wiatropylność polskich nastolatek? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 22:25   #91
caren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 76
Dot.: ciąża... ?please no....

Droga Aniu. Pewnie jesteś 86 rocznik tak przynajmniej można stwierdzić z Twojego opisu. Przyznam się że jestem w Twoim wieku ale Twoje pytanie jest dosłownie na poziomie 13-sto latki. nie obraź się ale jak to czytam to zadaję sobie pytanie co ja tutaj robie??!!?!
caren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 05:40   #92
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez caren
Droga Aniu. Pewnie jesteś 86 rocznik tak przynajmniej można stwierdzić z Twojego opisu. Przyznam się że jestem w Twoim wieku ale Twoje pytanie jest dosłownie na poziomie 13-sto latki. nie obraź się ale jak to czytam to zadaję sobie pytanie co ja tutaj robie??!!?!
To jeszcze nic! Trafiają się i dziewczyny mające po 22 lata, które zadają pytania równie abstrakcyjne w treści... Poprzeglądaj to forum - czasem nie za bardzo wiadomo czy śmiać się, czy płakać...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 08:14   #93
your słoneczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: ciąża... ?please no....

mam pytanko i prosze o szybkoa odp dziewczyn które zażywały tabletke po...sytuacja wygląda tak był to 12 dzień cyklu,mielismy6 prezerwatywe,wytrysku nie było,a po wzięłam tabletke...mimo to boje sie ze moge byś w ciąży,bo temperatura jest nie taka czyli 36.6 a powinno być więcej...pytanie do dziewczyn które już tak miały czy to normalne z ta temp?? pozdrawiam...
your słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 08:32   #94
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez your słoneczko
mam pytanko i prosze o szybkoa odp dziewczyn które zażywały tabletke po...sytuacja wygląda tak był to 12 dzień cyklu,mielismy6 prezerwatywe,wytrysku nie było,a po wzięłam tabletke...mimo to boje sie ze moge byś w ciąży,bo temperatura jest nie taka czyli 36.6 a powinno być więcej...pytanie do dziewczyn które już tak miały czy to normalne z ta temp?? pozdrawiam...
Moment, bo nie wiem czy dobrze rozumiem... Ustalmy fakty:
- 12 dzień cyklu
- prezerwatywa
- brak wytrysku
- antykoncepcja "po" (czyli np.postinor?)
Wszystko powyższe się zgadza, czy czegoś nie zrozumiałam?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 09:35   #95
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: ciąża... ?please no....

"Po" wzięła chyba tabletkę antykoncepcyjną. Wiecie co, ten wątek staje się kretyński, obawiałam się tego typu infantylnych pytań na Ginekologii Może zabrzmi to bezwzględnie, ale jestem za usuwaniem takich wątków; nie zamykaniem, a usuwaniem. Jeśli pojawi się tu więcej osób na umysłowym etapie Bravo, to współczuję Wizażowi
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 09:37   #96
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Myślę, że jednak jej chodziło o postinor... A co do poziomu pytań, to pozostawię bez komentarza - już się wystarczająco nagadałam na ten temat
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:14   #97
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: ciąża... ?please no....

Myślę, że w większości przypadków to dajecie się wciągnąc dziewczyny Tak zadawane pytania o Takiej treści przez nowe Wizażanki to moim zdaniem żarty, mają z tego dobrą zabawę
Choć istnienia tak niedoinformowanych i nieodpowiedzialnych osóbek nie wykluczam - niestety Być może zamaiast bravo wolą Wizaż i tutaj zadają swoje hmmm... dość jakby to powiedzieć... niewysublimowane pytania

A co do tego tematu to chyba dziewczynie chodzilo o tabletkę antykoncepcyjną a nie o postinor. Bo inaczej czy brałaby postinor, kiedy nie było wytrysku ... ? Chociaż wszytsko jest możliwe na tym forum
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 11:25   #98
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez magdziaS
A co do tego tematu to chyba dziewczynie chodzilo o tabletkę antykoncepcyjną a nie o postinor. Bo inaczej czy brałaby postinor, kiedy nie było wytrysku ... ? Chociaż wszytsko jest możliwe na tym forum
Pytanie o tabletkę antykoncepcyjną byłoby inaczej postawione. Jestem niemal pewna, że chodziło o typową tabletkę "po". A że wszystko jest możliwe to widać i w tym wątku (prezerwatywa, tabletki antykoncepcyjne, a potem nocne dreszcze i rozpacz "czy mogę być w ciąży????").
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:33   #99
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez Akane
Pytanie o tabletkę antykoncepcyjną byłoby inaczej postawione. Jestem niemal pewna, że chodziło o typową tabletkę "po". A że wszystko jest możliwe to widać i w tym wątku (prezerwatywa, tabletki antykoncepcyjne, a potem nocne dreszcze i rozpacz "czy mogę być w ciąży????").
Hmmm... być może masz rację. Po cholerę było jej brać ten Postinor... ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:40   #100
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez Sanderek
Ludzie dorośli, odpowiedzialni, decydujący się na współżycie bądź nawet jego namiastkę, powinni być świadomi konsekwencji swoich czynów. Dla mnie chłopak, który mówi, że on z gumką nie chce, bo ma gorsze doznania, nie dorósł po prostu do seksu. Na pełne doznania przyjdzie pora, jak dziewczyna zdecyduje się na pigułki, albo oboje zdecydują się na dziecko.
Koniec pieśni.
Bardzo dobre stwierdzenie... a wytłumaczenie faceta, że nie lubi gumek... bądź co gorsze ma na nie alergie... (a takie wyznania to podobno bardzo czeste u facetów) uważam poprostu za chore. Też jestem zdania, że jesli już ktoś decyduje się na współżyciycie (bez lub z zabezpieczeniem)... decyduje się i jest świadomy ewentualnych konsekwencji płynących z tego.[/QUOTE]


Ja jestem takiego samego zdaniaPOPIERam w 100%POZDRÓFKA
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:41   #101
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

studentka: chyba nie cytowałaś wypowiedzi Sanderka, tylko moją...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 11:41   #102
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Hmmm... być może masz rację. Po cholerę było jej brać ten Postinor... ?
bo: "prezerwatywa napewno nei była szczelna, na śluzie z penisa była cała chmara [hmara?] plemników, które, wredne istoty, napewno przedostały się przez prezerwatywę i doczołgały do jajeczka, by je zapłodnić..."

albo może dziewczyna stosuje Postinor jako antykoncepcję [oby nie ]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:45   #103
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Kasiu, mnie już tutaj nic nie zdziwi... Naprawdę nic... Było już wsadzanie nie głębiej niż do pochwy, psychiczne przygotowanie do współżycia poprzez stosunek, obustronne zabezpieczenie bielizną i nocne dreszcze jako podejrzenie ciąży.. nie wiem, czy jeszcze coś mnie zaskoczy.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:49   #104
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
bo: "prezerwatywa napewno nei była szczelna, na śluzie z penisa była cała chmara [hmara?] plemników, które, wredne istoty, napewno przedostały się przez prezerwatywę i doczołgały do jajeczka, by je zapłodnić..."
No tak a te plemniki to wyjatkowo wredne twardziele są

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
albo może dziewczyna stosuje Postinor jako antykoncepcję [oby nie ]
To już by przeszło wszystki możliwe granice
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:50   #105
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez Akane
Kasiu, mnie już tutaj nic nie zdziwi... Naprawdę nic... Było już wsadzanie nie głębiej niż do pochwy, psychiczne przygotowanie do współżycia poprzez stosunek, obustronne zabezpieczenie bielizną i nocne dreszcze jako podejrzenie ciąży.. nie wiem, czy jeszcze coś mnie zaskoczy.
Mnie by zdziwiło stosowanie Postinoru jako antykoncepcji Wtedy to chyba pomyślałabym, że świat się kończy.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:54   #106
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Mnie by zdziwiło stosowanie Postinoru jako antykoncepcji Wtedy to chyba pomyślałabym, że świat się kończy.
Ja już słyszałam o takich przypadkach... I mam tylko cichą nadzieję, że w tym konkretnym przypadku to było jednak jednorazowe... Zresztą poczekajmy aż zainteresowana się pojawi i odpowie na postawione jej pytania. Bo może kombinujemy zupełnie bez sensu.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:03   #107
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez Akane
Kasiu, mnie już tutaj nic nie zdziwi... Naprawdę nic... Było już wsadzanie nie głębiej niż do pochwy, psychiczne przygotowanie do współżycia poprzez stosunek, obustronne zabezpieczenie bielizną i nocne dreszcze jako podejrzenie ciąży.. nie wiem, czy jeszcze coś mnie zaskoczy.
....i wymodlony okres był (pewnie u świętego antoniego patrona rzezcy zbubionych)

ale... jeszcze nie było pytania o ciążę żołądkową więc wciąż (nie mylić z "w ciąży") wierzę w moc ludzkiego umysłu. jak takowe (nie mylić z taktowne) pytanko padnie, to padne razem z nim

trupem padne- oczywiście.
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:11   #108
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

naanahanae: właśnie, jak mogłam zapomnieć o zbawiennym wpływie modlitwy na wywołanie okresu??? Myślę, że trzeba się faktycznie podpytać o tego patrona, do którego skierowane były modły, bo zadziałał w tempie ekspresowym (10 minut!). Warto dostać namiary
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:13   #109
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

naanahanae, specjalnie dla Ciebie: http://www.joemonster.org/phorum/rea...60326&t=460326
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 12:33   #110
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez Akane
naanahanae, specjalnie dla Ciebie: http://www.joemonster.org/phorum/rea...60326&t=460326
oj, ja wprawdzie nie naanahanae, ale pozwoliłam sobie zaglądnąć - ech, myślę, że tam to już naprawdę się ktoś nabija i jaja sobie robi ...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:40   #111
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
oj, ja wprawdzie nie naanahanae, ale pozwoliłam sobie zaglądnąć - ech, myślę, że tam to już naprawdę się ktoś nabija i jaja sobie robi ...
Odpowiedzi to na pewno jaja, natomiast pytanie o "ciążę żołądkową" mogło się przytrafić... Dziwniejsze już rzeczy widziałyśmy nawet na Wizażu...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:43   #112
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: ciąża... ?please no....

krzywdzisz mnie
zrobisz mi ała w głowie i co wtedy?

kiedyś w perwnej z gazetek "brawo" "brawo girl" "trzynastka" etc. (pisze tak z głowy żeby było wiadomo o co chodzi, bo słowo w słowo nie pamiętam, chociaż powinnam bo to było normalnie arcydzieło):
kochałem sie z moją dziewczyną w łóżku moich rodziców (stosunek przerywany). gdy miało dojść do wytrysku wyszedłem z niej ale "wystrzeliłem" na prześcieradło. czy moja mama może przez to zajść w ciąże?

jak to ujrzałam myślałam, że mi oczy musztardą zajdą! to o dziewczyne sie nie marwiła a o mame tak...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:46   #113
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Ludzie to mają pomysły!! Faktycznie jak się czyta takie rzeczy to pierwszą myślą jest, że ktoś sobie robi jaja... Ech, zachciało się seksu w łóżku rodziców - i nie pomyśleli o konsekwencjach
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:47   #114
ag-u
Raczkowanie
 
Avatar ag-u
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 31
Dot.: ciąża... ?please no....

MODLMY SIE!!

Zaprawde, powiadam wam drogie siostry, kto po stosunku z full zabezpieczeniem ma drescze lub urojenia psychologiczne, jestw ciaży!! Bóg bowiem kara grzesznikow i nagradza pobożnych....

ej, zaraz to ciąża jest niby karą??????

niektorzy nie moga a bardzo by chceli, a niektorzy .......... szkoda gadac!!

gdzie jest ten ktos kto rozdaje prawo do ciaz? i czemu akurat najczesciej daje tym najbardziej nieodpowiedzialnym??????

mam wrazenie ze gdyby sie okazalo (pomijam ze jest to niemozliwe) ze ktoras z tych "bohaterek" jest w ciazy pewnie przybiegla by na to forum po adres lekarza ktory wykona im szybki zabieg, bo przeciez ciaza im sie trafila jako niezasluzona kara.......
__________________
kupa z masłem
ag-u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:50   #115
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Zaprawdę ag-u dobrze prawisz, a słowa Twoje głębokim niepokojem duszę mą napełniają... Albowiem niewiasty nieświadome, przepojone strachem wszelakim, z rozpaczy swej na czyny straszliwe porwać się mogą...



A serio - jakby jakaś tylko spróbowała spytać o takiego lekarza, to bym chyba osobiście głowę urwała... bo że się do myślenia nie nadaje, to dużej straty by nie było
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:58   #116
ag-u
Raczkowanie
 
Avatar ag-u
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 31
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez Akane
Zaprawdę ag-u dobrze prawisz, a słowa Twoje głębokim niepokojem duszę mą napełniają... Albowiem niewiasty nieświadome, przepojone strachem wszelakim, z rozpaczy swej na czyny straszliwe porwać się mogą...



A serio - jakby jakaś tylko spróbowała spytać o takiego lekarza, to bym chyba osobiście głowę urwała... bo że się do myślenia nie nadaje, to dużej straty by nie było
a ja bym podoala swoj adres dr.nauk medycyny ag-u

przyjechalaby i ja bym jej taki zabieg zrobila
oj dziewczyna jak z mennicy nowa by wyszla i bez ostych narzedzi bez krwi bez durnoty!!
__________________
kupa z masłem
ag-u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:01   #117
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez Akane
jakby jakaś tylko spróbowała spytać o takiego lekarza, to bym chyba osobiście głowę urwała... bo że się do myślenia nie nadaje, to dużej straty by nie było
ale do połykania tak. to ty mie wiesz do czego teraz głowa słóży?
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:16   #118
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez naanahanae
ale do połykania tak. to ty mie wiesz do czego teraz głowa słóży?
Rozbrajasz mnie po prostu
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:38   #119
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: ciąża... ?please no....

Cytat:
Napisane przez Akane
Rozbrajasz mnie po prostu
a czy od tego można zajść w ciążę?

please...no
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:40   #120
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ciąża... ?please no....

Eeeeej no, właśnie! Nie było jeszcze tematu "czy jak uprawiałam petting z koleżanką to mogę być w ciąży???"

Dobra, zaczynam być wredna...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.