Faceci lubia długie paznokcie czy nie?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 19:04   #121
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

ja kiedys bylam bardzo przeciwko przedluzanym paznokciom, ale teraz widze ze wiekszosc naturalnych jest nieladna (m.in. jesli chodzi o kolor) - malo ktora kobieta ma naprawde zadbane panokcie.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:28   #122
lalunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
...ale teraz widze ze wiekszosc naturalnych jest nieladna (m.in. jesli chodzi o kolor) - ....
Na to wymyslono lakier do paznokci

Naturalne moze nie sa zawsze perfekt, ale sztuczne tez nie sa. Bywaja nawet brzydsze od przecietnych naturalnych.
lalunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:30   #123
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

no to wiadomo, tylko zauważyłam że dużo kobiet ma żółte naturalne. a przeciez wystarczy wybielajaca odzywka czy inny specyfik z reguly ew namalowac sobie frencha Tzn mi to osobiscie nie przeszkadza bo to nie moje paznokcie, chyba ze ktos ma 5cm szpony koloru pozolklych firanek
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 17:09   #124
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Nie generalizujmy, ja jakos nie zaobserwowalam wsrod swoich znajomych wlascisielek jakis pozolklych, brzydkich paznokci, sama tez nigdy takich nie mialam (w sumie nawet u stop moje paznokcie sa ladne i rozowe). Uwazam, ze lepeij zadbac o swoje, a nie isc an latwizne i zkarywac pozolkle paznokcie z problemami jakims tipsem, akrylem cetc
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 18:47   #125
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Szkoda tylko Traicionero że są kobiety które mają paznokcie zadbane ale po prostu brzydkie. Kształt, kolor. Niektórzy z natury mają żółta płytkę i nie da się z tym nic zrobić.
A baby jak to baby - chcą wyglądać perfekcyjnie. I dlatego dobrze że wymyślono takie trwałe powłoki na pazurki jak żel czy akryl.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 22:56   #126
lalunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Na kolor jest lakier.
A nie ciekawy ksztalt paznokcia sie zelem/akrylem tez nie da zmienic.
lalunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:07   #127
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez lalunio Pokaż wiadomość
Na kolor jest lakier.
A nie ciekawy ksztalt paznokcia sie zelem/akrylem tez nie da zmienic.
A zdziwiłabyś się.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 21:44   #128
lalunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Zel/akryl umie na prawde z szerokiej i krótkiej plytki zrobic waska i dluga? (Czy masz co innego na mysli?)
Masz moze jakies fotki? Chetnie bym zobaczyla i sie zdziwila
Jedyne efekty jaki dotychczas dopisywalam temu, to pszedluzenie i wzmocnienie paznokcia.
lalunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:47   #129
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

dbaniem o paznokcie tez tego nie zdzialasz;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 22:01   #130
LargeHadronCheerleader
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Momencik, zaraz Ci wkleję zdjęcia - na moim przykładzie:

Zdjęcie jest Pauli, ale łapska moje, więc uważam, że mogę zamieścić:

Uwaga moje paznokcie są NAPRAWDĘ obrzydliwe. I wyglądają na tym zdjęciu jak brudne, ale takie nie są. Jak nie mam dorobionych sztucznie paznokci, to jak je pomaluję to wyglądam jak dziecko paprające się lakierem, bo mam płytkę kolistą, która nie rośnie tylko rozdwaja się od połowy. FUj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20080516_1510784723_17.jpg (63,2 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie.jpg (25,9 KB, 189 załadowań)
LargeHadronCheerleader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 01:22   #131
lalunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dbaniem o paznokcie tez tego nie zdzialasz;d
Pewnie ze nie. Ale samo dbanie jest duzo tansze od sztucznych paznokci

Cytat:
Napisane przez LargeHadronCheerleader Pokaż wiadomość
... Jak nie mam dorobionych sztucznie paznokci, to jak je pomaluję to wyglądam jak dziecko paprające się lakierem, bo mam płytkę kolistą, która nie rośnie tylko rozdwaja się od połowy. FUj.
Dzieki za zdjecie
Sztuczne wygladaja ladniej. Ale efekt dluzszej plytki (bo wezsza nie jest niz przed) polega na tym ze paznokiec jest dluzszy i linia usmiechu zostala optycznie blizej koncówki palca "umieszczona". Jak bys zapuscila naturalny paznokiec i odpowiednio zostal by pomalowany (kryjaco, by nisko umieszczona linie usmiechu nie byloby widac), to by to podobnie wygladalo.
To ze paznokcie nie da sie zapiuscic bo sie rozdwajaja - rozumie ze pszedluzasz sztucznie . Ale fakt taki - przez zel/akryl zostala w prawdzie plytka jaka byla, tylko przez dlugosc zostaje efekt dluzszej plytki.
lalunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 08:29   #132
LargeHadronCheerleader
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Wiesz, modelując włosy też nie sprawiasz, że pojawia się ich więcej i że są grubsze, tylko mechanicznie je "napuszasz",,,

Aktualnie nie przedłużam z powodów głównie finansowych, ale także z powodów takich, że jestem dosyć zajęta poza rozkosznymi okresami choroby jak teraz i nie zawsze znaduję czas na te 3 godziny... Zwłaszcza, że odrosty wyglądają brzydko :/ Przynajmniej dla mnie.

Dodatkowo żel/akryl chroni przed autoagresywnym wycinaniem boków paznokci, kompulsywnym ścinaniem itp - co też jest czynnikiem deformującym płytkę. Po zdjęciu żeli miałam paznokcie lepsze niż kiedykolwiek. Zwłaszcza jeśli chodzi o ogólny kształt płytki.

Nie jest to oczywiście rozwiązanie idealne, jednak ja przekonałam np. mojego faceta, który twierdzi, że wszystko, co naturalne jest lepsze (oh dżizz, jakby wiedział, że ja nawet brwi farbuję ;P) - balsam brązujący be, farbowanie włosów be, fałszywie komplementuje mnie jak jestem bez tapety, a już pełnia życia to mój wygląd potwora na basenie albo po siłowni :/ - nawet on potwierdził, że te sztuczne paznokcie Pauli to było po prostu coś... Ja się w pewłni zgadzam.

Nailteki, oliwki, pilniki szklane, tabletki - na mnie nic nie działa. Inna kwestia to fakt, że mam obciążenie łuszczycowe w rodzinie, a samej mi skóra schodzi niemalże płatami i włosy oraz skórę i jej wytwory mam zwyczajnie nieestetyczne.
LargeHadronCheerleader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 16:07   #133
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez lalunio Pokaż wiadomość
Pewnie ze nie. Ale samo dbanie jest duzo tansze od sztucznych paznokci
No... nie wiem . Chyba, ze wliczasz w to tylko oliwę z oliwek + sok z cytryny... ale to nie zmiania faktu, że o przedłużone też trzeba dbać, ale odpadnie mi koszt różnych SH i innych Nailteków...


Cytat:
Napisane przez lalunio Pokaż wiadomość
Dzieki za zdjecie
Sztuczne wygladaja ladniej. Ale efekt dluzszej plytki (bo wezsza nie jest niz przed) polega na tym ze paznokiec jest dluzszy i linia usmiechu zostala optycznie blizej koncówki palca "umieszczona". Jak bys zapuscila naturalny paznokiec i odpowiednio zostal by pomalowany (kryjaco, by nisko umieszczona linie usmiechu nie byloby widac), to by to podobnie wygladalo.
To ze paznokcie nie da sie zapiuscic bo sie rozdwajaja - rozumie ze pszedluzasz sztucznie . Ale fakt taki - przez zel/akryl zostala w prawdzie plytka jaka byla, tylko przez dlugosc zostaje efekt dluzszej plytki.
Pod warunkiem, że kogoś stać na dobre lakiery i ma tyle czasu, żeby co dwa za każdym razem malować kryjącym lakierem, robić frencha itd. Pomijam fakt, że są takie gapy jak niżej podpisana, które żadnym kryjącym lakierem nie potrafią się pomalować, o robieniu kreski nie wspomnę. Poza tym każda chce być piękna zawsze .
Jeszcze coś - modelowanie paznokcia to modelowanie w 3D, nie tylko dorysowanie frencza i doklejenie tipsa. Wtedy można uzystać efekty, jakich nie da samo malowanie.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:38   #134
lalunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez LargeHadronCheerleader Pokaż wiadomość
Wiesz, modelując włosy też nie sprawiasz, że pojawia się ich więcej i że są grubsze, tylko mechanicznie je "napuszasz" ....
Masz racje. Czy lakier do paznokci, czy sztuczne pszedluzanie: to nie sa w pierwszej kojelnosci metody pielegnacji, tylko upiekszania (tak jak szminka itd.).
Jak ja sobie paznokcie na ciemno maluje, to tez zostawiam po bokach troszeczke niepomalowanego, by plytka wygladala mniej szeroka

Ja nie jestem totalnym przeciwnikiem cztucznych paznokci - Jak sa dobrze zrobione, slicznie moga wygladac.
Na zelach/akralach sie mi nie podoba ze to takie drogie i ze czlowiek jest uzalezniony bo musi co chwile napelniac by to ladnie wygladalo (lakier mozna sobie zmienic, kiedy sie chce, nie tsrzeba terminu, nie trzeba uwazac kiedy stylistka ma urlop...). No i nie podobaja mi sie jak sa nie ladnie zrobione (np. za grube), wtedy sobie mysle, ze dziewczyna wadala kase a paznokcie i tak nie ladne - zostawila by sobie naturalne, to by moze tez nie byly za ciekawe, ale przynajmniej darmowe ;-)

Ta dyskusja na temat sie zaczela, jak sabbatha powiedziala ze wiekszosc naturalnych jest nieladna przez co ona jest za sztucznymi paznokciami. Mi chodzilo tylko o to, ze nie calkiem perfektowe paznokcie mozna tez lakierem troche polepszyc, bez potszeby zelu/akrylu.
Jak ktos ma bardzo slabei i lamliwe paznokcie jak n. p. ty je masz, to zel moze byc dobra decyzja

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
No... nie wiem . Chyba, ze wliczasz w to tylko oliwę z oliwek + sok z cytryny... ale to nie zmiania faktu, że o przedłużone też trzeba dbać, ale odpadnie mi koszt różnych SH i innych Nailteków...
No wlasnie: przedluzone tez trzeba pielegnowac Naturalne tez, tylko tam odpadaja koszty modelowania.
Ja n.p. nie uzywam zadnych Nailteków. Moje paznokcie nie sa perfekt, ale na szczescie nie lamia sie za bardzo i nie rozdwajaja sie. Mam krótkie, bo mi sie lepiej takie podobaja przy moim ksztalcie paznokciów. Smaruje skórki kremem albo olejkiem (co nie jest drogie) i maluje jak sie mi chce. Drogich lakierów nie mam.
No ale to jest prawda, ze na paznokcie mozna - tez bez wydawania pieniedzy na zele/akryle - wydawac bardzo duzo pieniedzy. Lakiery Chanel sa n.p. okropnie drogie (ale jeden lakier starcza na dlugo).
Jak sie ma zele/akryle to czlowiek musi regularnie sporo placic. Nie wiem ile to w polsce kosztuje, ale tutaj w niemczech slyszalam o cenach za nowe zele do 70€, a za napelnienie 30€. Fajnie jak kogos na to stac, ale uwazam te to strasznie drogi interez. Nie wiem jak czesto sie napelnia, wiem ale ze lakier po tygodniu nalezy odnowic, bo widac juz male odrosty. A nawet jak sie tylko co 2 tygodnie napelnia - to tak drogo wyjdzie.

Co do malowania paznokci - to sprawa treningu. Jak sie czesciej maluje, to sie jest coraz lepszym w lakierowaniu. Ponadto chwale sobie takie zmywacze do lakieru w formie pisaka. Super wynalazek to takich talentów jak ja jestem, które nie maluja tylko paznokcie ale tez skórki

Edytowane przez lalunio
Czas edycji: 2009-01-07 o 19:43
lalunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:42   #135
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

ja nie nosze przedluzonych paznokci, nigdy nawet nie mialam. tylko rozumiem czemu kobiety sobie je zakladaja. sama mam krotkie, bo nie sa ladne ani mocne.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 06:21   #136
neliel
Raczkowanie
 
Avatar neliel
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 133
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Co do tematu- najważniejsze, żeby były zadbane...

Dziewczyny, pisałyście wcześniej,że Wasi TŻtowie czy koledzy nie lubią tipsów...To może ja sie wypowiem na ten temat

Przez długi czas nosiłam akryl i oprócz kilku osób, którym to po prostu oznajmiłam nikt nie wiedział,że paznokcie nie są moje. Były stosunkowo krótkie, zawsze french, bez żadnych ozdób.

Czasem podczas rozmowy przez gadu wspomniałam kolegom,że zrobiłam sobie "akryle", (nie lubię tej nazwy :P) jednak cały entuzjazm opadał, gdy panowie mieli okazję zobaczyć je na własne oczy- byli zawiedzeni, bo spodziewali się zapewne spektakularnego efektu a la Jola Rutowicz . Niektórzy nawet zarzucili mi przekoloryzowanie prawdy .

Podsumowując- panowie mogą mówić, że lubią długie, byle nie tipsy, ale kiedy przyjdzie co do czego i tak w większości nie zauważą żadnej różnicy.Chyba że uraczymy ich 7centymetrowymi różowobrokatowymi cudeńkami z kolczykiem pośrodku.
__________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
neliel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 09:52   #137
nefretari
Raczkowanie
 
Avatar nefretari
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 369
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

mi też szkoda kasy na sztuczne pazutry, wolę kupić nail tek w okresie jesienno-zimowym, kiedy paznikcie mam nieco słabsze, a tak na ich stan nie narzekam
co do sztucznych to jednak da się zauważyć że są sztuczne, a nie własne, mój TŻ ceni sobie naturalność, wiec u niego takie cos odpada i nie podobają mu się
jego siostra nosi i powiem szczerze, że wollę moje naturalne niż te żele czy co ona tam ma, bo zauważyłam, w jakim stanie ma paznokcie po ściągnieciu tych cudów
no ale że ona jest taka ą, ę itd no to sie nie odzywam
nefretari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:04   #138
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

mnie tak w sumie to by było obojetne co o moich paznokciach myśli tż akurat na takie rzeczy jak paznokcie wlosy czy makijaz nie mialby wplywu;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:37   #139
verdina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Witam! Jestem tu nowa Mój chłopak lubi moje tipsy ale tylko jak są krótkie i lubi być myziany nimi po plecach :P Jednak wiem że moi koledzy nie bardzo przepadają za tipsami
Pozdrawiam serdecznie!
verdina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 18:44   #140
waga18
Przyczajenie
 
Avatar waga18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 23
GG do waga18
Talking Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

jak nie chcący drapnę swojego chłopaka, to mówi: "weź odejdź ode mnie z tymi plastikami", ale długie naturalne są jak najbardziej na miejscu - tylko nie pomalowane ciemnym lakierem, broń Boże czerwonym no cóż taki jest ten mój Grzesiu...
__________________
I love Grześ

(...)no i pazurki... moje
waga18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:32   #141
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

dzięki Bogu mojemu TŻ nie tylko nie przeszkadzają sztuczne paznokcie, ale wręcz lubi

Zwłaszcza to smyranie po pleckach
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:37   #142
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cześć Dziewczyny. Ja uwielbiam tipsy. Nie robię ich często, bo mój styl życia jakoś nie pozwala mi na to (fitness, basen, zmywanie naczyń:P), ale bardzo mi się podobają. Można na necie znaleźć dużo stron dziewczyn - pasjonatek. Robią piękne wzory... Mój TŻ nie kochał bardzo tipsów, jednakże nie miał na nie wpływu i polubił na wet sam czasem proponuje, bym je zrobiła
stszala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 09:34   #143
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Nie lubie tipsów raz miałam i juz nigdy nie chce ja kocham ciemne kolory wiec uzupelnianie
odrostów ktore rzucaj sie w oczy przy ciemnym lakierze byly by dla mnie za czestym wydatkie aktualnie zapuszczam moje naturalki
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 06:01   #144
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Nie lubie tipsów raz miałam i juz nigdy nie chce ja kocham ciemne kolory wiec uzupelnianie
odrostów ktore rzucaj sie w oczy przy ciemnym lakierze byly by dla mnie za czestym wydatkie aktualnie zapuszczam moje naturalki
Ja także aktualnie zapuściłam własne. Niestety moje paznokcie mimo używania różnych kremów z witaminami, odżywek i zwykłych tabletek - typu skrzyp - są bardzo słabe. Jeden już mi pękł lekko w połowie...
stszala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 08:41   #145
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez stszala Pokaż wiadomość
Ja także aktualnie zapuściłam własne. Niestety moje paznokcie mimo używania różnych kremów z witaminami, odżywek i zwykłych tabletek - typu skrzyp - są bardzo słabe. Jeden już mi pękł lekko w połowie...


A Herba Studio probowałas?Mnie pomaga
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 11:10   #146
nefretari
Raczkowanie
 
Avatar nefretari
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 369
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez stszala Pokaż wiadomość
Ja także aktualnie zapuściłam własne. Niestety moje paznokcie mimo używania różnych kremów z witaminami, odżywek i zwykłych tabletek - typu skrzyp - są bardzo słabe. Jeden już mi pękł lekko w połowie...

nail tek, może troszke kosztuje, ale na allegro kupisz taniej a efekty są
nefretari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 11:30   #147
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

te nailteki za 20 zl to oryginaly w ogole? ile teraz nailtek kosztuje?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 17:10   #148
mads
Wtajemniczenie
 
Avatar mads
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 413
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

A ja mam swoje naturalne dość długie i mój TŻ uwielbia jak pomaluję je w jakieś wzorki itd. Kiedyś pytałam go o tipsy, to nie był przeciwny, ale ogólnie to myślę, że jemu to obojętne
mads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 05:44   #149
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez nefretari Pokaż wiadomość
nail tek, może troszke kosztuje, ale na allegro kupisz taniej a efekty są
Ja na allegro kupiłam sobie tipsy french i do nich klej. Bez żelu i lampy. Trzymają się troszkę czasu - ale niestety nie za długo (ok. tygodnia). O myciu garów czy długiej kąpieli z nimi to mowy nie ma...
stszala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 05:46   #150
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
[/b]

A Herba Studio probowałas?Mnie pomaga

A coż to jest - tabletki, czy jakiś inny specyfik? I gdzie to można kupić? W normalniej aptece? Czy przez internet? Bo na allegro nie ma czegoś takiego:P
stszala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.