Zmiany w regulaminie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-11, 15:11   #31
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Załóż wątek z czerwcem z tytule,a po miesiącu poproś moda o usunięcie
Tak naprawdę uważam,że tytuł nie ma to znaczenia jeśli chodzi o zaglądalność do wątku - ja mój wątek utworzyłam prawie trzy lata temu (pod enigmatycznym tytułem: mam kilka drobiazgów do wymiany) i na ilość udanych wymian nie mogę narzekać
Właśnie to usuwanie wątku i zakładanie nowego/ zmienianie co miesiąc nazwy to niepotrzebna, dodatkowa robota w moim przypadku. Usunę "czerwcowy" i założę "lipcowy" z dokładnie tą samą zawartością.

Chciałabym mieć bezmiesięczny tytuł wątku. Pewnie zwyczajowe słowa w temacie mają niewielkie znaczenie, ale jednak ten miesiąc w oczy mnie kole jako wyznaczający aktualność wątku i jej brak ( tudzież większą i mniejszą aktualność ).

Rozumiem, że to przydatne rozwiązanie dla kogoś, kto wymienione rzeczy zostawia oznaczone na szaro ( czy jakkolwiek inaczej ) i w ten sposób ogranicza sobie miejsce na dokładki w pierwszych postach, a co za tym idzie- sukcesywnie powinien zakładać nowe wątki .
Ale ja chcę mieć stale jeden i ten sam wątek, bez miesięcznego oznaczenia.
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 16:12   #32
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Możesz mieć wątek i 38 miesięcy, ale nazwa miesiąca w którym go założyłaś musi być. Nie znam innej interpretacji słowa "obowiązkowe".
Ja bym tak chciała gwiazdke z nieba... w czekoladzie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 18:19   #33
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Liczyłam raczej na wytłumaczenie, czemu obowiązkowy jest ten miesiąc w tytule ( tym bardziej, że przecież do każdego postu przypisana jest data założenia go ). Tak, jak napisałam- o ile w pewnych przypadkach wydaje mi się to logicznym rozwiązaniem, w innych- nie widzę sensu.
Złośliwości są naprawdę zbędne i używanie ich przez kogoś występującego w roli moderatorki wydaje mi się niestosowne ( o czym zresztą stanowi 1 punkt kodeksu fair play moderatorów dostępnego w regulaminie ogólnym forum ).
Wątek zmian w regulaminie jest otwarty, a to chyba znaczy, że wolno tu na ich temat dyskutować i dzielić się swoimi wątpliwościami. Również tymi, które kwestionują słuszność przyjętych rozwiązań.
Nie żądam przecież kategorycznych zmian w regulaminie, a po prostu przedstawiłam swój punkt widzenia i poparłam go argumentami, które, wydaje mi się, wykazały pewną absurdalność pomysłu ( przynajmniej w przypadku, który podałam ).
Może wyjdę na upierdliwą, ale uważam to miejsce za przeznaczone na właśnie tego typu pytania, więc dalej liczę na merytoryczny komentarz w sprawie wymogu zamieszczania nazwy miesiąca w tytule wątku ( w odniesieniu oczywiście do przedstawionej przeze mnie sytuacji i wadliwości przyjętego rozwiązania w jej przypadku ).
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 18:52   #34
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Nie jestem złośliwa, dopiero mogę być.
To była reakcja na Twoje wytłumaczenie "bo chcę".
Miesiąc w tytule ma być wyznacznikiem że wątek założony może być nie częsciej niż raz w miesiącu. To odpowiedz na wasze "szybkowątki". Była dyskusja na plotkowym na ten temat i nie było pomysłów na inne rozwiązania. Administracja pobłogosławiła regulamin. Oczywiście możesz się z nim nie zgadzać, to Twoje prawo.

EDIT:
Wątekiem zajmie się Misianka, może będzie miała mniej złośliwy ton

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2011-06-11 o 19:05
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:37   #35
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;27451890]Liczyłam raczej na wytłumaczenie, czemu obowiązkowy jest ten miesiąc w tytule ( tym bardziej, że przecież do każdego postu przypisana jest data założenia go ). Tak, jak napisałam- o ile w pewnych przypadkach wydaje mi się to logicznym rozwiązaniem, w innych- nie widzę sensu.
Złośliwości są naprawdę zbędne i używanie ich przez kogoś występującego w roli moderatorki wydaje mi się niestosowne ( o czym zresztą stanowi 1 punkt kodeksu fair play moderatorów dostępnego w regulaminie ogólnym forum ).
Wątek zmian w regulaminie jest otwarty, a to chyba znaczy, że wolno tu na ich temat dyskutować i dzielić się swoimi wątpliwościami. Również tymi, które kwestionują słuszność przyjętych rozwiązań.
Nie żądam przecież kategorycznych zmian w regulaminie, a po prostu przedstawiłam swój punkt widzenia i poparłam go argumentami, które, wydaje mi się, wykazały pewną absurdalność pomysłu ( przynajmniej w przypadku, który podałam ).
Może wyjdę na upierdliwą, ale uważam to miejsce za przeznaczone na właśnie tego typu pytania, więc dalej liczę na merytoryczny komentarz w sprawie wymogu zamieszczania nazwy miesiąca w tytule wątku ( w odniesieniu oczywiście do przedstawionej przeze mnie sytuacji i wadliwości przyjętego rozwiązania w jej przypadku ).[/QUOTE]

Obowiązkowość podania już została wytłumaczona - nowe reguły są odpowiedzią na dotychczasowe zachowania wizażanek (nieliczenie się z zakazem floodowania Forum) i toczącą się na ten temat dość długą dyskusją. To że nie brałaś w niej (dyskusji) udziału niczego nie zmienia i nikt nie utworzy specjalnie dla Ciebie wyjątku/innego Regulaminu. Tłumaczy też trochę Twoje wypowiedzi, ale faktów nie zmienia. Floodowanie jest i było zabronione, a część, duża część wizażanek to lekceważyła. I nowy punkt jest tego po prostu skutkiem.

Nikt Ci nie broni posiadania wątku z dopiskiem czerwiec przez najbliższe 20 lat, a wszyscy którzy znają Regulamin i tak wiedzą po co ten dopisek.

Reasumując: o ile wg Ciebie "kłucie w oczy" i "chciałabym" są merytorycznymi argumentami, to w moim odczuciu nie są i nie sądzę żeby były w czyimkolwiek.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;27288351]To, ze Ty odczytujesz taki ton a nie inny nie oznacza wcale, ze taki w tekscie jest.



To nie jest merytoryczna wypowiedz.



Fajnie by bylo, abys zamiast szukac powodu do zaczepki i ozdabiac posty capsem badz emotkami to odniosla sie do merytorycznej tresci pytania.
Aneta zadala pytanie. Ty nie odpowiedzialas na to pytanie tylko zacytowalas cos, co nie ma zwiazku z pytaniem. Ja dopytuje a Ty jestes niezadowolona. Jestes moderatorem i dobrze byloby, gdybys zareagowala zgodnie z trescia pytania a nie oburzala sie, ze ktos moze wiec watpliwosci.

Aneta zadala bardzo sluszne pytanie.
Powtorze raz jeszcze. Po zmianie nazwy na watek natkna sie tylko osoby przegladajace glowna strone targowiska. Wiadomo, ze najwieksza "odwiedzalnosc" wystepuje przy zakladaniu nowego watku, kiedy to informacja o nim znajduje sie na liscie nowopowstalych watkow.
Niektore wizazanki w ogole nie korzystaja z glownej strony targowiska. Odwiedzaja tylko watki nowopowstale i te, w ktorych znajduje sie interesujaca je dokladka.
Do tego na ciuchowym jest watek "szukam - zbiorowy zachciankowy ". Tam dziewczyny na biezaco aktualizuja zmiany w swoich watkach "szukam". Tutaj tego nie ma. Zmiana tresci w watku "szukam" przejdzie zatem niezauwazona.
Pytanie Anety ma zatem jak najbardziej sens.[/QUOTE]

Istnieje możliwość podbijania wątku postem własnym.
A floodowanie Forum (zabronione i w poprzedniej wersji Regulaminu) było lekceważone przez wizażanki. Tak więc niestety musiało zostać założone dodatkowe obostrzenie.
Co do zmiany tytułu, zmieniam praktycznie codziennie komuś, bo mu się "repertuar" w wątku zmienił i jakoś nie narzekam, czyli można napisać do moda i mod zmienia.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Z tego,co zrozumiałam,chodzi o to,by ukrócić proceder zalewania forum nowymi wątkami,zakładanymi co kilka dni; rzeczywiście wiele osób do tej pory zakładało nowe wątki często,gdyż nie było żadnych ograniczeń ilościowych (z tym tylko ograniczeniem,że na raz można było mieć tylko dwa aktualne wątki) w czasie.
Teraz można zakładać nowy wątek jeden w miesiącu - temat wątku ma zawierać nazwę miesiąca dla przejrzystości
Było ograniczenie - zakaz floodowania, może zbyt tajemniczy i ogólny

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Załóż wątek z czerwcem z tytule,a po miesiącu poproś moda o usunięcie
Tak naprawdę uważam,że tytuł nie ma to znaczenia jeśli chodzi o zaglądalność do wątku - ja mój wątek utworzyłam prawie trzy lata temu (pod enigmatycznym tytułem: mam kilka drobiazgów do wymiany) i na ilość udanych wymian nie mogę narzekać
Właśnie
Ja też przez cały pobyt tu założyłam kilka wątków przez kilka lat i jakoś wymiankuję bez problemów (tfu, odpukać), od czasu do czasu go podbijam i już
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:42   #36
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Nie jest to dla mnie przydatną informacją, że stać cię na większe złośliwości, więc nie rozumiem, po co to napisałaś. Nie jestem tu po to, żeby słuchać uszczypliwych uwag. A przede wszystkim- cenię sobie uprzejmość i profesjonalizm.
Moje uzasadnienie poruszonego problemu było wystarczająco szerokie, żeby zauważyć, że nie było nim "bo chcę", a ( w skrócie ) "skoro powód, dla którego trzeba zamieścić nazwę miesiąca nie tylko nie znajduje zastosowania w przypadku takim, jak moja sytuacja, ale dodatkowo przeszkadza i działa na niekorzyść, co czyni w tym przypadku cały wymóg nielogicznym i absurdalnym, to chcę mieć temat wątku bez nazwy miesiąca i proszę mi wytłumaczyć, dlaczego ewentualnie nie mam racji albo dlaczego nie mogę pozbyć się tej nazwy miesiąca z tytułu, jeśli mam rację, a co za tym idzie- moja prośba jest uzasadniona".
Dziękuję za odpowiedź, choć nie odnosi się ona niestety "do przedstawionej przeze mnie sytuacji i wadliwości przyjętego rozwiązania w jej przypadku", o co głównie mi chodziło.
Będę więc pewnie co miesiąc zakładać nowy wątek z zawartością poprzedniego/ prosić o zmianę tytułu wątku, żeby nie sprawiał wrażenia nieaktualnego, co nie byłoby potrzebne, gdyby nazwa miesiąca nie była konieczna w każdym przypadku, a tylko w tych, w których jest ona logicznie potrzebna i przydatna.

edit:
Dziękuję za szersze wytłumaczenie.

Jednak wciąż upraszam się o zaprzestanie zamieszczania zbędnych, uszczypliwych uwag, które nie wiem, co mają na celu, bo na pewno nie dotyczą sedna sprawy. Zarówno "kłucie w oczy", jak i "chciałabym" były poparte logicznym argumentem.

Niemniej- jak inaczej, jeśli nie właśnie floodowaniem ( które miał na celu ten nakaz ograniczać ) nazwać to, że teraz zamiast mieć jeden wątek na stałe ( w którego utrzymaniu przeszkadzać mi będzie napis czerwiec w grudniu na przykład ), bardziej opłaci mi się co miesiąc na nowo zakładać wymiankowy wątek z zawartością identyczną z tą, którą miał poprzedni ( co jest zgodne z regulaminem )? W takim przypadku regulamin zdaje się sankcjonować floodowanie, a nie z nim walczyć.

Edytowane przez 02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Czas edycji: 2011-06-11 o 20:23
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:50   #37
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;27453471]Nie jest to dla mnie przydatną informacją, że stać cię na większe złośliwości, więc nie rozumiem, po co to napisałaś. Nie jestem tu po to, żeby słuchać uszczypliwych uwag. A przede wszystkim- cenię sobie uprzejmość i profesjonalizm.
Moje uzasadnienie poruszonego problemu było wystarczająco szerokie, żeby zauważyć, że nie było nim "bo chcę", a ( w skrócie ) "skoro powód, dla którego trzeba zamieścić nazwę miesiąca nie tylko nie znajduje zastosowania w przypadku takim, jak moja sytuacja, ale dodatkowo przeszkadza i działa na niekorzyść, co czyni w tym przypadku cały wymóg nielogicznym i absurdalnym, to chcę mieć temat wątku bez nazwy miesiąca i proszę mi wytłumaczyć, dlaczego ewentualnie nie mam racji albo dlaczego nie mogę pozbyć się tej nazwy miesiąca z tytułu, jeśli mam rację, a co za tym idzie- moja prośba jest uzasadniona".
Dziękuję za odpowiedź, choć nie odnosi się ona niestety "do przedstawionej przeze mnie sytuacji i wadliwości przyjętego rozwiązania w jej przypadku", o co głównie mi chodziło.
Będę więc pewnie co miesiąc zakładać nowy wątek z zawartością poprzedniego/ prosić o zmianę tytułu wątku, żeby nie sprawiał wrażenia nieaktualnego, co nie byłoby potrzebne, gdyby nazwa miesiąca nie była konieczna w każdym przypadku, a tylko w tych, w których jest ona logicznie potrzebna i przydatna.[/QUOTE]


Proponuję przeczytać jeszcze raz, tylko nie doszukiwać się osobistych wycieczek, bo naprawdę wszystko już zostało wytłumaczone, a Ty widzisz tylko złośliwości których nie ma, choć cierpliwość może być z czasem mniejsza.
Niestety Regulamin obowiązuje wszystkich, a to co uważasz za "Twój szczególny przypadek" niczym szczególnym nie jest.

EDIT - do tego co dopisałaś potem: jeden wątek na miesiąc nie jest floodowaniem, zaręczam
I jeszcze raz zaręczam - fakt wymaganego miesiąca w tytule nie przeszkodzi Ci, bo wszyscy już bedą wiedzieć, ze to tylko "wstawka regulaminowa"
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2011-06-11 o 20:09
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 20:18   #38
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Widzę, co zostało napisane, więc i to, co zamiast odpowiadać na poruszony przeze mnie temat, było zbędne i w całkiem niepotrzebnym przecież, uszczypliwym tonie.

Nie jest może właściwym floodowaniem, ale na pewno niepotrzebnym dublowaniem tematów, co pod floodowanie podchodzi, a i miejsce na forum niepotrzebnie zajmuje.

Choć, oczywiście, rules are rules i- za jakkolwiek niedopracowane je uważam- stosować się do nich będę .

Edytowane przez 02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Czas edycji: 2011-06-11 o 20:28
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 21:05   #39
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
GG do awunia
Dot.: Zmiany w regulaminie!

ile ludzi tyle zdań eh
"nie dogodzisz każdemu" hehe
ja tam się cieszę z nowego regulaminu :P
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 08:13   #40
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Nie ma regulaminów doskonałych
Wydaje mi się,że nawet założenie dwóch wątków w jednym miesiącu może przejść niezauważone (byleby tylko nowy wątek miał odpowiedni tytuł...)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 07:47   #41
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

A ja chciałam zapytać się, kiedy wreszcie mogę liczyć na skasowanie komentarza odwetowego, który dostałam od rybka19? Zgłosiłam go, i czekam i czekam i nic...

Czy tak zawsze wygląda usuwanie komentarzy odwetowych? Bo w takim wypadku to strach być szczerym i wystawiać neutralne/negatywne przekupki. Lepiej nic nie robić i niech inne Wizażanki natną się.

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-06-15 o 07:48
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 11:26   #42
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ja chciałam zapytać się, kiedy wreszcie mogę liczyć na skasowanie komentarza odwetowego, który dostałam od rybka19? Zgłosiłam go, i czekam i czekam i nic...

Czy tak zawsze wygląda usuwanie komentarzy odwetowych? Bo w takim wypadku to strach być szczerym i wystawiać neutralne/negatywne przekupki. Lepiej nic nie robić i niech inne Wizażanki natną się.
Negatywne przekupki usuwa wyłącznie Złośliwiec, należy do niego pisać w tej sprawie na PW
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 14:10   #43
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Więc od czego jest przycisk "zgłoś ocenę" ? Dla ozdoby?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 17:19   #44
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Więc od czego jest przycisk "zgłoś ocenę" ? Dla ozdoby?
Jak napisałam proszę zgłosić się do Zło, a zaczepne uwagi tego niestety nie zmienią, pozdrawiam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 08:56   #45
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Jak napisałam proszę zgłosić się do Zło, a zaczepne uwagi tego niestety nie zmienią, pozdrawiam
To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Po co istnieje przycisk "zgłoś ocenę", skoro i tak trzeba pisać do Złośliwca?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 09:04   #46
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Po co istnieje przycisk "zgłoś ocenę", skoro i tak trzeba pisać do Złośliwca?
To jest odpowiedź na Twoje pytanie w zakresie jakim mogę jej udzielić.
Przede wszystkim to co robisz, to off top.
Do problemów technicznych jest odpowiedni wątek i tam należy zgłaszać problemy z przyciskiem.
A skoro jak już dwa razy Ci pisałam Moderator nie zajmuje się anulowaniem przekupek, to tym bardziej Ci na pytanie nie odpowie.
Proszę zatem zwrócić sie do właściwej osobu we właściwym wątku, zamiast uproczywie offtopować w niewłaściwym wątku - przypominam, że tytuł TEGO wątku to "Zmiany w Regulaminie"
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 09:15   #47
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
To jest odpowiedź na Twoje pytanie w zakresie jakim mogę jej udzielić.
Przede wszystkim to co robisz, to off top.
Do problemów technicznych jest odpowiedni wątek i tam należy zgłaszać problemy z przyciskiem.
A skoro jak już dwa razy Ci pisałam Moderator nie zajmuje się anulowaniem przekupek, to tym bardziej Ci na pytanie nie odpowie.
Proszę zatem zwrócić sie do właściwej osobu we właściwym wątku, zamiast uproczywie offtopować w niewłaściwym wątku - przypominam, że tytuł TEGO wątku to "Zmiany w Regulaminie"
Więc jeśli mogę prosić, to podaj mi gdzie jest temat z problemami technicznymi, bo nie mogę go tutaj znaleźć?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 10:19   #48
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Więc jeśli mogę prosić, to podaj mi gdzie jest temat z problemami technicznymi, bo nie mogę go tutaj znaleźć?
Bo wątek Problemy Techniczne jest nie na wyłaczność Targowiska tylko tam gdzie Forum ( Strona Główna)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 10:38   #49
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Thumbs down Dot.: Zmiany w regulaminie!

Co za bzdury z tymi wpisami z miesiącami :P większych problemów nie macie??? strona się muli reklamy wyskakują z każdej strony ! Ciężko się połapać o co tu chodzi w ogóle strony nieczytelne!!!!! :O na wizażu zarejstrowałam sie w 2004 roku wtedy to było coś teraz jest całe g... z bzdurnym regulaminem i pstrokatymi reklamami. Widać jak strasznie wszystko zeszło na psy . Teraz Tylko KASA się liczy żeby się dorobić nawrzucać reklam i kasę brać za ich niewyskakiwanie . Naprawdę żałosne. Czasem mam ochotę tu wejść coś zobaczyć to jak sobie przypomnę co tu się dzieje to od razu mi się odechciewa. bleee Dziękuję bardzo za taką stronę!!!!
karoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 12:02   #50
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez karoola Pokaż wiadomość
Co za bzdury z tymi wpisami z miesiącami :P większych problemów nie macie??? strona się muli reklamy wyskakują z każdej strony ! Ciężko się połapać o co tu chodzi w ogóle strony nieczytelne!!!!! :O na wizażu zarejstrowałam sie w 2004 roku wtedy to było coś teraz jest całe g... z bzdurnym regulaminem i pstrokatymi reklamami. Widać jak strasznie wszystko zeszło na psy . Teraz Tylko KASA się liczy żeby się dorobić nawrzucać reklam i kasę brać za ich niewyskakiwanie . Naprawdę żałosne. Czasem mam ochotę tu wejść coś zobaczyć to jak sobie przypomnę co tu się dzieje to od razu mi się odechciewa. bleee Dziękuję bardzo za taką stronę!!!!
a ja proszę powściągnąć język (wszelkie zarzuty mogą być nieco ibnaczej jednak artykułowane) i zastanowić się najpierw, czy wpisanie miesiąca ma coś wspónego z reklamami
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:48   #51
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Przekupka: 113 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Prawie koniec czerwca, a rzadko, która Wizażanka chyba czyta Zmiany w regulaminie.- patrząc po powstających wątkach
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:06   #52
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez karoola Pokaż wiadomość
Co za bzdury z tymi wpisami z miesiącami :P większych problemów nie macie??? strona się muli reklamy wyskakują z każdej strony ! Ciężko się połapać o co tu chodzi w ogóle strony nieczytelne!!!!! :O na wizażu zarejstrowałam sie w 2004 roku wtedy to było coś teraz jest całe g... z bzdurnym regulaminem i pstrokatymi reklamami. Widać jak strasznie wszystko zeszło na psy . Teraz Tylko KASA się liczy żeby się dorobić nawrzucać reklam i kasę brać za ich niewyskakiwanie . Naprawdę żałosne. Czasem mam ochotę tu wejść coś zobaczyć to jak sobie przypomnę co tu się dzieje to od razu mi się odechciewa. bleee Dziękuję bardzo za taką stronę!!!!
mi tam nic nie wyskakuje, trzy kliknięcia i masz program antyreklamowy, wiele mniej niż Twoje powyższe produkowanie się. Poza tym, jak masz ochotę to cierp i oglądaj albo odochoć się
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:40   #53
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Prawie koniec czerwca, a rzadko, która Wizażanka chyba czyta Zmiany w regulaminie.- patrząc po powstających wątkach
Ja założyłam nowy wątek po ponad 3 miesiącach od ostatniej wymiany i dopiero przed chwilą zauważyłam że są zmiany w regulaminie
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:08   #54
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Prawie koniec czerwca, a rzadko, która Wizażanka chyba czyta Zmiany w regulaminie.- patrząc po powstających wątkach
Zaczną czytać po 1.07, kiedy to zamiast "nie czytam regulaminu" polecą punkty karne.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 22:57   #55
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Przekupka: 51 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Właśnie co to jest za wątek pt.Nie czytam regulaminu, jak nie czytasz to nie zakładaj wątku!
Początkowo myślałam,ze moze autorki dostały pkt karne za to,ze sie nie zastosowały do powyższych wytycznych.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 03:32   #56
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Przekupka: 164 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Właśnie co to jest za wątek pt.Nie czytam regulaminu, jak nie czytasz to nie zakładaj wątku!
Początkowo myślałam,ze moze autorki dostały pkt karne za to,ze sie nie zastosowały do powyższych wytycznych.
To chyba moderatorzy wpisują w tytuł dziewczynom, które nie umieściły nazwy miesiąca
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 07:19   #57
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
To chyba moderatorzy wpisują w tytuł dziewczynom, które nie umieściły nazwy miesiąca
dokładnie, jak w postach powyżej postu uzuni było napisane
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:44   #58
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Ja nawet jestem w stanie zrozumieć zasadność wpisywania miesiąca w tytuł wątku, ale tak szczerze to atomosfera na Targowisku zrobiła się przez ten terror okropna A te dopiski w tytule 'nie czytam regulaminu' brzmią bardzo agresywnie dla mnie

Mam nadzieję, ze z czasem wóci do normy.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:25   #59
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja nawet jestem w stanie zrozumieć zasadność wpisywania miesiąca w tytuł wątku, ale tak szczerze to atomosfera na Targowisku zrobiła się przez ten terror okropna A te dopiski w tytule 'nie czytam regulaminu' brzmią bardzo agresywnie dla mnie

Mam nadzieję, ze z czasem wóci do normy.

W ten sposób łatwiej ograniczyć i ewentualnie wyłapać osoby, które nagminnie floodują forum zakładając coraz to nowe wątki wymiankowe. Szkoda, że odczuwasz atmosferę na forum jako okropną , choć przyznam, że ja tego nie widzę. Terroru nie ma, jest za to dokładniejsze pilnowanie tego co tu się wyprawia. Ja rozumiem, że forum to jest nasz sposób na relaks, na oderwanie się od codzienności i warto podchodzić do tego na luzie. Niestety co jakiś czas kilka osób robi sobie z tego miejsca piaskownicę czy inny plac zabaw i dla dobra ogółu trzeba takie delikwentki usadzić, choćby zaostrzeniem regulaminu, bo prawda jest taka, że jeśli ktoś do tej pory go przestrzegał, to nowe zmiany nic w działalności takiej osoby na forum nie zmieniają. Dopiski 'nie czytam regulaminu' dla mnie są nawet zabawne i są tak naprawdę ukłonem moderatorek w stronę Wizażanek, bo lepiej dostać dopisek 'nie znam regulaminu' niż zarobić karniaka za niedostosowanie się do niego.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:40   #60
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zmiany w regulaminie!

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja nawet jestem w stanie zrozumieć zasadność wpisywania miesiąca w tytuł wątku, ale tak szczerze to atomosfera na Targowisku zrobiła się przez ten terror okropna A te dopiski w tytule 'nie czytam regulaminu' brzmią bardzo agresywnie dla mnie

Mam nadzieję, ze z czasem wóci do normy.
Zgadzam sie w calej rozciaglosci. Dopiska miesiaca jest dla mnie calkowicie zrozumiala, ale wpisywanie jakoby w imieniu wizazanki (uzycie formy "nie znam") uwagi o nieznajomosci regulaminu jest zenujace. Dla mnie to wszystko brzmi bardzo protekcjonalnie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-06-29 o 13:43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.