wiatropylność polskich nastolatek? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-21, 19:00   #61
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
zapomniałaś o "nie głębiej"
tak... tylko do pochwy, nie głębiej (ja nie wiem... jak tylko do pochwy- nie głębiej to jak ona mogła by w ciąże zajść ? )
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:13   #62
kotbazyli
Raczkowanie
 
Avatar kotbazyli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 86
Dot.: ciąża... ?please no....

hmm chyba jednak troche przesadzacie, żałosne jest to że dziewczyna mając problem zwraca się do obcych ludzi, ponieważ boi się zostać wyśmiana przez bliskich a tu co? jeszcze gorzej. I uwierzcie mi: można się zapomnieć jeśli ktoś tego nie przeżył to nie przeżył również żadnych większych chwil uniesienia.
kotbazyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:21   #63
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez kotbazyli
hmm chyba jednak troche przesadzacie, żałosne jest to że dziewczyna mając problem zwraca się do obcych ludzi, ponieważ boi się zostać wyśmiana przez bliskich a tu co? jeszcze gorzej. I uwierzcie mi: można się zapomnieć jeśli ktoś tego nie przeżył to nie przeżył również żadnych większych chwil uniesienia.
Uważasz, że większe chwile uniesienia można przeżyć tylko uprawiając seks bez zabezpieczenia, na żywioł? To ciekawa teoria, bardzo ciekawa. Szkoda, że się zabezpieczam, bo może mimo żem kobieta w sile wieku nie wiem co to seks?

A tak na poważnie: większość wątków typu "czy jestem w ciąży" jest nierozwiązywalna na forum, a podejmując decyzję o współżyciu warto się trochę zapoznać z chociaż podstawowymi informacjami na dany temat, nie sądzisz? Pytania, które tu padają świadczą niejednokrotnie o braku jakiejkolwiek wiedzy.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:23   #64
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez kotbazyli
I uwierzcie mi: można się zapomnieć jeśli ktoś tego nie przeżył to nie przeżył również żadnych większych chwil uniesienia.

Eeeee ... jakos Ci nie wierzę

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, dla mnie to jedynie kiepski sposób tłumaczenia niedojrzałości do pewnych spraw
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:28   #65
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: ciąża... ?please no....

wydaje mi sie, ze az tak szybko nie doszloby do zaplodnienia.
a wogole, to jesli zazywasz tabletki, a Twoj chlopak mial prezerwatywe, to jak:
1. plemniki maja sie przedostac?
2. skad mialaby sie wziac owulacja?

Bez obaw!! Napewno nie zaszlas w ciaze
Pozdrawiam
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:51   #66
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez kotbazyli
hmm chyba jednak troche przesadzacie, żałosne jest to że dziewczyna mając problem zwraca się do obcych ludzi, ponieważ boi się zostać wyśmiana przez bliskich a tu co? jeszcze gorzej. I uwierzcie mi: można się zapomnieć jeśli ktoś tego nie przeżył to nie przeżył również żadnych większych chwil uniesienia.
kotbazyli! ten temat jest jakby zamknięty... ale przy okazji niektórych śmiesznych komenterzy wzieło nam sie na wspominki i stąd to "włożenie tylko do pochwy, nie głębiej"
jesteś troche za krótko na tym forum żeby się oreintować w temacie

żałosna naanahanae
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:15   #67
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: ciąża... ?please no....

faktycznie mozna sie lepiej usmiac niz na "usmiechnij sie". Poprosze o wiecej
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 05:46   #68
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez kotbazyli
I uwierzcie mi: można się zapomnieć jeśli ktoś tego nie przeżył to nie przeżył również żadnych większych chwil uniesienia.
Nie wiedziałam, że aby przeżywać chwile uniesienia trzeba zapomniec o antykoncepcji i potem się stresować czekając na okres... Ja z powodzeniem przeżywam cudne chwile pomimo tego, że z moim TŻ uzywamy prezerwatyw. A wręcz właśnie dzięki temu (moim skromnym zdaniem) mogę skoncentrować się na przeżywaniu pięknych chwil, a nie obawie, że nie daj Boże zajdę w ciążę. Pamiętam za to, jak z pierwszym chłopakiem przez jakiś czas stosowaliśmy "kalendarzyk" i "stosunek przerywany" (pomimo pewnej wiedzy zgodziłam się na takie idiotyzmy, bo chłopak był z gatunku tych, co "gumek nie kubią" - w niedługim czasie zaczęłam brać tabletki) i zamiast "większych chwil uniesienia" przeżywałam koszmarne stresy. Więc w Twojej teorii albo coś sie kupy nie trzyma, albo to ja jestem taka dziwna, że zamiast się zachwycać seksem bez zabezpiecznia, denerwuję się.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:07   #69
agudagu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
plamienie?!

Witam was dziewczyny!!

Chciałam prosić was o porade, 28 października miałam ostatni okres (mój cykl to tak mniej więcej co 32 dni) a 16 listopada zaczełam jakoś tak dziwnie plamić a w sobote troszkę zaczełam krwawić. Krwawienia nasilają się wieczorem i towarzyszy temu ból brzucha i prawego jajnika. Prawie cały czas pracuje i nie mam kiedy wybrać sie do lekarza ale w środe chyba mi sie uda. Nie wiem czy to moze być ciąża w sumie kochamy się z mężem bez zabezpieczenia ale nie czuje się tak jak bym miała byc w ciąży.Prosze pomóżcie mi dziewczyny bo troszkę się boje!!!!!

agudagu
agudagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:11   #70
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: plamienie?!

Cytat:
Napisane przez agudagu
Witam was dziewczyny!!

Chciałam prosić was o porade, 28 października miałam ostatni okres (mój cykl to tak mniej więcej co 32 dni) a 16 listopada zaczełam jakoś tak dziwnie plamić a w sobote troszkę zaczełam krwawić. Krwawienia nasilają się wieczorem i towarzyszy temu ból brzucha i prawego jajnika. Prawie cały czas pracuje i nie mam kiedy wybrać sie do lekarza ale w środe chyba mi sie uda. Nie wiem czy to moze być ciąża w sumie kochamy się z mężem bez zabezpieczenia ale nie czuje się tak jak bym miała byc w ciąży.Prosze pomóżcie mi dziewczyny bo troszkę się boje!!!!!

agudagu

No świetny dowcip, padłam trupem - ha ha ha
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:13   #71
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: plamienie?!

Cytat:
Napisane przez agudagu
Witam was dziewczyny!!

Chciałam prosić was o porade, 28 października miałam ostatni okres (mój cykl to tak mniej więcej co 32 dni) a 16 listopada zaczełam jakoś tak dziwnie plamić a w sobote troszkę zaczełam krwawić. Krwawienia nasilają się wieczorem i towarzyszy temu ból brzucha i prawego jajnika. Prawie cały czas pracuje i nie mam kiedy wybrać sie do lekarza ale w środe chyba mi sie uda. Nie wiem czy to moze być ciąża w sumie kochamy się z mężem bez zabezpieczenia ale nie czuje się tak jak bym miała byc w ciąży.Prosze pomóżcie mi dziewczyny bo troszkę się boje!!!!!

agudagu http://mediweb.pl/forums/images/smiles/icon_frown.gif
A jak my to mamy niby stwierdzić?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 10:22   #72
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: plamienie?!

Cytat:
Napisane przez Akane
A jak my to mamy niby stwierdzić?
Wróżki jeszcze nie mamy, ale może ktoś ma w domu kość dziesięciościenną?
Podaję wyniki rzutu: 1-5 brak ciąży, 6-9 ciąża, 0 - bliźnięta
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:23   #73
agudagu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
dzięki

Dziękuje wam bardzo, mam wrażenie że to co piszecie w soich postach to tylko teoria a w życiu zachowujecie się jak nieodpowiedzialne gówniary. Co wy wiecie o dorosły życiu, przeczytałyscie moze kilka gazet tych ztypu "napisz do kasi" i takie mądre jesteście. Pisząc mój post myślałam że może któraś z was miała takie same objawy, nie wiedziała tylko że trafie na małolaty!!!!!!

pozdrawiam
agudagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:23   #74
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: plamienie?!

Cytat:
Napisane przez Akane
A jak my to mamy niby stwierdzić?
To Ty nie wiesz, Akane

wirtualne testy przeprowadzamy i juz wszystko jasne
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:25   #75
kotbazyli
Raczkowanie
 
Avatar kotbazyli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 86
Dot.: ciąża... ?please no....

dzieki. wiem ze jestem tu krotko i ze jestem niedojrzalym kotem ktory czasami zadaje pytania pozbawione sensu juz sie poprawiam.
kotbazyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:26   #76
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: ciąża... ?please no....

Kobieto! Piszesz że w środę uda Ci się iśc do lekarza, środa jest jutro! Co ma dać ten post? Na jego podstawie nikt nie jest w stanie stwierdzić czy jesteś w ciąży czy też nie!
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:28   #77
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: dzięki

Cytat:
Napisane przez agudagu
Dziękuje wam bardzo, mam wrażenie że to co piszecie w soich postach to tylko teoria a w życiu zachowujecie się jak nieodpowiedzialne gówniary. Co wy wiecie o dorosły życiu, przeczytałyscie moze kilka gazet tych ztypu "napisz do kasi" i takie mądre jesteście. Pisząc mój post myślałam że może któraś z was miała takie same objawy, nie wiedziała tylko że trafie na małolaty!!!!!!

pozdrawiam



Dziecko drogie, jak chciałam sprawdzic, czy jestem w ciąży, to zrobiłam sobie test ciążowy i potem badanie krwi w laboratorium. Z wynikiem badania udałam się do ginekologa, który spojrzał na wyniki, stwierdził, że jestem w ciązy i wykonał badanie USG, żebym mogła zobaczyc moją maleńką Fasolkę

A z gówniarami daj sobie na spokój, bo śmigniesz z tego forum, szybciej niz przyszłaś

I pamietaj na przysżłośc, jakie pytania zadajesz, takie i odpowiedzi otrzymujesz, skoro było głupie to nie opczekuj wywodów medycznych z naszej strony.

EOT
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:29   #78
agudagu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Dot.: ciąża... ?please no....

nie prosze o diagnoze, powtórze jeszcze raz myślała ze któraś z was miała taki sam problem jak ja. Myslałam że to forum dojrzałych kobiet ale się pomyliłam.
agudagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:34   #79
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: dzięki

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Dziecko drogie, jak chciałam sprawdzic, czy jestem w ciąży, to zrobiłam sobie test ciążowy i potem badanie krwi w laboratorium. Z wynikiem badania udałam się do ginekologa, który spojrzał na wyniki, stwierdził, że jestem w ciązy i wykonał badanie USG, żebym mogła zobaczyc moją maleńką Fasolkę
Madlaine, a ja mając na uwadze pytania padające na tym forum myślałam że w erze Internetu takie oldschoolowe metody to już przeżytek
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 10:41   #80
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: dzięki

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Madlaine, a ja mając na uwadze pytania padające na tym forum myślałam że w erze Internetu takie oldschoolowe metody to już przeżytek
Very, very oldschool ale przynajmniej pewne i nie musiałam z siebie ... robić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:52   #81
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez agudagu
nie prosze o diagnoze, powtórze jeszcze raz myślała ze któraś z was miała taki sam problem jak ja. Myslałam że to forum dojrzałych kobiet ale się pomyliłam.
A nie można było napisać - "słuchajcie mam objawy takie i takie, czy któraś z Was, będąc w ciąży, miała podobne?". Chyba trochę lepsze jest takie sofrmułowanie, bo dostałabyś konkretne odpowiedzi "tak" lub "nie". A napisałaś "nie wiem, czy to może być ciąża" - skąd niby my mamy wiedzieć?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 11:45   #82
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: ciąża podczas brania tabletek???

Cytat:
Napisane przez ania86
witam jestem troche zestresowana w ostatni czwartek kochałam sie z moim chłopakiem zaznaczam ze regularnie biore tabletki antykoncepcyjne i dodatkowo mój chłopak miał prezerwatywe która nie pekła. ale w nocy z czwartku na piatek obudziłam sie i miałm dreszcze i było mi nie dobrze i w wogle nie wiedziałam co sie dziej w piątek i w sobote tez sie zle czułam dzis jest juz dobrze ale czy mozliwe jest ze jestem w ciąży prosze o szczerą opinie
OMG to teraz za każdym razem kiedy będzie brała mnie jakaś choroba i będę miała dreszcze, pierwsze co przyjdzie mi na myśl to: ciąża !

kotku, poprostu pewnie bierze Cię jakaś choroba, nie słyszałam jeszcze żeby objawami ciąży były dreszcze [ale może jeszcze naprawdę mało wiem, a raczej napewno mało jeszcze wiem]
poza tym:
1)byliście podwójnie zabezpieczeni, z góry zakładam, że nie jesteście największymi pechowcami świata więc nei ma mowy o ciąży,
2) no cóż, na drugi dzień od zapłodnienia nie występują jeszcze [chyba] objawy ciąży, takie jak np wymioty



Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Wróżki jeszcze nie mamy, ale może ktoś ma w domu kość dziesięciościenną?
Podaję wyniki rzutu: 1-5 brak ciąży, 6-9 ciąża, 0 - bliźnięta
już na innym wątku wspomniałam, że wybieram się dziś po tarota
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 11:46   #83
kotbazyli
Raczkowanie
 
Avatar kotbazyli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 86
Dot.: ciąża... ?please no....

mam wrazenie ze wiekszosc xz nas czy jest bardzo mloda czy nie jak zajdzie w ciaze wtedy kiedy nie chce (lub tylko podejzewa ciaze) natychmiastowo glupieje. mowie to rowniez na swoim przykladzie. :P
kotbazyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 11:55   #84
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: ciąża... ?please no....

yhym, ale na
Cytat:
Napisane przez kotbazyli
mam wrazenie ze wiekszosc z nas czy jest bardzo mloda czy nie jak zajdzie w ciaze wtedy kiedy nie chce (lub tylko podejzewa ciaze) natychmiastowo glupieje. mowie to rowniez na swoim przykladzie. :P
dobrze, że tylko 'większość', a nie zaś wszyscy, pozostaje jeszcze ta "dająca jakiąś wiarę w społeczeństwo" [przynajmniej mnie samej przywracająca tą wiarę ] mniejszość...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:06   #85
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża podczas brania tabletek???

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
2) no cóż, na drugi dzień od zapłodnienia nie występują jeszcze [chyba] objawy ciąży, takie jak np wymioty
Nie występują Wymioty mogą się pojawić około 3-4 tygodnie po zapłodnieniu i potrwać około 3 miesięcy (co też nie jest regułą, każda kobieta reaguje indywidualnie, moja mama np. w ogóle nie wymiotowała, kiedy była w ciąży). Sutki też robią się wrażliwe i ciemniejsze nie na drugi dzień czy tydzień po zapłodnieniu, ale później. Podobnie częste oddawanie moczu. A o dreszczach, mających wskazywać na ciążę, też nigdy nie słyszałam.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:22   #86
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: ciąża podczas brania tabletek???

Cytat:
Napisane przez Akane
Nie występują Wymioty mogą się pojawić około 3-4 tygodnie po zapłodnieniu i potrwać około 3 miesięcy (co też nie jest regułą, każda kobieta reaguje indywidualnie, moja mama np. w ogóle nie wymiotowała, kiedy była w ciąży). Sutki też robią się wrażliwe i ciemniejsze nie na drugi dzień czy tydzień po zapłodnieniu, ale później. Podobnie częste oddawanie moczu. A o dreszczach, mających wskazywać na ciążę, też nigdy nie słyszałam.
dlatego napisałam "chyba", bo naprawdę zaczynam sądzić, że mało wiem, że może jakaś ewolucja się odbyła, nowe badania czy coś w tym stylu [ ], a ja nic o tym nie wiem...że pozostaje nadal 100 lat za murzynami itd,
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 16:23   #87
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: dzięki

Cytat:
Napisane przez agudagu
Dziękuje wam bardzo, mam wrażenie że to co piszecie w soich postach to tylko teoria a w życiu zachowujecie się jak nieodpowiedzialne gówniary. Co wy wiecie o dorosły życiu, przeczytałyscie moze kilka gazet tych ztypu "napisz do kasi" i takie mądre jesteście. Pisząc mój post myślałam że może któraś z was miała takie same objawy, nie wiedziała tylko że trafie na małolaty!!!!!!

pozdrawiam
Naprawdę?
A ja myślałam, że "nieodpowiedzialną gówniarą" jest dziewczyna zabierająca się za seks, nie mając przy tym zielonego pojęcia skąd się biorą dzieci i mająca kłopoty z nazwaniem narządów płciowych.
Gazetki z serii "napisz do kasi" to chyba nie my czytałyśmy, bo MY w przeciwieństwie do osób zadających powalające pytania, znamy na nie odpowiedź.
Trafiłaś na kobiety z wiedzą w danym temacie, a to, że ktoś nie potrafi odpowiedzieć Ci przez internet czy jesteś w ciąży, a Ty nazywasz go nieodpowiedzialną gówniarą, to naprawdę argument jak ze sceny politycznej.
Miłego szukania portalu z użytkowniczkami, które na podstawie Twoich plamień nie tylko odpowiedzą Ci czy jesteś w ciązy, który to dzień, ale i zdradzą płeć dziecka więc jest
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 16:29   #88
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: plamienie?!

Cytat:
Napisane przez agudagu
Nie wiem czy to moze być ciąża w sumie kochamy się z mężem bez zabezpieczenia ale nie czuje się tak jak bym miała byc w ciąży.
Nie czujesz się, żebyś była w ciązy, choć uprawiasz seks bez zabezpieczenia. To bosko. I śmiesz nazywać dziewczyny nieodpowiedzialnymi gówniarami? Co się dzieje z tymi ludźmi
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:53   #89
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: plamienie?!

Cytat:
Napisane przez agudagu
w sumie kochamy się z mężem bez zabezpieczenia ale nie czuje się tak jak bym miała byc w ciąży.Prosze pomóżcie mi dziewczyny bo troszkę się boje!!!!!
wiesz to może napisz jak to jest nie czuć się, że jest sie w ciąży to wizażanki (które zamieszczają posty... "spóźnia mi sie okres, czy moge być wciąży" "zapomniałam sie" "przez bieliznę") zaoszczędzą na testach ciążowych.

naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:49   #90
caren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 76
Dot.: ciąża... ?please no....

Zawsze jest jakiś tam procent niepewności. Lepiej zrób sobie test.
caren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.