Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 14:24   #1651
irlandia87
Zadomowienie
 
Avatar irlandia87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 474
GG do irlandia87
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

czy mi się wydaje, czy może jutro zmieniają prezenty w esklepie?

zegarek śliczny
__________________


irlandia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 14:26   #1652
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 189
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Electric Pokaż wiadomość
"radosny róż" ?

Sama nie wiem, na zdjęciu na 1 stronie jest akurat ten kolor i wygląda na bardzo ciemny, a ja mam wąskie usta i nie pasują mi ciemne pomadki Już się tak nacięłam w stacjonarce, w sztucznym świetle te kolory wyglądają na dużo jaśniejsze niż potem w świetle dziennym.

Czerwieclipiec właśnie myślałam o tym pudrowym różu i chyba na niego bym się zdecydowała. Tylko teraz się łamię czy wogóle zamawiać,wydam 80zł licząc że jako 2 prezent dostanę Eryo, ale mogę się przeliczyć i dostanę kosmetyczkę albo miseczki.

Edytowane przez pomidorek1
Czas edycji: 2013-05-28 o 14:43
pomidorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 14:38   #1653
Electric
Raczkowanie
 
Avatar Electric
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wysoka
Wiadomości: 193
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez pomidorek1 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, na zdjęciu na 1 stronie jest akurat ten kolor i wygląda na bardzo ciemny, a ja mam wąskie usta i nie pasują mi ciemne pomadki Już się tak nacięłam w stacjonarce, w sztucznym świetle te kolory wyglądają na dużo jaśniejsze niż potem w świetle dziennym.
Zerknij tutaj: http://www.realreviewsbysavvyk.com/2...metics-review/

Takiego chyba naprawdę jasnego różu w palecie nie mają.
__________________
*WYMIANA KOSMETYCZNA*
Electric jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 14:49   #1654
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez pomidorek1 Pokaż wiadomość
Czerwieclipiec właśnie myślałam o tym pudrowym różu i chyba na niego bym się zdecydowała. Tylko teraz się łamię czy wogóle zamawiać,wydam 80zł licząc że jako 2 prezent dostanę Eryo, ale mogę się przeliczyć i dostanę kosmetyczkę albo miseczki.
Mam i polecam, ale kupowałam w promocji i z kodem.
Słocz znaleziony w necie, wg mnie najlepiej oddaje kolor (chociaż na jasnych ustach) - który dzięki błyszczącym drobinkom jest w realu jaśniejszy niż w katalogu i na większości zdjęć. http://beautyreflectionsblog.com/201...ic-lip-liners/
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.

Edytowane przez czerwieclipiec
Czas edycji: 2013-05-28 o 14:52
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 14:50   #1655
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 189
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Electric Pokaż wiadomość
Zerknij tutaj: http://www.realreviewsbysavvyk.com/2...metics-review/

Takiego chyba naprawdę jasnego różu w palecie nie mają.

Dzięki śliczne. Rzeczywiście te róże wyglądają na ciemne, dla mnie to ten coral by pasował.
pomidorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:01   #1656
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez czerwieclipiec Pokaż wiadomość
Mam i polecam, ale kupowałam w promocji i z kodem.
Słocz znaleziony w necie, wg mnie najlepiej oddaje kolor (chociaż na jasnych ustach) - który dzięki błyszczącym drobinkom jest w realu jaśniejszy niż w katalogu i na większości zdjęć. http://beautyreflectionsblog.com/201...ic-lip-liners/

Flashy Coral - jaką ma nazwę u nas?
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:12   #1657
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Flashy Coral - jaką ma nazwę u nas?
Nie wiem, spróbuj może dopasować nazwami wg. tego schematu. http://www.happiface.com/make-up/yve...olour-lipstick
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 15:14   #1658
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 189
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez czerwieclipiec Pokaż wiadomość
Mam i polecam, ale kupowałam w promocji i z kodem.
Słocz znaleziony w necie, wg mnie najlepiej oddaje kolor (chociaż na jasnych ustach) - który dzięki błyszczącym drobinkom jest w realu jaśniejszy niż w katalogu i na większości zdjęć. http://beautyreflectionsblog.com/201...ic-lip-liners/

Dzięki śliczne. O taki właśnie kolorek mi chodzi. Ja akurat mam ciemne usta i może właśnie dlatego takie różowe pomadki nie wyglądają na nich tak jakbym chciała. Forum uczy, teraz już wiem czemu takie różowe pomadki podobają mi się na innych, a na mnie nie dają takiego efektu.
pomidorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:16   #1659
Electric
Raczkowanie
 
Avatar Electric
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wysoka
Wiadomości: 193
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez pomidorek1 Pokaż wiadomość
Dzięki śliczne. Rzeczywiście te róże wyglądają na ciemne, dla mnie to ten coral by pasował.
Chyba z całej gamy pudrowy róż jest najlepszy - kupiłam go w ciemno i już nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Flashy Coral - jaką ma nazwę u nas?
Myślę, że połyskujący koral Dla mnie następne "must have"

Mam szminkę z tej serii i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez pomidorek1 Pokaż wiadomość
Dzięki śliczne. O taki właśnie kolorek mi chodzi. Ja akurat mam ciemne usta i może właśnie dlatego takie różowe pomadki nie wyglądają na nich tak jakbym chciała. Forum uczy, teraz już wiem czemu takie różowe pomadki podobają mi się na innych, a na mnie nie dają takiego efektu.
Może spróbuj przed pomadką nałożyć bazę rozjaśniającą ?
__________________
*WYMIANA KOSMETYCZNA*
Electric jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:18   #1660
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Jest nowy mailing (interia):

Witaj!

W maju, miesiącu rozkwitającej natury i długich weekendów, proponujemy Ci w prezencie do zamówienia powyżej 99zł, dowolny produkt z całej oferty sklepu za 0zł! U nas to Ty wybierasz, jaki prezent chcesz otrzymać! A jeżeli wartość Twojego zamówienia przekroczy 129zł, otrzymasz od nas także niezwykle praktyczną kosmetyczkę 4w1.


*Promocja aktywna w dniach 27.05 - 31.05 dla zamówień, których finalna wartość przekroczyła 99zł. promocja dotyczy wyłącznie oferty sklepu internetowego Yves Rocher Polska dostępnego pod adresem www.yves-rocher.interia.pl
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:36   #1661
lychie
Raczkowanie
 
Avatar lychie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Z kodem MIGAME -35 % na 1 wybrany produkt w sklepie internetowym.
Warunek: Wartość zamówienia przed rabatem musi wynosić 89 zł.
Przesyłka gratis od 89 zł
__________________
I YR
lychie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 15:37   #1662
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 189
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Electric Muszę wypróbować taki sposób. Dzięki.
pomidorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:48   #1663
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
czy mi się wydaje, czy może jutro zmieniają prezenty w esklepie?
Nie zmieniają się, na stronie widnieje informacja, że oferta ważna do 31 maja
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:49   #1664
lychie
Raczkowanie
 
Avatar lychie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Jest nowy mailing (interia):

Witaj!

W maju, miesiącu rozkwitającej natury i długich weekendów, proponujemy Ci w prezencie do zamówienia powyżej 99zł, dowolny produkt z całej oferty sklepu za 0zł! U nas to Ty wybierasz, jaki prezent chcesz otrzymać! A jeżeli wartość Twojego zamówienia przekroczy 129zł, otrzymasz od nas także niezwykle praktyczną kosmetyczkę 4w1.


*Promocja aktywna w dniach 27.05 - 31.05 dla zamówień, których finalna wartość przekroczyła 99zł. promocja dotyczy wyłącznie oferty sklepu internetowego Yves Rocher Polska dostępnego pod adresem www.yves-rocher.interia.pl
A jaki kod ?
__________________
I YR
lychie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:51   #1665
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka -

Stosowała któraś z Was Samoopalający krem przeciwzmarszczkowy do twarzy ? Zaczęłam używać wysokich filtrów na twarz, a przed weselem przydałoby mi się trochę przyciemnić twarz. Słonko odpada, bo milion piegów mi wyskakuje Generalnie to boję się samoopalaczy, a stosowanie ich na twarz w ogóle wydaje mi się ryzykowną zabawą Nie będę pomarańczowa, ani hebanowa?
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:53   #1666
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Jest nowy mailing (interia):

Witaj!

W maju, miesiącu rozkwitającej natury i długich weekendów, proponujemy Ci w prezencie do zamówienia powyżej 99zł, dowolny produkt z całej oferty sklepu za 0zł! U nas to Ty wybierasz, jaki prezent chcesz otrzymać! A jeżeli wartość Twojego zamówienia przekroczy 129zł, otrzymasz od nas także niezwykle praktyczną kosmetyczkę 4w1.


*Promocja aktywna w dniach 27.05 - 31.05 dla zamówień, których finalna wartość przekroczyła 99zł. promocja dotyczy wyłącznie oferty sklepu internetowego Yves Rocher Polska dostępnego pod adresem www.yves-rocher.interia.pl
Podoba mi się ta promocja, ale niestety limit wydanych pieniędzy na kosmetyki w tym miesiącu został przeze mnie wyczerpany (przede wszystkim w Yves Rocher i Rossmannie ). No i jestem w kropce Chciałabym w tym momencie znaleźć jakieś pieniądze Wystarczyłyby dwie stówki

lychie tu nie jest potrzebny kod wystarczy wejść na strone YR na interii i kupić coś za minimum 99 zł i potem jest możliwość wyboru prezentu

Edytowane przez kaasia_a
Czas edycji: 2013-05-28 o 15:55
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:02   #1667
lychie
Raczkowanie
 
Avatar lychie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
lychie tu nie jest potrzebny kod wystarczy wejść na strone YR na interii i kupić coś za minimum 99 zł i potem jest możliwość wyboru prezentu
aha, ok dzięki
__________________
I YR
lychie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:15   #1668
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez lychie Pokaż wiadomość
aha, ok dzięki
spoooko

Ma któraś z was urodziny w czerwcu? Bo jestem ciekawa co będzie w nowej ofercie urodzinowej
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:28   #1669
kikilu
Raczkowanie
 
Avatar kikilu
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 334
Dot.: Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka -

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Stosowała któraś z Was Samoopalający krem przeciwzmarszczkowy do twarzy ? Zaczęłam używać wysokich filtrów na twarz, a przed weselem przydałoby mi się trochę przyciemnić twarz. Słonko odpada, bo milion piegów mi wyskakuje Generalnie to boję się samoopalaczy, a stosowanie ich na twarz w ogóle wydaje mi się ryzykowną zabawą Nie będę pomarańczowa, ani hebanowa?
Zamówiłam go, jeszcze nie dostałam i sama jestem ciekawa jak się sprawdzi, ale jestem pełna nadziei patrząc na opnie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html Nie ma co sie bać kremów brązujących, naprawę trzeba się postarać żeby były smugi.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Podoba mi się ta promocja, ale niestety limit wydanych pieniędzy na kosmetyki w tym miesiącu został przeze mnie wyczerpany (przede wszystkim w Yves Rocher i Rossmannie ). No i jestem w kropce Chciałabym w tym momencie znaleźć jakieś pieniądze Wystarczyłyby dwie stówki
Oj, tak Rossmann Jeszcze do jutra jest 40% taniej na wszystkie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i makijażu, jeśli ktoś nie wie. Ja obkupiłam się do bólu. Lećcie dziewczyny, bo naprawdę można super okazje wyhaczyć.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Ma któraś z was urodziny w czerwcu? Bo jestem ciekawa co będzie w nowej ofercie urodzinowej
Ja mam i mój TŻ, ale nic nie dostaliśmy jeszcze. Jak coś przyjdzie, dam znać.
kikilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 16:52   #1670
kaiska
Zakorzenienie
 
Avatar kaiska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 087
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dziewuszki,
tak jak obiecałam wklejam foty mojej przesyłki -50%.
Jak na razie pogoda sprzyja samoopalaczom
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02554.jpg (71,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02555.jpg (79,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02556.jpg (68,4 KB, 80 załadowań)
kaiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:23   #1671
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Electric Pokaż wiadomość
Kurka a u mnie stary dziad

Mnie Neroli odrzuciło ... ma w sobie coś z retro czaru. Wydaje mi się, że ta gorzka skórka pomarańczy w nucie głowy daje taki aldehydowy pomruk tzw "babciną nutę" , której kompletnie nie kupuję. Z całej serii SdE na współkę z Irysem Neroli idzie w odstawkę

Te błyszczyki... Wydają się takie kryjące ? Ciekawe jak z trwałością... tak czy siak jak w pokemonach.. chcę je mieć wszystkie
Nie chciałabyś zatem się go pozbyć ?
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:31   #1672
glossary
Raczkowanie
 
Avatar glossary
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 413
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
czy mi się wydaje, czy może jutro zmieniają prezenty w esklepie?

zegarek śliczny
nie nie nie a szkoda
Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość

Na tarczy jeszcze folia. Na żywo jest ładniejszy
mój zegareczek jeszcze nie dotarł, leży bidula w jakiś pocztowym magazynie

czy te małe tarcze też się obracają, czy to tylko atrapa?
Cytat:
Napisane przez kaiska Pokaż wiadomość
Dziewuszki,
tak jak obiecałam wklejam foty mojej przesyłki -50%.
Jak na razie pogoda sprzyja samoopalaczom
"dziewczyny lubią brąz .................." aleś tych samoopalaczy nabrała

Edytowane przez glossary
Czas edycji: 2013-05-28 o 17:33
glossary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:20   #1673
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka -

Cytat:
Napisane przez kikilu Pokaż wiadomość
Zamówiłam go, jeszcze nie dostałam i sama jestem ciekawa jak się sprawdzi, ale jestem pełna nadziei patrząc na opnie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html Nie ma co sie bać kremów brązujących, naprawę trzeba się postarać żeby były smugi.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



Oj, tak Rossmann Jeszcze do jutra jest 40% taniej na wszystkie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i makijażu, jeśli ktoś nie wie. Ja obkupiłam się do bólu. Lećcie dziewczyny, bo naprawdę można super okazje wyhaczyć.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------



Ja mam i mój TŻ, ale nic nie dostaliśmy jeszcze. Jak coś przyjdzie, dam znać.
Widziałam opinie, zachęcające
mimo wszystko się boję, bo wiadomo że na ciemnej karnacji kolor będzie wyglądał naturalniej. Na bladziochu pomarańcz może być bardziej widoczny. Daj znać jak użyjesz
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:20   #1674
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Przynajmniej w twoim przypadku można wyjaśnić przyczynę zamawiania wielu paczek - twój sposób na podryw Do mnie to zawsze przychodzi taki, który ma ok 35-40 lat (dla mnie to dużo za dużo)
Sposób na podryw Dobre!
A ten Twój to przystojny chociaż? Ten mój () były kurier to taki był że ahhhh Nic tylko wciągnąć do mieszkania i...

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Stosowała któraś z Was Samoopalający krem przeciwzmarszczkowy do twarzy ? Zaczęłam używać wysokich filtrów na twarz, a przed weselem przydałoby mi się trochę przyciemnić twarz. Słonko odpada, bo milion piegów mi wyskakuje Generalnie to boję się samoopalaczy, a stosowanie ich na twarz w ogóle wydaje mi się ryzykowną zabawą Nie będę pomarańczowa, ani hebanowa?
Nie używałam (bo lubuję się w porcelanowej cerze), ale myślę, że nie masz się co bać Pamiętam kiedyś używałam (ale to dawno było, kilka lat temu) samoopalacza w kremie z Rossmana (Sun Ozon), to krzywdy mi nie zrobił. Bardzo delikatnie, stopniowo dawał opaleniznę.
P.S. Piegi są boskie, a jak dodać do tego płomienne włosy... To wychodzi kobieta marzenie

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Podoba mi się ta promocja, ale niestety limit wydanych pieniędzy na kosmetyki w tym miesiącu został przeze mnie wyczerpany (przede wszystkim w Yves Rocher i Rossmannie ). No i jestem w kropce Chciałabym w tym momencie znaleźć jakieś pieniądze Wystarczyłyby dwie stówki
U mnie podobnie, a w Rossmannie to totalnie popłynęłam! Ale jeszcze chyba jutro skoczę zapas zrobić paru rzeczy
Cytat:
Napisane przez kikilu Pokaż wiadomość
Oj, tak Rossmann Jeszcze do jutra jest 40% taniej na wszystkie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i makijażu, jeśli ktoś nie wie. Ja obkupiłam się do bólu. Lećcie dziewczyny, bo naprawdę można super okazje wyhaczyć.[COLOR="Silver"]
Super sprawa te -40%. A kremów mam zapas chyba na ponad rok

Cytat:
Napisane przez kaiska Pokaż wiadomość
Dziewuszki,
tak jak obiecałam wklejam foty mojej przesyłki -50%.
Jak na razie pogoda sprzyja samoopalaczom
Piękne zamówienie

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość

mój zegareczek jeszcze nie dotarł, leży bidula w jakiś pocztowym magazynie

czy te małe tarcze też się obracają, czy to tylko atrapa?
Szczerze powiedziawszy, to jeszcze tego cuda nie włączyłam, sprawdzę wieczorem to dam znać
Jutro już będziesz miała swój zegareczek
Edycja: Już go włączyłam, jednak atrapa te wskazówki, a szkoda. Jakby pokazywał dodatkowo dzień tygodnia i miesiąc to by było zbyt piękne
Zegarek super prezentuje się na ręce Teraz berety chowamy do szafy, a zakładamy zegarki. Nasz nowy znak rozpoznawczy!

Edytowane przez zaczarowana
Czas edycji: 2013-05-28 o 19:08
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:43   #1675
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Electric Pokaż wiadomość
Kurka a u mnie stary dziad
Mój kurier jest całkiem przyjemny ostatnio śmiałam się, że jest moim osobistym kurierem, tak często przyjeżdża (nie tylko z paczkami z YR)
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:16   #1676
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Widziałam opinie, zachęcające
mimo wszystko się boję, bo wiadomo że na ciemnej karnacji kolor będzie wyglądał naturalniej. Na bladziochu pomarańcz może być bardziej widoczny. Daj znać jak użyjesz
Dobrze mówisz, trzeba uważać z jasną cerą Wczoraj widziałam dziewczynę, która miała baaardzo jasną cerę i bardzo ciemny makijaż Najgorsza była granica między ciemną twarzą a bardzo jasną szyją
Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Sposób na podryw Dobre!
A ten Twój to przystojny chociaż? Ten mój () były kurier to taki był że ahhhh Nic tylko wciągnąć do mieszkania i...


Nie używałam (bo lubuję się w porcelanowej cerze), ale myślę, że nie masz się co bać Pamiętam kiedyś używałam (ale to dawno było, kilka lat temu) samoopalacza w kremie z Rossmana (Sun Ozon), to krzywdy mi nie zrobił. Bardzo delikatnie, stopniowo dawał opaleniznę.
P.S. Piegi są boskie, a jak dodać do tego płomienne włosy... To wychodzi kobieta marzenie


U mnie podobnie, a w Rossmannie to totalnie popłynęłam! Ale jeszcze chyba jutro skoczę zapas zrobić paru rzeczy

Super sprawa te -40%. A kremów mam zapas chyba na ponad rok


Piękne zamówienie


Szczerze powiedziawszy, to jeszcze tego cuda nie włączyłam, sprawdzę wieczorem to dam znać
Jutro już będziesz miała swój zegareczek
Pytasz, czy przystojny? Łysawy, z piwnym brzuchem i nierozgarnięty
A tego twojego to mogłaś zaprosić na kawę czy coś Było korzystać z okazji

Tak sobie siedzę i marzę, żeby w czerwcu były jakieś promocje na kosmetyki do ciała Przez te promocje w Rossmannie nakupowałam jak głupia kremów, maseczek i innych takich i teraz mam niedobór kosmetyków do ciała w szafce
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:24   #1677
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Chciałam skorzystać z oferty urodzinowej z prezentem MdB, ale coś mi nie idzie Wpisuję różne kody, które tutaj podawałyście, pojawia się oferta, ale nie mogę zmienić wyboru perfum Domyślnie pojawia się zaznaczone CdE lub VN, nawet jeśli mam wybrane produkty na ponad te wymagane 49 zł. Nie wiem o co chodzi, coś robię źle, czy to wina strony? A może powinnam kliknąć "zatwierdź zakup" i dopiero później można zmienić wybór prezentu?Jeszcze nie zamawiałam z wysyłkowej, wiec jestem zielona, poratujcie
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:27   #1678
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Chciałam skorzystać z oferty urodzinowej z prezentem MdB, ale coś mi nie idzie Wpisuję różne kody, które tutaj podawałyście, pojawia się oferta, ale nie mogę zmienić wyboru perfum Domyślnie pojawia się zaznaczone CdE lub VN, nawet jeśli mam wybrane produkty na ponad te wymagane 49 zł. Nie wiem o co chodzi, coś robię źle, czy to wina strony? A może powinnam kliknąć "zatwierdź zakup" i dopiero później można zmienić wybór prezentu?Jeszcze nie zamawiałam z wysyłkowej, wiec jestem zielona, poratujcie
Dokładnie, przejdź do następnej strony, wróć i powinno bez problemu działać.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:30   #1679
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Chciałam skorzystać z oferty urodzinowej z prezentem MdB, ale coś mi nie idzie Wpisuję różne kody, które tutaj podawałyście, pojawia się oferta, ale nie mogę zmienić wyboru perfum Domyślnie pojawia się zaznaczone CdE lub VN, nawet jeśli mam wybrane produkty na ponad te wymagane 49 zł. Nie wiem o co chodzi, coś robię źle, czy to wina strony? A może powinnam kliknąć "zatwierdź zakup" i dopiero później można zmienić wybór prezentu?Jeszcze nie zamawiałam z wysyłkowej, wiec jestem zielona, poratujcie
Wrzuć produkty które chcesz kupić, kliknij wybrane perfumy. Kropa nie przeskoczy, ale po zatwierdzeniu zamówienia w potwierdzeniu powinny być już właściwe.
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:35   #1680
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Dobrze mówisz, trzeba uważać z jasną cerą Wczoraj widziałam dziewczynę, która miała baaardzo jasną cerę i bardzo ciemny makijaż Najgorsza była granica między ciemną twarzą a bardzo jasną szyją


Pytasz, czy przystojny? Łysawy, z piwnym brzuchem i nierozgarnięty
A tego twojego to mogłaś zaprosić na kawę czy coś Było korzystać z okazji

Tak sobie siedzę i marzę, żeby w czerwcu były jakieś promocje na kosmetyki do ciała Przez te promocje w Rossmannie nakupowałam jak głupia kremów, maseczek i innych takich i teraz mam niedobór kosmetyków do ciała w szafce
A to faktycznie niezbyt ten Twój kurier
Kasiu, ale ja się nie spodziewałam, że on mi taki numer wywinie. Ja dopiero obmyślałam plan jak go wciągnąć do domu hahaha

Wątpię czy kiedyś doczekamy się takiej promocji na kosmetyki do pielęgnacji ciała. Chyba w listopadzie było -40% na tylko kolorówkę, a w kwietniu chyba -40% na podkłady. Ale wiesz, w pielęgnację możesz się zaopatrzyć u Rochera A z Rosska, to bardzo zachwalany jest (chociaż pewnie go znasz) taniutki krem z Isany z kakao (mam, pachnie apetycznie).


Dziewczyny, co do zegarka, chciałam Wam powiedzieć, że ja mam grubaszną rękę, a zegarek zapinam na pierwszą dziurkę (chyba będę nosić zapięty na drugiej, tak luzacko), więc dziewczyny o szczupłych łapkach będą musiały dziurkę sobie dorobić.
Niby made in China, ale pasek zrobiony chyba na ręce Amerykanów
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.