Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 12:16   #1441
Palulitka
Raczkowanie
 
Avatar Palulitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 243
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

ok już nie trzymam w niepewności, po waszych komentarzach to raczej oczywiste się wydaje że wybrałam Sally czyli pierwszą. Savannah jednak trochę mnie przytłacza, i uwagę zwracają jej piękne falbanki ale odwracają tym samym uwagę od mojej osoby :P
Palulitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:17   #1442
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Hej

Palulitka według mnie 1

Oj też mam problem z siostrą. Często się z nią kłócę i już nie mogę się doczekać kiedy się wyprowadzę. Nie biorę jej nawet pod uwagę jako świadkową, przez jej zachowanie. A ona się dziwi, że biorę kogoś innego a nie ją. Jeszcze ostatnio z pretensjami, że ona o tym co ja mam załatwione na ślub dowiaduje się od ludzi na mieście. No ale jak jej nie ma praktycznie teraz w domu, bo się zakochała i lata za swoim chłoptasiem, to jak ma cokolwiek wiedzieć. Porażka

Co do doczepianych włosów, to żona mojego kuzyna miała takie tylko na wesele i pamiętam, że rano po weselu, przyszła do nas do domku (wesele było nad zalewem) i sobie odpinała te włosy, hehe fajny widok

TŻ w pracy, może dzisiaj zajrzy do mnie. Ale miał w planach obejrzeć mecz z kolegą w jakimś lokalu. Powiedział, że mogę z nim iść, ale jak będą sami faceci to chyba nie pójdę i spędzę wieczór na wizażu.
Chociaż myślałam, że posiedzimy trochę razem. No, ale się zobaczy.
Miłego dnia Wam życzę
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:18   #1443
olaa_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

czy któraś wie jak się nazywa ta suknia???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11232.jpg (59,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Unique-and-Special-Touch-on-Jim-Hjelm-Wedding-Collection-1.jpg (106,5 KB, 44 załadowań)
olaa_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:36   #1444
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez olaa_22 Pokaż wiadomość
czy któraś wie jak się nazywa ta suknia???

pierwsza to gloria dostępna w salonie w Krakowie

a druga to suknia jima hjelma nie dostępna w Polsce

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

a teraz lecę do TŻ a potem do kina
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:58   #1445
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez olaa_22 Pokaż wiadomość
czy któraś wie jak się nazywa ta suknia???
pierwsza jest dostepna w salonie Josephiene w krakowie, i w sumie jest to kopia sukni jima hjelm'a 8962.. w sumie mierzylam ten oryginal Jima ale sie nie zmiescilam
no i sukienka bardzo ladna. Moja milosc, na szczescie mi przeszla bo nie stac mnie na nią
acha i ta pierwsza kosztuje ok 2200zl
__________________


Edytowane przez melod_y
Czas edycji: 2011-11-11 o 13:00
melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:09   #1446
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Zapomniałam dodać że sukni jeszcze w salonie nie ma , będzie na pewno w następnym tygodniu, maja lekkie opóźnienie bo firma szyje kolekcje Będę oczywiście informowana telefonicznie a jak weszłam do salonu to Pani mnie z daleka poznała i od razu mówi co i jak
A co do obrączek to będziemy je mieli na 8 grudnia bo nie spieszy nam się jakoś bardzo więc możemy poczekać
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:13   #1447
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
pierwsza to gloria dostępna w salonie w Krakowie

a druga to suknia jima hjelma nie dostępna w Polsce

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

a teraz lecę do TŻ a potem do kina
Ty to poprostu jesteś niesamowita z tymi sukniami. WOW

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać że sukni jeszcze w salonie nie ma , będzie na pewno w następnym tygodniu, maja lekkie opóźnienie bo firma szyje kolekcje Będę oczywiście informowana telefonicznie a jak weszłam do salonu to Pani mnie z daleka poznała i od razu mówi co i jak
A co do obrączek to będziemy je mieli na 8 grudnia bo nie spieszy nam się jakoś bardzo więc możemy poczekać
My nasze odbieramy w poniedziałek i już się nie mogę doczekać!!!
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 13:17   #1448
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Dziewczyny jestem już po całej ceremonii pogrzebowej, siedzimy z TŻ u Teściów jest bardzo miło...a Wy mnie tak zaskoczyłyście, że sama nie wiem jak ja nadrobię 49 stron nowego wątku...
Zauważyłam też, że nie ma mnie w kalendarzu dat ślubów- czyżbym została skreślona? Moja data to 31 sierpnia 2012...
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:21   #1449
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Witaaajcie Nie było mnie tu kooopę lat. Aż wstyd się przyznać Ale co zrobić.... Nawet nie mam czasu na myślenie o ślubie, a co dopiero na wchodzenie na wizaż. Niestety. Bardzo mi Was brakuje... Tęsknię za rozmowami z Wami, za tam, jak bywałam tu bardzo często Postaram się wygospodarować choć trochę czasu dla Was.

Co u mnie? Hmmm głównie to praca - uczelnia, praca - uczelnia. Promotorka zażyczyła sobie, że mamy jej do końca zimowego semestru oddać.... pracę magisterską Więc mam co robić...
W pracy OK. Czasem jest ciężko, bo żal mi dzieciaków (większość z nich ma przeje*ane dzieciństwo ).
Ze spraw ślubnych - ostatnio przeglądaliśmy z TŻ zaproszenia, zawieszki na wódkę oraz winietki. Postanowiliśmy, że zaproszenia kupimy na all (coś koło lutego). A zawieszki i winietki będę robić ręcznie
Rozmawiałam też z mamą i postanowiłyśmy, że musimy w jakiś listopadowy weekend wybrać się na tournee po salonach Najwyższy czas w końcu...

Wczoraj byliśmy z TŻ w kinie na "Listy do M." Film bardzo mi się podobał. Był taki nietypowy Oczywiście obowiązkowo zliczyliśmy na seansie [naczosy]

Dziś też TŻcik przychodzi do mnie więc zapowiada się miłe popołudnie. W końcu sobie odpocznę, bo w sobotę i niedzielę nie mam zjazdu na uczelni.

Miłego weekend życzę


A, i witam wszystkie nowe dziewczyny
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:21   #1450
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
My nasze odbieramy w poniedziałek i już się nie mogę doczekać!!!
Widziałm też te wasze na żywo i są bardzo fajne Trochę jednak bym się bała czy się nie będą ścierać bo maja tak ta warstwę wierzchnią chropowatą Nie znam sie akurat tak dobrze na tym ale wiem ze pare par nas ostrzegało zeby nie brac jakis takich własnie z ta piaskową powierzchnia czy jakąs taka nieregularną bo to sie sciera a odnawiać non stop przecież nikt obrączki nie będzie.
Nie boicie się że w przypadku waszych tak może być? U was jest tak niby siateczka na wierzchu, tak jakoś pamietam jak po nich palcem jeździłam. Może akurat to sie nie ściera
__________________
Szczęśliwa żonka

Edytowane przez malwus20
Czas edycji: 2011-11-11 o 13:24
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:26   #1451
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Palulitka Pokaż wiadomość
Decyzje już podjęłam ale jestem ciekawa co Wy byście wybrały.
Niestety w Sally nie mam zdjecia z tyłu, ale tren jest piekny taki jak i na zdjęciach katalogowych i bardzo lekki. Natomiast do Savannah nie mam dołożonych ramiączek.
Ale masz ładą buzię Jak dla mnie pierwsza, taka subtelna, a jednak ma to "coś"
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 13:32   #1452
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Widziałm też te wasze na żywo i są bardzo fajne Trochę jednak bym się bała czy się nie będą ścierać bo maja tak ta warstwę wierzchnią chropowatą Nie znam sie akurat tak dobrze na tym ale wiem ze pare par nas ostrzegało zeby nie brac jakis takich własnie z ta piaskową powierzchnia czy jakąs taka nieregularną bo to sie sciera a odnawiać non stop przecież nikt obrączki nie będzie.
Nie boicie się że w przypadku waszych tak może być? U was jest tak niby siateczka na wierzchu, tak jakoś pamietam jak po nich palcem jeździłam. Może akurat to sie nie ściera
Rozmawiałam o tym z jubilerem. Pokazał nam dwie obrączki błyszczące i matowe (dwukolorowe) i w błyszczących nie było za bardzo widać różnicy kolorów. A co do tego czy się nie boimy,że się zetrą...jakoś nie. Nasze nie będą piaskowane jak oryginał tylko satynowane. Jubiler mówił, że nie powinny a nawet jakby tak się stało to możemy przyjechać i on nam je wypoleruje albo znów zmatowi na miejscu i za darmo. Oglądałam ostanio obrączki błyszczące naszych znajomych i powiem Ci, że też nie wyglądały pięknie, a mają je od marca.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:41   #1453
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Dzień dobry Myslałam, że z J. się znacie skoro masz ślub w Krzanowicach i robisz w ich zakładzie zdjęcia. Pochodzisz z Krzanowic? A p.Jarek to profesjonalista. Swietny fotograf
Nie jestem z Krzanowic, TŻ tam mieszka i zna tą dziewczynę. Ja jednak wolę żeby zdjęcia robił mi p. Jarek bo zrobił na mnie duże wrażenie podczas rozmowy

Cytat:
Napisane przez Palulitka Pokaż wiadomość
ok już nie trzymam w niepewności, po waszych komentarzach to raczej oczywiste się wydaje że wybrałam Sally czyli pierwszą. Savannah jednak trochę mnie przytłacza, i uwagę zwracają jej piękne falbanki ale odwracają tym samym uwagę od mojej osoby :P
I prawidłowo. Wyglądasz cudnie ta suknia długo była moją faworytką ale nie chciało mi się jechać do Krk żeby przymierzyć
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:45   #1454
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam o tym z jubilerem. Pokazał nam dwie obrączki błyszczące i matowe (dwukolorowe) i w błyszczących nie było za bardzo widać różnicy kolorów. A co do tego czy się nie boimy,że się zetrą...jakoś nie. Nasze nie będą piaskowane jak oryginał tylko satynowane. Jubiler mówił, że nie powinny a nawet jakby tak się stało to możemy przyjechać i on nam je wypoleruje albo znów zmatowi na miejscu i za darmo. Oglądałam ostanio obrączki błyszczące naszych znajomych i powiem Ci, że też nie wyglądały pięknie, a mają je od marca.
Ja wiem o tym że kązde sie przeciez ścieraja tylko chodziło mi bardziej o to że wieksze prawdopodobieństwo jest że te chropowate szybciej sie zetrą czy gdzieś tam cos ubędzię.
Nie znam sie na tych powierzchniach bo odróżniam tylko mat od błysku a reszta to albo mi piasek przypomina albo coś innego.
Skoro jubiler za darmo wyczyści to może rzeczywiście warto takie brać. Chyba każdy ma już teraz opcje czyszczenia za darmo tam gdzie zamówił
Wszystko też zalezy od gustu i od tego czy sie szanuje takie rzeczy bo wiem że np sporo kobiet nosi pierscionek na środkowym palcu zaraz obok obrączki a to skutkuje ze jedno o drugie rysuje i tym oto sposobem ma sie porysowane jedno i drugie. Niektórzy noszą i robią wszystko z obrączką a ja np z natury jestem tak ze do jakiś prac domowych to zaraz siągam wszystko z palców bo szkoda mi zniszczyć. I bez względu na to jakie te obrączki sie wybierze to dużo zależy od nas w jakim stanie będą po latach.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:48   #1455
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam o tym z jubilerem. Pokazał nam dwie obrączki błyszczące i matowe (dwukolorowe) i w błyszczących nie było za bardzo widać różnicy kolorów. A co do tego czy się nie boimy,że się zetrą...jakoś nie. Nasze nie będą piaskowane jak oryginał tylko satynowane. Jubiler mówił, że nie powinny a nawet jakby tak się stało to możemy przyjechać i on nam je wypoleruje albo znów zmatowi na miejscu i za darmo. Oglądałam ostanio obrączki błyszczące naszych znajomych i powiem Ci, że też nie wyglądały pięknie, a mają je od marca.
to ja nie wiem od czego to zależy ale moja mama po 28 latach małżeństwa ma piękną obrączkę a w ogóle jej nie zdejmuje i ma właśnie zwykłą półokrągłą błyszczącą
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:56   #1456
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Ja wiem o tym że kązde sie przeciez ścieraja tylko chodziło mi bardziej o to że wieksze prawdopodobieństwo jest że te chropowate szybciej sie zetrą czy gdzieś tam cos ubędzię.
Nie znam sie na tych powierzchniach bo odróżniam tylko mat od błysku a reszta to albo mi piasek przypomina albo coś innego.
Skoro jubiler za darmo wyczyści to może rzeczywiście warto takie brać. Chyba każdy ma już teraz opcje czyszczenia za darmo tam gdzie zamówił
Wszystko też zalezy od gustu i od tego czy sie szanuje takie rzeczy bo wiem że np sporo kobiet nosi pierscionek na środkowym palcu zaraz obok obrączki a to skutkuje ze jedno o drugie rysuje i tym oto sposobem ma sie porysowane jedno i drugie. Niektórzy noszą i robią wszystko z obrączką a ja np z natury jestem tak ze do jakiś prac domowych to zaraz siągam wszystko z palców bo szkoda mi zniszczyć. I bez względu na to jakie te obrączki sie wybierze to dużo zależy od nas w jakim stanie będą po latach.
Wiadomo, że wszystko zależy od tego jak się je szanuje. Ja nie lubię ogólnie nie lubię pierścionków i ściągam wszystko jak jestem w domu i mam cokolwiek robić. Nam jubiler powiedział, że są różne rodzaje matu i jeden się bardziej ściera inny mniej. Mi się od początku te podobały. Fakt, że błyszczące zawsze można z nich zrobić.

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
to ja nie wiem od czego to zależy ale moja mama po 28 latach małżeństwa ma piękną obrączkę a w ogóle jej nie zdejmuje i ma właśnie zwykłą półokrągłą błyszczącą
Wiesz obrączki moich rodziców też wyglądają ładniej. Też nie wiem od czego to zależy, może kiedyś było lepsze złoto,albo od wzoru to zależy bo oni nie mają takich zwykłych tylko jakieś tam zdobienia i ona cyrkonie.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:37   #1457
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Hej ho fajnie sobie macie, ze dzisiaj dzien wolny.. a My do pracy:P no coz.. ale mi sie juz zaczal weekend


Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Ah zapomniałam wam powiedzieć o moim bieżącym dylemacie.
Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Chcę sobie doczepić włosy na ślub, w sumie to chodzi mi bardziej o zagęszczenie bo tył mam długi ale włosy mam cienkie i pokruszone z przodu czyli krótsze.
W związku z tym ze chcę mieć rozpuszczone włosy i trochę gdzieś podpiete, muszę je zagęścić zeby fryzurka ładnie wyglądała.
Na pcozątku myslałam że doczepie poprostu pasma na jedną noc, bo fryzjerka która ma mnie czesać oferuje takie doczepianie, pasma kupuję u niej potem zostają u mnie i mogę je wykorzystywać do róznych fryzur. Byłoby to doczepienie tylko na slub bez niszczenia włosów.
Ale ...
ostatnio inna fryzjerka pokazała mi swoje doczepione włosy metodą keratynową mozna je nosić do 6 miesięcy ,
Zainteresowałam się tym bo strasznie mi się spodobały i myślę sobie a może takie sobie zrobić na kilka miesięcy bez zdejmowania?, zaczełam czytać na różnych forach i zgłupiałam. Jest dużo metod, na ringi, na tulejki, keratyna (zgrzewanie włosa na ciepło), na jakies kleje itp.
Jedne dziewczyny chwalą jedną metodę, inne negują tą samą, jedne opowiadają ile to wlosów nie straciły przy tym i jakie to kołtuny im się nie porobiły, inne się zachwycają włosami , inne mówią że szybko tracą urok...

Nie wiem co mam zrobić,
najbardziej się boję ze przez to doczepianie na keratynę czy inną metodą stracę połowę swoich włosów a i tak mam ich mało.
Czy jednak doczepić te pasma na spinki na jedną noc które mi nie zniszczą włosów, ale czy te spinki mi się nie zsuną??? Bo tego też się boję.
Mój dylemat: czy te na jedną noc czy te na kilka miesięcy?

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------



Kurcze znów nie jesteś sama, ja piję własnie rumianek bo też mi cos ciąży na żołądku.
ja mam takie wlosy-doczepki na klipsy/spinki. One oczywiscie nie niszczą wlosow Nie zsuwają sie ale nie wiem czy jak masz az tak zadkie wlosy, to czy nie bedzie tego widac... I jak juz bedziesz je kupowac, to kup wlosy naturalne, a nie sztuczne. Kosztują wiecej, ale jednak roznica w wygladzie jest. I z klorem musisz idealnie trafic. Ja mialam to szczescie, ze zakupilam sobie ciemny brąz i przyszedl idealnie moj kolor, wiec u mnie nic nie podpadalo, ze mam doczepki Ogolnie ja nie mam zadkich wlosow, chcialam je tylko przedluzyc i zagescic bylam w nich doslownie raz na imprezie, wyszalalam sie i nic mi nie spadlo, nie odpielo sie. Jednak jak juz jakas dziewczyna tutaj napisala, balabym sie, ze te doczepki mogą szybko sie rozprostowac jak je podkrecisz...
Teraz moje naturalne wlosy mi urosly i te doczepki kurzą sie w szafie Ogolnie bardzo latwo sie je zaklada i jeszcze szybciej sciąga

Cytat:
Napisane przez Palulitka Pokaż wiadomość
Decyzje już podjęłam ale jestem ciekawa co Wy byście wybrały.
Niestety w Sally nie mam zdjecia z tyłu, ale tren jest piekny taki jak i na zdjęciach katalogowych i bardzo lekki. Natomiast do Savannah nie mam dołożonych ramiączek.
zdecydowanie 1!

Cytat:
Napisane przez tusia_m Pokaż wiadomość
Witaaajcie Nie było mnie tu kooopę lat. Aż wstyd się przyznać Ale co zrobić.... Nawet nie mam czasu na myślenie o ślubie, a co dopiero na wchodzenie na wizaż. Niestety. Bardzo mi Was brakuje... Tęsknię za rozmowami z Wami, za tam, jak bywałam tu bardzo często Postaram się wygospodarować choć trochę czasu dla Was.

Co u mnie? Hmmm głównie to praca - uczelnia, praca - uczelnia. Promotorka zażyczyła sobie, że mamy jej do końca zimowego semestru oddać.... pracę magisterską Więc mam co robić...
W pracy OK. Czasem jest ciężko, bo żal mi dzieciaków (większość z nich ma przeje*ane dzieciństwo ).
Ze spraw ślubnych - ostatnio przeglądaliśmy z TŻ zaproszenia, zawieszki na wódkę oraz winietki. Postanowiliśmy, że zaproszenia kupimy na all (coś koło lutego). A zawieszki i winietki będę robić ręcznie
Rozmawiałam też z mamą i postanowiłyśmy, że musimy w jakiś listopadowy weekend wybrać się na tournee po salonach Najwyższy czas w końcu...

Wczoraj byliśmy z TŻ w kinie na "Listy do M." Film bardzo mi się podobał. Był taki nietypowy Oczywiście obowiązkowo zliczyliśmy na seansie [naczosy]

Dziś też TŻcik przychodzi do mnie więc zapowiada się miłe popołudnie. W końcu sobie odpocznę, bo w sobotę i niedzielę nie mam zjazdu na uczelni.

Miłego weekend życzę


A, i witam wszystkie nowe dziewczyny
ooo czesc pracoholiczko jestes wkoncu bo juz myslalam, ze Cie dzieciaki amartretowaly w szkole dobrze, ze wszystko sie u Ciebie dobrze uklada tak trzymaj
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:51   #1458
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Dziewczyny załamka....
Mieszkam na wsi, i dzis się dowiedziałam ze w mojej parafi będa już 3 śluby 1.09 (łącznie z moim) no masakra jakas..
A na dodatek ksiądz podobno zapisuje dopiero na 3 miesiąc przed!! Musze jak najszybciej jakoś to ogarnąć i ustalić konkretną godzine!
Wogole nie wyobrazam sobie teraz tego... ze bedziemy sie mijac i wogole..
Chyba rzadko kiedy sie zdarzają 2 wesela na raz a tutaj juz są trzy...
__________________


Edytowane przez melod_y
Czas edycji: 2011-11-11 o 14:54
melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:04   #1459
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

o kurde, ale przypadek. A dlaczego ksiadz zapisuje dopiero na 3 miesiące przed?
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 15:10   #1460
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
o kurde, ale przypadek. A dlaczego ksiadz zapisuje dopiero na 3 miesiące przed?
na szczęście znam sie troche z tymi dziewczynami (jedna to pierwsza dziewczyna TZ z podstawówki, co za zbieg okoliczności) no ale juz 3 sluby to tlok...

a co do ksiedza, nie wiem czy tak jest na 100% ale na razie slysze to od każdego i od tych co śluby mieli w mojej parafi.. Nie mam wyjscie musze ruszyc zad i ustalić godzine.. tylko teraz pytanie, pakowac się jako pierwsza, środkowa czy ostatnia???
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:17   #1461
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
A próbowałaś może odzywkę WAX????
http://www.wax-sklep.pl/
Bardzo dużo osób z dużymi problemami z włosami ją chwali. Polecają ja nawet lekarze osobom po chemioterapii.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ---------
Tak , tak próbowałam, uwierz mi że znam wszystkie te specyfiki

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
a ja go chciałam obejrzec do końca ale nie dałam rady bo mi się same oczy zamykały :/ ale sobie na kompie obejrzę

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------



Seagirl jeśli chcesz to dam ci namiar na dziewczynę od której kupiłam za piątkę projekt krzesełek.. wtedy drukujesz sobie na papierze na jakim tylko chcesz, już tu paru dziewczynom tak doradziłam nie żeby to była jakaś reklama no chyba że nie chce ci się wycinac ale składanie tego krzesełka to bułka z masłem

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------
JA to chcę konkretnie takie jak tu:
http://allegro.pl/podziekowania-wini...911585978.html

tylko nie mają już srebrnych;-( Wątpię żebym umiała takie zrobić, bo ja chcę z tą kokardką i z tym logo i z dodatkową wkładeczką na nazwisko gościa. A jaki jest ten twój projekt?

Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Ja zdecydowałabym się na tę metodę jednonocną Zawsze to mniejsze ryzyko zniszczenia włosów. A nie masz możliwości spróbować z tymi włosami przed ślubem ? Np. na sylwestra ? Zobaczyłabyś jak to się trzyma.

Nie bo te włosy będę dobierać kolorem przed samym ślubem jak będę świeżo po balejażu u tej samej fryzjerki co mnie czesze na ślub, mnie one wyjdą też z kilkaset złotych, nie będę ich wcześniej kupować.



Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
Hej ho fajnie sobie macie, ze dzisiaj dzien wolny.. a My do pracy:P no coz.. ale mi sie juz zaczal weekend







ja mam takie wlosy-doczepki na klipsy/spinki. One oczywiscie nie niszczą wlosow Nie zsuwają sie ale nie wiem czy jak masz az tak zadkie wlosy, to czy nie bedzie tego widac... I jak juz bedziesz je kupowac, to kup wlosy naturalne, a nie sztuczne. Kosztują wiecej, ale jednak roznica w wygladzie jest. I z klorem musisz idealnie trafic. Ja mialam to szczescie, ze zakupilam sobie ciemny brąz i przyszedl idealnie moj kolor, wiec u mnie nic nie podpadalo, ze mam doczepki Ogolnie ja nie mam zadkich wlosow, chcialam je tylko przedluzyc i zagescic bylam w nich doslownie raz na imprezie, wyszalalam sie i nic mi nie spadlo, nie odpielo sie. Jednak jak juz jakas dziewczyna tutaj napisala, balabym sie, ze te doczepki mogą szybko sie rozprostowac jak je podkrecisz...
Teraz moje naturalne wlosy mi urosly i te doczepki kurzą sie w szafie Ogolnie bardzo latwo sie je zaklada i jeszcze szybciej sciąga

Ja nie mam aż tak rzadkich włosów, fryzjerki mi mówia że mam bardzo dużo włosów tylko że są cieniutkie i słabe, pod koniec się kruszą i wypadają tak wiec na górze głowy mam w miarę ok ale na końcach to już cieniutkie pasemko. Jakbym miała tyle samo na końcach włosów co na górze to aż tak bym nie narzekała ale co zrobić...
NIe boję się doboru koloru bo nie będę ich kupować sama np na allegro tylko bezpośrednio u tej fryzjerki , a ona zajmuje się gwiazdami w tvn wiec jakoś mam do niej zaufanie że jest w tym dobra;-)


Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Dziewczyny załamka....
Mieszkam na wsi, i dzis się dowiedziałam ze w mojej parafi będa już 3 śluby 1.09 (łącznie z moim) no masakra jakas..
A na dodatek ksiądz podobno zapisuje dopiero na 3 miesiąc przed!! Musze jak najszybciej jakoś to ogarnąć i ustalić konkretną godzine!
Wogole nie wyobrazam sobie teraz tego... ze bedziemy sie mijac i wogole..
Chyba rzadko kiedy sie zdarzają 2 wesela na raz a tutaj juz są trzy...
O kurcze to nawet zaproszeń nie możesz zamówić bo nie jesteś pewna godziny, lipa trochę.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:18   #1462
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

cholera wie, bo powiem ci tak. Pójdziesz pierwsza, to bedziesz mieć czysto, w sensie nie będą leżały jakieś płatki itd, ale jak będziesz wychodzić, to pod kościołem będzie tłok. Jak pójdziesz środkowa, to i przed i po będzie zamieszanie pod kościołem, a jak pójdziesz ostatnia to przynajmniej przy życzeniach po ślubie będziecie mieć spokój.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:31   #1463
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Tak , tak próbowałam, uwierz mi że znam wszystkie te specyfiki


JA to chcę konkretnie takie jak tu:
http://allegro.pl/podziekowania-wini...911585978.html

tylko nie mają już srebrnych;-( Wątpię żebym umiała takie zrobić, bo ja chcę z tą kokardką i z tym logo i z dodatkową wkładeczką na nazwisko gościa. A jaki jest ten twój projekt?


Nie bo te włosy będę dobierać kolorem przed samym ślubem jak będę świeżo po balejażu u tej samej fryzjerki co mnie czesze na ślub, mnie one wyjdą też z kilkaset złotych, nie będę ich wcześniej kupować.





Ja nie mam aż tak rzadkich włosów, fryzjerki mi mówia że mam bardzo dużo włosów tylko że są cieniutkie i słabe, pod koniec się kruszą i wypadają tak wiec na górze głowy mam w miarę ok ale na końcach to już cieniutkie pasemko. Jakbym miała tyle samo na końcach włosów co na górze to aż tak bym nie narzekała ale co zrobić...
NIe boję się doboru koloru bo nie będę ich kupować sama np na allegro tylko bezpośrednio u tej fryzjerki , a ona zajmuje się gwiazdami w tvn wiec jakoś mam do niej zaufanie że jest w tym dobra;-)



O kurcze to nawet zaproszeń nie możesz zamówić bo nie jesteś pewna godziny, lipa trochę.
wzór taki
http://allegro.pl/winietki-krzeselka...848973550.html
a kokardkę to chyba łatwo zawiązac szczegónie że widzę że tu akurat zwyczajnie są powiązane
ale to twoja decyzja ja wolę się pobawic sama bo szkoda mi kaski na te gotowe
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2011-11-11 o 15:32
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:54   #1464
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
cholera wie, bo powiem ci tak. Pójdziesz pierwsza, to bedziesz mieć czysto, w sensie nie będą leżały jakieś płatki itd, ale jak będziesz wychodzić, to pod kościołem będzie tłok. Jak pójdziesz środkowa, to i przed i po będzie zamieszanie pod kościołem, a jak pójdziesz ostatnia to przynajmniej przy życzeniach po ślubie będziecie mieć spokój.
no ale z drugiej strony podejrzewam ze pierwszy slub bedzie o 13:00 (dla mnie to zdecydowanie za wczesnie)
ja osobiście nastawialam sie na 15, chociaz strasznie moja rodzina jest niezadowolona z tego faktu bo za późno... (na sale dojazd liczymy 35 min)
sama nie wiem. jakby ksiadz robil odstepy chociaz co pol godziny, w sesie drugie wesele nie o 14, a o 14.30 to by uszlo.. ale na pewno to nie przejdzie, bo kolejne wesele musialoby byc o 16..
Ale lipa.. serio przyłamałam się..

no nie wiem... powaznie.. chyba ze pchac sie na 13, ale kuuuurcze, ja nie wyobrazam sobie swojego ślubu już o godzinie 14.30

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
wzór taki
http://allegro.pl/winietki-krzeselka...848973550.html
a kokardkę to chyba łatwo zawiązac szczegónie że widzę że tu akurat zwyczajnie są powiązane
ale to twoja decyzja ja wolę się pobawic sama bo szkoda mi kaski na te gotowe
odnosnie waszych krzeselek. jesli meczy was wycinanie tych okienek na oparciu, mozecie kupic sobie Dziurkacz do scrapbookingu.
mozecie przez to w szybkim czasie bez meczenia sie zrobic ladne wzorki a wybor chyba jest duzy
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:00   #1465
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Dziewczyny załamka....
Mieszkam na wsi, i dzis się dowiedziałam ze w mojej parafi będa już 3 śluby 1.09 (łącznie z moim) no masakra jakas..
A na dodatek ksiądz podobno zapisuje dopiero na 3 miesiąc przed!! Musze jak najszybciej jakoś to ogarnąć i ustalić konkretną godzine!
Wogole nie wyobrazam sobie teraz tego... ze bedziemy sie mijac i wogole..
Chyba rzadko kiedy sie zdarzają 2 wesela na raz a tutaj juz są trzy...
Oj, jaki pechowy zbieg okoliczności!
A może Wasz ksiądz prowadzi teraz coś takiego jak zapisy na msze jubileuszowe i za zmarłych??? To może wbić o niego do kancelarii i juz się na ślub zapisać Myśmy tak zrobili
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:08   #1466
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Oj, jaki pechowy zbieg okoliczności!
A może Wasz ksiądz prowadzi teraz coś takiego jak zapisy na msze jubileuszowe i za zmarłych??? To może wbić o niego do kancelarii i juz się na ślub zapisać Myśmy tak zrobili
no ale nie wiem na którą...
no pech, pech, pech
a na dodatek wczoraj mowil ze poprosi swoja kolezanke aby zaspiewala nam na slubie. A ona bedzie miala wlasnie wtedy ślub w Naszym kościele

nie moge miec za wczesnie bo musze do miasta jechac sie czesac i malowac. sam dojazd to wlasnie 35 min. a w dwie strony to juz 1 h. nie liczac czesania i malowania... wiec chcialam jakos bezstresowo to zoorganizowac, ale chyba sie nie da.
__________________


Edytowane przez melod_y
Czas edycji: 2011-11-11 o 16:09
melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:17   #1467
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Dziewczyny nie uwierzycie zamowilam sukienke!!!! Normalnie sama jeszcze w to nie wierze mam fotki ale u znajomej na aparacie wiec musicie sie uzbroic w cierpliwosc
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:19   #1468
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

melod_yJa proponuję Ci wbić się jako ostatnia. Sama mówisz, że ślub na 13 to dla Ciebie za wcześnie, a po ślubie dużo zdjęć się robi przed kościołem więc ładniej to będzie wyglądać, jak nie będzie takiego zamieszania i tłoku. W sumie nie będziesz miała tej 100 procentowej pewności, że po Tobie nikt się nie zapisze, bo chyba nie ksiądz sobie godziny ustala tylko Młodzi
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:19   #1469
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie uwierzycie zamowilam sukienke!!!! Normalnie sama jeszcze w to nie wierze mam fotki ale u znajomej na aparacie wiec musicie sie uzbroic w cierpliwosc

gratuluje !!
nie moge sie doczekac, szybciutko masz nam je pokazac
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:21   #1470
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
ja bym nie kupila 100ml:P ale to ja:P wolalabym 3 rozne po 30ml albo 2 po max 50:P
ja bym zrobiłą tak samo
Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
W sumie to zapomniałam ze jednak cos zrobiłam ;-)
Wzięłam się za przygotowwyanie twarzy do tego wielkiego dnia,
Byłam na czyszczeniu, wypaliłam z twarzy takie płaskie brodawki ale jeszcze nie wszystkie, niedługo zapisze sie na algi, piling kawitacyjny co jakiś czasi i jeszcze kwasy migdałowe sobie zrobię a co tam;-))
ooooo kochana ależ pielęgnacja cud miód
Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
w temacie niedawno poruszanym a mianowicie tub z płatkami

ja wam pokazałam filmik a tu możecie zobaczyć zdjęcia przy 4 sztukach https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=70

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------




a my tu wstawiałyśmy linki i isę dało normalnie
ooooooooo 4 super biorę 4
Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
a ja go chciałam obejrzec do końca ale nie dałam rady bo mi się same oczy zamykały :/ ale sobie na kompie obejrzę

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------



Seagirl jeśli chcesz to dam ci namiar na dziewczynę od której kupiłam za piątkę projekt krzesełek.. wtedy drukujesz sobie na papierze na jakim tylko chcesz, już tu paru dziewczynom tak doradziłam nie żeby to była jakaś reklama no chyba że nie chce ci się wycinac ale składanie tego krzesełka to bułka z masłem

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

temat butów!!
aha. myślałam na tymi butami.. i nie wiem czy to dobry pomysł ale bo ja i tak będę miała buty robione pod siebie specjalnie, i wymyśliłam białe butki z lekko odkrytymi palcami i np z elementem różu na nich, np kokarda.. co myślicie?
a wiesz że ja myślę podobnie do ciebie nigdzie nie mogę znaleźć w fiolecie i jestem właśnie skłonna zrobić tak samo jak ty
Cytat:
Napisane przez Palulitka Pokaż wiadomość
Decyzje już podjęłam ale jestem ciekawa co Wy byście wybrały.
Niestety w Sally nie mam zdjecia z tyłu, ale tren jest piekny taki jak i na zdjęciach katalogowych i bardzo lekki. Natomiast do Savannah nie mam dołożonych ramiączek.
przed zdjęciami byłam za Sawannah a teraz zdecydowanie no. 1
Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
na szczęście znam sie troche z tymi dziewczynami (jedna to pierwsza dziewczyna TZ z podstawówki, co za zbieg okoliczności) no ale juz 3 sluby to tlok...

a co do ksiedza, nie wiem czy tak jest na 100% ale na razie slysze to od każdego i od tych co śluby mieli w mojej parafi.. Nie mam wyjscie musze ruszyc zad i ustalić godzine.. tylko teraz pytanie, pakowac się jako pierwsza, środkowa czy ostatnia???
Melody_y skarbie posłuchaj jeżeli pójdziesz jako 1 albo 2 to jak wyjdziesz z kościoła to wszyscy będą was przeganiać spod kościoła i waszych gości żebyście nie blokowali przejścia kolejnej młodej parze. A jak będziesz ostatnia to jak podjedziesz pod kościół to spokojnie porozmawiasz z gośćmi :P oblukasz inną PM a do tego po mszy spokojnie wyjdziecie z kościoła i nikt wam nic mówić nie będzie. Takie jest moje skromne zdanie.Mówię o tym bo u nas w kościele to standard 2-3 śluby na raz a w katedrze to nawet 6. I z moich obserwacji wyciągnęłam takie oto wnioski. Dlatego ja też się zapisałam na najpóźniejszą godzinę żeby być ostatnią a że to maj i są majówki więc ostatnie śluby są udzielane o 16.30

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie uwierzycie zamowilam sukienke!!!! Normalnie sama jeszcze w to nie wierze mam fotki ale u znajomej na aparacie wiec musicie sie uzbroic w cierpliwosc
wow no co ty już nie mogę się doczekać
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.