Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapraszają ( - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-31, 21:06   #1981
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość
Czyli ludzie dostawali paragony na których była mniejsza kwota niż płacili, tak? To skąd oni wszyscy (poza tą jedną parą, która sprawdziła paragon) wiedzieli ile mają zapłacić? No i co by było jakby ktoś chciał zapłacić kartą? Jedna kwota na paragonie a inna na potwierdzeniu?
czasami to nie przeszkadza. ogólna suma musi się zgadzać. jeśli później dodrukowano paragony, to ogólna suma na wszystkich paragonach i przychód się zgadzał.
inna sprawa jak to rozwiązywali na bieżąco. też się zastanawiam co widniało na paragonie.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 21:21   #1982
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jestem kelnerką. Raz mi się zdarzyło, że nie dałam rady wymienić. Poszłam do kierownika - powiedziałam, jak było. Stwierdził - nie wygłupiaj się, zaraz wbiję do systemu i było po sprawie. Kierownik jest ogólnie spoko, więc jak wytłumaczę, że ktoś był bardzo miły, zależało mu, to raz na jakiś czas nie ma problemu.

Ale to niestety czas, dlatego nie możemy zrobić tak dla każdego (w sensie potem kierownik siedziałby cały wieczór i wbijał różnice, a my jeszcze łaziłybyśmy z notatnikami zapisanymi po brzegi) - dlatego oficjalnie polityka firmy tego zakłada. Cośtam wymyślę, jak ktoś jest miły, ale suma summarum przy najgorszym stanie rzeczy - ja płacę za gałkę lodów, a nie za torebkę i nie tracę premii.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------



Możliwe.

Ostatnio mieliśmy nadwyżkę frytek - polecenie szefostwa - wydajemy frytki, przyjmujemy za nie hajsy, ale nie nabijamy ich w system (nie pytajcie, to ponoć miało sens) przez jakąś godzinkę.

I trafiła się jedna taka nadgorliwa para, która PRZECZYTAŁA paragon dla 7-mio osobowej rodziny na jakieś 200 ponad złotych i drążyli temat.

Najgorzej, jak ten drugi klient czyta paragony.
Tego sobie w ogóle nie wyobrażam, przecież to nie jest legalne 😧

U mnie oczywiście też zdarzają się nadwyżki i straty - kierownictwo radzi sobie z tym miedzy innymi na posiłkach pracowniczych (cos możemy jeść, czegoś nam nie wolno), ale nie wyobrażam sobie że nie dobijam klientom czegoś do rachunku 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 22:07   #1983
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Tego sobie w ogóle nie wyobrażam, przecież to nie jest legalne 😧

U mnie oczywiście też zdarzają się nadwyżki i straty - kierownictwo radzi sobie z tym miedzy innymi na posiłkach pracowniczych (cos możemy jeść, czegoś nam nie wolno), ale nie wyobrażam sobie że nie dobijam klientom czegoś do rachunku 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie grazynizm ale zwyczajne oszustwo!
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 22:17   #1984
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
czasami to nie przeszkadza. ogólna suma musi się zgadzać. jeśli później dodrukowano paragony, to ogólna suma na wszystkich paragonach i przychód się zgadzał.
inna sprawa jak to rozwiązywali na bieżąco. też się zastanawiam co widniało na paragonie.
Tylko wydawanie paragonów jest w Polsce obowiązkowe, więc oni powinni chyba każdego klienta informować o tym jaki mają problem i kiedy paragon na brakującą kwotę będzie do odbioru.
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 22:58   #1985
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 141
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość
Czyli ludzie dostawali paragony na których była mniejsza kwota niż płacili, tak? To skąd oni wszyscy (poza tą jedną parą, która sprawdziła paragon) wiedzieli ile mają zapłacić? No i co by było jakby ktoś chciał zapłacić kartą? Jedna kwota na paragonie a inna na potwierdzeniu?
Bo mamy specyficzny system płatności (nie podam szczegółów, nie chcę robić antyreklamy). Kartą przez tą chwilę nie dało się zamówić frytek.

I myślę, że czas to skończyć, po co drążysz temat - było i już, osoby zainteresowane mogły dostać ten paragon na drugi dzień, większość mi go i tak oddaje i każe wyrzucić, naprawdę mają to gdzieś (tylko dwie osoby się w ogóle zorientowały). Nie wiem, czemu od paru postów mam się tłumaczyć z zarządzeń, których nie wydawałam. Ja tam jestem szarym, zwykłym pracownikiem na najniższym możliwym stanowisku.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
To nie grazynizm ale zwyczajne oszustwo!
Masz rację, idę oddać się w ręce policji.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 04:40   #1986
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo mamy specyficzny system płatności (nie podam szczegółów, nie chcę robić antyreklamy). Kartą przez tą chwilę nie dało się zamówić frytek.

I myślę, że czas to skończyć, po co drążysz temat - było i już, osoby zainteresowane mogły dostać ten paragon na drugi dzień, większość mi go i tak oddaje i każe wyrzucić, naprawdę mają to gdzieś (tylko dwie osoby się w ogóle zorientowały). Nie wiem, czemu od paru postów mam się tłumaczyć z zarządzeń, których nie wydawałam. Ja tam jestem szarym, zwykłym pracownikiem na najniższym możliwym stanowisku.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------



Masz rację, idę oddać się w ręce policji.
Jako zwykły, szary pracownik narażasz się w taki sposób na przykład na mandat skarbowy. Bo Urząd Kontroli Skarbowej może ukarać Ciebie za niewydanie paragonu w momencie zakupu, a jeśli się przyznasz, że "szef kazał", to dodatkowo i jego (przy czym dla szefa kara jest dużo większa). Jak byłam młoda i głupia (pierwsza praca sezonowa po maturze) to dałam się tak złapać. Co prawda w sezonie w miejscowościach turystycznych kontrole są częstsze, no ale jakby nie patrzeć 300zł poszło się...
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 07:46   #1987
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo mamy specyficzny system płatności (nie podam szczegółów, nie chcę robić antyreklamy). Kartą przez tą chwilę nie dało się zamówić frytek.

I myślę, że czas to skończyć, po co drążysz temat - było i już, osoby zainteresowane mogły dostać ten paragon na drugi dzień, większość mi go i tak oddaje i każe wyrzucić, naprawdę mają to gdzieś (tylko dwie osoby się w ogóle zorientowały). Nie wiem, czemu od paru postów mam się tłumaczyć z zarządzeń, których nie wydawałam. Ja tam jestem szarym, zwykłym pracownikiem na najniższym możliwym stanowisku.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------



Masz rację, idę oddać się w ręce policji.
Szkoda, że przestrzeganie prawa jest dla ciebie zabawne a kombinatorstwo jest normą.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 09:26   #1988
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Jezu dacn xD nagle pierwsza sprawiedliwa byleby tylko odwrócić uwagę od własnego grazynizmu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 10:40   #1989
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Jezu dacn xD nagle pierwsza sprawiedliwa byleby tylko odwrócić uwagę od własnego grazynizmu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, że grażynizmem jest przestrzeganie prawa i nie kombinowanie, jak również zadanie na forum pytania na które po za inwektywami nie uzyskałam odpowiedzi
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 10:55   #1990
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

A propos paragonów. Mam w okolicy 2 sklepy z sieci polskiej i baardzo często na paragonie, a także na naklejce z ceną jest inna nazwa towaru (dotyczy to szczególnie wędlin). W innym sklepie z ogromnym wyborem pieczywa również to się zdarza. Cena jednak jest prawidłowa, taka jak widniała na towarze i wcale mi to nie przeszkadza. Chociaż jeśli chodzi o ten chleb to bywa to potem kłopotliwe i często zdarza się jak ludzie opisują taki pyszny chleb i nie wiedzą jak się nazywał i z jakiej był piekarni (też mi się to zdarzyło).
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 10:55   #1991
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

To chyba z czytaniem masz problem, bo wiele osób ci tłumaczyło łopatologicznie jak się maja sprawy w uslugach, ale niestety do ciebie dalej nie dotarło i teraz się puszysz, że "łamanie prawa to tutaj jak widzę powszechnie akceptowane!!!11one"
LOL xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 11:13   #1992
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
To chyba z czytaniem masz problem, bo wiele osób ci tłumaczyło łopatologicznie jak się maja sprawy w uslugach, ale niestety do ciebie dalej nie dotarło i teraz się puszysz, że "łamanie prawa to tutaj jak widzę powszechnie akceptowane!!!11one"
LOL xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NIKT nie napisał w którym momencie raportowane są smaki gałek, za to rozdzielono g.... na atomy bo zły szef i biedna ekspedientka, o promocja (WTF?) bo chamstwo, bo żądanie podania adresów !!! miejsc gdzie jadam, ale odpowiedzi nie uzyskałam. No i oczywiście jestem Grażyna bo mam czelność zadać pytanie o sensowność pewnych zachowań standard
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:17   #1993
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
NIKT nie napisał w którym momencie raportowane są smaki gałek
Ty w tej chwili to tak na serio? przecież było o tym nie w jednym, a w kilku postach.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:22   #1994
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7593954 1]Ty w tej chwili to tak na serio? przecież było o tym nie w jednym, a w kilku postach.[/QUOTE]

Zacytuj proszę bo nie widzę.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:27   #1995
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

jeden z tych postów już Ci cytowałam dokładnie cztery (!) strony temu. sorry, ale nie lubię dyskusji, w których robi się ze mnie idiotę.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:27   #1996
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
w większości lokali (zwlaszcza sieciowek) jest oprogramowanie komputerowe powiązane z magazynem i kasą.
Jeśli obsługa nabije ''deser czekoladowy" - 15 pln to automatycznie ze stanu magazynowego schodzi np 50g lodów czekoladowych a na kasie nabite jest 15 pln.
Jeśli zmieni gałki na inne nie będą się zgadzać stany magazynowe.
Jeśli wbije ''kompozycja własna", która jest o parę zł droższa, nie będzie się zgadzać kasa.
I to cała filozofia.
Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Zacytuj proszę bo nie widzę.
Proszę bardzo, jeden z wielu (!!!).

Edytowane przez 0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Czas edycji: 2017-08-01 o 11:28
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:29   #1997
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Nie pytam o wprowadzanie DESERU w system ale smaku sprzedanych gałek na sztuki. Proszę zacytuj gdzie jest odpowiedz na zadane przeze mnie wielokrotnie pytanie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:31   #1998
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie pytam o wprowadzanie DESERU w system ale smaku sprzedanych gałek na sztuki. Proszę zacytuj gdzie jest odpowiedz na zadane przeze mnie wielokrotnie pytanie.
Kobieto. Milion razy dostałaś odpowiedź, że jest różnica między deserami a gałkami na sztuki. Potrafisz czytać?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:45   #1999
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie pytam o wprowadzanie DESERU w system ale smaku sprzedanych gałek na sztuki. Proszę zacytuj gdzie jest odpowiedz na zadane przeze mnie wielokrotnie pytanie.
Spróbuję inaczej.
Na kasę nabitych jest 100 deserów czekoladowych w których w skład wchodzą gałki czekoladowe. Program "pobiera" z magazynu np 15 kartonów/pojemników. Kontroler stanu magazynu zamawia kolejne 30, żeby nie zabrakło. Okazało się, że ludzie powymieniali wszystkie gałki na inne smaki. Aktualnie w magazynie jest nadwyżka 30. Rozumiesz problem ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 11:51   #2000
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Spróbuję inaczej.
Na kasę nabitych jest 100 deserów czekoladowych w których w skład wchodzą gałki czekoladowe. Program "pobiera" z magazynu np 15 kartonów/pojemników. Kontroler stanu magazynu zamawia kolejne 30, żeby nie zabrakło. Okazało się, że ludzie powymieniali wszystkie gałki na inne smaki. Aktualnie w magazynie jest nadwyżka 30. Rozumiesz problem ?
Nie rozumiem, dlatego ze z tego samego kartonu idą lody gałkówek sprzedawane na gałki wiec cała inwentaryzacja głano warta, No chyba że same galki w lodach sprzedawanych na sztuki też jest raportowane ( tu jest moje pytanie czy i kiedy) proszę odpowiedzieć na moje pytanie a nie pisać o czymś innym.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:54   #2001
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
mam czelność zadać pytanie o sensowność pewnych zachowań
Masz prawo, ale też inni mają prawo ustalać menu, zestawy, z których nie musisz skorzystać i kupić z karty.
W prehistorycznych czasach też zamawiało się melbę czy ambrozję w Hortexie i skład był stały.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:58   #2002
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, dlatego ze z tego samego kartonu idą lody gałkówek sprzedawane na gałki wiec cała inwentaryzacja głano warta, No chyba że same galki w lodach sprzedawanych na sztuki też jest raportowane ( tu jest moje pytanie czy i kiedy) proszę odpowiedzieć na moje pytanie a nie pisać o czymś innym.
Na kasie masz nabite 100 deserów czekoladowych i 1000 gałek.
Jest policzone, że w jednym pojemniku "jest" 200 gałek.
Przyjmijmy, że w deserze są dwie gałki, więc zejdzie MINIMUM jeden pojemnik czekoladowych, a tu psikus bo wszyscy powymieniali na śmietankowe.
Jeśli się kończy jakiś pojemnik obsługa zapisuje/zdejmuje ze stanu. Kontroler porównując stan magazynowy ze stanem "kasowym" i rzeczywistym wie wszystko. Rozumiesz czy dalej za trudne ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:07   #2003
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Na kasie masz nabite 100 deserów czekoladowych i 1000 gałek.
Jest policzone, że w jednym pojemniku "jest" 200 gałek.
Przyjmijmy, że w deserze są dwie gałki, więc zejdzie MINIMUM jeden pojemnik czekoladowych, a tu psikus bo wszyscy powymieniali na śmietankowe.
Jeśli się kończy jakiś pojemnik obsługa zapisuje/zdejmuje ze stanu. Kontroler porównując stan magazynowy ze stanem "kasowym" i rzeczywistym wie wszystko. Rozumiesz czy dalej za trudne ?
W kawiarniach z tych samych pojemników sprzedaje się gałki na sztuki, czy odniosłaś się do tego z swoich wyliczeniach?
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:11   #2004
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
W kawiarniach z tych samych pojemników sprzedaje się gałki na sztuki, czy odniosłaś się do tego z swoich wyliczeniach?
no przecież powyżej ci to napisała - w poscie, ktory zacytowałaś.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:15   #2005
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Nowe wcielenie Kopniętej
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:18   #2006
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no przecież powyżej ci to napisała - w poscie, ktory zacytowałaś.
No nie, odpowiedź którą bym zaakceptowała to " po wydaniu gałek odwracamy się i robimy kreseczki przy smakach i spisujemy je pod koniec dnia, sumujemy z gałkami z deserów i stąd brak możliwości zamiany, klient tego nie widzi bo zeszyt jest pod ladą, zamiast kulawych pseudotłumaczeń o deserach i tylko deserach złych klientach co paragony czytają itd
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:18   #2007
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Nowe wcielenie Kopniętej
Wypraszam sobie, ja rozumiem sprawę z lodami, temu nie komentuję
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:19   #2008
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
W kawiarniach z tych samych pojemników sprzedaje się gałki na sztuki, czy odniosłaś się do tego z swoich wyliczeniach?
Pisząc "1000 gałek" - miałam na myśli te na sztuki
Przeczytaj jeszcze raz mój post ze zrozumieniem. Zwróć uwagę na słowo "minimum".
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:20   #2009
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Pisząc "1000 gałek" - miałam na myśli te na sztuki
Przeczytaj jeszcze raz mój post ze zrozumieniem. Zwróć uwagę na słowo "minimum".
Deser gałki co za różnica nie?
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 12:21   #2010
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
No nie, odpowiedź którą bym zaakceptowała to " po wydaniu gałek odwracamy się i robimy kreseczki przy smakach i spisujemy je pod koniec dnia, sumujemy z gałkami z deserów i stąd brak możliwości zamiany, klient tego nie widzi bo zeszyt jest pod ladą, zamiast kulawych pseudotłumaczeń o deserach i tylko deserach złych klientach co paragony czytają itd
Koleżanka w zeszycie rysuje obrazki, no wiesz - sprzedaje truskawkowe to truskawki, czekoladowe to kostki czekolady itp. Na koniec dnia liczy i wysyła listem do swojej księgowej.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-25 21:08:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.