Podkład i korektor - jaki najlepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 01:35   #1
Samanthaa
Raczkowanie
 
Avatar Samanthaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 120

Podkład i korektor - jaki najlepszy?


Mam problem z dobraniem odpowiedniego dla mnie poddkładu. Mam bardzo jasną cerę, trądzik i mocne cienie pod oczami powstałe na skutek prawdopodobnie choroby nerek. Próbował już wielu Maybelline, Rimmel... dużo ich było ale żaden nie skuteczny:/dlatego myślę o wyborze, żadkie raczej odpadają:/ chcę aby matowiał, krył co najważniejsze cienie-mój główny problem, był trwały, nie brudził bardzo ubrań, nie rozświetlał, i szybko się nie ścierał. Myślałam o Dermacolu ale raczej trudny wybór koloru przez internet a u mnie w mieście nie widziałam. Jak narazie najlepszy był Applausetyle że już go u mnie w mieście nie ma:/ a korektorów nigdy nie używałam więc nie wiem jaki by był najlepszy na cienie i jak się go stosuje. myślałam też nad dream matt muse, jak myślicie?? najważniejsze by krył te mocne cienie!!!proszę o pomoc.
__________________

Samanthaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 08:35   #2
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Podkład i korektor - jaki najlepszy?

Korzystaj z KWC (Kosmetyk Wszech Czasów) i wyszukiwarki

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=5 Najlepsze podkłady
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=6 Najlepsze korektory
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 10:00   #3
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Podkład i korektor - jaki najlepszy?

Jeśli chodzi o matujące i kryjące podkłady, polecałabym Normateint Vichy. Skoro masz bladą skórę, sądzę, że najjaśniejszy odcień byłby dla Ciebie odpowiedni. Radzę Ci jednak zakupić dodatkowo korektor, bo podkład wszystkiego sam raczej nie zakryje - używam korektora Inglot w tubce, ma duży wybór kolorów, każdy znajdzie tam coś dla siebie, poza tym naprawdę świetnie kryje, od niedoskonałości po cienie pod oczami, a i cena nie jest przerażająca - 25zł.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 15:59   #4
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Podkład i korektor - jaki najlepszy?

Dream Matte Mousse Maybelline, raczej nie jest kryjącym podkładem, jest bardzo lekki.
Z kryjących poleciłabym raczej Vichy Dermablend kolor Opal, Toleriane LRP kolor 10, Mary Kay Full Coverage
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 17:51   #5
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Podkład i korektor - jaki najlepszy?

Cytat:
Napisane przez Samanthaa Pokaż wiadomość
Mam problem z dobraniem odpowiedniego dla mnie poddkładu. Mam bardzo jasną cerę, trądzik i mocne cienie pod oczami powstałe na skutek prawdopodobnie choroby nerek. Próbował już wielu Maybelline, Rimmel... dużo ich było ale żaden nie skuteczny:/dlatego myślę o wyborze, żadkie raczej odpadają:/ chcę aby matowiał, krył co najważniejsze cienie-mój główny problem, był trwały, nie brudził bardzo ubrań, nie rozświetlał, i szybko się nie ścierał. Myślałam o Dermacolu ale raczej trudny wybór koloru przez internet a u mnie w mieście nie widziałam. Jak narazie najlepszy był Applausetyle że już go u mnie w mieście nie ma:/ a korektorów nigdy nie używałam więc nie wiem jaki by był najlepszy na cienie i jak się go stosuje. myślałam też nad dream matt muse, jak myślicie?? najważniejsze by krył te mocne cienie!!!proszę o pomoc.
DMM Maybelline nie jest kryjącym podkładem.

Ja rownież mam problem z ogromnymi cieniami pod oczami. Maskuję je Revlonem (link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html) zmieszanym z Dermablendem (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-spf-35.html)- efekt jest niezły.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 18:21   #6
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Podkład i korektor - jaki najlepszy?

Wyszukiwarka nie gryzie, a było już sporo w tym temacie, o korektorach pod oczka kilka wątków, o podkładach jeszcze więcej.

Polecam jako kryjące i trwałe Revlonki, ale zawierają alkohol, więc nie wiem, czy nie podrażnia cery trądzikowej. Ale kolorek Ivory jest naprawdę dla bladolicych i nie jest różowy
Na cienie nie ma ideałów, ja nie znalazłam takiego któy by mnie 100% zadowolił. Lubię rozświetlający Art Deco.
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.