Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-15, 12:01   #1921
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
B
Najprostszą z możliwych i do tego gęstą. Wtedy łatwo ją wzbogacać, wówczas będziesz ją miała dłużej.
Kiedyś pewnie poleciłabym Isanę z babasu, a teraz odeślę Cię do analizowego, gdzie często piszemy, że odżywka będzie fajna na co dzień. Isany Professional tez są dość proste i tanie. Można zacząć od nich. Ale sprawdź na początek skład.
Wydajne są też wszystkie Bingacze, bo sa spore i rzadkie. Osobiście preferuję tę ze spiruliną i keratyną albo z ekstraktami czy tę z drożdżami. Musze je jednak każdorazowo tuningować olejem.
Dziękuję bardzo za radę muszę się zorientować jeszcze dokładnie czego mam unikać w składzie tych odżywek i wyruszam na poszukiwanie
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Będę nudna...
Obetnij i oddaj na perukę...
jak jeszcze trochę zapuszczę to tak zrobię ale to jeszcze sporo zapuszczać muszę, bo chcę ściąć do podobnej długości jak mam teraz i żeby obciętego wystarczyło na perukę
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 12:15   #1922
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A kto ma takiego fizia? Która wizażanka?
A chyba jej nie ma na wizażu Ale przez to, że mam tyle odlewek, zaczęłam myć głowię codziennie, maks. co 2 dni
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 12:26   #1923
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
jak jeszcze trochę zapuszczę to tak zrobię ale to jeszcze sporo zapuszczać muszę, bo chcę ściąć do podobnej długości jak mam teraz i żeby obciętego wystarczyło na perukę
dobra duszyczka

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
A chyba jej nie ma na wizażu Ale przez to, że mam tyle odlewek, zaczęłam myć głowię codziennie, maks. co 2 dni
Ale ma bloga na pewno! Teraz każdy ma bloga no prawie każdy.
Haha, myjesz codziennie, ale pewnie nie musisz. Nie boisz się, że się skóra "przyzwyczai"?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 12:31   #1924
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
dobra duszyczka
lubię pomagać a wiem jak to jest być bez włosów, może nie bezpośrednio, ale moja mama miała raka no i...
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 12:32   #1925
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Nie no naprawdę powinnam się leczyć.
Albo zamontować półkę na odżywki
No przecież to drugie!

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Testuję właśnie. Ostatnio puszą mi się trochę włosy, ale nie wiem, co mi nie służy - Ziaja oliwkowa, Eva Natura z kokosem czy ten szampon. A może wszystko na raz. Na razie nie wydaję werdyktu.
Yyy... który szampon? Ziaja oliwkowa na pewno jest silna. Z tego, co pamiętam robione dawno, dawno temu analizy odżywek Evy natury, to były dość lekkie, a tu jeszcze kokos, który puszyć może.
Może juz za lekko?
Cytat:
I gratuluję pięknie.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Karen15 Pokaż wiadomość
Ja go stosuję już od miesiąca i włosy urosły 2 cm, a nawet trochę ponad. W dodatku nie podrażnia i nie wysusza skalpu.
Tam poza ekstraktami nie ma co podrażniać. Dziwi mnie tylko wzrost (jedna z recenzentek tez o tym pisała), mimo braku promotora. Stąd moje zdziwienie. Uznałam jednak, że raczej czegoś tu nie ma, czegoś nie podano w składzie. I nie wiem, czego tam brak. A to istotne, w czym ropuszczone są te ekstrkaty. Chyba że znowu mamy do czynienia z hydrolatami, tylko czemu producent tego nie podał, skoro zawsze ujmuje tę informację?

Cytat:
Napisane przez Kromcia02 Pokaż wiadomość
Wiem że bez ładu i składu, tak jak mowie to było 2 miesiace temu a oto fotka "aktualna", włoski w lepszym stanie ale zdj trochę niewyraźne
jeszcze trochę pracy i będą śliczne "loczęta"
Po pierwsze: śliczna buzia. Po drugie: zdecydowanie musi być otoczona lokami. Po trzecie: na teraz włosy masz za krótkie, by się właściwie zakręciły. Możliwe, że z tego będzie lepszy skręt i do tego zaczynający się dużo wyżej, ale do tego potrzeba sporo pracy i lepszej pielęgnacji.
Do roboty!
Zdecydowanie odstaw tę mgiełkę Radicala i skup się na tym, czego potrzebują włosy. Tylko dzięki temu silikonowemu Avonowi z arganem nie masz kompletnej suszy. Ale by poradził sobie z zadaniem, włosy musza dostac jeść i pić.

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Eloe nie znalazłam analizy Kamiwazy
Ja też nie, raczej coś innego. Będę musiała zrobić.
Cytat:
Ale skład zły mi się nie wydał (w ogóle nie wiedziałam o istnieniu tego czegoś, tata kupił ): Water, Fagus Beech Robour Extract, Betula Alba Extract, Bardana sp., Urtica Dioica Herb., Phenoxyethanol, Ethyhexylglycerin
Jestem przekonana, ze gdzieś się wypowiadałam na jej temat. Wrzucę analizę zaraz po napisaniu tego postu

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę moimi zbiorami w szafce, to po prawej to odlewki od pewnej kochanej osoby, która ma jeszcze większego fizia kosmetykowego od nas [nie wiedziałam, że będzie ich aż tyle]. Po lewej stylizatory, maski i odżywki ds, oleje. No i jeszcze w łazience mam aktualnie używane 2 odżywki ds, 2 odżywki bs, maskę, szampon i odżywkę do mycia. O matko Ale już przez najbliższe 2 lata nic nie kupię, prawda
na pewno nie kupisz Też to moge o sobie napisać
Porzadeczek jak się patrzy!

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Kluczem do sukcesu okazały się:
- dużo protein (elastyna i kolagen, artiste różowy), mniej emolientów które przeciążają moje cienkie włosy
Uważaj, by nie przesadzić.
Cytat:
Jedyne czego mi brakuje to dobry utrwalacz. Ugniatam włosy hegronem i kremem pantene, potem żelem do włosów. Suche falki odgniatam. Wyglądają jak na fotkach, niestety wieczorem już fale prostują się w strąki, a na drugi dzień to już w ogóle. Więcej żelu je obciąża... Ale i ten problem rozwiążemy
Jaki żel?
nie wiem, czy skoro Twoje włosy ąłtwo obciażyć, to nie powinnaś zastosować albo Hegron, albo krem Pantene. Nie i jedno i drugie.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Na drugi dzień ostatnio udawało mi się przedłużyć świeżość używając cynamonu jako suchego szamponu (jest higroskopijny, dobrze się spisywał), ale boję się nawrotu wypadania. Skrobia ziemniaczana jest widoczna na ciemnych włosach, więc teraz pomieszałam skrobię i cynamon i jest nieźle. Chyba im tak nie zaszkodzę?
Nie powinnaś, chyba że masz uczulenie na cynamon. Ale nie warto też bardzo często korzystać z tych sposobów.

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Moje włosy dziś dostały:
(...) Ładnie jest skręt od góry, kilka spiralek, loki zdefiniowane, bez puchu, mniejsza objętość, ale jutro to nadrobią jak je znam
Teraz rozwaliły mi się 2 pasma od spodu przy uszach a tak to wszystko pięknie.
Kocham loczki
ZDJĘCIE!
Tylko się cieszyć

Moje po teście obciążeniowym wypadają słabo objętościowo, a rano zmoczyłam lekko włosy rękami, nałożyłam nieco Felkowej odżywki i kapkę żelu aloesowego. Jest ok, ale wolałabym więcej objętości.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 12:56   #1926
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Yyy... który szampon? Ziaja oliwkowa na pewno jest silna. Z tego, co pamiętam robione dawno, dawno temu analizy odżywek Evy natury, to były dość lekkie, a tu jeszcze kokos, który puszyć może.
Może juz za lekko?
Szampon ten miód i mleko z Apteczki Babuni Joanny. Pytałam o niego, czy mi nie przeproteinuje włosów używany niemal na co dzień. I mi odpisałaś, dlatego nazwałam go "ten" szampon.
A z Ziai chodziło mi o odżywkę. Pytałam już dość dawno o jakąś emolientową odżywkę z silikonem i taką mi polecono. Ale dla mnie ona za lekka się wydaje.
Z Evy Natury miałam wcześniej maskę brzoswkiniową (z bawełną chyba) i była super. Może i była lekka, ale nigdy przenigdy tego nie odczułam, w działaniu była moim zdaniem podobna do Garniera AiK - chodzi mi o wygładzenie włosów, ale faktycznie nie tak ciężka.
Dlatego pomyślałam, że spróbuję teraz tej z kokosem, zwłaszcza że czegoś z nim używałam i było w porządku (ale czego to nie pamiętam )
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 13:33   #1927
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez antenka501 Pokaż wiadomość
proszę spojrzeć tutaj ...http://www.kamiwaza-dangerous.pl/
Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Tak, czytałam, jednak kascysko określiła to jako działanie konkurencji
A ja to znalazłam przeklejone na wizaż z mnóstwem błędów i świetym komentarzem w roku bodajże 2010. Teraz podpis jest 2012, ale nadal nie wiemy, choćby tego, co to za laboratorium wykonało te badania itd.
Zresztą nie przesadzajmy. Życie też szkodzi.
Zrobiłam analizę -> KLIK. Nie będziesz zadowolona

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Eloe, a jakich produktów teraz używasz do włosów? Może coś podpatrzę i spróbuję u siebie.
Obecnie trwa akcja denko, choć pozwoliłam sobie zakupić Biowax 3 oleje (porażka) i Felkową odżywkę (miłość od pierwszego zastosowania).
Niczego nie stosuję specjalnie regularnie, choć to, co najcześciej nakładam oznaczę literką R.
* szampony i myjadła: Fitomed do suchych, Ziajka olejek myjący na ciemieniuchę R, Facelle Sensitive R, Joanna Naturia makowa (czerwona),
* odżywki d/s: TBS bananowa R, Alterra z aloesem i granatem, Alterra morelkowa, Isana z babasu, Bingo R (została mi z elastyną i jej nie kupię więcej, z ekstraktami roślinnymi i tę kupię podobnie jak ze spiruliną i keratyną oraz z drożdżami), Balea z morelką, Alverde z awokado, Eubiona (juz mam na 1 użycie, ale kupię ponownie), Garnier A&K (co prawda teraz nie mam na półce, ale to tylko kwestia czasu. Bez niej nie ma zimy ), Biowax 3 oleje (ale ten pan wyjeżdża),
* odżywki b/s: wspomniana już Felkowa odżywka R, Tigi LP&P R, Joanna Naturia makowa (czerwona), Kinky-Curly Knot Today, Komaza krem (ale mnie potwornie tłuści, muszę uważać), Balea Profesional pomarańczowa
* stylizatory: żel aloesowy Krautrhof R, KCCC R, żel na carbomerze, Tigi Amplifier (baaardzo rzadko),
* oleje: lniany, sezamowy, arganowy, jojoba, herbaciany (mieszanka), z orzechów włoskich, BDFM, BD (ale nie wiem, czy pójdzie na włosy),
* dodatki: Jantar, ocet jabłkowy, półprodukty (m.in. keratyna, panthenol, HA, ekstrakt z banana, ekstrakt z argininą, kwas mlekowy, więcej grzechów nie pamiętam).
Jak widać dość się już ograniczyłam. Do każdego mycia układam osobny zestaw, nadal tuninguję odżywki, cześciej stosuję szampony. Są też produkty, do których chętnie bym wróciła, ale póki nie zlikwiduje niektórych posiadanych, nie będe inwestować w nowe.
Cytat:
Martwię się trochę swoimi włosami. Wypadają mi włosy - nie wiem czy nie od odstawienia tabsów i ogólnie od problemów hormonalnych jakie mam. Czytałam też gdzieś, że po odstawieniu spadają estrogeny, tak jak i po ciąży i dlatego włosy wypadają. W tym albo przyszłym tyg. robię badania. Na razie biorę Vitapil i wcieram rzepę.
Winę mogą ponosić hormony.

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Acha, Karen chyba mówi o:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...zka-chili.html

a wcześniej była mowa o:

http://www.bioarp.pl/pl/p/Naturalny-...w-wypadaniu/48

tylko gdzie to kupić?
Na pewno w necie, niektórzy mają Agafię stacjonarnie, ale u siebie nie widziałam

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ekhm, ubiję...chcę ją..to nic, że mam zapasy kosmetyków do włosów...Eloe, powiedz mi ile było tych odżywek w TKM i którym we Wro? Bo tak się składa, że prawdopodobnie będę tam niedługo...wiadomo kiedy i dlaczego
Będziesz we Wro?! Cudnie!
Były poza ta kupiona przeze mnie 3 sztuki w TKMaxxie przy Koronie. W Renomie nie sprawdzałam, niestety, Szkoda, że nie wiedziałam w niedzielę, bo akurat w nim byłam (znowu wydałam kasę Ale co ja poradzę na to, że wracają sportowe ciuchy na deseczki? latem kupiłam bluzę Crafta za śmieszne pieniądze. TŻ się dziwił, ale mam na dziś jedyną bluzę, w której się zapinam )
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
lubię pomagać a wiem jak to jest być bez włosów, może nie bezpośrednio, ale moja mama miała raka no i...


Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Szampon ten miód i mleko z Apteczki Babuni Joanny. Pytałam o niego, czy mi nie przeproteinuje włosów używany niemal na co dzień. I mi odpisałaś, dlatego nazwałam go "ten" szampon.
Wybacz sklerotycznej kobiecie
Szampon jeśli nie jest silny i nie zawiera czegoś, czego włosy ewidentnie nie lubią, nie powinien puszyć.
Cytat:
A z Ziai chodziło mi o odżywkę. Pytałam już dość dawno o jakąś emolientową odżywkę z silikonem i taką mi polecono. Ale dla mnie ona za lekka się wydaje.
Myślałam, że o szampon Sama nie sięgnęłabym po niego. Natomiast to, że w odżywce jest silikon nie musi oznaczać, ze produkt będzie emolientowy. Choćby ten nieszczesny Biowax (musze go wreszcie poprawić ) 3 oleje. Wydaje się być emolientowy, a tymczasem jest lekki i obciążający zarazem. Dociążenia loków brak za to oklapnięcie i brak wigoru nastepnego dnia gwarantowane.
Cytat:
Z Evy Natury miałam wcześniej maskę brzoswkiniową (z bawełną chyba) i była super. Może i była lekka, ale nigdy przenigdy tego nie odczułam, w działaniu była moim zdaniem podobna do Garniera AiK
Brzoskwiniową czy z olejem z pestek brzoskwini? Bo to robi sporą rożnicę i w tedy ma szanse podziałać jak Garnier A&K.
Cytat:
Dlatego pomyślałam, że spróbuję teraz tej z kokosem, zwłaszcza że czegoś z nim używałam i było w porządku (ale czego to nie pamiętam )
No to będzie ból... A masz skład?
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 13:45   #1928
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
lubię pomagać a wiem jak to jest być bez włosów, może nie bezpośrednio, ale moja mama miała raka no i...


Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Będziesz we Wro?! Cudnie!
Były poza ta kupiona przeze mnie 3 sztuki w TKMaxxie przy Koronie. W Renomie nie sprawdzałam, niestety, Szkoda, że nie wiedziałam w niedzielę, bo akurat w nim byłam (znowu wydałam kasę Ale co ja poradzę na to, że wracają sportowe ciuchy na deseczki? latem kupiłam bluzę Crafta za śmieszne pieniądze. TŻ się dziwił, ale mam na dziś jedyną bluzę, w której się zapinam )
w tym samym hotelu z okazji tej
Sama do wczoraj nie wiedziałam czy będę na pewno...nic się nie stało, jeśli będzie to capnę, jeżeli nie to może kiedyś się uda ją dorwać, chociażby w nowym TKM w Poznaniu niedługo otwarcie, będę miała bliżej
Nie mogłaś nie kupić! Bardzo dobrze, że to zrobiłaś
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 14:00   #1929
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Czerwony jest piękny
To najładniejszy kolor przynajmniej jak dla mnie, mogłabym mieć go codzniennie na sobie, ewentualnie turkusowy A najśmieszniejsze jest to że uwielbiam czerwień a płaszcze i kurtki w jakim mam kolorze? Czarnym (choć też go uwielbiam, gotyckie ubrania i stylizacja na wampira albo czarownicę bo do niej bardziej pasują moje włoski mrrr... po prostu)
Ja też uwielbiam czerwony mam płaszczyk na zimę w tym kolorze



Myszko piękna kolekcja
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 14:14   #1930
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Myślałam, że o szampon Sama nie sięgnęłabym po niego. Natomiast to, że w odżywce jest silikon nie musi oznaczać, ze produkt będzie emolientowy. Choćby ten nieszczesny Biowax (musze go wreszcie poprawić ) 3 oleje. Wydaje się być emolientowy, a tymczasem jest lekki i obciążający zarazem. Dociążenia loków brak za to oklapnięcie i brak wigoru nastepnego dnia gwarantowane.
Ta Ziaja właśnie moim zdaniem jest lekka, na dodatek strasznie niewydajna, nakładam jej 2 razy tyle, co bez rozlania się mieści w mojej dłoni (no okej, malutką mam ), ale to i tak średnio 2 razy tyle co innych odżywek.

Cytat:
Brzoskwiniową czy z olejem z pestek brzoskwini? Bo to robi sporą rożnicę i w tedy ma szanse podziałać jak Garnier A&K.
No właśnie tylko z ekstraktem.
Tutaj skład (z KWC), ja też bym powiedziała, że lekki:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cocamide MEA, Glycerin, Simmondisa Chinesis (Jojoba) Seed Oil, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyltrimonium, Honey, Parfume, Aqua/Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil/Glyceryl Stearate/ PEG-60/ Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol/Prunus Persics (Peach) Fruit Extract, Lactic Acid, Arginine, Amodimethicone/ Cetrimonium Chloride/Trideceth-10, Methylparaben, Panthenol, Propylparaben, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, CI 15985

Ale widocznie coś miała, co moim włosom odpowiadało, bo były błyszczące, gładziutkie, nic nie fruwało, dociążone mocno też nie były, ale to załatwiałam i tak Hegronem dokładanym na suche włosy. (Swoją drogą ten nowy na razie mi się niezbyt spisuje)

Cytat:
No to będzie ból... A masz skład?
Ech, nie znalazłam, ale przepiszę.

Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cocamide MEA, Glycerin, Simmondisa Chinesis (Jojoba) Seed Oil, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyltrimonium Honey, Parfume, Aqua / Sweet Almond (Prunus Amygdalus Dulcis) Extract (Prunus Dulcis) / Prunus Amygdalus Dulcis Oil / Glyceryl Stearate / PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Arginine, Amodethicone / Cetrimonium Cholride / Trideceth-10, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Methylparaben, Panthenol, Propylparaben

Hmm, różnice są dopiero po zapachu, a kokos na samym końcu, więc może kwestia pory roku? Z brzoskwinią i bawełną używałam pod koniec wiosny i całe lato, tę z migdałem i kokosem kupiłam teraz.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 14:22   #1931
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
w tym samym hotelu z okazji tej
Sama do wczoraj nie wiedziałam czy będę na pewno...
Wspaniale! Ależ bym Cię chętnie zobaczyła tyle że już nigdzie sama się nie ruszam.
Cytat:
nic się nie stało, jeśli będzie to capnę, jeżeli nie to może kiedyś się uda ją dorwać, chociażby w nowym TKM w Poznaniu niedługo otwarcie, będę miała bliżej
Świetnie! Widzę, że u nas w obu jest różny asortyment, a do tego potrafią być różne ceny! Ciekawe, czy u Was też tak będzie.
Cytat:
Nie mogłaś nie kupić! Bardzo dobrze, że to zrobiłaś
W stronę kurtek i spodni nawet nie patrzę. Mam i tak już upatrzone spodnie snołbordowe , a nawet jeśli nie te, to i tak Burton AK. Odkryłam, że nawet jest dziecięcy ski & snowboard nie pytaj, czy buszowałam

Idę gotowac obiad. TŻ wróci, a tu nic poza wizażem
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 15:02   #1932
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Tak
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 15:25   #1933
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
ale podobno to nieładnie się chwalić

mi przeszło dopiero jakiś rok, dwa temu

Ważne że przeszło Teraz kochasz swoje loczki i z dnia na dzień są coraz ładniejsze


Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
ZDJĘCIE!
Tylko się cieszyć

Moje po teście obciążeniowym wypadają słabo objętościowo, a rano zmoczyłam lekko włosy rękami, nałożyłam nieco Felkowej odżywki i kapkę żelu aloesowego. Jest ok, ale wolałabym więcej objętości.

Będzie zdjęcie
Tylko muszę dorwać telefon chłopaka bo on zrobił zdjęcie i zapomniałam wczoraj zgrać
U mnie też trochę bez objętości było ale skręt ładny

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
lubię pomagać a wiem jak to jest być bez włosów, może nie bezpośrednio, ale moja mama miała raka no i...



Fajnie że lubisz i chcesz pomagać, miło jest pomagać sama też lubię to robić


Cytat:
Napisane przez Milena_ 798 Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam czerwony mam płaszczyk na zimę w tym kolorze


Piękny kolor nie ?
Ja jeszcze nie mam płaszczyka w kolorze czerwonym ale gdzieś dorwę
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 15:44   #1934
Rudzioch
Raczkowanie
 
Avatar Rudzioch
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 110
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Kto wydał dzisiaj sto złociszy w helfach? No kto? Ale przecież bardzo ale to bardzo potrzebowałam już olejku Khadi, żeby mi włosy jak wściekłe rosły i henny też potrzebowałam, bo przecież jak urosną jak wściekłe, to jak z takim odrostem mam chodzić? No a jak juz będę miała piękne, długie, kasztanowe włosy, to muszę całą resztą też wyglądać, więc kajal, żeby spojrzenie piękne i oko podkreślone. Bardzo mi to wszystko było potrzebne, prawda? I tej wersji będę się trzymać.
Rudzioch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 15:52   #1935
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Rudzioch Pokaż wiadomość
Kto wydał dzisiaj sto złociszy w helfach? No kto? Ale przecież bardzo ale to bardzo potrzebowałam już olejku Khadi, żeby mi włosy jak wściekłe rosły i henny też potrzebowałam, bo przecież jak urosną jak wściekłe, to jak z takim odrostem mam chodzić? No a jak juz będę miała piękne, długie, kasztanowe włosy, to muszę całą resztą też wyglądać, więc kajal, żeby spojrzenie piękne i oko podkreślone. Bardzo mi to wszystko było potrzebne, prawda? I tej wersji będę się trzymać.
tak to sobie tłumaczmy i śpijmy lepiej przypomniałaś mi o olejku Khadi, ponownie bym się na niego skusiła zwłaszcza, że bardzo mi podpasował
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 16:17   #1936
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

dziewczyny, pisałyście że nakładacie na włosy nawet masło do ciała, czy wynalazek o takim składzie sprawdziłby się? czy no mogę nałożyć odżywkę Garniera AiK przed myciem pod czepek na 2 godzinki?i czy wtedy potem po myciu też ją dawać jako d/s?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131014_135946.jpg (146,4 KB, 13 załadowań)
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 16:29   #1937
aga92929222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pisałyście że nakładacie na włosy nawet masło do ciała, czy wynalazek o takim składzie sprawdziłby się? czy no mogę nałożyć odżywkę Garniera AiK przed myciem pod czepek na 2 godzinki?i czy wtedy potem po myciu też ją dawać jako d/s?
Ja często używam jej w ten sposób bo moje włosy bardzo ją lubią. W załączniku po ostatnim użyciu garniera aik + alterki z granatem jako d/s a później garnier aik b/s + jedwab gp no i oczywiście joanna mrożąca
polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14X2013.jpg (62,8 KB, 46 załadowań)
__________________
CG podejście drugie
aga92929222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 16:30   #1938
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pisałyście że nakładacie na włosy nawet masło do ciała, czy wynalazek o takim składzie sprawdziłby się?
To Isana masło kakaowe - tak nadaje się do kremowania włosów, ma moich spisuje się super
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 16:34   #1939
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pisałyście że nakładacie na włosy nawet masło do ciała, czy wynalazek o takim składzie sprawdziłby się? czy no mogę nałożyć odżywkę Garniera AiK przed myciem pod czepek na 2 godzinki?i czy wtedy potem po myciu też ją dawać jako d/s?
Ja ją nakładam przed myciem, czasem razem z olejem/maskami/odżywkami, innym razem solo. Lubią moje włosy.
Jako d/s wątpię, żeby się nadała, słyszałam o używaniu tego na końce jako b/s, ale ja bym nie użyła, ma dużo gliceryny, maseł (kakaowe i shea), olej kokosowy, pewnie by mnie spuszyło okropnie.


Cytat:
Napisane przez aga92929222 Pokaż wiadomość
W załączniku po ostatnim użyciu garniera aik + alterki z granatem jako d/s a później garnier aik b/s + jedwab gp no i oczywiście joanna mrożąca
polecam
Ładnie bardzo.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 16:42   #1940
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

dzięki , w takim razie biegnę do łazienki zobaczyć co u mnie zrobi na głowie
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 17:07   #1941
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Piękny kolor nie ?
Ja jeszcze nie mam płaszczyka w kolorze czerwonym ale gdzieś dorwę

no ja się uparłam w zeszłym roku, że muszę mieć czerwony

Cytat:
Napisane przez aga92929222 Pokaż wiadomość
Ja często używam jej w ten sposób bo moje włosy bardzo ją lubią. W załączniku po ostatnim użyciu garniera aik + alterki z granatem jako d/s a później garnier aik b/s + jedwab gp no i oczywiście joanna mrożąca
polecam
piekne masz włosy i długie
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 18:17   #1942
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ale ma bloga na pewno! Teraz każdy ma bloga no prawie każdy.
Haha, myjesz codziennie, ale pewnie nie musisz. Nie boisz się, że się skóra "przyzwyczai"?
Ma bloga Ale nie chciała, żebym pisała, kto mi to dał, zrozumcie


Eloe - już mam takie zboczenie, że muszę mieć wszystko równo ułożone
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 18:57   #1943
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Eloe, mój żel to ten zielony, w okrągłym dużym słoiku z Rossmana. Jest przy moich włosach taki sobie średniawy, ale został mi po byłym współlokatorze chyba kupię joannę mrożącą.
Czyli co drugi dzień własnorobiony suchy szampon to słaby pomysł? Nie chciałam myć codziennie włosów... Z szamponów na skórę głowy b.dobrze mi robi emolium (na włosy o dziwo też), ale jest dość drogi. Szukam nawilżającego, bezsilikonowego, tańszego odpowiednika.

Zdradźcie też, dobre dusze, co to jest test obciążeniowy? Też chcę go zrobić
Buziaki
PS:Fajnie się was czyta inspirująco.
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 19:02   #1944
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez aga92929222 Pokaż wiadomość
Ja często używam jej w ten sposób bo moje włosy bardzo ją lubią. W załączniku po ostatnim użyciu garniera aik + alterki z granatem jako d/s a później garnier aik b/s + jedwab gp no i oczywiście joanna mrożąca
polecam
o kurcze jakie piękne włosy masz
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 19:26   #1945
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
A wiesz, jaka to odpowiedzialność? Szczególnie dla kogoś, kto teraz myśli głownie o brakujących kremach, roztworach soli fizjologicznej i innch takich, co niby mają pomóc kobiecie. Terefere...
Bezczelność.
Kwas salicylowy nie jest taki groźny, bo tu wszystko zależy od stężenia, ale... Produkt ma nie tylko kwas, jak piszesz.
Wygląda to tak, jakby dermatolog łapał z każdej strony. Może pomoże. Ze wskazaniem na grzybki
I moim zdaniem warto by je zrobić. Trzeba określić, co tam się dzieje.
Może być i tak. Możesz też pooglądać siebie pod kątem łzs. Też jest łuska i świąd...
OK, tyle że preparaty nie muszą być szamponami, ale możesz je stosować do wcierania po zastosowaniu szamponu.
Poza tym może zostawimy delikatny szampon, a odchudzimy odżywki?
jakiś czas temu Ajrisz na swoim blogu pisała o odżywce, którą dobrze by było sprawdzić u Ciebie -> Neutrea Plus 5% Urea. Co prawda ten mocznik nie będzie mieć działania złuszczającego, ale odżywka jest raczej lekka i raczej bezpieczna dla skóry, więc można sprawdzić.
i co? Sądzisz, że jest bez wpływu?
To albo leczysz, albo dodatkowo wysuszasz. Bo ja zgłupiałam, a Twoja skóra chyba już nie wie, czego od niej oczekujesz.
Proponowałabym, byś na początek ustabilizowała skórę tym, co dostałaś od dermatologa, a potem sięgnęła po wcierki.
Eloe, to nie takie proste, jak sama pewnie widzisz problem jest złożony, opiszę więc poszczególne składowe
-suchość skóry głowy i swędzenie na całej głowie pojawiły się gdy pod koniec terapii izotekiem już około 4 miesięcy temu (koniec był w lipcu), tutaj radziłam sobie cerkogelem (ulga na jeden dzień po wtarciu) i emolium szampon - ulga od mycia do mycia
- łupież, który pojawił się gdy włączyłam loxon i emolium niecały miesiąc temu
-wrażenie łuski głównie na czubku głowy, lekarz powiedział o ognisku złuszczania w tym miejscu
-wypadanie włosów (w najgorszym okresie ponad 300 podczas mycia, w ciągu dnia bez mycia tez powyżej 200) zaczęło się tak jak suchośc skóry i po to stosuję loxon i to już od około 1,5 miesiąca, i ostatnio mam wrażenie że chwycił, przeszłam okres linienia i wypadanie się stabilizuje (ostatnio przy myciu poniżej 100) i myślę że w tym momencie nie powinnam przerywać stosowania

....skomplikowane prawda?

Jeśli chodzi o diprosalic, wiem ze zależy to od stężenia itd., ale chodzi mi o efekty uboczne typu zaburzenie funkcji mózgu nawet przy miejscowym stosowaniu. W moim organizmie i tak krazy już sporo toksyn wynikających z przyjmowania leków. Może jednak jakoś zmuszę się do stosowania, ale nie wiem tak naprawdę czy to ma sens na moja przewrazliwioną skóre głowy
Badanie pod kątem grzyba wyszło ujemne.
Szampon stieprox wysusza nieco, ale łupież jest znaczenie mniejszy po drugim użyciu. W takim razie stosować go dalej czy przestać gdy objawy znikną?

Co do odzywek od dłuższego czasu (z pewnością ponad miesiąc) nie stosuję odżywek d/s. Moja pielęgnacja opiera się tylko na b/s (serum, spray glisskura z olejami, farmona lniana). Niestety ale przy czesaniu włosów na których jest odzywka wypadało mi znacznie więcej włosów, więc zrobiłam odwyk.
Emolium jest dobry dla skóry ale nie dla wyglądu włosów, są strasznie oklapnięte jak po myciu odżywką.

Niby główny problem - wypadanie ustaje więc nie powinnam się martwić, ale ze skóra nie jest dobrze. Swędzi mnie po wczorajszym myciu stieproxem.

Kombinowanie z aloesem itd. to jednak zbyt słaba artyleria jak na wagę problemu, może pozostanę przy srodkach aptecznych.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 20:44   #1946
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Kocham Was, nikt mi nie powiedział, że jestem chora na głowę

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Zrobiłam analizę -> KLIK. Nie będziesz zadowolona
Eh, a już pokładałam w nim nadzieje. Jednak zobaczę, może podziała w zupełnie dziwny i tajemniczy sposób Chociaż nakładanie do najprzyjemniejszych nie należy - śmierdzi trochę jak jodyna (?) Dam mu szansę, w końcu padre kupił i powiedział, że to na miesiąc kuracji

Cytat:
Napisane przez Rudzioch Pokaż wiadomość
Kto wydał dzisiaj sto złociszy w helfach? No kto? Ale przecież bardzo ale to bardzo potrzebowałam już olejku Khadi, żeby mi włosy jak wściekłe rosły i henny też potrzebowałam, bo przecież jak urosną jak wściekłe, to jak z takim odrostem mam chodzić? No a jak juz będę miała piękne, długie, kasztanowe włosy, to muszę całą resztą też wyglądać, więc kajal, żeby spojrzenie piękne i oko podkreślone. Bardzo mi to wszystko było potrzebne, prawda? I tej wersji będę się trzymać.
Najważniejsze jest zdrowie. Zdrowie psychiczne przekłada się na fizyczne. Co może pomóc psychice lepiej niż terapeutyczne zakupy?

Czuję na swoich włosach irytujący przesusz i cierpliwie czekam na te złote maski i tureckie balsamy, co by dać herom coś porządnego po tej Norwegii :P
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 20:45   #1947
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Moim zdaniem, pielęgnacja naturalna (aloes, żel lniany) daje rewelacyjne efekty na włosach wyrastających ze zdrowej skóry. Jeśli obserwujesz objawy choroby skóry (łupież, pieczenie, swędzenie, wypadanie włosów, łuska), powinnaś zawierzyć lekarzowi. To nie przelewki, nie możesz brać od niego leków na receptę, i robić z nich koktajlu naprzemiennie z własnymi pomysłami na pielęgnację, bo tylko sobie zaszkodzisz. Poza tym, pamiętaj że z chorej skóry nie wyrosną nigdy piękne włosy. Może powinnaś przez 3 miesiące odstawić maski, myć głowę szamponem emolium (jeśli włosy są okapnięte- trudno, narazie je związuj). Po użyciu Stieproxu są dobre efekty? Świetnie, stosuj narazie tak, jak zalecił lekarz. To się nazywa compliance

Trzymam kciuki, żeby się udało.
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 21:54   #1948
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Milena_ 798 Pokaż wiadomość

no ja się uparłam w zeszłym roku, że muszę mieć czerwony

Ja też tylko ja muszę mieć konkretny krój który akurat sobie wymyśliłam, a z tym to gorzej bo to co ja sobie wymyśle nie znaczy że już ktoś wymyślił i wyprodukował


Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Kocham Was, nikt mi nie powiedział, że jestem chora na głowę


Bo nie jesteś
Jesteś normalną włosomaniaczką
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 22:23   #1949
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Wspaniale! Ależ bym Cię chętnie zobaczyła tyle że już nigdzie sama się nie ruszam.
Świetnie! Widzę, że u nas w obu jest różny asortyment, a do tego potrafią być różne ceny! Ciekawe, czy u Was też tak będzie.
W stronę kurtek i spodni nawet nie patrzę. Mam i tak już upatrzone spodnie snołbordowe , a nawet jeśli nie te, to i tak Burton AK. Odkryłam, że nawet jest dziecięcy ski & snowboard nie pytaj, czy buszowałam

Idę gotowac obiad. TŻ wróci, a tu nic poza wizażem
Wiem i jeszcze taki termin pewnie będziesz już córeczkę tulić w ramionach
Dam znać na pewno
Jaka cena nie pytam, bo wiem jaka jest odpowiedź

Co dobrego upichciłaś?

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ma bloga Ale nie chciała, żebym pisała, kto mi to dał, zrozumcie
Przecież rozumiem aczkolwiek to chyba nic złego, że się podzieliła takimi dobrociami

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Kocham Was, nikt mi nie powiedział, że jestem chora na głowę

Najważniejsze jest zdrowie. Zdrowie psychiczne przekłada się na fizyczne. Co może pomóc psychice lepiej niż terapeutyczne zakupy?


Nic nie pomoże! Przynajmniej ja nie znam lepszej metody
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 22:50   #1950
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Wstawiam zdjęcia z wczoraj, po wczorajszym myciu
i przybliżony fragment zdjęcia, gdzie wygląda tak jakby końcówki zwijały się w serduszko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (61,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (61,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (15,9 KB, 30 załadowań)
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 09:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.