koloryzacja, która całkowicie się wymyje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-05, 16:31   #1
KasiaGregorczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 37

koloryzacja, która całkowicie się wymyje


Hej dziewczyny.
Mam naturalne włosy w kolorze średniego brązu, ogólnie zdrowe.
Dwa razy były hennowane własnoręczną mieszanką, kolor szybko się wypłukał (jak to przy hennie), ale akuratnie o to mi chodzi. Po hennie moje włosy były chłodniejsze i ciemniejsze, ale nie tak jakbym chciała, był to delikatny naturalny efekt. Jak dla mnie to mało. A samo farbowanie baaaardzo kłopotliwe bo błoto lało mi się dosłownie po szyi i twarzy.
Chciałabym w inny sposób korzystać z koloryzacji. Stąd moje pytanie do Was:
Czym mogłabym pofarbować włosy aby efekt był zadowalający, najlepiej żeby po około dwóch miesiącach produkt zmył się z włosów? Chcę jedynie nieznacznie zmienić kolor, przyciemnić 2 tony, pogłębić odcień i nadać włosom blasku? Nie mam w ogóle orientacji jak wygląda rynek takich specyfików. Proszę o jakieś porady czego szukać, bo nawet nie wiem o czym czytać na KWC Fryzjer ostatnio powiedział mi, że rynek jest teraz bogaty w delikatne kremy, które nie ingerują w strukturę włosów zbyt mocno i nie wyrządzają szkód, no dobrze, ale jakie to są np produkty? W czym szukać? Zapuszczam włosy i nie chcę aby się zbyt bardzo zniszczyły.
Doradźcie dziewczynki
KasiaGregorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 18:24   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: koloryzacja, która całkowicie się wymyje

Cytat:
Napisane przez KasiaGregorczyk Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Mam naturalne włosy w kolorze średniego brązu, ogólnie zdrowe.
Dwa razy były hennowane własnoręczną mieszanką, kolor szybko się wypłukał (jak to przy hennie), ale akuratnie o to mi chodzi. Po hennie moje włosy były chłodniejsze i ciemniejsze, ale nie tak jakbym chciała, był to delikatny naturalny efekt. Jak dla mnie to mało. A samo farbowanie baaaardzo kłopotliwe bo błoto lało mi się dosłownie po szyi i twarzy.
henna sie nie wyplukuje, to trwala farba, chyba,ze naklada sie ja na wlosy obklejone silikonami,
skoro nie chcesz trwalego efektu to pozostaja Ci szampony koloryzujace - ja uzywalam welli i palette- wella sie dosc szybko wyplukuje, natomiastt przy czarnym palette moze sie juz nie wyplukac wiec uwazaj
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 01:20   #3
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: koloryzacja, która całkowicie się wymyje

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
henna sie nie wyplukuje, to trwala farba, chyba,ze naklada sie ja na wlosy obklejone silikonami,
skoro nie chcesz trwalego efektu to pozostaja Ci szampony koloryzujace - ja uzywalam welli i palette- wella sie dosc szybko wyplukuje, natomiastt przy czarnym palette moze sie juz nie wyplukac wiec uwazaj
Szampony koloryzujące nie wypłukują się praktycznie nigdy nie pozostawiając po sobie śladu na włosach nawet naturalnych, a to z tą henną obklejoną silikonami to raczej nie ma znaczenia, po prostu może złapać niezbyt równo, co nie znaczy że nie złapie
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 10:45   #4
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: koloryzacja, która całkowicie się wymyje

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Szampony koloryzujące nie wypłukują się praktycznie nigdy nie pozostawiając po sobie śladu na włosach nawet naturalnych, a to z tą henną obklejoną silikonami to raczej nie ma znaczenia, po prostu może złapać niezbyt równo, co nie znaczy że nie złapie
ja pamietam,ze mi sie wymyly szampony ale z wlosow farbowanych wiec nie wiem jak z naturalnych - jedynie to palette nie chcialo
z tym,ze ja mam ciemne wlosy - na jasnych bym nie ryzykowala

odnosnie henny to autorka pisala, ze sie jej zmylo a nie chwycilo nierowno-a henna jest trwala koloryzacja przeciez-zle przygotowana/trzymana /zmieszana z silikonami mogla nie chwycic
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:25   #5
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: koloryzacja, która całkowicie się wymyje

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
ja pamietam,ze mi sie wymyly szampony ale z wlosow farbowanych wiec nie wiem jak z naturalnych - jedynie to palette nie chcialo
z tym,ze ja mam ciemne wlosy - na jasnych bym nie ryzykowala

odnosnie henny to autorka pisala, ze sie jej zmylo a nie chwycilo nierowno-a henna jest trwala koloryzacja przeciez-zle przygotowana/trzymana /zmieszana z silikonami mogla nie chwycic
Ja mówie o całkowitym wymyciu, czyli żadnej najmniejszej nawet pod słońce poświatki

W sumie to zwykły toner typu crazy color, directions powinien z włosów nie farbowanych, rozjaśnianych zniknąć kompletnie, problem tylko w tym że nie mają naturalnych kolorów, jest taka firma oni mają brązowe kolory naturalne ale nie pamiętam jak się nazywała i nie wiem jak z nią by było na włosach mimo że to też toner niby

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-01-06 o 21:35
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 19:06   #6
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: koloryzacja, która całkowicie się wymyje

ja bym spróbowała z szamponem koloryzującym, takim do 24 myć. ten po dwóch miesiącach ZAZWYCZAJ znika zupełnie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 22:43   #7
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: koloryzacja, która całkowicie się wymyje

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ja bym spróbowała z szamponem koloryzującym, takim do 24 myć. ten po dwóch miesiącach ZAZWYCZAJ znika zupełnie.
Przecież szampony do 24 myć właśnie nigdy nie wymywają się do końca, bo są na oxydancie, to są tak na prawdę farby pół trwałe, był już kiedyś taki temat o ile pamiętam.

Jeśli już to bezpieczniej użyć jakiejś szamponetki do 3 myć ale i tak to może się nie zmyć całkowicie..
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 01:08   #8
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: koloryzacja, która całkowicie się wymyje

Tak. Półtrwałe. Jednak, w zależności od włosów, często schodzą całkowicie. A niektóre szamponetki, te do kilku myć znikaja już po pierwszym. Zależy od włosów i wybranego koloru.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 01:44   #9
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: koloryzacja, która całkowicie się wymyje

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Tak. Półtrwałe. Jednak, w zależności od włosów, często schodzą całkowicie. A niektóre szamponetki, te do kilku myć znikaja już po pierwszym. Zależy od włosów i wybranego koloru.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
Owszem, ale co do tego że schodzą co do cna się nie zgodze, dlatego że sama miałam różnego rodzaju przeboje z takowymi na różnych włosach, też rozjaśnianych i nigdy nie zeszła do końca, poza tym, choćby i nawet niski oxydant minimalnie zmienia kolor włosów

Jedyne co schodzi do cna to wszelkiego rodzaju spreje "do 1-2 mycia" i tym podobne maskary do włosów

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-01-11 o 01:49
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:37   #10
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: koloryzacja, która całkowicie się wymyje

Mi się kiedyś taka pianka przeszło miesiac trzymała. :-S

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 18:37:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.