Effaclar LRP(stosowanie, opinie, wrażenia, interakcje z innymi kremami)WĄTEK ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 16:34   #211
SaintIno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Ok, dzięki

A czy dobrze kombinuję z tym smarowaniem kremem nawilżającym jakoś pół godziny po Brevoxylu? Nie wysuszy mi wtedy tak skóry?
SaintIno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 23:03   #212
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Wiesz ja jeszcze nie słyszałam żeby kłaść 2 warstwy kremu na twarz, na noc tak jak napisałeś stosuj Effek a Brevoxyl na miejsca gdzie masz zaskórniki nie ma potrzeby żebyś kładł na Brevoxyl drugą warstwę kremu nawilżającego bo skóra nie jest w stanie tyle na raz wchłonąć.A na dzień koniecznie stosuj ten nawilżający z Iwostinu.Jak Brevoxyl wysusza Ci bardzo skórę to rób przerwy np. nakładaj go co drugą noc.
Napisz mi czy Brevoxyl daje radę z zaskórnikami tymi czarnymi kropkami?Bo ja mam ich wysyp na nosie i zastanawiałam się czy kupić Brevoxyl.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:10   #213
SaintIno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Witam

Chciałem zacząć używać Brevoxylu. Myślałem, że tydzień będę smarował i zobaczę jak to będzie. Po 4 dniach nie wytrzymałem. Czerwona podrażniona skóra (krem nawilżający wiele nie pomaga), zaczęły mi nawet wyskakiwać wypryski na czole mimo że brevo stosowałem tylko na policzki. Może mam jakieś uczulenie na składniki Brevoxylu albo coś :/

Moim problemem są teraz takie podskórne pryszcze. Jak się przejedzie palcem, to cera jest gładka, pod skórą to wszystko siedzi. Co możecie polecić na takie podskórniki oprócz Brevoxylu?

@Elsi81
Na te "czarne kropki" nie wiem czy brevoxyl pomaga, ponieważ tylko raz posmarowałem nim nos i miałem cały czerwony jak Rudolf ;> (poza tym na nosie nie mam niedoskonałości itd. więc nie stosowałem dłużej).

Pozdrawiam
SaintIno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 11:34   #214
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Skoro Brevoxyl tak Ci podrażnia skórę to go już nie stosuj, szkoda cerę sobie pogarszać.A jeśli chodzi o te podskórne krosty to musiał byś się zapytać jakiejś dermatolog żeby coś doradziła bo ja niestety nie pomogę.Poszukaj tutaj wątków o podobnych problemach skórnych może tam znajdziesz odpowiedź.
Ja chyba kupie sobie ten Brevoxyl bo czytałam tutaj na wątkach że pomaga na te czarne zaskórniki, może mi nie podrażni tak tej skóry bo nie mam jej wrażliwej.

Pozdrawiam
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 07:06   #215
SaintIno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

"Przełamałem" się i zacząłem stosować Brevoxyl na całą twarz. Wtedy błędem było stosowanie Brevo na boki, a Effaclaru na czoło (działanie kremów się zmieszało czy coś, nie umiem tego wytłumaczyć). Teraz stosuję Brevoxyl raz dziennie, przed nałożeniem myję twarz żelem, a po nałożeniu i w ciągu dnia gdy czuję że skóra jest sucha kładę krem nawilżający Iwostinu. Wszystko się poprawia Jest lekkie podrażnienie i pieczenie, ale idzie wytrzymać. Zaskórniki po bokach schodzą, a na czole już nie mam ani 1 czerwonego punkciku

Elsi, co do "czarnych kropek" (wągrów) na nosie, Brevoxyl jest rzeczywiście super i zapewne Ci pomoże, bo mi zniknęły po 5 dniach

P.S
Tak się pochwalę jeszcze, że odkąd mam mniejszy trądzik wzrosła moja pewność siebie i poznałem śliczną dziewczynę z którą jestem od 2 tygodni

Pozdrawiam.
SaintIno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 11:21   #216
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

No to super cieszę się z tego , że jednak jak się człowiek weźmie za siebie i zacznie dbać o swoja skórę to potem widać efekty nie tylko na skórze twarzy ale i w życiu osobistym. Oby więcej chłopaków podobnych do Ciebie brało przykład, bo niektórzy wstydzą się albo nie interesują się pielęgnacją swojej skóry albo o zgrozo uważają że to nie męskie takie kremowanie się.

Pozdrawiam raz jeszcze P.S jednak kupie ten Brevek, dzięki.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 07:38   #217
Volvi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Effaclar K - i co poza tym?

Naczytałam się dużo pozytywnych rzeczy o tym kosmetyku, chcę zacząć go używać. Pytanie natomiast, czego oprócz niego stosować, od A do Z że tak to ujmę?
Jakie filtry są potrzebne?
Czego używać do standardowego mycia?
Czym uzupełniać taką codzienną pielęgnację.
itd.

PS. Sorry za takie, hm, ogólne pytanie ale jestem zielona w tych sprawach.
Volvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 07:59   #218
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Effaclar K - i co poza tym?

Cytat:
Napisane przez Volvi Pokaż wiadomość


PS. Sorry za takie, hm, ogólne pytanie ale jestem zielona w tych sprawach.
Korzystanie z wyszukiwarki, albo chociaż przejrzenie jednego działu nie boli: KLIK !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:45   #219
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Effaclar K - i co poza tym?

sama jestem ciekawa odpowiedzi na pytanie... nie ma nigdzie wypisane co i jak dla osób które zabawe z kwasami i filtrami dopiero zaczynaja...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:50   #220
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Effaclar K - i co poza tym?

Cytat:
Napisane przez Volvi Pokaż wiadomość
Naczytałam się dużo pozytywnych rzeczy o tym kosmetyku, chcę zacząć go używać. Pytanie natomiast, czego oprócz niego stosować, od A do Z że tak to ujmę?
Jakie filtry są potrzebne?
Czego używać do standardowego mycia?
Czym uzupełniać taką codzienną pielęgnację.
itd.

PS. Sorry za takie, hm, ogólne pytanie ale jestem zielona w tych sprawach.
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
sama jestem ciekawa odpowiedzi na pytanie... nie ma nigdzie wypisane co i jak dla osób które zabawe z kwasami i filtrami dopiero zaczynaja...
Z problemami związanymi ze stosowaniem Effaclaru to ja bym jednak polecała przenieść się na forum BU i poczytanie wątków, m.in. "Ocena pielęgnacji...", "opisy doświadczeń...", również wątek Effaclarowy, FILTROWY (przecież nikt Wam nie wymieni trzech filtrów idealnych... ) itp itd.

Myślę, że Wizażanki zawsze pomogą i doradzą, ale bez przesady, każdy musi trochę poczytać i chociaż w pewnym stopniu samemu zaplanować sobie program pielęgnacyjny. Myślę, że zakładanie kolejnych wątków z tak szerokimi pytaniami mija się z celem...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 08:20   #221
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Effaclar K - i co poza tym?

Nie zniechęcaj się.
Mnie także na początku pobytu tutaj odsyłano do wyszukiwarki.

Rzeczywiście jeżeli porządnie chcesz zabrać się za swoją skórę musisz nieco poczytać.
Nie tylko Wizaz w tym przypadku jest dobrym źródłem informacji.

Poniżej wątki, które nieco Cie naprowadzą:

Effaclar K zbiorczy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=effaclar
Kuracje kwasowo-retinoidowe:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...uracje+kwasowo
Ocena pielęgnacji początkujących:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+piel%EAgnacji
Nawilżanie podczas kuracji:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...odczas+kuracji
Filtry ochronne:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=filtry
Zasady stosowania filtrów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...kich+s%B3owach
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...kich+s%B3owach
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 14:01   #222
SaintIno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Stosuję Brevoxyl, i jak na razie jest ok. uzywam od miesiąca, podobno pełna kuracja trwa 3 miesiace, zobaczymy. Na razie jest raz lepiej, raz gorzej, ale do wytrzymania (w porównaniu z tym co miałem na początku to jest rewelacyjnie!)

Kończy mi się krem nawilżający i zastanawiam się czy któraś z Was moglaby polecić jakiś krem który dobrze nawilża i matuje i jest przeznaczony do skóry trądzikowej? Ważne, żeby nie zapychał, Iwostin dobrze się spisuje, ale chciałbym coś matującego.
Cena nie gra roli, może być coś z "wyższej półki".

Pozdrawiam Serdecznie!
SaintIno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:07   #223
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Hej pozwolisz, że znowu coś napisze Kupiłam Brevoxyl i jestem baaardzo zadowolona różnica kolosalna, nie zniknęły całkiem zaskórniki ale widocznie oczyścił że już tak się w oczy nie rzucają nie tylko ja widzę tą zmianę Owszem trochę wysusza ale nic po za tym. Z nawilżających kremów i matujących to znam działanie Effeclaru M bo akurat teraz go używam i jestem zadowolona świetnie matuje i nawilża te partie gdzie są suche.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:04   #224
SaintIno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Więc rozumiem że Effaclar M można spokojnie używać z Brevoxylem i nawilża dobrze nie zatykając porów?

Dzięki wielkie, wybiorę się jutro do apteki
SaintIno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:11   #225
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Brevka używam na noc a krem na dzień i mnie nie zatyka a gdyby tak było to by mi coś wyskakiwało(odpukać w niemalowane puk puk ) a nic takiego się nie dzieje. A oba kremy używam 2 tyg dopiero.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 22:52   #226
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

A słuchajcie. Tak sobie przeglądam wątek i się zastanawiam. Ja tradziku jako takiego chyba nie mam, ale ostatnio dużo różnych intruzów na czole i brodzie. Pomyślałam, że możnaby się zaopatrzyć chociaż w krem, ale jakie są szanse, że podrażni? Mam bardzo wrażliwą i suchą skórę, więc nie chciałabym przypadkiem zadziałać bardziej na niekorzyść. Ostatnio nawet ze znalezieniem dobrze nawilżajcego kremu mam problem Może nakładać niewielkie ilości punktowo? Czy działa też na czerwone plamki, przebarwienia, czy raczej nie?
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 23:06   #227
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Może nakładać niewielkie ilości punktowo? Czy działa też na czerwone plamki, przebarwienia, czy raczej nie?
O jaki krem pytasz?


Skoro masz wrażliwą i suchą skórę to Brevoxylu nie polecam a na punktowe wypryski w moim przypadku działa Davercin więc nie wiem co Ci polecić ja jak już wiesz mam skórę mieszaną i stosuję Effeclar M ale myślę, że sprawdziłby się on i też w Twoim przypadku.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 23:14   #228
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
O jaki krem pytasz?


Skoro masz wrażliwą i suchą skórę to Brevoxylu nie polecam a na punktowe wypryski w moim przypadku działa Davercin więc nie wiem co Ci polecić ja jak już wiesz mam skórę mieszaną i stosuję Effeclar M ale myślę, że sprawdziłby się on i też w Twoim przypadku.
Właśnie sama nie wiem, tzn wrzuciłam w wyszukiwarkę Brevoxyl i wyrzuciło mi jakąś pozytywną recencję, a w sumie to się pomyliłam bo miałam szukać o tym z tematu. Teraz widzę, że jest on raczej nie dla mnie (Effaclar, nie mam cery tłustej ani trądzikowej, chciałam tylko znaleźć coś na swoje 'syfki' i plamki, w każdym razie ciągle próbuję.) A SaintIno gratuluję, efekty są świetne

Poczytam też i o Davercinie
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 23:21   #229
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Davercin jeśli dobrze mi siostra powiedziała to antybiotyk, na miejscowe wypryski działa nie tylko u mnie ale też u moich domowników
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 23:27   #230
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Effaclar K krem + żel naraz?

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
Davercin jeśli dobrze mi siostra powiedziała to antybiotyk, na miejscowe wypryski działa nie tylko u mnie ale też u moich domowników
Dzięki, pomyślę nad nim
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:22   #231
emynia
Raczkowanie
 
Avatar emynia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 38
Dot.: Effaclar K a opalanie

tez bym chciala podpiac sie pod te pytanie czy chociaz na chwilke mozna wystawic buzke na sloneczko uzywajac tego kremu effaclar k tylko na noc ? Albo czy chodzac na solarium i wylanczajac lampy na twarz nic sie nie stanie ??
__________________
emynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:18   #232
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Effaclar K a opalanie

Myślę,że powinnaś używać kremu z wysokim filtrem stosując Effaklar K nawet na noc,w przeciwnym razie możesz nabawić sie przebarwień
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:17   #233
A.Gu$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Effaclar K a opalanie

wysoki filtr tzn? ja mam krem o spf15 ale to chyba nie wystarczy prawda?
A.Gu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 18:13   #234
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Effaclar K a opalanie

SPF 50 jeśli stosujesz na dzien t\kwasy np Effaklar K,jeśli nie to mysle że SPF 30 wystarczy
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:56   #235
Kacajka
Przyczajenie
 
Avatar Kacajka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Effaclar i przesuszona skóra...

Tak jak tradycja nakazuje przeszukałam forum ale informacji odpowiednich nie znalazłam. Postanowiłam więc założyć ten wątek i prosić o pomoc, może ktoś ma doświadczenie z tymi kosmetykami. Otóż tydzień temu zakupiłam zestaw LRP Effaclar, żel, tonik i krem Eff. K. Moja cera przedtem to była tragedia. Nie mam problemów z trądzikiem w tak wielkim wymiarze. Po prostu cera okropnie zanieczyszczona, pomimo sumiennego jej oczyszczania przeróżnymi żelami, zaskórnik na zaskórniku, grudki, pryszcze niewielkie ale szpecące, błyszczenie, nierówna powierzchnia i koloryt. Sięgnęłam po te kosmetyki w nadziei na poprawę tego stanu i rzeczywiście, zauważyłam po paru dniach poprawę, skóra odżyła trochę i wyglądała na zdrowszą. Ale wczoraj po wieczornym oczyszczaniu zauważyłam, że cera jest strasznie sucha i ściągnięta, pod brodą zaczęła się łuszczyć. Efekt utrzymuje się do dzisiaj, i na poprawę nie liczę. Dlatego chciałabym prosić o pomoc. Co zrobić Nie chcę odstawiać tych kosmetyków bo widzę, że działanie oczyszczające mają. Ale nie chcę też ściągać sobie płatów skóry z twarzy Myślałam nad zakupem kremu Effaclar H, który by ją nawilżył i złagodził te podrażnienia, i jednocześnie używać tego na noc, a Eff. K nadal na dzień. Czy taki zestaw nie kolidował by ze sobą? Czy może macie jakieś pomysły ciekawe co zrobić? Z góry dziękuję za pomoc...
Kacajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 23:54   #236
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Effaclar i przesuszona skóra...

A czy tan krem to Effaclar K(z kwasami) czy ten drugi? Bo z tego co pamiętam, to sa ich dwa rodzaje.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:58   #237
Kacajka
Przyczajenie
 
Avatar Kacajka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Effaclar i przesuszona skóra...

Effaclar K, właśnie ten z kwasami
Kacajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:47   #238
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Effaclar i przesuszona skóra...

Eff. K na dzien to tragiczny pomysl!!! Kwasow na dzien nie nakladamy, bo skonczy sie to przebarwieniami :/ Ja rowniez uzywam kwasow (Lysanel) i od przesuszenia skory ratuje mnie rewelacyjny zel-krem firmy Korres (http://sephora.com/browse/product.jh...ategoryId=5715) - swietnie likwiduje suche skorki, wygladza buziaka i zupelnie nie jest tlusty!!!
Ogolnie uwazam, ze skora przesuszyla Ci sie, bo troche za mocno ja potraktowalas - zel, tonik oraz krem z serii Eff. w komplecie, bez dodatkowego nawilzenia to raczej ciezkie zadanie dla skory ... Moze troszke zwolnij i przywroc skorze rownowage?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:49   #239
Kacajka
Przyczajenie
 
Avatar Kacajka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Effaclar i przesuszona skóra...

Hmm... To może na noc Effaclar a na dzień kuracja nawilżająca? Pomoże? Czy nie da się tego ze sobą pogodzić?
Kacajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:55   #240
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Effaclar i przesuszona skóra...

Nie znalazłaś informacji, a szukałaś, to ciekawe bardzo. W dziale Biochemia jest osobny wątek dotyczący Effaclaru K, osobny o kwasach, osobny o nawilżaniu - no ogrom informacji. Chyba zaczynam być naprawdę za karami za niekorzystanie z wyszukiwarki (nie kłam, ze szukałaś, bo NIE szukałaś).

Effaclaru K nie należy nigdy stosować na dzień. Stosuje się go na noc, na dzień należy stosować krem nawilżający z filtrem co najmniej 40 - w lecie; dodatkowo co 2 lub 3 noc należy sobie robic przerwę i zamiast Effaclaru stosować krem nawilżający - z najabardziej popularnych Humektan, krem Babydream z cynkiem, kremy z serii AA lub iwostin, z droższych Effaclar H, HOL Avene, Xerial 5.

I korzystanie z wyszukiwarki jest przypominam obowiązkiem każdego użytkownika.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.