Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 21:08   #1711
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

zrobię to jutro bo właśnie uciekam
jutro z rana pięknie wkomponuję w 1 post ok??
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:08   #1712
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

cd..

Wrócę jeszcze do nieprzespanej nocy...
Łyknęłam przez noc z przerwami 3 proszki uspokajajace żeby mnie zmuliło i powiem wam że ani trochę nie pomogły.

Co do samego wesela to było super, goście byli bardzo zadowoleni, na 3 dni przed zdecydowaliśmy się na drink bar i nie żałujemy bo naprawdę było warto dogodzić gościom, widzialam że non stop chodzili po drinki.

JEśli chodzi o resztę wrażeń to opiszę jutro bo muszę zmykać.

CHCIAŁAM WAM PODZIĘKOWAĆ ZA ŻYCZENIA W DNIU ŚLUBU I ZA TO ŻE O MNIE MYŚLAŁYŚCIE I TRZYMAŁYŚCIE KCIUKI!

cdn
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:09   #1713
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
A to już nie fajnie, że nie powiadomili, szkoda Twojego smutku...

Dziewczyny nie mam dzieci, a czemu jesteście takie zdziwione, moje młodsze siostry mają, jedna trójkę druga jedno i byłam przy każdym. Przy jednym to nawet ja przewijałam pierwszą kupkę maleństwa to było ekstremalne przeżycie ale cóż, pamiętać będę do końca życia, poza tym nie przestraszę się przy moim dzidziusiu.

To z tabletką na przeczyszczenie nie jest głupim pomysłem, to nie będzie nietaktem kiedy po prostu sobie pójdzie bo ją będzie rozrywało od dołu...a Ty będziesz miała bardzo udane wesele...
Jeżeli chodzi o poród przeżyłam już 4...

No wybacz, ale przeżyć poród a być przy to co innego. Przewijanie to inna kategoria. Ja też mam maluszki w rodzinie i to co innego.
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:10   #1714
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

nie no ja cały czas nie mogę zdzierżyć tej laski.... a słuchaj z jej mężem nie możesz pogadać?? albo z teściową?? może tak coś do niej dotrze
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:10   #1715
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
cd..

Wrócę jeszcze do nieprzespanej nocy...
Łyknęłam przez noc z przerwami 3 proszki uspokajajace żeby mnie zmuliło i powiem wam że ani trochę nie pomogły.

Co do samego wesela to było super, goście byli bardzo zadowoleni, na 3 dni przed zdecydowaliśmy się na drink bar i nie żałujemy bo naprawdę było warto dogodzić gościom, widzialam że non stop chodzili po drinki.

JEśli chodzi o resztę wrażeń to opiszę jutro bo muszę zmykać.

CHCIAŁAM WAM PODZIĘKOWAĆ ZA ŻYCZENIA W DNIU ŚLUBU I ZA TO ŻE O MNIE MYŚLAŁYŚCIE I TRZYMAŁYŚCIE KCIUKI!

cdn


dziekujemy za relacje
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:10   #1716
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

ja za to wysyłałabym jej co jakiś czas zdjęcie jakiejś fajnej laseczki dla Jej męża z dopiskiem: "Dla Twojego ukochanego, bardzo pomocnego męża..."niech sobie nie myśli...I Ty nic Jej jeszcze nie zrobiłaś, dziewczyno podziwiam Cię za Twój stoicki spokój, dawno bym rozniosła w pył i powiedziała gdzie Jej miejsce...
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:14   #1717
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
jezu zabiłabym!!! bezczelna lampucera!!!
bardzo dobre określenie

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
niee... je*nięta dziewucha
ale wiesz co? tak sobie myślę... może to nie byłby zły pomysł żeby jednak ubrała te białą kieckę i welon... Jej by się wydawało że jest za☠☠☠ista, a pomyśl co myślałaby reszta gości
hehe masz rację zrobiłaby z siebie pośmiewisko

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość

To z tabletką na przeczyszczenie nie jest głupim pomysłem, to nie będzie nietaktem kiedy po prostu sobie pójdzie bo ją będzie rozrywało od dołu...a Ty będziesz miała bardzo udane wesele...


Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość


Kiliana rozumiem Ciebie też bym się wkurzyła jak by ktoś ubrała białą długą sukienkę, tylko że ta jest strasznie nie ładna a z tym jedzeniem to już troszkę przesadziła jak nie chce to niech w ogóle nie przychodzi na kolanach jej nie będziesz prosić u nas też już mamy zapowiedziane że jednej osoby nie będzie z domu od TŻta
kogo u Was nie będzie? Wy nie zapraszalicie, czy ta osoba odmówiła?

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
do 1.09 to jeszcze wymyslimy niezawodny sposob na pozbycie sie jej
Zawsze mozna zadzialac czyms dzien wczesniej
farba niebieska w szamponie albo cos
hehehe Wasza pomysłowość nie zna granic

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
kilianna ja bym ja zabila. A niech ubierze ten welon ! to ona z siebie idiotke zrobi. Ja bym sama jej powiedziala pare slow, prosto w oczy, ze to ona bedzie posmiewiskiem i jak dla niej moze nawet domowic bukiecik pod kolor bordowy bo to Wasz przewodni
kochana, pamiętałaś, że mam bordowy kolor przewodni? masz świetną pamięć

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Toż normalnie bym jej już dzień przed dosypała czegoś, żeby sra.ła całą noc!!
Perfidna raszpla!
z tym sraniem to dobry pomysł

a Wy jakie macie stosunki z rodzeństwem i małżonkami TŻ? Mam nadzieję, że o wiele lepsze niż ja!!!!
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:15   #1718
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Seagirl - cieszę się, że wesele sie udało. Czekamy jeszcze na dokończenie relacji jutro
Niestety z tymi zapraszanymi gośćmi tak bywa...

Kiciu - świetny pomysł z relacjami

Zmykam spać.
Dobranoc
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:16   #1719
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
hehehhe mogę Wam ją wypożyczyć, widać lubi się wcielać w rolę PM

a to były jakieś bliskie osoby?

kicia, jak zwykle szybka i niezawodna
No nie jakieś takie bliskie ze przyjaciółki czy coś...ale z mojego wcześniejszego towarzystwa, takie na które liczyłam ze będą i sobie wkręciłam akcję ze się zmówili.
JEden kolega mnie dzisiaj przepraszał że mieli problem z dzidziusiem...ale niektórzy wogóle się nie odezwali , w tym dwie osoby bliższe które mnie zawiodły, moze miały powód bo coś się wydarzyło ale wiecie jak to łatwo jest sobie wkręcić inną wersję.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:17   #1720
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
bardzo dobre określenie

hehe masz rację zrobiłaby z siebie pośmiewisko



kogo u Was nie będzie? Wy nie zapraszalicie, czy ta osoba odmówiła?

hehehe Wasza pomysłowość nie zna granic

kochana, pamiętałaś, że mam bordowy kolor przewodni? masz świetną pamięć

z tym sraniem to dobry pomysł

a Wy jakie macie stosunki z rodzeństwem i małżonkami TŻ? Mam nadzieję, że o wiele lepsze niż ja!!!!
z moją siostrą mam dobre stosunki, z bratem tżta mam średnie na jeża ale chłopak poznał dziewczyne i chyba zaczyna zachowywac się jak człowiek więc nie jest źle ani ziębi mnie on ani parzy
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:18   #1721
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Kili ja z siostrą TŻta i jej mężem aktualnie OK. Nie przyjaźnimy się jakoś ale czasem wpadamy do nich na winko wieczorem, oni mają 2 dzieci już. Ale kilka lat temu było zuopełnie inaczej, TŻt był poklócony z siostrą o rodzinne sprawy i nawet jej mąż pobił mojego TŻta, ale teraz jest OK.
Mój TŻt z moim bratem spoko, ale ani ja ani TŻt nie lubimy jego dziewczyny, to taka damulka ą, ę no i niestety czasem lubi to podkreślić, nazywając mnie MŁODĄ a ma tyle lat co mój TŻt czyli jest 2 lata starsza ode mnie
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:18   #1722
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Co do przeżywania to to rzeczywiście może źle to ujęłam tak fizycznie to rzeczywiście nie, ale psychicznie chyba nawet bardziej niż...ale to jest zbyt delikatna sprawa i pisać o niej nie będę...prawda jest taka, że bardzo mocno to przeżyłam i tak uważam, że jest to nie do opisania przeżycie...
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:18   #1723
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
Jagodzia abyś tylko potem wstała po tych prochach
spoko spoko poinformuję kogo trzeba o której trzeba mnie budzić a z resztą mam niezawodnego psa po porannym spacerze gdy widzi ,że śpię wskakuje na łóżko i skacze po mnie aż się obudzę (na szczęscie to pekinek i waży 3kg a nie jakieś bydle 30kg )
Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
cd..

Wrócę jeszcze do nieprzespanej nocy...
Łyknęłam przez noc z przerwami 3 proszki uspokajajace żeby mnie zmuliło i powiem wam że ani trochę nie pomogły.

Co do samego wesela to było super, goście byli bardzo zadowoleni, na 3 dni przed zdecydowaliśmy się na drink bar i nie żałujemy bo naprawdę było warto dogodzić gościom, widzialam że non stop chodzili po drinki.

JEśli chodzi o resztę wrażeń to opiszę jutro bo muszę zmykać.

CHCIAŁAM WAM PODZIĘKOWAĆ ZA ŻYCZENIA W DNIU ŚLUBU I ZA TO ŻE O MNIE MYŚLAŁYŚCIE I TRZYMAŁYŚCIE KCIUKI!

cdn
dziękujemy że o nas pamiętałaś
Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
ja za to wysyłałabym jej co jakiś czas zdjęcie jakiejś fajnej laseczki dla Jej męża z dopiskiem: "Dla Twojego ukochanego, bardzo pomocnego męża..."niech sobie nie myśli...I Ty nic Jej jeszcze nie zrobiłaś, dziewczyno podziwiam Cię za Twój stoicki spokój, dawno bym rozniosła w pył i powiedziała gdzie Jej miejsce...
ja też ja też o tak bym jej zrobiła a co i jeszcze tak ja to jestem strasznie zawistna... jak mi ktoś zajdzie za skórę to masakra
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:21   #1724
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Kilianna jak Ty to robisz, że jestes taka spokojna??? Ja bym tą dziewuche już daaaawno pogoniła i pokazala, gdzie jej miejsce! A z tymi smsami do Twojego Tż to po prostu już jest szczyt bezczelności osiągnięty!! Zabiłabym !!
Ja mam relacje bardzo dobre Ale Tobie dobrze radzę : nie siedź tak spokojnie, bo ona mysli, ze może wszystko i jest bezkarna!
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:21   #1725
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
nie no ja cały czas nie mogę zdzierżyć tej laski.... a słuchaj z jej mężem nie możesz pogadać?? albo z teściową?? może tak coś do niej dotrze
no wlasnie jej mąż się jej boi i jest strasznym pantoflem. Teściowa też spokojna i bezkonfliktowa. Jedynie teściu taki bardziej konkretny i nieraz juz zwracal jej na coś uwagę.

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
ja za to wysyłałabym jej co jakiś czas zdjęcie jakiejś fajnej laseczki dla Jej męża z dopiskiem: "Dla Twojego ukochanego, bardzo pomocnego męża..."niech sobie nie myśli...I Ty nic Jej jeszcze nie zrobiłaś, dziewczyno podziwiam Cię za Twój stoicki spokój, dawno bym rozniosła w pył i powiedziała gdzie Jej miejsce...
hhaha zarąbisty plan
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:21   #1726
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
a więc tak Nie mam narazie żadnych zdjeć w pełnej okazałości ale nasza atrakcja weselna w formie imprezowej fotobudki zrobiła furrorę
Mam dla was niespodziankę kliknijcie w link

http://www.facebook.com/media/set/?s...3287758&type=3
Wow świetne fotki

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
pozwoliłam sobie zebrać nasze relacje ślubne i Kindziu wpleć to gdzieś w pierwszy post


Relacje ślubne PMek 2012


28 stycznia 2012 - arletka1313 klik1 klik2
14 luty 2012- marylka80 (ślub cywilny) klik
18 luty 2012- Seagirl klik1 klik2 klik3 klik4




Nadrobiłam wszystko, ale tylko tyle odpiszę, bo pracowałam dzisiaj 12 godzin i padam ze zmęczenia...
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:22   #1727
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o poród przeżyłam już 4...

No wybacz, ale przeżyć poród a być przy to co innego. Przewijanie to inna kategoria. Ja też mam maluszki w rodzinie i to co innego.

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
kochana, pamiętałaś, że mam bordowy kolor przewodni? masz świetną pamięć


a Wy jakie macie stosunki z rodzeństwem i małżonkami TŻ? Mam nadzieję, że o wiele lepsze niż ja!!!!
ja tutaj bardzo duzo kojarze i każdą PMkę staram sie zapamietac



wogole mialam dzisiaj sen ! Bylam z jakas dziewczyną w Krakowie i nie mialysmy noclegu, a ja do tej dziewczyny mowie: Ja znam duzo wizażanek z Krakowa, mozemy je odwiedzic koniec snu
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:23   #1728
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Dziękuję za podzielenie się swoimi przeżyciami dotyczącymi ślubu....
a co do bratowej to już coś się wymyśli bo nie zdzierżę, to nie jest moja bratowa ale "chamstwo" trzeba zwalczać siłom i godnościom osobistom"...

Trzymajcie się piękne idę lulu...chyba że jeszcze coś poczytam....a dzisiaj jeszcze znalazłam kilka kreacji na poprawiny których będę poszukiwać...
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:25   #1729
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
No nie jakieś takie bliskie ze przyjaciółki czy coś...ale z mojego wcześniejszego towarzystwa, takie na które liczyłam ze będą i sobie wkręciłam akcję ze się zmówili.
JEden kolega mnie dzisiaj przepraszał że mieli problem z dzidziusiem...ale niektórzy wogóle się nie odezwali , w tym dwie osoby bliższe które mnie zawiodły, moze miały powód bo coś się wydarzyło ale wiecie jak to łatwo jest sobie wkręcić inną wersję.
zachowali się bardzo niedojrzale mogli uprzedzić przeprosić..... no ale kochana jesteś już żonką także ciesz się




a ja mam bardzo dobry kontakt z siostrą tżta i jej chłopakiem od ostatnich 2 miesięcy mamy tradycję rodzinnych obiadków, wspólnie gotujemy potem siedzimy kilka godzin i gadamy, gramy w karty, monopol, oglądamy filmy. Jest naprawdę super za to moja szwagierka wiadomo nie przepadam za nią ale gadamy, spędzamy czas (rzadko) itd. nie daję jej tego odczuć że mi coś z nią nie gra... a chłopak mojej siostry bardzo wstydliwy nic nie gada jak już to siedzi i się chichra więc ciężko jest mieć jakiś zatarg (jak na razie :P)
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:27   #1730
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
No nie jakieś takie bliskie ze przyjaciółki czy coś...ale z mojego wcześniejszego towarzystwa, takie na które liczyłam ze będą i sobie wkręciłam akcję ze się zmówili.
JEden kolega mnie dzisiaj przepraszał że mieli problem z dzidziusiem...ale niektórzy wogóle się nie odezwali , w tym dwie osoby bliższe które mnie zawiodły, moze miały powód bo coś się wydarzyło ale wiecie jak to łatwo jest sobie wkręcić inną wersję.
to przykre, że nawet nie dali znać, dlaczego ich nie będzie/nie było w każdym razie szkoda, że tak wyszło. A wcześniej mówili, że będą?

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
z moją siostrą mam dobre stosunki, z bratem tżta mam średnie na jeża ale chłopak poznał dziewczyne i chyba zaczyna zachowywac się jak człowiek więc nie jest źle ani ziębi mnie on ani parzy
może dziewczyna go zmieni. A fajna jakaś?
Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Kili ja z siostrą TŻta i jej mężem aktualnie OK. Nie przyjaźnimy się jakoś ale czasem wpadamy do nich na winko wieczorem, oni mają 2 dzieci już. Ale kilka lat temu było zuopełnie inaczej, TŻt był poklócony z siostrą o rodzinne sprawy i nawet jej mąż pobił mojego TŻta, ale teraz jest OK.
Mój TŻt z moim bratem spoko, ale ani ja ani TŻt nie lubimy jego dziewczyny, to taka damulka ą, ę no i niestety czasem lubi to podkreślić, nazywając mnie MŁODĄ a ma tyle lat co mój TŻt czyli jest 2 lata starsza ode mnie
serio? O rany, to faktycznie, bardzo "stara"
a co do szwagra Twojego TŻ, to dobrze, że już jest lepiej, choć przez to pobicie chyba na długo TŻ miał uraz...
Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Kilianna jak Ty to robisz, że jestes taka spokojna??? Ja bym tą dziewuche już daaaawno pogoniła i pokazala, gdzie jej miejsce! A z tymi smsami do Twojego Tż to po prostu już jest szczyt bezczelności osiągnięty!! Zabiłabym !!
Ja mam relacje bardzo dobre Ale Tobie dobrze radzę : nie siedź tak spokojnie, bo ona mysli, ze może wszystko i jest bezkarna!
ja po prostu jej unikam, bo ona mnie tak denerwuje, że najchętniej bym jej głowę wsadziła do kibla i spłukala z kocią kupą.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:28   #1731
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość

wogole mialam dzisiaj sen ! Bylam z jakas dziewczyną w Krakowie i nie mialysmy noclegu, a ja do tej dziewczyny mowie: Ja znam duzo wizażanek z Krakowa, mozemy je odwiedzic koniec snu
haaaaaaaaaaaaaaaa ty to masz :P zrobiłyśmy ci pranie mózgu :P
Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Kilianna jak Ty to robisz, że jestes taka spokojna??? Ja bym tą dziewuche już daaaawno pogoniła i pokazala, gdzie jej miejsce! A z tymi smsami do Twojego Tż to po prostu już jest szczyt bezczelności osiągnięty!! Zabiłabym !!
Ja mam relacje bardzo dobre Ale Tobie dobrze radzę : nie siedź tak spokojnie, bo ona mysli, ze może wszystko i jest bezkarna!
kochana zgadzam się z tobą w 100% trzeba spróbować ją usadzić bo ona chce sobie całą rodzinkę podporządkować.... żeby się dz.......ka nie zdziwiła
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:28   #1732
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość

kogo u Was nie będzie? Wy nie zapraszalicie, czy ta osoba odmówiła?
Ja na pewno nie pójdę tej osoby zapraszać po tym jak usłyszałam takie wyzwiska na swój temat to byście się za głowę złapały jakim to trzeba być głupim człowiekiem i na pewno nie jedna z was by nie wytrzymała i jej coś zrobiła , a TŻ jak chce to niech jej sam da chociaż ostatnio powiedział że rzuci pod nogi zaproszenie, jest to siostra TŻ i sama powiedziała że się nigdzie nie wybiera i nawet nam grożono
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:29   #1733
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Dziewczyny któraś z was chciała namiary na osobę, która robi paznokcie w Lublinie... Niestety nie pamiętam która za co bardzo przepraszam

Dowiedziałam się póki co tyle, że na razie ma pozajmowane terminy, bo dużo chętnych, ale w późniejszym może się coś uda. Zainteresowaną PMkę proszę o napisanie jaki termin ją interesuje Mam nadzieję, że uda mi się wyciągnąć namiary na tą osobę, bo ciągle jest dla mnie anonimowa niestety
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:31   #1734
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
to przykre, że nawet nie dali znać, dlaczego ich nie będzie/nie było w każdym razie szkoda, że tak wyszło. A wcześniej mówili, że będą?


może dziewczyna go zmieni. A fajna jakaś?

.
ostatnio była u mojego tżta na urodzinach i zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie sympatyczna dziewczyna mam nadzieję że z brata tżta zrobi człowieka
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:40   #1735
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś z was chciała namiary na osobę, która robi paznokcie w Lublinie... Niestety nie pamiętam która za co bardzo przepraszam

Dowiedziałam się póki co tyle, że na razie ma pozajmowane terminy, bo dużo chętnych, ale w późniejszym może się coś uda. Zainteresowaną PMkę proszę o napisanie jaki termin ją interesuje Mam nadzieję, że uda mi się wyciągnąć namiary na tą osobę, bo ciągle jest dla mnie anonimowa niestety

to ja byłam ale już nie trzeba znalazłam salon w Lublinie i tam się umówiłam ale dziękuję za pamięć

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

kupiłam ten tiulowy szal

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

dziewczyny potrzebuję pomocy z wyborem rodzaju tiulu bo są dwa delikatnie połyskujący lub matowy

lepiej matowy??
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:40   #1736
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
t

serio? O rany, to faktycznie, bardzo "stara"
a co do szwagra Twojego TŻ, to dobrze, że już jest lepiej, choć przez to pobicie chyba na długo TŻ miał uraz...
serio serio, ma więcej takich zagrań. albo zrobiłam sok z wyciskanych owoców, pytam jej czy ma ochote akurat u nas była a ona : nie nie, zapytaj K. (mój brat) on lubi taki syf

Co do szwagra TŻta istotnie, z resztą do dzisiaj mu tego nie zapomniał, ale nie rozmawiamy o tym po prostu. nie jesteśmy jakimiś wielkimi przyjaciółmi ale staramy się trzymać w miare dobry kontakt bo kiedyś może się nam to przydać. Bo oni są dziwni, żyją na kredycie w 2 pokojowym mieszkanku z dzieciakami, ale na wakacje w Egipcie zawsz jest kasa, na drogi samochód tak samo, wolą pokazać co mają ni np odłożyć i zacząć się budować...
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:41   #1737
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
to ja byłam ale już nie trzeba znalazłam salon w Lublinie i tam się umówiłam ale dziękuję za pamięć

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

kupiłam ten tiulowy szal

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

dziewczyny potrzebuję pomocy z wyborem rodzaju tiulu bo są dwa delikatnie połyskujący lub matowy

lepiej matowy??
Ja bym brała matowy raczej
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:41   #1738
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
zrobię to jutro bo właśnie uciekam
jutro z rana pięknie wkomponuję w 1 post ok??
spoko loko
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:44   #1739
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

hehe a mojemu TZ tez juz wizaż wchodzi na bańke. Dzisiaj chcial zarezerwawac bilety dla swojej siosrty na samolot bo ma do nas przyleciec, linie nazywają sie Wizz air. No moj TZ wszedl na ich stronke w celu zalogowania i mowi:"kurcze zapomnialem jakie mam haslo na wizażu...yyyy.. wizz air"
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:45   #1740
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość



ja tutaj bardzo duzo kojarze i każdą PMkę staram sie zapamietac



wogole mialam dzisiaj sen ! Bylam z jakas dziewczyną w Krakowie i nie mialysmy noclegu, a ja do tej dziewczyny mowie: Ja znam duzo wizażanek z Krakowa, mozemy je odwiedzic koniec snu
hehehe, super sen

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
a ja mam bardzo dobry kontakt z siostrą tżta i jej chłopakiem od ostatnich 2 miesięcy mamy tradycję rodzinnych obiadków, wspólnie gotujemy potem siedzimy kilka godzin i gadamy, gramy w karty, monopol, oglądamy filmy. Jest naprawdę super za to moja szwagierka wiadomo nie przepadam za nią ale gadamy, spędzamy czas (rzadko) itd. nie daję jej tego odczuć że mi coś z nią nie gra... a chłopak mojej siostry bardzo wstydliwy nic nie gada jak już to siedzi i się chichra więc ciężko jest mieć jakiś zatarg (jak na razie :P)
to bardzo sympatycznie, że macie z siostrą TŻ taki dobry kontakt oby tak dalej!

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
Ja na pewno nie pójdę tej osoby zapraszać po tym jak usłyszałam takie wyzwiska na swój temat to byście się za głowę złapały jakim to trzeba być głupim człowiekiem i na pewno nie jedna z was by nie wytrzymała i jej coś zrobiła , a TŻ jak chce to niech jej sam da chociaż ostatnio powiedział że rzuci pod nogi zaproszenie, jest to siostra TŻ i sama powiedziała że się nigdzie nie wybiera i nawet nam grożono
wyzwiska? grożenie? masakra, wspólczuję Ci
Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ostatnio była u mojego tżta na urodzinach i zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie sympatyczna dziewczyna mam nadzieję że z brata tżta zrobi człowieka
no to bardzo fajnie dziewczyny to potrafią zmieniać chłopaków

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
to ja byłam ale już nie trzeba znalazłam salon w Lublinie i tam się umówiłam ale dziękuję za pamięć

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

kupiłam ten tiulowy szal

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

dziewczyny potrzebuję pomocy z wyborem rodzaju tiulu bo są dwa delikatnie połyskujący lub matowy

lepiej matowy??
Jest to tiulowy szal do sukni? A suknia połyskująca, czy matowa?
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.