Mini i jej zabawki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-20, 09:59   #61
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Mini i jej zabawki

20-maj-2013

SUPLEMENTY
SS z AX, wit C, magnez, cynk

DIETA - LG ciag dalszy
( tyle ze przy aero post jest mniejszy)

1. makaron, mielone mieso z uda kuraka, warzywa
2. mieso wieprzowe, surówka z marchwi i jabłucha
3. serek wiejski ( dwa albo 3)

TRENING

Obiecane aero czyli

30 min rowerka
15 min skakanki

cisnienie po : 120/80, tetno 147
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:10   #62
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Mini i jej zabawki

Jesteś tam...?
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 10:19   #63
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Mini i jej zabawki

jestem ale po 1szej wizycie w klinice nie jest tak kolorowo jak powinno byc ... probuje dojsc do siebe wszelkimi mozliwymi sposobami ...
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 10:20   #64
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Mini i jej zabawki

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
jestem ale po 1szej wizycie w klinice nie jest tak kolorowo jak powinno byc ... probuje dojsc do siebe wszelkimi mozliwymi sposobami ...
3mam kciuki! dla mnie to jesteś kobietą ze stali, której nikt ani nic nie pokona
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 12:08   #65
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Mini i jej zabawki

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
jestem ale po 1szej wizycie w klinice nie jest tak kolorowo jak powinno byc ... probuje dojsc do siebe wszelkimi mozliwymi sposobami ...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 12:28   #66
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Mini i jej zabawki

to nie dobrze... trzymaj się tam jakoś i odezwij tutaj czasami
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 14:13   #67
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Mini i jej zabawki

w piatek był zabieg, a teraz 3 tyg bez sexu, piasku, sloneczka, wody, wanny (...)
przez 3 dni lezałam plackiem i sie nie ruszalam a dzis jade podwiezc L4 do pracy - do konca tygodnia. Do 2 tygodni mam nie dotykac nawet sztangi by sie nie rozerwała rana ...

a 10.08 wyniki biopsji
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 08:13   #68
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Mini i jej zabawki

3mam kciuki za wyniki i za szybki powrót do ćwiczeń!
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 09:48   #69
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mini i jej zabawki

hello Mini

jak tam rekonwalescencja?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 08:49   #70
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Mini i jej zabawki

No to teraz czas na mała opowiesc - moje zycie dramatycznie zmieniło sie przez ostatnie pół roku ...

Wiadomość o komorkach rakowych u mojej pani ginekolog - jedyna dobra wiadomość to to, ze cytologie robie co 10-12 miesiecy wiec odpowiednio wcześniej wykryte. No i co ze wczesniej wykryte. Jak dostałam skierowanie do katedry onkologii w Krakowie, sama nazwa powodowała płacz i drżenie rąk. I wszystko co mowili mi naokoło ,,bedzie dobrze", ,,powtorzysz badania i nie wyjdzie napewno nic", ,, nie panikuj" - malo mnie obchodziło.
Pierwsza wizyta na oddziale ,,onkologia i nowotwory" brzmiala okropnie. Powiem szczerze, myslalam ze bedzie tak jak wszyscy opisywali - badania wyjdą inaczej, wszystko będzie pomyłką bo przeciez ja nie moge byc chora. Lekarz, badanie ... potwierdzenie na kolposkopii, ze są zmienione komorki, zakwalifikowanie mnie jako ,,stanu przednowotworowego" i kolejne skierowanie do ambulatorium na pobieranie wycinka ... kolejny miesiąc czekania. Coż bede kłamac, odwiedziłam psychiatre z prosbą o pomoc, plakałam bez powodu, nie jadlam ... tez mowiono mi ,,spokojnie, pobiora wycinek i wyjdzie Ci ze jest wszystko ok" ,, nie martw sie" ,,wszystko bedzie dobrze" ...
Pobranie wycinka ... 3 tygodnie czekania i 2 tyg rekonwalescencji i ... telefon z Krakowa, w trybie pilnym mam sie zglosic po wyniki histopatologii - to był początek końca. Opisane wszystko po łacinie, nic nie rozumiałam, kręcilo mi sie w glowie. Pani doktor patrząc na wyniki powiedziała: wytniemy szyjkę. Rodziła pani? Nie? To juz pani nie bedzie. 10 pazdziernik 2013 ... do widzenia.
Z pomocą przyjaciół znalazłam innego specjalistę, 700km od domu, wyslalam mu wyniki na maila, za 5 dni mialam termin w Szczecinie. Powiedział, ze wytnie tylko częśc a nie całość, ze nie zrobi to skalpelem a laparoskopem i nie bede pocieta jak chcieli to zrobic w Krakowie. Oswiadczyl, że po wszystkim wyciety material bedzie jeszcze raz poddany biopsji bo wraz z chorymi komorkami bedzie wyciety zdrowy material by sprawdzic czy w nim nie ma namnażających sie komorek ... kolejne czekanie na histopatologie 21 dni ...
6 wrzesnia była operacja, po niej psychicznie bylo lżej, nawet nie wiecie jak. No i co ze bylam sama i z daleka od domu ... nawet nie wiecie jak cieszyl spacer windą na parter z IV piętra po kawe i doniesienie jej do pokoju ... Teraz juz zdrowienie na l4 w domku cały miesiąc ...
W piatek dostałam telefon od pana profesora, ktory przeczytał wyniki histopatologii, wszystkie chore komórki wyciete a w pobranym zdrowym materiale NIE MA sladów komórek zmienionych wirusowo ...
To juz koniec .... koniec mojej historii - teraz tylko zdrowienie i czekanie aż szwy się rozpuszczą.
Odstawienie prochów nasennych i wszystkich innych - czekanie na powrót do treningów i do normalnego zycia - jeszcze to do mnie nie dochodzi, że to za mną ...

Po co to napisałam?
po pierwsze - dziewczyny badajcie sie regularnie, błagam. Cytologia to podstawa ....
po drugie - NIGDY nie decydujcie się na to co radzi jeden lekarz, szukajcie alternatyw, bo jakbym nie szukała juz dzisiaj byłabym pozbawiona tego, co kobieta ma najcenniejszego ...

pozdrówki i za 2-3 tygodnie wracam powoli z treningami !!!!!!!!
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 09:24   #71
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Mini i jej zabawki

Mini82, mogę sobie tylko wyobrazić ile stresu, zdrowia i nerwów Cię to kosztowało . Współczuję tych strasznych przeżyć, ale najważniejsze, że już po i że jesteś zdrowa! Mówią, że co nas nie zabije, to nas wzmocni. Już wcześniej byłaś bardzo silna, a teraz jesteś prawdziwą strong(wo)menką!
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 20:31   #72
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Mini i jej zabawki

Współczuję i podziwiam mimo wszystko jesteś silna i dałaś radę, wygrałaś!!!
Taka historia jest rzeczywiście przestrogą i jak tak teraz się zastanowię to... cytologię robiłam hm... ze dwa lata temu...

Trzymaj się i wracaj szybciutko do zdrówka
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:08   #73
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Mini i jej zabawki

Mini..mówią że żeby powstała tęcza musi najpierw popadać deszcz, mam nadzieje, że u Ciebie będzie teraz tylko tęcza
Nie chorowałam, ale mam synka( z małą niepełnosprawnością) z którym często jeżdżę po przychodniach i szpitalach specjalistycznych i widzę ile jest dzieciaczków chorych naprawdę poważnie..dlatego doceniam życie i zdrowie, badam się regularnie, tak samo rodzinę, a Twoja historia jest tego przykładem, że trzeba nie tylko badać się regularnie, ale i walczyć o swoje zdrowie.Jesteś bardzo dzielna,dużo silniejsza,podziwiam Cię i życzę dużo zdrówka!!
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 17:41   #74
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Mini i jej zabawki

Mini, pierwsze, co mi przychodzi na myśl, to: ile Ty przeszłaś... I jak dobrze, że to już za Tobą
Rzeczywiście większość osób myśli: "to mnie nie dotyczy", "ja nie mogę być chora" itp. Twój wpis daje do myślenia - praktycznie każdą kobietę może spotkać podobna sytuacja.
Wspaniale, że masz tyle zapału, że już myślisz o powrocie do treningów! Jesteś naprawdę silną kobietą Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i sukcesów.
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:33   #75
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mini i jej zabawki

cześć Miniaczku,
dużo ostatnio o Tobie myślałąm a nie mam FB żeby Cię zlapać jak to pisałyśmy na PW

wiem kochana co przeżywasz bo moja sytuacja była bardzo podobna tylko,że dotyczyła macicy i tam były komórki nowotworowe

pamiętasz na naszym wątki ile czasu ja się starałam o dziecia? jak płakałam,że wytną mi macicę?

dziś mam drugiego syna, zdrową macicę lżejszą o guzy wielkości grejfruta i w planach może jeszcze jedno baby

trzymaj się ciepło i mam nadzieję,że niedługo znowu będziemy rządzić na wątku

p.s masz kontakt z naszą starą ekipą? bo czasem tęsknie za Wami dziewczyny
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.