Wszystko o Oriflame część V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 15:49   #121
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

witajcie w nowym wątku

ja mam taką sprawę odnośnie tych zdrapek. Będę dopiero te kody realizować przy 4 katalogu ale już dzisiaj chciałam sobie wpić kody żeby były w koszyku. I wbiłam je sobie, pojawiły się w koszyku ale zapomniałam o jednym więc wróciłam ponownie żeby wpisać kod i później już tych wczśniejszych w koszu nie było.
Czy to normalne?? ;p
Czy może oddali komuś moje nagrody ??;p
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:03   #122
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez dorciaj Pokaż wiadomość
Masz rację! Ja nie do końca rozumię Wasze negatywne nastawienie do tych 100pp. Moim zdaniem to wcale nie jest taka zła metoda. Pomyślcie - ustalając nam takie minimum niejako nas mobilizują. Ja widzę w tym tylko pozytywy.

Przez pierwsze katalogi w Ori też się wkurzałam tymi 100 punktami - ale teraz sama sobie narzucam wyższy pułap - 200pp. I wiecie co - od tamtej pory 100pp w ogóle przestało mieć znaczenie - to 200pp daje mi większe możliwości - i ja to doceniam!
Tak samo jak w szkole czy na uczelni. Jak nauczyciele nie narzucają wysokich wymagań, to uczniowie i studenci uczą się tyle, ile potrzeba.
Jak wymagają dużo, to ludzie narzekają, że nauczyciele brzytwy, ale za to potem są lepsi od tych, od których wymagano mniej
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:04   #123
duszyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Też mi się tak robiło,nic Ci nie zabrali.Musisz po prostu wpisać jeszcze raz,bo tak to jest głupio zrobione,że jak wyjdziesz z zamówienia,to się kasuje :-(
duszyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:10   #124
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

hm...a to kody ze zdrapek wpisuje sie do koszyka? chyba jest osobne okienko na to...

czytalam tutaj ze avon ma gorsze prezenty niz ori. mozecie podac jakis przyklad? i za co mozna dostac prezent w avonie?
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:13   #125
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez dorciaj Pokaż wiadomość
Masz rację! Ja nie do końca rozumię Wasze negatywne nastawienie do tych 100pp. Moim zdaniem to wcale nie jest taka zła metoda. Pomyślcie - ustalając nam takie minimum niejako nas mobilizują. Ja widzę w tym tylko pozytywy.

Przez pierwsze katalogi w Ori też się wkurzałam tymi 100 punktami - ale teraz sama sobie narzucam wyższy pułap - 200pp. I wiecie co - od tamtej pory 100pp w ogóle przestało mieć znaczenie - to 200pp daje mi większe możliwości - i ja to doceniam!

zgadzam sie dla mnie 100 pkt to nic stawiam sobie wyzej poprzeczke efekt jest widoczny nie od razu ale jak się uzbiera te 400 czy 500 pkt jaka radość
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:15   #126
duszyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Tak,osobne.I dlatego się kasuje z zamówienia jak się człowiek chce cofnąć.Głupio to zrobione,bo jak się człowiek pomyli,a ma np.20 kodów do wpisania,to współczuję jeszcze raz tyle wpisywać.
duszyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:17   #127
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
hm...a to kody ze zdrapek wpisuje sie do koszyka? chyba jest osobne okienko na to...

czytalam tutaj ze avon ma gorsze prezenty niz ori. mozecie podac jakis przyklad? i za co mozna dostac prezent w avonie?

prezenty w Avonie hmmm ciężko to nazwać prezentami takie jest moje zdanie moze dlatego iż porównuje ją do oriflame
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 16:19   #128
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
hm...a to kody ze zdrapek wpisuje sie do koszyka? chyba jest osobne okienko na to...
no źle napisałam do tej części co się wyświetla już całe zamówienie gotowe do zatwierdzenia (weryfikacja zamówienia)

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez duszyczka Pokaż wiadomość
Też mi się tak robiło,nic Ci nie zabrali.Musisz po prostu wpisać jeszcze raz,bo tak to jest głupio zrobione,że jak wyjdziesz z zamówienia,to się kasuje :-(
a dziękuje

szkoda bo myślałam że nie będę musiała się z tym bawić o 6 rano
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:22   #129
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
hm...a to kody ze zdrapek wpisuje sie do koszyka? chyba jest osobne okienko na to...

czytalam tutaj ze avon ma gorsze prezenty niz ori. mozecie podac jakis przyklad? i za co mozna dostac prezent w avonie?
Kodów ze zdrapek nie wpisuje się do koszyka tylko one się tam dodają - zapewne o to chodziło dziewczynom - taki skrót myślowy


A wydaje mi się, że nikt tu nie pisał, że w Avonie są gorsze czy jakiekolwiek prezenty. Tu padło, że czasami w Ori są kiepskie prezenty - tzn. takie o które nie warto, zdaniem niektórych, powalczyć
No cóż - ja podchodze do tego tak - każdy prezent z PL jest dla mnie dobrodziejstwem - i wcale nie musi mi sie podobać - jeśli nie chcę zostawić go dla siebie to robię gratis najlepszej klientce - i uwierz mi z nawiązką mi to klientka rekompensuje .

Generalnie uważam, że w żadnej pracy nie ma nic za darmo - jak nie popracujesz to nie masz. Jak nie pokarzesz katalogu, nie porozmawiasz, nie zachęcisz - to nie sprzedaż. Jak nie opowiesz o możliwościach Oriflame, jak nie poszukasz sposobów na pozyskiwanie nowych osób do struktury - to ich nie będziesz mieć. Ot i cała tajemnica - praca popłaca
__________________
" Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamietać."
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:32   #130
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

o prosze, tu jest cytat mowiacy ze sa tam gorsze prezenty:
Cytat:
My mamy lepsze prezenty niz oni.Nieraz dają takie badziewia.Ale fakt jest taki , że oni szybciej uzbierają te 150 zł.


Cytat:
prezenty w Avonie hmmm ciężko to nazwać prezentami takie jest moje zdanie moze dlatego iż porównuje ją do oriflame
ech..no ale jakie sa te prezenty w avonie? nie mam teraz kontaktu z zadna konsultantka z avonu...zreszta pewnie jakby zapytala to by powiedziala ze swietne prezenty maja... a mnie ciekawi co to jest.. bo oferte prezentowa ori znam.. zreszta to, co dla innych jest badziewne, dla drugich moze byc fajnym prezentem



i zgadzam sie z osobami, ktore twierdza ze nie jest złe to, ze musimy uzbierac te 100pp. przynajmniej dazymy do wiekszych zamowien, czyli do wiekszego zysku. mamy motywacje by porozdawac katalogi i pozachecac klienta. wiadomo, ze gdyby oplaty nie bylo juz przy mniejszym progu punktowym, byloby fajniej. ale ja sie ciesze ze wogole mozna zlikwidowac te oplate...
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:37   #131
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
o prosze, tu jest cytat mowiacy ze sa tam gorsze prezenty:

ech..no ale jakie sa te prezenty w avonie? nie mam teraz kontaktu z zadna konsultantka z avonu...zreszta pewnie jakby zapytala to by powiedziala ze swietne prezenty maja... a mnie ciekawi co to jest.. bo oferte prezentowa ori znam.. zreszta to, co dla innych jest badziewne, dla drugich moze byc fajnym prezentem
Aaa faktycznie - sorki przeoczyłam
No to i ja się chętnie dowiem jakie to prezenty daje Avon i za co.
__________________
" Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamietać."
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 16:42   #132
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Mi np podobaja sie promocje w avonie tego typu " kup tam coś a coś otrzymasz gratis'' bo w oriflame jest np kup coś a to drugie cos otrzymasz za 19,90zł !!''

Zamawiałam teraz 2 pomadki z avonu i dostalam gratis tusz do rzęs za większa ilośc zamówinonych pomadek dochodzily jeszcze inne rzeczy woda i cos jeszcze i wszystko gratis!!!
I tez fajną rzeczą u nich jest to że jak cos nowego wchodzi to jak kupisz 3 -4-5 produktów to masz większą marże na nie. 40 -45% taniej.Kiedys kupowałam kremy do cery dojrzałej w takich zestawach to z ceny 69 za krem zrobiła sie 25zł...
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:42   #133
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

wiecie co chyba chodzi o to że w avonie dostają do każdego katalogu takie oferty netto i tam są nawet fajne przeceny. w sumie tak jak u nas z ofertami na wyprzedażach.

w necie widziałam takie katalogi netto
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:46   #134
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Netto jest co katalog i tam naprawdę mozna kupic kosmetyki za bezcen!Możecie sie śmiało mi pytac bo jestem w avonie od jakiegoś czasu i czasem zamawiam na siebie jak mam zamówienie w miare.
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:47   #135
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
Mi np podobaja sie promocje w avonie tego typu " kup tam coś a coś otrzymasz gratis'' bo w oriflame jest np kup coś a to drugie cos otrzymasz za 19,90zł !!''
no to jest bardzo dobry chwyt. u mnie dziewczyny na uczelni jak widzą coś takiego to od razu biorą. ja w sumie też się czasami skuszę
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:48   #136
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
o prosze, tu jest cytat mowiacy ze sa tam gorsze prezenty:




ech..no ale jakie sa te prezenty w avonie? nie mam teraz kontaktu z zadna konsultantka z avonu...zreszta pewnie jakby zapytala to by powiedziala ze swietne prezenty maja... a mnie ciekawi co to jest.. bo oferte prezentowa ori znam.. zreszta to, co dla innych jest badziewne, dla drugich moze byc fajnym prezentem



i zgadzam sie z osobami, ktore twierdza ze nie jest złe to, ze musimy uzbierac te 100pp. przynajmniej dazymy do wiekszych zamowien, czyli do wiekszego zysku. mamy motywacje by porozdawac katalogi i pozachecac klienta. wiadomo, ze gdyby oplaty nie bylo juz przy mniejszym progu punktowym, byloby fajniej. ale ja sie ciesze ze wogole mozna zlikwidowac te oplate...

np nagrodą za wpisanie sie do Avonu dostałam kubek myślałam ze jest wyjatkowy a mój znajomy dostał taki sam kubek w banku :p

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2010-02-22 o 16:49
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:49   #137
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
Netto jest co katalog i tam naprawdę mozna kupic kosmetyki za bezcen!Możecie sie śmiało mi pytac bo jestem w avonie od jakiegoś czasu i czasem zamawiam na siebie jak mam zamówienie w miare.
ja wiem że jest co katalog bo koleżanka mi załatwia te kosmetyki
no i na prawdę nie które rzeczy się opłaca.
mnie np. w ori aż tak bardzo nie powalają ulotki ale to moje zdanie
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:51   #138
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

czasami produkty z ofert netto w Avonie są droższe niż w katalogu niestety ;/
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:52   #139
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

ja z ulotki właśnie zamówiłam i nie mam divine a moja konsultantka chciała sobie wziąć. Sama tez żałuję, bo próbuję dobić do 200pp i wiadomo, że każdy punkt się liczy ale wzięłam elvie na prezent, dla siebie kapsułki i naszyjnik chic bow oraz cienie visions dla koleżanki nigdy nie kupuję aż tak na zapas, bo niestety moi klienci są nieprzewidywalni

a co do avonu, to nie wiem, ale wydaje mi się (poprawcie, jeśli się mylę), że zakupy za 150zł jednorazowo zwalniają z kosztów wysyłki, a u nas opłata detaliczna odpada raz na zawsze. ale pewna nie jestem

EDIT: zauważyłyście, że z tymi wodami Elvie i Divine jest coś dziwnego? W ulotce są te fajne, prostopadłościenne flakony z atomizerami, ale na spisie produktów w promocji widnieją także te w "świątecznych" edycjach - walcowate buteleczki z wytłoczonymi wzorkami z plastikową zakrętką i bez psikacza... są w tej samej cenie... mam nadzieję, że w paczce znajdę te pierwsze
__________________


Tak właśnie.

Edytowane przez ola_gie
Czas edycji: 2010-02-22 o 17:00
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 16:56   #140
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Ja to wiem tyle ze pierwsze zamówienie musisz zrobic za 250 zł i to wtedy bedzie wolne od kosztów wysylki a drugie juz za 150zł i tez sie nie płaci chyba że coś sie juz zmieniło??? ale nawet korzystne to jest bo te 250 czy 150 to są ceny katalogowe nie konsultantki wiec od tego trzeba sobie odliczyć upust.
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:56   #141
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

a ile w avonie sie zarabia % od produktu na czysto? ;p
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:58   #142
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

W Avonie regularna przesyłka jest bezpłatna już od 1 zł. Jedynie jest opłata za pakowanie małej paczki. Są ustalone 3 terminy i jeśli w pierwszym przekroczysz 150 zł a w każdym następnym 50 zł, to tej opłaty nie ma.
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:59   #143
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

zależy za ile zamówisz jest chyba 15 , 25 , 30 40 % ale pewna nie jestem....
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:59   #144
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez bojowwwnik Pokaż wiadomość
a ile w avonie sie zarabia % od produktu na czysto? ;p
Od 15 do 40% od ceny katalogowej. Wszystko zależy od wysokości zamówienia.
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 17:00   #145
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

mnie się wydaje że ori jest bardziej opłacalne z zarobkami. Podobno w avonie nie ma cenników? tylko dopiero na fakturze jest upust ??
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 17:01   #146
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

aha czyli standard to 15%
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 17:04   #147
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
mnie się wydaje że ori jest bardziej opłacalne z zarobkami. Podobno w avonie nie ma cenników? tylko dopiero na fakturze jest upust ??
Ja mam dużo lepsze zarobki niż w Ori, a klientela ta sama. Cenników nie ma, bo jest kilka progów i ciężko by to było wszystko wypisywać.


bojowwwnik, dla mnie standard, to 30 -35 %
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 17:05   #148
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

w oriflame wiemy jakie są braki jak składamy zamówienie a w Avonie zamawiamy w ciemno
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 17:07   #149
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
w oriflame wiemy jakie są braki jak składamy zamówienie a w Avonie zamawiamy w ciemno
Ale za to na zamówienie około 1000 zł jest 1-2 brakujące produkty maksymalnie

Ale może wróćmy do tematu
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 17:10   #150
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Ja jestem w Avonie od jakis juz 5 lat,teraz np była taka promocja motywacyjna dla konsultanki ,że jeżeli bedzie miała zamówienie na 8 szminek "nowosc" które weszły do katalogu to dostanie za 1zł (tusz do rzes,2 lakiery do paznokci i wode toaletowa 50ml-sa to nowosci które beda dostepne dopiero w katalogu 05),w kat 05 znowu bedzie taka promocja dla konsultantki, że jeżeli bedzie miała zamówienie na 3 tusze do rzes "nowosc" z kat 05 to dostanie w prezencie za 1zł-lekki podkład idealny na lato i zestaw 5 próbek nowego zapachu który wejdzie razem z tym podkładem w kat 06,ogólnie teraz Avon wiecej zaczyna działac w strone konsultantek i prowadzi promocje motywacyjne,wczesniej było mało takich programów.
Jeżeli chodzi o kwote zamówienia to minumalnie musi byc 150zł i nie płaci sie za przesyłke,jeżeli sie zamówi zeby przesyłka przyszła do biura a ma sie mniej niz 150zł to to kosztuje 5zł tylko i nic wiecej!!
progi w Avonie sa takie 0-150zł 15% znizki na dana kwote zamówienia
150-199zł 20%
199-499zł 25%
499-999zł 35%
a dalej juz nie wiem jaki jest próg bo nie składałam juz zamówienia powyzej 1000zł,
a jeżeli złoży sie zamówienie na I termin na 150zł to juz na II zamówienia potrzeba min tylko za 50zł złożyc zmówienie i nic sie nie płaci żadnej przesyłki.


Ale teraz zaczełam działac w Ori,dzieki jednej z stałych bywalczyn tego forum,dziekuje Dorotko za pomoc juz jeden katalog mam za soba i co za tym idzie zamówienie,było na 148pp myslałam ze nie dam rady ale jakos poszło teraz kolejny i znów gdzies około-ponad 100pp jeszcze tylko z jednego kat 100pp i kuferek bedzie mój

Aaaaa mam pytanie odnosnie tej ulotki "zimowej wyprzedaży",to można cos zamówic z niej jeszcze w kat 04 jak sie bedzie składac zamówienie za tydzien w poniedziałek??

A możecie mi cos napisac o trwałosci perfumy Grace,wiem jak pachnie ale własnie nie wiem jak jest z jej trwałoscia?? Może ktos ma i może wrzucic na katalogowy jak wyglada buteleczka??

Edytowane przez 19patka88
Czas edycji: 2010-02-22 o 17:49
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.