czy jest tu jakiś salon ?
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:13   #104
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ano tak napisałam i zaryzykowałam tym razem w Toruniu. jest lepiej niż poprzednio aczkolwiek nadal nie to co potrafi zdziałać zalotka. Trwała bardziej wywija, a ja wole efekt zalotki bo mniej wywija bardziej wydłuża w moim przypadku. Do tego trwała oprócz tego że trzyma się do 8 tygodni potem stopniowo "schodzi" i efekt jest taki, że pół rzęs mam prostych, a pół wykręconych co nie zaciekawie wygląd wręcz mnie doprowadza to do cholery <mam fioła na punkcie rzęs naprawdę! > a do tego nie mogę nic zrobić zalotką bo przecież część rzęs nadal jest pod wpływem "trwałej".
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:47   #105
daydreamer
Raczkowanie
 
Avatar daydreamer
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość
A nie wiecie moze gdzie mozna taka trwala na rzesy wykonac w krakowie?? Bylabym wdzieczna za odpowiedz
polecam salon kosmetyczny w nowej hucie na ul.szybkiej. cena 50 zł
__________________

Nasza córeczka jest z nami od 8.III.2013

7.03.2015 dwie kreseczki
daydreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 22:18   #106
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: Trwała na rzęsy..

Witajcie Dziewczyny. Jestem świeżo po zrobieniu trwałej na rzęsy - namówiona przez moją Panią Asię - skusiłam się. Efekt - rewelacja, polecam. Co ważne, robiłam w miejscu tak skrytykowanym przez jedną z Wizażystek - w Gabinecie Kosmetycznym Ambra w Krakowie, do którego, tak na marginesie, uczęszczam regularnie na rozmaite zabiegi. Złego słowa na Ambrę nie dam powiedzieć Trwała 69,00. Polecam szczerze.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 22:20   #107
elsha71
Raczkowanie
 
Avatar elsha71
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 124
Send a message via Skype™ to elsha71
Dot.: Trwała na rzęsy..

przeczytałam jeszcze raz wszystie wasze wiadomości i chciałam powiedzieć, że każda jest inna, inaczej odczuwa ból itd.
Na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że:

1.zabieg "trwała na rzęsy" nie podrażna oczu chyba że preparat dostanie się np do worka spojówkowego, co zdarzyło mi się tylko raz na kilka zabiegów.

2.trwała nie powinna rozjaśniać rzęs, wydaje mi się że robią to inne środki np do przemywania po zabiegu (raz miałam rozjaśnione ale wtedy robiła mi inna babeczka i użyła płynu którego nigdy wcześniej żadna inna nie użyła)

3.efekt trzyma się 2 miesiące, potem rozprostowują się pojedyńcze rzęsy , troszkę wtedy wygląda jakby były sztuczne ;P (kilka osób mnie już o to zapytało :P)

4. trzy dni przed i po zabiegu nie powinno się robić henny i nakładać olejku rycynowego na rzęsy przecież rzęsy są poniekąd jak włosy a nie powinno się robić równocześnie farbowania i trwałej

5.kiedyś wypadało mi sporo rzęs ale stosowałam tydzień przed (3 dni przed zabiegiem i trzy dni po zabiegu miałam przerwę) i ok 3 tygodnie po pierwszej trwałej o.rycynowy i teraz już mi nie wypadają od kilku miesięcy.

Podsumowując rzęsy rosną mi w dół a są dość długie więc jestem bardzo zadowolona z efektu trwałej, robię ją ok raz na 2,5-3 miesiące a ok tydzień po zabiegu robię hennę bo dość trudno mi pomalować niektóre rzęsy np te króciutkie po bokach a końcówki zawsze mam jaśniutkie, następnym razem postaram się zrobić zdjęcie

pozdrawiam i powodzenia
__________________
Elsha

Edytowane przez elsha71
Czas edycji: 2009-02-15 o 22:27
elsha71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:03   #108
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Trwała na rzęsy..

Elsha, to jeszcze podrzuć dobry adres we Wrocławiu
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:39   #109
elsha71
Raczkowanie
 
Avatar elsha71
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 124
Send a message via Skype™ to elsha71
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
Elsha, to jeszcze podrzuć dobry adres we Wrocławiu
ja chodzę do tego salonu http://studiokosmetyki.com.pl/index.php?page=kontakt , bylam juz u kazdej z pań tzn Magdaleny, Agnieszki i Patrycji . Trudno mi ocenić która najlepiej robi trwałą . zawsze płaciłam tyle samo tylko teraz nie jestem pewna czy 40 czy 50zł (na stronie jest 45zł).

pozdrawiam
__________________
Elsha
elsha71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 12:43   #110
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez elsha71 Pokaż wiadomość
ja chodzę do tego salonu http://studiokosmetyki.com.pl/index.php?page=kontakt , bylam juz u kazdej z pań tzn Magdaleny, Agnieszki i Patrycji . Trudno mi ocenić która najlepiej robi trwałą . zawsze płaciłam tyle samo tylko teraz nie jestem pewna czy 40 czy 50zł (na stronie jest 45zł).

pozdrawiam
Jeśli te Panie robią tak samo rzęsy jak przedłużają paznokcie, to nie wybrałabym się tam nawet gdyby mi ktoś zapłacił za wizytę. Fu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:11   #111
elsha71
Raczkowanie
 
Avatar elsha71
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 124
Send a message via Skype™ to elsha71
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jeśli te Panie robią tak samo rzęsy jak przedłużają paznokcie, to nie wybrałabym się tam nawet gdyby mi ktoś zapłacił za wizytę. Fu.
byłam tam jeszcze kilka razy "na stopach", bardzo profesjonalnie zrobiony pedicure i fajnie pomalowane paznokcie u stóp (lakier trzymał się kilka tygodni mimo że w tym czasie byłam np nad morzem).

zabiegu na ręce nigdy tam nie miałam, więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć ale mogę stwierdzić że chyba nie jest tak najgorzej skoro cały czas są klientki i trzeba się umawiać przynajmniej kilka dni wcześniej.
__________________
Elsha
elsha71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:56   #112
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez elsha71 Pokaż wiadomość

zabiegu na ręce nigdy tam nie miałam, więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć ale mogę stwierdzić że chyba nie jest tak najgorzej skoro cały czas są klientki i trzeba się umawiać przynajmniej kilka dni wcześniej.

No wybacz, ale w galerii dokładnie widać, że pani o stylizacji paznokci żelem nie maja pojęcia - przepiłowana płytka, paskudne łopaty, paznokcie pofalowane, po prostu makabra. Skoro robią tak paznokcie, to inne usługi muszą być na podobnym poziomie. Jak Wam się to podoba to super, ja nie poszłabym tam w życiu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 02:43   #113
elsha71
Raczkowanie
 
Avatar elsha71
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 124
Send a message via Skype™ to elsha71
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No wybacz, ale w galerii dokładnie widać, że pani o stylizacji paznokci żelem nie maja pojęcia - przepiłowana płytka, paskudne łopaty, paznokcie pofalowane, po prostu makabra. Skoro robią tak paznokcie, to inne usługi muszą być na podobnym poziomie. Jak Wam się to podoba to super, ja nie poszłabym tam w życiu.
Myślałam, że wypowiadasz się ponieważ tam byłaś a okazuje się że oceniasz pracę trzech osób na podstawie kilku zdjęć, moim zdaniem dobrych zdjęć. Nie każda klientka chodzi do kosmetyczki z idealną cerą, pięknymi paznokciami i zadbanymi skórkami.
__________________
Elsha
elsha71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 07:53   #114
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez elsha71 Pokaż wiadomość
Myślałam, że wypowiadasz się ponieważ tam byłaś a okazuje się że oceniasz pracę trzech osób na podstawie kilku zdjęć, moim zdaniem dobrych zdjęć. Nie każda klientka chodzi do kosmetyczki z idealną cerą, pięknymi paznokciami i zadbanymi skórkami.
Ale Ty chyba nie rozumiesz, o czym ja piszę. Oceniam pracę na podstawie zdjęć, ponieważ Panie kosmetyczki same te zdjęcia umieściły, żeby się pochwalić. Właśnie po to chodzi się do kosmetyczki, żeby wyjść ładniejszym, niż się przyszło, a nie z paznokciami jak na zdjęciach - paskudnych łopatach, źle wypiłowanych, z żadną krzywą C, po prostu paskudztwa ! Panie kosmetyczki z tego salonu nie mają pojęcia o przedłużaniu i dbaniu o paznokcie, więc należałoby się zastanowić, czy warto iść na jakieś inne zabiegi, bo pewnie również stoją na tak niskim poziomie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 07:59   #115
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez elsha71 Pokaż wiadomość
przeczytałam jeszcze raz wszystie wasze wiadomości i chciałam powiedzieć, że każda jest inna, inaczej odczuwa ból itd.
Na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że:

1.zabieg "trwała na rzęsy" nie podrażna oczu chyba że preparat dostanie się np do worka spojówkowego, co zdarzyło mi się tylko raz na kilka zabiegów.

2.trwała nie powinna rozjaśniać rzęs, wydaje mi się że robią to inne środki np do przemywania po zabiegu (raz miałam rozjaśnione ale wtedy robiła mi inna babeczka i użyła płynu którego nigdy wcześniej żadna inna nie użyła)

3.efekt trzyma się 2 miesiące, potem rozprostowują się pojedyńcze rzęsy , troszkę wtedy wygląda jakby były sztuczne ;P (kilka osób mnie już o to zapytało :P)

4. trzy dni przed i po zabiegu nie powinno się robić henny i nakładać olejku rycynowego na rzęsy przecież rzęsy są poniekąd jak włosy a nie powinno się robić równocześnie farbowania i trwałej

5.kiedyś wypadało mi sporo rzęs ale stosowałam tydzień przed (3 dni przed zabiegiem i trzy dni po zabiegu miałam przerwę) i ok 3 tygodnie po pierwszej trwałej o.rycynowy i teraz już mi nie wypadają od kilku miesięcy.

Podsumowując rzęsy rosną mi w dół a są dość długie więc jestem bardzo zadowolona z efektu trwałej, robię ją ok raz na 2,5-3 miesiące a ok tydzień po zabiegu robię hennę bo dość trudno mi pomalować niektóre rzęsy np te króciutkie po bokach a końcówki zawsze mam jaśniutkie, następnym razem postaram się zrobić zdjęcie

pozdrawiam i powodzenia

o kurcze! własnie ide robić trwałą a wczoraj nakładałam olejek szkoda ze nikt wczesniej o tym nie napisał
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 21:35   #116
elsha71
Raczkowanie
 
Avatar elsha71
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 124
Send a message via Skype™ to elsha71
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale Ty chyba nie rozumiesz, o czym ja piszę. Oceniam pracę na podstawie zdjęć, ponieważ Panie kosmetyczki same te zdjęcia umieściły, żeby się pochwalić. Właśnie po to chodzi się do kosmetyczki, żeby wyjść ładniejszym, niż się przyszło, a nie z paznokciami jak na zdjęciach - paskudnych łopatach, źle wypiłowanych, z żadną krzywą C, po prostu paskudztwa ! Panie kosmetyczki z tego salonu nie mają pojęcia o przedłużaniu i dbaniu o paznokcie, więc należałoby się zastanowić, czy warto iść na jakieś inne zabiegi, bo pewnie również stoją na tak niskim poziomie.
a ja piszę o tym że kobiety przychodzą często z paznokciami w opłakanym stanie, same sobie pokaleczyły palce i źle wypiłowały więc nie da się im "zrobić" idealnej płytki itd.

mam nadzieje, że jakieś inne wizażanki wypowiedzą się na temat zdjęć o których mowa.

---------- Napisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

sigila , daj znać jak efekt .
myślę i mam nadzieję, że ten olejek nie wpłynął jakoś bardzo niekorzystnie i masz teraz pięknie podkręcone rzęsy

pozdrawiam
__________________
Elsha
elsha71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:33   #117
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Trwała na rzęsy..

efekt jest ok ale...na jednym oku lepszy na drugim gorszy i od wczoraj wypadły mi 3 rzęsy,zastanawiam sie czy miał na to wpływ ten olejek rycynowy zastosowany przed zabiegiem czy po prostu sama trwała je osłabiła no szczerze mowiac to do tej pory tracilam rzesy sporadycznie

Edytowane przez sigila86
Czas edycji: 2009-02-20 o 18:57
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:07   #118
elsha71
Raczkowanie
 
Avatar elsha71
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 124
Send a message via Skype™ to elsha71
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
efekt jest ok ale...na jednym oku lepszy na drugim gorszy i od wczoraj wypadły mi 3 rzęsy,zastanawiam sie czy miał na to wpływ ten olejek rycynowy zastosowany przed zabiegiem czy po prostu sama trwała je osłabiła no szczerze mowiac to do tej pory tracilam rzesy sporadycznie
hmm, trudno mi powiedzieć ale odczekaj kilka dni i znowu zacznij stosować olejek. Czym go nakladasz?

ps wiem, że to nie na temat ale ... nie są Ci potrzebne ani nowe bimbałki ani nowe włosy ( o ile chodzi o sztuczne), lepiej idź do fajnego fryzjera i o ile nie chodzisz to zapisz się na fitness czy coś dzięki czemu wzmocnisz klatkę piersiową, ujędrnisz piersi itd a co do depilacji laserowej i wybielania zębów jestem jak najbardziej za . Napisz czego już miałaś depilację i czy mocno odczułaś ból, możesz na priva jak nie chcesz tutaj.

pozdrawiam
__________________
Elsha
elsha71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 08:42   #119
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Trwała na rzęsy..

elsha dziekuje
ta kosmetyczka mi powiedziała że rycynowy moge znowu nałożyć po 48 h....wczoraj wiec nałożyłam. Jeśli będe szła następnym razem to już zastosuje się do twoich rad i na pare dni przed zabiegiem dam spokój z rycynowym.A nakładam starą szczoteczką od tuszu.
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:40   #120
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: Trwała na rzęsy..

Tydzień temu, jak już pisałam, zrobiłam trwałą i naprawdę byłam bardzo zadowolona. Ale z niepokojem obserwuję proces wypadania rzęs. To znaczy nie mogę powiedzieć, że wypadają mi garściami, ale już parę zgubiłam. Olejek rycynowy chyba czas zacząć stosować, jak myślicie?
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 18:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.