Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-03, 10:39   #3631
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ja wczoraj ze skrzynki wyciągnęłam ulotki juz świąteczne zaraz w radiu będą grac last krismasss aj gej ju maj hart
w Lidlu już 25 października widziałam dział świąteczny;P
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:40   #3632
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
statnio w DD tvn to pokazywali tylko pokazali jak z takiego dużego szala zrobic taką torebkę
Fajne to a w DD nie widzialam...
Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było... Cały weekend u TŻa, a do tego chora jestem Wczoraj miałam kryzys zdrowotny, a musiałam iść do pracy i do szkoły, w pracy odliczałam minuty do wyjścia, a że zamieniłam się zmianą to o 12.30 opuściłam robotę i pojechałam na bardzo szybkie spotkanie z koleżanką, bo Jej obiecałam i ledwo dotarłam na zajęcia - od 14.15 do 21.00 w szkole Myślałam, że padnę, jeszcze kolokwium z rosyjskiego napisałam i po powrocie do domu zasnęłam po prochach na grypę i spałam prawie do teraz.. A tu praca, obowiązki domowe, a czuję się, jak wrak

Nie nadrobiłam wszystkiego, bo nie dam rady

E87: linki mam w wydarzeniach, na swojej tablicy itd....

Tatuaż: ja mam jeden na lędźwiach- jest bardzo osobisty, symbolizuje zakończenie niezwykle trudnego okresu w moim życiu i mimo, iż wzór jest banalny, to dla mnie bezcenny. Kocham go i po ślubie planuję następne- nie chcę wcześniej, bo będą w bardzo widocznych miejscach i nie wyobrażam sobie tego w połączeniu z suknią ślubną

Sprawy ślubne stanęły w miejscu... Nic kompletnie nie załatwiliśmy w ostatnim czasie, nie mam kiedy iść na maraton ślubny i wszystko jakoś przeciwko mnie, a zwłaszcza jedno działa na moją niekorzyść: "czas"
Ok sprawdze jak bede na fb, bo malo kiedy tam mam czas (ochote) zajrzec
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:43   #3633
patiss89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 341
GG do patiss89
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam dylemat bo juz się nawet nastawiłam na tą dekroacje sali i kościoła z gipsówki , ale jak widziałam ją na żywo to nie wiem czy ona taka ladna. Na zdjeciach te dekoracje bardzo mi się podobają i wyglądają "tak zimowo" ale sama już nie wiem.

PIĘKNA jest ta dekoracja... mi bardzo się podoba
patiss89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:51   #3634
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam dylemat bo juz się nawet nastawiłam na tą dekroacje sali i kościoła z gipsówki , ale jak widziałam ją na żywo to nie wiem czy ona taka ladna. Na zdjeciach te dekoracje bardzo mi się podobają i wyglądają "tak zimowo" ale sama już nie wiem.
Bardzo ładna ta dekoracja naprawdę taka zimowa

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
w Lidlu już 25 października widziałam dział świąteczny;P
No w Lidlu zawsze jest dużo wcześniej wystawiany dział świąteczny zarówno na BN jak i na Wielkanoc
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:52   #3635
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Eh zbieram się na uczelnie. Proszę o kciuki bo jakoś czarno widzę te moje zaliczenia dziś
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:54   #3636
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Eh zbieram się na uczelnie. Proszę o kciuki bo jakoś czarno widzę te moje zaliczenia dziś
będzie dobrze

seagirl dekoracja bardzo mi się podoba i na pewno będziesz bardzo zadowolona jeśli się na nią zdecydujesz
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:55   #3637
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Eh zbieram się na uczelnie. Proszę o kciuki bo jakoś czarno widzę te moje zaliczenia dziś
się trzyma
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 10:58   #3638
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Eh zbieram się na uczelnie. Proszę o kciuki bo jakoś czarno widzę te moje zaliczenia dziś
Bedzie piiiiknie! Powodzonka!
Seagirl ja nie pomoge, bo dekoracja nie jest w moim guscie... a tez nigdy nie widzialam takiej na zywo...
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:10   #3639
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Magdzia0108 Pokaż wiadomość
W tamtym roku tez był udany 1 listopada, deczko chłodniej, ale nie padało i świeciło słońce

Są tez takie miejsca w Polsce, co robi się zdjęcia na pogrzebach

marylko i ta sukienke, którą wybrałas na cywilny i tą z justin alexander miałam okazję widzieć na żywo. W Justin Alexander byłam zakochana, ale wybrałam inna. Jeżeli ci się podoba to kupuj. Z tego co pamiętam, to gustowałaś w koronkach, a teraz taka odmiana, bardziej rozłożysta i tiulowa

Ufff, w końcu nadrobiłam 20 str
No wlasnie tez sama sie sobie dziwie, ale tak to juz jest ze czasami czegos sie bronimy a wychodzi ze nam najbardziej w tym do twarzy...na razie decyzja nie podjeta, musze jeszcze zobaczyc te sukienke w kolorze ecrui na zywo, widzialas moze? Bo ja widzialam tylko te ciemniejsza i ciekawa jestem jak prezentuje sie ten jasniejszy odcien. A czemu nie wybralas JA tak z ciekawosci zapytam?

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam dylemat bo juz się nawet nastawiłam na tą dekroacje sali i kościoła z gipsówki , ale jak widziałam ją na żywo to nie wiem czy ona taka ladna. Na zdjeciach te dekoracje bardzo mi się podobają i wyglądają "tak zimowo" ale sama już nie wiem.
Dekoracja przepiekna i jesli masz slub w zimie to nie zastanawiaj sie ani troche, ja tez o niej mocno myslalam ale ze mam slub w czerwcu stwierdzilam ze wole cos zywszego.
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:14   #3640
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cześć dziewczynki

Nadal chora, już mam dość, ale na szczęście czuję się na tyle dobrze, że pracuję z domu... Mama nade mną czuwa. Mam nadzieję, że już w następnym tygodniu wrócę na 100% do żywych.

Co do JA... SAMA JUŻ NIE WIEM. na razie nie oglądam, bo muszę przymierzyć. Mam mętlik co do jej długości i przeglądając te zdjęcia : http://fotografiaperfectmoment.blogs...6/1300-km.html
stwierdzam, że jest, uwaga: za krótka
Na razie nic nie oglądam jak pójdę zmierzyć to się okaże, czy będzie wow, czy nie. Po za tym, najpierw chce zamówić buty, na które tyle zbieram i moje skąpstwo chyba weźmie górę... Kupię lofty...
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.


Edytowane przez kasia_kuku
Czas edycji: 2011-11-03 o 11:15
kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:25   #3641
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez patiss89 Pokaż wiadomość
PIĘKNA jest ta dekoracja... mi bardzo się podoba
Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna ta dekoracja naprawdę taka zimowa



Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
będzie dobrze

seagirl dekoracja bardzo mi się podoba i na pewno będziesz bardzo zadowolona jeśli się na nią zdecydujesz
Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość

Dekoracja przepiekna i jesli masz slub w zimie to nie zastanawiaj sie ani troche, ja tez o niej mocno myslalam ale ze mam slub w czerwcu stwierdzilam ze wole cos zywszego.
Mi ta dekoracja na zdjeciach bardzo się podoba, z tym że chodzi mi oto że sama Gipsówka na giełdzie kwiatowej nie zachwyca, będziemy sami kupowali kwiaty i robili dekorację, chciałabym zeby wyszła tak jak na tych zdjęciach tylko ze kupilam sobie miniaturową gałązkę tej gipsówki no i nie wiem ... dziwnie wygląda. Mam nadzieję ze jak się ją zbierze tak do kupy to wyjdą z niej takie piękne kule.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 11:31   #3642
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Dobry

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj od TŻta niesamowity prezent i nie mogłam oczom uwierzyć Moje Słońce kupiło mi stół do masażu żebym mogła cały czas ćwiczyć
wooow, teraz nic tylko ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
wiecie co? chciałabym sobie tatuaż zrobic wczoraj mnie tak naszło chciałabym taka alejkę gwiazd jak ma rihanna ale nie na karku bo bym się chyba posrała z bólu jakby mi tym CZYMŚ jechał po kręgosłupie
http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,...zy_tatuaz.html
nie chcę Cię zniechęcać, ale moim zdaniem tatuaż to nie jest najlepszy pomysł. Oczywiście to jest tylko i wyłącznie moja opinia, ale brat Tżta a świadek na naszym slubie zrobił sobie tatuaż smoka na ramieniu - na całe ramię. Dał za niego majątek, a teraz?? cały czas chodzi w koszuli z długim rękawem, bo w obecnej pracy nie wypada, prywatnie też się go raczej wstydzi, bo zrobił go mając 18 lat i co innego miał w głowie.
Nie dość że drogo, boli, to jeszcze może się znudzić i za kilknaście lat wyglądać beznadziejnie. A jeszcze apropo tatuażu, jak byłam na badaniach psychologicznych (niestety takie coś jest wymagane w moim przyszłym zawodzie) to pani psycholog pytała czy mam tatuaże, odpowiedziałam że nie, i zapytałam dlaczego o to pyta. Ona mi odpowiedziała, że w takich branżach jak wojsko, policja, prokuratura, sądownictwo itp. są niepożądane z uwagi na ich konotację
Jeśli już miałabym robić, to tylko w miejscu gdzie nikt by go nie widział, a to trochę mija się z celem tatuażu
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:41   #3643
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Jeśli już miałabym robić, to tylko w miejscu gdzie nikt by go nie widział, a to trochę mija się z celem tatuażu
Ja się z tym nie zgodzę - mojego nie widać, mało kto wie, że go mam, a zrobiłam go sama dla siebie, nie na pokaz Ale na ten temat można godzinami dyskutować... Trzeba się bardzo dobrze zastanowić na tym, czy na prawdę chce się mieć tatuaż i liczyć z konsekwencjami swojej decyzji.
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:44   #3644
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Moje 3 siostry mają, wprawdzie w miejscu nie bardzo widocznym.
Ja nie mam i nie zamierzam mieć.

Przez pewien okres czasu pracowałam w szpitalu, niektóre pielęgniarki miały i jakoś dziwnie nie tylko ja to odbierałam.

Zgadzam się z twierdzeniem że niektórym zawodom to zupełnie nie przystoi (szczególnie zaufania publicznego)
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:49   #3645
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
No wlasnie tez sama sie sobie dziwie, ale tak to juz jest ze czasami czegos sie bronimy a wychodzi ze nam najbardziej w tym do twarzy...na razie decyzja nie podjeta, musze jeszcze zobaczyc te sukienke w kolorze ecrui na zywo, widzialas moze? Bo ja widzialam tylko te ciemniejsza i ciekawa jestem jak prezentuje sie ten jasniejszy odcien. A czemu nie wybralas JA tak z ciekawosci zapytam?


Dekoracja przepiekna i jesli masz slub w zimie to nie zastanawiaj sie ani troche, ja tez o niej mocno myslalam ale ze mam slub w czerwcu stwierdzilam ze wole cos zywszego.
Widziałam tylko tą ciemniejszą na żywo. Ten kolor jaśniejszy kobieta pokazała mi tylko próbkę, więc dużo to nie dało. A nie kupiłam, bo nie byłam przekonana do tej długości (jestem niska), a i tak jak już ją zobaczyłam na żywo, to w sumie miałam swoją suknię już kupioną, więc tylko oblookałam jak moja suknia marzeń wygląda na lifie i nie żałowałam podjętej decyzji.
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:52   #3646
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Dobry


wooow, teraz nic tylko ćwiczyć


nie chcę Cię zniechęcać, ale moim zdaniem tatuaż to nie jest najlepszy pomysł. Oczywiście to jest tylko i wyłącznie moja opinia, ale brat Tżta a świadek na naszym slubie zrobił sobie tatuaż smoka na ramieniu - na całe ramię. Dał za niego majątek, a teraz?? cały czas chodzi w koszuli z długim rękawem, bo w obecnej pracy nie wypada, prywatnie też się go raczej wstydzi, bo zrobił go mając 18 lat i co innego miał w głowie.
Nie dość że drogo, boli, to jeszcze może się znudzić i za kilknaście lat wyglądać beznadziejnie. A jeszcze apropo tatuażu, jak byłam na badaniach psychologicznych (niestety takie coś jest wymagane w moim przyszłym zawodzie) to pani psycholog pytała czy mam tatuaże, odpowiedziałam że nie, i zapytałam dlaczego o to pyta. Ona mi odpowiedziała, że w takich branżach jak wojsko, policja, prokuratura, sądownictwo itp. są niepożądane z uwagi na ich konotację
Jeśli już miałabym robić, to tylko w miejscu gdzie nikt by go nie widział, a to trochę mija się z celem tatuażu
nena ale ja nie chcę wielkiego tatuażu tylko jakiś malutki... na lędźwiach mi się podobają ale są za duże tak dużego bym nie zrobiła... duże podobają mi się tylko u facetów a u kobiet raczej preferuję małe tatuażyki...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2011-11-03 o 11:56
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:57   #3647
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Ja bardzo chciałam zrobić sobie tatuaż ale już mi ta ochota przeszła. Poza tym skoro mam być w przyszłości masażystą to raczej nie wypada mi afiszować się z tatuażem, a koncepcja ukrytego tatuażu "tylko dla mnie" do mnie nie przemawia
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:59   #3648
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Chciałam sie tylko przywitać...od rana cięzko pracuje i zarabiam pieniążki

Melduję, ze wczoraj kupilismu 30 win na nasze wesele...

10 białych
10 różowych
10 czerownych

wszystkie 3 rodzaje wieczorem degustowalismy

Umowiłam sie do hematologa wizyta 160 zł

No jednak zdrowie ważniejsze....

Co do tatuażu to ja mam..na stopie..przewaznie nie ma problemu, żeby go zasłonić....
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś

Edytowane przez kooocur
Czas edycji: 2011-11-03 o 12:00
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:02   #3649
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Chciałam sie tylko przywitać...od rana cięzko pracuje i zarabiam pieniążki

Melduję, ze wczoraj kupilismu 30 win na nasze wesele...

10 białych
10 różowych
10 czerownych

wszystkie 3 rodzaje wieczorem degustowalismy

Umowiłam sie do hematologa wizyta 160 zł

No jednak zdrowie ważniejsze....

Co do tatuażu to ja mam..na stopie..przewaznie nie ma problemu, żeby go zasłonić....
ponoc bardzo boli robienie tatuażu na stopie
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 12:03   #3650
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Troche mnie nie bylo, dzis wrocilismy z PL...
Ale sie ciesze, udalo nam sie zalatwic sporo waznych spraw

1. Kupilismy obraczki, takie jak mi sie marzyly, z bialego zlota, matowione. W sumie to wybralismy je w niecale pol godzinki, pani byla zaskoczona ze w takim ekspresowym tempie tez bylam zdiwiona bo moj TZ byl przeciwko bialemu zlotu, ale jak zaczelismy przymierzac to tez mu sie spodobaly.
Oto one, tylko oczywiscie z cyrkoniami, bo wygladaja dokladnie tak samo jak brylanty wiec po co przeplacac Ja nie przywiazuje do takich rzeczy uwagi...

http://www.taxor.pl/stelmach-obraczki.php?ido=197&kol=1

TZ bedzie mial gladka, a moja bedzie ciut wazsza bo to jest 5 mim a ja bede miec 4 bo lepiej wyglada na palcu. Za pare zaplacilismy 2550 po rabacie wiec wydaje mi sie ze calkiem przyzwoicie.

2. Bylismy u ksiedza, zaklepalismy date i godzine Tak wiec moge oglosic wszem i wobec ze 09.06.2012 o godz 14:00 bede zona mojego meza Wypytalam od razu o wszelkie dokumenty potrzebne itd z racji tego ze moj TZ jest obcokrajowcem. Ksiadz byl bardzo wyrozumialy, zreszta zna mnie od kolyski, chrzcil mnie i przygotowywal do komunii i za kazdym razem jak mnie widzial to pytal kiedy w koncu bedzie mogl mi udzielic slubu...wiec sie doczekal Malo tego spisalismy od razu protokol, zwolnil nas z nauk przedmalzenskich bo i tak nie mielibysmy ich jak w PL zrobic i nawet nie musimy zadnych karteczek od spowiedzi przynosic wiec pewno gdzies w kwietniu damy tylko na zapowiedzi i ksiedza mamy calkiem z glowy.

3. Bylam w restauracji. Ustalilam menu. Wszystkie kwestie odnosnie organizacji, przebiegu uroczystosci, dekoracji itd. Wiec juz tez tam nie musze zagladac. Pewno najwczesniej tydzien przed weselem.

4. Zalatwiona dekoracja z kwiatow do kosciola, sali, samochodu, pokoju w hotelu oraz tortu.

5. Zalatwiene wszystkie dokumenty do cywilnego, co nie obylo sie bez przeszkod. Generalnie potrezbowalam tylko zaswidczenie o braku przeciwskazan do zawarcia zwiazku malzenskiego, ale zeby go dostac musialam najpierw zrobic sobie wycieczeke do miasta gdzie sie urodzilam po odpis zupelny urodzenia a pozniej sciagac pana z USC z uropu bo to byl jedyny mozliwy dzien kiedy moglam ten dokument dostac, no ale udalo sie...w przeciwnym razie musialabym leciec do PL tylko po ten dokument, nikt inny go odebrac nie moze ( to taka inf dla tych co za granica mieszkaja, i chca pewne rzeczy zalatwic podczas jedego przyjazdu do PL).

6. No i najwazniejsze, siostra wyciaglela mnie na przejazdzke po salonach z sukniami i choc podeszlam do tego pomyslu z tekkim dystansem, bo najblizsze miasto w mojej miejscowosci to Bielsko Biala i za duzo salonow tam nie maja, to po pierwsze udalo mi sie znalesc moja wymarzona Sweetheart 5928, przymierzyc i utwierdzic w przekonaniu ze to wlasnie ta bedzie idealna na cywilny na plazy

http://www.maribel.gr/en/gamos_product/item/67.html

po drugie znalazlam ta sukienke w necie za grosze i juz ustalilam z dziewczyna ze ja kupuje w ciemno, bo jest w moim rozmiarze wiec nie ma sie nad czym zastanawiac...a po 3 to siostra mnie zmusila do przymierzenia innych modeli sukienek niz mierzylam do tej pory i uwaga!!! zakochalam sie w tej sukience:

http://www.elegantlacebridal.com/pics_gowns_05.html

choc w ogole ale to w ogole nie bralam takich pod uwage, miala byc prosta, skromna, bez zadnych ozdob, ale jak ja zalozylam to bylo WOW, siostra stwierdzila ze nie widzi mnie w zadnym innym fasonie, tylko taka wlasnie podkreslajaca talie, i rozchodzaca sie na biodrach, bo ja taka chudzinka jestem no i powiem wam ze mocno sie nad nia zastanawiam, ta dlugosc jest boska, juz widze do tego jakis fajne buciki z kokardka na koturence, tylko jedno co mnie zastanawia to kolor, bo ten toffi wydaje mi sie ciut za ciemny. Wiem ze sa tutaj dziewczyny zakochane w tej sukience ale nie pamietam z imienia kto, wiec mam pytanko do was czy widzialyscie te sukienke w tym drugim kolorze, chyba ivory jak sie nie myle, bo wolalabym cos jasniejszego, ale z drugiej strony boje sie ze jesli ta koronka i tiul beda w tym samym kolorze ze wszystko sie z soba zleje i ze straci swoj urok...a tak w ogole to gdyby ktora z was byla zainteresowana tym modelem w romiarze 38 i mieszkala gdzies na slasku to w B.B. w salonie u Sliwy maja ja na wyprzedazy za 1900 zl

No to sie upisalam...uffff...ale powiem wam ze kamien spadl mi z serca, i ciesze sie ze tyle spraw udalo mi sie w przeciagu 3 dni zalatwic...

No a teraz ide was nadrabiac
za wszystkie załatwione sprawy obrączki piękne, suknie też
Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj od TŻta niesamowity prezent i nie mogłam oczom uwierzyć Moje Słońce kupiło mi stół do masażu żebym mogła cały czas ćwiczyć
fajny prezent
Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość

Dziękuję wszystkim za wsparcie i ogłaszam wszem i wobec, że ślub jednak odbędzie się, bo TŻ wziął sobie wszystko do serca i zmienił swoje zachowanie, choć jeszcze czasem muszę z nim walczyć. Teraz nadchodzi weekend, więc mamy dwa dni dla siebie (nie widzieliśmy się od poniedziałku) i będe obserwować nadal, czy nie będzie na ich posyłki.


witam wszystkie "stare" i nowe PM i wybaczcie jeśli ominęłam coś ważnego, ale mam do nadrobienia chyba z 80 stron
ciesze się bardzo mam nadzieję że do Twojego TŻa dotarło na stałe kto jest najważniejszy
Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
My kopert nie podpisywaliśmy wcale. Mówię o tym co w zaproszeniu pisaliśmy.
My pisaliśmy pary z imienia i nazwiska. A jesli ktoś jest zaręczony to tym bardziej.
W sumie to "z osobą towarzyszącą " niewiele mamy zaproszeń, ci którzy wiemy że są singlami tylko.
Resztę osób towarzyszących dowiadywaliśmy się o nazwiska i na zaproszeniach mamy pary z imienia i nazwiska.
ja uważam że elegancko jest się dowiedzieć o imiona i nazwiska partnerów ( i nie rozgraniczam tego absolutnie na to czy ktoś jest zaręczony czy nie, bo niektórzy po prostu nie uznają małżeństwa i mają do tego prawo, nie znaczy to ze są gorszym związkiem ) Tak też zrobiliśmy, chociaż czasem było to niełatwe Dzieci też wpisywaliśmy imiennie

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Eh zbieram się na uczelnie. Proszę o kciuki bo jakoś czarno widzę te moje zaliczenia dziś


Widzę ze temat świąt był poruszany u nas jest tak że wigilię na razie spędzamy każdy ze swoją rodziną, a Święta jeden dzień u mnie drugi u TŻa, a po ślubie pewnie będą nas 2 wigilie czekać, bo nasi rodzice mieszkają bardzo blisko siebie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:08   #3651
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ponoc bardzo boli robienie tatuażu na stopie
To prawda..
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:09   #3652
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam dylemat bo juz się nawet nastawiłam na tą dekroacje sali i kościoła z gipsówki , ale jak widziałam ją na żywo (chodzi mi o sam kwiat gipsówki) to nie wiem czy ona taka ladna. Na zdjeciach te dekoracje bardzo mi się podobają i wyglądają "tak zimowo" ale sama już nie wiem.
Na zdjęciach jest WOW! Ale właśnie tez widziałam ją w kwiaciarni mojej "cioci" (przyjaciółki mojej mamy) i faktycznie jak na fotach wychodzi powalająco tak na żywo jest dość zwyczajna. Wszystko też zależy od kompozycji. Myślę, że gbyby było jej dużo (w sensie dość gęsto) robiłoby to lepsze wrażenie. A w kościele goście i tak będą ją widzieli z oddali (a nie z maksymalnie bliska, chyba, że planujesz ustawić ją bezpośrednio przed ich oczyma), więc na pewno ładnie się zaprezentuje.

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
(...) w takich branżach jak wojsko, policja, prokuratura, sądownictwo itp. są niepożądane z uwagi na ich konotację
Jeśli już miałabym robić, to tylko w miejscu gdzie nikt by go nie widział, a to trochę mija się z celem tatuażu
I z tego właśnie powodu nie zaciągnęli mojego obtatuowanego byłego do wojska.
I też chciałabym sobie zrobić dziarę kiedyś tam w przyszłości. Pomysł jest, tylko czekam na tą sytuacje która musi nadejść, bym sobie mogła wytatuować to co chce i gdzie chcę. A będzie to coś bardzo osobistego, mało widocznego, takiego tylko dla mnie, no i po części dla kogoś też I coś na całe życie, ale właśnie z tym czymś nie chciałabym się rozstawać nigdy!
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18

Edytowane przez gosza_m
Czas edycji: 2011-11-03 o 12:11
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:11   #3653
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Widzę ze temat świąt był poruszany u nas jest tak że wigilię na razie spędzamy każdy ze swoją rodziną, a Święta jeden dzień u mnie drugi u TŻa, a po ślubie pewnie będą nas 2 wigilie czekać, bo nasi rodzice mieszkają bardzo blisko siebie
O! To tak, jak u Nas- na razie Wigilia osobno, no i właśnie do mnie dotarło, że to już ostatnia taka Wigilia...
Od przyszłego roku planuję kolację wigilijną u siebie, taką wielką na dwie rodziny: moi rodzice, babcie (dziadkowie umarli i babcie są od kilkunastu lat u rodziców na Wigilii), moja ciocia, która jest samotna, rodzice TŻa, Jego Babcia i ciocia (mieszkają u Niego w domu) i... siostra TŻa. Jeszcze marzy mi się, żebym już miała pod serduszkiem fasolkę i to będą święta idelane Ale się rozmarzyłam teraz
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:14   #3654
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

boże tylko wspomniałam tżtowi o prawie jazdy i już mi tyłek truje już chce do swojego instruktora dzwonic a ja sie musze z tą myślą oswoic
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:15   #3655
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
O! To tak, jak u Nas- na razie Wigilia osobno, no i właśnie do mnie dotarło, że to już ostatnia taka Wigilia...
Od przyszłego roku planuję kolację wigilijną u siebie, taką wielką na dwie rodziny: moi rodzice, babcie (dziadkowie umarli i babcie są od kilkunastu lat u rodziców na Wigilii), moja ciocia, która jest samotna, rodzice TŻa, Jego Babcia i ciocia (mieszkają u Niego w domu) i... siostra TŻa. Jeszcze marzy mi się, żebym już miała pod serduszkiem fasolkę i to będą święta idelane Ale się rozmarzyłam teraz
Też sobie uświadomiłam, że to moja ostatnia Wigilia z rodziną
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:17   #3656
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Na zdjęciach jest WOW! Ale właśnie tez widziałam ją w kwiaciarni mojej "cioci" (przyjaciółki mojej mamy) i faktycznie jak na fotach wychodzi powalająco tak na żywo jest dość zwyczajna. Wszystko też zależy od kompozycji. Myślę, że gbyby było jej dużo (w sensie dość gęsto) robiłoby to lepsze wrażenie. A w kościele goście i tak będą ją widzieli z oddali (a nie z maksymalnie bliska, chyba, że planujesz ustawić ją bezpośrednio przed ich oczyma), więc na pewno ładnie się zaprezentuje.


I z tego właśnie powodu nie zaciągnęli mojego obtatuowanego byłego do wojska.
I też chciałabym sobie zrobić dziarę kiedyś tam w przyszłości. Pomysł jest, tylko czekam na tą sytuacje która musi nadejść, bym sobie mogła wytatuować to co chce i gdzie chcę. A będzie to coś bardzo osobistego, mało widocznego, takiego tylko dla mnie, no i po części dla kogoś też I coś na całe życie, ale właśnie z tym czymś nie chciałabym się rozstawać nigdy!
hahaha mój tż już chciał sobie dziarę zrobic żeby do woja nie iśc ale stwierdził że nie będzie robił jaj i poszedł normalnie do wojska
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:17   #3657
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
boże tylko wspomniałam tżtowi o prawie jazdy i już mi tyłek truje już chce do swojego instruktora dzwonic a ja sie musze z tą myślą oswoic
ja muszę się zdecydować w końcu na zgłoszenie się na egzamin (któryś z kolei) ale na razie czuje wstręt na samą myśl o wsiadaniu za kierownicę (nie mam przyjemnych wspomnień z poprzednich egzaminów:rolle yes
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:25   #3658
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Hej dziewczynki

Jeżeli chodzi o Wigilie to u nas z tym nie ma problemu bo jak kiedyś już wspominałam rodzice mojego Tż mieszkają w Londynie...takżde każde świeta spędzamy u mojej rodziny A u nas jest tak ze pierw jest wigilia u mojej babci od strony mamy gdzie zbierają się dzieci babci wraz z moimi kuzynkami i trwa to do ok 16-17 godziny. Później jedziemy na drugi koniec miasta do drugiej babci gdzie spotkamy się z rodzicami mojego Ojca i jego bratem z żoną. Więc zawsze mamy 2 wigilie Mój Tż bardzo je przeżywa bo do tej pory siedział sam w domu z jęczącą babcią...
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2011-11-03 o 12:29
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:39   #3659
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
ja muszę się zdecydować w końcu na zgłoszenie się na egzamin (któryś z kolei) ale na razie czuje wstręt na samą myśl o wsiadaniu za kierownicę (nie mam przyjemnych wspomnień z poprzednich egzaminów:rolle yes
Jeśli byś chciała mam namiary na fajnego instruktora z Raciborza. Moja siostra zdała za 2 razem, ale mówiła, że kur miała świetny i tak na luzie, i spokojnie wytłumaczone to co jej nie szło. Tylko ona zdawała egzam w Jastrzębiu.


Oglądnęłam sobie Tap Madl i nasuwa mi się pewna refleksja, ale póki Niutek nie nadrobiła to nie będę pisać, bo mogę jej popsuć odcinek. I z waszych małych relacji telefonowych to w połowie odcinka już też wiedziałam o co chodzi
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:41   #3660
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Jejku dziewczyny patrzcie jaka cudowna!! Ale trzeba miec figure idealną do takiej <zakochany>

http://allegro.pl/nowoczesna-orginal...901528976.html
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.