Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-29, 12:41   #3031
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Całe 65 minut wprawdzie trzeba odjąć od tego te 4, 5 minut, bo co jakiś czas się zatrzymywałam na 20 sekund, ale i tak jestem z siebie zadowolona. Biegałam w trampkach siostry, ale są strasznie niewygodne, dzisiaj chyba kupię jakieś zwykłe adidasy.

Te podsumowane kilometry wyglądają pięknie brawo, dziewczyny!
65 min gratuluję!

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Moje podsumowanie roku z endo

przez 4,5 miesiąca na aktywnościach;

spaliłam: 126 hamburgerów/68081 kcal
pokonałam dystans: 1364,53 km

samo bieganie/770,22 km
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 12:57   #3032
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
No proszę cie żel przy 10 km niektórzy nawet przy maratonach nie chcą z nich korzystać.

I reklama na tym forum jest płatna złotko
Jak reklama? Reklama czego? Czy Ty sie dobrze czujesz?

Ja skorzystałam z żelu na próbę,ale nie odczułam po nim żadnego efektu - na plus ani na minus. Kupiłam go z ciekawości,na próbę,ale zawsze znajdzie sie ktoś,kto się czepi ,wrrrr!
Staram się szukać różnych suplementów,które podniosą wydajność organizmu,pokonać zmęczenie itp.Na razie szukam na zasadzie "prób i błędów"

Trenuję w zasadzie 7 dni w tygodniu (nie tylko bieganie) i uważam,że mam prawo czuć zmęczenie,wyczerpanie.Jed na osoba będzie wyczerpana po 30km,inna po 5km.Lepiej mi się dzisiaj biegło te 10km niż zazwyczaj,bo mam już profesjonalne obuwie.Zmiana na prawdę odczuwalna,pomimo,że nie są to jeszcze buty z najwyższej półki.Spotkałam dziś na trasie wielu biegaczy,chyba pogoda ludzi zachęciła do treningu.Po mału będę się starała wydłużać dystans biegowy,ale stopniowo,aby jeszcze bardziej nie przeciążyć stawów
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 13:53   #3033
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Całe 65 minut wprawdzie trzeba odjąć od tego te 4, 5 minut, bo co jakiś czas się zatrzymywałam na 20 sekund, ale i tak jestem z siebie zadowolona. Biegałam w trampkach siostry, ale są strasznie niewygodne, dzisiaj chyba kupię jakieś zwykłe adidasy.

Te podsumowane kilometry wyglądają pięknie brawo, dziewczyny!
Ponad godzina: brawo, brawo!
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:09   #3034
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dziewczyny, kupiłam jakieś adidasy, ale Jezu...niebieskie, z żarówiastą, zieloną podeszwą...w życiu bym w tym nie wyszła do ludzi, mam nadzieję, że nikt mnie w tym nie zobaczy mają grubą tą podeszwę, więc mam nadzieję, że za szybko się nie rozwalą. Te ostatnie, które dzisiaj wyrzuciłam, miały tak przetarte podeszwy, że były w nich dziury to się nazywa biegać z uporem maniaka

Dziękuję za wszystkie miłe słowa mogę się już nazywać biegaczką średniozaawansowaną? Początkująca jakoś tak mi dziwnie brzmi
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:15   #3035
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość


Jak reklama? Reklama czego? Czy Ty sie dobrze czujesz?

Ja skorzystałam z żelu na próbę,ale nie odczułam po nim żadnego efektu - na plus ani na minus. Kupiłam go z ciekawości,na próbę,ale zawsze znajdzie sie ktoś,kto się czepi ,wrrrr!
Staram się szukać różnych suplementów,które podniosą wydajność organizmu,pokonać zmęczenie itp.Na razie szukam na zasadzie "prób i błędów"

Trenuję w zasadzie 7 dni w tygodniu (nie tylko bieganie) i uważam,że mam prawo czuć zmęczenie,wyczerpanie.Jed na osoba będzie wyczerpana po 30km,inna po 5km.Lepiej mi się dzisiaj biegło te 10km niż zazwyczaj,bo mam już profesjonalne obuwie.Zmiana na prawdę odczuwalna,pomimo,że nie są to jeszcze buty z najwyższej półki.Spotkałam dziś na trasie wielu biegaczy,chyba pogoda ludzi zachęciła do treningu.Po mału będę się starała wydłużać dystans biegowy,ale stopniowo,aby jeszcze bardziej nie przeciążyć stawów
Na tym forum suplementujemy się naturalnie, zdrową i zbilansowaną dietą
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:18   #3036
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Jeszcze niejedne buty rozwalisz Gdy był śniego,to moje obuwie po prostu "rozmakało" i rozklejało się.Dlatego wybierałam do biegania najgorsze adidasy,jakie miałam w domu,bo wiedziałam,że po bieganiu w takich warunkach pogodowych długo nie pociągną.Niestety,kiepski e buty nadwyrężyły stawy kolanowe,dlatego teraz biegam w odpowiednim obuwiu.W końcu nie kupiłam butów biegowych na wystawę
Słyszałam,że dobrym srodkiem na wszelkiego rodzaju kontuzje jest KETO Spray FORTE.Osobiście jeszcze nie stosowalam tego środka i nie mam opinii na ten temat,ale zastanawiam sie czy nie wypróbowac,bo np.Bengay pomaga bardziej na dolegliwości związane z bólem mięśni niż stawów i w pewnych sytuacjach po prostu nie pomaga.Niektórzy stosują lód w sprayu,ale on pomaga tylko na chwilę.Łagodzi ból,ale nie leczy kontuzji
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:21   #3037
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Paula

ja z suplementow to kupilam za 10zl w Biedronce tabletki z lkarnityna,i kofeina. Jak mam jakies zawody to biore tabse z godzine przed,lub jak dluzszy trening. U mnie dziala ze mam wiecej energi jak po napoju energetycznym. Choc mozliwe ze to efekt placebo.

Ja dzisiaj tylko troche ponad 4km.bo trening mam na jutro przewidziany,a dzisiaj bieg sylwestrowy.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 14:24   #3038
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Na tym forum suplementujemy się naturalnie, zdrową i zbilansowaną dietą
Mówisz w imieniu WSZYSTKICH Forumowiczek?

Przy regularnych i ciężkich treningach sama dieta nie wystarczy.Organizm potrzebuje wsparcia w postaci suplementów (ZDROWYCH I NATURALNYCH,bo tylko takie mam na myśli),które uzupełnią niedobory pierwiastków,jakie traci organizm w wyniku wysiłku.Bez tego zamiast tłuszczu spalamy mięśnie,słabniemy,wolniej regenerujemy siły.Jeśli ktoś twierdzi,że jest inaczej,to wykazuje się brakiem podstawowej wiedzy

pl_madzia - L-karnityna OK,jesli Twoim celem jest spalanie tkanki tłuszczowej,natomiast kofeina pobudza organiz,ale może też uzależniać i powodować efekty uboczne jak np.problemy z sercem
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej

Edytowane przez Agafitness
Czas edycji: 2012-12-29 o 14:29
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:41   #3039
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Mówisz w imieniu WSZYSTKICH Forumowiczek?

Przy regularnych i ciężkich treningach sama dieta nie wystarczy.Organizm potrzebuje wsparcia w postaci suplementów (ZDROWYCH I NATURALNYCH,bo tylko takie mam na myśli),które uzupełnią niedobory pierwiastków,jakie traci organizm w wyniku wysiłku.Bez tego zamiast tłuszczu spalamy mięśnie,słabniemy,wolniej regenerujemy siły.Jeśli ktoś twierdzi,że jest inaczej,to wykazuje się brakiem podstawowej wiedzy
Dziękuję postoję niedobory pierwiastków uzupełniam warzywami,a mięśnie chronię pełnowartościowym białkiem z jedzenia,energię czerpię z węglowodanów złożonych.. Pilnuję posiłków około treningowych, jem 5-6 razy dziennie .Moje wyniki to moja ciężka praca, a nie tony wspomagaczy.
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 15:06   #3040
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Smile Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam jakieś adidasy, ale Jezu...niebieskie, z żarówiastą, zieloną podeszwą...w życiu bym w tym nie wyszła do ludzi, mam nadzieję, że nikt mnie w tym nie zobaczy mają grubą tą podeszwę, więc mam nadzieję, że za szybko się nie rozwalą. Te ostatnie, które dzisiaj wyrzuciłam, miały tak przetarte podeszwy, że były w nich dziury to się nazywa biegać z uporem maniaka

Dziękuję za wszystkie miłe słowa mogę się już nazywać biegaczką średniozaawansowaną? Początkująca jakoś tak mi dziwnie brzmi
Phiiii obrażasz mój gust marzą mi się szorty Nika takie żółto, żarówiaste-neonówki

W takich butach nic Cię nie rozjedzie bo będziesz widoczna, nawet w Grudniowym Runnersie były opisane kolory w, których bezpieczniej jest biegać

Biegaczka jesteś a nie początkowa czy średniozaawansowana

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Moje podsumowanie roku z endo

przez 4,5 miesiąca na aktywnościach;

spaliłam: 126 hamburgerów/68081 kcal

pokonałam dystans: 1364,53 km

samo bieganie/770,22 km
jedno Oreo ma 53 kcal a 68081 to 1284 i pół ciastka ( to lepszy przelicznik nież hamburgery )


Biegane i rowerowe?

Madzia dziś ten bieg Sylwestrowy?
10,5 km dzisiaj
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg

Edytowane przez StupidAlice
Czas edycji: 2012-12-29 o 15:11
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 15:06   #3041
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

to znaczy Aga, tak na poważnie to z tych wszystkich suplementów wchłania się ich zaledwie 40% i to przy bardzo pomyślnych wiatrach, więc można je łykać, ale trzeba mieć na uwadze, że one stanowią taki malutki klocuszek w stosunku do prawidłowej diety.
Tutaj właśnie główną rolę odgrywa odpowiednia diet (w zależności od tego co chcemy osiągnąć) i mimo, że drażnią mnie posty Ismenki, to ma ona poniekąd rację.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 15:49   #3042
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
ja z suplementow to kupilam za 10zl w Biedronce tabletki z lkarnityna,i kofeina. Jak mam jakies zawody to biore tabse z godzine przed,lub jak dluzszy trening. U mnie dziala ze mam wiecej energi jak po napoju energetycznym. Choc mozliwe ze to efekt placebo.
Ja się suplementuję jak pisała Ismenka zdrową dietą plus pochłaniam codziennie wprost hurtowe ilości czarnej kawy od której jestem uzależniona. Kofeiny extra zatem nie potrzebuję.
Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Biegaczka jesteś a nie początkowa czy średniozaawansowana
Tak jak my wszystkie, zgadzam się co do joty.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 15:51   #3043
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

andzya - też bym chciała aby sama dieta wystarczała,bo oszczędziłoby się trochę pieniążków.Organizm nie jest natomiast w stanie przyswoić z samego tylko pożywienia pierwiastkow,które traci w wyniku ciężkiej pracy treningowej.Mam za sobą kilkanaście lat startów w sporcie wyczynowym i wiem jak organizm funkcjouje bez supli a jak z suplami.
Jeżeli biegamy typowo rekreacyjnie,to można się obyć bez dodatkowego wspomagania.Natomiast jesli trenujemy już na pewnym poziomie,z myślą o startach w zawodach (maratony,półmaratony itp.),to organizm nie wytrzyma na samej,nawet najlepiej zbilansowanej diecie.Prędzej czy później "siądzie" .Ale każdy z nas ma wolny wybór i sam podejmuje decyzje jak trenuje,co stosuje itp.
Ja się znam doskonakle na suplementacji fitnessowej,ale na biegowej już nie.Dlatego też chcę wypróbować te żele dla biegaczy jak i inne odżywki.Żel będę stoswać zarówno przy biegu na 5km jak na 15 czy 20km.Moim celem jest sprawdzenie jak ten środek zadziała na mój organizm.Dzisiaj spodziewałam się,że po tym żelu dostanę mega powera i energia będzie mnie roznosić a tymczasem niczego takiego
nie odczułam.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 17:38   #3044
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

U mnie dziś dzień przerwy i jakoś dziwnie się czuję już nie mogę się doczekać jutra kupiłam buty, zwykłe sportowe bo w mojej pipidówie jeden sklep na krzyż asics musi poczekać
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 17:48   #3045
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
U mnie dziś dzień przerwy i jakoś dziwnie się czuję już nie mogę się doczekać jutra kupiłam buty, zwykłe sportowe bo w mojej pipidówie jeden sklep na krzyż asics musi poczekać
Wpadłaś bakcyl biegania złapany poczekaj na Mega wyprzedaże to kupisz coś ciekawego

WLidlu będą od stycznia piłki do ćwiczeń, ekspandery zamałe pieniądze. Jest też fajna bluza oversize na fitness.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg

Edytowane przez StupidAlice
Czas edycji: 2012-12-29 o 17:50
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 17:58   #3046
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Wpadłaś bakcyl biegania złapany poczekaj na Mega wyprzedaże to kupisz coś ciekawego

WLidlu będą od stycznia piłki do ćwiczeń, ekspandery zamałe pieniądze. Jest też fajna bluza oversize na fitness.
Przyznam szczerze że samopoczucie wzrosło i to na 100% jestem sama z siebie dumna

Na jakieś większe zakupy wybieram się styczeń/luty chyba dopiero i pewnie nic dla mnie już na wyprz nie zostanie ale jakoś przeżyję

Mam w domu piłkę do ćwiczeń a nawet 2 tylko nie wiem jak by tu je wykorzystać

Chyba dziś pójdę na skakankę jak dziecko mi pójdzie spać dziwnie się czuję bez ruszania 4 liter albo jakieś ćwiczenia sobie na pupinę poszukam
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 20:45   #3047
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Wpadłaś bakcyl biegania złapany poczekaj na Mega wyprzedaże to kupisz coś ciekawego

WLidlu będą od stycznia piłki do ćwiczeń, ekspandery zamałe pieniądze. Jest też fajna bluza oversize na fitness.
mam złe doświadczenia w robieniu tam zakupów, zawsze jak przyjeżdżam to już nic nie ma nawet jeżeli jestem w dniu, w którym wchodzą nowe okazje

mamrotka też tak mam biegam co drugi dzień,a w dni wolne od biegania ćwiczę np. na orbitreku, albo siłowy, albo coś tam i jak mam dzień taki, że nie zrobię nic to też się czuję nieswojo a na piłce ćwiczę brzuszki - szczerze polecam, dają popalić dużo bardziej niż te klasyczne

dzisiaj 11,5km

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Aga możliwe, nie kłócę się, bo nie specjalizuje się w żywieniu w sporcie, które w dużej mierze opiera się na suplementach, poszłam w kierunku ludzi z nowotworami.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 07:15   #3048
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

andzya - też się nie kłócęRaczej dzielę swoim wieloletnim doświadczeniem w sporcie

U mnie dzisiaj bieg na 5km,czyli lajtowo,ale spróbuję zmieścić się w czasie poniżej 30minut.Jutro zaś robię przerwę od jakiegokolwiek wysiłku aby nie zajechać organizmu
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 07:55   #3049
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
mam złe doświadczenia w robieniu tam zakupów, zawsze jak przyjeżdżam to już nic nie ma nawet jeżeli jestem w dniu, w którym wchodzą nowe okazje
ja mam podobnie, trzeba chyba na otwarcie z samego rana iść wtedy są szanse że nie wykupią tak czytam co się na wyprzedażach dzieję to aż się wierzyć nie chce, ludzie jak dzikusy się zachowują i o szmaty się kłócą


Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
też tak mam biegam co drugi dzień,a w dni wolne od biegania ćwiczę np. na orbitreku, albo siłowy, albo coś tam i jak mam dzień taki, że nie zrobię nic to też się czuję nieswojo a na piłce ćwiczę brzuszki - szczerze polecam, dają popalić dużo bardziej niż te klasyczne
dzięki, spróbuję

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
dzisiaj 11,5km


Dziewczyny ja jeszcze chciałam zapytać o brzuszki marzy mi się delikatny kaloryferek albo chociaż zarysowane mięśnie na brzuchu ale... mam nadmiar tkanki tłuszczowej i nie wiem jak się zabrać za te brzuszki, tzn zaczęłam robić ale gdzieś przeczytałam że przez tłuszcz na brzuchu to żadnego kaloryfera nie będzie tylko rozdęty brzuchol bo mięśnie będą ten tłuszczyk wypierać całe życie żyłam w przekonaniu że ćwicząc brzuszki spalę tłuszczyk i jestem teraz w punkcie wyjścia bo przestałam walczyć z brzuszkami. W sumie to po bieganiu czuję mięśnie brzucha ale chciałabym jakoś bardziej zmasowany atak na ten brzuch przeprowadzić. Jakie jest Wasze zdanie na temat brzuszków, robić czy nie robić?
Agafitness piszesz że masz doświadczenie z fitnessem/w sporcie to może ty coś mądrego mi doradzisz?
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)

Edytowane przez mamrotka
Czas edycji: 2012-12-30 o 07:58
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 09:43   #3050
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Znowu dzisiaj 60 minut, w nowych butach. Ach, ale ta zieleń daje po oczach...i z kilometra widac, że to podróby Adidasa... no nic, kiedyś, jak już będe młoda, piękna i bogata, to kupię sobie prawdziwe za 200 zł

Mamrotka, ja też tak mam, jak nie biegam dłuższy czas, aż mi dziwnie...taka leniwa się czuję wtedy. To zabawne, bo dwa lata temu nawet pranie rozwieszałam z trudnością
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:01   #3051
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Smile Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Znowu dzisiaj 60 minut, w nowych butach. Ach, ale ta zieleń daje po oczach...i z kilometra widac, że to podróby Adidasa... no nic, kiedyś, jak już będe młoda, piękna i bogata, to kupię sobie prawdziwe za 200 zł



U mnie 8,5 km, wybrałam się na czczo i dziś to nie był dobry pomysł.

andzya jeżeli wybierasz sie dziś biegać załóż czapke bo "łeb urywa"
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:33   #3052
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
andzya - też się nie kłócęRaczej dzielę swoim wieloletnim doświadczeniem w sporcie
ja się mogę podzielić doświadczeniem w odchudzaniu ludzi :

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość


U mnie 8,5 km, wybrałam się na czczo i dziś to nie był dobry pomysł.

andzya jeżeli wybierasz sie dziś biegać załóż czapke bo "łeb urywa"
mogę biegać jak pada, leje, śnieży, ale nie cierpię biegać jak wieje wiatr. A w czapce to ja praktycznie zawsze biegam (no oprócz ciepłych pór lata )

Paula ja biegam w różowych New Balance'ach i jakoś się nie wstydzę
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 11:49   #3053
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Znowu dzisiaj 60 minut, w nowych butach. Ach, ale ta zieleń daje po oczach...i z kilometra widac, że to podróby Adidasa... no nic, kiedyś, jak już będe młoda, piękna i bogata, to kupię sobie prawdziwe za 200 zł

Mamrotka, ja też tak mam, jak nie biegam dłuższy czas, aż mi dziwnie...taka leniwa się czuję wtedy. To zabawne, bo dwa lata temu nawet pranie rozwieszałam z trudnością
za 60min!
No właśnie jakoś dziko mi w ten dzień przerwy

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość


U mnie 8,5 km, wybrałam się na czczo i dziś to nie był dobry pomysł.

andzya jeżeli wybierasz sie dziś biegać załóż czapke bo "łeb urywa"



Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
ja się mogę podzielić doświadczeniem w odchudzaniu ludzi :
o ile nie problem chętnie przeczytam dobre rady dotyczące odchudzania
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:03   #3054
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
Paula ja biegam w różowych New Balance'ach i jakoś się nie wstydzę
a mi sie podoba rozowy kolor

dzisiaj byl moj ostatni bieg w tym roku, tak wiec w tym miesiacu wyszlo mi tylko 120 km bo mialam tydzien przerwy...

mialam dzisiaj uczucie lydek jak z drewna. moze to po wczorajszej jezdzie rowerem przez 3 godz ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:20   #3055
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Te kolorowe buty są śliczne

Dzisiaj powtórka z rozrywki- 6km, a w grudniu wybiegane 66km
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:34   #3056
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Alice, może nie uwierzysz, ale nigdy nie jadłam tych ciastek Możesz na ptasie mleczko przeliczyć (zartuje)

Czekamy na Madzie i będziemy podliczać

Do Lidla z samego ranca trzeba lecieć jak tylko sklep otworzą. Planuje kupić drążek rozporowy i getry na achillesy Miałam już specjalnie ze skarpety starej zrobić,a tu takie piękne sprzedawać będą http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_32834.htm

Z Biedronkowej gazetki biorę płyn do prania ubrań sportowych .
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-12-30 o 14:48
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:50   #3057
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Ja jeszcze dzisiaj biegam
Mysle ze te 110km bedzie. Kolejny miesiac z kiepska przeziebieniowa forma. Oby do wiosny.

Biegacie pierwszego? Ja mam plan dobrze miesiac zaczac

Co do kolorowych butow to mysle ze praktyczniejsze niz biale. Mniej sie brudza.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:50   #3058
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Smile Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Alice, może nie uwierzysz, ale nigdy nie jadłam tych ciastek Możesz na ptasie mleczko przeliczyć (zartuje)

Czekamy na Madzie i będziemy podliczać

.
Podlicze, podlicze ale podaj jaka konkretnie firma, którą lubisz

Ja jeszcze jutro zamierzam biegać

Dziewczynki brawo za biegi
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 15:41   #3059
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3835479 4]a mi sie podoba rozowy kolor

dzisiaj byl moj ostatni bieg w tym roku, tak wiec w tym miesiacu wyszlo mi tylko 120 km bo mialam tydzien przerwy...

mialam dzisiaj uczucie lydek jak z drewna. moze to po wczorajszej jezdzie rowerem przez 3 godz ...[/QUOTE]




Cytat:
Napisane przez CLARA_F Pokaż wiadomość
Te kolorowe buty są śliczne

Dzisiaj powtórka z rozrywki- 6km, a w grudniu wybiegane 66km




Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dzisiaj biegam
Mysle ze te 110km bedzie. Kolejny miesiac z kiepska przeziebieniowa forma. Oby do wiosny.

Biegacie pierwszego? Ja mam plan dobrze miesiac zaczac

Co do kolorowych butow to mysle ze praktyczniejsze niz biale. Mniej sie brudza.

ja również chcę dobrze zacząć 2013 o może nawet wstanę wcześniej żeby pobiegać


Właśnie wróciłam z mojego maratonu zdecydowanie lepiej mi się biega jak zaczyna się robić ciemno(w godzinach 10-15 to nawet nie chodzę bo kiepsko mi idzie), jakoś i siły mam więcej i ten dreszczyk emocji na plecach, dobrze że z psem poszłam to spokojna byłam
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 16:17   #3060
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

W listopadzie Wizażanki przebiegły 1068,65 km

Grudniowe podsumowane
Alice 246,63 km
Renia 68,6 km
Clara 52 km
Ewela 136 km
Callitus 95 km
Takajedna 99 km
Magda 138 km
Wrona 158 km
Ismenka 75,42 km

Grudniowe bieganie

Alice 300,90km
Pati 150 km
Madzia 110 km
Ewela 120 km
Clara 70 km
Andzya 150 km
Mamrotka 57 km
Paula 100 km
ismenka 210 km

razem 1267,9 km

kto da więcej
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-12-31 o 12:47
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.