Dziwne zachowanie dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 12:53   #1
Gonczas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5

Dziwne zachowanie dziewczyny


Witam. Jestem nowy na forum. Mam dziwaczny problem z dziewczyną. Jesteśmy razem od prawie roku. Wszystko byłoby ok gdyby nie jedna rzecz która mnie męczy. Chodzi o dbanie o siebie mojej dziewczyny. Nie chce wyjść na pustego człowieka, kocham moją dziewczynę i jest dla mnie najpiększniejsza na świecie. Nie chcę zdradzać jej imienia dlatego będę pisał o niej "A".Otóż gdy poznałem moją A podobało mi się jej kobiecość, delikatność, inteligencja fajny charakter. Ubierała się kobieco i gustownie. W momencie kiedy nasze relacje były koleżeńskie dbała o siebie i bardzo mi się to podobało. Kiedy zaczęliśmy się umawiać bez znajomych czyli w sumie już bardziej na randki to ona kompletnie przestała o siebie dbać. Przychodziła w starych dżinsach i polarze, bez makijażu i z tłustymi włosami. Czasami troszkę było czuć od niej pot :/ Dziwiło mnie to, ale jako że zacząłem się wkręcać w tą znajomość, olałem ten fakt i zostaliśmy parą. Trochę mi to przeszkadzało, bo ja zawsze starałem się dbać o siebie żeby nie musiała się tulić do flei tylko zadbanego faceta. Jakieś 2 miesiące temu pokłóciliśmy się dość mocno i przestaliśmy się spotykać na 3 tygodnie. W tym czasie widziałem ją kilka razy na mieście i znowu była taka jak przed naszym związkiem czyli bardzo zadbana. Kiedy wróciliśmy do siebie automatycznie przestała o siebie dbać. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czym jest spowodowane jej zachowanie. Kocham ją i będę z nią nadal, ale jednak mnie to męczy.
Gonczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:07   #2
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Gonczas Pokaż wiadomość
Witam. Jestem nowy na forum. Mam dziwaczny problem z dziewczyną. Jesteśmy razem od prawie roku. Wszystko byłoby ok gdyby nie jedna rzecz która mnie męczy. Chodzi o dbanie o siebie mojej dziewczyny. Nie chce wyjść na pustego człowieka, kocham moją dziewczynę i jest dla mnie najpiększniejsza na świecie. Nie chcę zdradzać jej imienia dlatego będę pisał o niej "A".Otóż gdy poznałem moją A podobało mi się jej kobiecość, delikatność, inteligencja fajny charakter. Ubierała się kobieco i gustownie. W momencie kiedy nasze relacje były koleżeńskie dbała o siebie i bardzo mi się to podobało. Kiedy zaczęliśmy się umawiać bez znajomych czyli w sumie już bardziej na randki to ona kompletnie przestała o siebie dbać. Przychodziła w starych dżinsach i polarze, bez makijażu i z tłustymi włosami. Czasami troszkę było czuć od niej pot :/ Dziwiło mnie to, ale jako że zacząłem się wkręcać w tą znajomość, olałem ten fakt i zostaliśmy parą. Trochę mi to przeszkadzało, bo ja zawsze starałem się dbać o siebie żeby nie musiała się tulić do flei tylko zadbanego faceta. Jakieś 2 miesiące temu pokłóciliśmy się dość mocno i przestaliśmy się spotykać na 3 tygodnie. W tym czasie widziałem ją kilka razy na mieście i znowu była taka jak przed naszym związkiem czyli bardzo zadbana. Kiedy wróciliśmy do siebie automatycznie przestała o siebie dbać. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czym jest spowodowane jej zachowanie. Kocham ją i będę z nią nadal, ale jednak mnie to męczy.
Może mógłbyś o tym bardzo delikatnie z nią porozmawiać? sam o siebie dbasz, więc nic dziwnego, że Cię zastanawia, czemu ona po pewnym czasie przestaje... Chyba, że to są sporadyczne przypadki czy też już norma?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:11   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Gonczas Pokaż wiadomość
Witam. Jestem nowy na forum. Mam dziwaczny problem z dziewczyną. Jesteśmy razem od prawie roku. Wszystko byłoby ok gdyby nie jedna rzecz która mnie męczy. Chodzi o dbanie o siebie mojej dziewczyny. Nie chce wyjść na pustego człowieka, kocham moją dziewczynę i jest dla mnie najpiększniejsza na świecie. Nie chcę zdradzać jej imienia dlatego będę pisał o niej "A".Otóż gdy poznałem moją A podobało mi się jej kobiecość, delikatność, inteligencja fajny charakter. Ubierała się kobieco i gustownie. W momencie kiedy nasze relacje były koleżeńskie dbała o siebie i bardzo mi się to podobało. Kiedy zaczęliśmy się umawiać bez znajomych czyli w sumie już bardziej na randki to ona kompletnie przestała o siebie dbać. Przychodziła w starych dżinsach i polarze, bez makijażu i z tłustymi włosami. Czasami troszkę było czuć od niej pot :/ Dziwiło mnie to, ale jako że zacząłem się wkręcać w tą znajomość, olałem ten fakt i zostaliśmy parą. Trochę mi to przeszkadzało, bo ja zawsze starałem się dbać o siebie żeby nie musiała się tulić do flei tylko zadbanego faceta. Jakieś 2 miesiące temu pokłóciliśmy się dość mocno i przestaliśmy się spotykać na 3 tygodnie. W tym czasie widziałem ją kilka razy na mieście i znowu była taka jak przed naszym związkiem czyli bardzo zadbana. Kiedy wróciliśmy do siebie automatycznie przestała o siebie dbać. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czym jest spowodowane jej zachowanie. Kocham ją i będę z nią nadal, ale jednak mnie to męczy.
zapytaj ja wprost o to. trudno tu snuc jakies teorie. moze nie uwaza, ze musi dbac o siebie dla Ciebie, bo i tak z nia bedziesz.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:15   #4
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Może jest jedną z tych osób, która uważa, że jeśli już kogoś ma to nie musi się starać i może 'zapuścić'.. No, cóż, nic innego jak rozmowa nie pomoże
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:19   #5
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

poczytaj sobie coś na ten tamat w tym wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ebie+nie+dbaja
i powodzenia życzę w rozmowie, bo na pewno nie będzie Ci łatwo

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2011-04-12 o 13:20
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:22   #6
Gonczas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Cytat:
zapytaj ja wprost o to. trudno tu snuc jakies teorie. moze nie uwaza, ze musi dbac o siebie dla Ciebie, bo i tak z nia bedziesz.
Możliwe że tak jest. tylko mi się zawsze wydawało że kobiecie zależy na tym żeby podobać się swojemu partnerowi. Głupio mi nawet powiedzieć jej jakieś komplement w stylu że "super dzisiaj wyglądasz" bo tak naprawdę ładnie wygląda tylko jak się nie widzimy.

Edytowane przez Gonczas
Czas edycji: 2011-04-12 o 17:18
Gonczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:23   #7
chauffeur
Raczkowanie
 
Avatar chauffeur
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: z wnętrza :)
Wiadomości: 82
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Kłótnia odniesie odwrotny skutek. Porozmawiaj z nią delikatnie, może zaproponuj że potowarzyszysz jej w zakupach. Ja również dbam o siebie bardziej, gdy z kimś jestem.
__________________
wymiana - kosmetyki :: wymiana - ksiażki
chauffeur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 13:28   #8
Gonczas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Cytat:
Może jest jedną z tych osób, która uważa, że jeśli już kogoś ma to nie musi się starać i może 'zapuścić'.. No, cóż, nic innego jak rozmowa nie pomoże
Tylko że ona przestała o siebie dbać zanim zaczęliśmy być parą. Zaczęło się to w momencie kiedy spotykaliśmy się na randkach bez wspólnych znajomych, a trwało to ze dwa tygodnie.

Edytowane przez Gonczas
Czas edycji: 2011-04-12 o 13:29
Gonczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:14   #9
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Wprost jej powiedz co o tym myślisz... albo jak któregoś dnia ładnie się pomaluje powiedz jej że ślicznie wygląda i że chciałbyś ją TAK WIDZIEĆ jak najczęściej Ja od kiedy jestem w związku dbam o siebie jeszcze bardziej, mój facet nie zobaczy mnie zapyziałej (pomijam fakt kiedy budzę się przy nim bo wiadomo, że nie kładę się w makijażu, ale najpóźniej po śniadanku idę do łazienki i doprowadzam się do pożądanego stanu choćbyśmy mieli cały dzień przesiedzieć w domu) bo nie chcę żeby facet był zmuszony oglądać się za innymi żeby tylko nacieszyć oko Dziwne że Twojej kobiecie nie zależy na tym żeby dla swojego mężczyzny być kuszącą i seksowną.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:34   #10
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Dziwne... No ale skoro są mężczyźni, którzy o siebie nie dbają to chyba i mogą byc takie kobiety...
Weź ją codziennie ze sobą pod prysznic albo wspólną kąpiel. Kup nowy antyperspirant, powiedz że był w promocji z męskim i może go chce...

Ale generalnie uwierz na jakiekolwiek problemy w związku najlepsza jest rozmowa. Nie kłótnia, ale rozmowa. Zacznij delikatnie, że pamiętasz jak ślicznie wyglądała tego i tego dnia (np gdy ją poznałeś) i zastanawiasz się czemu to się zmieniło... Nie ma co się męczyć.
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:35   #11
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

A moze delikatnie?

Zapytj: KOchanie dlaczego jak wychodzisz gdzieś sama zawsze tak łąsnie wyglądasz, a do mnie to już nigdy nie założysz tej czy tamtej sukienki?
POwiedz ze uwielbiasz gdy ma na sobie np jakąś tam sukienke a ona tak rzadko ci się w niej pokazuje.
Ale że uwielbiasz ją w jakijś fryzurze i szkoda ze jej nie nosi
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 19:55   #12
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Ja bym wprost porozmawiała na ten temat i spytała, dlaczego nie dba o siebie jak dawniej... No dla mnie to jest bardzo dziwne. A mycie się to przecież podstawa higieny. Nie wyobrażam sobie do tego stopnia nie zwracać uwagi na wygląd, żeby mieć tłuste włosy i zajeżdżać potem.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:06   #13
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Ja też nie za bardzo umiem to pojąć. Częściej chyba słyszy się, ze to faceci zapuszczają się w związku (nie obrażając nikogo).
Porozmawiaj z nią wprost, powiedz to samo co nam napisałeś. Jeśli rozmowa nic nie zmieni, zapytaj ją jak by się czuła gdybyś Ty tak się zmienił.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:30   #14
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
A moze delikatnie?

Zapytj: KOchanie dlaczego jak wychodzisz gdzieś sama zawsze tak łąsnie wyglądasz, a do mnie to już nigdy nie założysz tej czy tamtej sukienki?
POwiedz ze uwielbiasz gdy ma na sobie np jakąś tam sukienke a ona tak rzadko ci się w niej pokazuje.
Ale że uwielbiasz ją w jakijś fryzurze i szkoda ze jej nie nosi
Zgadzam się najlepszym wyjściem jest chyba mimo wszystko delikatna rozmowa, jeśli zawiodą wcześniejsze subtelne aluzje. To ważna sprawa i nie dziwię się, że Ci przeszkadza, ale musisz taktownie zaczynać ten temat.
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:34   #15
Gonczas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

No właśnie zrobiłem taki eksperyment. Zawsze przyjeżdżałem w jakichś koszulach które ona uwielbia, wyperfumowany i z ułożonym fryzem. Raz przez ponad 10 dni przyjeżdżałem do niej z jednodniowym zarostem i w bluzach, ale nie jakiś mega zapuszczony. Przez cały ten czas nie było seksu, a normalnie mamy 3x w tyg. Chyba ją odpychałem tym.

Do tego zauważyłem że jak gdzieś wychodzi beze mnie to wygląda przynajmniej ok.Mi się zaczyna wydawać że ona lubi wyglądać ładnie dla siebie i ewentualnie innych. Boli mnie to i odechciewa mi się komplementowania jej bo i tak wydaje mi się że ma gdzieś moje zdanie.

Dodam że to ona mnie poderwała w sumie ja po czasie zacząłem reagować na jej zaloty i tym bardziej dziwi mnie jej zachowanie. Porozmawiam z nią ale mam wątpliwości czy to coś da. Już kiedyś delikatnie poruszyłem ten temat, ale wykręcała się że sobie tylko ubzdurałem. Zaczyna mnie to wkurzać na maxa bo wcześniejsze kobiety mnie tak nie traktowały. Oboje mamy po 24 lata (o ile to ma jakieś znaczenie)

Edytowane przez Gonczas
Czas edycji: 2011-04-12 o 20:39
Gonczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:19   #16
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Gonczas no to nieciekawie jest naprawdę... nie wiem o co tej dziewczynie chodzi nie znam żadnej osoby, która się tak zachowuje Jeśli próbowałeś delikatnie z nią pogadać to teraz podejmij poważniejszą rozmowę. Jeśli teraz jako młoda kobieta o siebie nie dba to co będzie potem Aż strach myśleć, co będzie po ślubie
Nie doczytałam ile razem jesteście, umknęło mi albo nie było podane

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

EDIT już doczytałam
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:28   #17
dorusss90
Zakorzenienie
 
Avatar dorusss90
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 765
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

mój facet dba o siebie codziennie, ale goli się tylko jak do mnie przyjeżdza

polecam szczerą rozmowę.
__________________

dorusss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:22   #18
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Zgadzam się w pełni z JellyJumper Myślę że to najlepsze wyjście.

Edytowane przez Funit
Czas edycji: 2011-04-13 o 11:24
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:08   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
A moze delikatnie?

Zapytj: KOchanie dlaczego jak wychodzisz gdzieś sama zawsze tak łąsnie wyglądasz, a do mnie to już nigdy nie założysz tej czy tamtej sukienki?
POwiedz ze uwielbiasz gdy ma na sobie np jakąś tam sukienke a ona tak rzadko ci się w niej pokazuje.
Ale że uwielbiasz ją w jakijś fryzurze i szkoda ze jej nie nosi
Tylko tu nie tyle o ładne sukienki chodzi, a o zwykłą higienę osobistą. Tłuste włosy, zapach potu? Fuj. Oczywiście, to może się zdarzyć, bo człowiek jest tylko człowiekiem i poci się, ale jeżeli zdarza się notorycznie, to świadczy o tym, że dziewczyna sobie odpuszcza dbanie o dosyć podstawowe sprawy. Ciekawe jak często zmienia bieliznę? Ciekawe jak może wyglądać mieszkanie z kimś takim.

Czas na rozmowę - szczerze powiedz jej, że Ci to przeszkadza i jest to niefajne. Niech postawi się w odwrotnej sytuacji. A jeżeli rozmowa nic nie da, to cóż - musisz się wtedy zastanowić, czy chcesz żyć z kimś mającym zadatki na flejtucha i brudasa. Wygląda to trochę tak, że "złapała faceta" i uznała, że już nic nie musi. Plus możliwe, że pokazuje Ci jaka jest naprawdę - jak wygląda w domu, na co dzień. Przykra sprawa, bo niezupełnie na to się pisałeś.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-04-13 o 12:12
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 14:57   #20
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

Ten typ tak chyba ma. Załam dziewczyny, które ubierały sie dla ludzi, na pokaz. Same nie odczuwały potrzeby estetycznego wyglądu. Podobnie z higieną, wielkie mycie i szykowanie było tylko z okazji wyjścia albo w sobotę wieczorem.
Rozmowa pomoże na krótko, bo przyzwyczajenie to druga natura człowieka.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 15:59   #21
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

A może ona uważa, że skoro jesteście parą to ona ma prawo czuć się przy Tobie swobodnie, nie musi się stroić, pachnieć, malować

Trochę to dla mnie dziwne, że dziewczyna tak się zaniedbuje, nie mówię tu już o codziennym makijażu, bo ja przy moim Tż gdy siedzimy w domu też się nie maluje, ale o higienie osobistej.
Jedynym rozwiązaniem jest szczera rozmowa i to jest chyba nieuniknione skoro chcesz rozwiązać ten problem
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:14   #22
kujawianeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 93
Dot.: Dziwne zachowanie dziewczyny

No widocznie wychodzi z założenia że jak już ma chłopaka, to nie musi się dodatkowo starać i dbać o siebie:/ dziwne to z jej strony
kujawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.