...:::Walka O Idealną Figurę:::... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 17:22   #1
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl

...:::Walka O Idealną Figurę:::...


Hej laseczki z problemem takim samym jak ja (tzn. zbyt duży biust , brzuszek z tłuszczykiem i niewidocznymi wogóle jego mięśniami , na pleckach nie widać wogóle tych pięknych dołeczków , uda jak galaretki a łydeczki takie też zaliczające się do większych niż przeciętne ). Moim wielkim marzeniem jest to żeby mieć figure piękną - i napewno kilka takich kobietek tutaj jest co ma takie same marzonko... Mam propozycje... Co sądzicie żeby w tym wątku się wspólnie wspierać, opisywać swoje dietki, ćwiczonka no i wreszcie POSTĘPY W WALCE O IDEALNĄ FIGURE? Byłoby świetnie PISZCIE KOCHANIUTKIE A NAPEWNO BĘDZIE NAM WSZYSTKIM ŁATWIEJ
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:30   #2
mao_lao
Raczkowanie
 
Avatar mao_lao
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 73
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Podobnych topiców już tu kilka było...może podepnij się do :

- opisujących codzienne ćwiczenia http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85295

-walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=79198

- walka z tłuszczem
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54556

plus milion innych podobnch.

Pozdrawiam i powodzenia w walce
__________________
:: Gdyby nie było mężczyzn świat byłby pełen grubych i szczęśliwych kobiet ::
mao_lao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:50   #3
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Dziękuje za informacje razem z linkami ale tam jest baaaaardzo dużo osób aż za dużo a nie każda dziewczyna lubi się "topić w innych dziewczynach" (hehe-jakie określenie, ale napewno wiecie o co chodzi)

cm00kaski i czekam na dziewczyny z któórymi będziemy mogły sie nawzajem wspierać
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 18:59   #4
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

czesc ja sie chetnie przylacze !! dotad miala problem tylko a dolnymi czesciami ciala:P czyli uda pupa i lydki ale niestey przez moje zaniedbanie widze ze moj brzuch pozostawia wiele do rzyczenia !!
ja mam zamiar chidzic na aerobik juz nawet bylam dzis zobaczyc jakie ceny i jakie typy aerobikow sa niedaleko mnie prowadzone co prawda ten typ rekreacji nie jest zbyt tani ale postanowilam chodzic no i oczywsicie do tego musi dosjc dietka bo bez tego ani rusz wiec zaczne od niejedzienia kartofli i bialego chlebka i zobacze co bedziew dalej a ty co masz zamiar robic??
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 19:36   #5
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Hej Justynko! Dziękuje że się dołączyłaś do tego wątku bo już traciłam nadzieje że ktoś ze mną zacznie się odchudzać... Ja zamierzam... Co ja waściwie zamierzam? Aaaa... tak tak... Jeżdze codziennie na rowerku po 30 min i po 25 brzuszów.... Pozatym nie jem słodyczy i napojów gazowanych... Ale to chyba dużo za mało... Prawda? Cio mi jeszcze proponujesz??
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 20:03   #6
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Red face Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Witam! Ja sie tez chetnie dolacze. Chyba tu bede pasowac, bo tez od ok tygodnia zaczelam walke z kilogramami i tłuszczykiem.
Chcialabym schudnac pare kilo i poprawic wyglad sylwetki
Poza tym wolałabym, kiedy bedac szczuplejsza mialam miejsze piersi
Potrzebuje duzego wsparcia bo jestem strasznym zarlokiem slodyczowym
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 20:28   #7
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Cześć edipiguś! Ciesze się że przyłączyłaś się do nas Wsparcie to jedno a Twoja wola to drugie... Jeśli nie będziesz miała silnej woli to nic nie da... Kochana pomyśl jak będziesz sięgała po jakąś przekąske słodkąto pomyśl że to tydzień ćwiczeń lub że Ci urośnie wieeeeeellki brzuchal... (a chyba lepiej schudnąć , nie??) Jutro umieścimy tu nasze wymiary
-wzrost
-piersi
-talia
-5 cm pod pępkiem
-bioderka
-uda
-łydki
CO WY MOJE DROGIE DZIEWUSZKI NA TO??

USZY DO GÓRY!!! BĘDĄ NAM JESZCZE ZAZDROŚCIĆ SUPER FIGURY!!
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 20:41   #8
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2018-04-19 o 23:34
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:09   #9
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

dzieki sweet.girl za miłe przywitanie
No tak "jak mi urośnie wielki brzuchol" powiadasz... hmmm
Właśnie mi taki urósl hahaha
Ale pewnie możemy zaczac
i moge jutro wpisac moje wymiary, ale od razu mowie, ze sa dalekie od idealnych.
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:20   #10
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Fajnie ze powstal nowy wątek bo ciężko jest już "podczepic sie" do dziewczyn, które już tutaj wspólnie walczą już kilka miesięcy.
Więc jeśli mnie przyjmiecie to się chętnie przyłącze Choć kilka podejść z mojej strony już było( jedne bardziej drugie mniej udane) nie zrażam się i postanowiłam kolejny raz, ale tym razem wierze że skutecznie podjąć walkę o idealną figurę . Bo coraz częściej zauważam, że im lepiej wyglądam tym lepiej się czuje<-- wiem, że Ameryki nie odkryłam, ale w koncu zdalam sobie sprawę, że nie robie tego dla mojego chlopaka czy kogos innego... tylko dla siebie...

No to do dzieła...
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:25   #11
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

No właśnie do dzieła!
Witajcie dziewczynki
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 21:35   #12
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Myszi witamy razem z koleżankami na naszym wąteczku .
Waga nie potrzebna Ci będzie bo tu chodzi o modelowanie ciałka
tak jak tylko zechcemy Wystarczy tylko odrobina chęci i silnej
woli... co do tych słodyczy to zwracam się do WSZYSTKICH kobitek
na tym wąteczku: ZERO CIASTECZEK, BATONIKÓW, CZEOLADEK,
CUKIERECZKÓW, CHIPSÓW i innych słodkości!!! Bo wam brzuchal wielki urośnie No chyba że te takie cukiereczki co mają mało kalorii i
świetnie smakują ale nie pamiętam jak się nazywają

EdiPigU$ wielki brzuchal to Ci urośnie jak nadal będziesz tak myślała
MUSISZ (choć to jest kraj wolny - ale no i tak musisz bo ja Ci każe )
zacząć myśleć o sobie że jesteś szczupła a osiągniesz efekt laski szczuplusieńkiej (żeby nie powiedzieć chudej- bo takie to lapają po wybiegach i wcale tak ładnie nie wyglądają) Prawda??

LASENCJE!!! Jutro wpisujemy swoje wymiary (pamientajta )
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:37   #13
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Witajcie!!!Też się przyłącze, wsparcie innych przyda mi się bo ostatnio wszystko wali się a zwłaszcza dieta, jutro też podam wymiary i od jutra zaczynam może wreszcie się uda.
__________________
Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli jej się wyrzekniemy,
umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości, by zerwać jego owoce.
Paulo Coelho
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:40   #14
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

psheniczko kochana... Masz racje!!!

IM LEPIEJ WYGLĄDAMY TYM LEIEJ SIĘ CZUJEMY

ROBIMY TO DLA SIEBIE

Pamietajmy o tym!!!

Ps. Witamy Ciebie serdecznie
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:43   #15
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

brawurciu 1988 witamy witamy w naszych skromnych progach

Dieta jak się wali to trzeba ją naprawić!!! Nie od jutra... Nie za godzine...
Tylko teraz!!! UDA CI SIĘ!!! RAZEM Z NAMI!!!
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:51   #16
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2018-04-19 o 23:34
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:41   #17
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Thx Ja z rana wpisze swoje wymiary, bo chyba rano powinno się mierzyć. U mnie właśnie najgorzej z tymi słodyczami.. Ale wszystko da sie zrobić. Zwłaszcza że jesteśmy razem Ja jutro idę na basen.. no i inne ćwiczonka.. tylko jakąs optymalna diete musze wymyslic...

Powodzenia, dzięki za powitanie i miłej nocki
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:54   #18
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Ja sie udzielam wszędzie i tu też będe ok sweet.girl kochana??? =]]]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 23:11   #19
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Dziewczęta, czy przyjmiecie mnie do siebie?
krociutko opisze na czym polega moj problem jestem dosc szczupla, ale tluszczyk osadza mi sie glownie na brzuchu i bioderkach - i to moj problem! nozki raczej szczuple (nawet uwazam ze za chude lydki mam)
juz probowalam nie raz zwalczyc tzw. boczki (okropne sa! co tu duzo mowic) ale rzadko mi sie udaje. nie umiem byc konsekwentna w niejedzeniu slodyczy i tych smakowitych swiezutkich buleczek, bo mnie az do nich ciagnie. nie umiem wysiedziec przy jakiejkolwiek paczce z przekaskami. duzo przegrywam miedzy posilkami i wieczorkiem czasem takze sie zajadam (wiem wiem nie powinno sie ). jesli udaje mi sie ograniczyc weglowodany, to potem tak czy siak do nich wracam. zaklety krag
kiedy musze sie dluzej uczyc (dosc czesto) spie krotko. rano musze zjesc sniadanko. inaczej w brzuszku burczy w ciagu dnia jem malo, bo poza domem jestem i nie mam za bardzo czasu/mozliwosci/ochoty. dlatego jem glownie jak wracam
chcialabym troche zmienic swoje nawyki zywieniowe. glownie zrezygnowac ze zbyt duzej ilosci weglowodanow. i cwiczonka jakies dolaczyc chyba takze, nieprawdaz?
marze o pieknym brzusiu, ladnie zarysowanej talii mmm

razem łatwiej bedzie sie zmagac, motywowac do dzialania i pewnie tez pocieszac nie raz, bo latwo nie bedzie
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 05:59   #20
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Cytat:
Napisane przez OLuNia
Ja sie udzielam wszędzie i tu też będe ok sweet.girl kochana??? =]]]]

ja tesch sie tu bede udzielać....bo mam "lekkie" problemy z zadkiem i udami (+ łydki), a na wątkach brzuskowych o tym nie bede pisać bo to nie na temat( tam jestem związana moim brzuchem)

podobnie jak Olunia bede sie udzielac wszędzie ok?
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 07:36   #21
mao_lao
Raczkowanie
 
Avatar mao_lao
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 73
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Cytat:
Napisane przez sweet.girl
tam jest baaaaardzo dużo osób aż za dużo a nie każda dziewczyna lubi się "topić w innych dziewczynach" (hehe-jakie określenie, ale napewno wiecie o co chodzi)
Wiemy, wiemy.

To ja w takim razie też się tu dołącze - mam jeszcze jakieś 6 kg za dużo porozkładane oczywiście nieproporcjonalnie. Uroda gruszki...ehhhh

Niestety jestem bardzo niesystematyczna - zaczynam jakieś 50 diet w roku, które rzucam po tygodniu bo cośtam... Zrywy na ćwiczenie też przychodziły fazowo...przez kilka dni non stop na siłowni a potem przez dwa tygodnie dOOpy z domu nie moglam ruszyc.

Teraz jest inaczej. W końcu doszłam do wniosku że to już czas przestać sie katować i nie oszukiwać się. Albo wchodzę na redukcje w 100% albo przestaję się oszukiwać i zaczynam tyć.
No i wybrałam pierwsze wyjscie. Już są efekty a te efekty pump up my motivation.

Chociaz przyznaje ze ostatnie dwa dni troszkę siadla motywacja ze wzgledu na beznadziejne samopoczucie aledzis z powrotem jestem z Wami by walczyć o idealną figurę!
__________________
:: Gdyby nie było mężczyzn świat byłby pełen grubych i szczęśliwych kobiet ::
mao_lao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 08:44   #22
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

no mysle ze z tymi wymiarami to dobry pomysl ale moze wage tez umiescimy to tez bedzie jakas motywacja dla nas ??

ja wczoraj odnalazlam moje tablice a taczej tabliczki kaloryczne i jak sobie policzylam ile tych kalorii zjadlam to sie przerazilam i postanowilam ze w miare mozliwosci bede kontrolowac ich ilosc tylko niewiem wlasnie jaki powinnien byc dzienny rozklad kalori czy ile miej wifcej powinno sie zjesc na sniadanie itd moze ktoras z was sie zna jak narazie moje sniadanie wynislo mnie 166 kcal nie wiem czy to duzo czy moze za malo jak na sniadanie ale planuje jeszcze 2 sniadanie ok 12 a na nie banan a potem jakis obiadek ok 15-16 i jakis ryzyk z wazywami i popijam wlasnie czerwona pyszna herbATKE Z LIPTONA TAKA AROMATYZOWANA
EJ LASKI JA WY TU WSTAWIACIE BUZKI ??

aha zapomnialam o najwazniejszym postanowilam chodzic na aerobik nawet tatus mi obiecal ze na 1 miesiac da mi kase a potem zobaczymy badzo sie ciesze bo mam blisko i jest tam kiolka rodzai np. aqua aerobik , biodra uda posladki, body step i najwazniejsze fat burning
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 08:55   #23
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Tak się przed chwilą rozpisałam i nagle komp mi siadł No ale coż napisze wszytsko od nowa

Cytat:
EJ LASKI JA WY TU WSTAWIACIE BUZKI ??
Aha więc masz z boku te buźki lub normalnie przez pisanie : ( , : ) (bez spacji oczywiscie) i one się automatycznie zmieniają na takie buzki.

Więc wymiary...
wzrost 158
biust- 82 (jedyna część ciała z której nie chcę nic zrzucić
brzuch (pod pępkiem)-80
talia - 64
biodra - 88
udo - 53,5
łydka 33,5

No a moje plany na dziś to: basen, rozpisać cały cykl ćwiczeniowy na miesiąc i zastanowić się nad dietką... Aha i muszę się pochwalic ze od 3 dni wytrwale cwicze a6w MAm nadzieje ze po 42 dniach bede mogla to samo powiedziec:P

Powodzenia... i wytrwalości Wam i sobie życzę
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:31   #24
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Cytat:
Napisane przez justynkaa
ja wczoraj odnalazlam moje tablice a taczej tabliczki kaloryczne i jak sobie policzylam ile tych kalorii zjadlam to sie przerazilam i postanowilam ze w miare mozliwosci bede kontrolowac ich ilosc tylko niewiem wlasnie jaki powinnien byc dzienny rozklad kalori czy ile miej wifcej powinno sie zjesc na sniadanie itd moze ktoras z was sie zna jak narazie moje sniadanie wynislo mnie 166 kcal nie wiem czy to duzo czy moze za malo jak na sniadanie ale planuje jeszcze 2 sniadanie ok 12 a na nie banan a potem jakis obiadek ok 15-16 i jakis ryzyk z wazywami i popijam wlasnie czerwona
a więc ... może nie mam takiego doświadczenia jak dietetycy ale 166 kcal na śniadanie to dużo za mało - ja średnio jadam okolo 400-500 kcal bo uważam że śniadanie to najważniejszy posiłek - ja codzinnie jem płatki Fitn*** z mlekiem i do tego małą kanapeczkę i nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez śniadania
banan na przekąske to nie jest dobry pomysł - lepsze są owoce czy warzywa - np. jeden pomarań albo jogurt
jeśli pracujesz albo się uczysz zapewne masz przerwe wiec wtedy możesz przekąsić jakieś II śniadanie
ja obiad staram się jeśc okolo 13-14 po to by o 16 zjeść podwieczorek a okolo 18 kolacje
śniadanie musi się w dużej części składać z węglowodanów a potem każdy następny posiłek coraz mnie węglowodanów i coraz wiecej bialek
Śniadanie powinno opierać się na "dobrych" węglowodanach z małą ilością produktów białkowych lub w ogóle bez nich. Obiad ma składać się z potraw bogatych w białko i tłuszcz, a kolacja powinna
być albo węglowodanowo-białkowa, albo białkowo-tłuszczowa, np. chleb i jogurt lub jajecznica na szynce.
Jeśli chcesz chodzić na fitness musisz mieć siłę i to właśnie węglowodany Ci ją dadzą
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 10:34   #25
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Eska bardzi mi się podoba twoja profesjonalna odpowiedz.
Ja postanowilam nie zrezygnowac calkowicie ze slodyczy. Mysle, ze dla osoby ktora cwiczy slodycze nie sa zabronione. Poza tym to chyba nie o to chodzi, zeby byc na diecie a potem z niej zrezygnowac i utyc, a raczej o to, zeby zdrowiej i bardziej przemyslanie sie odzywiac.
Przeciez osoby ćwiczace potrzebuja duzo kalorii a nie ok tysiaca. Przeczytalam wczoraj, ze bez diety mozna schudnac po ok 3-5 tygodniach dzieki samym cwiczeniom.
Buziaki dla was
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:57   #26
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Witam wszystkie lasencje!!!
A szczególnie te nowe (OLuNie, paleme, Femininite, mao lao, eske23)


Co do tych kalorii to można wcinać ich ilesię chce... Ale po co??
Żeby efekty były w opóźnionym czasie?? JA wybrałam diete 1200 kalorii. Co wy na to moje drogie?? Sądze że będzie dobra

Moje wymiary:
WZROST 166 cm
BIUŚCICHO 95 cm
TALIA 76 cm
5 cm POD PĘPUSZKIEM 90 cm
BIODERKA 91 cm
UDA 53 cm
ŁYDECZKA 39 cm

Co sądzicie o moich kształtach???
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:37   #27
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

dolacze do Was ok?
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:42   #28
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

a oto moje wymiarki :

wzorst-158cm
waga- ok 49kg
talia- 66cm
biodra- 87cm
pod pepkiem- 77cm
lydka- ok 33 cm
udo [w najszerszym punkcie]- 50cm
i to chyba tyle.. chce zrzucic ok4 kg i miec fajne miesnie na brzuszku
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:52   #29
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

coca_cola ja bym chciała mieć w brzuchu i udach tyle co ty ahhh
sweet.girl wymiary calkiem prawidlowe przy twoim wzroście, rozumiem że chcesz poprostu dopracować tu i ówdzie.

A ja niedawno wróciłam z basenu... i jestem zachwycona.. Mam nadzieję że będę systematyczna...

Pozdrawiam
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 15:00   #30
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: ...:::Walka O Idealną Figurę:::...

Dziekuje za przywitanko

Cytat:
Napisane przez edipig
Poza tym to chyba nie o to chodzi, zeby byc na diecie a potem z niej zrezygnowac i utyc, a raczej o to, zeby zdrowiej i bardziej przemyslanie sie odzywiac.
zgadzam sie. glownie zalezy mi wlasnie na tym, zeby sie odzywiac prawidlowo, a nie korzystac ze wszystkich mozliwych diet tylko po to, zeby po paru dniach powiedziec, ze to nie dla mnie.
ehh nie znam swoich wymiarow, bo miarke zapodzialam

Eska fantastycznie to opisalas. same cenne informacje THX!
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.