Bukiety ślubne - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-08, 21:53   #1741
lisska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Bukiety ślubne

Tak przypuszczałam, że żółty i pomarańcz będą górować, ale czyż ta wiązanka nie jest urocza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wachlarz.jpg (25,6 KB, 41 załadowań)
lisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 23:22   #1742
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez lisska Pokaż wiadomość
Tak przypuszczałam, że żółty i pomarańcz będą górować, ale czyż ta wiązanka nie jest urocza?
Szkoda, że takie małe zdjęcie. A bukiecik kusi by mu sie dokładnie przyjrzeć
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 08:56   #1743
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Bukiety ślubne

Dziewczyny a mi cos doradzicie???

suknia jest pare postow nizej.
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 10:04   #1744
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Jeśli żółć bananowa to wygląda znakomicie. Przy innych trzeba zobaczyć kolor sukni bo znając moje klientki kolr ecry to wszystkie odcienie inne niż biały a jeszcze nie beżowe i zółte.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 10:47   #1745
zmarzenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 174
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez zmarzenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie mi czy do tej sukienki pasuje ten bukiet. Narzeczony ma garnitur w kolorze gorzkiej czekolady, matowy. Jesteśmy prawie jednakowego wzrostu, tylko on jest znacznie szerszy. Welon będzie miał obszycie jasną tasiemką. Chciałabym ecru eustomę i do tego frezje bez tych zielonych traw. Nie znalazłam bardziej zbliżonego bukietu do mojego pomysłu.

Ewalena a Ty jako wytrawny znawca co o tym sądzisz? - post nr 1997

Edytowane przez zmarzenka
Czas edycji: 2007-08-09 o 10:49 Powód: nr postu
zmarzenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 13:13   #1746
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Bukiety ślubne

Ewalena,
po raz trzeci mocno cie pomecze. Zamowilam juz bukiety, choc mam jeszcze mozliwosc zmiany. I tak:
- moj bukiet bylby caly z roz miniaturek, jak w zalaczniku, tylko blady roz, a nie amarantowy. Przypinka dla meza tez w tym stylu. (zaproponowal to pan florysta, ktory ma dostep do ladnych roz miniaturek, patrzac na suknie i inne bukiety)
- bukiet dla swiadkowej - kremowe roze i eustomy. Przypinki dla ojcow i swiadka tez w kremie.

Swiadkowa ma suknie w kolorze chlodnego rozu, i taki sam krawat ma swiadek. Moja suknia w zalaczniku. Sala i samochod beda przystrojone w kremie, zlocie i zieleni.

Czy takie polaczenie jest dobre, czy powinnam postawic na bukiet z duzych roz i eustem. Czy sam roz jest ok, czy wkomponowac w to krem, a moze zastapic roz kremem? Jaki kwiat wpiac we wlosy?

Kolejne pytanie wiaze sie z tym, ze restauracja sama kupuje kwiaty na stoly i swieze, ciete wklada we flakony. Nie ma tam zadnych dodatkowych lisci czy ozdob. Moge wybrac jaki kwiat i jaki kolor chce. Co wybrac przy takich kombinacjach, by nawet jesli beda chcieli oszczedzic, i kupia malo kwiatow, wszystko wygladalo efektownie? Czy kremowe eustemy bylyby dobre, czy wytrzymaja (restauracja kupuje je dzien wczesniej na gieldzie)? Na ostatnim weselu we flakonach byly po trzy czerwone rozyczki i tyle ;/ - co widac na zalaczonym zdjeciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (43,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (51,3 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sala.jpg (75,4 KB, 62 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 22:08   #1747
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez zmarzenka Pokaż wiadomość
Ewalena a Ty jako wytrawny znawca co o tym sądzisz? - post nr 1997
Wydaje mi się że już coś do tej sukni Ci doradzałam - chyba na wiosnę i pytałam czy te świecące ozdoby w dość dziwnym miejscu (sorki)mają zostać i suknia ma dość dziwny kolor.
Pokazuje jeden bukiet lekko fioletowy może on by ciekawie wyglądał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pastel (206).jpg (15,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pastel (62).jpg (49,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pastel (72).jpg (13,0 KB, 24 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 22:35   #1748
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ewalena,
po raz trzeci mocno cie pomecze. Zamowilam juz bukiety, choc mam jeszcze mozliwosc zmiany. I tak:
- moj bukiet bylby caly z roz miniaturek, jak w zalaczniku, tylko blady roz, a nie amarantowy. Przypinka dla meza tez w tym stylu. (zaproponowal to pan florysta, ktory ma dostep do ladnych roz miniaturek, patrzac na suknie i inne bukiety)
- bukiet dla swiadkowej - kremowe roze i eustomy. Przypinki dla ojcow i swiadka tez w kremie.

Swiadkowa ma suknie w kolorze chlodnego rozu, i taki sam krawat ma swiadek. Moja suknia w zalaczniku. Sala i samochod beda przystrojone w kremie, zlocie i zieleni.

Czy takie polaczenie jest dobre, czy powinnam postawic na bukiet z duzych roz i eustem. Czy sam roz jest ok, czy wkomponowac w to krem, a moze zastapic roz kremem? Jaki kwiat wpiac we wlosy?

Kolejne pytanie wiaze sie z tym, ze restauracja sama kupuje kwiaty na stoly i swieze, ciete wklada we flakony. Nie ma tam zadnych dodatkowych lisci czy ozdob. Moge wybrac jaki kwiat i jaki kolor chce. Co wybrac przy takich kombinacjach, by nawet jesli beda chcieli oszczedzic, i kupia malo kwiatow, wszystko wygladalo efektownie? Czy kremowe eustemy bylyby dobre, czy wytrzymaja (restauracja kupuje je dzien wczesniej na gieldzie)? Na ostatnim weselu we flakonach byly po trzy czerwone rozyczki i tyle ;/ - co widac na zalaczonym zdjeciu.
Moim zdaniem wszystko dobrze dobrane jedynie w Twojej wiązance poprosiła bym o nanizanie główek różyczek na żyłkę lub drucik w odstępach ok.15cm(florysta będzie wiedział jak to zrobić i ile takich sznurków ma zwisać) może to wychodzić bezpośrednio z samego dołu rączki lub wypływać z bukietu. Moim zdaniem zabieg ten wprowadzi trochę "ruchu" i sprawi fajne wrażenie na dole sukni.
Co do sali uparcie polecam anturium np. kremowo-zielone lub kremowe (mogą być II-go gatunku lub tzw.wyrobówka) 1szt. kosztuje ok.2zł za 4zł. masz duże w 1-ym gatunku (pakowane po 5 szt)do tego liście anturium ok.0,80gr(pakowane po 10szt.) kazała bym kupić siatkę w kolorze złota ok.40zł rolka=10m
W wazonach niech zrobia złote kryzy wsadzą 1 liść i 1 anturium. Jeśli wazony wysokie liść opiera się na brzegu wazonu a kwiat wystaje 1/3 wysokości wazonu. Wazony niskie liście opierają się o brzegi lub o to co wystaje z wazonu np.siatka,tkanina, a kwiat jest jakieś 5-10cm nad liściem (ja wolę jak niski wazon jest zwarty i kompozycja w nim niska).
Jeśli nie potrafią zrobić kryzy(taki kołnierz wokół brzegu wazonu) niech zrobią spore kokaedy(siatka sprawia wrażenie lekkiej więc nie przytłoczy wielkością kwiatów przy zachowaniu zdrowego rozsądku)Nie proponuję eustomy bo ładnie wygląda w dużej ilości.Jeśli nie lubisz anturium ("język Teściowej")zostają lilie.Jeśli róże to długie w długich wazonach bez dodatków
Pozdrawiam na pewno wszystko się uda.Czekam na zdjęcia ewalena@vp.pl
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 22:44   #1749
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez mollya Pokaż wiadomość
Witam oto moja sukienka... kolor ecru...szukam bukietu... ten mi sie podoba ale tez podobaja mi sie kalie w kolorze pomaranczowym. Moze podacie kilka swolich propozycji. Dodam ze jestem blondynka.
Suknia w stylu nazwanym przeze mnie czystym i zaproponowała bym czysty bukiet wygięty w lekki łuk. W sukni jest element łuku - bukiet musiał by mieć identyczny bieg aby nie przecinać tej linii Kolor i rodzaj kwiatów
jaki wybierzesz, ja polecam kwiaty o wyrazistym kształcie róża, kalia, gożdzik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pastel (171).jpg (14,3 KB, 35 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 08:06   #1750
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Bukiety ślubne

wlasnie kalie podobaja mi sie najbardziej. Dzieki.
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 09:20   #1751
czarodziejka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 47
Dot.: Bukiety ślubne

a to mój bukiecik, z bladoróżowych storczyków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9154.JPG 1.jpg (96,9 KB, 200 załadowań)
__________________
Miłość to dwie dusze w jedną całość złączone...
I wzniesione do nieba i na ziemię rzucone...
czarodziejka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 14:33   #1752
ginga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 48
Dot.: Bukiety ślubne

Witajcie specjalistki od bukietów. Jestem na etapie poszukiwań i podobają mi się takie bukiety, jak niżej załaczyłam. Suknia jak niżej, po lewej modelka, po prawej ja (jak można się domyślić, nie na odwrót )

Nistety nie jestem pewna, czy takie bukiety będą pasować do moich czarnych włosów i opalonej po wakacjach skóry. Czy nie powinny być w jakimś wyraźniejszym kolorze? Albo może po prostu białe? Co myślicie. Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.JPG (40,8 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 040df.jpg (29,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img4.jpg (84,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69942favorite11.jpg (59,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 738144753_8f729f86cf.jpg (104,9 KB, 56 załadowań)
ginga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 14:44   #1753
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez ginga Pokaż wiadomość
Witajcie specjalistki od bukietów. Jestem na etapie poszukiwań i podobają mi się takie bukiety, jak niżej załaczyłam. Suknia jak niżej, po lewej modelka, po prawej ja (jak można się domyślić, nie na odwrót )

Nistety nie jestem pewna, czy takie bukiety będą pasować do moich czarnych włosów i opalonej po wakacjach skóry. Czy nie powinny być w jakimś wyraźniejszym kolorze? Albo może po prostu białe? Co myślicie. Z góry dziękuję za pomoc
Ja wybrała bym ten 3 zdecydowany w kolorze. W Polsce robi sie bardzo mało bukietów w fioletach.
A co do modelki-na zdjęciu wykonanym w studio i przez fotografa mody miała bys 200% szanse - niczego Ci nie brakuje i wyglądasz w tej sukni wspaniale.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 15:24   #1754
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Bukiety ślubne

Ewaleno, dziekuje!

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Co do sali uparcie polecam anturium np. kremowo-zielone lub kremowe (mogą być II-go gatunku lub tzw.wyrobówka) 1szt. kosztuje ok.2zł za 4zł. masz duże w 1-ym gatunku (pakowane po 5 szt)do tego liście anturium ok.0,80gr(pakowane po 10szt.) kazała bym kupić siatkę w kolorze złota ok.40zł rolka=10m
Samo anthurium kojarzy mi sie z pogrzebami. Jako studentka pracowalam w szklarni z tymi kwiatami, i niestety nigdy mnie nie zachwycaly. Czy jedna na flakon to nie byloby malo i pusto ?

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Nie proponuję eustomy bo ładnie wygląda w dużej ilości.Jeśli nie lubisz anturium ("język Teściowej")zostają lilie.Jeśli róże to długie w długich wazonach bez dodatków
Jak duzo eustem potrzebowalabym by mialo to rece i nogi? Czy trzy galazki na flakon wystarcza? Flakoniki sa waskie u gory i poszerzaja sie ku dolowi. Sa raczej mniejsze niz wieksze, z przezroczystego szkla.

Boje sie ze restauracja po prostu kupi kwiaty i wrzuci je we flakony. Chcialabym sie wiec zabezpieczyc kupujac kwiaty ktore przy takim potraktowaniu i tak beda wygladaly elegancko.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 16:31   #1755
ginga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 48
Dot.: Bukiety ślubne

Eweleno, dzięki za odpowiedź! Chyba pójdę w fiolety, bo makijaż też będzie coś w ten deseń. I dzięki za komplement... .

Mam nadzieję, że coś się w tych kolorach znajdzie, bo faktycznie w kwiaciarniach nie widać zbyt wielu fioletowych kwiatów.

Jakby były jeszcze jakieś sugestie, będę wdzięczna za każdą z nich.
ginga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 22:40   #1756
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ewaleno, dziekuje!



Samo anthurium kojarzy mi sie z pogrzebami. Jako studentka pracowalam w szklarni z tymi kwiatami, i niestety nigdy mnie nie zachwycaly. Czy jedna na flakon to nie byloby malo i pusto ?



Jak duzo eustem potrzebowalabym by mialo to rece i nogi? Czy trzy galazki na flakon wystarcza? Flakoniki sa waskie u gory i poszerzaja sie ku dolowi. Sa raczej mniejsze niz wieksze, z przezroczystego szkla.

Boje sie ze restauracja po prostu kupi kwiaty i wrzuci je we flakony. Chcialabym sie wiec zabezpieczyc kupujac kwiaty ktore przy takim potraktowaniu i tak beda wygladaly elegancko.

W Warszawie można zamówić u sprzedawców na giełdzie małe bukieciki z mocno rozwiniętej eustomy. Gałązka eustomy wygląda bardzo nierównomiernie kwiaty na różnych wysokościach trudno to przyciąć do takiego typu wazonu i kształt troszkę nie ten.
Fajnie w takich wazonach wygląda glorioza ale jest czerwona.Optowała bym za lilią ją także można kupić ściętą na pojedyncze kwiaty rozwiniętą (3 szt.do jednego wazonu + zielenina)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 22:46   #1757
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Kilka bukietów z Japonii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (34,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (40,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (27,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (31,8 KB, 28 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 22:51   #1758
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbbb.jpg (22,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (36,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cc.jpg (28,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (29,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ii.jpg (59,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (22,1 KB, 30 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 14:14   #1759
keta5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Bukiety ślubne

Witam Mam takie pytanie, dotyczące frezji. Czy może ktoś orientuje się, czy są dostępne na początku września (dokładnie chodzi o 1.09)? Zamarzyła mi się wiązanka ślubna z tych kwiatków, ale gdzieś wyczytałam, że można je kupić tylko wiosną i latem.
keta5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 18:32   #1760
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez keta5 Pokaż wiadomość
Witam Mam takie pytanie, dotyczące frezji. Czy może ktoś orientuje się, czy są dostępne na początku września (dokładnie chodzi o 1.09)? Zamarzyła mi się wiązanka ślubna z tych kwiatków, ale gdzieś wyczytałam, że można je kupić tylko wiosną i latem.
No pewnie, że są. Ja sama będę miała bukiet z róż i frezji, a ślub mam tydzień po Tobie.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 21:18   #1761
sreberko
Raczkowanie
 
Avatar sreberko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 265
Dot.: Bukiety ślubne

Pytałam już w poście #1949 o bukiet do mojej sukni (bordo róże + ecru lilie), ale mam jeszcze jedną wątpliwość. Miałam zamiar zlikwidować "roztrzepany" kwiatek z boku sukni i zostawić tylko dekoracyjny wachlarz materiału, ale i panie w salonie i koleżanki namawiają mnie na pozostawienie tego "roztrzepanego" kwiatka - bo wygląda podobno oryginalnie i niesztampowo. Ale czy bukiet wtedy będzie pasował??? Jak myslicie? Nie chcę przeładować całości.
Suknia i bukiet są w poście #1949 - proszę o opinie.
__________________
Poznać można tylko to, co się oswoi.
sreberko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 22:46   #1762
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez sreberko Pokaż wiadomość
Pytałam już w poście #1949 o bukiet do mojej sukni (bordo róże + ecru lilie), ale mam jeszcze jedną wątpliwość. Miałam zamiar zlikwidować "roztrzepany" kwiatek z boku sukni i zostawić tylko dekoracyjny wachlarz materiału, ale i panie w salonie i koleżanki namawiają mnie na pozostawienie tego "roztrzepanego" kwiatka - bo wygląda podobno oryginalnie i niesztampowo. Ale czy bukiet wtedy będzie pasował??? Jak myslicie? Nie chcę przeładować całości.
Suknia i bukiet są w poście #1949 - proszę o opinie.

Robiąc bukiety mam problem z kwiatkami staram sie dopasować bukiet także i do tej ozdoby. W Twoim przypadku ta ozdoba mało przypomina kwiat raczej "roztrzepane" trawki i specjalnie nie ma wpływu na kształt wiązanki. Ja bym poprosiła florystkę by wypuściła 2-3 takie pokręcone trawki (liście noliny) będzie to korespondował z "potargańcem" na sukni,a do tego bukietu to będzie dobrze wyglądało.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 12:28   #1763
sreberko
Raczkowanie
 
Avatar sreberko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 265
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Robiąc bukiety mam problem z kwiatkami staram sie dopasować bukiet także i do tej ozdoby. W Twoim przypadku ta ozdoba mało przypomina kwiat raczej "roztrzepane" trawki i specjalnie nie ma wpływu na kształt wiązanki. Ja bym poprosiła florystkę by wypuściła 2-3 takie pokręcone trawki (liście noliny) będzie to korespondował z "potargańcem" na sukni,a do tego bukietu to będzie dobrze wyglądało.
Wielkie dzięki Ewalena za kolejną profesjonalną radę!

Te rozterki ślubne są straszne....
__________________
Poznać można tylko to, co się oswoi.
sreberko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 18:03   #1764
patusia46
Przyczajenie
 
Avatar patusia46
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Bukiety ślubne

Ja znalazlam takie bukiety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mwa102576_win07_orchid_xl.jpg (37,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mwa102576_win07_tweedia_xl.jpg (38,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mwa10257601_win07_tearose_xl.jpg (41,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg msw_su_06_bouquet_green_xl.jpg (33,6 KB, 35 załadowań)
patusia46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 18:05   #1765
giziunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: stamford usa
Wiadomości: 1
Dot.: Bukiety ślubne

a to jest moj slubny bukiet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0129_2.JPG (110,8 KB, 65 załadowań)
giziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 18:15   #1766
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez giziunia Pokaż wiadomość
a to jest moj slubny bukiet
Szkoda, że takie rozmyte to zdjęcie, ale i tak widać, że śliczny bukiet
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 02:08   #1767
patusia46
Przyczajenie
 
Avatar patusia46
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Bukiety ślubne

Ja bede miec taki bukiet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vancouverflorist10.jpg (13,9 KB, 43 załadowań)
patusia46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 02:13   #1768
patusia46
Przyczajenie
 
Avatar patusia46
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Bukiety ślubne

Znalazlam jeszcze kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wedding-flower-bouquet-roses.jpg (12,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding-flower-bouquet-auckland-nz.jpg (34,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding_page003.jpg (25,1 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding_bouquet.jpg (28,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wedding%20Bouquet2.jpg (17,4 KB, 21 załadowań)
patusia46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 02:16   #1769
patusia46
Przyczajenie
 
Avatar patusia46
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Bukiety ślubne

cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 006004Byrum_Rose0013.jpg (110,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg atlantawedflowers_primary.jpg (27,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: gif BOU26B.gif (68,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bridegroomflowers.jpg (13,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C33S8872_lg.jpg (34,8 KB, 31 załadowań)
patusia46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 10:49   #1770
keta5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
No pewnie, że są. Ja sama będę miała bukiet z róż i frezji, a ślub mam tydzień po Tobie.
Malin30, dziękuje za informacje. Już zaczęłam rozglądać się za bukietem z róż, newet kupiłam różę do włosów (teraz i ta obcja mi sie podoba). Postaram się wkleić zdjęcie sukni i kilka bukietów, nad którymi się zastanawiam -waham się pomiędzy bukietem z białych (kremowych) frezji lub kremowych róż ewentualnie z dodatkiem jasnej zieleni. kaśka
keta5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.