nie wiem co to znaczy być zakochaną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 23:30   #1
zapach_lata
Przyczajenie
 
Avatar zapach_lata
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 4

nie wiem co to znaczy być zakochaną


Witam.
Mam problem, z ktorym nie potrafię sobie poradzić od dłuższego czasu a ostatnio stał się dla mnie bardzo ważny.
Nie wiem co to znaczy zakochać się w kimś, nie wiem jak to jest. Byłam zakochana może raz w życiu i zostałam bardzo skrzywdzona. Od tamtej pory przewijało się wiele miłości platonicznych, zauroczeń. Ale nie potrafię odwzajemnić czyjegoś uczucia i boje się otworzyć w tej kwestii. Usłyszłam ostatnio że jestem królową śniegu i nie dopuszczam do siebie nikogo. Nie wiem czy to dlatego, że boję się odrzucenia, czy doltego ze nie akceptuję siebie czy może mam jakiś ideał z książek i fimów na który naiwnie czekam.
Ostatnio coś we mnie drgnęlo, poznałam nowego mężczyzne. Młody chłopak, pracujemy razem od 3 tygodni. Tańczył ze mną całą noc na imprezie urodzinowej. I myślalam że nie zeobi to na mnie żadnego wrażenia, ale okazało się że o nim myślę. Chcialabym być dla niego, czuć jego bliskość. Tylko, że on też się zachowuje normalnie, a może mnie wręcz troche ignoruje. To znaczy po tej imprezie. Bo przyznaję, że po powrocie do pracy ja też zachowywałam się normalnie nie wracając do tematu imorezy.Nie myslę o nim obsesyjnie, ale jednak coś się zmieniło i czuję się inaczej. Czy to zakochanie? Bardzo chcę kochać i być kochana, co mam robić? Proszę o pomoc, bardzo potrzebuję jakiejś rady.

Edytowane przez zapach_lata
Czas edycji: 2015-11-15 o 23:34
zapach_lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 04:49   #2
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: nie wiem co to znaczy być zakochaną

Zastanawiam się jaki jest problem...

1. Czy nie wiesz co to znaczy być zakochaną
2. Czy może nie potrafisz się otworzyć i stworzyć z kimś związku
3. Czy może jednak potrafisz i chcesz, ale nie wiesz czy chłopak jest zainteresowany

Może to przez zmęczenie i późną porę dnia, ale nie widzę żadnego problemu.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 10:49   #3
zapach_lata
Przyczajenie
 
Avatar zapach_lata
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 4
Dot.: nie wiem co to znaczy być zakochaną

Myślę, że wszystko co wymieniłaś. Rzeczywiście napisałam to dość chaotycznie i niejasno. Chodzi o to, że nie wiem czy to zakochanie czy zwykłe zauroczenie i rzeczywiście nie wiem co robić dalej, jak się otworzyć i jak działać.. Chciałabym tylko nie potrafię
zapach_lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 10:57   #4
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: nie wiem co to znaczy być zakochaną

Chyba nikt się seryjnie nie zakochuje w kolejnych chłopakach. Masz 20 lat, może po prostu nie spotkałaś kogoś odpowiedniego jeszcze.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 11:22   #5
zapach_lata
Przyczajenie
 
Avatar zapach_lata
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 4
Dot.: nie wiem co to znaczy być zakochaną

Pewnie masz racje. Tylko, że ostatnio zaczęła mi doskwierać samotność. Bardziej niż zwykle, już nie potrafię jej stłumic w sobie. I gdy on pojawił się na horyzoncie coś we mnie drgneło. Tylko zupełnie nie wiem jaki zrobic krok.
zapach_lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 11:56   #6
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: nie wiem co to znaczy być zakochaną

Cóż, kto nie ryzykuje, ten nie ma. Generalnie, jak chcesz coś zmienić, to droga jest jedna. Powiedz do chłopca: fajnie się bawiliśmy ostatnio na imprezie, mam wolny wieczór X.X, może chciałbyś ze mną pójść gdzieś, ponoć tam i siam ma być koncert/wernisaż/dyskoteka?
Generalnie nie znasz go za dobrze, więc nie nastawiaj się buk wie na co. Daj szansę sobie poznać go lepiej i stwierdzić, czy jego osoba w ogóle Ci pasuje
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 13:08   #7
zapach_lata
Przyczajenie
 
Avatar zapach_lata
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 4
Dot.: nie wiem co to znaczy być zakochaną

Dziękuję bardzo za odpowiedzi
zapach_lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-16 14:08:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.