Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 13:33   #901
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
tak właśnie myślałam, że nie będzie ale nie chciałam zapeszać.. w takim razie Romantiki 65D też pewnie nie będzie, a zastanawiałam się żeby może jednak kupić.
ja bym chyba jednak nie ryzykowała z 60G, ale decyzja należy do Ciebie
Myślisz, że 60G to już przesada? Bo pomyślałam o tym jak w którymś z komentarzy przeczytałam, że 60F i 60E są identyczne
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:28   #902
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Masz zupełną rację, tylko że tu pojawia się problem bo pracuje w takich samych godzinach jak te sklepy, więc żeby do któregoś z nich się wybrać musiałabym się zwolnić z pracy, a to dość ciężkie bo nie ma kto mnie zastąpić gdyż pracuje sama
niektóre sklepy są otwarte i w sobotę i w niedzielę (li paire)
z resztą tu możesz sprawdzić http://stanikowamapa.prv.pl/
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:33   #903
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

OF TOPowo ciut, ale musiałam to pokazać w celu przestrogi - tak nie nosimy sukienek
http://www.pudelek.pl/artykul/19476/paulla_glodowalam/
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:51   #904
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Kurde ja nie moge znaleźć dla siebie biustonooosza Chce biały i usztywniany... Jedyny jaki znalazłam to mileny roses bardotka... Dziewczyny bardotka sie na daje do malych biustów?ja lubie mieć piersi zblizone do siebie a ona ich nie bedzie rozdzielac? i czy nadaje sie do dekoltów?

Co za kicha z tymi biustonoszami...
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:51   #905
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jeśli odczuwasz go jako standardową 65, to jak na 70jest chyba ścisły?
Bardzo cieszę się, że mogłam pomóc
70tka jak najbardziej jest ścisła, mama (z 72cm pod) zapina ją na najluźniejszą haftkę, chciałam tylko zaznaczyć, że na zdjęciu jest nie mój rozmiar z nie moim obwodem i miską
Mierzyłam obwód: minimalny 64cm, maksymalny 83cm - niby wychodzi więcej niż w standardowej 65tce, ale obwód nawet na mnie jest bardzo stabilny.
Kurcze, szkoda, że 65f będzie na mnie za małe, bo chciałabym taki stanik. W ogóle to odczuwam dużą potrzebę kupna stanika a nie mam co kupić

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
a więc dodałam zdjęcia w 60E przy obecnie podanych wymiarach.

jak założę i wygarnę dokładnie wygląda to tak jak na pierwszych zdjęciach, na ostatnim jak juz nieco piersi "uciekną" z miski. Myślicie ze to 60G bedzie lepsze od 60F? (wg tabeli 60G jest od 85cm w biuscie a ja 85 mam ale w "zwisie" i to takie niepełne..)
60E jest rzeczywiście wygląda na za małe o więcej niż 1 miskę. Może warto spróbować z 60G.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
OF TOPowo ciut, ale musiałam to pokazać w celu przestrogi - tak nie nosimy sukienek
http://www.pudelek.pl/artykul/19476/paulla_glodowalam/
aż mnie piersi zabolały
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:54   #906
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
70tka jak najbardziej jest ścisła, mama (z 72cm pod) zapina ją na najluźniejszą haftkę, chciałam tylko zaznaczyć, że na zdjęciu jest nie mój rozmiar z nie moim obwodem i miską
Mierzyłam obwód: minimalny 64cm, maksymalny 83cm - niby wychodzi więcej niż w standardowej 65tce, ale obwód nawet na mnie jest bardzo stabilny.
Kurcze, szkoda, że 65f będzie na mnie za małe, bo chciałabym taki stanik. W ogóle to odczuwam dużą potrzebę kupna stanika a nie mam co kupić
Szkoda, że 65tek nie robią miski G w tych la senzach fajne ejst to, że obwód nie jest taki ściskający sznurkowy jak w milenach, ale właśnie przyjemnie stabilny

co do potrzeby kupienia stanika, to... ja mam problem, bo zobaczyłam na balkonetce straplessa georgius czy jak mu tam i oczywiście nie wysyłają poza UK i jestem zła. Bo jest stanik, który bym chciała, ale nie ma jak go mieć
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2009-09-04 o 14:55
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:56   #907
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Kurde ja nie moge znaleźć dla siebie biustonooosza Chce biały i usztywniany... Jedyny jaki znalazłam to mileny roses bardotka... Dziewczyny bardotka sie na daje do malych biustów?ja lubie mieć piersi zblizone do siebie a ona ich nie bedzie rozdzielac? i czy nadaje sie do dekoltów?

Co za kicha z tymi biustonoszami...
Też zastanawiałam się nad tą bardotką. A jaki potrzebujesz rozmiar?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość



60E jest rzeczywiście wygląda na za małe o więcej niż 1 miskę. Może warto spróbować z 60G.

Własnie tak pomyślałam, szczególnie, że mam w planach pod zadnym pozorem nie chudnąć a nawet przytyć.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 14:58   #908
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Kurde ja nie moge znaleźć dla siebie biustonooosza Chce biały i usztywniany... Jedyny jaki znalazłam to mileny roses bardotka... Dziewczyny bardotka sie na daje do malych biustów?ja lubie mieć piersi zblizone do siebie a ona ich nie bedzie rozdzielac? i czy nadaje sie do dekoltów?

Co za kicha z tymi biustonoszami...
Teoretycznie bardotka powinna nadawać się do okrągłych dekoltów, ale nie wiem jak ten model układa się na biuście. Jeśli chciałabyś zbliżyć piersi do siebie to polecałabym stanik o kroju plunge. A jakiego rozmiaru potrzebujesz?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:02   #909
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Luizka ja bym nawet wolala plunge ale nic nie znalazlam
No własnie nie wiem dokladnie jaki rozmiar, mam romantice 65E i efekt jest podobny do ciebie piekna, jak piersi uciekną to jest dobry ale jak tak porządnie wygarnę to juz nie dotyka mostka.. i jak mi tak uciekają to pomyslalam ze wezme jakąś 60tke.. a miske.. F albo G... troche boje sie tego G wymiary mam jakies 67/86.

Jakbyscie znalazly jakis stanik bialy usztywniany ponizej 100 zl to bardzo prosilabym o link.

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2009-09-04 o 15:05
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:10   #910
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Luizka ja bym nawet wolala plunge ale nic nie znalazlam
No własnie nie wiem dokladnie jaki rozmiar, mam romantice 65E i efekt jest podobny do ciebie piekna, jak piersi uciekną to jest dobry ale jak tak porządnie wygarnę to juz nie dotyka mostka.. i jak mi tak uciekają to pomyslalam ze wezme jakąś 60tke.. a miske.. F albo G... troche boje sie tego G wymiary mam jakies 67/86.

Jakbyscie znalazly jakis stanik bialy usztywniany ponizej 100 zl to bardzo prosilabym o link.
Nie dziwne, że jest taki efekt. Powinnaś nosic 60G wg mnie. Zdaje się że mamy podobne problemy: rozmiarowe i finansowe

Dziewczyny to jak, zamawiać G czy czekać na F? (nie wiem czy się doczekam..)
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:12   #911
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

czemu koniecznie usztywniany, potrzebujesz do jakiejś konkretnej sukienki?

na dopasowanej teraz dużo promocji - między innymi harry z Cleo - miękki z pionowym szwem. jest 65DD i E, może warto spróbować?
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy

Edytowane przez nelyen
Czas edycji: 2009-09-04 o 15:14
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 15:23   #912
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
czemu koniecznie usztywniany, potrzebujesz do jakiejś konkretnej sukienki?

na dopasowanej teraz dużo promocji - między innymi harry z Cleo - miękki z pionowym szwem. jest 65DD i E, może warto spróbować?
Boje sie miękkich:P Kiedy mierzylam jakas miekka freye i nie podobalo mi sie... poza tym przez miekkie nie przebijają sutki?;>

Dzieki ze podalas mi jakis stanik. Ale 100 zl to dla mnie wciaz duzo za stanik do ktorego nie jestem przekonana, zasłoni mi cale piersi chcialabym takie mniej zabudowane...

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2009-09-04 o 15:26
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:36   #913
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-cleo-harry-5

tu na dziewczynie o Twoich wymiarach mniej więcej ja bym spróbowała, zawsze możesz odesłać, jak Ci nie podpasuje. moim zdaniem cleo są na prawdę fajnie skonstruowane i ładnie wykonane, ale cóż - wybór należy do Ciebie
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:53   #914
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dzieki. Ale nie za bardzo podoba mi sie jak male piersi są cale zasłonięte.. przy moim wzroscie 176 wyglądają na o wiele mniejsze Wydając (jak dla mnie) tyle kasy wolalabym zeby mi calkiem odpowiadał...
Eh ale mam wybór - 2 biustonosze :P Szał... eh chyba niedługo mi pozostanie kupować 75B i zwęzać obwód ;p
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:55   #915
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dzieki. Ale nie za bardzo podoba mi sie jak male piersi są cale zasłonięte.. przy moim wzroscie 176 wyglądają na o wiele mniejsze Wydając (jak dla mnie) tyle kasy wolalabym zeby mi calkiem odpowiadał...
Eh ale mam wybór - 2 biustonosze :P Szał... eh chyba niedługo mi pozostanie kupować 75B i zwęzać obwód ;p
http://www.oui.pl/bielizna_damska/bi...sz_Kostar_062/
http://www.oui.pl/bielizna_damska/bi...sz_Kostar_024/
http://www.oui.pl/bielizna_damska/bi...amour_Big_498/
http://www.oui.pl/bielizna_damska/bi...tar_model_015/
http://www.oui.pl/bielizna_damska/bi...sz_Kostar_068/
http://www.oui.pl/bielizna_damska/bi...sz_Kostar_056/
http://www.oui.pl/bielizna_damska/bi...lena_New_soft/
http://www.oui.pl/bielizna_damska/bi...sz_Kostar_068/
http://www.oui.pl/bielizna_damska/bi..._Rea_New_Soft/
Może wybierzesz coś z tych, w większości są miękkie ale może któryś przypadnie Ci do gustu
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:59   #916
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

72/84 wymiary () i wychodzi 65C.
Wcześniej pytałam się czy zatem mogę "zamiennie" kupić 70B, ale już wiem że nie. Kupiłam taki stanik (niestety push up) i gdy założę i wszystko ułoże jest super ... do czasu aż się nie zegnę lub jak dziś na wf nie zacznę ćwiczy. Wtedy niestety stanik zaczyna odstawać . A pod pachami mam "bułeczki".
Zatem jaki rozmiar, który mogę dostać normalnie w sklepie, byłby "optymalny"?

PS. Gdy zwiększę obwód w biuście o 1 cm, wtedy wychodzi 65D
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...


Edytowane przez FeelingGood
Czas edycji: 2009-09-04 o 17:01
FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:50   #917
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

simeri - nie, nie - na dole zostało puste miejsce, tzn nad fiszbiną przylegał mi jeszcze "pusty" materiał, a bułki robiły się tam gdzie najczęściej - u góry miseczek, "nad"

Czyli powinnam kupić większy rozmiar? FF? A może to jest kwestia modelu?
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:54   #918
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dziewczyny a może któraś miała romantica w rozmiarze 60G? Bo tak trochę się boję, że jako większy rozmiar może być bardziej zabudowany.. Nie wiem co robić bo mają tylko jeden egzemplarz i nie wiem czy zamawiać czy czekać aż dadzą odpowiedź w sprawie ewentualnego szycia 60F.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 18:00   #919
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dzieki piekna ze szukałaś Ale na razie nie moge sie przekonać do miękkich tym bardziej ze są tak zabudowane, wydaje mi sie ze małym biustom nie potrzebne jest takie, jak czytam w opisach to tam też czasem piszą że są na duże biusty...
ehh żeby był tylko jeden usztywniany w moim rozmiarze no
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 18:13   #920
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Nie ma sprawy. Wydaje mi się jednak, że Twoj biust nie jest taki znów malutki Ale z miękkich sa też fasony mniej zabudowane np:
http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=427
ale oczywiście jak już masz wydać takie pieniądze to lepiej być pewnym A ja własnie nie jestem pewna co robić :/ ehh
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:21   #921
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
72/84 wymiary () i wychodzi 65C.
Wcześniej pytałam się czy zatem mogę "zamiennie" kupić 70B, ale już wiem że nie. Kupiłam taki stanik (niestety push up) i gdy założę i wszystko ułoże jest super ... do czasu aż się nie zegnę lub jak dziś na wf nie zacznę ćwiczy. Wtedy niestety stanik zaczyna odstawać . A pod pachami mam "bułeczki".
Zatem jaki rozmiar, który mogę dostać normalnie w sklepie, byłby "optymalny"?

PS. Gdy zwiększę obwód w biuście o 1 cm, wtedy wychodzi 65D
lepiej spróbuj 65D
Cytat:
Napisane przez aagnieszka Pokaż wiadomość
simeri - nie, nie - na dole zostało puste miejsce, tzn nad fiszbiną przylegał mi jeszcze "pusty" materiał, a bułki robiły się tam gdzie najczęściej - u góry miseczek, "nad"

Czyli powinnam kupić większy rozmiar? FF? A może to jest kwestia modelu?
pewnie tak ale może to zależy od modelu, niektóre tak mają, że się załamują, ale miseczkę większą warto przymierzyć


porażka z moją babcią babci nie podoba się, że jest taki zabudowany i że ona nosiła 85C to jak jest małe to mam jej kupić 85D i co ja mam teraz zrobić? czy są jakies miękkie halfcupy na okolice 38F/85G?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:28   #922
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

orientujecie się może czy ceny w stacjonarnym Intim4You w Krakowie
są takie same jak w internetowym?
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:32   #923
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

takie same
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 22:18   #924
Sihaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: duży rozmiar stanika czyli historia z życia wzięta...

Pewnie wątek o Mercado w Łodzi juz gdześ był, ale ja nie mogę się oprzec pokusie pochwalenia się nowym doświadczeniem.

Biust mam duży, ale zawsze byłam do tego gruba, więc w zasadzie nie miałam za dużego wyboru. Triumph czy Felina kończą się na E-F-G to jeszcze zależy od obwodu pod biustem, a ja z centymetrem w ręku miałam 95, więc w eksluzywnych salonach ww producentów proponowani mi 95F...

Kiedyś zobaczyłam na TVN Style, jak dobierają bieliznę, zaproponowali dziewczynie stanik o duuużo mniejszym obwodzie i wiekszej miseczce. Wyglądała lepiej...

Ale w Polsce to się przecież nie da.....

Gdzieś na forach gazety.pl znalazłam przypadkiem sklep "Mercado", właścicielka ma pomysł na ubranie Polek w dobrze dobrane staniki.

Tak jak w tym programie w tv.

Myślałam z pół roku czy się tam wybrac...bo daleko...bo pewnie i tak nic na mnie nie będzie..... ale w koncu się zdecydowałam, prawdopodobnie dlatego, że 24.X biorę ślub i chcialam sprawdzic, czy coś do sukienki z dużym, głębokim dekloldem mogą mi zaproponowac...

Sklep moim zdaniem extra, wnętrze może nie wygląda za specjalnie, bo to jest jakiś skład celny , czy coś w tym guście.... ale właścicielka jest cudowna, wcisnęła mnie w 75 HH, na początku byłam przerażona, ale już podczas mierzenia zauważyłam, że wcale nie jest za ciasno i że cycki wyglądają o niebo lepiej!!!!

Wcale nie chciałam nic kupowac, miałam tylko sprawdzic, czy znajdę coś do mojej ślubnej sukienki na październik.

Ale kpiłam Tłumacząc sobie dodatkowy wydatek faktem, iż muszę przywyknąc do ciaśnieszego obwodu

Pochwaliłam się nowym nabytkiem przed koleżankami (obie biuściaste) pierwsza reakcja była..."ale ja mam też dobrze dobrany stanik", po głebszych przemyśleniach w domu i przymiarkach wszystkich "dobrze dobranych" staników usłyszałam "to kiedy jedziemy?"

Zresztą kilku chłopaków z mojej firmy, słysząc nasze zachwyty i dyskusje, również pytało, gdzie się kupuje takie cuda "bo żona na TVNStyle taki program
oglądała....." )))

POLECAM SERDECZNIE

Sihaja
Sihaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 07:22   #925
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Sihaya Pokaż wiadomość
Pewnie wątek o Mercado w Łodzi juz gdześ był, ale ja nie mogę się oprzec pokusie pochwalenia się nowym doświadczeniem.

(...)

POLECAM SERDECZNIE

Sihaja
No cóż .... zabrzmiało jak typowa reklama
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 10:06   #926
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A tak wogole to gdzie moge kupic staniki mniejsze niz 32? bo w La Senza chyba nie ma? Ktos sie orientuje czy w H&M sa?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 10:35   #927
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
A tak wogole to gdzie moge kupic staniki mniejsze niz 32? bo w La Senza chyba nie ma? Ktos sie orientuje czy w H&M sa?

Kilka razy widziałam w Marks&Spencer, były tak ciasne, że musiałam wziąć 32 na 73 pod biustem , bo w ich 30 nie mogę oddychać
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 10:40   #928
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Kilka razy widziałam w Marks&Spencer, były tak ciasne, że musiałam wziąć 32 na 73 pod biustem , bo w ich 30 nie mogę oddychać
Dzieki zobacze tam
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:50   #929
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
No trudno, kupiłam beżowe Harmony 30D na all zbankrutuje na te staniki

A 30D nie przymierzałaś z żadnego? mi się wydaje, że 30D ma właśnie miseczki mniej więcej między 28DD a 28E.

Przyszły dzisiaj dwie Melisski dla mojej babci 0335 - 80H i 0337 - 80G, już widzę, że to 80G będzie małe :/ ma węższe fiszbiny o 1cm w spoczynku mają mniej niż 70cm a rozciągają się do max 85cm, a babcia ma właśnie ścisło 85cm boję się, że będą za ciasne. :/
Dla mnie 30-tki mają jednak za luźne obwody. Już na początku zapinam się zazwyczaj na najciaśniejszą haftkę lub środkową.

Próbujesz ostanikować babcię? Gratulacje dla babci, że się dała! no i dla Twojej siły argumentacji

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
lepiej spróbuj 65D

pewnie tak ale może to zależy od modelu, niektóre tak mają, że się załamują, ale miseczkę większą warto przymierzyć


porażka z moją babcią babci nie podoba się, że jest taki zabudowany i że ona nosiła 85C to jak jest małe to mam jej kupić 85D i co ja mam teraz zrobić? czy są jakies miękkie halfcupy na okolice 38F/85G?
Dopiero teraz doczytałam Może je powiedz, ze firma ma trochę inna rozmiarówkę? Albo jej nie mów jaki rozmiar zamawiasz :P
freyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 14:17   #930
Lavina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 0-34 ;]
Wiadomości: 141
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
z tabelki wychodzi 70C/D, 70D powinno mieć fiszbiny takie jak 75C dodatkowo ciaśniejsz obwód je trochę naciągnie, więc powinny być dobre.
skoro tak mówisz to czas zakupić nowy biustonosz a właśnie możecie polecić gdzie warto kupić fajny staniczek za w miare przystępną cenę? (bo jak na razie szukam pracy) mam na myśli te zwykłe sklepy jak i internetowe
z góry dzięki
__________________
75kg...62,0kg...50kg
I'm SINGLE!
Lavina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.