Dlaczego kochamy kotki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 22:03   #31
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

"Na szczęście trafił mi się ten egzemplarz kota, który nie wydziera się o 5 rano, bo chce jeść "

hahaha:P:P


Ja tez teraz mam dachowca Straszne przylepy ^^

Sa wieksze??? oooo nie moge sobie wyobrazic^^
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 22:49   #32
Darien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 268
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Moje to przylepy absolutne Podejrzewam od dawna, że czytają w myślach- np. oglądałam dziś film i zrobiło mi się zimno, już po chwili obie kotki przeniosły się z moich kolan na ramiona, prawe i lewe, po równo- i zaraz było mi cieplutko

Towarzyszą mi wszędzie w domu, zwłaszcza w łazience- nie mogę się w niej zamknąć, bo natychmiast rozpaczliwie drapią drzwi i miauczą. Bacznie śledzą jak robię makijaż. gdy buszuję na wizażu- przeważnie jedną mam na kolanach, za to druga ZAWSZE rozwala się na klawiaturze- teraz też oczywiście
Darien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 23:04   #33
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Red face Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez Darien
Towarzyszą mi wszędzie w domu, zwłaszcza w łazience- nie mogę się w niej zamknąć, bo natychmiast rozpaczliwie drapią drzwi i miauczą. Bacznie śledzą jak robię makijaż. gdy buszuję na wizażu- przeważnie jedną mam na kolanach, za to druga ZAWSZE rozwala się na klawiaturze- teraz też oczywiście
hehe fajne Kociaki!!

Moja Kicia też jest stworzątkiem BAAAAARDZO towarzyskim!! <- jak ja

Lubi gości, ale bardzo sie przy nich popisuje, szaleje, wskaluje na sufit serio! kiedyś wskoczyła na takie drewniane podbicie prawi pod sufitem - goście o mało co nie umarli ze strachu

ale Zawsze idzie do tego pokoju dzie jest najwięcej ludzi .. i czasem patrzy na nas gdy rozmawiamy .... tak jak by sledziła naszą rozmowę!... CIekaw ajestem swoją drogą co ona sobie o nas ludziskach myśli...

Wbrew pozorom, kociaki przywiazują sie do swoich opiekunów!! np. ja z moja kotką sie nie rozsatałam przez pierwsze 8 m-cy . Późnieej mnie w domu nie było po całych tygodniach, a gdy wracałam na weekend to Kicia nie mogła sie na mnie napatzreć.... najpierw tak jak by mnie nie rozpoznawała, a potem z radoscia sie tuliła i mruczała, układała sie na mnie KOCHANE KOCIATKO!!

ps. mój Kociak jest smakoszem Chipsów, płatków kukurydzianych, a ostatnio jest amatorką Ketchupu... A wasze kociaki maja takie fanaberie żywieniowe??
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 23:35   #34
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

hihihihi) Koteczki sa bardzo towarzystkie))

Moj kociak w sumie woli sobie zjesc wlasnie keczup, musztarde, majonez, dżem, jogurty, sery itd niz szyneczke<lol>. Jak juz szyneczke to TYLKO drobiową Innej sie nie tknie;P

Moja Kicia bardzo zna sie na ludziach. est nieufna w stosunku do osob falszywych i "zlych" z natury. Juz pare razy mi sie przytrafilo ze uciekala przed paroma moimi znajomymi, a pozniej okazalo sie dopiero jacy sa naporawde wstretni :[ Zas do prawdziwych przyjaciol i do mojego TŻ przekonala sie od pierwszej minuty
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 00:12   #35
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Moja Kocia jest dość wybredna, jeśli chodzi o jedzenie. Nie pcha się w talerz, woli swoje kocie żarcie - surowe mięsko i dobre suche. Mniej dobre = przewrócona miseczka Za to byście ją widziały, jak dopadła kiedyś do surówki z kapusty - wcinała jak królik! Czasem też podpija mi herbatę

Też jest towarzyska, ale musi się oswoić, podejść sama. Nie znosi zbytnich poufałości. Jeśli gość trochę poczeka i nie jest namolny, może liczyć, że kot zaśnie mu na kolanach Czasem dostaje głupawki i popisuje się strasznie. Raz z koleżanką byłyśmy czymś zajęte i nie patrzyłyśmy na nią - efektem była zbita cukierniczka Muszę dodać, że normalnie niczego nie niszczy
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 00:52   #36
Darien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 268
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Jeśli chodzi o towarzyskość, to moje są skrajnie różne: starsza uwielbia gości a zwłaszcza facetów, jeśli wśród gości jest choć jeden, to wybór pada na jego kolana. Jeśli panów jest kilku, wybiera najstarszego. Gdy siedzimy oboje z mężem- oczywiście śpi u niego.
Młodsza- to jakiś koci ewenement- tylko mnie uznaje, nikomu innemu nie daje się tknąć, przed mężem ucieka jakby chodziło o życie. Gdy jedziemy na wakacje i moja mama przychodzi do kotek, to ponoć dopiero po ok. 2 tyg. daje się pogłaskać a o większym spoufalaniu nie ma mowy Miałam już sporo kotów ale nigdy wcześniej nie trafiłam na takiego- za to ją kocham okropnie bo stale pokazuje, że kocha straszliwie i wyłącznie mnie
Darien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 01:50   #37
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

To jest fajnego w kotach, że takie są różne A kiedyś, gdy nie znałam dobrze tych zwierząt, wydawały mi się wszystkie takie same
Kota na początku też uznawała tylko mnie. Kiedy zaczęła dojrzewać, nagle dostrzegła, że w domu jest też facet, czyli mój TŻ Podobno to częste u kotek
Po sterylizacji czasem ma dni pancia, a czasem panci. Jemu chętnie wywala brzuszek do miziania, ale mruczy tylko u mnie. Migdali się do TŻta, ale kiedy tylko włączy jej się "traktor", biegnie do mnie z tym swoim nieprzytomnym wzrokiem
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 03:32   #38
roxana9007
Raczkowanie
 
Avatar roxana9007
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Ja tez jestem mamusia malego kocurka, ma juz prawie 5 miesiecy i jest po kastracji. Jest kochany i nie wyobrazam sobie mojego domu bez niego.
Codziennie rano gdy spie, kladzie sie na mnie i dotyka lapka mojej twarzy zebym sie obudzila i zaprowadzila go do kuchni, do ktorej jest 10 krokow. Zaczyna mnie to dobijac, bo najpiwerw budzi mnie o 4 nad ranem i prowadzi do kuchni, chociaz jest pelna miseczka, a potem kolo 8 ciag dalszy tego rytualu. Mam zamiar go tego oduczyc i nie reagowac na zaczepki, a nawet nad podgryzanie mnie z niecierpliwosci.
Ale i tak bardzo go kocham chociaz czasem gryzie i drapie.
Bardzo lubi gosci i obwachuje ich gdy siedza u nas na kanapie, wchodzi do torebki mojej tesciowej zawsze i wyciaga klucze, a ma czym wyciagac bo ma extra po 2 paluszki wiecej na przednich lapkach.
Lubi jedzenie z puszki, uwiebia kocie ciasteczka a sucha karme je tylko wtedy gdy jest naprawde glodny, normalnego jedzenia nie lubi, no moze serek homogenizowany waniliowy.
Przez wiekszosc dnia mruczy jak traktor
__________________
Jesli wstales od stolu z uczuciem glodu - najadles sie
Jesli czujesz ze sie najadles przy stole - to znaczy, ze sie otrules
roxana9007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 06:07   #39
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Talking Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez roxana9007
Codziennie rano gdy spie, kladzie sie na mnie i dotyka lapka mojej twarzy zebym sie obudzila i zaprowadzila go do kuchni, do ktorej jest 10 krokow. Zaczyna mnie to dobijac, bo najpiwerw budzi mnie o 4 nad ranem i prowadzi do kuchni, chociaz jest pelna miseczka, a potem kolo 8 ciag dalszy tego rytualu. Mam zamiar go tego oduczyc i nie reagowac na zaczepki, a nawet nad podgryzanie mnie z niecierpliwosci.
Skąd ja to znam nie musze nastawiać budzika! 4 rano i zaczyna sie miałczenie, przeraźliwe jęczenie i drapanie w drzwi... .... ach... no cóż...ale i tak tego kociaka kocham
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 15:54   #40
roxana9007
Raczkowanie
 
Avatar roxana9007
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez aprzybyla
Skąd ja to znam nie musze nastawiać budzika! 4 rano i zaczyna sie miałczenie, przeraźliwe jęczenie i drapanie w drzwi... .... ach... no cóż...ale i tak tego kociaka kocham
Dzis drugi dzien kiedy nie wstalam o 4 rano by pojsc z kotem do kuchni. Slyszlalam jak sie laduje wtedy na mnie ale nie zwracalam uwagi i poszlam dalej spac )))
Moj kocurek uwielbia wode, caly czas moglby lezec w zlewie, gdy z kranu leci woda, to pije ja lub pozwala zeby go ochlapala. Nawet raz do wanny mi wskoczyl jak sie kapalam.
Lubi tez siedziec w oknie lub na balkonie i obserwowac ptaszki na drzewach, wiewiorki i inne zwierzatka. Po sasiedzku jest balkon na ktory czesto wychodzi maly piesek a wtedy oczu nie moga oderwac od siebie))
__________________
Jesli wstales od stolu z uczuciem glodu - najadles sie
Jesli czujesz ze sie najadles przy stole - to znaczy, ze sie otrules
roxana9007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 16:16   #41
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Red face Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez roxana9007
Nawet raz do wanny mi wskoczyl jak sie kapalam.
hehe no to miałaś prywatną myjkę a drapała cię po plecach (oczywiście bez obrazy )
a to ciekawe bo słyszałam że kotki nie lubią wody?! no poza tą do picia Moja Kicia kocha za to łazienkę i spędza tam wiele czasu

Cytat:
Napisane przez roxana9007
Lubi tez siedziec w oknie lub na balkonie i obserwowac ptaszki na drzewach, wiewiorki i inne zwierzatka.
Moja Kicia mruczy jak jej to przeczytałam... ona za to lubi oglądać "swojego kociego TŻ" przez okno jak tamten chodzi po placu u sąsiadów!
czasem sie śmije że ona robi za Julię co na balkonie pzresuiaduje i na Romea czeka
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 16:59   #42
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Moja kochana kicia jest bardzo tolerancyjna i ma bardzo "ludzkie" uczucia o czym sie sama przekonalam Wiec na poczatku mojej znajomosci z TZ on przyjezdzal do mnie (mieszkal 250 km ode mnie- wiec widywalismy sie srednio co 2 tyg) no i zachowanie mojej kotki bardzo mnie zaskoczylo bo zamiast byc zazdrosna ze sie nia nie zajmuje to ona na czas przyjazdu TZ wrecz znikala mi z oczu i zostawiala Nas samych- bardzo ladnie z jej strony. A kiedy TZ odjezdzal i ja wracalam z dworca kicia odrazu leciala do mnie na kolanka no i oczywicie pchala sie stekniona wieczorem do lozeczka
Kochane zwierzatko
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 18:30   #43
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez roxana9007
Dzis drugi dzien kiedy nie wstalam o 4 rano by pojsc z kotem do kuchni. Slyszlalam jak sie laduje wtedy na mnie ale nie zwracalam uwagi i poszlam dalej spac )))
I dobrze Podobno konsekwencją można kota tego oduczyć
Kicię kiedyś napadło, żeby wczesnym świtem "strzelać" z dywanu - hałas okropny. Nie zwracaliśmy uwagi i przestała
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 20:46   #44
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Jak ja Wam zazdroszczę...
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 16:54   #45
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez arbuz
Jak ja Wam zazdroszczę...
czego?? jesli mogę spytać?
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 09:33   #46
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Wink Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

To i ja skorzystam z okazji i pozaze moja Melasię...

-------------------------------------------------------------

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=96905
ZAPRASZAM na mój wątek ,może coś doradzicie! ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010102_zmiana rozmiaru.JPG (74,3 KB, 17 załadowań)
Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 10:50   #47
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cassandra 23 śłiczna kicia... ale coś wygląda na taką która nie lubi być fotografowana
ale ma bardzo ładne łatki na moordce! jak masz jeszcze jakies jej fotki to dawaj!

a to kolekcja fotek moich kiciów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kocurek.jpg (101,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kiciej1.jpg (25,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kotki2.jpg (45,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kotki55.jpg (39,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miniaturek.jpg (111,8 KB, 10 załadowań)
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 11:10   #48
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Wink Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez aprzybyla
Cassandra 23 śłiczna kicia... ale coś wygląda na taką która nie lubi być fotografowana
ale ma bardzo ładne łatki na moordce! jak masz jeszcze jakies jej fotki to dawaj!

a to kolekcja fotek moich kiciów
Az tyle ich masz?? Super! ja czekam az moja bedzie miala malutkie ale jeszcze nie wiem kiedy,pewnie na wiosne he he
I masz racje,moja Melasia nie lubi sie fotografowac,zawsze ucieka albo wykreca glowe.Ale jak ja kiedys dorwe to zrobie pare fotek
------------------------------------------------------------------
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=96905
ZAPRASZAM na mój wątek ,może coś doradzicie! ;-)
Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 11:20   #49
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Thx Cassandra 23 ! co prawda to nie "moje kotki" w rozumieniu "moje kotki", ale są moje w sensie "są moim wspomnieniem z lata" zawiłe i zamotane tak jak mój umysł!

Mysze sie moją kotką pochwalić - bo ostatnio coś sie milusinska zrobiła i sie ciągle łasi co mnie cieszy! przychodzi do pokoju mruczy prosząco o głaskaine... słodziak sie z niej zrobił...

a ostatnio jak kicia przyszła w dworu to mój tato powitał ją: "no cześć mała ladacznico!" i głaskajac ją czule spytał się: "gdzie sie dzis znów z Sąsiadem łajdaczyłaś?" (kwoli wyjasnienia "Sasiad" to czarny i masywny kocur mieszkający po sąsiedzku )
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 11:24   #50
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Wink Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

he he he Ja jeszcze swojej nie widzialam w towarzystwie zadnego kocura,moze dlatego,ze jest jeszcze mloda kotka.ale zaczyna coraz czesciej wychodzic to pewnie ma juz jakiegos na oku Pare domow dalej sasiedzi maja 3 koty syjamskie...to mam nadzieje,ze zparzyjazni sie z jednym z nich... to wyjda sliczne kociaczki he he
Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 11:47   #51
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23
To i ja skorzystam z okazji i pozaze moja Melasię...
Jaka śliczna Czy to jest jakaś dająca się zidentyfikować rasa?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 12:09   #52
sheerine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 135
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Ja niestety kotka nie mam mimo, że bardzo bym chciała bo uwielbiam te zwierzęta...
Mam jednak śliczne fotki ślicznych kotków! Zapraszam do ogłądania!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koteczek.jpg (36,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kotek1.jpg (9,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kotek 2.jpg (67,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 800-rys1.jpg (60,3 KB, 7 załadowań)
sheerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 12:13   #53
sheerine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 135
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Zapomniałam o najważniejszym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg No_more_BATH2.jpg (47,7 KB, 15 załadowań)
sheerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 12:21   #54
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Na punkcie kotów mam bzika Psy też lubię, ale koty to jest to!!!

Przede wszystkim za to, że mają swój charakter, są niezależne. Z tego powodu okazaną im miłość odwzajemniają podwójnie

Kocham je za to, że są tak piękne, pełne gracji - jak żadne inne zwierzę. Uwielbiam za miękkie futerko, za to, że tulą się do człowieka gdy jest mu źle, że wyczuwają nastroje - to tacy mali pocieszyciele

Moja kotka codziennie rano budzi mnie mruczeniem, a mojego TŻta trącaniem łapką w nos W nocy grzeje mi te części ciała, które niespodziewanie wystają i marzną Tuli sie do mnie każdym kawałeczkiem włochatego ciałka i "całuje" mokrym noskiem. Gdy wracamy z pracy, wyczekuje nas siedząc na parapecie (chyba słyszy jak podjeżdżamy) - kiedy wchodzimy do bloku to pędzi pod drzwi i głosno nas wita. Kiedy wchodzimy do mieszkania, to z radości się turla - dosłownie - przewraca się z boku na bok i wyciaga jak może nabardziej.
Towarzyszy mi gdy pracuję przy komputzerze (układa mi się wtedy na karku), towarzyszy gdy sprzątam, wyleguje się na pralce jak gdyby chciała dopilnować, żeby się dobrze wyprało Najbardziej lubi wirowanie... To dopiero przyjemność

Ona nas po prostu kocha - i niech niedowiarki mówią co chcą: koty są najcudowniejszymi i najwierniejszymi towarzyszami człowieka - moja koteczka jest na to najlepszym dowodem
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 12:31   #55
sheerine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 135
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

I jeszcze jeden, tego kotka spotkałam jak byłam na wycieczce w Sudetach. Mimo, że to zwykły dachowiec miał on piękny jasnoszary kolor.
Jego braciszek jest na drugim zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kotek.JPG (43,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kotek2.JPG (79,4 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez sheerine
Czas edycji: 2006-02-08 o 12:35 Powód: dodalam zdjecie
sheerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 12:33   #56
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez Noor
Jaka śliczna Czy to jest jakaś dająca się zidentyfikować rasa?
Tak do konca to sama nie wiem ale ci ca ja widzieli to mowia,ze to syjamska rasa.a moze jakis mieszaniec?? ale jaka by nie byla to ja bardzo kocham...he he
Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 12:53   #57
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

sheerine GIGANTYCZNE ZDJĘĆKA!!! super! ^^ pozrófka!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 12:58   #58
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23
Tak do konca to sama nie wiem ale ci ca ja widzieli to mowia,ze to syjamska rasa.a moze jakis mieszaniec?? ale jaka by nie byla to ja bardzo kocham...he he
Też miałam takiego mieszańca - syjama z burym dachowcem, tylko się troche inaczej "wymieszał" bo wyszedł beżowo-brązowy kolorystycznie, jak syjamski (ciemne łapy, ogon i łebek), ale w paski, jak dachowiec
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 13:05   #59
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

To i ja sie pochwalę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiona1.jpg (74,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fioneczka.jpg (77,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fionka2.jpg (72,2 KB, 12 załadowań)
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 13:33   #60
ariciia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Jaki ładny kolorowy kotek!
ariciia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.