Mariza - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-17, 06:53   #3871
ladine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

Witajcie. Z tą petycją to bardzo dobry pomysł. Jeżeli wiesz od czego zacząć i jak to przeprowadzić to ja się podpisze 😊. Ale zobaczcie dziewczyny nawet tutaj cisza,piszemy tylko we trzy. Wiadomo każdy zagoniony ale mam wrażenie jakby to nam konsultantkom tylko zależało. Firma powinna się promować,jakieś relkamy może w gazetach,rozwijać ,wyjść na przeciw oczekiwaniom konsumentów. A tu nic. Ja z obecnego katalogu nic nie zamawiałam,chyba tylko nowy katalog pod koniec zamówię bo darmówka mi nie przyjdzie 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 12:27   #3872
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Niestety nie znam się za bardzo na tych petycjach, ale pewnie trzeba by było ułożyć jakieś pismo (o co nam chodzi) i zebrać jak najwięcej podpisów. Zgadzam się i też mam takie wrażenie, że na rozwoju firmy zależy tylko konsultantkom..Nawet oficjalnej strony Marizy na facebooku nie chce im się regularnie prowadzić. Ostatnio coś szukałam i w linku do aktualnego katalogu znalazłam katalog z kwietnia 2015 roku!

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Ponadto katalog wychodzi co dwa miesiące, więc mogli by dać więcej nowości. Bo odkąd jestem konsultantkom (2012r.) nie za wiele się pojawiło i zmieniło..
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 09:38   #3873
ladine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

Zgadzam się albo wyprowadzili fajne i dobrze sprzedające się kosmetyki. Na forach konkurencyjnych firm gwar,wrzawa dziewczyny wymieniają się wiadomościami o nowościach ,stawiają fotki kosmetyków,(słoczują ) nie wiem jak to się pisze 😜. Bo tyle tego. Żeby jeszcze tu dziewczyny się określiły czy im zależy na petycji czy nie. No niestety cisza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 16:48   #3874
motylekh
Przyczajenie
 
Avatar motylekh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu;))
Wiadomości: 13
Send a message via Skype™ to motylekh
Dot.: Mariza

„Kosmetyki marki Mariza to produkty tworzone z pasją, przygotowane na bazie najlepszych surowców, w oparciu
o najnowsze trendy kosmetyczne oraz wieloletnie doświadczenie. W staranny sposób wykorzystujemy to co daje
nam natura i na co pozwala najnowsza wiedza kosmetologiczna, oddając w Państwa ręce bezpieczne i godne zaufania
produkty. Osoby chętne które chciałyby zananami wspolpracować zapraszam na priv pod spodem wysyłam aktualny katalg

Zapraszam”
Kosmetyki marki Mariza to produkty tworzone z pasją, przygotowane na bazie najlepszych surowców, w oparciu
o najnowsze trendy kosmetyczne oraz wieloletnie doświadczenie. W staranny sposób wykorzystujemy to co daje
nam natura i na co pozwala najnowsza wiedza kosmetologiczna, oddając w Państwa ręce bezpieczne i godne zaufania
produkty. Osoby chętne które chciałyby z nami współpracować zapraszam na priv pod spodem wysyłam aktualny katalog

http://strefamariza.com.pl/files/MAR..._nr_1_2017.pdf Zapraszam
odpowiem na kazde zadane pytanie chcesz sie zarejestrować??http://www.strefamariza.pl/index.php...Sponsor=032451

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Katalogi wychodzą co dwa miesiące Kazdy konsultant po rejestracji 30% znizki od 1zł. MARIZA
Wytwórnia Kosmetyków Mariza jest polską firmą powstałą w 1988 roku. Pierwszymi wyrobami firmy była
szeroka gama kremów do twarzy. Jednak z każdym rokiem poszerzaliśmy naszą ofertę o nowe produkty
pielęgnacyjne, a później również o kosmetyki do makijażu.
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków gwarantuje ich sprawdzoną, wysoką jakość
przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Kosmetyki tworzymy we własnym laboratorium badawczo-rozwojowym,
współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców kosmetycznych, przeprowadzamy szereg testów i badań
oraz kontrolujemy procesy produkcji, aby zapewnić ich bezpieczeństwo.
Obecnie, w naszej stale poszerzającej się ofercie, znajduje się ponad 400 pozycji. Są to zarówno preparaty do
pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, jak i szeroka gama produktów do makijażu, wody toaletowe dla kobiet oraz
kosmetyki dla mężczyzn.
MULTI LEVEL MARKETING (MLM)
Od 2011 roku Mariza Dystrybucja, będąca wyłącznym dystrybutorem marek Mariza i Mariza Selective, działa
w branży marketingu sieciowego. Oparty na jasnych zasadach plan marketingowy, uwzględniający niskie, realne do
osiągnięcia progi rabatowe, stworzona dla naszych Konsultantów strona internetowa, stanowiąca doskonałe
narzędzie pracy dla Konsultantów, organizacja szkoleń oraz wsparcie ze strony firmy to dodatkowe atuty stanowiące
solidną podstawę współpracy z Marizą. To wszystko sprawia, że Zespół naszych Konsultantów jak i grono klientów
wybierających naszą markę powiększa się z każdym dniem.
Każdej osobie, która podejmie z nami współpracę w ramach Klubu Mariza proponujemy atrakcyjne warunki
dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Będąc Konsultantem Marizy:
 zamawiasz produkty, korzystając ze specjalnego 30% rabatu podstawowego. Możesz więc kupować
kosmetyki wyłącznie dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach;
 polecając i sprzedając produkty innym, zarabiasz realnie 30%, czyli różnicę między ceną katalogową
a Twoją ceną zakupu. Zwiększając swoje zakupy możesz otrzymywać dodatkowe Bonifikaty;
 zajmując się budową własnej struktury sprzedaży Twój zysk wzrasta. Otrzymujesz dodatkowe
Bonifikaty od obrotu tworzonej Grupy Osobistej oraz Bonusy od kolejno odłączanych Grup Liderskich;
 awansując na wyższe Tytuły, możesz otrzymywać atrakcyjne Bonusy jednorazowe.
Dlatego już dzisiaj zapraszamy do Klubu Mariza, gdzie wspólnie z nami możesz zacząć budować swój biznes w oparciu
o czyste i jasne zasady.
motylekh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 15:07   #3875
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

na tym forum raczej były i są konsultantki Marizy ;p choć już coraz mniej
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 08:49   #3876
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

Hop hop. Czy można jeszcze zamawiać gdzieś te kosmetyki?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 05:46   #3877
Felicitaz
Raczkowanie
 
Avatar Felicitaz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Hop hop. Czy można jeszcze zamawiać gdzieś te kosmetyki?
Cześć,
Ja jestem zarejestrowaną konsultantką z Łodzi, ale nie sprzedaję kosmetyków, po prostu od czasu do czasu zamawiam dla siebie ze zniżką -30% już od cen katalogowych. Jeśli masz zamówienie skonsolidowane, to się opłaca, nawet jak dodasz te 8 czy 16 PLN za przesyłkę. Także polecam Ci się zarejestrować indywidualnie jako konsultantka i spróbować pokombinować z zamówieniem. Nie ma żadnych limitów ani żadnych dodatkowych obciążeń finansowych. Powodzenia

Edytowane przez Felicitaz
Czas edycji: 2017-04-24 o 05:47
Felicitaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 06:03   #3878
ladine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Hop hop. Czy można jeszcze zamawiać gdzieś te kosmetyki?
Tak,cały czas można zamawiać. Tylko musisz znaleźć konsultantkę u której zrobisz zamówienie lub sama się zarejestrować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 06:17   #3879
ladine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

Od dwóch katalogów nic nie zamawiałam. Darmowego mi nie przysłali. Wczoraj obejrzałam online i jakieś było moje zdziwienie jak zobaczyłam w ofercie lakiery hybrydowe. Ucieszyłam się bardzo bo tym też się zajmuję Teraz tylko pozostaje złożyć zamówienie i przetestować. Mam nadzieję,że kolorystyka też zacznie się rozwijać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 19:36   #3880
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Mariza

Dziewczyny mam pytanie. Skoro katalog 2/2018 jest ważny do końca sierpnia ,dlaczego nie można kupić katalogu 3/2018 na strefie konsultantki , tylko ciągle jest 2 jeszcze?
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 07:28   #3881
ladine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Skoro katalog 2/2018 jest ważny do końca sierpnia ,dlaczego nie można kupić katalogu 3/2018 na strefie konsultantki , tylko ciągle jest 2 jeszcze?
A jest gdzieś napisane,że 2 była do końca sierpnia ? Planuje złożyć zamówienie i zastanawiałam się kiedy wyjdzie katalog 3.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.