pewność siebie - skąd??!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-10, 19:40   #1
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Unhappy

pewność siebie - skąd??!!!


Dzis straciłam szanse pracy w pewnej firmie. Nie ukrywam, że praca podobałaby mi się i zależało mi na dostaniu się. Rekrutacja składała się z kilku etapów, większą część udało mi sie przejść, ale... Czynnikiem, który zdecydował o ostatecznym odrzuceniu mojej kandydatury było... brak pewności siebie Pan zajmujący się rekrutacją powiedział mi, że jestem zbyt "grzeczna" i dobrze wychowana! Brak mi stanowczości Jestem rozgoryczona! Jak mozna rozwinąć w sobie te cechy? Dziewczyny, jak sobie radzicie, czy któraś też ma podobny problem? Nie chcę być typem "przepraszam, że żyję" i tzw "d... wołową", zwłaszcza, że posiadam inne, wartościowe cechy. Macie jakies pomysły?
Smutna Julia
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 19:56   #2
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Dot.: pewność siebie - skąd??!!!

Nie smuć sie połowa kobiet jest "za grzeczna"i mało pewna siebie!!!!Ja taka jestem od zawsze, raz mi sie udało pokazac wszystkim,ze mam "jaja", a to dzieki wczesniej po przeczytaniu dwoch książek: pierwsz-"Potega podświadomości"Joseph Murphy"!!!!! i jej jakby kontynuacja "Potega ludzkiego ducha" tego samego autora!Najpierw przeczytaj ta piersza i idz na rozmowe o prace -zobaczysz roznice!!!U mnie zadziałało w 100000% Przeczytałam ja i miałam zaraz egzamin na prawo jazdy, w moim miesci emało kto zdaje i na 13 osób byłam jedna z dwoch co zdały!A CAŁA rodzinka mi mowila "nie martw sie, za 1 razem sie nie zdaje, a Ty taka anemiczna to juz w ogole", jak sie wkurzylam i poszlam pewna siebie i ZDAŁAM zero błedów!Rodzinka myslala,ze żartuje,ze gdzie taka "oferma losu" mogła zdac!Teraz jak zapominam o pwnosci siebie to wracam do ksiazek-mi pomaga!Mam nadzieje,ze Tobie tez pomorze!!!!Napisz jak przeczytasz (CAŁĄ!!! )

POZDRAWIAM
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:40   #3
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: pewność siebie - skąd??!!!

Podciągam w górę wątek.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:46   #4
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: pewność siebie - skąd??!!!

Jula - szukalam przez jakis czas pracy i skonczylo sie to odmowa kilkakrotnie. Zaczelam sie zastanawiac czy na pewno ze mna wszystko dobrze. Moj maz pocieszal mnie, ze znajde jeszcze zajecie dla mnie i mial racje, bo tak sie stalo. Wiem wiec jak mozna sie czuc. Maz kolezanki nie dostal pewnej pracy poniewaz ... mial ponoc za wysokie kwalifikacje. Czasem rece opadaja, bo czlowiek liczy na zmiane w zyciu i sie zawodzi.

Czasem lzy, zlosc i czas pomagaja... Byle nie za duzo. Rynek pracy jest bardzo trudny i nalezy wysylac CV dow ielu miejsc (w miare mozliwosci) i nie poddawac sie. Gdy zamykaja sie duzo drzwi, w koncu jakies sie otworza. Nallezy po prostu w to wierzyc, bo wtedy programujemy sie na akcje zmierzajace do celu (jak kiedys przeczytalam w pewnej bardzo madrej ksiazce). Zatem glowa do goryi lec szukac kolejnych ogloszen o prace.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:55   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: pewność siebie - skąd??!!!

Skąd pewność siebie?? Nie wiem jak to dokladnie okreslic, ale chyba... Z twojego wnetrza .
Trzeba byc w pelni swiadomym swoich mocnych stron i pozytywnych cech.... A pozniej juz pojdzie z gorki.
Moze rzeczywiscie dobrze bedzie jak siegniesz po ksiazki ktore polecila Gaba33 .
Od czegos trzeba zaczac prace nad sobą

Ja na wazne okazje "wydobywam" swoja pewnosc siebie ktora na codzien gdzies tam we mnie drzemie.
Wykorzystalam ten chwyt na maturze i na kazdej rozmowie kwalifikacyjnej. Wszystko skonczylo sie sukcesem... To naprawde mozna sobie wypracowac (kiedys bylam bardzo niepewnym siebie dziewczęciem)!
Warto, bo dziala .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.