Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 17:36   #4501
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Witam po dlugiej, dlugiej przerwie!

Dawno mnie tu nie bylo - praca, wyjazdy, brak netu i mozliwosci swobodnego wizazowania, niestety. Teraz jednak mam juz dostep i ustabilizowane zycie w miare, wiec bede mogla od czasu do czasu zajrzec do was. Chyba nie bede w stanie nadrobic zaleglosci ani rozeznac sie w prawdziwym filtrowym boom

Filtruje sie dzielnie, ostatnio bardziej uwazniej, bo w ruch poszly kwasy na jesien. Stosuje od dwoch tygodni krem Mandelac z kwasem migdalowym i bardzo go sobie chwale. Wygladza, zweza pory i ujednolica cere. Oczywiscie nadal jestem fanka Avene, ostatnio kupilam w ciemno Spray Klorane 40+. I tu mam mieszane uczucia, bo troche lepi sie i pod koniec dnia przestaje ladnie wygladac. I dlatego chcialabym sie zwrocic do Was z pytaniem o bardziej nawilzajacy filtr, gdyz kwasy powoduja u mnie dosc wyrazne luszczenie, a do swojej kuracji chce dolaczyc jeszcze Retin-A. Jako nawilzacz mam polecony SVR Xerial Visage. Jest to kuracja jaka mi zalecil lekarz przew LZS, ktore niestety zaczyna wracac i dawac znac o sobie na czole i polikach, i czasem wyglada to nieciekawie, a na dodatek swedzi . Jednak juz teraz widze poprawe i cera jest coraz mniej wrazliwa, choc troche luszczaca sie. Nie mam doswiadczenia w takiej pielegnacji i podczytuje wlasnie watki o Retinie i kwasach. BU jest naprawde nieodzowna pomoca dla takich laikow jak ja .

Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie i dolaczam do Grona Zrzucajacych Skore, co by przetrwac dobrze ten okres i na wiosne chwalic sie pieknym licem
Pozdrawiam Was serdecznie!

Ivv.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 17:41   #4502
nightmare19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj urodziny, więc robię imprezę dla znajomych . Będę aplikowac antyoksydanty wewnętrznie. Nie wiem czy w związku z tym jutro się pojawię na forum
wszystkiego naj
nightmare19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 18:25   #4503
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Skoro mamy taki zakątek umiejętnościowy - wreszcie zdobyłam się na odwagę i zapisałam się na kurs pływania. Chciałabym nauczyć się przed czterdziestką Zaczynam za tydzień - trzymajcie kciuki!
ooo trzymam kciuki
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 18:27   #4504
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Madziorko, dzięki, przyda się
Nightmare, wszystkiego naj....
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 18:41   #4505
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Witam po dlugiej, dlugiej przerwie!

Dawno mnie tu nie bylo - praca, wyjazdy, brak netu i mozliwosci swobodnego wizazowania, niestety. Teraz jednak mam juz dostep i ustabilizowane zycie w miare, wiec bede mogla od czasu do czasu zajrzec do was. Chyba nie bede w stanie nadrobic zaleglosci ani rozeznac sie w prawdziwym filtrowym boom

Filtruje sie dzielnie, ostatnio bardziej uwazniej, bo w ruch poszly kwasy na jesien. Stosuje od dwoch tygodni krem Mandelac z kwasem migdalowym i bardzo go sobie chwale. Wygladza, zweza pory i ujednolica cere. Oczywiscie nadal jestem fanka Avene, ostatnio kupilam w ciemno Spray Klorane 40+. I tu mam mieszane uczucia, bo troche lepi sie i pod koniec dnia przestaje ladnie wygladac. I dlatego chcialabym sie zwrocic do Was z pytaniem o bardziej nawilzajacy filtr, gdyz kwasy powoduja u mnie dosc wyrazne luszczenie, a do swojej kuracji chce dolaczyc jeszcze Retin-A. Jako nawilzacz mam polecony SVR Xerial Visage. Jest to kuracja jaka mi zalecil lekarz przew LZS, ktore niestety zaczyna wracac i dawac znac o sobie na czole i polikach, i czasem wyglada to nieciekawie, a na dodatek swedzi . Jednak juz teraz widze poprawe i cera jest coraz mniej wrazliwa, choc troche luszczaca sie. Nie mam doswiadczenia w takiej pielegnacji i podczytuje wlasnie watki o Retinie i kwasach. BU jest naprawde nieodzowna pomoca dla takich laikow jak ja .

Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie i dolaczam do Grona Zrzucajacych Skore, co by przetrwac dobrze ten okres i na wiosne chwalic sie pieknym licem
Pozdrawiam Was serdecznie!

Ivv.

Ivv witaj


Przy luszczeniu pomocne sa bardziej tresciwe filtry. Takie ktore przykleja odstajace skorki. Moim faworytem jest emulsja Avene oraz Creme Fondante i AL LRP.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 19:19   #4506
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Witaj Ivonnko
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 20:11   #4507
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ivvonko, witaj na powrót
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 22:17   #4508
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez nightmare19 Pokaż wiadomość
wszystkiego naj
Nightmare19 - post L_V pochodzi z maja. Widzę, że jesteś nowa na forum. Witaj więc i rozgość się u nas.

Wszystkiego dobrego.


Yv - witaj na forum. Baaaarrrddddzzzzzoooo długo Cię nie było. Super, że znowu jesteś.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 11:34   #4509
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

hej
chetnie sie do Was dolacze, jestem na wizazu od niedawna, ale zdazylam juz tyyyyle zmienic w pielegnacji mojej mlodej- bardzo problemowej cery
wlasnie wlacznie ze stosowaniem filtrow
narazie uzywam probek, zeby wiedziec ktory kupic cale opakowanie
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 12:17   #4510
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja też zaczęłam moją przygodę z filtrami Jako pierwszy kupiłam mleczko avene. Kilka dni przed zakupem byłam pełna entuzjazmu, który jednak opadł po pierwszym uzyciu. Bardzo cięzko jest wsmarować przepisową ilosć filtra a jeszcze gorzej go później zamatowić, nie uzyskując efektu maski. Dziś zmieszałam filtr z balsamem svr tym-> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10505, dzięki niemu nawet duża ilosc filtra lepiej się wchłonęła a twarz świeciała się mniej niż zwykle. I stąd moje pytanie, czy zmieszanie avenki z tym balsamem(oczywiście przepisowej ilości dla pełnej ochorny) nie spowoduje destabilizacji filtra?
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 12:31   #4511
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Linko nie mieszalabym filtra z balsamem ale jezeli juz to Xerialine uzyj jako nawilzacza pod filtr,swoja droga sama lubie ten balsam wlasnie przez jego uniwersalnosc

Ivv witaj mile Cie widziec oraz wszystkie "nowe" i "stare" Biochemiczki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 15:52   #4512
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

dziewczyny, mam do was pytanie, za dwa tygodnie mam mieć zabieg laserowy fotoodmładzania, lekarz prosił zebym nie używała przed zabiegiem kosmetyków światoczułych, ostatnio zakupiłam sobie Capivit hydro control w składzie ma on między innymi octan retinylu, co prawda nie jest to krem a sumplement diety ale mimo wszytsko mam obawy, co o tym myslicie, można go stosować przed laserem czy lepiej odstawić???
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 21:38   #4513
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

kochane, czy po retinoidach jest wysyp?
mam na mysli diacneal konkretnie
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:06   #4514
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
kochane, czy po retinoidach jest wysyp?
mam na mysli diacneal konkretnie
Bywa
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:09   #4515
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Witam "stare" (oczywiscie stazem )) i nowe Wizazanki

Ciagle robie przymiarki do Retinu... I boje sie podraznien, bo moja buzka jest naprawde malo tolerancyjna i niewiele lubi. Choc czytajac watki o retinoidach, przekonuje sie, ze potrafia zdzialac cuda. Mysle nalozyc go jutro, cieniutko i sprawdzic, co sie bedzie cialo...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:11   #4516
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

no to jestem w domu ;]
ja juz zamierzalam zmieniac filtr, diete a tu wyszlo szydlo z diacneala
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:38   #4517
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
no to jestem w domu ;]
ja juz zamierzalam zmieniac filtr, diete a tu wyszlo szydlo z diacneala
Oczywiście może to też być każdy inny powód (zwłaszcza filtr, jeśli jest źle dobrany), ale ja akurat po D. przez jakiś czas chodziłam z cerą nastolatki no nic, przynajmniej się młodo poczułam

Cześć Ivvonko
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:16   #4518
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ivvonko, Linko, Zuziku, witajcie!

Madziu, nie znalazłam informacji ażeby octan retinylu beł fotouczulający.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:36   #4519
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ivvonko, Linko, Zuziku, witajcie!

Madziu, nie znalazłam informacji ażeby octan retinylu beł fotouczulający.
dziekuje LV, zawsze można na ciebie liczyć

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-09-21 o 20:29
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 14:11   #4520
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

No i wróciłam do Polski.. Wczoraj cały dzień dziwnie się czułam, jakoś ciężko się przestawić, TŻ został w Anglii, ale dziś już jest lepiej i czekam na wieczór i pogaduchy z przyjaciółką i Martini
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 14:33   #4521
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cześć Rudzitsu. Fajnie, że jesteś.
W razie czego, zawsze też możesz pogadać na wizażu.

Pozdrawiam ciepło. Witaj w kraju.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 16:36   #4522
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A dziękuję, dziękuję, a wizaż okupuję niezależnie od miejsca pobytu choć przyznaję, że z dużo mniejszym zaangażowaniem niż na początku, ale muszę się zabrać za siebie, myślałam żeby w tym roku zacząć stosowanie retinoidów, ale jak widzę ile przed mną czytania i dowiadywania się na ten temat, to trochę mi się odechciewa
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 20:09   #4523
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Rudzitsu - mam to samo. Niby miałam teraz urlop, ale jakoś tak mi zleciało że nadal nie jestem w temacie z retinoidami za pan brat. Bo najpierw kurs prawa jazdy, egzamin, potem mały leń po zdanym egzaminie i odstresowanie się po... No i tak urlop się kończy, w poniedziałek do pracy i znowu pewnie nie będę miała czasu, by tak często siedzieć na BK.
A chciałam zacząć ich używać od tej jesieni, bo pierwsze zmarszczki śmiechowe wokół oczu i kreski na czole, są coraz bardziej widoczne.
No i niby siedziałam na forum, czytałam to i owo na BK ale nadal niewiele wiem i stosuję AD i EFF przemiennie, podobnie jak zeszłego sezonu.
Ale myślę, że jeszcze nic straconego. Przebrniemy przez to i będziemy się retinoidować.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 14:53   #4524
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Mam do Was prośbę. Mogłybyście napisać w moim wątku, co myślicie o przedstawionym w nim pomyśle odnośnie do KWC?
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 08:33   #4525
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
czy 2,5 ml fitra to odpowiednia ilość na twarz i szyję?

bo ja już nie wiem... smaruję sie taką ilością a dzisiaj dowiedziałam się od jednej z wizażanek, że to za dużo, gdyż jest to dawka dla mężczyzny a poza tym nie tylko na twarz i szyję ale też na kark, dekolt i "owłosioną skórę głowy". no więc jak z tym jest...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 09:07   #4526
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: czy 2,5 ml fitra to odpowiednia ilość na twarz i szyję?

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
bo ja już nie wiem... smaruję sie taką ilością a dzisiaj dowiedziałam się od jednej z wizażanek, że to za dużo, gdyż jest to dawka dla mężczyzny a poza tym nie tylko na twarz i szyję ale też na kark, dekolt i "owłosioną skórę głowy". no więc jak z tym jest...

Loss_lauri, na Biochemii już dawno runął mit 2,5 ml.
W teorii - ilosc filtra uzalezniona jest od powierzchni naszej twarzy. dziewczyny nawet bawiły sie w mierzenie ile to wychodzi mm2, podawały sposoby mierzenia tej powerzchni.
W praktyce - wsamrowujesz ile sie da. 2,5ml to duuzo. Spróbuj zaczac od 1-1,5ml. Zobacz czy uda Ci sie zwiekszyc te ilosc.

A co do tej rady która otrzymałas - informacja, ze nalezy wsamrowywac 2,5 ml pochodzi ze starej kochanej biochemii urody i dotyczyla ona ilosc do wsmarowania na twarz i szyje. Obojetnie czy kobiety czy mezczyzny. Dekolt place i inne przyległości nie byly w to wliczone.
Owłosiona skóra głowy - no no, chciałabym to zobaczyć.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 07:52   #4527
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Rudzitsu - mam to samo. Niby miałam teraz urlop, ale jakoś tak mi zleciało że nadal nie jestem w temacie z retinoidami za pan brat. Bo najpierw kurs prawa jazdy, egzamin, potem mały leń po zdanym egzaminie i odstresowanie się po... No i tak urlop się kończy, w poniedziałek do pracy i znowu pewnie nie będę miała czasu, by tak często siedzieć na BK.
A chciałam zacząć ich używać od tej jesieni, bo pierwsze zmarszczki śmiechowe wokół oczu i kreski na czole, są coraz bardziej widoczne.
No i niby siedziałam na forum, czytałam to i owo na BK ale nadal niewiele wiem i stosuję AD i EFF przemiennie, podobnie jak zeszłego sezonu.
Ale myślę, że jeszcze nic straconego. Przebrniemy przez to i będziemy się retinoidować.
Ja przebrnęłam Ale luzy ostatnio w pracy miałam spore, więc czasu na czytanie również. Efektem końcowym są kupione specyfiki i żelazne postanowienie, że nie poddam się zwątpieniu, jak po pierwszym miesiącu nie będzie widać żadnych efektów. Do tego kremik z filtrem i zabieram się do dzieła!
O tym, że na kosmetyki poszło mi tyle, co na buty na jesień, to nawet nie chcę pisać. Będę miała przemoczone stopy, ale piękne lico
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 11:18   #4528
martooshka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Miami Beach
Wiadomości: 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

dziewczyny doradzcie mi jaki filtr powinnam uzywac. Jestem tu nowa,poczytalam 10 stron tego watku i dalej juz nie moge dlatego pytam: mam cere mieszana ze sklonnosciami do podraznien,chce zadbac o skore stosujac filtry...chyba zdecydowalam sie na AVENE tylko teraz nie wiem ktrory(dla dzieci,,50+ czy losos,krem,emulsja czy mleczko)....chce zeby dobrze nakladal sie i wchalanial,zeby makijaz sie utrzymywal i zeby nie zapychal-istnieje w ogole takie cudo?

I drugie pytanie: co to sa te retinoidy czy jakos tak? w czym pomagaja?od jakiego rż mozna uzywac? prosze pomozcie bedzie bardzo wdziecnza
martooshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 12:14   #4529
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

martooshka jesli masz mozliwosc zorganizowac sobie probki, to to jest najlepszy sposob dobierania filtrow dla kazdego indywidualnie pasuje inny filtr
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 17:16   #4530
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: czy 2,5 ml fitra to odpowiednia ilość na twarz i szyję?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Loss_lauri, na Biochemii już dawno runął mit 2,5 ml.
W teorii - ilosc filtra uzalezniona jest od powierzchni naszej twarzy. dziewczyny nawet bawiły sie w mierzenie ile to wychodzi mm2, podawały sposoby mierzenia tej powerzchni.
W praktyce - wsamrowujesz ile sie da. 2,5ml to duuzo. Spróbuj zaczac od 1-1,5ml. Zobacz czy uda Ci sie zwiekszyc te ilosc.

A co do tej rady która otrzymałas - informacja, ze nalezy wsamrowywac 2,5 ml pochodzi ze starej kochanej biochemii urody i dotyczyla ona ilosc do wsmarowania na twarz i szyje. Obojetnie czy kobiety czy mezczyzny. Dekolt place i inne przyległości nie byly w to wliczone.
Owłosiona skóra głowy - no no, chciałabym to zobaczyć.
Witajcie filtromaniaczki!

Jestem nowiutka na biochemii, dopiero niedawno zorientowałam się, że to właśnie na tym forum powinnam przebywać najczęściej Mam nadzieję, że nie będziecie złe, jeśli się przypałętam i czasami będę się odzywać

Co do przepisowych 2,5 ml. Stwierdziłam, że coś z tym nie tak, gdy po raz pierwszy próbowałam sobie tyle zaaplikować. Sporo zostało i było mi strasznie żal tej resztki filtra, no bo jak miałam to wepchnąć z powrotem do tubki? Tak więc, popieram: stosujmy tyle ile nasza twarzyczka przyjmie
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.