Włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 14:59   #1
paulima1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14

Włosy


Chciałabym sobie przefarbować włosy na jaśniejsze i chciałabym je zapuścić,ale nie wiem jaki kolor do mnie pasuje.Nie wiem czy na tych zdjęciach dobrze widać kolor włosów.
I ogólnie jakoś tak nie wiem,co zrobić z twarzą,żeby lepiej wyglądać,nie lubię strasznie swojego nosa.
Doradźcie mi,proszę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140523_3.jpg (33,1 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140523_4.jpg (43,2 KB, 123 załadowań)
paulima1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 16:40   #2
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: Włosy

Najlepiej by było żebyś udała się do fryzjera. On dobrze doradzi, a przede wszystkim nie ma ryzyka, że wyjdzie inny kolor niż na pudełku.
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 16:48   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Włosy

dodaj jeszcze jedno zdjęcie, na którym widać całą głowę i włosy. bo tutaj obcięłaś czolo.
kolorystyka tych zdjęć tez slaba. jesli dasz rade zrob zdjecie czyms lepszym niz telefon
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 17:03   #4
paulima1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy

Lepszych zdjęć nie uda mi się zrobić,bo i tak te zdjęcia są z kamerki w komputerze.
A i przepraszam za ten bałagan za mną ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140523_2.jpg (42,5 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140523.jpg (44,5 KB, 73 załadowań)
paulima1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 19:13   #5
karolax112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy

Ja widzę Ciebie w jaśniejszych włoskach, masz jasną cerę i niebieskie oczka więc będzie ładnie No i jasne wlosy łagodzą rysy twarzy więc i nos będzie delikatniejszy Do tego podmalować ładnie oczka i ))))))))

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

wydaje mi się, że słoneczny blond by Tobie pasował
karolax112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 22:19   #6
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Włosy

Po pierwszym zdjęciu wpadł mi do głowy czerwony, po drugim malinowa czerwień
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:30   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Włosy

Pomysł z zapuszczeniem włosów - świetny, jak najbardziej unikaj takich fryzur jak obecnie - obłych w kształcie, które jeszcze bardziej zaokrąglają optycznie twarz. Ja bym zrobiła Ci fryzurę co najmniej do ramion, proste cięcie dołem, tak aby zharmonizować rysy twarzy i lekko je wyostrzyć. Będziesz też mogła związywać je w kucyk - ta fryzura też będzie pasować, zwlaszcza gdy podkreślisz kości policzkowe.

Kolor obecny rozumiem, że jest farbowany? Bo wygląda na nienaturalnie ciemny jak do Twojego typu.
Doradziłabym jasny brąz, pasować będzie jak najbardziej chłodny odcień (bez żadnych rudawych pigmentów) ale jeśli chcesz lekko ocieplony, to taki jasny złotawy brąz też podejdzie.
Unijak super jasnych blondów (masz dość ciemną oprawę oczu), czerni i kolorów dyskusyjnych jak to mówię - rudości i burgundu, która mało komu, poza naturalnie rudymi pasuje.

sądząc po zdjęciach jesteś chłodnym typem, prawdopodobnie Cool Summer, poczytaj, dobierz kolorystyke ubrań pod to.

makijaż - możesz podkreślać kości policzkowe, oraz malować kreski na górnej powiece. tak mało i tak dużo zarazem. spróbuj i może pokaż nam się w takiej wersji?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 21:24   #8
paulima1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Pomysł z zapuszczeniem włosów - świetny, jak najbardziej unikaj takich fryzur jak obecnie - obłych w kształcie, które jeszcze bardziej zaokrąglają optycznie twarz. Ja bym zrobiła Ci fryzurę co najmniej do ramion, proste cięcie dołem, tak aby zharmonizować rysy twarzy i lekko je wyostrzyć. Będziesz też mogła związywać je w kucyk - ta fryzura też będzie pasować, zwlaszcza gdy podkreślisz kości policzkowe.

Kolor obecny rozumiem, że jest farbowany? Bo wygląda na nienaturalnie ciemny jak do Twojego typu.
Doradziłabym jasny brąz, pasować będzie jak najbardziej chłodny odcień (bez żadnych rudawych pigmentów) ale jeśli chcesz lekko ocieplony, to taki jasny złotawy brąz też podejdzie.
Unijak super jasnych blondów (masz dość ciemną oprawę oczu), czerni i kolorów dyskusyjnych jak to mówię - rudości i burgundu, która mało komu, poza naturalnie rudymi pasuje.

sądząc po zdjęciach jesteś chłodnym typem, prawdopodobnie Cool Summer, poczytaj, dobierz kolorystyke ubrań pod to.

makijaż - możesz podkreślać kości policzkowe, oraz malować kreski na górnej powiece. tak mało i tak dużo zarazem. spróbuj i może pokaż nam się w takiej wersji?
Dziękuję za rady,jak zapuszczę włosy to wstawie zdjęcie
Włosów nie farbowałam nigdy ;p
paulima1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:47   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Włosy

aha,, a to jeśli to jest naturalny odcień, to jestem ciekawa jak wygląda. zapewne kamerka przekłamała kolory, szkoda, ze nie możesz dodać lepszej foty.
w 98% przypadków nasz naturalny kolor nam pasuje, jeśli nie chcesz drasatycznej zmiany (albo czegoś niepotrzebnie popsuć) to zrobiłabym refleksy w takich kolorach, jak zaproponowałam wyżej
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 00:24   #10
czarnulkaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy

Myślę że w Twoim przypadku warto było by zrobić na włosach jaśniejsze refleksy by ożywić rysy twarzy
czarnulkaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 09:39   #11
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Włosy

A ja bym poszła chyba w bardziej chłodne odcienie blondu
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 15:27   #12
mysipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar mysipyszczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Włosy

Cytat:
Napisane przez paulima1208 Pokaż wiadomość
Chciałabym sobie przefarbować włosy na jaśniejsze i chciałabym je zapuścić,ale nie wiem jaki kolor do mnie pasuje.Nie wiem czy na tych zdjęciach dobrze widać kolor włosów.
I ogólnie jakoś tak nie wiem,co zrobić z twarzą,żeby lepiej wyglądać,nie lubię strasznie swojego nosa.
Doradźcie mi,proszę!
Dla mnie ze zrobionych fotek które dołączam (z makijażem) najlepiej wyglądałabyś w tych "rudych" i w najciemniejszych. Blond z pierwszej foty - nie dla Ciebie.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (27,9 KB, 23 załadowań)
mysipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 16:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.