Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 12:10   #4381
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja z kolei uczę się przepisów drogowych wieczorami miałam kurs, dziś ostatni raz - jak zdam ten wewnętrzny egzamin, to będę mogła zapisać się na jazdy, trochę się denerwuję
trzymam kciuki!!

Hosenko, ode mnie też życzonka wszystkiego co najlepsze!!!

ale mnie dziś boli głowa - masakra! właśnie wypiłam kawkę i czekam na reakcję, jak mi za chwilę nie przejdzie, to chyba tabletkę będę musiała wziąć...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:19   #4382
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Estella moja mama nie używa tuszu w ogóle Ale dałaś mi do myślenia co do kremów, bo zaczęłam teraz stosować emulsję z Avonu na zmarszczki(z tym, że nie daję jej pod oczy, ale w nocy jednak może się zetrzeć trochę z twarzy w poduszkę i powędrować w okolice oczu), albo może to być wina kremu pod oczy też z Avonu, bo go nie używałam gdzieś z miesiąc czasu i zaczęłam kilka dni temu znów
Krem pod oczy uwielbia migrować do oka
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:20   #4383
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam ten tusz i jest całkiem fajny
A to serum jest wodniste?
Mi się po pierwszym teście średnio podoba, no ale mam nadzieję, że będzie lepiej z czasem.
Serum ma wodnistą konsystencję. Ciekawa jestem, jak będzie w działaniu z nim, stosuję od wczoraj.

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
ale mnie dziś boli głowa - masakra! właśnie wypiłam kawkę i czekam na reakcję, jak mi za chwilę nie przejdzie, to chyba tabletkę będę musiała wziąć...
Mnie też okropnie dziś boli głowa. To już chyba 3-ci dzień z rzędu kiedy budzę się z bólem głowy, okropność.


Wszystkiego najlepszego Hosenko
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:54   #4384
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Krem pod oczy uwielbia migrować do oka
Być może to właśnie główny winowajca. Nie będę go na noc dziś nakładać

Z tymi bólami głowy to i ja się mogę dopisać. Może to na zmianę pogody, bo w Krakowie strasznie dziś wieje. Aż mi tu huczy w oknach.
A jeszcze się wkurzać w tej pracy dziś muszę na głupie biurowe sprzęty
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:55   #4385
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się po pierwszym teście średnio podoba, no ale mam nadzieję, że będzie lepiej z czasem.
Serum ma wodnistą konsystencję. Ciekawa jestem, jak będzie w działaniu z nim, stosuję od wczoraj.
Trochę szkoda, bo uwielbiam ciężkie kremy pod oczy. Bardzo trudno taki kupić. Oprócz Clinique'a All About Eyes Rich znalazłam jeszcze przypadkiem Strivectin. A cała reszta to leciutkie kremy :/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:24   #4386
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko najlepszego

ja nadal uwielbiam kermuren do twarzy. pod oczy, na szyję. wszędzie!
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:37   #4387
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
ale chodzi Ci o starszą wersję tych mineralnych, czy tych jeszcze starszych Garnierów "zwykłych"? Bo tamtych to ja wcale nie używałam - na pierwszą Garnierkową kulkę skusiłam się jak weszły te mineralne...
Mówię o tych mineralnych. Nawet nie wiem czy wcześniej były jakieś inne antyperspiranty z Garniera

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Hosenko wrzucam for you zdjęcia lakieru Ori z wczoraj. W weekend zrobię lepsze i zamieszczę na blogu
On nie jest taki rażący, na zdjęciu z lampą wyszedł jak żarówa. Całkiem przekłamało odcień.
Kolorek bardzo fajny
A mi chodziło o klasyczne lakiery Ori, nie te Visions, tych daaawno nie miałam, a tak z 10lat temu to jakością nie powalały

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja dziś wyszłam na pocztę, wracam, nikogo nie ma, a nie mogę otworzyć drzwi poleciałam po sąsiada, ale też sobie nie poradził.. pojechałam do punktu, gdzie dorabiają klucze, ale facet powiedział, że to bez sensu, bo skoro mój jest w którejś części wytarty i nie otwiera, a on dorobiłby identyczny, który też by nie otwierał....
na szczęście tata przyjechał i mi otworzył, muszę znów jechać - tym razem dorobić jego klucz.. ale na razie boję się wychodzić w obawie, że znów coś się zablokuje - poczekam na TŻ i pojedziemy
Wiem, co przeżywasz, bo też miałam podobną akcję kiedyś, tyle tylko, że nie mogłam otowrzyć sklepu rodziców. Rodzice byli na urlopie, a ja zastępowałam ich sama, no i jak wyszłam kupić sobie coś do jedzenia, tak sklepu nie otworzyłam przez najbliższe 2godz., dopiero ślusarz naprawił zamek. W sumie to nie wina zamka była, a drzwi, które opadły od ciągłego nagrzewania przez słońce, ale fakt faktem, że miałam potem stracha jak je zamykałam.

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba muszę do was dołączyć. Mam nadzieję że znajdę tutaj wsparcie dla moich ciągłych "musze to mieć" kosmetycznych. Teraz mam faze na lakiery!
Witamy
Tylko wiesz, my tu nic nie obiecujemy, żeby potem nie było

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Krem pod oczy uwielbia migrować do oka
A nawet i takim do twarzy się to zdarza, już filtrom w szczególności. Nawet nakładanym w odległości 2-3cm od oczu.
Mnie też ostatnio coś drażni i piecze i nie mogę rozgryźć co Kupiłam sobie żel z FlosLeku pod oczy, ale póki co też nie za bardzo pomaga. Coś czuję, że winowajcom będzie znów tusz, znów L'Oreal A szkoda, bo podpasował mi ten Collagen.

*************
Jakaś nie do życia ostatnio jestem. Śpię aż za długo, a i tak nie mam siły, nie mówiąc już o wyglądzie Wczoraj co prawda w końcu zrobiłam tą nową fotkę do CV, ale nie powiem, żebym była zachwycona. W pewnym momencie to już w ogóle miałam nigdzie nie iść, bo nic mi się nie podobało - ani włosy, ani makijaż ani ciuchy, no ale jak mus to mus. Potem się tylko męczyłam z instalacją HP 3w1, żeby zeskanować tą fotę, bo fotograf za zgranie jej na cd zażyczył sobie aż 10zł Nasz HP od dawna nie chciał już współpracować z żadnym kompem, przynajmniej jeśli o drukowanie chodzi, ale ze skanowaniem jakoś poszło. Tyle tylko, że nawet nie miałam czasu wysłać kolejnych CV. Jakaś taka zabiegana ostatnio jestem, że mimo iż mniej pracuję, to czasu brakuje jeszcze bardziej
Mam nadzieję, że dzisiaj dostanę już moje witaminki dla kobiet z żeńszeniem i innymi bajerami, bo kiedyś jak je brałam, to naprawdę dobrze się czułam, a teraz nawet duża dawka ćwiczeń nie pomaga. Energii brak.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 14:09   #4388
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa a jakie to witaminy? faktycznie chyba już jesienna aura szaleje, bo ja też ostatnio ledwo mogę się dobudzić i każda czynność mnie dwa razy bardziej męczy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 14:33   #4389
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
Hosenko, ode mnie też życzonka wszystkiego co najlepsze!!!

ale mnie dziś boli głowa - masakra! właśnie wypiłam kawkę i czekam na reakcję, jak mi za chwilę nie przejdzie, to chyba tabletkę będę musiała wziąć...
Dziękuje

A kawa to chyba niezbyt dobra na ból głowy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego Hosenko
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Hosenko najlepszego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 14:39   #4390
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Witam po powrocie z Cypru

To były dwa cudowne tygodnie których nie zapomnę nigdy ....
Dwa tygodnie które pod wieloma względami zmieniły całe moje myślenie o życiu ....

Pojawiło się wiele wątpliwości co do mojej dalszej przyszłości i nie wiem jaką drogę wybrać ...
Mam taki mętlik w głowie jakiego nie miałam nigdy i to w każdej sferze życia

Ale było cudownie
Jeszcze czuję promienie słońca i piasek pod stopami ... ach ....
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 16:05   #4391
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Vibesiu miło Cię widzieć. Mam nadzieję, że wypoczęłaś
Mam nadzieję, że ten mętlik to nic złego

Czy Wam też forum się nie ładuje do końca? Nie widzę avków, emotek...i strasznie Wizaż muli.


__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 18:40   #4392
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mówię o tych mineralnych. Nawet nie wiem czy wcześniej były jakieś inne antyperspiranty z Garniera
aha. ale to też nie mam jeszcze porównania, bo ten co teraz kupiłam do zapasów to jest mój pierwszy z tej najnowszej serii...

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziękuje

A kawa to chyba niezbyt dobra na ból głowy



chyba jednak dobry, bo przeszło

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Witam po powrocie z Cypru

heey!!
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 20:51   #4393
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Trochę szkoda, bo uwielbiam ciężkie kremy pod oczy. Bardzo trudno taki kupić. Oprócz Clinique'a All About Eyes Rich znalazłam jeszcze przypadkiem Strivectin. A cała reszta to leciutkie kremy :/
Też lubię treściwsze konsystencje na sezon jesienno-zimowy zwłaszcza i osobiście polecić mogę Avonowy Ageless Results. Miałam go już 2x, a lada moment kupię i trzeci Kiedyś lubiłam też ten kremik z FlosLeku.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
ja nadal uwielbiam kermuren do twarzy. pod oczy, na szyję. wszędzie!
No proszę, kto by się spodziewał, że krem do pięt może mieć tak wszechstronne zastosowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MagJa a jakie to witaminy? faktycznie chyba już jesienna aura szaleje, bo ja też ostatnio ledwo mogę się dobudzić i każda czynność mnie dwa razy bardziej męczy
Vita-Min Plus dla Kobiet firmy Olimp. Na Allegro można taniutko znaleźć jakby co.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A kawa to chyba niezbyt dobra na ból głowy
Czemu? Bo mi też często pomaga a też nie wierzyłam, dopóki nie sprawdziłam.

Tak w ogóle to mam sklerozę

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Idealnego faceta, wymarzonej pracy i dobrej kasy na wszelkie niezbędne kosmetyczne zachcianki


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Witam po powrocie z Cypru

To były dwa cudowne tygodnie których nie zapomnę nigdy ....
Dwa tygodnie które pod wieloma względami zmieniły całe moje myślenie o życiu ....

Pojawiło się wiele wątpliwości co do mojej dalszej przyszłości i nie wiem jaką drogę wybrać ...
Mam taki mętlik w głowie jakiego nie miałam nigdy i to w każdej sferze życia

Ale było cudownie
Jeszcze czuję promienie słońca i piasek pod stopami ... ach ....
Bardzo tajemnicza jesteś...
Ale że z Twoich słów aż bije radość i pozytywna energia, to mam nadzieję, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Czy Wam też forum się nie ładuje do końca? Nie widzę avków, emotek...i strasznie Wizaż muli.
Mi w ogóle padł zaraz po napisaniu poprzedniego posta, a i godzinę temu miałam nadal Database Error, więc chyba cosik nie tak było.

***********************
Właśnie siedzę z maseczką glinkową Swedish Spa Oriflame na twarzy i jest to pierwsza maseczka w moim życiu wykończona w tak ekspresowym tempie. Nawet miesiąca jej nie miałam - co prawda zaczęłam ostatnio intensywnie pielęgnować twarz, ale żeby 50ml starczyło ledwie na 5x Często nawet saszetkowe 10ml spokojnie na 2x pójdzie. Nic to, płakać nie będę, bo ani mnie nie zachwyciła działaniem ani zapachem W ogóle ta seria chyba średnio udana, bo i scrub imbirowy nie przypadł mi do gustu. Owszem, lubię olejowe peelingi, ale ten jest dziwny, taki oblepiający, że aż wyskoczyły mi po nim krostki pod pachami Nie mówiąc już o tym, że za każdym razem szczypie mnie w łydki, mam wrażenie jakby się w nie wżerał - i to nieważne czy użyję go po goleniu czy odczekam ze 2 dni. Mam jeszcze krem do rąk z tej serii, mam nadzieję, że chociaż on jeden będzie w miarę dobry

A tak w ogóle to niedawno poszedł mi też krem do stóp Ori, a lada moment pójdzie kolejny z Avonu. No i zaraz wykończę Medicated cream cuticle remover Sally Hansen, bo już ostatnio zastanawiałam się czy nie wyrzucić już buteleczki, ale że nic innego nie mam, to się powstrzymałam. I chyba znów zamówię ten sam, bo boję się, że jak kupię coś nowego, to albo będzie słabo zmiękczać albo wysuszać paznokcie.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-09-16 o 22:23
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:03   #4394
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa, mówi się, że kawa potęguje ból głowy, może przez kofeinę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:11   #4395
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
MagJa, mówi się, że kawa potęguje ból głowy, może przez kofeinę.
Czasami głowa boli z powodu zbyt niskiego ciśnienia - ja tak często mam i wtedy kawa ratuje sprawę. Chociaż ja zwykle wolę Ibuprom Max i kawę.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:17   #4396
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Właśnie nawet gdy boli mnie głowa przez niskie ciśnienie (czyli zwykle) to kawa pogarsza sprawę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:30   #4397
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie nawet gdy boli mnie głowa przez niskie ciśnienie (czyli zwykle) to kawa pogarsza sprawę.
no to już sama nie wiem z drugiej strony z kofeiną szybciej działają tabletki przeciwbólowe

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

http://sklep-dodatki.brw.com.pl/inde...cts_id=1023807
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 22:29   #4398
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hehe. Ja dziś sobie kupiłam kilka rzeczy w Ikei, między innymi komplet pościeli (nie mogę znaleźć) i stoliczek do pufy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 22:42   #4399
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
MagJa, mówi się, że kawa potęguje ból głowy, może przez kofeinę.
Pierwsze słyszę

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
no to już sama nie wiem z drugiej strony z kofeiną szybciej działają tabletki przeciwbólowe
No właśnie, na mnie takie tabletki też dobrze działają

Hmm, dziwna sprawa z tą kawą/kofeiną.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 05:58   #4400
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mi po kawie nigdy jeszcze ból głowy nie przeszedł a czasem wręcz przeciwnie. Dlatego jak tylko czuję, że już ten ból zaczyna mi przeszkadzać biorę tabletkę i za kilka minut jest po problemie

Mag masz na myśli ten scrub imbirowy z serii Swedish Spa? Miałam go zamawiać, ale w końcu się rozmyśliłam.


Wiecie co, ja to mam chyba jakiegoś pecha. Pisałam, że odkąd jesteśmy w tym nowym biurze ciągle coś nam nie działa, ciągle jakieś problemy sprzętowe są itp. ale to co się dzieje ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie Nie dość, że "opiekują" się nami 3 różni informatycy - osobnych mamy od sprzętu, jeszcze inni są od sieci w biurowcu i od internetu też inni, to w dodatku ciągle coś się pierniczy i odkąd wróciłam z urlopu nie było tygodnia żeby codziennie wszystko działało jak należy Męczy mnie to, bo jak mam pracować w spokoju? Jak nie problemy z netem to serwery siadają, wczoraj z kolei drukarka odmówiła posłuszeństwa. Dziś rano za to przyszłam i poczta nie działa, bo mieliśmy się przenosić na inną domenę i chyba nasz informatyk tego nie zrobił Oszaleję tu zaraz, w dodatku szefowej nie ma i nie wiem co mam z tym wszystkim już robić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:33   #4401
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

dziś z kolei najlepsze życzenia dla Noska mega łatwej obrony, dużo kosmetyków do włosów i nie tylko, spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj naj


Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
trzymam kciuki!!
przydały się zdałam, 0 błędów jutro pierwsze jazdy, oby nie padało
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Czy Wam też forum się nie ładuje do końca? Nie widzę avków, emotek...i strasznie Wizaż muli.
tak, też miałam problemy z forum.. jak coś się podkreślało przez reklamę, to potem nie widziałam danego słowa
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Czasami głowa boli z powodu zbyt niskiego ciśnienia - ja tak często mam i wtedy kawa ratuje sprawę. Chociaż ja zwykle wolę Ibuprom Max i kawę.
o rany, ja się boję mieszać cokolwiek z lekami
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 08:35   #4402
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hehe. Ja dziś sobie kupiłam kilka rzeczy w Ikei, między innymi komplet pościeli (nie mogę znaleźć) i stoliczek do pufy.
Mam ten sam stolik , kolorem idealnie pasuje do kanapy i podłogi a póki co nie mam koncepcji na cały wystrój Bardzo jestem ciekawa pościeli, jaki kolor?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziś z kolei najlepsze życzenia dla Noska mega łatwej obrony, dużo kosmetyków do włosów i nie tylko, spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj naj
baaardzo dziękuję
Cytat:
Napisane przez Organzzo
przydały się zdałam, 0 błędów jutro pierwsze jazdy, oby nie padało
trzymam kciuki, na pewno pójdzie świetnie
Cytat:
Napisane przez Organzza
o rany, ja się boję mieszać cokolwiek z lekami
jestem hardkorem
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:58   #4403
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Trochę szkoda, bo uwielbiam ciężkie kremy pod oczy. Bardzo trudno taki kupić. Oprócz Clinique'a All About Eyes Rich znalazłam jeszcze przypadkiem Strivectin. A cała reszta to leciutkie kremy :/
Ja teraz mam zamiar przetestować krem Pharmaceris A przeciwzmarszczkowy, ma niezłe opinie na KWC, zobaczymy co to warte. Ja lubię kremy, nie lubię żeli (serum to eksperyment ), ale na tyle lekkie, że można na nich szybko zrobić makijaż.

W ogóle a propos Pharmaceris, nie chce mi się wertować biochemii, czy ich filtry są fotostabilne i przyjazne każdemu produktowi do makijażu? Wie ktoś?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Vita-Min Plus dla Kobiet firmy Olimp. Na Allegro można taniutko znaleźć jakby co.
Ja też łykam kompleks witamin z żeń-szeniem, tyle że BodyMax Plus. Jesteś zadowolona ze swojego preparatu? Bo ja przyznam, że czasami jestem nim przerażona, bo rzeczywiście przywraca do życia i kawę piję teraz co 2-3 dni (wcześniej bez kawy rano byłam pół żywa), jak ciśnienie jest mega niskie, ale czasami też nie mogę spać odkąd biorę ten preparat, bo jestem nadmiernie pobudzona.


Dzisiaj rano znowu testowałam Opulasha i już mi sie bardziej podoba.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:04   #4404
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

nosku ode mnie też wszystkiego najlepszego Obrony na piątkę i dużo kasy na włosowe przyjemnostki

Ninka za pierwszą jazdę. Ja pamiętam doskonale moją: byłam pierwszą osobą, do której instruktor zadzwonił na jazdy. Akurat nieświadoma niczego siedziałam w domu popijając pu-erh a tu telefon Miałam 15 minut żeby się zebrać, bo gościu już jechał po mnie. Ledwo wsiadłam on zapytał mnie czy wiem który pedał jest od czego i kazał ruszać i od razu na Kraków i na autostradę, gdzie kazał mi się rozpędzić do 120 km/h żebym się nie bała szybkiej jazdy.
Najgorsze, że po pu-erh chciało mi się strasznie siusiu i po niecałej godzinie musieliśmy zajechać na najbliższą stację paliw do WC
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:08   #4405
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nosku wszystkiego najlepszego
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:31   #4406
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam ten sam stolik , kolorem idealnie pasuje do kanapy i podłogi a póki co nie mam koncepcji na cały wystrój Bardzo jestem ciekawa pościeli, jaki kolor?
Nic nadzwyczajnego, biała w małe zielone kółka, ale mi się podoba no i kosztowała 25 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:03   #4407
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
no to już sama nie wiem z drugiej strony z kofeiną szybciej działają tabletki przeciwbólowe
Na jakiś tabletkach p.bólowych było kiedyś ostrzezenie, żeby nie łączyć z kawą.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Nosku: Wszystkiego naj naj Piątki z obrony i trafiania na same włosowe perełki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:12   #4408
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Czasami głowa boli z powodu zbyt niskiego ciśnienia - ja tak często mam i wtedy kawa ratuje sprawę. Chociaż ja zwykle wolę Ibuprom Max i kawę.
mi kawa też pomaga jak głowa boli właśnie z powodu niskiego ciśnienia, a wczoraj pewnie to było powodem, bo wiało u nas strasznie...

nosku, ode mnie też buziaki i życzonka spełnienia wszystkich marzeń i zachcianek!!

Edytowane przez off-wietrzka
Czas edycji: 2010-09-17 o 11:13
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:44   #4409
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
nosku ode mnie też wszystkiego najlepszego Obrony na piątkę i dużo kasy na włosowe przyjemnostki
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nosku wszystkiego najlepszego
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nosku: Wszystkiego naj naj Piątki z obrony i trafiania na same włosowe perełki
Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
nosku, ode mnie też buziaki i życzonka spełnienia wszystkich marzeń i zachcianek!!
dziękuję dziewczyny obronę na piątkę przyjmę z wielką radością, ale kosmetyków już mi wystarczy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na jakiś tabletkach p.bólowych było kiedyś ostrzezenie, żeby nie łączyć z kawą.

A na Red Bullu jest napisane, żeby nie łączyć go z alkoholem.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:04   #4410
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nosku: no co kto lubi
ja Red Bulla itp. w ogóle nie pije bo jest ohydny
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.