Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 15:53   #841
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

dziekuję justa79, juz sie wystraszyłm, bo właśnie niedawno taki kupiłam.Dzisja byłam na badaniu skóry vichy i widziałam z mega zbliżenia moja cerę i co...? naczynka.W trzech miejscach na twarzy mam drobne naczynka pęknięte ale nie wiedziałam że mam cerę naczynkową.Ale parząc w przeszłość juz wiem dlaczego nauczyciel od w-fu mówił do mnie rumianek, i dlaczego jak tylko chwilke pobiegałam byłam czerwona jak burak.i dopiero teraz się dowiedziałam :-( zaczne od koncentratu farmony, tylko musze go znaleźć, a szczęście że nie kupiłam dziś rosalicu, bo juz chciałam.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:03   #842
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

http://www.clarena.pl/kosmetyki_linia.php?linia =30

ja mam krem z tej serii, i jest b.fajny jets treściwy więc kłade go na policzki a na strefę T krem Weledy z Irysem
zamierzam sobie tez zakupic za m-c tonic i mleczko z tej serii

ja go kupiłam u mojej kosmetyczki
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:09   #843
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny!
to ja pisałam o tym kremie WELEDA z Irysem- no właśnie po nałożeniu na twarz czułam takie lekkie mrowienie policzków z rozszerz. naczynkami oczywiscie .... a moze lepszy będzie WELEDA z OLEJKIEM MIGDAŁOWYM????? tam też jest alkohol ale chyba(?)nie ma olejków eterycznych...

p.s. właśnei mam zamiar zmaic sobie (za jakiś czas ) krem Martiny Gebhart Krem z różą(a macie jakiś inny też godny polecenia?a może SHEABUTTER tylko czy one na wiosnę i lato niebędą zbyt ciężkie?? )- bo tam ani olejków eterycznych nei ma, ani alkoholu....



p.s.LRP Rosaliac i SVR do cery naczynkowej- obydwa zielone kremy, nie nawilżają, a podkład na to położony się roluje nie nawilżają też niestety, napewno kupie sobie za jakiś czas Ruboril-bo nawet niezły był, a napewno lepszy niz seria I.Eris
hmm..a moze Biodermę kupiĆ??bo wiem, ze jest taki na naczynka
Martina Gebhardt mam wlasnie mleczko do demakijazu i jest super, wielki konkurent Dr. Hauschki, ktory to jest z alkoholem. Shebutter jest typowo dla wrazliwej skory bo nire ma olejkow eterycznych, alkoholu i wyciagow ziolowych, ktore czasami moga podrazniac.
Jesli chcesz krem i to na lato to polecam mleczko do twarzy. Wyglada jak mleczko do demakijazu ale jest w mniejszej butelce i tez z taka sama pompka. Krem i to kazdy od tej pani jest bardzo tresciwy. Sama nic innego z tej serii nie mialam poza mleczkiem do demakijazu, ale na niemieckim forum www.beautyjunkies.de jest watek gdzie dziewczyny sie wymieniaja pogladami i pisze ze wersja w mleczku do twarzy pasuje im na lato, a krem za zime. Niektore mieszaja mleczko z kremem(bo mozan tak robic) i w ten sposob robia swobie wlasna konsystencje, jak mleczko(nazwijmy ja emulsja co by nam sie z mleczkiem do demakijazu nie mylilo) jest za lekkie, a krem za tlusty to mozan sobie umieszac taka konsystencje jak nam pasuje.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:57   #844
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
http://www.clarena.pl/kosmetyki_linia.php?linia =30

ja mam krem z tej serii, i jest b.fajny jets treściwy więc kłade go na policzki a na strefę T krem Weledy z Irysem
zamierzam sobie tez zakupic za m-c tonic i mleczko z tej serii

ja go kupiłam u mojej kosmetyczki
musze przyznac,ze kuszaco wszystko wyglada ...ale skladow nie ma Czy bylabys tak uprzejma i podala konkretna nazwe Twojego kremu jak i skladniki,pozdrawiam
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 19:01   #845
aniaaspire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

czesc ja tez mam cere naczynkową - ale uważam że trochę przesadzacie!!!Z tymi wszystkimi kremami, maseczkami.Ja używam krem sensibio i do tego sensibio H2O- czuje znaczna poprawę, nie wysusza skóry jest naprawde super.A te wszystkie serum , filtry ochronne to chwyt reklamowy.
aniaaspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 19:30   #846
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

oj czuje, że po tej wypowiedzi będzie mała burza ja się nie wypowiadam, pozazdrościc tylko tak łagodnej cery naczynkowej hehe
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 20:03   #847
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Aniu, gdybyś zadała sobie trud przeczytania więcej niż 1 wątku na tym forum, to nie pisałabyś takich rzeczy. twierdzisz coś zupełnie sprzecznego ze stanem rzeczywistym. witam Cię serdecznie jako nową użytkowniczkę forum i zapraszam najpierw DO LEKTURY, a następnie do dyskusji, popartej rzeczowymi argumentami.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 20:09   #848
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

e tam zaraz burza. Poprostu kolazanka nie wie co szkodzi takiej cerze, ale jak sie bedzie opalac i na sloneczko duzo wystawiac, to za pare lat zmieni zdanie i wroci do nas z podkulonym ogonkiem. My tu tyle piszemy, co jest potwierdzone badaniami naukowymi, jak ktos mimo to nie wierzy to jego problem. przjdzie czas i uwierzy, ale wtedy zazwyczaj juz jest za pozno
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 20:16   #849
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

THXMonikaPogrzebaza odp.

słuchaj, pudełka już nie mam tego kremu :/ ale napisałam do nich, jak tylko odpiszą dam znaĆ! na bank


p.s. Aniu, ja też kiedyś nie miałam z buźką problemów, ale jak zaczęły się problemy z wysuszaniem, pieczeniem, syfami w strefie T- to zaczęłam szukac kosmetyków lepszych, skuteczniejszych
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 22:23   #850
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Smile Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Witam wszystkich.
Dopiero niedawno zdałam sobie sprawę z tego, że mam naczynkową cerę. Od zawsze walczę z zanieczyszczoną cerą i pojedynczymi krostami.
Często się czerwieniłam, twarz swędziała po specyfikach na trądzik.
Ale ostatnio przesadziłam... serią Pure Zone (z kwasem salicylowym i niestety dużą dawką alkoholu ) i mam za swoje.
Kupiłam dzisiaj Iwostin, mam kwas askorbinowy i za kilka dni ukręcę sobie serum. Zaczęłam używać miceli do oczyszczania cery i kremu Ziaja Calma HLC.
I to wszystko dzięki wam wizażanki.
Nie wiem tylko co stosować na zanieczyszczone pory i trądzik??
Mam już prawie 30, więc może coś na zmarszczki??
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 08:16   #851
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Do MonikaPogrzeba

"Witam

Serdecznie zapraszam do gabinetów i salonów kosmetycznych pracujących na kosmetykach Clarena.

Pozdrawiam serdecznie
Emilia Włodarczyk


Specjalista ds. marketingu interaktywnego
CLARENA Polska
tel. (+48) 71 328 07 11
www.clarena.pl www.rubica.pl"



phi, ale mi odpisała
straciłam ochotę na tą ich serię
pytałam się o skład pełny tej linii i o cenę
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 08:39   #852
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

nikaa2 jestem pod wrazeniem pani Emilii,kto wie moze jak kazda polska dziewczyna ma sporo witaminy a podanie skladu juz zakrawa na wscibstwo Ach juz nie raz zaobserwowalam,ze jestem dziwnie postrzegana gdy prosze o kosmetyk aby przejrzec sklad... Nikka2 dziekuje nie mniej i mysle,ze ta firma powinna poza uprzejmoscia pani Emilli miec swiadomosc,ze wiele konsumentow juz nie kupuje kota w worku ale konkretny produkt w oparciu o jego sklad...pozdrawiam
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 09:57   #853
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez ala361 Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko co stosować na zanieczyszczone pory i trądzik??
Mam już prawie 30, więc może coś na zmarszczki??
witaj, Alu kwas salicylowy, ale w preparatach bez alkoholu, np. Effaclar K, maseczka aspirynowa, tonik aspirynowy domowej roboty. kwas azelainowy - np. Acne Derm. a jeśli masz więcej funduszy, to kwasy PHA, które uszczelniają naczynka - np. Neostrata.
przeciwzmarszczkowo - np. Diroseal, który jednocześnie działa na naczynka.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 14:23   #854
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Angry Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
Do MonikaPogrzeba

"Witam

Serdecznie zapraszam do gabinetów i salonów kosmetycznych pracujących na kosmetykach Clarena.

Pozdrawiam serdecznie
Emilia Włodarczyk


Specjalista ds. marketingu interaktywnego
CLARENA Polska
tel. (+48) 71 328 07 11
www.clarena.pl www.rubica.pl"



phi, ale mi odpisała
straciłam ochotę na tą ich serię
pytałam się o skład pełny tej linii i o cenę

To kup sobie cos od Martina Gebhardt

http://www.naturesbest.de/scripts/sh...d5cb0d&start=1

sa podane sklady, co prawda po niemiecku, a ty chyba nie stad jestes? Mimo to mozna rozszyfrowac co tam jest, jak bedziesz miec problemy to pytaj. Mleczko do demakijazu jest naprawde fajne, kusi mnie tez tonik, na kremy sie raczej nie rzuce bo uzywam filtry i Diroseal na noc, wiec nie mam gdzie ich wpasowac w pielegnacje. Czaje sie jeszcze na krem pod slepia, bo tanszy od Hauschkowego balsamu i wiekszy, ale musze go obbadac czy tak samo tlusty, bo jak nie to kupie ponownie Hauschke.

A na ta firme to sie wypinij, takiego maila odsmarowac, to raczej zniecheca niz zacheca.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 14:26   #855
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

dziękuję za odpowiedź!!
Kupiłam dzisiaj Acne Derm, wprowadzę go 2 razy w tygodniu.
powoli dokupię Effaclar K i Diroseal. Tylko nie wiem kiedy stasować do tego Iwostin na naczynka?
No i oczywiście filtry.
Tylko nie wiem czy mój portfel to wytrzyma
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 15:22   #856
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez ala361 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj Acne Derm, wprowadzę go 2 razy w tygodniu.
powoli dokupię Effaclar K i Diroseal. Tylko nie wiem kiedy stasować do tego Iwostin na naczynka?
No i oczywiście filtry.
Tylko nie wiem czy mój portfel to wytrzyma
skoro masz już Iwostin na naczynka, to Diroseal może na razie poczekać. tak samo, jak Effaclar - na początek Acne Derm wystarczy. później możesz się przerzucić na inne preparaty.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 15:29   #857
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Hey dziewczęta!

tjaaaa... przy pani Emilii wymiękłam co za laska o_O


na MG się musze przerzucic, albo umówic isę do kosmetyczki i znią obgadac skład, ale to za jakiś czas, bo przy okazji bym se machnęła jakąś maskę algową albo cuś jakby co to będę pisac


aaa i jestem z Boat City==> Łódź
kusi mnie ta Martina Gebhart, ale to za jakiś czas, jakby co to będe pytac

nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 17:01   #858
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

justa79 wiedziałam, że można na ciebie liczyć
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 10:59   #859
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

witam serdecznie na naczynkowym watku jestem nowa bo niedawno zorientowalam sie ze mam taka cere... wczesniej myslalam ze rumience maja byc i juz Jesli pozwolicie, bardzo chetnie sie przylacze. Watek oczywiscie przesledzilam i narazie uzywam: Avene Antirougeurs na dzien, lykam witaminke C i wlasnie ide kupic Diroseal i filtr Avene. Powiedzcie mi prosze czy kolejnosc: na noc po oczyszczeniu buzi- diroseal, rano: tonik, Avene Antirougeurs, filtr, makijaz jest ok? Czy filtr (chce kupic na probe ten 15ml Avene do szczegolnie wrazliwych okolic ciala) moge nakladac na caly nos i policzki czy to raczej punktowo sie stosuje? Bo tak sobie mysle ze przy nakladaniu na cala twarz to na dlugo go nie wystarczy :/
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 12:24   #860
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Calimero Pokaż wiadomość
witam serdecznie na naczynkowym watku jestem nowa bo niedawno zorientowalam sie ze mam taka cere... wczesniej myslalam ze rumience maja byc i juz Jesli pozwolicie, bardzo chetnie sie przylacze. Watek oczywiscie przesledzilam i narazie uzywam: Avene Antirougeurs na dzien, lykam witaminke C i wlasnie ide kupic Diroseal i filtr Avene. Powiedzcie mi prosze czy kolejnosc: na noc po oczyszczeniu buzi- diroseal, rano: tonik, Avene Antirougeurs, filtr, makijaz jest ok? Czy filtr (chce kupic na probe ten 15ml Avene do szczegolnie wrazliwych okolic ciala) moge nakladac na caly nos i policzki czy to raczej punktowo sie stosuje? Bo tak sobie mysle ze przy nakladaniu na cala twarz to na dlugo go nie wystarczy :/
Calimero obawiam się że filt Avene o którym piszesz jest filtrem mineralnym i w związku z tym może bardzo bielić i być trudny w codziennym stosowaniu. Filtrów używamy na całą twarz, ja w lecie chronię również szyję. Jednorazowa aplikacja na samą twarz to ok 1,8 ml . Kup sobie strzykawkę obetnij na odpowiedniej pojemności i sprawdź ile to jest. Przy cerze naczynkowej najlepsze są filtry bez dodatku alkoolu (chociaż niektórym ten wyskokowy dodatek nie przeszkadza )To są właśnie Avenki i Anthelios Crem (dawniej XL teraz nie wiem jak się dokładnie nazywa) i chyba Iwostin . Jeżeli coś pominęłam proszę mnie poprawić. Trudno doradzać konkretny filtr ponieważ każdy musi dostosować go do swojej skóry. Ja ostatnio używam Avene spray 40 i jestem bardzo zadowolona. Jednorazowy wydatek jest spory bo ok 70 złotych ale jest go aż 200 mililitrów. Zachęcam do poczytania KWC tam wszystkie filtry są opisane i zrecenzowane. Przeczytaj sobie też wątek Filtry UV a makijaz, bo malowanie na filtrach wymaga pewnych specjalnych zabiegów' ale efekty naprawdę są tego warte.
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:15   #861
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

aaa no wlasie o tym nie pomyslalam, dzieki Ja juz mam mega swiecaca sie cere. Chcialam wyprobowas Isadore Velvet w piance i doszukalam sie ze pod filtr jest niezly. Teraz tylko zastanawiam sie ktory wybrac. Narazie na pewno bedzie to Avene bo mnie czesto kosmetyki uczulaja a ich mialam juz kilka i jest ok Zastanawiam sie pomiedzy: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12645 a http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11308 . I nie wiem ktory.
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:56   #862
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Calimero - pierwszy podany przez Ciebie link, to emulsja Avene. Polecana do cery normalnej lub mieszanej. Jak na razie to mój numer 1:
- ładnie się wchłania,
- mnie nie bieli,
- bez problemu nałożę przepisowe 2,5 ml,
- ładny zapach.

Oczywiście wszystko to jest sprawa indywidualna. Poczytaj jeszcze o nim recenzje na KWC.

Drugi link, to filtr mineralny tak więc nie polecany przy kuracji kwasami / retonoidami. Dziewczyny używają go np. jako korektora pod oczy.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 15:06   #863
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Maggie-79:
Wit. K - VITACON jest dostępna w aptece. Na receptę kosztuje 3,20 zł. Temat ten omawiany był tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...on#post3529403
(post nr 2489 - Nikity) i na dalszych stronach "Plotek, ploteczek..."
oraz tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...on#post3577429
(post 568 Hexxany) i dalsze.

Miłej lektury.
Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Maggie i Hexx, na rumien o ktorym mowicie bylby lepszy Metroruboril, bo zawiera metronizadol dzialacy przeciwzapalnie. Ja sobie chwale Nitrofurazon, zawierajacy nitrofural.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Polecam,mnie bardzo odpowiada serum robione na bazie vit.K ale nakladam ja tez bezposrednio na buzie i nic zlego sie nie dzieje,ampulka starcza na ok 3 aplikacje.Poza tym uzywam Dirosealu naprzemiennie i jestem zadowolona z efektu

Recepte na Vitacon mozesz tez uzyskac od lekarza ogolnego,dziewczyny pisaly ze nie mialy problemu z dostaniem recepty-zreszta powiedz,ze chodzi o ampulki do inekcji ale do zastosowania zewnetrznego



Thx Ivv jezeli uda mi sie dorwac probki to pewnie sprobuje chociaz poki co najbardziej odpowiada mi robione serum z vit.K a przy okazji odkrylam oliwke Hipp,ktora okazala sie bajecznym nawilzaczem.
Dzieki serdeczne . Poszukam w aptekach tego Nitrofurazonu, może sprawdzi się lepiej. A o recepte na wit. K poprosze przy najblizszej wizycie u lekarza (chociaz ja rzadko bywam, wiec sie pewnie przeciagnie temat )
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 22:41   #864
fioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziewczyny, prosze pomozcie!
Odkad pamietam uzywalam kremu nivea, potem doszedl nivea visage young: mleczko oczyszczajace i zel-peeling do codziennego mycia twarzy.
Ostatnio dowiedzialam sie, ze mam cere sucha, wrazliwa, naczynkowa i ze musze zaczac o nia inaczej dbac.
Po przeczytaniu waszych wypowiedzi mam taki metlik w glowie, ze juz sama nie wiem od czego zaczac
Prosze, pomozcie - co na poczatek? Jak sie zabrac za pielegnacje mojej buzi?
fioleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 09:58   #865
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Na poczatek proponuje produkty do zmywania twarzy mleczko badz zel. Mleczko zmywaj najlepiej woda. Fajne sa kosmetyki Flos Lek
http://www.floslek.pl/polska/sklep.php?grupa2=10

, badz Eris z serii Pfarmaceris N
http://www.pharmaceris.pl/line.php?id=45&podzial=3

albo jeszcze , ale nie wiem jak sie to spisze., mleczko Soraya
http://www.s☠☠☠☠☠☠☠☠☠/products.php?gr...&categoryId=40

Jak bede w PL to przyjrze sie tej Soraji blizej, bo maseczka ma super sklad, wiec ciekawia tez inne produkty.

Potem mozesz sobie dokupic tez tonik jesli lubisz uzywac. No i kremy. Na dzien filtry z wysokim faktorek i stabilne, sa niestety kosztowne, ale cera ci za to podziekuje, na noc polecam Diroseal (moze wysuszyc na poczatku). Jakies inne kremy doradza dziewczyny bo ja ich nie znam. Mialam krem na noc od Ziaja i nawilzajacy Flos Leku, wiec w tym temacie noga jestem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 19:30   #866
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziewczyny powiedzcie mi co mniej wysusza Diroseal czy Ruboril? Chce stosowac na noc. I jak okaze sie ze po posmarowaniu bede czula wysuszenie to jaki krem nawilzajacy i po jakim czasie moge zastosowac?
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 09:39   #867
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Zdobyłam ten osławiony ostatnio vitacon!. Moj lekarz rodzinny nie robił mi żadnych problemów, nawet dostałam receptę na 2 opakowania, koszt śmieszny cos ok 3 zł, ale jestem zadowolona, buźka rzeczywiście szybko zrzuca swój rumień
dzięki Dziewczyny
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:09   #868
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

To się doczepiam.Karmienie małej piersią masakruje mi twarz . Naczynia na nosie i policzkach pękają mi w zawrotnym tempie.
No i pewnie picie kawy
Wszystkie kosmetyki z przed porodu działają na mnie tak
Kupiłam żel z algami do mycia twarzy schellera i jest ok. Testuje narazie Avenke nie wiem już sama co kupić?
Pewnie dopiero po przyjeździe do Polski zaszaleje
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:57   #869
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

A co za Avenke testujesz? Chodzi ci o filtr, czy np. Diroseal? Bo obu nie powinnas uzywac w tym czasie. W filtrach jest filtr przenikajacy, wiec twoje malenstwo karmisz ta chemia, a Diorseal tak samo. Retinaldehyd moze przenikac do krwi i ladowac w mleku, o mozliwosci przedawkowania wit. A chyba pisac nie trzeba. ja Diroseal zaczelam uzywac ostatnie dwa miesiace karmienia dziecka, bo juz przystawialam raz dziennie, wiec ryzyko bylo male, albo i znikome.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 13:23   #870
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

ojej to ja nie doczytalam nigdzie ze przy karmieniu piersia nie nalezy filtrow avene stosowac... chodzi tylko o avene czy wszystkie kremy z filtrami?
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.