Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 9 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 20:36   #1351
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

kochane ja tylko na chwilkę bo z mężem w łóżeczku już leżę i oglądamy "Mam Talent". Pisałam smska do Madzi i właśnie mi odpisała że już wracają co domku i są koło Berlina Także jeszcze 100 km i będą w Polsce Jutro Madzia nas odwiedzi na forum

Miłego wieczoru kochane buziaki!!!!
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 20:39   #1352
eddin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 415
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
NIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE EE JEEEEEEEEESTEEEEEEEEEEEEM W CIĄŻYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!



Trzeba to dzisiaj oblać Booooosz dziewczyny!
3 tygodnie okres mi się spóźniał, spuchłam jak balon masakra.

Byłam u lekarza przed chwilą i powiedział mi, że mam tak rozregulowane hormony (wszystkie badania od ręki i wyniki ), że na teście pokazuje pozytyw, bo mam b.wysokie stężenie hormonów za to odpowiadających.

Masakra, jak mi ulżyło. Leki dostałam, jutro wykupię i uuufff...mogę cieszyć się tymi dwoma latami, które mi zostały do ciąży
O bosz, to przedziwne, że ten test tak wyszedł... serdecznie gratuluję i cieszę się z Tobą
eddin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 21:31   #1353
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
ooo to teraz na Ciebie przeszło choróbsko bidulko nasza wracaj szybko do zdrowia dobrze że masz tego "chłopa" w domu to ci posprząta i ugotuje

No dokładnie! W dodatku kobitka ta sama tylko z tymi dziećmi mieszkać będzie więc tym bardziej jestem spokojna A bardzo miła kobietka pizzerie z kebabem ma w naszym mieście także o opłaty mogę też być spokojna bo wiem że ładny zarobek ma z tej pizzeri.

hehe my też się tutaj tak zadomowiliśmy i nam tu jest dobrze ale tęskni się nam troche do rodziny i znajomych już się umówiłam z koleżankami że jak przyjadę to idziemy na disco także super będzie najgorsza jest tylko ta podróż bo jedziemy samochodem i to 1200 kilometrów więc jakieś 13 godzin jazdy :/ Wy to pewnie samolotem lecicie??
No posprząta ugotuje i w ogóle coś się zepsuje to jest tylko "Daaawid napraw" hahah

eee to na pewno nie masz o co się martwić może będziesz mieć jakieś zniżki w pizzerii Tej Pani hahah
Naczy wiesz My się jeszcze nie zastanawialiśmy bo TŻ tu kupił auto i pewnie będzie chciał przywieść do Polski także nie wiemy jeszcze owszem samolotem raz dwa i jesteśmy ale pewnie ceny biletów jak to na święta pójdą w górę i to duużo a My wracamy 23 i do Sylwestra zostajemy także nie długo spędzimy trochę czasu z rodzinami i s powrotem wracamy . Zreszta więcej urlopu nie dostaniemy bo każdy chce teraz urlop .






Meedzik
nie wiem czy zaglądnę tu jutro ale już dziś chciałam Ci napisać że cieszę się że wracasz ! Tęskniłam Ja i Dziewczyny . Szczęśliwie dojedźcie do domu i jak znajdziesz czas to napisz .
Z Serdecznymi pozdrowieniami i całusami z utęsknieniem wyczekując na Ciebie - Żelka
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 22:00   #1354
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ale nawijacie Nie nadążam czytac a co dopiero odpisywać

Zoska najważniejsze !super że to jednak nie ciąża

Monia kuruj sie tam, a kotek cudowny urósł strasznie

Zelka kochana dużo zdrówka bo widze że kolejna chora

Medzik czekamy z utęsknieniem

U mnie nic nowego przyjechałam na weekend do domku. Nie wiem co juz robić żeby schudnąc Zważe sie w poniedziałek, ale pewnie bez zmian jak nie gorzej
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 23:16   #1355
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

halo halo laseczki ;*****
już wracam w domu będę koło 2-3 odpaliłam na chwilkę laptopa ale zaraz bateria mi padnie

Będę z Wami rano
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 23:29   #1356
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

monia ale Twój kocur OGROMNY bardzo bym chciał mieć psa lub kota ale niestety obiektywnie patrząc nie mam takiej możliwości i uwielbiam oglądać "ulubieńców domu" innych ludzi
Pomidorowa- świetna myśl ściągnę pomysł w najbliższych dniach
Rozumiem, że macie polska tv w Niemczech czy przez internet? Tak czy inaczej fajnie

madziula
sama jest niska (160cm) i mam koleżankę jeszcze niższą(156cm) i rozumiem Twój kłopot. Sama mam taką budowę, że ok(znośnie) przy 53kg wyglądam a ona przy 50kg jakoś tak grubawo- nie wiem od czego to zależy ale mimo, że brzmi trochę strasznie 40 kilka kg to przy niewielkim wzroście jest to waga ok.


Zrobiłam sobie sałatkę na jutro- żeby śniadanie zjeść szybko i teraz w całym mieszkaniu pomidorem i feta pachnie i głodna przez to idę trochę spać a normalnie kolacje zjadłam tylko ten zapach mnie kręci
Ja tak mam, że po nocach sprzątam i gotuje - mam więcej energii niż w dzień
Róże od Tż mi zdechły( a umiem dbać o kwiaty- tak mi się wydaje) - podejrzewam, że jakieś przemarznięte/chore mu sprzedali bo były nierozkwitnięte jeszcze i po prostu zdechły, bez etapu rozkwitania

Dziś bez lodów i innych słodyczy się obyło
Mam ochotę na orzechy coś- jutro kupie co nie co- zdrowiej niż lody oczywiście żadnych ziemnych solonych/w skorupkach ciastowych itd.
Dawno temu uczyłam się całą noc do egzaminów i ze stresu zjadłam cała paczkę(400g) orzeszków solonych i następnego dnia miałam twarz tak opuchnięta jakbym ją do ula wsadziła - przyjaciel stwierdził, że będzie pilnował żebym słonych przekąsek w tak dużej ilości nie jadła i od tego czasu wystrzegam się bowyglądałam naprawdę żałośnie

Idę jutro na spacer po aptekach w moim mieście w poszukiwaniu najtańszej opcji na tonik z kwasami z LRP ( od kiedy weszła ta ustawa to zero informacji na stronach aptek o ofercie i cenach bo niby reklama) . Zawsze to okazja do spaceru

Koniec z pisaniem bo nikt nie będzie chciał tego czytać
meeedzik jutro wraca czyli wszystko wraca do normy

Dobranoc
__________________
Będzie 55kg na 160cm

Edytowane przez Margot85
Czas edycji: 2012-11-03 o 23:38
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 23:33   #1357
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

ale leje :/// a do domu 200 km

Ja też tęskniłam za Wami moje kochane
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 08:49   #1358
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

No ja już się trochę ogarnęłam cieszę się, że już w Polsce szybko zleciało, teraz muszę Was nadrobić co tu się działo pod moją nieobecność

Rano się zważyłam i jestem na plusie na wadze 49.9 kg i chyba tak zostanie bo dobrze czuję się z tą wagą
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 08:58   #1359
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
No ja już się trochę ogarnęłam cieszę się, że już w Polsce szybko zleciało, teraz muszę Was nadrobić co tu się działo pod moją nieobecność

Rano się zważyłam i jestem na plusie na wadze 49.9 kg i chyba tak zostanie bo dobrze czuję się z tą wagą
hej,no nareszcie napisz jak tam zleciały Ci te 2 m-ce?49.9 to pewnie zasługa niemieckich słodyczy
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:37   #1360
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Meeedzk No w końcu jesteś!!!! już nam takich psikusów nie rób i nas tak nie zostawiaj! Opowiadaj jak było!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:39   #1361
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
madziula[/B] sama jest niska (160cm) i mam koleżankę jeszcze niższą(156cm) i rozumiem Twój kłopot. Sama mam taką budowę, że ok(znośnie) przy 53kg wyglądam a ona przy 50kg jakoś tak grubawo- nie wiem od czego to zależy ale mimo, że brzmi trochę strasznie 40 kilka kg to przy niewielkim wzroście jest to waga ok.
Cieszę się, że ktoś mnie rozumie. Jeszcze w ciuchach wyglądam znośnie- noszę obszerne swetry Ale jakbym miała sie w bikini pokazać to już nie wyglądam tak fajnie.

Mam teraz zagwozdkę. Zjadłam 0,5h temu śniadanie: muesli z maślanką i mandarynkę. Czy powinnam zjeść 2 śniadanie czy lepiej obiad? Bo się zastanawiam czy obiad o ok. 16 to nie za późno.
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 10:01   #1362
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

madzia jesteś!! brakowało nam tu Ciebie opowiadaj jak tam było, naharowałaś się pewnie co? Dużo chyba nie podjadałaś skoro nadal chuderlak z Ciebie jest taki

Ja dziś wstałam o 10:20 bo z kotką moją spałam i tak się wtuliła we mnie że nie miałam serca jej budzić
A w ogóle to kto mi nakopie do du.py bo już przestałam ćwiczyć?
__________________
163cm - 57kg

Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak upłynie.
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:11   #1363
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość

Ja dziś wstałam o 10:20 bo z kotką moją spałam i tak się wtuliła we mnie że nie miałam serca jej budzić
A w ogóle to kto mi nakopie do du.py bo już przestałam ćwiczyć?
JAAA Marsz do ćwiczeń, ale juuuuż!!!!!!!!!!!!!!!!!!: pala:

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Tinekk Podczytujesz nas i podczytujesz, a sie nie odezwiesz Co u Ciebie opowiadaj!

Losing Pijesz jeszcze te koktajle otrębowe? Ja przestałam


wgl to musze sie pochwalić, że wczoraj na imprezie mimo wieeeeelkiego gastro się ładnie trzymałam Zjadłam sałatkę warzywną, na talerzyku małym, potem z 15 czipsów na zagrychę, bo sok się skończył, a czystej nie byłam w stanie nie popić To czipsami zagryzałam I mały kawałek ciasta bo były imieniny koleżanki
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:27   #1364
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
No ja już się trochę ogarnęłam cieszę się, że już w Polsce szybko zleciało, teraz muszę Was nadrobić co tu się działo pod moją nieobecność

Rano się zważyłam i jestem na plusie na wadze 49.9 kg i chyba tak zostanie bo dobrze czuję się z tą wagą
no w końcu jesteś
Witamy witamy
Oj tyle na plusie to pewnie w ogole nie widać
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:57   #1365
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Paulinka gratuluje! A z jakiej wagi schodziłaś?
Ja od jutra zaczynam porządnie od rana. Pilnowałam się czy nie jem nic niezdrowego, ale trochę ciasta wpadło (niby domowe i wiedziałam co do niego wrzucam, ale jednak....). Poza tym nie mialam jak z Jillian ćwiczyc przez ostatnie dwa dni i tylko przysiady robiłam (na czas wizyty gosci przenoszę się do innego pokoju...). Od jutra na śniadanie owsianka i potem będziemy kombinować, żeby jak najzdrowiej było

Cindy również gratuluje! Ja ostatnio opijam się w wodzie i dosłownie przeze mnie przelewa... po jakims czasie liczę, że się organizm przyzwyczai. Póki co to w pasie doszły mi 2cm, ale swietnie czuje mięsnie, a w boczkach mi poszło o cm. Więc nie wiem o co chodzi :P

Zośka ja zawsze się krzywie na sok pomidorowy... moj eks zawsze się nim leczył Choć on po imprezie i tak zazwyczaj cały dzień w łozku spędzał
Ja tam ostatnio jak poszalałam i miałam kaca na maksa (czyli nawet płynów nie mogłam przyjmować) to najbardziej mi sen pomógł. Jak już nie mogę wytrzymać z bólem głowy to tabsy jakieś lecą, ale staram się oszczędzać. No i rosołek na kaca jest najlepszy- choć wszystko co kaloryczne jest dobre
Ja kiedyś już miałam takiego kaca i rano zrobiłam cały dzbanek wody z cytyną, ale mój żołądek odmówił przyjęcia nawet tego.... ja to w ogóle lekko popije i na następny dzień czuje... Słaby mam organizm

Monia ale śliczny kotek! Niestety jego sierść może stać sie twoim utrapieniem... kiedyś opiekowaliśmy się brytyjczykiem, który też był biały i ile by się czlowiek go naczesał to i tak fotele, krzesła wszystko białe... dlatego mama nie chciała go na stałe. Ale jak przy dziecku to widać, że jest super
Mój brat miał kota i jak się dziecko urodziło to jak pies się zachowywał. Spał przy wózku, jak się mały bawił to kot obok, dawał ze sobą wszystko robić :P Ale mały jest uczulony na koty itp. więc musieli go oddać

Madziula a masz jakies swoje zdjecia? Nawet bez twarzy. Bo 40kg to bardzo mało.
Co do godzin posiłków to sama musisz sobie to rozplanować. Ktoś je obiad o 12, a inny o 16- poza tym sama wyczujesz czy jestes już głodna czy nie

Meedzik! dobrze, że już wracasz Jak tam było? :P


Wczoraj byłam na Bondzie i jeszcze myślę jak mi się podobał. Tzn. bardzo fajny, ale jeszcze muszę sobie zdanie uformować :P
Mój bratanek już pojechał ( uwielbiam go! Własnie muszę szukać dla niego miska :P Ja przywiozłam z Londynu takiego dinozaura, gdzie w głowę można wsadzić rękę. Kupiłam go w muzeum historii naturalnej- liczę, że znadję ich sklep gdzieś w necie. Jak nie to liczę, że Żelka pomoże, co? :P Sama teraz spróbuje, bo mały go uwielbia i cięzko mu go u mnie zostawiać. W sumie ciotka to go dla małego kupiła, ale po zakupie nie rozstawała się z nim, więc głupio było jej takiego używanego dawać, wiec cos innego kupiłam :P
Za rok już będę we Wro to będę częsciej się mogła nim opiekować- strasznie się z tego powodu ciesze

Chyba nic więcej się u mnie nie wydarzyło- wczoraj na szybkiego kupiłam sobie mocno różowy sweterek :P Przez ostatnie dni żyłam bratankiem
Ś: biała kiełbasa swojska z cebulką, kromka chleba pełnoziarnisteg z pomidorem, ogórek kiszony
II/O: rosół (oni już wyjezdzali, więc mama zupe podała)- ale ograniczałam porcje nie nałozyłam tyle makaronu, żeby łyżka stała zjadłam jedną chochle
O: chyba jakieś mięsko z parowaru z warzywami i kefirem
K: wędzona makrela

I dziś już cwiczenia!
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:15   #1366
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

LadyWW To jak wyrobisz sobie zdanie o filmie to napisz bo ja chce iść
Tez leze w łózku od kiedy wróciłam, ledwo żyję
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:21   #1367
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Czesc laski

Monia ale wielki ten Twoj kot piekny jest taki futrzasty, az sie chce go wysciskac

Medzik Witamy z powrotem Super ze jestes

Zoska Tez juz nie pije koktajli Zapomnialam o nich

Ale malutko napisalyscie Ja czekam na TŻ i jedziemy do niego, bo przyrzadzil jakis pyszny obiadek A ja juz taka glodna jestem

Wczoraj bylismy u znajomych, pojadlam porzadnie, popilam tez porzadnie i pospalam do 11

Milego dnia
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:22   #1368
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dopiero jem śniadanie, a obudziłam sie ok 9

no to było dzisiaj:
na czczo:woda z cytryną
śń:muesli z jog.owocowym, kawka

Co bedzie dalej...nie mam pojęcia

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Ale malutko napisalyscie Ja czekam na TŻ i jedziemy do niego, bo przyrzadzil jakis pyszny obiadek A ja juz taka glodna jestem

Wczoraj bylismy u znajomych, pojadlam porzadnie, popilam tez porzadnie i pospalam do 11

Milego dnia
Własnie nie mam co czytać!!! Ach...jak zazdroszczę obiadu Ja mam ochotę na coś meeeega tłustego, smażonego
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:42   #1369
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dziękuję kochane za miłe powitanie

A u mnie ok, w pracy było spokojnie nawet się za bardzo nie narobiłam większość czasu siedziałam na du.pie no i w dodatku majster i jedna Niemka co chwila przynosili nam jakieś słodkości, ciasta, czekoladki itp
Muszę też się wziąć za ćwiczenia

Mureczko jak tam Twoje włoski kochana? Ja podcinałam dwa razy w Niemczech, bo była jedna babka co miała nożyczki fryzjerskie
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 12:45   #1370
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane za miłe powitanie

A u mnie ok, w pracy było spokojnie nawet się za bardzo nie narobiłam większość czasu siedziałam na du.pie no i w dodatku majster i jedna Niemka co chwila przynosili nam jakieś słodkości, ciasta, czekoladki itp
Muszę też się wziąć za ćwiczenia :
Hehe,to w sumie nawet dobrze tam miałaś A co dokładnie robiłaś?nie wiem czemu...ale wydaje mi się, że na budowie pracowałaś mniam...ciatska Wklej zdjęcie włosków i jak teraz wyglądasz!!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:57   #1371
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

zoska nie wiem co jest, ale dalej mi się nie chce ćwiczyć mimo batów ale jutro jest poniedziałek, taki piękny dzień wręcz idealny na rozpoczęcie ćwiczeń prawda?
że tak ładnie się trzymałaś wczoraj
lady a ile lat ma Twój bratanek? chyba mały jeszcze co? Ja to nie cierpię dzieci
medzik o proszę to w sumie można powiedzieć że byłaś na wakacjach A właśnie miałam Cię zapytać od razu o włosy ale jakoś mi wyleciało z głowy nie wiem jakim cudem bo cały czas się zastanawiałam jak tam Ci rosną Moje przez 4 m-ce nie urosły nawet o 1cm W dodatku wypadają teraz i chyba muszę zacząć brać Skrzypovitę znów. Chociaż nie wiem dlaczego wszyscy są w szoku że tak urosły kiedy ja mierzę co miesiąc i nie ma żadnych postępów A dużo podcięłaś je?
__________________
163cm - 57kg

Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak upłynie.
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:00   #1372
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Meedzik hej fajnie że już wróciłaś no i 49.9 to nadal bardzo malutko , pewnie nawet bardzo różnicy nie widac

Cindy fajnie że jesteś zadowolona z swojego wyglądu, pewnie że od czasu do czasu można sobie coś podjeśc , przecież Ci mówiłam, a mi się baciki dostawały za kawałek czekolady zdjęcia ładne , coraz chudsza jesteś tylko żebyś nie przestała ćwiczyć

Zoośka widzisz wszystkie Ci tu mówiłyśmy że wszystko ułoży się po Twojej myśli , niepotrzebnie się tyle strachu najadłaś Jak tam po imprezie czarownico? masz dla nas fotkę ? :P

Monia kociak superowy , pewnie spoko musi ważyć fajnie czasami się tak przytulić do takiego miauczącego szczęścia no i dobrze że choróbsko trochę Ci przechodzi

A gdzie jest heroine?

A u mnie dziś mama ma imieniny więc możecie się domyslić jakie mam pyszne jedzonko , i ile tego jest Do tego jeszcze mnie naszło na chipsy biedronkowe
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:16   #1373
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Of cors, że fot nie mam!:P ale było super musze powiedzieć
A z niejedzeniem było ciężko ale wytrzymałam Sałatka jarzynowa to dużo kcal nie ma i zdrowa, a czipsów mało zjadlam jest dobrze
uuufff...kac mi przeszedł, to dobrze bo do pracy ide xD

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Murka No raz dwa, dzisiaj chociaż z 20przysiadów zrobić Ja sie wytańczyłam wczoraj tyle że hoho kcal na bank spaliłam!!!

Więc co do wczorajszych ćwiczeń zaliczam:
-20 skrętoskłonów
-200ścisków
ii........

-taniec na stole
-skakanie do disco polo przez 15minut
-twist przez kilka piosenek
-pół godziny szaleństwa z wisielcem przy unikaniu powieszenia xD
koniec spowiedzi
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:22   #1374
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Zoska haha Ty wariatko Ty taaa na budowie robiłam w ogrodnictwie ciełam sadzonki kwiatów i krzewów i sadziłam i widlakiem jeździłam
Zdjęcie włosków muszę zrobić dopiero, ale mam jedno w warkoczach, bo jedna babeczka mnie czesała wkleję jakieś tylko muszę najpierw z aparatu zrzucić

Mureczko skoro inni widzą, że urosły to pewnie tak jest moje nawet nie wiem ile mają, jutro zmierzę i zrobię fotkę też kupię jakiegoś suplementa tylko jeszcze nie wiem co a nie wiem nawet ile podcięłam z 3-4 cm na pewno teraz mam obcięte na prosto, bo chcę schodzić z cieniowania
Aaaaa no i gratuluję zdanego prawka

Alexis dziękuję no może trochę brzuch mi urósł ale mam zamiar zacząć kręcić hula hop i robić brzuszki

A w ogóle to znów mi się okres rozregulował spóźnia mi się 2 tygodnie, a w zeszłym miesiącu dostałam 2 tygodnie wcześniej zawsze w Niemczech wszystko mi się poprzestawia muszę wybrać się do gina w tym tygodniu.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:26   #1375
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
LadyWW To jak wyrobisz sobie zdanie o filmie to napisz bo ja chce iść
Tez leze w łózku od kiedy wróciłam, ledwo żyję
Powiem tak: warto pójść Przez cały film nie oderwałam oczu od ekranu- to trzeba przyznać. Trzyma w napięciu i nie do końca przewidziałam wszystko (choć to co było w pudełku to był pikuś ).

Mnie jest się cieżko zdecydować- musiałabym obejrzeć to jeszcze raz. Brakowało mi tylko pięknych kobiet, o których zawsze się tyle piszę. Poprzedniej częsci nie polubiłam i już srednio ją pamiętam, za to kocham Casino. Film ogólnie fajny, ale cięzko mi się odnieść do całości filmów o Bondzie- sam z siebie wciąga i nie pożałujesz

Ja planuje za jakiś czas w koncu zobaczyć wszystkie czesci Bonda. Od długiego czasu sobie to obiecuje ;p
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:29   #1376
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Meedzik Hiehie, Ty mi nawet nie mów o rozregulowanym okresie, bo na sam dźwięk reaguję dreszczami co się strachu ostatnio najdłam Pójdziesz do lekarza i wszystkiemu zaradzi!

No to czekam na zdjęcia włosków Ja o swoje dbam dostarczając im co rusz nowej czerwonej farby^^ No i pilnuję, żeby za długie nie urosły

aaaaaaaa....ogrodnictwo!! ! tak tak, już mi świta Budowa Co mnie wzięło na budowe, już widziałam Ciebie jak ściany stawiasz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Powiem tak: warto pójść Przez cały film nie oderwałam oczu od ekranu- to trzeba przyznać. Trzyma w napięciu i nie do końca przewidziałam wszystko (choć to co było w pudełku to był pikuś ).

Ja planuje za jakiś czas w koncu zobaczyć wszystkie czesci Bonda. Od długiego czasu sobie to obiecuje ;p
Ok, no to napisze koledze, że ide z nim Zobaczę i sama ocenię
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:42   #1377
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Zoska nooo ja już dziś test robiłam dla pewności, czyli ciąża wykluczona znów będę musiała jakieś tabsy brać na wywołanie
Hehe budowa fajnie fajnie
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:47   #1378
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Zoska nooo ja już dziś test robiłam dla pewności, czyli ciąża wykluczona znów będę musiała jakieś tabsy brać na wywołanie
Hehe budowa fajnie fajnie
No ja teraz biore żeby wywołac okres
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:56   #1379
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

ZOska luteine bierzesz ? czy cuś innego?
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:59   #1380
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
ZOska luteine bierzesz ? czy cuś innego?
Luteine
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.