jemu chodzi o seks, jak to zakończyć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-24, 07:12   #1
Coco Chanel6
Raczkowanie
 
Avatar Coco Chanel6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101

jemu chodzi o seks, jak to zakończyć


Pół roku temu zaczęłam spotykać się z chłopakiem. Na początku wiadomo, ciekawość, potem stwierdziłam, ze mi się podoba. Proponował spotkania późnym wieczorem, a właściwie w nocy ok. 21-24. Na początku głównie jezdzilismy po okolicy, spotykalismy się czasem z jego znajomymi. Raz, jedyny raz, na poczatku znajomości zaproponował kino, po czym się wycofał, twierdząc, ze nie ma nic ciekawego do obejrzenia. Moja fascynacja nim stawala sie coraz większa. Jako, ze mam 23 lata i jeszcze nie wspolzylam, fascynował mnie tez w tym aspekcie. Na początku łapanie za udo, potem ja jego za rękę, a w końcu pocałunek, który można powiedzieć zainicjował on, ale ja mu myślałam myślę wyraźny sygnał. Potem zaczęły się pieszczoty. I jakiś czas temu prawie doszło do współżycia. Ostatnio gdy się z nim spotkałam i również się zabawialismy namawiał na seks, w sumie namawiał kilka razy. Ja tez nie będę ukrywać sama często proponuje zabawianie, nawet kilka razy pisalam żeby się spotkać z tego powodu. Ja odmówiłam mu wyjścia parę razy, zawsze jestem na zawołanie. On nigdy nie był w związku. Twierdzi ze do 30 chce jeszcze być wolny. Lubi impresowac, myślę ze pisze z wieloma dziewczynami. Rozmawiamy o wszystkim, o seksie prawie w ogóle. Jednakże gdy się spotkamy, pogadamy trochę i dalej przechodzimy do zabawy. Często ja inicjuje. Kiedyś zapytałam czy był kiedyś zakochany, stwierdził ze tak ale to Nie miało sensu, ze jest nieśmiały. No i oczywiście klasyka gatunku, strasznie się w nim zauroczylam. Jest fajnym kolega, dlatego zastanawia się co zrobić? zerwać całkowicie kontakt, wyznać uczucia? odmówić pieszczot? cierpie strasznie i nie wiem jak to rozegrać. Z racji tego ze jest jednym z niewielu moich znajomych tez nie chciałabym go stracić. ale z drugiej strony widzę jego olewke. jak ostatnio podczas spotkania byłam smutna z powodu tego wszystkiego, pytał co się dzieje. następnego dnia juz nie napisał nic. dupek. a jednak zawrócił mi w glowie. co robić?
Coco Chanel6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 08:04   #2
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
Pół roku temu zaczęłam spotykać się z chłopakiem. Na początku wiadomo, ciekawość, potem stwierdziłam, ze mi się podoba. Proponował spotkania późnym wieczorem, a właściwie w nocy ok. 21-24. Na początku głównie jezdzilismy po okolicy, spotykalismy się czasem z jego znajomymi. Raz, jedyny raz, na poczatku znajomości zaproponował kino, po czym się wycofał, twierdząc, ze nie ma nic ciekawego do obejrzenia. Moja fascynacja nim stawala sie coraz większa. Jako, ze mam 23 lata i jeszcze nie wspolzylam, fascynował mnie tez w tym aspekcie. Na początku łapanie za udo, potem ja jego za rękę, a w końcu pocałunek, który można powiedzieć zainicjował on, ale ja mu myślałam myślę wyraźny sygnał. Potem zaczęły się pieszczoty. I jakiś czas temu prawie doszło do współżycia. Ostatnio gdy się z nim spotkałam i również się zabawialismy namawiał na seks, w sumie namawiał kilka razy. Ja tez nie będę ukrywać sama często proponuje zabawianie, nawet kilka razy pisalam żeby się spotkać z tego powodu. Ja odmówiłam mu wyjścia parę razy, zawsze jestem na zawołanie. On nigdy nie był w związku. Twierdzi ze do 30 chce jeszcze być wolny. Lubi impresowac, myślę ze pisze z wieloma dziewczynami. Rozmawiamy o wszystkim, o seksie prawie w ogóle. Jednakże gdy się spotkamy, pogadamy trochę i dalej przechodzimy do zabawy. Często ja inicjuje. Kiedyś zapytałam czy był kiedyś zakochany, stwierdził ze tak ale to Nie miało sensu, ze jest nieśmiały. No i oczywiście klasyka gatunku, strasznie się w nim zauroczylam. Jest fajnym kolega, dlatego zastanawia się co zrobić? zerwać całkowicie kontakt, wyznać uczucia? odmówić pieszczot? cierpie strasznie i nie wiem jak to rozegrać. Z racji tego ze jest jednym z niewielu moich znajomych tez nie chciałabym go stracić. ale z drugiej strony widzę jego olewke. jak ostatnio podczas spotkania byłam smutna z powodu tego wszystkiego, pytał co się dzieje. następnego dnia juz nie napisał nic. dupek. a jednak zawrócił mi w glowie. co robić?

Zerwać kontakt. Będziesz cierpieć jeszcze bardziej.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 08:06   #3
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Ciągniesz to z desperacji i samotności. Odpuść, bo cierpieć to dopiero możesz zacząć. Facet wyłożył karty na stół. A jak już weźmie od ciebie co chce, to najprawdopodobniej kopnie cię w dupę. Odejdź. I nie wdawaj się w żadne dyskusje bo na bank będzie chciał cię urobic.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 08:34   #4
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87784752]Ciągniesz to z desperacji i samotności. Odpuść, bo cierpieć to dopiero możesz zacząć. Facet wyłożył karty na stół. A jak już weźmie od ciebie co chce, to najprawdopodobniej kopnie cię w dupę. Odejdź. I nie wdawaj się w żadne dyskusje bo na bank będzie chciał cię urobic.[/QUOTE]

Dokładnie. O współżyciu z nim zapomnij bo i tak po cię zostawi. Zerwij kontakt bo będziesz płakać. On chce żebyś była jego koleżanka z korzyściami zapewne. Skoro i tak mało rozmawiacie to po kij ci taki kolega. Powiedz że jednak nie interesuje cię taka znajomość i to kończysz. Może by. Że zacznie ci gadać że cię polubił i nie chce konczyć- olej to.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-04-24 o 08:37
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 08:35   #5
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Skoro jesteście już na etapie pieszczot, które jak sama piszesz często sama proponowałaś to ja nie dziwię się facetowi, że chce teraz więcej on myśli pewnie, że ty jesteś chętna i czemu miałby nie spróbować. Jeśli nie odpowiada ci to to po prostu zerwij z nim kontakt. Facet jasno powiedział, że do 30 nie chce się w nic poważniejszego angażować. Albo to akceptujesz i dalej tkwisz w tej relacji albo kończysz i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 08:41   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Nie ma sensu bujać się z facetem, który powiedział jasno, że nie chce być w związku. Czytaj: nie chce być w związku z tobą. Czyli jeśli zdecydujesz się na seks, to i tak niczego więcej się nie spodziewaj.
A jak to skończyć? Co kończyć, skoro parą nie jesteście, tylko spotykacie się na macanki? Wystarczy się nie spotykać.
Będziesz to ciągnąć, to skończysz ze złamanym sercem i założysz kolejny wątek, tym razem z pytaniem "dlaczego on tak mnie potraktował".
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 09:02   #7
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Nie pchaj się w to. On chce tylko seksu, nie w głowie mu miłość i związki, z resztą sam Ci to powiedział.
Spotykacie się od niedawna, zauroczyłaś się, ale teraz powinno pójść w miarę łatwo. Powiedz mu, że nie jesteś zainteresowana taką relacją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 09:13   #8
Coco Chanel6
Raczkowanie
 
Avatar Coco Chanel6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

w jaki sposób z klasa to zakończyć? wiem ze ta relacja z klasa ma niewiele wspolnego. powiedziec, napisać? glupio mi tak nagle przestać odpisywać na messie
Coco Chanel6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 09:16   #9
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Spotkaj się z nim i powiedz, że szukasz w związku czegoś innego niż on i nie widzisz szans na kontynuowanie tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 09:17   #10
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
w jaki sposób z klasa to zakończyć? wiem ze ta relacja z klasa ma niewiele wspolnego. powiedziec, napisać? glupio mi tak nagle przestać odpisywać na messie
Masz wyżej napisane. Nie jesteś zainteresowana ta znajomością i tyle. Nie byliście jakoś bardzo zżyci, więc co więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 09:19   #11
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
w jaki sposób z klasa to zakończyć? wiem ze ta relacja z klasa ma niewiele wspolnego. powiedziec, napisać? glupio mi tak nagle przestać odpisywać na messie

Powiedz mu, ze szukasz kogoś, z kim moglabym wejść w związek. To powinno go skutecznie odstraszyć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 09:26   #12
Coco Chanel6
Raczkowanie
 
Avatar Coco Chanel6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

okej. problemem jest tez to ze to tez mój kolega. często wychodzimy w grupie. gdy zerwe z nim kontakt automatycznie zerwe kontakt z innymi ludźmi. czasami jesteśmy w ekipie i na końcu gdy wszyscy są juz rozwozeni po domach zostajemy we dwójkę i wtedy dochodzi do pieszczot. a gdyby tak po prostu odmówić pieszczot i tyle, odwiez mnie do domu i cześć i traktować go nadal jako kolegę? aj ciężko sobie dac spokój, wiem
szkoda mi tych znajomości
Coco Chanel6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 09:33   #13
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Ale że jak jemu chodzi o seks, a przez pół roku znajomości go nie uprawiacie?
Cytat:
Ja odmówiłam mu wyjścia parę razy, zawsze jestem na zawołanie.
No to odmówiłaś parę razy, czy zawsze jesteś na zawołanie?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 09:37   #14
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
okej. problemem jest tez to ze to tez mój kolega. często wychodzimy w grupie. gdy zerwe z nim kontakt automatycznie zerwe kontakt z innymi ludźmi. czasami jesteśmy w ekipie i na końcu gdy wszyscy są juz rozwozeni po domach zostajemy we dwójkę i wtedy dochodzi do pieszczot. a gdyby tak po prostu odmówić pieszczot i tyle, odwiez mnie do domu i cześć i traktować go nadal jako kolegę? aj ciężko sobie dac spokój, wiem
szkoda mi tych znajomości
To może trzeba było o tym pomyśleć wcześniej, zanim zaczęliście te pieszczoty. Teraz to wątpię, że chłopak będzie chciał się zachowywać jak zwykły kolega ja bym chyba całkowicie zerwała kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 09:47   #15
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Po prostu nie umawiaj się z nim an te cholerne pieszczoty


Własnie ja bym odradzała pisanie, ze ty szukasz związku, bo on cię zacznie tak urabiać, a jak mu się nie dasz, to będzie pewnie wbijał spzile przy znajomych.


Jak zaproponuje takie spotkanie to napisz, że "nie masz juz ochoty na takie spotkania". Nie musisz sie bardziej tlumaczyc.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 09:50   #16
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
okej. problemem jest tez to ze to tez mój kolega. często wychodzimy w grupie. gdy zerwe z nim kontakt automatycznie zerwe kontakt z innymi ludźmi. czasami jesteśmy w ekipie i na końcu gdy wszyscy są juz rozwozeni po domach zostajemy we dwójkę i wtedy dochodzi do pieszczot. a gdyby tak po prostu odmówić pieszczot i tyle, odwiez mnie do domu i cześć i traktować go nadal jako kolegę? aj ciężko sobie dac spokój, wiem
szkoda mi tych znajomości
Mam wrażenie, że ty sama do końca nie zdecydowałaś czego chcesz. Jeśli macie wspólnych znajomych, jesteście w jednej ekipie, to niby dlaczego ci znajomi mieliby "wybrać" jego a z tobą zerwać kontakt?
On powiedział, że nie chce związku, związku nie było. Były macanki, bo dałaś się ponieść. Powiedz mu po prostu że koniec, nie chcesz się w to pakować, bo oczekujecie czego innego. Nie zostawaj z nim sam na sam. Inni się zbierają, ty też się zbieraj. I zobaczysz, jak się sytuacja rozwinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:35   #17
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że ty sama do końca nie zdecydowałaś czego chcesz. Jeśli macie wspólnych znajomych, jesteście w jednej ekipie, to niby dlaczego ci znajomi mieliby "wybrać" jego a z tobą zerwać kontakt?
On powiedział, że nie chce związku, związku nie było. Były macanki, bo dałaś się ponieść. Powiedz mu po prostu że koniec, nie chcesz się w to pakować, bo oczekujecie czego innego. Nie zostawaj z nim sam na sam. Inni się zbierają, ty też się zbieraj. I zobaczysz, jak się sytuacja rozwinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zrób tak, jak Ci radzi Wizażanka powyżej. Podziękuj za bliższą relację i powiedz, że jednak nie jesteście dla siebie, chcesz kogoś do związku, stabilizacji. Nie dopuszczaj do sytuacji sam na sam. Powinien odpuścić.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:37   #18
Coco Chanel6
Raczkowanie
 
Avatar Coco Chanel6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

to jego znajomi, po prostu czasami spotykalam się z nim i jego znajomymi.
Coco Chanel6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:38   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
Zrób tak, jak Ci radzi Wizażanka powyżej. Podziękuj za bliższą relację i powiedz, że jednak nie jesteście dla siebie, chcesz kogoś do związku, stabilizacji. Nie dopuszczaj do sytuacji sam na sam. Powinien odpuścić.
Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 10:40   #20
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
to jego znajomi, po prostu czasami spotykalam się z nim i jego znajomymi.
A musisz się dalej z nimi spotykać skoro to nawet nie twoi znajomi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:41   #21
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
to jego znajomi, po prostu czasami spotykalam się z nim i jego znajomymi.

Jeśli to jego znajomi, nie Twoi, to czemu boisz się stracić kontakt? Będziesz za nimi tęsknić?

Twoje zachowanie jest dziwne, niby go prowokujesz i jesteś „zafascynowana” seksualnością, z drugiej nie idziesz na całość tylko uskuteczniacie jakieś macanki jak reszta ekipy sobie idzie i masz jemu za złe, ze nakręca się na Ciebie. Ja sama nie wiem o co Ci chodzi, a co dopiero ten facet.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:50   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A musisz się dalej z nimi spotykać skoro to nawet nie twoi znajomi?
No dokładnie? Autroka wątlu chyba szuka wytłumaczeń dla podtrzymywania kontaktu z tym panem.

Tytuł wątku chybiony. Powinno być: On nie szuka poważnego związku (ze mną). Bujanie się pół roku, spotkania tylko wieczorami, nie proponowanie jakichś ciekawszych randek (nawet kino odwołał, bo zrozumiał, że po co inwestować). Cóż... Od początku wiadomo, że tu chodzi tylko o niezobowiązującą zabawę. Niekoniecznie seks jako taki. Znajomość dla rozrywki z jego strony, dla Autorki niestety z samotności i liczenia na cud.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Jeśli to jego znajomi, nie Twoi, to czemu boisz się stracić kontakt? Będziesz za nimi tęsknić?

Twoje zachowanie jest dziwne, niby go prowokujesz i jesteś „zafascynowana” seksualnością, z drugiej nie idziesz na całość tylko uskuteczniacie jakieś macanki jak reszta ekipy sobie idzie i masz jemu za złe, ze nakręca się na Ciebie. Ja sama nie wiem o co Ci chodzi, a co dopiero ten facet.
Wydaje mi się, że chodzi tu o myślenie pt. jak go przetrzymam, nie dam mu wszystkiego, to będzie bardziej szanował, zakocha się. Może boi się, że jak mu "da" to facet się zmyje.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 11:11   #23
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Mi się też wydaję, że tu chodzi tylko o niezobowiązujące spotkania, rozerwanie się tak jak pisze Ellen, więc autorko jeśli ci to nie pasuje to najlepiej zerwać kontakt. Tych znajomych znasz pół roku, więc wątpię, że zżyłas się z nimi, poza tym to są znajomi tego chłopaka, na pewno za tobą płakać nie będą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 12:44   #24
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Sama zaczynasz pieszczoty I dziwisz sie ze gosciu chce wiecej?
Dajesz mylne sygnały więc się nie ma czemu dziwic
Skoro Ty nie chcesz seksu to po co to inicjujesz?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 13:04   #25
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Przestan sie z nim spotykać i tyle, nie rozumiem problemu.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 13:32   #26
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Sorry ale znajomi to dla mnie wymowka.. zerwij z nim kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 23:12   #27
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Powiedz mu, ze szukasz kogoś, z kim moglabym wejść w związek. To powinno go skutecznie odstraszyć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co za problem wejść w związek i rzucić po miesiącu?
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 23:42   #28
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
w jaki sposób z klasa to zakończyć? wiem ze ta relacja z klasa ma niewiele wspolnego. powiedziec, napisać? glupio mi tak nagle przestać odpisywać na messie
Możesz mu napisać, że chcesz pozostać na stopie koleżeńskiej. Albo się z nim normalnie spotkaj i po prostu na koniec nie wdawaj się w żadne macanki. Ta dam, wielki problem.

A na przyszłość nie wdawaj się w żadne macanki i zawieszczenie w nie wiadomo czym przez kilka miesięcy. Oczekuj jakiejś deklaracji zanim dojdzie do 'pieszczot', cokolwiek to znaczy w tym kontekście. I nie dawaj ludziom sprzecznych sygnałów, jak nie chcesz relacji opartej na koleżeństwie z seksem w tle, to w coś takiego nie wchodź i nie inicjuj seksu z kolegą
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 08:50   #29
Coco Chanel6
Raczkowanie
 
Avatar Coco Chanel6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

jestem w nim zauroczona. ale jednoczesnie pociąga mnie tez jego seksualnosc(w poprzednim związku nie byłam gotowa na współżycie, gdy juz chciałam, chłopak zerwał),
mam duże potrzeby i jestem "wyposzczona", macie całkowitą racje, sama do tego dopuscilam, i wysyłam mylne sygnały, do tego jest to bardziej taka znajomość bez zobowiązań a nie dla samego seksu. jako osoba samotna, wyjście nawet z jego znajomymi jest okazja wyjścia w ogóle.
dzięki
Coco Chanel6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 09:21   #30
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: jemu chodzi o seks, jak to zakończyć

Sama wiele razy inicjowałaś te macanki, gdy facet zaczynał nie protestowałaś. Możesz mieć pretensje tylko do siebie, on Cie w żaden sposób nie oszukał. Na jego miejscu myślałabym, że taka znajomość Ci odpowiada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-25 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.