mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 09:19   #1
bonafide
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Question

mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!


mam dlugie wlosy, do pasa prawie, są wysuszone, kręcą się, ale jakos tak nie chcą się układać, zresztą nie wiem co moge z nimi zrobic. na szyi, twarzy i w zasadzie wszedzie mam pelno pieprzykow do tego tradzik, nijaki kolor oczu, male usta... brzydka, zniszczona cera. pomocy acha - i nadwaga, widoczna tez na twarzu - pulchne policzki, druga broda. przypadek beznadzeijny, ale moze cos poradzicie?
moze moglabym jesli bedziecie chcialy pomoc, wyslac wam na mejla moje zdjecia? tu wchodza znajomi, wstydze sie. pozdrawiam1!!!!!
bonafide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:55   #2
Kotuuu
Raczkowanie
 
Avatar Kotuuu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 186
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

Hej Niunia myślę, że musisz się wziąść do garści Trzeba tylko chęci... ja latem często robilam sobie domowe maseczki np. z poziomek i jogurtu naturalnego na twarz, polecam na trądzik peelingi (po pierwsze oczyszczenie) a jeśli nie to dobry podkład i korektor :P ale chyba najlepsze co możesz zrobić to kupić jakiś żel do twarzy np nivea visage young (mojej siostrze starszej duzo pomogl!) i pić herbatkę z bratka :P ( w aptece - bardzo skuteczna ), dalej odpowiednia dieta ;D fajne nawyki zwyczajowe włosy nie suszyć suszarką tylko czekać aż same wyschną (wystarczy miesiąc i się same zregenerują) i co jakiś czas przycinać No i musisz się pokochać zamiast patrząc w lustro "ale jestem brzydka!" czy coś tego typu to -> "ślicznie.. jak zwykle " to działa mówię Ci Osoba szczęśliwa i zadowolona ze siebie zawsze będzie ładna, więc możesz być nią
Kotuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 15:59   #3
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

Powiem Ci, że ja też się tak czuję... Brzydka i ogólnie niechciana...

Wiesz,na trądzik dobre są płatki owsiane - zarówno w postaci maseczki na buzię, jak i zupki do jedzenia : )
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 12:33   #4
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

Może jednak jakieś foto, żebyśmy mogły spojrzeć na Ciebie obiektywnym okiem i ocenić, czy faktycznie taka tragedia?

Bo czasem sami w sobie piękna nie potrafimy dostrzec.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 12:34   #5
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

Ups, doczytałam, że się wstydzisz zdjęć dawać tutaj. To jak chcesz możesz mi podesłać i pomyslę nad jakimiś radami.

izaluka@wp.pl
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 15:14   #6
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

Włosy kręcone do pasa? Takie długie loki to rzadkość, muszą być piękne!
Co do płatków owsianych zgadzam się, sama używam mleczka wyciśniętego z namoczonych płatków jak maseczki, skóra jest matowa i gładka
Zgadzam się też z Kotuuu, że potrzeba Ci więcej pewności siebie i lepszej samooceny

Czemu całość na fryzjerskim?
Ale w sprawie włosów, o regeneracji było wątków tysiące, odstawienie drażniących szamponów i naturalne maseczki duużo dają
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 08:05   #7
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

Mi się bardzo podobają pieprzyki Nie powinnaś się nimi martwić Warto je tylko obserwować czy pod wpływem słońca nie zmieniają się Co do źle układających się włosów - może są za ciężkie i za długie, to można naprawić u dobrego fryzjera. Na to, że są przesuszone też jest rada, wystarczą jakieś odżywki, maseczki, witaminki etc.
I teraz NAJWAŻNIEJSZE - popatrz na siebie łaskawym okiem Co da się zmienić to można zmienić, a co nie trzeba pokochać Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 17:28   #8
bonafide
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

czesc dziewczyny, odpowiadam teraz dopiero bo nie moglam znalezc swojego wątku - przenieśli go bo pisałam w metamorfozach i nie poinformowali o tym :/
ok, nad pewnością siebie pracuję, powiedzcie, czy mimo ze jestem przy kości, to owinnam ubierac sie kobieco? obcisłe spodnie i bluzki, dopasowane spódnice, kolorowe ciuchy itd? czy lepiej na kolorowo czy na ciemno?
zrobilam juz pierwszy krok, obcielam wlosy, jest chyba troche lepiej mysle ze odrobinke wyszczuplaja - wczesniej moja fryzura tylko poglebiala moją nadwage ;/
co do włosów, ktos pisał, zeby nie suszyc suszarka itd - nigdy nie suszę, zawsze czekam ażwyschną. żele typu nivea visage young na nic się zdają innem aseczki itd też, generalnie uzywam tez do wlosow ekstra kosmetykó, jedwabiu id ale dalej są przeuszone.
a co do korektora 0- nigdy nie uzywalam, pudru tez nie.. ale podkladu tuszu kredki szminki - owszem, ciagle i zawsze. boje sie pudru i korektora ze od tego bede miala gorszą cere ;/ no ale pomysle, jak bede miala kase to cos kupie tak - kupie, a co mi szkodzi
bonafide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 19:29   #9
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

Bonafide, tylko nie obcisłe, wątpie aby dobrze to wyglądało, a dopasowane jak najbardziej
Mówisz że obcięłaś włosy, do jakiej długości?
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 07:31   #10
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

Bonafide, może warto byłoby udać się do dermatologa. Wiem, jak trądzik potrafi być uciążliwy
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:07   #11
bonafide
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

heh do dermatologa.. chyba tak, pomysle o tym ;/
a wlosy obcielam z tyłu niewiele, z 5 cm ale mocno pocieniowałam, tak ze z przodu mam do brody. niestety srednio sie układaja no i mam straszny lpiez, ale walcze z tym, kupilam head and shoulders. wierze w niego, bardziej mi pomaga jak mam lupiez niz nizoral, nizoxin itd
co do ciuchow - dopasowane, jasne, obcisle nie.. tzn nie takie, zeby sie odznaczaly wszystkie fałdki, wiem. heh wiecie co glupio mi czuc sie kobieco, cieszyc sie i byc zadowoloną z wlasnego wygladu jak wiem, jak patrza na mnie ludzie. pomysla ze nie dosc ze gruba i brzydka to jeszzce udaje jakby była inna ;/
bonafide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 23:43   #12
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: mój wyglad 0- mega porazka, tragedia! pomocy!

Bonafide - jedwab zawiera alcohol denat - wysusza wlosy. odpusc sobie wejdz w watek "wlosy suche, spalone - watek zbiorczy"(wyszukiwarka) jest tam wymieniona niezliczona ilosc sposobow nawilzania wlosow. I...glowa do gory
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.