Dział Praca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-13, 19:16   #1
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211

Dział Praca


Dlaczego usunięto mój wątek w dziale praca? czyżby praca opiekunki byla gorsząca??
karoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 19:26   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dział Praca

Widocznie nie spełniało warunków zamieszczania ogłoszeń o pracy.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:15   #3
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez karoola
Dlaczego usunięto mój wątek w dziale praca? czyżby praca opiekunki byla gorsząca??
Nie spełniało wiekszości z nich.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:27   #4
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Nie spełniało wiekszości z nich.

a mozna wiedziec ktorych? i dlaczego inne nie spełniajace warunków dalej sobie wisza spokojnie??
karoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:42   #5
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez karoola
a mozna wiedziec ktorych? i dlaczego inne nie spełniajace warunków dalej sobie wisza spokojnie??
Postanowiliśmy w gronie kilkudziesięciu moderatorów zostawić je tobie na złość.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:46   #6
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez karoola
a mozna wiedziec ktorych? i dlaczego inne nie spełniajace warunków dalej sobie wisza spokojnie??
Do ogłoszeń o pracy podchodzimy bardzo indywidualnie i czasem na drobniutkie braki jesteśmy w stanie "przymknąć oko". Podkreślam - drobniutkie. Twoje ogłoszenie było zdecydowanie zbyt lakoniczne.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:46   #7
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Postanowiliśmy w gronie kilkudziesięciu moderatorów zostawić je tobie na złość.
jasne Panie Wszechmocny :P
karoola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 21:39   #8
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Do ogłoszeń o pracy podchodzimy bardzo indywidualnie i czasem na drobniutkie braki jesteśmy w stanie "przymknąć oko". Podkreślam - drobniutkie. Twoje ogłoszenie było zdecydowanie zbyt lakoniczne.

pewnie powinnam dopisac ze dziewczyna musi miec wyzsze wykształcenie i znac min.3 jezyki obce a C.V. i list motywacyjny powinna mi przeslac na maila :P

niestety jezeli chodzi o opiekunke to liczy sie bardziej osobowosc i rozmowa w cztery oczy wiec nie chcialam bzdur pisac

Pozdrawiam.
karoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 22:20   #9
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez karoola
pewnie powinnam dopisac ze dziewczyna musi miec wyzsze wykształcenie i znac min.3 jezyki obce a C.V. i list motywacyjny powinna mi przeslac na maila :P

niestety jezeli chodzi o opiekunke to liczy sie bardziej osobowosc i rozmowa w cztery oczy wiec nie chcialam bzdur pisac

Pozdrawiam.
Zapoznaj się po prostu z zasadami zamieszczania ogłoszeń - i daruj sobie mentorski ton wobec moderatorów.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 22:59   #10
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Zapoznaj się po prostu z zasadami zamieszczania ogłoszeń - i daruj sobie mentorski ton wobec moderatorów.


Z zasadami sie zapoznalam przejrzalam tez zamieszczane ogloszenia i uznalam ze moje wcale nie bedzie zbyt odbiegalo od normy obowiazujacej na forum i dlatego je umiescilam ale coz nie wszyscy tu sa jednakowo traktowani i usuniecie mojego postu wcale mnie nie zdziwilo.

Jedynie co mnie tu zawsze dziwi to moderatorzy ktorzy uwazaja sie za pół-bogow ! Koncze juz moj mentorski ton i obiecuje zadnego ogloszenia wiecej nie umieszczac!
karoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 04:31   #11
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez karoola
Z zasadami sie zapoznalam przejrzalam tez zamieszczane ogloszenia i uznalam ze moje wcale nie bedzie zbyt odbiegalo od normy obowiazujacej na forum i dlatego je umiescilam ale coz nie wszyscy tu sa jednakowo traktowani i usuniecie mojego postu wcale mnie nie zdziwilo.

Jedynie co mnie tu zawsze dziwi to moderatorzy ktorzy uwazaja sie za pół-bogow ! Koncze juz moj mentorski ton i obiecuje zadnego ogloszenia wiecej nie umieszczac!
Skończ, wstydu oszczędź. Nie przeczytałaś nawet jednego zdania z zasad zamieszczania ogłoszeń, a teraz rejtanujesz tutaj przed wielotysięczną widownią...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 06:42   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez karoola
Dlaczego usunięto mój wątek w dziale praca? czyżby praca opiekunki byla gorsząca??
Nie chodzi o gorszenie, ale o zwykły porządek. Zasady są proste:

Ogłoszenia tutaj są zamieszczane bezpłatnie.
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych ofert.
Praca może być zaoferowana tylko na podstawie pisemnej umowy o pracę.
Oferty pracy w internecie są usuwane.
Oferty pracy w marketingu bezpośrednim (dystrybucja komiwojażerska) są usuwane.
Wszystkie i bez wyjątków oferty pracy muszą zawierać:
- nazwę i adres pracodawcy
- dane kontaktowe i opis sposobu składania aplikacji o pracę
- skrócony opis wymagań dla pracownika
- miejsce świadczenia pracy
- rodzaj umowy (stała, zlecenie, o dzieło)


Udostępniliśmy forum do darmowych ogłoszeń. Nie weryfikujemy ich pod kątem uczciwości, ale wymagamy kilku danych, które muszą nieść podstawowe informacje.

Nikt nie jest pół-bogiem, tylko zapracowanym moderatorem, którego doba nie chce być z gumy. Regulamin jest, proszę się do niego dostosować lub zrezygnować z ogłoszenia.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 00:54   #13
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Skończ, wstydu oszczędź. Nie przeczytałaś nawet jednego zdania z zasad zamieszczania ogłoszeń, a teraz rejtanujesz tutaj przed wielotysięczną widownią...

Tak sie sklada ze przeczytałam regulamin w calosci przed napisaniem ogloszenia czym innym jednak jest niedostosowanie sie do niego :P Dlatego tez pytalam dlaczego zostalo usuniete i ktore punkty regulaminu zlamalo!?
Ale widze ze nie uzyskam tu odpowiedzi na to pytanie poniewaz jej nie znasz. A odpowiedz ze bylo zbyt lakoniczne mnie nie satysfakcjonuje poniewaz inne zbyt lakoniczne ogloszenia jakos nie sa usuwane.


ps. wielotysieczna widownia powinna bardziej obchodzic ciebie niz mnie i nie uwazam abym miala czego sie wstydzic w przeciwienstwie do moderatorow dla ktorych na tym forum sa osoby rowne i rowniejsze co nie powinno miec miejsca.
karoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 06:06   #14
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez karoola
Tak sie sklada ze przeczytałam regulamin w calosci przed napisaniem ogloszenia czym innym jednak jest niedostosowanie sie do niego :P Dlatego tez pytalam dlaczego zostalo usuniete i ktore punkty regulaminu zlamalo!?
Ale widze ze nie uzyskam tu odpowiedzi na to pytanie poniewaz jej nie znasz. A odpowiedz ze bylo zbyt lakoniczne mnie nie satysfakcjonuje poniewaz inne zbyt lakoniczne ogloszenia jakos nie sa usuwane.


ps. wielotysieczna widownia powinna bardziej obchodzic ciebie niz mnie i nie uwazam abym miala czego sie wstydzic w przeciwienstwie do moderatorow dla ktorych na tym forum sa osoby rowne i rowniejsze co nie powinno miec miejsca.
Nie wiem co czytałaś, ale na pewno nie czytałaś tego (patrząc na ogłoszenie mam taką pewność). Pewność graniczącą z równością:
Cytat:
Napisane przez regulamin
Ogłoszenia tutaj są zamieszczane bezpłatnie.
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych ofert.
Praca może być zaoferowana tylko na podstawie pisemnej umowy o pracę.
Oferty pracy w internecie są usuwane.
Oferty pracy w marketingu bezpośrednim (dystrybucja komiwojażerska) są usuwane.
Wszystkie i bez wyjątków oferty pracy muszą zawierać:
- nazwę i adres pracodawcy
- dane kontaktowe i opis sposobu składania aplikacji o pracę
- skrócony opis wymagań dla pracownika
- miejsce świadczenia pracy
- rodzaj umowy (stała, zlecenie, o dzieło)
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 07:30   #15
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez karoola
Tak sie sklada ze przeczytałam regulamin w calosci przed napisaniem ogloszenia czym innym jednak jest niedostosowanie sie do niego :P Dlatego tez pytalam dlaczego zostalo usuniete i ktore punkty regulaminu zlamalo!?
Ale widze ze nie uzyskam tu odpowiedzi na to pytanie poniewaz jej nie znasz. A odpowiedz ze bylo zbyt lakoniczne mnie nie satysfakcjonuje poniewaz inne zbyt lakoniczne ogloszenia jakos nie sa usuwane.


ps. wielotysieczna widownia powinna bardziej obchodzic ciebie niz mnie i nie uwazam abym miala czego sie wstydzic w przeciwienstwie do moderatorow dla ktorych na tym forum sa osoby rowne i rowniejsze co nie powinno miec miejsca.
Tak się składa, że wiem co było w tym ogłoszeniu. I powtórzę jeszcze raz.

Wszystkie i bez wyjątków oferty pracy muszą zawierać!!!
- nazwę i adres pracodawcy
- dane kontaktowe i opis sposobu składania aplikacji o pracę
- skrócony opis wymagań dla pracownika
- miejsce świadczenia pracy
- rodzaj umowy (stała, zlecenie, o dzieło)

A w Twoim zgłoszeniu, którego screen zamieszczam:

- nazwa i adres pracodawcy - BRAK
- dane kontaktowe i opis sposobu składania aplikacji o pracę - BRAK
- skrócony opis wymagań dla pracownika - BRAK, no może z wyjątkiem godzin;
- miejsce świadczenia pracy - jest w tytule
- rodzaj umowy (stała, zlecenie, o dzieło) - BRAK


I dalej twierdzisz, że czytałaś regulamin? Między czytaniem a zastosowaniem się do niego jest ogromna przepaść.
I u nas są równi i równiejsi? - pozwolę sobie tego nie skomentować
Z mojej strony EOT.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif karoola.gif (8,8 KB, 74 załadowań)
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 00:53   #16
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Dział Praca

wiec tak :
nazwa i adres pracodawcy - BRAK -poniewaz nie bede wpisywac tu swoich danych personalnych bo i nie miejsce do tego a skoro nie napisalam ze to agencja dla opiekunek to znaczy ze chodzi o osobe prywatna.

dane kontaktowe i opis sposobu składania aplikacji o pracę - BRAK - zarejstrowane i zainteresowane osoby mogły wyslac PW lub mail a od osob nie zarejstrowanych maili nie chcialam wiec mail byl zbyteczny.


skrócony opis wymagań dla pracownika - BRAK, no może z wyjątkiem godzin -tylko takie bylo moje wymaganie wiec po coz mialam sie rozpisywac.

miejsce świadczenia pracy - jest w tytule - tu nie widze problemu no chyba ze dokladny adres mialam podac.


rodzaj umowy (stała, zlecenie, o dzieło) - BRAK - ta kwestia oraz wynagrodzenie bylo do uzgodnienia co bylo napisane.


wedlug mnie dostosowałam sie do regulaminu
karoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 07:45   #17
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dział Praca

Cytat:
Napisane przez karoola
wiec tak :
nazwa i adres pracodawcy - BRAK -poniewaz nie bede wpisywac tu swoich danych personalnych bo i nie miejsce do tego a skoro nie napisalam ze to agencja dla opiekunek to znaczy ze chodzi o osobe prywatna.

dane kontaktowe i opis sposobu składania aplikacji o pracę - BRAK - zarejstrowane i zainteresowane osoby mogły wyslac PW lub mail a od osob nie zarejstrowanych maili nie chcialam wiec mail byl zbyteczny.


skrócony opis wymagań dla pracownika - BRAK, no może z wyjątkiem godzin -tylko takie bylo moje wymaganie wiec po coz mialam sie rozpisywac.

miejsce świadczenia pracy - jest w tytule - tu nie widze problemu no chyba ze dokladny adres mialam podac.


rodzaj umowy (stała, zlecenie, o dzieło) - BRAK - ta kwestia oraz wynagrodzenie bylo do uzgodnienia co bylo napisane.


wedlug mnie dostosowałam sie do regulaminu
Wątek zamykam.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.