Jestem w związku z obcokrajowcem- część II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 16:42   #4741
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
via kamerka może ladniej wyglądam :PPP
umieszczone w albumie Lublin
kamerka?
mr oderalam to jako zaproszenie do rozmowy via kamerka;>
ale ja dzis jak kupa wygladam


juz patrze


Emankooo
albo ja slepa...
przeglądnelam inne Twoje zdjecia.
ja nie widze róznicy z ta grzywką!!
sliczny masz kolorek!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2009-06-16 o 16:48
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 16:46   #4742
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

dziękówa dziewczynki! i tego samego również wam zycze:udanych wakacji,zwiazków na nieodległość, i wogole samych cudownych chwil,znalezienia pracy (czego i sobie zycze)

Ciekawe kto przyciągnąl Yamiss?

wlasnie odebralam wyniki od gina (nie mylić z alkoholem :P )
wszystko okay
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 16:50   #4743
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Emanko ale Ty wygladasz tak samo jak na innych zdjeciach z wczesniej

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
dziękówa dziewczynki! i tego samego również wam zycze:udanych wakacji,zwiazków na nieodległość, i wogole samych cudownych chwil,znalezienia pracy (czego i sobie zycze)

Ciekawe kto przyciągnąl Yamiss?

wlasnie odebralam wyniki od gina (nie mylić z alkoholem :P )
wszystko okay
To dobrze ze wszystko okay wiec jedz i odpoczywaj i zrob zdjecia co bysmy mogly poogladac sobie pozniej

...................
...a Tajka chyba o mnie zapomniala bo Ja nawet nie wiem gdzie mam jechac jutro i nic w ogole nie wiem nie odpisuje na smsa juz pol dnia i na wizazu byla i sie zmyla
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2009-06-16 o 16:53
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 17:28   #4744
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Malaja
bezpiecznego lotu i baw sie dobrzee!!)

Amoura
powaznie myslisz o PL??hmm odwazna decyzja, zostawisz TZ samegoo?? zwiazek na odleglosc??
dziewczyny tu wychodza z siebie zeby jak najczesciej widywac TZ'ów a Ty sobie od swojego uciekasz heh..
z drugiej strony rozumiem...nic nie robienie potrafi dac w kosc..
a gdybys jednak cos ciekawego, w sensie praca/studia znalazla...to zostaniesz???

yamiss
kto Cie tu zaciagnal? :
witaj na pokladzie i opowiadaj, jak sie poznaliscie, jaki ON jest i co planujecie...)



noo a ja dzis mam drugi wolny dzien ( ) cudnie, uroczo.
ale widzialam rozpiske, ktora hostka zrobila mi na ten tydzien. do niedzieli mam masakryczne godziny pracy. np jutro od 8 do 18. na dodatek jutro sroda, co oznacza ze Sophie nie idzie do szkoly, czyli mam 2 brzdace.. zapowiada sie ciezki dzien.
aaa
rozmawialam z panem S. chory. wczoraj sie na deszczu przeziebil a leki sa za slabe na niego. och. zadzwoni pozniej. i mamy rozmawiac nt tego jego przyjazdu tu. och.
oby nie zapomnial ....zadzwonic.:mu r:
Nie chce zostawiac tz ale z drugiej strony szalu tu po malu dostaje- kazdy dzien taki sam, nic do roboty, brak znajomych. No i nie mam za bardzo kasy wiec zyje na koszt jego rodzicow co mi srednio odpowiada. Na erazmusa nie mam szans-za niska srednia. O prace ciezko-kryzys...
Tym bardziej ze nie jest pewne czy nie bede zmuszona do zostania w Pl-dziekan moze sie nie zgodzic na indywidualny tok, cwiczeniowiec rowniez moze mi robic problemy... ale na pewno bede wiedziec w pazdzierniku. No a nawet jakbym zostala to od sesji zimowej i tak musze byc we wrocku-ostatni semestr skonczyc

Lovely-Tajka na pewno sie odezwie trzymamy kciuki jutro
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 17:40   #4745
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez yamiss Pokaż wiadomość
dostałam zaproszenie, to przybyłam w związku z boskim hiszpanem, pół roku już niedługo będzie
Hmm... Zaciekawia i sie zmywa? Ladnie to tak??

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Z tym ze w Portugali prawie wszyscy mowia po angielsku wiec nie ma takiej silnej presji. W tv filmy i seriale leca w orginale z napisami wiec ten sposob nauki tez odpada.Tez myslalam ze przyjade i zaraz bede pieknie mowic...a tu przeciez tz po ang, jego znajomymi tez.... wygodniej i szybciej Ale codziennie sie czegos nowego ucze, czytam, tlumacze sobie slowka...licze ze za miesiac, dwa bede mogla jakos porozmawiac


A tak w ogole dziewczyny to mysle zeby jedjnak od pazdziernika wrocic do Polski. Ta bezczynnosc tutaj mnie dobija. Ani pracy ani studiow... Nie samym tztem czlowiek zyje Tak to w spokoju dokoncze studia, jakas prace znajde na ten rok, odloze kase, tym bardziej ze wprowadzilabym sie do rodzicow i mialabym dodatkowo za wynajem mojego mieszkania. Myslalam tez o zaczeciu nowych studiow, planowalam iberystyke ale konieczna jest rozmowa kwalifikacyjna na pocztku lipca
Czyli reemigracja? Jezeli jestes pewna tej decyzji - moim zdaniem wracaj. Brak widokow na przyszlosc nawet przy boku TZta moze bardzo zycie uprzykszyc, niestety.
Ale jesli sie nie jestes pewna to walcz Nie moglabys poszukac nawet najmniej oplacanej pracy? pokojowka? Czy juz szukalas?
Trzymam kciuki za ciebie, cokolwiek postanowisz

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
rozmawialam z panem S. chory. wczoraj sie na deszczu przeziebil a leki sa za slabe na niego. och. zadzwoni pozniej. i mamy rozmawiac nt tego jego przyjazdu tu. och.
oby nie zapomnial ....zadzwonic.:mu r:
Cos te "ochy" malo entuzjastyczne Jakas zmiana?

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
witaj yamiss

a mnie dzis tż wkurzył. wiec zrobiłam mu na złosc i się sciełam. ale...chyba mi za krótką grzywkę zostawiła fryzjerka no ale może niedługo podrośnie
A co sie stalo?
Niedobry TZ, niedobry
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 18:18   #4746
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

lovely nie boj sie,napewno tajka niebawem sie odezwie!
trzymam jutro kciuki mocno mocno!!!

amoura....kurcze szkoda,ze chcesz wracac!A szukalas wogole pracy?Jesli znasz ang lub niem do jakiegos baru by wystarczylo i jesli masz rozmowki portugalskie to ewentualnych slowek mozesz sie nauczyc.A jesli mieszkasz w rejonie turystycznym to nieraz sam ang wystarczy plus podstawy portugalskiego.

Ja sie bede starala za wszelka cene znalezc cosik,bo mnie chyba rozniesie tam ten upal i tz heheh
ja wogole uwielbiam cos robic!chociaz z drugiej strony 2,5 miesieczne wakacje na takiej wyspie jak Majorka mmmm nie byloby tak zle

ja mam zamiar kupic sobie rower,taki z tych "babcinych" z koszykiem z przodu na psa w przyszlosci
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 18:36   #4747
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Dobra , mam adres. Moze sobie poradze. Myslalam ze sie zobacze z exem bo to jednak ten budynek co on w nim kiedys robil ale poszedl na golfa wiec pozostaje mi google i potem juz tylko bládzenie

Moze sié odnajde.. i w tym jak dojechac tez bo widze pare mozliwosci

No to trzymajcie za mnie i za Tajke jutro.




EDIT: glupie TFL co chwile mi inny wynik wychodzi .. raz mi znalazlo ze 2 autobusami mam jechac, teraz mam metro i 2 autobusy badz tu mádry czlowieku
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2009-06-16 o 18:44
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 18:41   #4748
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Anessa - skuter juz mam dlugo, czas sie przesiasc na cos wiekszego no i wcale nie jest taki drogi....

Moje urodzinki 8 wrzesnia - CWIARTKA 25 :P

Malaja - zycze powodzenia i udanych wakacji i pracy

Kropka zapodaj moze jakas fote brzucha z toba rzecz jasna

Boze Roux jak ja ci wspolczuje , no chyba ze to bardzo lubisz, ja nianczylam dzieci, dwoje przez pol roku, 3 i 5 lat, po szkole tylko i malo nie oszalalam!!! Ja nie umiem z takimi dziecmi sie bawic, nie znam zabaw, i dzieci traktuje na rowno z sobą , nie umiec tirlutirlu jezeli wiecie o co mi chodzi. Za to z niemowlakami i dziecmi do roku nie mam problemow...
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 18:53   #4749
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Opium tz nie robi mi zdjec woli robic fotki lazienki ktora obecnie wyklada kafelkami
ja nie mam sily go za kazdym razem prosic o fotke zwlaszcza ze ostatnio prosilam go i nawet naladowalam aparat a on wolal co innego robic.. troche mi smutno.. chyba mu to dzisiaj wypomne
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 18:58   #4750
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

mysle ze musisz mu wypomniec. absolutnie
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 19:05   #4751
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez opiumalfa Pokaż wiadomość
mysle ze musisz mu wypomniec. Absolutnie
:d

Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2009-06-16 o 19:07
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 19:19   #4752
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

dzięki dziewczyny za gratulacje
oby nie były one przedwczesne
bo przyjdę tu w piątek i będę płakać i smarkać
i w ogóle brzydko będzie

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Szien
wspaniale!
to kiedy idziesz na interwju?
w piątek o 15

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Ale sie ciesze, jakbym to ja dostala tego maila
Gratki i trzymam
Kiedy idziesz? I co bys miala robic?
jako carer, chcę sobie zrobić nvq w tym kierunku
skończyć moje studia i załapać jakąś ciepłą posadę menadżera w domu spokojnej starości
juz ja se wszystko zaplanowałam

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Szien kongratulejszyn
dziewczyny trzymaja kciuki zebys dostala prace to ja potrzymam abys jednak nie popuscila

no i za prace tez a co zawsze to dodtakowe zabezpieczenie


Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
A tak w ogole dziewczyny to mysle zeby jedjnak od pazdziernika wrocic do Polski. Ta bezczynnosc tutaj mnie dobija. Ani pracy ani studiow... Nie samym tztem czlowiek zyje Tak to w spokoju dokoncze studia, jakas prace znajde na ten rok, odloze kase, tym bardziej ze wprowadzilabym sie do rodzicow i mialabym dodatkowo za wynajem mojego mieszkania. Myslalam tez o zaczeciu nowych studiow, planowalam iberystyke ale konieczna jest rozmowa kwalifikacyjna na pocztku lipca No i jestem w kropce (Kropka-przepraszam) Z tz wczesniej rozmawialam, nie bardzo chce mnie puscic...no i nie wiem co robic
Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Nie chce zostawiac tz ale z drugiej strony szalu tu po malu dostaje- kazdy dzien taki sam, nic do roboty, brak znajomych. No i nie mam za bardzo kasy wiec zyje na koszt jego rodzicow co mi srednio odpowiada. Na erazmusa nie mam szans-za niska srednia. O prace ciezko-kryzys...
Tym bardziej ze nie jest pewne czy nie bede zmuszona do zostania w Pl-dziekan moze sie nie zgodzic na indywidualny tok, cwiczeniowiec rowniez moze mi robic problemy... ale na pewno bede wiedziec w pazdzierniku. No a nawet jakbym zostala to od sesji zimowej i tak musze byc we wrocku-ostatni semestr skonczyc
ja Cię doskonale rozumiem
gdyby nie to, że nie chcę za żadne skarby wracać do pl i mieszkać z rodzicami to pewnie nie chciałabym tu zostać
jak Ci się układa z rodzicami?
mogłabyś znowu z nimi zamieszkać?
bo ja po kilku miesiącach z nimi pod jednym dachem to bym się zatrzymała w pokoju bez klamek i miekkimi ścianami

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
ja mam zamiar kupic sobie rower,taki z tych "babcinych" z koszykiem z przodu na psa w przyszlosci

ja też
taki a'la lata 20ste
z wypukłą ramą
ehhh...
ale to wszystko w swoim czasie
trzeba się wpierw tych milionów dorobić

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
ja nie mam sily go za kazdym razem prosic o fotke zwlaszcza ze ostatnio prosilam go i nawet naladowalam aparat a on wolal co innego robic.. troche mi smutno.. chyba mu to dzisiaj wypomne
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 19:20   #4753
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Emanko ale Ty wygladasz tak samo jak na innych zdjeciach z wczesniej
Lovely - a to dobrze czy źle??
inaczej włosy mam ścięte i inna długość grzywki.
trochę niepokoję się czy dobrze wyglądam a nie chcę wyglądać jak idiotka ani na spotkaniu Mieszadełek ani podczas pobytu w Grecji.
Anessa - po prostu zapomniał z kim rozmawia i powiedział coś czego nie powinien. no ale cóż....powiedzmy, że to przez pogodę - ale już ja się z nim rozmówię jak go dorwę w swoje łapki

i jak tam fryzurka?? wszyscy widzieli?? można usuwać ??
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 19:41   #4754
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Anessa - hehe, jak ja jestem szczawik to Ty teżmam nadzieję, że z tym językiem będzie tak jak mówisz, ale obawiam się, ze będzie tak, jak napisała Amoura, ze dla wygody będziemy rozmwiac po angielsku

Amoura
- no co Ty, wracasz do PL wtedy kiedy ja wyjadę do P.???ale wiesz, nicnierobienie dobija, jak wróciłam z anglii i nie pracowałam tak z dwa miesiące na początku tego roku przychodziły mi do głowy rózne dziwne mysli, często miałam depresje i kłóciłam się z tż przez telefon.a gdy zaczęłam pracować doceniam teraz wolny czas.i humor mam lepszy.ale jednak szkoda, że wyjedziesz...bo może poćwiczyłabyś jeszcze portugalski i znalazłabyś jakąś fajną pracę?chociaż z drugiej strony fajnie, gdybyś skończyła studa, młodziutka jesteś jeszcze a im dalej, będzie Ci trudniej studiować.wiesz, ja chciałam iść na podyplomowe hotelarstwo, ale za mało kandydatów było i studia nie ruszyły, a miałam być studentka od lutegoa właściwie skąd Ty jesteś z Polski?

szien
- gratuluje a na czym będzie polegać Twoja praca?czy to jeszcze nie wiadomo?

lovely girl i tajka
- też 3mam kciuki za jutro (lovely - narawdę wyłamałam tą klamkę, ale siara)

roux - wspólczuje Ci z dziećmi, mam nadzieję, ze nie są wredne, bo moja jedna koleżanka opiekowała się chłopcem w niemczech, który nazywał ją "polską świnią", a druga koleżanka opiekowała się dziewczynką w anglii, która chciała ją ze schodów zepchnęła.

yamiss
- ja też witam

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

emanko - widziałam zdjęcieładnie Ci w rozpuszczonych włosach, ale pomyślałabym jeszcze nad zmianą kolorku
a tak w ogóle to kto będzie na tym spotkaniu teżetowych?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

roux - ale napisałam tam nie po "polskiemu" - ona zepchnęła ją ze schodów, ale jak na dziecko nie miała tyle siły i nic jej się nie stało
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 19:43   #4755
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

zamiast na tz wyladowalam sie na dywanie.. upralam skubanca bo juz lezal zwiniety z 10 miesiecy i czekal na pranie.. oczywiscie tz obiecywal i obiecywal.. no a ja dzis godzine go szorowalam i wyglada przyzwoicie

no ale wypomnialam mu te fotki a co

Emanko ja ta twoja fotke poprzerabiam w jakims programie z innymi fryzurkami i kolorami wlosow

ps, dywan tez mu wypomnialam
poszedl po lody
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2009-06-16 o 19:44
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 20:15   #4756
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Szien-mam swoje mieszkanie we Wrocku a rodzice domek pod miastem. Ale mysle ze zamieszkalabym z rodzicami-korzystniej ze wzgledow finansowych Z rodzicami bardzo dobrze sie dogaduje, nie ma problemu zebym wrocila i z nimi mieszkala- jedynie musialabym sie przestawic bo od 2 lat mieszkam sama-tzn z tz

Eskadia- jestem z Wroclawia. Tak mysle o tym powrocie bo latwiej mi bedzie napisac prace licencjacka w Pl z dostepem do materialow, latwiej znajde jakas prace dorywcza, nie bedzie kombinowania ze studiami i moge sobie odlozyc troche kasy. No i rodzicom pomoge w domu i opiece nad malenstwem ktore juz nie jest takie male
A tak po cichu planuje magisterke tu w Portugalii... tylko musze sie porzadnie zabrac do nauki jezyka. Wiec chyba warto sie troszke poswiecic. A na tym watku jest mnostwo przykladow udanych zwiazkow mimo zycia na odleglosc I obiecuje ci ze na jakies lody czy cos (tylko nie kawe!) pojdziemy razem tu w Portugalii

Kropka-koniecznie zmus tz do zdjec
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 20:46   #4757
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

okay laski to mój ostatni przedwakacyjny post.
smutno ale zarazem wesoło

Dozobaczenia we wrześniu!
i powodzenia w czymkolwiek by tego nie chcieć ;-)
o zdjęcia nie matrwcie,co roku wracam z mnóstwem

Buziakiiii

uciekam malować paznokcie

ps.
Będę tęsknić :-(
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 21:05   #4758
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
zamiast na tz wyladowalam sie na dywanie.. upralam skubanca bo juz lezal zwiniety z 10 miesiecy i czekal na pranie.. oczywiscie tz obiecywal i obiecywal.. no a ja dzis godzine go szorowalam i wyglada przyzwoicie

no ale wypomnialam mu te fotki a co

Emanko ja ta twoja fotke poprzerabiam w jakims programie z innymi fryzurkami i kolorami wlosow

ps, dywan tez mu wypomnialam
poszedl po lody
oki Kropka - tylko jak Ci się program/monitor rozwali to nie miej do mnie pretensji
wypomnij mu wszystko z nawiązką
Eskadia - mowię o spotkaniu w Lublinie 29/06 - z Kropką i Jej Terrorystą, Echino, Wen, mną,

p.s. usuwam fotkę z fc
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-06-16 o 21:08
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 21:32   #4759
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Malaja baw się dobrze

idę pośmiać się z Tż'a bo właśnie przerabia lekcję języka polskiego
dzisiaj wyjechał "jestem dżenialny" (zamiast genialny)
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 21:35   #4760
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Śmigam w ramiona Morfeusza. Kalinichta (Dobranoc) i kolorowych snów
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:05   #4761
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Szien jestes dżenialna Gratuluje interwju
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:11   #4762
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
Malaja baw się dobrze

idę pośmiać się z Tż'a bo właśnie przerabia lekcję języka polskiego
dzisiaj wyjechał "jestem dżenialny" (zamiast genialny)
Moj za to dzisiaj: jestem najsliszniszny kotek chcial powiedziec najsliczniejszy ale mu nie wyszlo No i samoocene ma wysoka
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:13   #4763
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Moj za to dzisiaj: jestem najsliszniszny kotek chcial powiedziec najsliczniejszy ale mu nie wyszlo No i samoocene ma wysoka
Mój -
J: Zimno mi Aga. (po polsku)
A: Zimno czy ciepło? (nadal po polsku , bo widzę przez kamerkę, że siedzi bez koszulki i ledwo dycha z gorąca)

(już po hiszpańsku)
J: Jeszcze nie wiem jak się mówi "ciepło", ale chciałem Cię zaskoczyć.

__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:37   #4764
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

AGA - słodki On!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:40   #4765
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
bosze, dziewczyny...
zaraz popuszczę ze szczęścia
właśnie dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną
pierwszą od klka miesięcy

dzisiaj dostałam list z jednej agencji mówiący "jesteś do kitu, nie mam roboty dla Ciebie"
a nagle email od innej agencji, że łelkom
to superowo, bede trzymac kciuki, napewno ich powalisz na kolana.

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Dobra , mam adres. Moze sobie poradze. Myslalam ze sie zobacze z exem bo to jednak ten budynek co on w nim kiedys robil ale poszedl na golfa wiec pozostaje mi google i potem juz tylko bládzenie

Moze sié odnajde.. i w tym jak dojechac tez bo widze pare mozliwosci

No to trzymajcie za mnie i za Tajke jutro.




EDIT: glupie TFL co chwile mi inny wynik wychodzi .. raz mi znalazlo ze 2 autobusami mam jechac, teraz mam metro i 2 autobusy badz tu mádry czlowieku
Mozesz pojechac Waterloo&City line z Waterloo do Bank i potem albo dojsc (10minut), ale jak nie wiesz gdzie to mozesz sie zgubic, albo podjechac Central Line, jesli jedziesz tam gdzie mysle, tak jest najszybciej.



Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Lovely - a to dobrze czy źle??
inaczej włosy mam ścięte i inna długość grzywki.
trochę niepokoję się czy dobrze wyglądam a nie chcę wyglądać jak idiotka ani na spotkaniu Mieszadełek ani podczas pobytu w Grecji.
Anessa - po prostu zapomniał z kim rozmawia i powiedział coś czego nie powinien. no ale cóż....powiedzmy, że to przez pogodę - ale już ja się z nim rozmówię jak go dorwę w swoje łapki

i jak tam fryzurka?? wszyscy widzieli?? można usuwać ??
Ja Cie nie mam na FB, a chce bardzo

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Mój -
J: Zimno mi Aga. (po polsku)
A: Zimno czy ciepło? (nadal po polsku , bo widzę przez kamerkę, że siedzi bez koszulki i ledwo dycha z gorąca)

(już po hiszpańsku)
J: Jeszcze nie wiem jak się mówi "ciepło", ale chciałem Cię zaskoczyć.

Slodki. A Szien TZ dzenialny

A u mnie dzisiaj super, rozdzial byl dobry, wiec jest skonczony, jutro zaczynam nowy, ten bedzie bez dowodow, wiec szybko pojdzie, a jutro mam jazdy, najpierw z instruktorem, a potem z TZ smiesznie bedzie, choc boje sie jezdzic naszym ogorem, ale musze, bo TZ tylko czeka zebym zdala to mi go odda, a sobie kupi cos fajnego (cwaniak), ale przynajmniej jak rozbije ogora to nie bedzie koniec swiata, a egzamin zdaje 8 lipca.
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2009-06-16 o 22:51
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:40   #4766
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
AGA - słodki On!
Ale czasami to mam chęć go zbić. Ale oto jego następny wytwór:

Użytkownik JuanFra mówi:
ko to jeset ?
Użytkownik Aga mówi:
jest
Użytkownik JuanFra mówi:
jest ?
Użytkownik Aga mówi:
to jest Agnieszka
Użytkownik Aga mówi:
Agnieszka jest ładna
Użytkownik Aga mówi:

Użytkownik JuanFra mówi:
wiem bardzo ladna
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:41   #4767
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Szien jestes dżenialna Gratuluje interwju
hehe
dzięki

właśnie przeczytałam o dziewczynie, która poszła zrobić sobie o tatuaż
i upera się, że poprosiła o 3 gwiazdki koło lewego oka, a obudziła się (TAK, obudziła się, bo ona mówi że zasnęła podczas tatuowania twarzy!!!) z 56 gwiazdkami
tatuażysta mówi, że ona nawet oglądała swoją twarz w trakcie tatuowania, a kłopoty zaczęły się po tym jak wróciła do domu i dostała opieprz od ojca i chłopaka
wiecie co? na ludzką głupotę to lekarstwa nie ma
kto chce sobie w ogóle gwiazdki na twarzy tatuować?

http://livenews.com.au/news/belgian-...09/6/17/210174
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 23:02   #4768
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
hehe
dzięki

właśnie przeczytałam o dziewczynie, która poszła zrobić sobie o tatuaż
i upera się, że poprosiła o 3 gwiazdki koło lewego oka, a obudziła się (TAK, obudziła się, bo ona mówi że zasnęła podczas tatuowania twarzy!!!) z 56 gwiazdkami
tatuażysta mówi, że ona nawet oglądała swoją twarz w trakcie tatuowania, a kłopoty zaczęły się po tym jak wróciła do domu i dostała opieprz od ojca i chłopaka
wiecie co? na ludzką głupotę to lekarstwa nie ma
kto chce sobie w ogóle gwiazdki na twarzy tatuować?

http://livenews.com.au/news/belgian-...09/6/17/210174
: hahaha: No niezle zakladam ze tatuazysta ma racje bo chyba nie bylby taki glupi zeby zatatuowac jej pol twarzy
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 06:31   #4769
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

witaj wszystkie forumowiczki
trafiłam przypadkiem na to forum, i zwracam się z uprzejma prośba o przyjęcie mnie do waszego zacnego grona ( wiem, oficjalnie, ale w końcu dusza humanisty xD )
może powiem coś o sobie i o moim tz - nazywam się Milena, mam 17 lat z moim tz, który jest Włochem ( prawie 21 lat ^^) , poznaliśmy się na początku drudnia 08' przez Internet - dzięki stronie służącej wymianie e-mail z użytkownikami i przy okazji szkoleniu języków ( interpals.net jakby ktoś był zainteresowany); on skomentował moje zdjęcie, ja mu podziekowałam, zaczeliśmy trochę rozmawiać, Fra (nazywa się Francesco, ale za długo się pisze ) powiedział mi że narysował mój portret ( - moja reakcja po zobaczeniu portretu, bo to było po prostu idealnie zrobione , uzdolnionego mam chłopaka ) i tak dalej dalej dalej, w między czasie pomógł mi ( bardzo pomógł) kiedy miałam trudna sytuację i tak jakoś sie potoczyło do tego momentu, że się w sobie zakochaliśmy i on lutrgo jesteśmy razem ^^
już spotkaliśmy się w realu 9 było bardzo stresująco kiedy czekałam, ale jak przyjechał to czułam jakbyśmy widzieli się na co dzień ), spędził u mnie tydzien i co tu dużo gadać -było cudownie a za 10 dni znowu tutaj przyjeżdza ( na 3 tygodnie) i jedziemy na kilka dni do Krakowa <jupiiii!!!!!!>
no to już wszystko mam nadzieję, że mnie stąd nie wyrzucicie , ale ja wiem że z was są dobre kobiecinki
pozdrawiam i zmykam na autobus do szkoły ( chciaż teoretycznie powinnam sobie już odpuścic )
paptki !
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 07:44   #4770
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Amoura - teraz to mi smutno, że wracasz, będę się czuła samotnie tam w portugaliia tak wiedziałabym ,że gdzieś tam jesteś razem ze mną w tym krajuale pomysł dobry i mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży.a co Twój tż na to?puści Cię?wiesz co, ja też się własnie tego boję, że się zanudzę na śmierć mieszkając tam na początku..chciałabym potem, jak opanuje język, znależć pracę w hotelu, ale nie chcę się zatrudniac bez żadnego papierka, dlatego chciałam zrobić te studia...może mi się jeszcze uda?
he he, kawy to ja nie piję, więc zgadzam się iść na coś innego

7sweety7 - będę trzymać kciuki na egzaminie, ja mam 15 lipca(ale bardzo małe szanse, żeby to zdać)

szien - też słyszałam o tych gwiazdkach, podobno się obudziła, jak tatuażysta zaczął tatuować jej nos, taaa juz to widzę, przecież tatuowanie ciała to nie jest zabieg relaksacyjny, przy którym można się zdrzemnąć!

JossStone - witam serdecznie

a tak w ogóle to dzień dobry
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.