Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 21:50   #3541
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
oj Dziewczynki wspolczuje Wam, ze nie mozeie sie w kazdej chwili poprzytulac do swoich TZtow... pamietam jak moj TZ pierwszy raz sam wyjechal na 2 miesiace... a trwalo to jakby calą wiecznosc.. wtedy zapadla ostateczna decyzja ze do niego dolączam i od tamtej pory jestesmy nierozerwalni ale musicie sobie pomyslec, ze zarabiają na lepsza przyszlosc
Dziękuje za wsparcie ja wiem, że to jest najlepsze jak na tą chwilę rozwiązanie...ale czasem już nie ma sie sił sama dobrze wiesz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 21:54   #3542
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ja bez mojego po jednym dniu wariuje
Ja jak na razie muszę jeszcze wytrzymywać tydzień beż TŻta, chociaż czasami mi zrobi niespodziankę i przyjedzie w tygodniu tak jak ostatnio żeby tylko sie przytulić i dać buziaka... a jeszcze dodatkowo byl w trasie cały dzien i żeby przyjechać do mnie musiał nadrobić 60 km a mógł jechać od razu do domku... to bylo słodkie
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 21:57   #3543
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

kuźwa weszłam na serwis plotkarski i już wiem kto odpadł z TM
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:19   #3544
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
kuźwa weszłam na serwis plotkarski i już wiem kto odpadł z TM
to było nie wchodzić ale i tak obejrzyj bo to jest straszne co sie na koncu stało

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

lecę spać laseczki dobranoc
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:25   #3545
Dancing_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Dancing_Lady
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 486
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Mnie świadomość, że te święta Bożego Narodzenia to ostatnie, jakie spędzam w rodzinnym domu, trochę dołuje. Następną Wigilię pewnie spędzimy najpierw u teściowej, a dopiero potem pojedziemy (już najedzeni) do moich rodziców. Ech. No ale co tam, najwyżej będę jadła jak ptaszek, to u każdej mamy coś podjem

Zbieram się powoli do spania.
__________________
28.07.2012 r.


I think I wanna marry you...

Dancing_Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:33   #3546
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Ja też już powoli zbieram się spać... Dobrej nocki Gaduły do jutra
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:34   #3547
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
to było nie wchodzić ale i tak obejrzyj bo to jest straszne co sie na koncu stało

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

lecę spać laseczki dobranoc
Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Mnie świadomość, że te święta Bożego Narodzenia to ostatnie, jakie spędzam w rodzinnym domu, trochę dołuje. Następną Wigilię pewnie spędzimy najpierw u teściowej, a dopiero potem pojedziemy (już najedzeni) do moich rodziców. Ech. No ale co tam, najwyżej będę jadła jak ptaszek, to u każdej mamy coś podjem

Zbieram się powoli do spania.
Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Ja też już powoli zbieram się spać... Dobrej nocki Gaduły do jutra
Dobranoc
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 22:40   #3548
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie zaproszeń... jak bedziecie wypisywały np małżeństwa czy osoby z dziećmi to bedziecie pisały:
Maria i Jan Nowakowie z Michałem czy
Maria i Jan Nowakowie z dzieckiem ??
i czy jak maja np 2 czy 3 to wtedy wypisujecie imiona??
Ja na pewno będę pisać z imionami dzieci, aczkolwiek zaprosimy jak najmniej tych dzieciaków.

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Aaaa i jeszcze jedno... jak wiecie że para jest długo ze soba to piszecie np:
Jadwiga Palimąka z osobą towarzyszącą czy
Jadwiga Palimąka i Henryk Burczymucha
Jak para jest długo ze sobą i wiadomo, że będzie, to nazwiskami, jak nie wiadomo, to z os. tow....

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Tez tak własnie myślę jeżeli bedę znała imię i nazwisko osoby towarzyszącej to napisze a jeżeli nie to nie bedę sie dowiadywać na siłe żeby na zaproszeniu napisać....

a jak robicie z winietkami (te które mają) ? czy osobę towarzyszącą piszecie osobno czy pod nazwiskiem osoby którą zapraszacie?
edit: zakładając że to nie jest para z długim stażem, albo sosoba którą zapraszacie jest sama... staracie sie zdobyć dane osoby towarzyszącej?
Natomiast winietki postaramy się, żeby każdy miał swoją imienną, chyba, że ktoś do końca nie będzie wiedział, z kim przyjdzie. Ale jeśli tylko da nam znać do tygodnia przed, to bez problemu wydrukujemy imienne

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
hej kobietki ja ślubuję 18 sierpnia 2012r, mam nadzieję, że mogę się przyłączyć
Witaj i opowiadaj!

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
a ja mam pyt jak mowłycie z swoimi partnerami rodzinie, ze bierzecie slub?
Rodzicom powiedzieliśmy, ja dzień po zaręczynach, jak się spotkaliśmy, po prostu pokazałam pierścionek, a Rodzicom TŻ powiedział przez telefon, bo mieszkają 300km od nas. Reszta Rodzinki dowiadywała się stopniowo, na różne sposoby. Generalnie chwalimy się tym wszystkim bliskim bardzo chętnie

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
gosza witaj miło, że ktoś mnie jeszcze pamięta na tym forum, bo tyyyyyyyyyyyyle nowych twarzy hihihi jak tu pisałam za pierwszym razem to to forum raczej podumierało, a teraz tętni życiem, że nadążyć nie mogę
dziękuję moja droga, wszystko u nas ok od roku już mieszkamy razem, sala wybrana, fotograf, część zaproszeń rozdana, suknia też już jest!!!!!!!!! wisi i czeka na mnie w salonie no i zdecydowaliśmy się na cywilny 3 dni po drugiej rocznicy zaręczyn mamy kota i w ogóle jest idealnie teraz czekam na moje kochanie aż wróci z pracy
oo LadyWhisper wróciła Może byś tak już została z nami na stałe, co? Faaaaaaajnie, że tak wszystko Wam się pięknie układa Pokaż nam kieckę, ale już!

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Troche mnie nie bylo, dzis wrocilismy z PL...
Ale sie ciesze, udalo nam sie zalatwic sporo waznych spraw

1. Kupilismy obraczki, takie jak mi sie marzyly, z bialego zlota, matowione. W sumie to wybralismy je w niecale pol godzinki, pani byla zaskoczona ze w takim ekspresowym tempie tez bylam zdiwiona bo moj TZ byl przeciwko bialemu zlotu, ale jak zaczelismy przymierzac to tez mu sie spodobaly.
Oto one, tylko oczywiscie z cyrkoniami, bo wygladaja dokladnie tak samo jak brylanty wiec po co przeplacac Ja nie przywiazuje do takich rzeczy uwagi...

http://www.taxor.pl/stelmach-obraczki.php?ido=197&kol=1

TZ bedzie mial gladka, a moja bedzie ciut wazsza bo to jest 5 mim a ja bede miec 4 bo lepiej wyglada na palcu. Za pare zaplacilismy 2550 po rabacie wiec wydaje mi sie ze calkiem przyzwoicie.

2. Bylismy u ksiedza, zaklepalismy date i godzine Tak wiec moge oglosic wszem i wobec ze 09.06.2012 o godz 14:00 bede zona mojego meza Wypytalam od razu o wszelkie dokumenty potrzebne itd z racji tego ze moj TZ jest obcokrajowcem. Ksiadz byl bardzo wyrozumialy, zreszta zna mnie od kolyski, chrzcil mnie i przygotowywal do komunii i za kazdym razem jak mnie widzial to pytal kiedy w koncu bedzie mogl mi udzielic slubu...wiec sie doczekal Malo tego spisalismy od razu protokol, zwolnil nas z nauk przedmalzenskich bo i tak nie mielibysmy ich jak w PL zrobic i nawet nie musimy zadnych karteczek od spowiedzi przynosic wiec pewno gdzies w kwietniu damy tylko na zapowiedzi i ksiedza mamy calkiem z glowy.

3. Bylam w restauracji. Ustalilam menu. Wszystkie kwestie odnosnie organizacji, przebiegu uroczystosci, dekoracji itd. Wiec juz tez tam nie musze zagladac. Pewno najwczesniej tydzien przed weselem.

4. Zalatwiona dekoracja z kwiatow do kosciola, sali, samochodu, pokoju w hotelu oraz tortu.

5. Zalatwiene wszystkie dokumenty do cywilnego, co nie obylo sie bez przeszkod. Generalnie potrezbowalam tylko zaswidczenie o braku przeciwskazan do zawarcia zwiazku malzenskiego, ale zeby go dostac musialam najpierw zrobic sobie wycieczeke do miasta gdzie sie urodzilam po odpis zupelny urodzenia a pozniej sciagac pana z USC z uropu bo to byl jedyny mozliwy dzien kiedy moglam ten dokument dostac, no ale udalo sie...w przeciwnym razie musialabym leciec do PL tylko po ten dokument, nikt inny go odebrac nie moze ( to taka inf dla tych co za granica mieszkaja, i chca pewne rzeczy zalatwic podczas jedego przyjazdu do PL).

6. No i najwazniejsze, siostra wyciaglela mnie na przejazdzke po salonach z sukniami i choc podeszlam do tego pomyslu z tekkim dystansem, bo najblizsze miasto w mojej miejscowosci to Bielsko Biala i za duzo salonow tam nie maja, to po pierwsze udalo mi sie znalesc moja wymarzona Sweetheart 5928, przymierzyc i utwierdzic w przekonaniu ze to wlasnie ta bedzie idealna na cywilny na plazy

http://www.maribel.gr/en/gamos_product/item/67.html

po drugie znalazlam ta sukienke w necie za grosze i juz ustalilam z dziewczyna ze ja kupuje w ciemno, bo jest w moim rozmiarze wiec nie ma sie nad czym zastanawiac...a po 3 to siostra mnie zmusila do przymierzenia innych modeli sukienek niz mierzylam do tej pory i uwaga!!! zakochalam sie w tej sukience:

http://www.elegantlacebridal.com/pics_gowns_05.html

choc w ogole ale to w ogole nie bralam takich pod uwage, miala byc prosta, skromna, bez zadnych ozdob, ale jak ja zalozylam to bylo WOW, siostra stwierdzila ze nie widzi mnie w zadnym innym fasonie, tylko taka wlasnie podkreslajaca talie, i rozchodzaca sie na biodrach, bo ja taka chudzinka jestem no i powiem wam ze mocno sie nad nia zastanawiam, ta dlugosc jest boska, juz widze do tego jakis fajne buciki z kokardka na koturence, tylko jedno co mnie zastanawia to kolor, bo ten toffi wydaje mi sie ciut za ciemny. Wiem ze sa tutaj dziewczyny zakochane w tej sukience ale nie pamietam z imienia kto, wiec mam pytanko do was czy widzialyscie te sukienke w tym drugim kolorze, chyba ivory jak sie nie myle, bo wolalabym cos jasniejszego, ale z drugiej strony boje sie ze jesli ta koronka i tiul beda w tym samym kolorze ze wszystko sie z soba zleje i ze straci swoj urok...a tak w ogole to gdyby ktora z was byla zainteresowana tym modelem w romiarze 38 i mieszkala gdzies na slasku to w B.B. w salonie u Sliwy maja ja na wyprzedazy za 1900 zl
Aaaaaaaleście nazałatwiali! Gratulacje Kiecki obie piękne, kasia_kuku pozazdrości Ci tego JA

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a tak w ogóle zauważyłam że dużo par ma po ślubie problem pt "gdzie spędzamy świeta BN" bo każde przyzwyczajone jest spędzać ze swoją rodziną... zastanawiałyście się kiedyś nad tym?? ja nie mam takiego problemu ale tka jak poczytałam dziewczyny na innym wątku które są już po ślubie i już mają z tym problem
My nie mamy żadnego problemu, po prostu jeździmy na święta na zmianę, raz tu, raz tu. Przy odległości 300km nie da się zrobić inaczej W tym roku jesteśmy w Wawie na BN i w Tomaszowie na Wielkanoc (i wtedy też tam zaczniemy rozdawanie zaproszeń).

No, lecę spać, bo jutro pierwsza wizyta w Urzędzie Pracy...Mam nadzieję, że szybko i bezboleśnie minie i że nie będę tam siedzieć godzinami.
Dobranoc
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:46   #3549
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Dziękuje za wsparcie ja wiem, że to jest najlepsze jak na tą chwilę rozwiązanie...ale czasem już nie ma sie sił sama dobrze wiesz
wiem wiem... jak ja bylam sama to akurat byl okres walentynek... i strasznie plakalam w poduszke, bo rozmowa przez skype to niestety nie tosamo.. ale moze niedlugo dolaczysz do swojego TZa?
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 23:05   #3550
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
wiem wiem... jak ja bylam sama to akurat byl okres walentynek... i strasznie plakalam w poduszke, bo rozmowa przez skype to niestety nie tosamo.. ale moze niedlugo dolaczysz do swojego TZa?
My akurat spędziliśmy wszystkie ważne dla nas rocznice osobno bo tak się złożyło, że wszystkie mamy od sierpnia do grudnia...

Od grudnia znów będziemy mieszkać razem mam nadzieję, że już nigdy nie będziemy musieli znów żyć tak jak teraz na odległość.
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2011-11-02 o 23:09
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 06:55   #3551
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Dzień dobry w ten mglisty dzionek
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 07:04   #3552
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Witam się i ja dziewuszyska
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:05   #3553
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

cześć dziewczyny, u mnie już na szcęście nie ma mgły i wyszło piękne, listopadowe słonko
tak czytałam Wasz wątek od wczoraj od 16, o tych winietkach i w ogóle i troche mnie postresowałyście
ja nigdy nie myślałam o winietkach, nawet nie widziałam, żeby było to tak często praktykowane, a jak piszecie, że bez nich jest straszny bałagan, to trochę się przestraszyłam
ale u nas generalnie jest taki zwyczaj(tym bardziej, że stół będzie ułozony w literę U) ,że na środku siadają Państwo młodzi, obok nich świadkowie, następnie rodzice, dziadkowie i coraz to dalsza rodzina, więc mam nadzieję, że odbędzie się to bez większego zamieszania
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:24   #3554
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Witam i ja Laseczki taka mgła u mnie za oknem że nie chce się wychodzić a muszę lecieć na miasto....



Tak poza tym to wszystkiego najlepszego życzę wszystkim Sylwiom (a tak w ogóle to są to jeszcze jakieś )
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:27   #3555
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
to było nie wchodzić ale i tak obejrzyj bo to jest straszne co sie na koncu stało

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

lecę spać laseczki dobranoc
wiem, sierota jestem ale też umieścili to zaraz pod tytułem, zamiast w treści newsa - także wystarczyło, że weszłam na główną stronę i widziałam
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:28   #3556
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Witam i ja w ten mglisty listopadowy dzień. Wczoraj byłam w poradni, miałam mieć 3 spotkania, jednak dzięki temu, że jako ciekawska istota wszystko obcykałam już
dawno dawno temu, to Pani z dwóch pozostałych nas zwolniła ( w sumie tak jak sobie to przypominam, to cały czas ja gadałam- więc chyba się nie dziwię)...
NPR jest bardzo ciekawą metodą to muszę przyznać, jednak chyba nie zdecyduje się na praktykę bo mogą wyjść z tego niezłe kwiatki.
Więc jeżeli chodzi o nauki przedmałżeńskie to w sobotę idę na Dzień Skupienia i to już będzie ostatni raz...chyba trochę będę tęsknić za księdzem Grzegorzem...
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:37   #3557
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
a ja nie chce rodziców obok siebie - wolę jakby siedzieli gdzieś blisko, ale wśród rodziny. Bo jak my np ze świadkami gdzieś pójdziemy, to oni sami zostaną. A tak jak będą wśród wujków i ciotek to im na pewno będzie wygodniej
wydaje mi się, ze to też zależy od regionu- ja np nie wyobrażam sobie, że moi rodzice siedzieliby gdzieś daleko ode mnie w tym dniu
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:41   #3558
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

heja z rana ja dopiero wstalam i mam mega lenia
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:45   #3559
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Witam Was p tym zimnym poranku. Dzien mi sie zaczal bajecznie, bo autobus nie przyjechal, na szczescie Tż ma na 2 zmiane i zdarzyl przybyc i mnie odwiezc
Co do spedzania Świat, to my jak do tej pory spedzalismy Wigilie kazdy u siebie, pozniej Tż przyjezdzal do mnie i dawalismy sobie prezenty, a jak mielismy sile i checi to szlismy na Pasterke. Pozniej 1 dnia Swiat szlismy np do niego a w 2 do mnie, zawsze sie dogadaujemy z rodzicami w tej kwestii
Ymmm uwielbiam Swieta... az sie rozmarzylam
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 07:49   #3560
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Dzień doberek

Dostałam wczoraj od TŻta niesamowity prezent i nie mogłam oczom uwierzyć Moje Słońce kupiło mi stół do masażu żebym mogła cały czas ćwiczyć
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:49   #3561
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Dzień doberek

Dostałam wczoraj od TŻta niesamowity prezent i nie mogłam oczom uwierzyć Moje Słońce kupiło mi stół do masażu żebym mogła cały czas ćwiczyć

ooo ale milo z jego strony ;D
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:57   #3562
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Dzień doberek

Dostałam wczoraj od TŻta niesamowity prezent i nie mogłam oczom uwierzyć Moje Słońce kupiło mi stół do masażu żebym mogła cały czas ćwiczyć
Ale super bardzo miło z jego strony
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:01   #3563
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
ooo ale milo z jego strony ;D
Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Ale super bardzo miło z jego strony
No miło ale on sam miał w tym interes, teraz będzie miał cotygodniowy masaż na wygodnym łóżku a nie na twardej podłodze
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:03   #3564
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
No miło ale on sam miał w tym interes, teraz będzie miał cotygodniowy masaż na wygodnym łóżku a nie na twardej podłodze
To bez interesownie tego nie zrobił he he żartuje oczywiście
Oj jak ja bym chciała taki masażyk chociaż raz w miesiącu....
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:20   #3565
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Dzień doberek

Dostałam wczoraj od TŻta niesamowity prezent i nie mogłam oczom uwierzyć Moje Słońce kupiło mi stół do masażu żebym mogła cały czas ćwiczyć
to miał gest
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:21   #3566
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Dzień dobry,
witam w słoneczny, chociaż zimny dzień
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:28   #3567
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Hej,
Talaaa87

Ponieważ my już mamy w domu zaproszenia chętnie odpowiem jak my pisaliśmy:
W przypadku naszej rodziny :
Anna i Jan Kowalscy z córką Karoliną
Anna i jan Kowalscy z Karoliną i Michałem


W przypadku bliskich znajomych pisaliśmy:
Anna i Marcin Kiedrowscy z córką
Anna i Jakub Kowalscy z synem
Anna i Roman Poławscy z dziećmi

W przypadku dalszych znajomych nie pisaliśmy dzieci
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:28   #3568
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Hej dziewczynki. U mnie świeci piękne słoneczko

Mam dziś dwa duże zaliczenia na uczelni aż mi się myśleć o tym nie chce
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:28   #3569
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Witojcie! Ale ponuro za oknem... A ja niedługo muszę tam wyjść...

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, ze to też zależy od regionu- ja np nie wyobrażam sobie, że moi rodzice siedzieliby gdzieś daleko ode mnie w tym dniu
A mnie się zdaje, że to zależy od charakterów ludzi zarówno Młodych, jak i Rodziców. Ja na pewno nie posadzę Rodziców koło siebie, bo wiem, że to nie ma sensu - Oni się najlepiej będą czuli z resztą naszej Rodziny, poza tym siedząc trochę dalej wśród Gości będą jakby wszystkich wokół integrować. Także nasi Rodzice usiądą pewnie jakoś tak w połowie stołów

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj od TŻta niesamowity prezent i nie mogłam oczom uwierzyć Moje Słońce kupiło mi stół do masażu żebym mogła cały czas ćwiczyć
Ooo, ale super prezent! TŻ dba o Twoją karierę

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
No miło ale on sam miał w tym interes, teraz będzie miał cotygodniowy masaż na wygodnym łóżku a nie na twardej podłodze
Hehe, właśnie to samo mi się nasunęło, że tak zupełnie bezinteresowny ten prezent nie był Na pewno chętnie jest obiektem Twoich ćwiczeń

Aaaale mi się nie chce z domu dziś wychodzić... W dodatku to UP jest na takim zadupiu i nic tam praktycznie nie dojeżdża, no porażka. Na szczęście umówiłam się z Kumpelą, więc nie jadę sama. A po wizycie lecimy na ciuchy

A co do Tap Madl... No comment. Ucieszyłam się tylko na sekundę, bo potem uznałam, że to zbyt piękne, by mogło być prawdziwe, no i miałam rację
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:29   #3570
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Hej dziewczynki, nie było mnie tydzień na wątku, bo miałam ciche dni z TŻ. Przypomnę tylko, że tydzień temu pisałam Wam o problemach z nim (że rodzina jest dla niego najwazniejsza, non stop komuś pomaga, w pt wieczorem miał mnie odebrać z pracy, ale nagle musiał jechać po wujka na lotnisko i wracalam na piechotę o 22.00 przez całe miasto, bo nie ma u nas ani autobusów, ani tramwajów, ani taxi)
No więc zagroziłam TŻ, że jeśli nie zmieni swojego nastawienia i nie przestanie się podporządkowywać rodzinie, to niestety, ale będę musiala odwołać ślub i w ogóle zastanawiam się, czy ten związek ma sens. TŻ zapierał się, że ja jestem najważniejsza itp., itd., ale byłam nieugięta, bo już nieraz była podobna gadka między nami. No więc zabroniłam pisać do siebie, dzwonić, kazałam mu wszystko przemyśleć. Po 2 dniach zatęskniło mu się, bo nie odp. na żadne smsy, przyjechał do mnie i zapewniał, że zmieni wszystko w swoim postępowaniu. W niedzielę i pon. był u mnie i jego rodzina dzwoniła do niego około 15 razy z róznymi pierdami, ale na szczęście nie pojechał i nie załatwiał nic nikomu. Nie chcę tu w tym momencie wyjśc na egoistkę, która nie pozwala TŻ utrzymywać kontaktów z rodziną! Co to to nie ! Po prostu my się widzimy tylko w soboty i niedziele, czasem poniedziałki i zazwyczaj wtedy rodzina TŻ ma do niego mnóstwo spraw (kup chleb, wkręc żarówkę, przywieź nam drzewo do kominka, zainstaluj drzwi do salonu itd.) - i to własnie takich, ktore mogą spokojnie zrobić i załatwić sami. Np. z TŻ mieszka jego brat i bratowa i oni nigdy nic sami nie zalatwia tylko on wiecznie im lata i usługuje.

Także postawiłam na swoim i teraz w rodzinie TŻ jestem zlą jędzą, przez którą ich biedny synek/braciszek/szwagier jest wykorzystywany i tłamszony i nie pomaga im w niczym.

Nie obchodzi mnie to jednak. Powiedziałam, że ja z nimi mieszkać nie będę, szukamy sobie mieszkania w mojej miejscowości (o co walczę jak lwica), nie będę mieszkac z nim ani w jego mieście, bo będzie to samo.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i ogłaszam wszem i wobec, że ślub jednak odbędzie się, bo TŻ wziął sobie wszystko do serca i zmienił swoje zachowanie, choć jeszcze czasem muszę z nim walczyć. Teraz nadchodzi weekend, więc mamy dwa dni dla siebie (nie widzieliśmy się od poniedziałku) i będe obserwować nadal, czy nie będzie na ich posyłki.


witam wszystkie "stare" i nowe PM i wybaczcie jeśli ominęłam coś ważnego, ale mam do nadrobienia chyba z 80 stron
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.