Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 08:36   #3421
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

MagJuś mam tą http://www.theshadesofu.com/2009/10/...ecay-book.html
Pierwszy rząd cieni jest genialny.
Zaszalałaś z zakupami


A mój sposób na magisterkę to było czytanie artykułów na konkretny temat a potem odkładanie ich i pisanie własnymi słowami. Jak publikacje mamy ciągle przed soba to ciężko sklecić własne zdanie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2010-01-22 o 08:40
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 08:57   #3422
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hosenuś, zarzuciłabyś jakimś zdjeciem aliena i tej szkatułki i balsamu, jestem ciekawa jak wygląda
Co do e-torebek, to jakoś mnie nie kręcą. Tzn. ładne są ale dla mnie torebka musi mieć "to coś"!
Jak przyjdą Ci meteorytki to daj znać czy wszystko z nimi ok i namiary na sprzedajacego.
Kupilam ten zestaw: http://www.allegro.pl/item870440381_...alsam100m.html


To nie jest szkatułka, tylko takie wrażenie moze robić - jest z tektury, ale jest ona twarda, mocna, pudełko jest porzadnie wykonane. Po usunieciu tej nakładki w której sa perfumy i balsam robi się sporo miejsca. No i to zamknięcie - "szpikulec" wkładany w zlote gumki.

E-torebki: wiele mi się podoba, ale zwracam uwage na takie rzeczy jak już pisałam - czy jest zamek, czy jest on wszyty do końca. Jeśli nie - to nic mnie nie przekona

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Twilę ma moja siostra tylko w tym drugim, niedostępnym już zestawieniu kolorów. Ogólnie torebka wygląda fajniej na żywo niż na tych fotkach, chociaż jak na noszenie jej jako kopertówkę jak dla mnie jest za duża. Sprawdź sobie jej wymiary dokładnie, żebyś się nie rozczarowała.
Jako kopertówki nie miałabym zamiaru jej nosić, tak tylko informacyjnie napisałam, że możliwośc jest. Ciekawa jestem tej krótkiej rączki

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A chyba że tak. Ale narzucone czy nie narzucone, ambitne bez wątpienia. Nie wiem czy dałabym radę pisać tak z niczego.
A ta roślinka to jak się zwie w ogóle?
Erica andevalensis
Może w ciągu tych 5 lat od obrony lic coś się pojawiło na jej temat

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wiem, że można dorobić dziurki i wchodzi na ramię. Wszystkie foty z wątku wyoglądałam dokładnie, pozapisywałam na dysku i w ogóle. Ale ciągle nie mogę się zdecydować. Mam wrażenie, że na niektórych zdjęciach dziwnie się układa pod obciążeniem. Jak jest wypchana tak prawie na maxa wygląda ok, prawie pusta też ok, ale coś mi się zdaje, że jakby włożyć do niej butelkę 1,5l albo jakąś przepastną książkę, to tylko dno się ugnie w tym jednym miejscu. Popraw mnie jeśli się mylę, jak już ją dorwiesz w swoje ręce.
A Ana też jest piękna, czarna szczególnie
Dziś dostanę więc poeksperymentuję

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jutro czeka mnie bardzo poważna rozmowa z TŻem, przeraża mnie to wszystko..
No ale nie chcę pisać o tym tak publicznie.
<przytul>
Poważna rozmowa nie zawsze oznacza smutne i przykre skutki

Pierwszy raz od X czasu nie mam pomalowanych paznokci Podkarmie je przez kilka dni odżywką, bo coś się miękkie i słabe zrobiły
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:57   #3423
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dobry

Zaraz nadrobię, bo jestem u rodziców na weekend i mogę się trochę polenić No i przede wszystkim przemyśleć trochę spraw, na odległość jest zawsze łatwiej...

Ostatnio zgrzeszyłam tylko żelami w TBS, o czym już chyba pisałam i mam niestety ochotę na coś jeszcze, więc promocjo trwaj

Poza tym kupiłam ten nowy podkład Burżuja, mam nadzieję, że będzie mi służył przynajmniej tak samo dobrze jak 10 HSE
I nie powiem już kto zmusił moją łapkę do kliknięcia paletki Benefitowej z Hoolą, Dallasem i Coralistą
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:06   #3424
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Panicznie boję się igieł.
Ja też! Nie jestem sama...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Snow, wszystkiego najlepszego z okazji imienin! dużo kosmetycznych i nie-kosmetycznych prezentów, dużo zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń

Dziękuję kochana

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kliknęłam meteoryty Gold Temptation Zarzekałam się, że już nic nie będe zamawiać przez Allegro ale jakoś nie wyszło ... Widac ja nie uczę się na błędach Zamówiłam ze sklepu, więc mam nadzieje, że będzie oryginał
Och one są piękne , mam ich jeszcze całkiem sporo z odsypki, którą dostałam kiedyś od Zizou. Bardzo podoba mi się efekt, jaki dają.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
MagJuś mam tą http://www.theshadesofu.com/2009/10/...ecay-book.html
Pierwszy rząd cieni jest genialny.
Rewelacyjna paletka

---

Piszecie o zużywaniu - mi idzie całkiem dobrze. Lada moment wyrzucę kolejny pusty słoiczek po kremie, kończę też maskę do włosów, kilka miniatur z TBSu. Najgorzej idzie mi ze smarowidłami do ciała - tych mam całe mnóstwo i wiekszość jeszcze nieużywana...


Trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższy tydzień, ok? Nie chcę mówić, o co chodzi, żeby nie zapeszyć, ale każde wsparcie się przyda
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:14   #3425
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dobry

uwielbiam to uczucie gdy wstaję rano(o 10) a za oknem świeci słońce od razu jest przypływ pozytywnej energii i dzień wydaje się piękniejszy.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ostatnio zgrzeszyłam tylko żelami w TBS, o czym już chyba pisałam i mam niestety ochotę na coś jeszcze, więc promocjo trwaj
O tak, bo chcę jeszcze masło. Balsamy okazały się za lekkie i zupełnie nie dają rady mojej suchej skórze na nogach... Chyba z jednym się rozstanę

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poza tym kupiłam ten nowy podkład Burżuja, mam nadzieję, że będzie mi służył przynajmniej tak samo dobrze jak 10 HSE
Były już pierwsze testy? Jestem go bardzo ciekawa. Napisz proszę jak wypada w porównaniu z 10HSE.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższy tydzień, ok? Nie chcę mówić, o co chodzi, żeby nie zapeszyć, ale każde wsparcie się przyda
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:32   #3426
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dobry

Zaraz nadrobię, bo jestem u rodziców na weekend i mogę się trochę polenić No i przede wszystkim przemyśleć trochę spraw, na odległość jest zawsze łatwiej...

Poza tym kupiłam ten nowy podkład Burżuja, mam nadzieję, że będzie mi służył przynajmniej tak samo dobrze jak 10 HSE
Hej hej
Też czekam na relację z podkładu, lubię 10 HSE i chętnie bym spróbowała ichniejszych innych. A jak kolory, są jasne

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też! Nie jestem sama...

Trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższy tydzień, ok? Nie chcę mówić, o co chodzi, żeby nie zapeszyć, ale każde wsparcie się przyda
Zastrzyki, pobieranie krwi to moja trauma. Nie robię nawet badań, bo panicznie się boję igieł...

Trzymam mocno
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:01   #3427
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

snow, trzymam kciuki

Chyba wyjdę dziś wcześniej z pracy Jeszcze czekamy tylko na telefon od szefowej i jak załatwimy jedną sprawę to może nie będziemy musiały z koleżanką siedzieć do 16.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 11:20   #3428
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No i przede wszystkim przemyśleć trochę spraw, na odległość jest zawsze łatwiej...
coś się stało?
Cytat:
Napisane przez karolina1985
Ostatnio zgrzeszyłam tylko żelami w TBS, o czym już chyba pisałam i mam niestety ochotę na coś jeszcze, więc promocjo trwaj
No i ja też zgrzeszyłam jednak tzn. wyłudziłam na kimś masło borówkowe. Miała któraś z Was?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższy tydzień, ok? Nie chcę mówić, o co chodzi, żeby nie zapeszyć, ale każde wsparcie się przyda
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2010-01-22 o 12:01
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:28   #3429
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana

Piszecie o zużywaniu - mi idzie całkiem dobrze. Lada moment wyrzucę kolejny pusty słoiczek po kremie, kończę też maskę do włosów, kilka miniatur z TBSu. Najgorzej idzie mi ze smarowidłami do ciała - tych mam całe mnóstwo i wiekszość jeszcze nieużywana...

Trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższy tydzień, ok? Nie chcę mówić, o co chodzi, żeby nie zapeszyć, ale każde wsparcie się przyda
Oj, ja zapomniałam o życzonkach- wszystkiego dobrego

Mi też się raczej wszystko zużywa ładnie, poza właśnie smarowidłami do ciała- od jesieni na wannie leżą: oliwka babydream, intensywny krem Dove oraz balsam rozświetlający Dove kremu uzywam po troszku na łydki, daje radę ale nie chce mi się za często Z niepotrzebnych kosmetyków w styczniu przybyło 3 sztuki więc źle nie jest

Trzymamy trzymamy, za mnie tez trzymajcie i nie ma prawa mnie tu być częściej niż raz dziennie!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba wyjdę dziś wcześniej z pracy Jeszcze czekamy tylko na telefon od szefowej i jak załatwimy jedną sprawę to może nie będziemy musiały z koleżanką siedzieć do 16.
Ja pomaluje pazurki (żółtym Essie i na niego goshowy Rainbow ) i znikam do nauki, a wieczorem idę z mamą do teatru

Miłego dzionka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:59   #3430
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poza tym kupiłam ten nowy podkład Burżuja, mam nadzieję, że będzie mi służył przynajmniej tak samo dobrze jak 10 HSE
I nie powiem już kto zmusił moją łapkę do kliknięcia paletki Benefitowej z Hoolą, Dallasem i Coralistą
Coralistę mam dziś na policzkach; jest bardziej różowy i mniej złoty niż ten co masz z MACa, ale myślę, że powinien Ci się spodobać.
Daj znać jak ten podkład się sprawuje, bo ostrzę sobie na niego pazurki
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Rewelacyjna paletka
Dzięki, cienie są świetnej jakości, porównywalne z moim ukochanym MACie, mega napigmentowane.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:59   #3431
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższy tydzień, ok? Nie chcę mówić, o co chodzi, żeby nie zapeszyć, ale każde wsparcie się przyda
jasne
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No i ja też zgrzeszyłam jednak tzn. wyłudziłam na kimś masło borówkowe. Miała któraś z Was?
borówkowe? a to nowa seria jakaś? brzmi świetnie
ja u nas widziałam tylko żurawinowe - nawet fajne, ale bardzo jestem ciekawa tej borówki, napisz coś jak poużywasz

edit: Karolina, ja też jestem ciekawa tego podkładu, 10 Hours Sleep Effect mi bardzo pasował, masz najjaśniejszy odcień?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-01-22 o 12:01
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 12:04   #3432
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dziękuję dziewczyny za wszelkie słowa otuchy.
Zobaczymy jak dziś się rozmowa potoczy (TŻ ma przyjechać wieczorem), obyśmy doszli do kompromisu.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:25   #3433
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Organzzo no nie wiem czy ono jest nowe, ma niebieskie opakowanie i nazywa się blueberry ja widziałam je pierwszy raz ale pachnie obłędnie takimi słodkimi borówkami ze śmietaną i też było przecenione na 33zł... to wzięłam a co
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:27   #3434
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Organzzo no nie wiem czy ono jest nowe, ma niebieskie opakowanie i nazywa się blueberry ja widziałam je pierwszy raz ale pachnie obłędnie takimi słodkimi borówkami ze śmietaną i też było przecenione na 33zł... to wzięłam a co
aa, to w KWC jako jagodowe https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ory-suchej.htm to widziałam Hosenka je chyba miała
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-01-22 o 12:39
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:27   #3435
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Dziękuję Przydały się Zaliczyłam dzisiejsze ćwiczenia, w piątek mam iść tylko dopytanie z 2 działów, udało się tylko mnie i jeszcze jednej osobie z grupy. Ale jestem z siebie dumna, nie lubię tej prowadzącej, ludzie chodzą do niej po 4 razy zaliczać ćwiczenia a i tak odsyła ich dalej Drugi egzamin też zaliczony.

Idę zjeść, wykąpać się i spać
gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też! Nie jestem sama...





Trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższy tydzień, ok? Nie chcę mówić, o co chodzi, żeby nie zapeszyć, ale każde wsparcie się przyda
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Hej hej
Zastrzyki, pobieranie krwi to moja trauma. Nie robię nawet badań, bo panicznie się boję igieł...
ja też jeszcze do niedawna miałam traumę związaną z pobieraniem krwi i tego typu rzeczami (nieraz już zemdlałam), ale teraz tak często jestem "kłuta", że przywykłam do tego i mnie to już nie rusza - ostatnio byłam na badaniu krzywej cukrowej (czy jakoś tak to się nazywa) i w ciągu 2 godzin 3 razy krew miałam pobieraną...

i również kciukam!!

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wszelkie słowa otuchy.
Zobaczymy jak dziś się rozmowa potoczy (TŻ ma przyjechać wieczorem), obyśmy doszli do kompromisu.
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:19   #3436
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi też się raczej wszystko zużywa ładnie, poza właśnie smarowidłami do ciała- od jesieni na wannie leżą: oliwka babydream, intensywny krem Dove oraz balsam rozświetlający Dove kremu uzywam po troszku na łydki, daje radę ale nie chce mi się za często Z niepotrzebnych kosmetyków w styczniu przybyło 3 sztuki więc źle nie jest
Mi balsamy, szampony i żele pod prysznic schodzą najszybciej. Balsamy to tak 2 na miesiąc, a szampon i żel jeden na miesiąc. Nie wytrzymałabym tyle czasu z tymi samymi balsamami, lubię mieć wybór i często je zmieniać

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
gratulacje!!

Jak się czujecie? Nie pamiętam czy już mówiłaś, może przeoczyłam, ale kiedy będziemy ciociami?

Używała któraś z Was tych ampułek Radicala: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...st-wlosow.htm?
Robię zamówienie mamie i zastanawiam się czy sobie ich nie dobrać w DOZie. W sumie mają całkiem niezłe opinie, a efekt ich działania widziałam na żywo, bo moja współlokatorka ich używała w tamtym roku i w połączeniu z Merz Special włosy rosły jej błyskawicznie! Farbowała włosy na blond i po miesiącu miała ciemny odrost jakby u fryzjera nie była pół roku
Od obcięcia moich włosów mija już prawie 2 miesiące i trochę tęskni mi się za tamtą długością, no ale teraz mam ledwo do ramion, a wtedy miałam do talii prawie, więc sobie poczekam kilka lat aż mi odrosną Ale jakbym im pomogła Waxem zagranicznym i tymi ampułkami to może byłoby szybciej
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:40   #3437
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
aa, to w KWC jako jagodowe https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ory-suchej.htm to widziałam Hosenka je chyba miała
Tak, miałam, ale nie pamiętam skąd Z Allegro, czy w UK kupilam? W kazdym bądź razie dawno temu, ze 2 lata chyba.
I nie pamietam też, co z nim zrobilam - chyba sprzedałam
(w ogóle to zapomniałam że je miałam )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:49   #3438
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dzięki za kciuki rzyrafko A Ty też styczniowa? Jak tak, to wszystkiego najlepszego, jak nie, to też wszystkiego najlepszego

Hosenko z tego, co pamiętam, kupiłaś je w UK i sprzedałaś na Allegro
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:50   #3439
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hosenko to czy jest dobre pewnie też nie pamiętasz?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 14:13   #3440
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hosenko z tego, co pamiętam, kupiłaś je w UK i sprzedałaś na Allegro
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko to czy jest dobre pewnie też nie pamiętasz?
Hahaha
Chyba rzeczywiście kupiłam w UK
Skoro nie pamiętam skad miałam i że w ogóle miałam i skoro sprzedałam to widocznie mniw nie zachwycilo.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hosenko z tego, co pamiętam, kupiłaś je w UK i sprzedałaś na Allegro
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko to czy jest dobre pewnie też nie pamiętasz?
Hahaha
Skoro nie pamiętam skad miałam i że w ogóle miałam i skoro sprzedałam to widocznie mnie nie zachwycilo.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:48   #3441
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dziewczyny! Dostałam pracę! )))
Rozmawiałam dziś z szefem. I zostaję tam na prowizji, czyli doprowadzę do końca klientów, których obecnie obsługuję (ale to brzmi) i jak zdobędę nowych to też dostanę z tego prowizję. Powiedział, że przez ok 2 miesiące nie będzie nikogo szukał na moje miejsce, że jak tam mi się nie powiedzie to mogę wrócić. W sumie dobrze mieć asekurację.
Cieszę się bardzo!
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:55   #3442
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość

Jak się czujecie? Nie pamiętam czy już mówiłaś, może przeoczyłam, ale kiedy będziemy ciociami?
hey hey!
u nas wszystko OK!! czujemy się dobrze, chociaż plecy czasami mi się zaczynają buntować od dodatkowego obciązenia... a ciociami będziecie planowo za 3 miesiące

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Dostałam pracę! )))
Rozmawiałam dziś z szefem. I zostaję tam na prowizji, czyli doprowadzę do końca klientów, których obecnie obsługuję (ale to brzmi) i jak zdobędę nowych to też dostanę z tego prowizję. Powiedział, że przez ok 2 miesiące nie będzie nikogo szukał na moje miejsce, że jak tam mi się nie powiedzie to mogę wrócić. W sumie dobrze mieć asekurację.
Cieszę się bardzo!
no to gratuluję, że udało się jakoś sprawę załatwić i teraz sprawy potoczą się lepiej


fajnie, że już weekend! nareszcie będzie można sobie troszkę poleniuchować, chociaż w domu masa sprzątania, to TŻ nie pozwala mi się teraz przemęczać i wszystko chce robić za mnie... nie powiem, fajnie tak
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:59   #3443
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

off-wietrzko ah dzidzi będzie )
w tym podnieceniu chyba zbyt mało zrozumiale napisałam. dostałam nową pracę, na cały etat. cieszę się bardzo. a w tej co jestem do dzisiaj, w agencji reklamowej, zostaję na prowizji tylko. no.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:01   #3444
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Były już pierwsze testy? Jestem go bardzo ciekawa. Napisz proszę jak wypada w porównaniu z 10HSE.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Hej hej
Też czekam na relację z podkładu, lubię 10 HSE i chętnie bym spróbowała ichniejszych innych. A jak kolory, są jasne
Testy prawdopodobnie w ndz.,bo nie chcę otwierać zanim nie skończę 10HSE no i nie zabrałam go do rodziców.
Oczywiście opiszę wrażenia
Kolor wzięłam najjaśniejszy, 51 Nie wiem czy nie lepszy byłby 52, ale mam jeszcze 73 10 HSE od Sleepy (), więc będę mieszać jak do tej pory z 71-ką z 10 HSE.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
coś się stało?
Mam przemyśleć swoje oczekiwania...Nic innego nie robię od kilku dni

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Coralistę mam dziś na policzkach; jest bardziej różowy i mniej złoty niż ten co masz z MACa, ale myślę, że powinien Ci się spodobać.
Daj znać jak ten podkład się sprawuje, bo ostrzę sobie na niego pazurki
Różowy?Myślałam,że bardziej w łososia,pomarańcz idzie, bo w ciemno brałam
No ale skoro mówisz,że będę zadowolona to Ci wierzę
Oczywiście dam znać.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
edit: Karolina, ja też jestem ciekawa tego podkładu, 10 Hours Sleep Effect mi bardzo pasował, masz najjaśniejszy odcień?
Tak, najjaśniejszy Mam nadzieję,że się nie zawiodę, bo z 10HSE jestem b.zadowolona

No i zgrzeszyłam żelem Nivea Sun Melon...Dziwne, że taki letni zapach wychodzi w zimie
B.lubię z tej samej serii ten limonkowy z trawą cytrynową, więc mam nadzieję, że i ten będzie fajny.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2010-01-22 o 16:03
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:17   #3445
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Dostałam pracę! )))
super! gratuluję
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Tak, najjaśniejszy Mam nadzieję,że się nie zawiodę, bo z 10HSE jestem b.zadowolona
wygląda pięknie jasno na fotce poglądowej

Karolina, mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży
a Twój podpis.. do 30.11 nic Ci się nie powieli?

ale ziąb, przemarzłam tak, że nie czuję kończyn
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-01-22 o 16:19
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:34   #3446
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wygląda pięknie jasno na fotce poglądowej

Karolina, mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży
a Twój podpis.. do 30.11 nic Ci się nie powieli?


Mam nadzieję A tak serio po prostu tak rzadko tu ostatnio bywam,że zapomniałam zmienić podpis
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:34   #3447
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

bossy gratulacje! Wiedziałam, że będzie dobrze


Jutro rano zaczynam akcję odtruwania
Pisałam Wam jakiś czas temu, że na brodzie mam jakieś dziwne uczulenie. Dumałam dziś cały dzień skąd mi się to wzięło i podejrzewam, że to na 99% wina jakiegoś jedzenia (bo żadnych nowych kosmetyków do twarzy nie używam, więc wykluczam całą tą "chemię" ), ale nie mam pojęcia co mi tak szkodzi. Nie mniej jednak przez weekend mam zamiar oczyścić trochę organizm i ograniczyć przez pewien czas ostre przyprawy (postaram się nawet zwykłego pieprzu nie używać), nie pić Pepsi i nie jeść fast-foodów. Mam nadzieję, że mi przejdzie, bo póki co cały czas wygląda to okropnie, jak jakiś liszaj Miałam parę lat temu coś podobnego, ale koło nosa i było to spowodowane właśnie niezdrowym odżywianiem (pani dermatolog zakazała mi czekolady, ostrych przypraw itp. i wtedy mi przeszło).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:04   #3448
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki rzyrafko A Ty też styczniowa? Jak tak, to wszystkiego najlepszego, jak nie, to też wszystkiego najlepszego
Hehe, kwietniowa, ale dzięki
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
w tym podnieceniu chyba zbyt mało zrozumiale napisałam. dostałam nową pracę, na cały etat. cieszę się bardzo. a w tej co jestem do dzisiaj, w agencji reklamowej, zostaję na prowizji tylko. no.
No to świetnie, i fajnie, że dogadałaś się z tym szefem- może jak Cie zabraknie to dopiero zobaczy co stracił i zaproponuje dużo lepsze warunki żebys wróciła No chyba, ze w nowym miejscu będzie fajniej. W tej samej branży?
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No i zgrzeszyłam żelem Nivea Sun Melon...Dziwne, że taki letni zapach wychodzi w zimie
B.lubię z tej samej serii ten limonkowy z trawą cytrynową, więc mam nadzieję, że i ten będzie fajny.
Ja nie lubię go, a Sun melon to już orzypadkiem nie było kiedyś? Kojarzy mi się nazwa
Wiem, miałam tu nie wchodzić już dziś, ale postanowiłam wkleić pomalowane pazurki na odpowiedni wątek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:11   #3449
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hdkiem nie było kiedyś? Kojarzy mi się nazwa
Jest na pewno Melon Fresh, Sun Melon nie widziałam nigdy no i ma naklejkę new
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:29   #3450
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję A tak serio po prostu tak rzadko tu ostatnio bywam,że zapomniałam zmienić podpis
ach, myślałam, że to nowy podpis

Isa, na pewno Ci dobrze zrobi rezygnacja z chipsów, napojów gazowanych itd..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.