Koniec handlu odlewkami - Allegro - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 06:32   #241
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Słuchajcie, to dlaczego, skoro jest zakaz, na All jest np. TO
http://allegro.pl/demeter-patchouli-...333039606.html
Czy się coś zmieniło???
może już im się znudziło usuwanie aukcji a może po weekendzie znow będą kosić...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 06:52   #242
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Nie podawajcie plizzz tu linków jeśli jakaś odlewka się ostała - ostało się kilka moich i innych osób widzę dużo, że też jest, a mamy podejrzenia, że ktoś czyta ten wątek, nie chcę by usuwali odlewki, niech są wszystkie jak najdłużej... jak mi usunęli, dałam na nowo :P
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 07:57   #243
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Spoora prosiła o PW, więc również bardzo proszę o wysyłanie prywatnych wiadomości. Takie posty "ja też" nic do tematu wątku nie wnoszą [wzbraniam się przed użyciem słowa zaśmiecają, choć po części tu pasuje].

Posty z prośbami kasuję.
ale na PW nie ma się chyba siły przebicia, bo napisałam do Spoory w sobotę i jak dotąd zero odzewu...
sotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 08:44   #244
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

dziewczyny, ja wczoraj znalazłam dwie aukcje z odlewkami, cieszę się ze zostały. ALE... zarówno tytuł jaki opis aukcji był tak fajnie sformułowany, ze nijak nie można się przyczepić, ze to niby odlewka czy coś w tym stylu Specjalnie nie podam linka, zeby jakiś czytający nas chochlik nie pousuwał tych aukcji...
Ale- da się to także pocieszenie dla mnie , bo jakoś nie moge przełknąć tej myśli, ze nie kupię juz sobie zadnej odlewki.. tym bardziej ze ja uwielbiam kupować małe pojemności
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:01   #245
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
ale na PW nie ma się chyba siły przebicia, bo napisałam do Spoory w sobotę i jak dotąd zero odzewu...
może po prostu Spoora nie siedzi 24h na dobę na wizażu, weekend był, ludzie odpoczywają
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 11:40   #246
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
ale na PW nie ma się chyba siły przebicia, bo napisałam do Spoory w sobotę i jak dotąd zero odzewu...
Kochana wiesz ile ja tych PW dostałam? Może po prostu przeczytałam, ale przy wysłaniu zaproszeń, mogłam kogoś pominąć Przepraszam - trzeba było się przypomnieć
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:08   #247
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja wczoraj znalazłam dwie aukcje z odlewkami, cieszę się ze zostały. ALE... zarówno tytuł jaki opis aukcji był tak fajnie sformułowany, ze nijak nie można się przyczepić, ze to niby odlewka czy coś w tym stylu Specjalnie nie podam linka, zeby jakiś czytający nas chochlik nie pousuwał tych aukcji...
Ale- da się to także pocieszenie dla mnie , bo jakoś nie moge przełknąć tej myśli, ze nie kupię juz sobie zadnej odlewki.. tym bardziej ze ja uwielbiam kupować małe pojemności
mówisz? kurde może warto spróbować pokombinować, ale boję się, że mi konto zablokują daj znać jaki los spotkał te odlewki, czy je zablokowali czy wiszą dalej.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 12:26   #248
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
mówisz? kurde może warto spróbować pokombinować, ale boję się, że mi konto zablokują daj znać jaki los spotkał te odlewki, czy je zablokowali czy wiszą dalej.
są! nadal są (to chyba wizażanka, w każdym razie ja od niej pare razy kupiłam perfumy i mam poza tym w ulubionych)
znalazlam inne od innego sprzedającego, ale nie wiem czy długo pożyją, bo w aukcjach ma wszystko napisane wprost
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:37   #249
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Moje dziś usunęli.Wystawiałam w piątek wieczorem,bez wpisywania w tytule,że to odlewka czy tp.
Edit.Teraz zobaczyłam, że tylko jedną usunęli a dwie jeszcze wiszą,ciekawe jak długo.

Edytowane przez Zielona30
Czas edycji: 2010-11-22 o 12:42
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:46   #250
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Moje dziś usunęli.Wystawiałam w piątek wieczorem,bez wpisywania w tytule,że to odlewka czy tp.
Edit.Teraz zobaczyłam, że tylko jedną usunęli a dwie jeszcze wiszą,ciekawe jak długo.
A w opisie?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:14   #251
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

W opisie mam dekant.Ale jeszcze inne odlewki ,próbki z Parfumerie Generale też widzę,że są.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 13:22   #252
kenza3012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 9
Wink Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Moje dziś usunęli.Wystawiałam w piątek wieczorem,bez wpisywania w tytule,że to odlewka czy tp.
Edit.Teraz zobaczyłam, że tylko jedną usunęli a dwie jeszcze wiszą,ciekawe jak długo.


A moim zdaniem nie sadze aby All mialo prawo usunac aukcje jak tylko jedna osoba zglosi- bo w takim przypadku to bylo by bez sensu- mi sie wydaje ze ktos z All. czyta ten watek i usuwa jak ktos poda link....
Poza tym to moze rzeczywiscie maja filtr ze usuwaja ze slowami Odlewka , dekant itp.....

Moje aukcje usuneli ze niby uzytkownik im zglosil fakt iz budza watpliwosc moje aukcje i odlewki- pomimo ze jak do tej pory nie dostalam zdanego negatywa lub neutrala dotyczacego oryginalnosci, napisalam do Allegro ze na wiekszosc zapachow mam paragony z perfumerii i faktury z zakupu- ale odpisali mi sie nie zmienia zdania.....
wiec do nich nic nie trafia- moze rzeczywiscie dostali taki "prykaz" odgorny do usuwania.

Ps. usuneli tez moje aukcje z pustymi flakonikami wiec do nich napisalam nie pozostawiajac na nich suchej nitki- ze niby jak rozpoznaja ze to sa nieoryginalne flakony- ze moge im dostalac dokladnie kazde zdjecie flakonika aby podali po czym niby poznaja ze podroba- to mi odpisali

"Ponadto informuję, że w związku z wymienionymi informacjami decyzja o usunięciu aukcji została podjęta zbyt pochopnie. Koszty związane z wystawieniem aukcji zostały automatycznie zwrócone."
Wiec wystawilam ponownie.....

Moze kazda z Was powinna napisac protest do Allegro i moze zmadrzeja...... a moze jak masowo bedziemy zglaszac te zapachy za 60 zl (rzekome oryginaly) to odpuszcza z odlewkami.....
kenza3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:35   #253
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Ja wcześniej żadnego linku tu nie podawałam,więc raczej nikt kto czyta nie miał okazji akurat tej jednej zgłosić.Wydaje mi się,ze chyba oni sami szukają po opisach,tytułach lub według innego klucza.Nie wstawiałam nawet miniaturek.
A zastanawiałam się czy jakby jakoś,, mądrze'' zbiorowo zacząć straszyć ich,że pozwalają na promowanie tych bezczelnych podrób za parę groszy to może też ich trochę to zastanowi co robią?
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:42   #254
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Dostałam odpowiedź od Świstaka na pytanie czy można u nich sprzedawać odlewki robione z flakonów:

"Witam serdecznie.

Dziękujemy za wiadomość.

Proszę zapoznać się z regulaminem naszego serwisu. Jeśli wystawiane aukcje będą zgodne z regulaminem, to nie będzie podstaw do usuwania aukcji.


Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
Mariusz Ziora
administrator serwisu
www.swistak.pl - przyjazne, darmowe aukcje internetowe
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania czy uwagi, możesz śmiało do nas pisać."
__________________
Moja fotografia - polubiajcie, będzie mi bardzo miło
www.facebook.com/MKownackaFilmPhoto
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:45   #255
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Decadence Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź od Świstaka na pytanie czy można u nich sprzedawać odlewki robione z flakonów:

"Witam serdecznie.

Dziękujemy za wiadomość.

Proszę zapoznać się z regulaminem naszego serwisu. Jeśli wystawiane aukcje będą zgodne z regulaminem, to nie będzie podstaw do usuwania aukcji.


Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
Mariusz Ziora
administrator serwisu
www.swistak.pl - przyjazne, darmowe aukcje internetowe
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania czy uwagi, możesz śmiało do nas pisać."

Uważam że jeżeli na świstaku ktoś będzie sprzedawał odlewki z własnych flakonów i umieści dokładne zdjęcie (odlewki i butelki) to nie powinni się doczepić ale jak wstawi się odlewkę którą ma się od kogoś (mimo iż jest w 100% oryginalna) to w tym przypadku sama mogłabym mieć jakieś ale bo nigdy nie wiadomo co tam jest no chyba że sprzedaje odlewkę użytkownik do którego mam zaufanie. Ale spróbować zawsze można. Najwyżej co usuną aukcję ale konta nie powinni zablokować.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2010-11-22 o 15:48
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:44   #256
annaiama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

taaa... mi też usunęli jedną aukcję ... na szczęście większość moich odlewek już sprzedałam ale to jest nie w porządku... pisałyście w końcu jakiś protest do All? bo mi umknęło
annaiama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:11   #257
kenza3012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 9
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Ja osobiscie w swoich aukcjach tez mam przeoczoenie Pracownikow Allegro - w opisie mam szklana fiolka bez atomizera (decant - odlewka ) i jakos wszytskie aukcje mi usuneli oprocz tej jednej....
ciekawe.... jedna przeoczyli!
Obserwuje ja tez jedna osoba wiec moze ktos z wizażu
Ciekawe czy usuna?
kenza3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:10   #258
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

A ja jestem wredna istota i upier... im ten biznes z Dijoram, Croco Miormichelle i innymi potworkami.
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:36   #259
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Moje pozostałe dwie odlewki dziś usunęli.
A uzasadnienie:
,,Sprzedaż produktów nieoryginalnych ("podróbek") jest niedozwolona w serwisie Allegro. Sprzedając produkt nieoryginalny narażasz się na odpowiedzialność prawną. Wystawianie tego typu przedmiotów działa na szkodę Użytkowników Allegro oraz narusza prawa własności intelektualnej producentów. Ponowne wystawienie tego typu przedmiotów może skutkować trwałym zawieszeniem konta. ''

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
A ja jestem wredna istota i upier... im ten biznes z Dijoram, Croco Miormichelle i innymi potworkami.
Masz jakiś pomysł?
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 20:39   #260
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Ja dzisiaj poprosiłam p. Martę Nowicką o wyjaśnienie, dlaczego firmowe próbki i testery serwis Allegro dupuszcza do sprzedaży, chociaż produkty te nie są przeznaczone na sprzedaż.

Uważam, że nie powinnyśmy tego tak zostawić i jakoś odegrać się na All. Najlepiej wychodzą akcje zbiorowe, więc może jednak coś wymyślimy?
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:40   #261
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Masz jakiś pomysł?
Owszem. Nie włąsny, a zaczerpnięty z tego wątku. Jutro zrealizuję i będę czekać.
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:44   #262
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

mi dzisiaj usunięto ostatnią odlewkę t4t
a miałam tyyyyyyle obserwujących, obstawiam, że 3/4 to wizażanki, obstawiały jak długo aukcja powisi
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:49   #263
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj poprosiłam p. Martę Nowicką o wyjaśnienie, dlaczego firmowe próbki i testery serwis Allegro dupuszcza do sprzedaży, chociaż produkty te nie są przeznaczone na sprzedaż.

Uważam, że nie powinnyśmy tego tak zostawić i jakoś odegrać się na All. Najlepiej wychodzą akcje zbiorowe, więc może jednak coś wymyślimy?
Dobre pytanie, ale lepiej, żeby Allegro w tej sprawie nie przyznało Ci racji - jak wycofają testery to przede wszystkim uderzy w nas i nasze kieszenie .

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
mi dzisiaj usunięto ostatnią odlewkę t4t
a miałam tyyyyyyle obserwujących, obstawiam, że 3/4 to wizażanki, obstawiały jak długo aukcja powisi
Ciekawe ile można było zarobić na tych zakładach
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:50   #264
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

A możesz zdradzić bo ja tez zastanawiam się jak im dać do zrozumienia,że jak chcą wprowadzić całkowity zakaz podróbek i odlewek to zwłaszcza dla tych na których najwięcej zarabiają i nie maja ochoty usuwać tych paskudztw? Może grupą więcej zdziałamy?
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:52   #265
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Dobre pytanie, ale lepiej, żeby Allegro w tej sprawie nie przyznało Ci racji - jak wycofają testery to przede wszystkim uderzy w nas i nasze kieszenie .
Bez obaw All wygryzło odlewki, bo z pewnością za dużej kasy (stosunkowo), to oni z nas nie mieli, a przyczepić się do odlewek było im duzo łatwiej niż do "chenelek" po 50 zł, bo oni chyba wciąż chcą wierzyć, że te "chanelki" to oryginały
Z testerów już mają jednak nie porównywanie większą prowizję, na dodatek wyastawiają je przeważnie Sprzedający mający po co najmniej kilka stron aukcji, więc są potencjalnie ważniejszymi klientami dla serwisu niż odlewkowicze...
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 21:08   #266
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
A możesz zdradzić bo ja tez zastanawiam się jak im dać do zrozumienia,że jak chcą wprowadzić całkowity zakaz podróbek i odlewek to zwłaszcza dla tych na których najwięcej zarabiają i nie maja ochoty usuwać tych paskudztw? Może grupą więcej zdziałamy?
Będzie grupowo, będzie. Spokojna Twoja rozczochrana
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 21:30   #267
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Będzie grupowo, będzie. Spokojna Twoja rozczochrana
A to czekam z niecierpliwością.Wprawdzi e dużej ilości odlewek nie sprzedaję i mam tylko te trzy które mi usunęli(plus jeszcze jedną nie wystawianą) ale nie lubię chamstwa,bo wcześniej na sporą liczbę zgłaszanych przeze mnie ewidentnych podrób mało które z nich usunęli.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 06:57   #268
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
Bez obaw All wygryzło odlewki, bo z pewnością za dużej kasy (stosunkowo), to oni z nas nie mieli, a przyczepić się do odlewek było im duzo łatwiej niż do "chenelek" po 50 zł, bo oni chyba wciąż chcą wierzyć, że te "chanelki" to oryginały
Z testerów już mają jednak nie porównywanie większą prowizję, na dodatek wyastawiają je przeważnie Sprzedający mający po co najmniej kilka stron aukcji, więc są potencjalnie ważniejszymi klientami dla serwisu niż odlewkowicze...
Co racja to racja. Chcą sprawiać wrażenie walczących z podróbkami, więc wzięli się za najprostszą rzecz - wywalanie odlewek, bo tu wiedzy mieć nie trzeba i prowizja od wystawiania tudzież sprzedaży mała. Innych nie tkną.
Nabrałam takiego obrzydzenia do Allegro a chęci do wymiany tutaj, że kupno mi z mojego konta zmalało :P Obrzydzenie już miałam po przymusie "Płacę z Allegro" - fajnie trzymać cudze olbrzymie kwoty na swoim koncie i zarabiać, nie?
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:40   #269
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Cytat:
Napisane przez LillyS Pokaż wiadomość
Co racja to racja. Chcą sprawiać wrażenie walczących z podróbkami, więc wzięli się za najprostszą rzecz - wywalanie odlewek, bo tu wiedzy mieć nie trzeba i prowizja od wystawiania tudzież sprzedaży mała. Innych nie tkną.
Nabrałam takiego obrzydzenia do Allegro a chęci do wymiany tutaj, że kupno mi z mojego konta zmalało :P Obrzydzenie już miałam po przymusie "Płacę z Allegro" - fajnie trzymać cudze olbrzymie kwoty na swoim koncie i zarabiać, nie?
Płacę z Allegro, to już był maksymalny przekręt. Ale chamskie też było wprowadzenie oceny "5 gwiazdek" jedynie przez kupujących i jeszcze utajnienie, kto zaniżył średnią i za co. Wystarczyło podpaść takiemu kupującemu np pytając go po 7 dniach, kiedy zamierza zapłacić. I potem raptem średnia zjeżdzała w dół, a komentarze wszystkie, jak najbardziej ok. Zero możliwości weryfikacji, kto i za co dał ci mniejszą liczbę gwiazdek.

A co do testerów, to odp p. Marty jest taka:
" Chciałabym poinformować, że warunkiem podjęcia zdecydowanych działań dotyczących wymienionych przedmiotów byłoby oficjalne zgłoszenie naruszenia prawa nadesłane przez producenta, dystrybutora, odpowiednią instytucję kontrolną bądź organy ścigania. W takim przypadku mielibyśmy jednoznaczne podstawy do ich usunięcia z naszego Serwisu oraz udzielenia wszelkiej niezbędnej pomocy wspomnianym instytucjom.

Przypominam jednocześnie, że art. 5.5 Regulaminu Allegro stanowi, iż:

"Opis Towaru powinien być rzetelny i kompletny oraz nie może wprowadzać w błąd innych Użytkowników, w szczególności co do właściwości Towaru, takich jak: jego jakość, pochodzenie, marka czy producent. Opis Towaru powinien być zgodny z wymogami prawa, w szczególności powinien zawierać wymagane w określonych okolicznościach informacje, w tym informacje wskazane w obowiązujących przepisach dotyczących ochrony konsumentów. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści umieszczone przez siebie w opisie Aukcji, w tym jest odpowiedzialny za wszelkie błędy lub nieścisłości takiego opisu"."

Czyli testery sprzedawać się będą, bo są "ładnie" opisane
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:47   #270
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Koniec handlu odlewkami - Allegro

Brzydko powiedziawszy-walę ich na razie. ja się prosić o to, by przyjęli moje pieniądze nie będę. Znów mi pousuwali więc przeniosę się tu. A co. Zaraz wam listę do wymiany walnę :P
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-02 21:11:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.