Walka o zdrowe i piękne włosy część XII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 21:36   #4141
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
tak poszłam do fryzjerki , pokazałam ile chce obciać (z 3-4cm) i wróciłam z dwoma strąkami nierównymi, prawa strona krótsza, lewa dłuższa, stan wyjściowy taki jak miałam w czerwcu tamtego roku, złość złość złość. Najgorsze jest to że są nierówne. Straciłam połowe włosów z głowy, strasznie je szarpała i robiła oczy czy mi zawsze tak lecą a ja : "nie bo nie szarpę tak". I tylko kuleczki sobie z nich robiła. Po myciu zaczęła je trzeć papierem jeszcze. A suszyła gorącym powietrzem przy samych włosach. Po prostu aż mnie wszystko boli i płakać mi sie chce. Miałam już takie długie już wole te 45 zł zapłacić za tyle ile chce niz 25 za stracenie polowy wlosow!!!!!!!!! Kolejny rok zapuszczania i patrzenie na inne długie włosy!!!! A 18 w lutym, chciałam długie włosy, teraz sie w du.e moge pocałować. :/ teraz jedynie w kitkach bede chodzić .Już nie wiem nawet czy jest sens je farbować i tak będą brzydkie, a ja w takich krótkich jeszcze gorsza.
wiem że żadne slowa pocieszenia nie pomogą więc :

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
ok mniej więcej nadrobiłam

karmazynko próbuj koka, z Twoją długością skarpetowy powinien dobrze wyjść i zakryć wszystko

kupiłam coś TAKIEGO ale to się tak mocno zwija, że ciężko wyprostować żeby na tym włosy zawinąć
w sumie to myślałam, że kupuję bardziej coś TAKIEGO ale w opakowaniu jakoś nie było widać, chyba sobię takie zamówię i zwykły wypełniacz, odkąd nie prostuję włosów w rozpuszczonych wyglądam barzdo nieciekawie więc muszę coś kombinować a średnio lubię zwykły kucyk.

dinulka, ta maska co ją opisywałam to była stapiz argan'de, wcześniej wklejałam linka

wczoraj goliłam na nią nogi, dobrze szło

alex super włoski zaraz skrobnę do Ciebie PW

motyw z wódką do szamponu mnie powalił
to niebawem robię próbę

a miałam stycznośc z tymi dwoma przyrzadami do wlosów ale nie bły moje tylko widziałam u kolezanek, jedna robiła sobie takie niby koczki

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
dzięki ale dziś to miałam pseudo fale bom sie spociła na rolkach jak dzika świnka

a co do wypełniacza to właśnie ja go nie potrzebuje bo mi się wszystko trzyma na skaretce nie potrzebuję w to wbijać wsowek
i tak piekne są nawet jako pseudo fale

hmm może mi tez by się trzymało, ciekawa jestem :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:38   #4142
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Co im zrobiłaś konkretnie?
Wczoraj na całą noc nałożyłam żel lniany pod czepek. Rano zmyłam Facelle (woda była intensywnie pomarańczowa), nałożyłam Fructis na jakieś 3-5 minut i Joanne b/s. Jakieś 2h same schły pod turbanem a potem podsuszyłam zimnym nawiewem. Na początku były ładne, ale po wyjściu na dwór zrobiły się brzydkie. Do tego z tyłu głowy mnie swędziało po południu (nie mam tendencji do podrażnień).

Udało mi się dostać Joannę z lnem i rumiankiem dzisiaj. Ale jestem na siebie zła. Tam gdzie zamawiałam Apisa są bingacze. Dopiero teraz się zorientowałam. Mogłam zamówić z Apisem i bym odebrała osobiście, a tak to

Edytowane przez madziula199090909090
Czas edycji: 2012-08-22 o 21:40
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:41   #4143
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
tak poszłam do fryzjerki , pokazałam ile chce obciać (z 3-4cm) i wróciłam z dwoma strąkami nierównymi, prawa strona krótsza, lewa dłuższa, stan wyjściowy taki jak miałam w czerwcu tamtego roku, złość złość złość. Najgorsze jest to że są nierówne. Straciłam połowe włosów z głowy, strasznie je szarpała i robiła oczy czy mi zawsze tak lecą a ja : "nie bo nie szarpę tak". I tylko kuleczki sobie z nich robiła. Po myciu zaczęła je trzeć papierem jeszcze. A suszyła gorącym powietrzem przy samych włosach. Po prostu aż mnie wszystko boli i płakać mi sie chce. Miałam już takie długie już wole te 45 zł zapłacić za tyle ile chce niz 25 za stracenie polowy wlosow!!!!!!!!! Kolejny rok zapuszczania i patrzenie na inne długie włosy!!!! A 18 w lutym, chciałam długie włosy, teraz sie w du.e moge pocałować. :/ teraz jedynie w kitkach bede chodzić .Już nie wiem nawet czy jest sens je farbować i tak będą brzydkie, a ja w takich krótkich jeszcze gorsza.
Nie martw się, na pewno nie jest tak źle, może popytaj koleżanki i idź do jakiegoś dobrego fryzjera, żeby Ci wyrównał włosy, a potem zacznij zapuszczać jeszcze raz, jest mnóstwo sposobów, w końcu nadrobisz różnicę.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:42   #4144
suria_
Przyczajenie
 
Avatar suria_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Dziewczyny ja to po prostu musze sobie zapisywac wszystkie wasze triki zeby moje rozjasnione wlosy doszly do siebie... zachcialo się blondu.

W sumie zaczełam porzadnie dbac o wlosy od miesiąca i mam nadzieję że będzie lepiej.

Mam takie pytanko. Mialam cieniowane wlosy a chce miec w kocu proste i równe, jak mam je podcinać? hehe troche głupie pytanie, ale wiem ze jak pojde do fryzjera to znow bedzie cieniowanko
__________________
Początek pielęgnacji - lipiec 2012

Cel 29 cm ------>33cm .......................--> 40 cm

http://bewild-beyourself.blogspot.com/
suria_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:52   #4145
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Ejzii naprawdę współczuje Ci ja w swoim 22 letnim życiu byłam 3 razy u fryzjera, za każdym razem gdzie indziej, nigdy nie byłam zadowolona i w domu ryczałam, dlatego od gimnazjum ścinam się sama, wiem, że nie zawsze się da albo nie każdy ma talent ale ja nie muszę mieć równo ściętych włosów jak od linijki więc się nie przejmuję

swoją drogą to takich fryzjerów to nic tylko posadzić na fotel, zwołać przedszkolaków i dać im nożyczki, chociaż pewnie cięcie było by i tak na lepszym poziomie

obraziłam się dzisiaj na moje włosy, ułożyły się całkiem fajnie ale ile ich wypadło podczas mycia, jak tak dalej pójdzie to łysa będę jak wcierałam seboradin to było lepiej, wypadało ich kilka ale zrobiłam przerwę po 3 tyg i znowu to samo, przecież nie będę go wcierać do końca życia
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy

Edytowane przez Lethie
Czas edycji: 2012-08-22 o 21:54
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:53   #4146
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez suria_ Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko. Mialam cieniowane wlosy a chce miec w kocu proste i równe, jak mam je podcinać? hehe troche głupie pytanie, ale wiem ze jak pojde do fryzjera to znow bedzie cieniowanko
Myślę, że dokładne wyjaśnienie czego się oczekuje, pomoże


Jeeej! skończyłam szampon BD Jakoś ostatnio nie mogłam już na niego patrzeć
Siedzę z zaolejowaną głową, a na jutro planuję szał nowości, już się boję
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:55   #4147
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Wczoraj na całą noc nałożyłam żel lniany pod czepek. Rano zmyłam Facelle (woda była intensywnie pomarańczowa), nałożyłam Fructis na jakieś 3-5 minut i Joanne b/s. Jakieś 2h same schły pod turbanem a potem podsuszyłam zimnym nawiewem. Na początku były ładne, ale po wyjściu na dwór zrobiły się brzydkie. Do tego z tyłu głowy mnie swędziało po południu (nie mam tendencji do podrażnień).

Udało mi się dostać Joannę z lnem i rumiankiem dzisiaj. Ale jestem na siebie zła. Tam gdzie zamawiałam Apisa są bingacze. Dopiero teraz się zorientowałam. Mogłam zamówić z Apisem i bym odebrała osobiście, a tak to
Coś Cię ewidentnie spuszyło, możliwe, że Fructis. Mogłabyś go kolejny raz połączyć w pielęgnacji z innym olejem?
Cytat:
Napisane przez suria_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja to po prostu musze sobie zapisywac wszystkie wasze triki zeby moje rozjasnione wlosy doszly do siebie... zachcialo się blondu.

W sumie zaczełam porzadnie dbac o wlosy od miesiąca i mam nadzieję że będzie lepiej.

Mam takie pytanko. Mialam cieniowane wlosy a chce miec w kocu proste i równe, jak mam je podcinać? hehe troche głupie pytanie, ale wiem ze jak pojde do fryzjera to znow bedzie cieniowanko
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 21:56   #4148
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

chyba mam małą siłę przebicia
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:57   #4149
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
dawaj foty! Napewno nie jest tak źle


mowi się cycki a nie reka
Jak będę miała już aparat to zrobię.

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu bo mam podobnie
A ja stwierdziłam, że wolę dać w moim rodzinnym mieście 12 zł za podcięcie, niż 50 zł albo i więcej w Krakowie. Teraz też byłam, chciałam sporo podciąć, bo jednak podniszczone były i skorzystać z okazji i delikatnie docieniować przód bo mi sporo odrósł i miałam okazję aby płynnie zaczął przechodzić w tył i co, i Mówić do takich, że bez strzępienia końców i warstwowego cieniowania, to oczywiście przód musiała obciąć w ten sposób i moje odrastanie się poszło rypać... Bo mi się układać będą lepiej, a ja jak mam w ten sposób postrzępione to wyglądam jakbym pod kosiarkę wpadła, bo włoski jednak cienkie mam. Na dodatek mam przód podniesiony, a niedocieniowany dół, więc wyglądałam jak kretyn. Nawet moja przyjaciółka to samo powiedziała. Poszłam w moim rodzinnym mieście i za 12 zł naprawiła to co tamta za 50 popsuła (wakacyjna promocja z 70 paru złotych....). Do jld na podcinanie też więcej nie pójdę.
no skoro za 12 zł masz zaufaną to pewnie...
Cytat:
Napisane przez eternitymoment Pokaż wiadomość
tez mnie to kiedys spotkalo, babsko mnie tak szarpalo nie milosiernie ze szok :/ , czasem mam wrazenie ze nie ktore fryzjerki to sie wyzywaja na klientkach
mnie teraz boli powyżej karku jedno miejsce , gdzie mam włosy, pewnie od tej szczotki. Do tej pory włosy mi lecą. Miała taką szczotke okrągłą (że dookoła takie włoski) i cały czas czesała mi nią włosy:O a mokre jak szarpała takim grzebyczkiem NIE O SZEROKO rozstawionych zębach tylko tak ciaśniutko że już ciaśniej nie mogły być ułożone.
teraz ni to do przodu tych włosów wziąć bo nierówne , ni do tyłu, ni nic po prostu . !!
JAK KTOŚ NIE UMIE ROBIĆ SWOJEJ ROBOTY TO SIĘ NIECH DO TEGO NIE BIERZE. Już jak spojrzałam na jej platynowe włosy to aż mnie hepło.
AHA, Podziekowałam za prostowanie grzecznie, bo już czułam jakby mi te wlosy popaliła
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:57   #4150
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
chyba mam małą siłę przebicia
co potrzeba?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:01   #4151
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Nie martw się, na pewno nie jest tak źle, może popytaj koleżanki i idź do jakiegoś dobrego fryzjera, żeby Ci wyrównał włosy, a potem zacznij zapuszczać jeszcze raz, jest mnóstwo sposobów, w końcu nadrobisz różnicę.
nie, koniec z (pseudo)fryzjerami.
i

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
Ejzii naprawdę współczuje Ci ja w swoim 22 letnim życiu byłam 3 razy u fryzjera, za każdym razem gdzie indziej, nigdy nie byłam zadowolona i w domu ryczałam, dlatego od gimnazjum ścinam się sama, wiem, że nie zawsze się da albo nie każdy ma talent ale ja nie muszę mieć równo ściętych włosów jak od linijki więc się nie przejmuję

swoją drogą to takich fryzjerów to nic tylko posadzić na fotel, zwołać przedszkolaków i dać im nożyczki, chociaż pewnie cięcie było by i tak na lepszym poziomie
dzięki ja tylko dwa razy byłam zadowolona. Tylko mówie 45 zl za duzo na moje fundusze, a nuż taniej mnie obetnie a tak samo. Ale nie.
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 22:01   #4152
Kasia225
Raczkowanie
 
Avatar Kasia225
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Namaste_ Pokaż wiadomość
Ja wytrzymałam 3 dni i dałam sobie z nim spokój, bo mi szkoda włosów. Może jeszcze kiedyś się polubimy z jantarem...
a mozna go wcierac we wlosy zamiast w skalp? czy tez beda wypadac?

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Jeden zestaw po 6,30 zł
ale tanio

Chyba zrobię dzisiaj pierwszy raz glutka lnianego i potrzymam go cala noc
Moj kucyk ma grubosc 6 cm... :< to przez to wypadanie..
__________________
Kocham
Kasia225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:09   #4153
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
co potrzeba?
woda brzozowa... jak to się je i czy jest ok??
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:13   #4154
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

ukrecilam sobie psikadlo pod olej i wyciapalam olejem z ozrechów arachidowych mniam mniam pachne jak chrupki
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:14   #4155
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
woda brzozowa... jak to się je i czy jest ok??
Na ulotce powinno być napisane Wcieraj tylko w skórę głowy. Pomaga na wypadanie włosów, łupież i czasem przyśpiesza porost.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:17   #4156
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Na ulotce powinno być napisane Wcieraj tylko w skórę głowy. Pomaga na wypadanie włosów, łupież i czasem przyśpiesza porost.
no właśnie nic niepisze dzięki
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:21   #4157
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
woda brzozowa... jak to się je i czy jest ok??
nigdy nie stosowałam, więc nie pomogę
ale uważaj na alkohol w składzie.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:23   #4158
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Coś Cię ewidentnie spuszyło, możliwe, że Fructis. Mogłabyś go kolejny raz połączyć w pielęgnacji z innym olejem?
W piątek połączę go z alverde. Najbardziej wkurza mnie dzisiejszy przyklap- właściwie to mam go non stop, tak jak kolonie.

Dziewczyny macie jakieś sposoby na uniesienie włosów od nasady? Mam dośyć oklapniętych, "zdechłych" włosów.

Edytowane przez madziula199090909090
Czas edycji: 2012-08-22 o 22:25
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:27   #4159
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
nie, koniec z (pseudo)fryzjerami.
i


dzięki ja tylko dwa razy byłam zadowolona. Tylko mówie 45 zl za duzo na moje fundusze, a nuż taniej mnie obetnie a tak samo. Ale nie.
No właśnie, trzeba na prawdę mieć szczęście, żeby znaleźć dobrego fryzjera, najlepiej iść z polecenia albo mieć kogoś ze znajomych w tym zawodzie a ja nie ma takich opcji to pozostaje próbować i zazwyczaj cierpieć aż znajdzie się tego jedynego
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 22:29   #4160
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

pewnie jak jutro do was wejdę, będzie już nowy wątek
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:32   #4161
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
no skoro za 12 zł masz zaufaną to pewnie...
Nie mam zaufanej. Poszłam do pierwszego lepszego salonu, w którym strzygłam się ostatni raz jakieś 5 lat temu i naprawiła to co się dało, z tego co tamta popsuła. Choć cieniowanie warstwowe przodu będę długo zapuszczać teraz W każdym razie w Krakowie ceny są zdecydowanie większe i przyznam, że tak w 100% jeszcze nigdy nie byłam zadowolona, a najbardziej jestem z tańszych salonów, niż tych dużych.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:36   #4162
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

borczus jeśli Cię alkohol nie podrażnia to wcieraj w skalp, nie dawaj na włosy bo wysusza

ja swego czasu do wody brzozowej czy pokrzywowej (już nie pamiętam) dodawałam olejek rozmarynowy, stosowałam gdy wypadały mi mocno włosy i trochę pomogło


Ja miałam iść w przyszłym tyg do fryzjera na farbowanie ale moja fryzjerka jest na urlopie, a drugiej z tego salonu jakoś nie ufam, więc muszę czekać do września a już mam dość spore odrosty


wysuszyłam włosy i już po pierwszym użyciu mogę powiedzieć że się polubię z bingo włosy są sypkie, baardzo błyszczące i wygładzone, przy czym są też dość puszyste (ale nawet nie spuszone) i tak jakoś ich dużo podoba mi się efekt

zmierzyłam przed chwilą obwód kucyka - 11cm
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:37   #4163
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
W piątek połączę go z alverde. Najbardziej wkurza mnie dzisiejszy przyklap- właściwie to mam go non stop, tak jak kolonie.

Dziewczyny macie jakieś sposoby na uniesienie włosów od nasady? Mam dośyć oklapniętych, "zdechłych" włosów.
Bawiłaś się już z sodą?
Oczyszczałaś SLSem?

Zaliczyłam mycie włosów w lodowatej wodzie (dobrze, że piwo znieczula xD).

Edytowane przez kascysko
Czas edycji: 2012-08-22 o 22:40
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:38   #4164
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
pewnie jak jutro do was wejdę, będzie już nowy wątek
to samo sobie pomyślałam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:05   #4165
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Lo matko coraz bardziej mi cuchnie ten olej ;/ założyłam bluzkę na lepetyke i trochę ukrylam ten smród
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:43   #4166
Namaste_
Raczkowanie
 
Avatar Namaste_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 42
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Miałam już wcześniej wrzucić foto, ale pod osłoną nocy jest mi łatwiej

Przepraszam za jakość, za światło i za to że włosy są strasznie potargane, ale jestem okropnym leniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-22 16.55.24.jpg (76,2 KB, 86 załadowań)
Namaste_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:49   #4167
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Namaste_ Pokaż wiadomość
Miałam już wcześniej wrzucić foto, ale pod osłoną nocy jest mi łatwiej

Przepraszam za jakość, za światło i za to że włosy są strasznie potargane, ale jestem okropnym leniem
jaka długość
troszkę pielęgnacji i bedą jednymi z najpiekniejszych na wizażu
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 04:59   #4168
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez _tysia_ Pokaż wiadomość
Czy istnieje lakier do włosów bez alkoholu denat.?
Nie spotkałam sie z takim .

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratatujcie pilnie! zrobił mi się mały supeł na włosach
Na dłoń odżywkę / maskę i przez parę minut wcierać delikatnie w supeł. Następnie, bardzo delikatnie, próbować rozplatać. Nie pomoże - kwaśna płukanka {ocet} rozsupła każdy supeł.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Papierem włosy wycierać? Rany julek, skąd takie się biorą...
Toż to normalne obecnie. Tarcie ręcznikami odeszło do lamusa.
Znaczy się : nie "wycierać", ale płożyć papier na włosy i odciskać. Nie trzeć !!!

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
woda brzozowa... jak to się je i czy jest ok??
Wcierać w skórę głowy. Podobnie z wodą pokrzywową .

Narzekacie na te fryzjerki i narzekacie . Toż ogólnie wiadomo, że są Fryzjerki i "fryzjerki". Tak jest we wszystkich zawodach. Nie dajecie gębusiom swoim jeść, że nie potraficie protestować ?!
Nie podobają mi się kosmetyki u fryzjera, chodzę ze swoimi. Wrzeszczę, aż mnie na ulicy słychać, jak mi fryzjerka zbyt gorącą {lub zbyt zimną} wodą głowę myje. Mają metodę - ociupinkę odżywki i momentalnie spłukać. Ja mówię - więcej odżywki i poleżę ze dwie minuty. Jak idę do nowej fryzjerki, przychodzę wcześniej i patrzę co ona wyczynia z włosami klientki. Nie podoba mi się - wychodzę. Szarpie przy czesaniu - protestuję i szarpania nie ma. Tak samo z suszarką, prostownicą, produktami upiększającymi. Jak znajduję dobrego fryzjera ?! Zaczepiam na ulicy dobrze ostrzyżone kobitki i pytam : gdzie i u kogo były u fryzjera.
A ceny za usługi powalające macie. Ja u małomiasteczkowego fryzjera za mycie + nadanie fryzurze linii + suszenie płacę 40,oozl.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 06:41   #4169
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość

isi rici, gdzie kupiłaś te zestawy Ziaji? zazdroszczę
Papiszynko, w zwykłym osiedlowym sklepie. Nie spodziewałam się, że tyle tam tanich, dobrych kosmetyków. Maseczki też dorwałam. Już kończę prawie Kakaową.
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 07:08   #4170
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Namaste_ Pokaż wiadomość
Miałam już wcześniej wrzucić foto, ale pod osłoną nocy jest mi łatwiej

Przepraszam za jakość, za światło i za to że włosy są strasznie potargane, ale jestem okropnym leniem
ale z nich będą piękne włosy i podoba mi sie twój kolor



ja wcierałam kiedyś wode brzozową i miałam bejbików dużo
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.