Polecam/odradzam WETERYNARZA - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 11:37   #391
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
POLECAM :

Łódź
- Retkinia

Barbara Rybińska - Szejda i Anna Dreslewska
Przychodnia dla Zwierząt
ul. Kusocińskiego 76 B
tel. 42 688 04 10
kom. 501 528 901

świetne podejście do zwierząt, fachowość, Panie tłumaczą wszystko dokładnie, odpowiadają na pytania, odkąd tam trafiłam, nie byłam nigdzie indziej i myślę, że jeszcze dłuuugo będę chodzić do nich z moimi zwierzakami.
Marto - a robią tam badania laboratoryjna na miejscu? Nie mogę znaleźć strony internetowej lecznicy (nie wiem czy mają) z jakimiś dokładniejszymi informacjami jakie badania wykonują (a bardzo nam potrzebne).
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 17:11   #392
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Marto - a robią tam badania laboratoryjna na miejscu? Nie mogę znaleźć strony internetowej lecznicy (nie wiem czy mają) z jakimiś dokładniejszymi informacjami jakie badania wykonują (a bardzo nam potrzebne).
piszę PW, żeby nie offtopować
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:27   #393
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
POLECAM :

Łódź
- Retkinia

Barbara Rybińska - Szejda i Anna Dreslewska
[B]Przychodnia dla Zwierząt
ul. Kusocińskiego 76 B
tel. 42 688 04 10
kom. 501 528 901
Dołączam się do peanów - rewelacyjna przychodnia. Badania robią prawie wszystkie (fakt - rentgena na miejscu brak, a laboratoryjne wykonuje laboratorium zewnętrzne). Skutecznie i niedrogo.
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!

Edytowane przez d'ou vient le vent
Czas edycji: 2010-07-22 o 13:52
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 03:05   #394
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

woj. warmińsko-mazurskie, Olsztyn

POLECAM:
Dr wet. Mirosław Obijalski
ul. Ks. Witolda 17
Olsztyn
tel. (89) 527 54 12

Doktor uratował mojemu psu łapę przegryzioną przez większego psa (Kość była całkowicie przegryziona, wcześniejszy weterynarz po operacji zszycia skóry włożył łapkę w gips na kilka tygodni. Po zdjęciu gipsu okazało się, że łapka sobie dalej dynda, miała być amputowana.) Dzięki doktorowi Obijalskiemu kość się zrosła i będę mu za to dozgonnie wdzięczna

Drugi raz byłam u doktora gdy mój pies stracił słuch. Weterynarze, u których byłam wcześniej, uważali że to ze starości. Doktor Obijalski też przychylał się do tej diagnozy, jednak na wszelki wypadek dał psu zastrzyk przeciwzapalny - na drugi dzień pies odzyskał słuch

Według mnie szybko, miło i profesjonalnie Doktor jest delikatny, ma niesamowite podejście do mojego psa (myślę, że nie tylko do mojego).

str. www: http://www.weterynarz-olsztyn.pl/index.html
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 14:17   #395
myszaq83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 60
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

SZCZECIN

Anna i Radosław Siecińscy- ul. kwiatowa 12 Szczecin (Gumieńce).
Leczyłam zwierzaki w tym gabinecie i leczyłabym nadal gdybym nie zmieniła miejsca zamieszkania. Minus za brak usg i rtg (kto wiem, może to się już zmieniło), ale ceny niskie, lekarze młodzi i z pasją wykonujący swoją pracę. Świetne podejście do zwierzaka i trafne diagnozy.

po zmianie miejsca zamieszkania polecam

OPOLE dr Tomasz Pięknik- ul. Słowackiego 6
Przesympatyczny, zwierzaki go lubią, chyba udziela im się spokój bijący od tego człowieka. Podoba mi się wyposażenie gabinetu, wszystko na miejscu i nie trzeba jeździć nie wiadomo gdzie żeby zrobić badania.
Lekarz cierpliwy, odpowiada nawet na najgłupsze pytania, stawia trafne diagnozy.
Zdaniem siostry doskonały chirurg, ja jeszcze nie miałam okazji tego sprawdzić.
myszaq83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:42   #396
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Czy możecie polecić mi weterynarza w Gliwicach?
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:11   #397
AgaB86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ŁÓDŹ
Polecam wszystkim całodobową lecznicę weterynaryjną AS, która swoje siedziby ma w centrum na ul. Składowej 37a oraz na Retkini na ul.Tomaszewicza 1.
Fachowa obsługa, najnowszy sprzęt weterynaryjny.
Jedyna lecznica posiadająca szpital dla zwierząt, w którym można zostawić swojego pupila po np. operacji pod opieką lekarza.
Pomagają zwierzętom bezdomnym wziętym przez kogoś obcego po wypadkach czy tez znalezionych.
Lekarze z sercem, na prawdę widać, że są w tym zawodzie z powołania.
Ja od ponad 15 lat leczę tam swoje zwierzaki i jestem bardzo zadowolona z tej lecznicy. Przesyłam wam link http://lecznica-as.lodz.pl/
AgaB86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 18:47   #398
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Sosnowiec

Nie polecam gabinetu na klimontowie. Jak byłam z moją sunią, to była młoda dziewczyna, praktykantka, dała jej leki na płuca (nie wiedziała co ma jej dać). Piesek meczył się o dwa dni za długo.

inny weterynarz, jak pojechałam z moim następnym psiakiem powiedział, ze tamtemu wystarczyło dać leki na serducho i podłączyć kroplówkę i byłoby ok.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:35   #399
Kini0r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Paweł Radwan
ul. Królowej Jadwigi 230
30-218 Kraków

tel. 012-4251621
Polecam z całego serca. Wszystkie swoje zwierzaki do niego prowadzę, jest dokładny zawsze dobrze wytłumaczy co za lekarstwa czy zastrzyki daje zwierzakowi, nigdy nie robi niepotrzebnych badań ani zabiegów. Dodatkowym plusem jest to, że tak naprawdę można do niego dzwonić o każdej porze jak coś nagłego się stanie.
Kini0r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 21:03   #400
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ŁÓDŹ

Polecam "Żyrafę" na Chojnach (ul. Białostocka, przy Rzgowskiej). Genialne podejscie do zwierząt, cierpliwość do spanikowanych właścicieli i przede wszystkim fachowość i wiedza.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:40   #401
00karolina00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 135
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

SZCZECIN

POLECAM -
Nie potrafię podać nazwy kliniki weterynaryjnej ani dokładnego adresu nawet bo nie mam przy sobie wizytówki, moja mama chodzi tam zawsze z psem. Jednak myślę,że ludzie ze Szczecina będą wiedzieć o co chodzi ;-) gabinet jest w sumie nieźle ukryty - znajduje się przy ulicy Kołłątaja, gdy wysiada się z tramwaju na tej ulicy, trzeba pokierować się na mały ryneczek. W tych okolicach kryje się gabinet, można się dowiedzieć. Inaczej nie umiem tego opisać niestety ale naprawdę polecam bo jest dobre podejście do zwierzaka i wiedzą co robią. Na dodatek proponują jak najmniej obciążające zwierzaka metody np mycia ząbków itd. Naszemu pieskowi udzielono fachowej pomocy już parę razy a miał niezłe przeboje z brzuszkiem, gruczołami itd.

NIE POLECAM -

Z daleka od przereklamowanej i najbardziej znanej chyba w Szczecinie kliniki weterynaryjnej na Wojska polskiego !!! bodajże dokładna ulica to Ostrawicka. Dwa razy przyjął nas pijany weterynarz ! waliło od niego na kilometr. Dla nich najlepszym sposobem na rozwiązanie wszelkich problemów ze zwierzakami to - uśpić go. Dosłownie. Poszłyśmy tam z pieskiem, miał bóle brzucha,biegunkę i ogółem było z nim źle. Jakże wielkie było nasze zdziwienie gdy szanowny pan doktor oznajmił,że najlepiej będzie go....uśpić ! I albo usypiamy albo do widzenia.... mama się poryczała bo myślała,że go już naprawdę nie odratujemy, od razu wyszłyśmy od tego weterynarza. Przy Kołłątaja podano mu antybiotyki i wyzdrowiał.Nie było ŻADNYCH PODSTAW do usypiania... To samo z królikiem, proponowano nam uśpienie ale udawałyśmy,że tego nie słyszymy i leczono go antybiotykami. A gdy nasz weterynarz usłyszał,że chcieli pieska uśpić to mu gęba opadła.... Pseudo weterynarze tak naprawdę nie znają się na zwierzakach i wiem co mówię bo nigdy nie otrzymałam od nich fachowej pomocy a chodziłam tam z królikiem,chomikiem i raz z psem.... tylko czekają aż w końcu dostaną pieniążki w łapy. I nie przesadzam....niestety z tą opinią zgadza się kilku moich znajomych.... odradzam bo naprawdę, jest mnóstwo innych weterynarzy w Szczecinie,którzy pomogą 100razy lepiej zwierzakowi i lepiej nie próbować, chyba,że coś się stanie w nocy i trzeba pędzić na pogotowie no to już ostatecznie do nich....oni znają jedynie podstawowe choroby, weterynarz nawet nie wiedział jakiej rasy jest nasz pies.... gdy mu powiedziałyśmy to zaczął coś szperać w komputerze o tej rasie.... zero wiedzy z własnej głowy....straszne...przyz wyczaili się ,że pół Szczecina do nich lgnie bo są najbardziej znani i zaczynają myśleć o kasie a nie zwierzakach...

Edytowane przez 00karolina00
Czas edycji: 2010-08-02 o 21:53
00karolina00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 14:54   #402
00karolina00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 135
Post POLECAM weterynarza dla MAŁYCH zwierząt

....
__________________
Biorę się za siebie

Edytowane przez 00karolina00
Czas edycji: 2011-07-14 o 23:54
00karolina00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:56   #403
Kajami
Raczkowanie
 
Avatar Kajami
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 43
GG do Kajami Send a message via Skype™ to Kajami
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

POLECAM
dr Elżbieta Kwaśniak, Sosnowiec, ul. Skośna 2 (chyba)

Szczególnie polecam właścicielom kotów. Pani doktor jest wielką kociarą Mój kot miał pogryziony ogon. Pierwszy weterynarz w ogóle bał się Filona dotknąć, bo mój kot jest trochę agresywny, a jak go coś boli to już w ogóle. Pojechaliśmy do pani doktor (wtedy przyjmowała jeszcze na ul. Hallera). Dr Kwaśniak od razu "capnęła" mojego kota i zgoliła mu delikatnie sierść z ogona (moi rodzice pomogli kota trzymać, żeby pani doktor mogła spokojnie wykonywać swoją pracę). Cały czas do niego mówiła, potem go wygłaskała. Postawiła diagnozę, dała zastrzyk, tabletki, umówiła się na wizytę kontrolną. Bardzo sympatyczna i naprawdę wielkie serce dla kotów

lek. wet. Krystyna Gomóła, Mysłowice, ul. Emilii Plater 6
Kompetentna, szybka, mój kot nawet nie zdążył miauknąć, kiedy go złapała i zbadała. Nie bała się go chwycić, bardzo stanowczo go potraktowała, mój kot chyba stwierdził, że nie warto walczyć

ODRADZAM właścicielom kotów
lek. wet. Marek Kostrzewski, Mysłowice, ul. Emilii Plater 6

W lecznicy pracuje kilku weterynarzy, ale pechem jest trafić na tego pana. Boi się kotów! Zero delikatności! Mój kot kulał na przednią łapę, pan Kostrzewski nie umiał go zbadać, bał się go dotknąć. W sumie mu się nie dziwię, jak już pisałam, mój kot jest dość agresywny, ale weterynarz nawet nie spróbował go chwycić ani nic, po prostu podszedł do niego, mój kot machnął łapą, a doktor od razu mówi, ze trzeba mu częściową narkozę dać. W końcu dał mu narkozę i dopiero wtedy wymacał mu ta łapę. Zrobił Filonowi prześwietlenie i przyglądał się temu zdjęciu rentgenowskiemu chyba z 10 minut, zanim "wymyślił" jakiś uraz (napisałam "wymyślił" ponieważ widać było wyraźnie, że nie wie co się z moim kotem dzieje). Podał mu zastrzyk rozkurczowy, przeciwzapalny. Kot wyzdrowiał na szczęście, ale i on i ja mieliśmy taką traumę po tym leczeniu, że ja dziękuję.
Kajami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 08:59   #404
naf naf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

SIEDLCE- POLECAM!!!
Jak już wcześniej ktoś pisał- Krzysztof i Elżbieta Majchrzak- super ludzie, miła atmosfera, fachowe podejście do sprawy, najnowszy sprzęt. O jakości ich usług świadczy liczba ludzi, którzy tam chodzą. Ja osobiście wolę przejechać całe miasto niż iść do kogoś innego. SUPER SUPER SUPER

Poza nimi można także polecić lecznicę Marka Pasiaka na ul. Granicznej- super gość, z poczuciem humoru ale i ciętym językiem więc można liczyć na ciętą ripostę

SIEDLCE-ODRADZAM
Gabinet Pani G. Przybyłowskiej na ul. Floriańskiej (albo Brzeskiej, w każdym bądź razie koło Orlenu)
Nie potrafi zrobić zastrzyku, skrada się do psów, a może z tej , a może z drugiej strony... W sumie zabieg szczepienia trwa pół godziny.. Poza tym cholernie drogo i Pani o usposobieniu mimozy...
naf naf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:20   #405
Baku144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
GG do Baku144
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

LUBLIN
Poradzę
Gabinet Adal-Wet. przy Ul. Generała Józefa Zajączka 28 .
Pan doktor bardzo rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do zwierzątek ( Odwiedzałam go tylko z psem i kotkiem ale jestem pewna, że z resztą też sobie radzi ) Ma odpowiednie podejście i cierpliwość do stworzonka . Wszyscy lekarze są bardzo sympatyczni, mają bardzo bliskie podejście do klientów oprócz wyżej wymienionych zalet : jest tam tanio, czysto , czynne całą dobę, oraz z możliwością wizyty domowej co też jest zaletą. Polecam!

Odradzę
Gabinet 'Rogatka' al. Racławickie 33/9
Panie niekompetentne: we trzy nie potrafiły zaczepić psa, wielkości jamnika , igłe wbiły mu jakieś trzy razy , następnie stwierdziły że pies jest rozpuszczony i go nie zaczepią ( los chciał , że psina pierwszy raz u weterynarza, ponieważ został przeze mnie znaleziony jakiś miesiąc wcześniej , nie potrafił nawet chodzić na smyczy! ) a za wizyte kazały sobie zapłacić 30 zł - jak już wyżej napisałam pies nie został zaszczepiony złamany paznokieć wyrywały mu bez znieczulenia a za zmianę opatrunku na łapie zażyczyły sobię 45 zł ( bez leków) . Większość pań prosto po studiach , bez opieki starszego , doświadczonego weterynarza - często panikują, nie wiedzą co mają zrobić, zapominają o podstawowych rzeczach. Odradzam


Pozdrowionka
Baku144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:04   #406
AgaB86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ŁÓDŹ
A ja polecam wszystkim LECZNICĘ WETERYNARYJNĄ "AS". Uważam, że obsługa jest fachowa, najnowszy sprzęt weterynaryjny. Jedyna lecznica posiadająca szpital dla zwierząt, w którym można zostawić swojego pupila po np. operacji pod opieką lekarza. Pomagają zwierzętom bezdomnym wziętym przez kogoś obcego po wypadkach czy tez znalezionych. Lekarze z sercem, na prawdę widać, że są w tym zawodzie z powołania. Ja od ponad 15 lat leczę tam swoje zwierzaki i jestem bardzo zadowolona z tej lecznicy.
http://www.lecznica-as.lodz.pl/
AgaB86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 18:16   #407
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez AgaB86 Pokaż wiadomość
ŁÓDŹ
A ja polecam wszystkim LECZNICĘ WETERYNARYJNĄ "AS". Uważam, że obsługa jest fachowa, najnowszy sprzęt weterynaryjny. Jedyna lecznica posiadająca szpital dla zwierząt, w którym można zostawić swojego pupila po np. operacji pod opieką lekarza. Pomagają zwierzętom bezdomnym wziętym przez kogoś obcego po wypadkach czy tez znalezionych. Lekarze z sercem, na prawdę widać, że są w tym zawodzie z powołania. Ja od ponad 15 lat leczę tam swoje zwierzaki i jestem bardzo zadowolona z tej lecznicy.
http://www.lecznica-as.lodz.pl/
Nie jest jedyna - w Sowie, na Pietrusińskiego 47/49 też jest szpital (oraz 24-godzinna klinika) tak samo było (nie wiem jak jest teraz) w słynnej Lecznicy pod Koniem im Warikoffa (na Kopernika).
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:08   #408
AgaB86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Może i nie jest jedyna ale ja leczę tam swoje zwierzaki i jestem bardzo zadowolona z tej kliniki wiec ją polecam.
AgaB86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:58   #409
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam: wetdiana.pl

Nasz Garfield co prawda boi sie kocura Andrzeja oraz sprayu do odrobaczania, ale nawet on docenia atmosfere i fachowosc pani dr. Nie szukamy innej lecznicy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 18:14   #410
aska20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

1000 kroć POLECAM!!! kraków


Dr Grzegorz Zalewski!!! Przyjmuje na Podkowińskiego (osiedle na przeciw Makro). To nie tylko wspaniały specjalista - prowadzam do niego cały mój zwierzyniec z mnóstwem dolegliwości - zawsze profesjonalnie zaradzi, a moją Miśkę wyratował, jak inni twierdzili, że trzeba uśpić. To też super miły człowiek. Profesjonalista!!! Sprawdźcie sami i dajcie znać!!!

Gabinet "Labrador"
Podkowińskiego 6/40
Kraków
aska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 20:51   #411
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Warszawa Mokotów
Polecam p doktor Joannę Kurant-Zdral z gabinetu weterynaryjnego na Al. Wilanowska 364 B

cierpliwa, miła, odpowie na każde nawet z pozoru banalne pytanie
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:38   #412
iwonka_2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

A moze ktos z was polecic jakiegos dobrego weterynarza w okolicach zielona gora nowa sol? przeczytalam temat od poczatku do konca niby doktor Mieluch z nowej soli jest dobry ale tutaj chodzi o wykastrowanie 35kg pitbulla , zarejestrowalam sie specjalnie aby poruszyc ten temat, za wszelkie podpowiedzi bede bardzo wdzieczna pozdrawiam
iwonka_2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 12:42   #413
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam:
Agnieszka Neska-Suszyńska
Bielawa 9
Konstancin Jeziorna
227543919
Świetny specjalista chorób układu moczowego i nerek
charal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 08:38   #414
Stellanova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 923
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Piaseczno
Polecam gabinet w Piasecznie i dr. Adama Grabowskiego, który oferuje usługi w zakresie profilaktyki - odrobaczania, odpchlenia, szczepień oraz interny, okulistyki, dermatologii, chirurgii.
Dr. Adam zajmuje się położnictwem psów (ma duże doświadczenie z rasami o skróconym przewodzie nosowym np. mops czy buldog ) kotów i innych zwierząt.
Dr. Adam Grabowski prowadzi doradztwo dietetyczne dla zwierząt chorych, z atopią lub alergią pokarmową. W gabinecie mozna nabyć profesjonalną karmę dla zwierząt - pokarm dla psów i kotów. Oferuję usługi w zakresie profilaktyki - odrobaczanie, odpchlenie, szczepienia profilaktyczne oraz interny, okulistyki, dermatologii, chirurgii http://www.gabinetwetadam.republika.pl

Adres gabinetu: 05-502 Piaseczno - Zalesie Dolne ul. Pod Bateriami 27 Tel. 22 756 73 27

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Warszawa - Praga
Polecam również lekarza weterynarii dr.Krystynę Chlebowską wspaniałą lekarz o niesamowitym podejściu do psów. Dr.Krystyna zajmuje się profilaktyką (odrobaczanie, odpchlenia, szczepienia) jak również interna, okulistyką, dermatologią, chirurgią oraz położnictwem psów, kotów i innych zwierząt.
Gabinet Weterynaryjny znajduje się w Warszawie na Pradze.
ul. Mała 7 lok. 1A
Tel. 22 243-39-40 Tel.kom. 602-227-807

Edytowane przez Stellanova
Czas edycji: 2010-10-23 o 08:40
Stellanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 17:41   #415
Stellanova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 923
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Lecznica Anima -Warszawa ul. Różana 71

Polecam również Dr.nauk weterynaryjnych Krzysztofa Pawłowskiego - specjalistę chorób wewnetrznych , chorób skóry, ekg.

Polecam Dr.nauk wet. Krystyne Ratajską. Specjalizuje sie w okulistyce, chirurgii i ortopedii.Ma wspaniałe podejscie do psów .


Polecam
również "pierwszą moją" dr. wet. Lenartowicz-Kubrat Zofię z jaką miałam styczność dla mojego pierwszego , własnego psa. Wówczas pani dr. była świeżo po studiach ale zawsze jej dom był pełen miłości do zwierząt i psów. Dr. Zofia ma wspaniałe podejscie do zwierząt.
Adres: Warszawa ul.Wiosenna 2 Tel. 22 8187570

Beata

Edytowane przez Stellanova
Czas edycji: 2010-10-31 o 19:22
Stellanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:32   #416
djGigant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Zdecydowanie NIE POLECAM :

Gliwicka Klinika Weterynaryjna
ul. Toszecka 19
44-100 Gliwice


U naszego pieska - yorka - stwierdzono kamienie w pęcherzu moczowym. Rzeczywiście - spacery, które zazwyczaj trwały godzinkę od pewnego czasu zaczęły się wydłużać aż do 2h, dlatego że nasz maluszek miał problemy z oddawaniem moczu. Diagnoza była pewna, decyzja, że trzeba zrobić zabieg wyjęcia kamieni była więc nieodwołalna. Ponieważ weterynarz, do którego zazwyczaj chodziliśmy (którego na końcu polecę), nie posiadał na miejscu sprzętu USG, postanowiliśmy, że zabieg wykonamy w owej "klinice", bo tam jest wszystko na miejscu itd.
Rano zawieźliśmy naszego maluszka, a wczesnym popołudniem zadzwonił telefon.. Nikt z nas nie chce pamiętać tego dnia. Jeszcze dzień wcześniej nasz piesek, nasza iskierka tryskała energią i wywoływała uśmiech na twarzy każdego z nas i wszystkich przechodniów.. Nikt z nas do dziś nie może uwierzyć, że tego pełnego radości członka rodziny już z nami nie ma.. Pani doktor stwierdziła, że musiał mieć jakąś wrodzoną wadę, my twierdzimy, że narkoza wziewna została mu podana w zbyt dużej dawce.. Ten mały organizm nie wytrzymał takiego obciążenia.. Nasza iskierka zgasła.
Po wszystkim, z kimkolwiek nie rozmawiamy, wszyscy mają podobne zdanie na temat owej "kliniki". Piszemy to na forum, bo chcemy wszystkich przestrzec przed tym miejscem. To ostatnia rzecz jaką możemy zrobić, choć to i tak nie przywróci życia naszej iskierce.

POLECAM:
Przychodnia weterynaryjna
M.J. Ziemińscy
ul. Fredry 4
44-100 Gliwice
tel.
0327752193

Małżeństwo, które prowadzi przychodnię: rzetelni, uprzejmi, rzeczowi.
Polecam.
djGigant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:40   #417
dragi
Raczkowanie
 
Avatar dragi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Potrzebuję informacji na temat lecznicy w Lublinie - Kardiowet na ul. Siemieradzkiego, czy któraś z Was słyszała coś na jej temat?
dragi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:50   #418
Sedka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Kompletnie ODRADZAM!!!
Klinikę weterynaryjną na głębokiej 30 w Lublinie.
Otóż opiszę całą sprawę. Trafiliśmy do tej kliniki z dogasjącym pieskiem. Ale oddychal samodzielnie mimo ze nie do konca byl juz siwadomy. Bylismy pewni , ze czyms sie udlawil( tak faktycznie bylo).
PO wstepnych badaniach wet orzekl skret jelit badz zoladka. Badan nie bylo zadnych poza badaniem krwi i osluchaniem psiaka , nie powiedzial, jakie leki mu podal. Potem na przeswietleniu wyszlo ze ogromna kosc siedzi mu w gardle. Odrazu na operacje, podczas przygotowan ledwo zywego psiurka usypiano najpierw dwie dawki narkozy(zastrzyki) pies zaczal ciezko oddychac. Podano steryd i bylo lepiej. Potem kolejna dawka!! Wykonano endoskopie i kosc wyjeto. lecz zamiast podac psu tlen oni zaczeli plukanie zoladka!! Przy tym piesek zdechl..
POnadto lekarze sa niekometentni ( zle diagnozy , nie podaja wypisow lekow jakie sie podalo. Nawet jak sie o nie prosi).
Druga sprawa na wpisie ( z reszta niemal nie czytelnym) nie powiedziane bylo nic o kosci w przelyku. Tlumaczyli ze w przelyku wywiazala sie martwica.
Gdy zcekalam na dworze, druga osoba poszla po wypis lekow od jednego i drugiego lekarza dostalismy tylko rachunki!!
zadnego wpisu. nawt jednego slowka!
Stoje czekajac a tu przejzdza kolo mnie nastepne auto z martwym psem!! minelo moze 10 minut!! Ci mrodercy bezmyslnie zabiaja zwierzaki!! Tamen pies mial to samo ale byl w wiele lepszym stanie. Wszedze syf do gabinetu gdzie przygotowuja psiaki wchodzi i wychodzi kto chce zwierzaki trzaktuja jak przedmioty!! Chanba!!
Sedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 17:28   #419
kasumi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Kraków
Polecam:
- dr. Sławomir Szpeyer, ul. Bobrowskiego, bardzo miły i ma świetne podejście do zwierzaków, ceny niewysokie, świetny lekarz z powołaniem
- dr. Diana Tarabuła, ul. Sokołowskiego - sterylizowałam u niej kotkę (robi sterylki metodą małego cięcia), profesjonalne, dobre podejście, miła, jedyna wada to ceny, ale np. na sterylkę to warto się wykosztować bo to jednokrotny zabieg a ma się pewność że zostanie dobrze wykonany
kasumi90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:33   #420
pannaanna646
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

legnica

polecam!

Joanna Waldeck ul. marsa

podejscie do zwierzat WSPANIAŁE! caluje je, rozmawia z nimi, normalnie kosmos, zwierze czuje sie bezpiecznie. osobiscie wsadzila mojemu ROZJECHANEMU kotkowi noge w gips, mial zmiazdzona, dzis normalnie zyje i jest happy! drugi kotek byl bardzo chory prawie agonia, zapalenie drog oddechowych bardzo powazne... DZIS BIEGA I MRUCZY, polecam naprawde WSPANIAŁA KOBIETA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

nie polecam:
ul. lotnicza

facet grzebal niby wterynarz na zywca mojemu psu w tylku! w celu wyjecia kosci ktora powodowala zaparcia. za owy zabieg zazyczyl sobie 40 zl LOL
a na swierzba w uszach u kota dal masc dla KRÓW na oczy heh ktora oczywiscie nic nie dala, za co wzial tez ladna kase.

Edytowane przez pannaanna646
Czas edycji: 2010-11-13 o 20:38
pannaanna646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-29 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.