Dlaczego kochamy kotki? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-13, 02:10   #151
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

kocham koty.

hope, ze nic takiego nie bylo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doiy4.jpg (46,7 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dosc.jpg (26,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fajne027.jpg (29,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg halfpint.jpg (33,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kociatko.jpg (65,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kotki.jpg (34,6 KB, 115 załadowań)
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 02:14   #152
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg minka.jpg (14,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niezlazabawa.jpg (32,6 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spadaj.jpg (89,6 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spojrzenie.jpg (40,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qmatrixanimal.jpg (31,4 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slowstart568.jpg (64,6 KB, 84 załadowań)
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 04:44   #153
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Czarne na oknie są the best!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 05:48   #154
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Piękne zdjęcia Zupełnie jakby koty wylegiwały się w domowych pieleszach (na ogół na fotach z wystaw ledwo widać koty zza prętów klatek ). A ten ostatni - grrrr
Dzieki w imeiniu TZ
Moj TZ wyznaje zasade ,ze nie ma nic na sile ,jesli kot jest zaspany ( w sposob ,ktory nie za dobrze wychodzi na zdjeciach ) to nawet jak go ktos prosi i mowi ,ze obudzi to Tomkowi szkoda i nie kaze , bo nie chodzi o to ,zeby kota meczyc Jak chodzi robic fotki do domow ,kotkom to czasem musielismy dlugo czekac zanim sie kotek rozruszal i przyzwyczail bo jaki sens bylby robiac fotki w pospiechu .

Na wystawie ogolnie bylo sporo zamieszania ,bo zrobili dwa pietra , wystawcy musieli z kotami z gory biegac na dol ,czy odwrotnie , nie pamietam gdzie byl ring bo nie skupialismy na nim uwagi. Bylo duzo brytyjczykow , bardzo duzo rosyjskich niebieskich ( ktore coraz bardziej mnie zachwycaja) nio i maine coonow , malutkich i duzych Ja oczywiscie uganialam sie za brytkami . Jakos przy koncu galerii sa 2 zdjecia z pania w bordowym polarze z brytkami , zony kolegi Tomka z pracy , zajmuja sie hodowla brytyjczykow , jedyne co robilam tam przy tych klatkach to sie nimi zachwycalam ,piekny szczegolnie ten klasycznie pregowany Kiedys mialam ich brytyjczyka na rekach ,ktory wazyl prawie 10 kilo ,kiedy moj Garfieldek taki bedzie !
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 08:10   #155
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Germini - dzięki Tobie miło zaczęłam dzień Zdjęcia są boskie - a koty na nich jeszcze lepsze - wymiękłam przy kocie "wieszakowym"
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 11:07   #156
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Pisalam juz do innego forum o tym temacie ale napisze jeszcze raz
Ja mam 2 kotki: kotke-Pelasie i kota(jej synka)-Bzima kocham je ponad zycie a za co???
Zawsze jak wracam z pracy po ciezkim dniu kotka przyjdzie i przytuli sie domnie tak słodko jak zle sie czuje to jakby to rozumiala połorzy mi sie przy raczce jak by mi chciala ulzyc w bólu(zwłaszcza podczas bardzo bolesnych miesiączek) czasmi dotknie mnie tak noskiem jagby buziaczka dawała mój kotek natomiast zawsze odprowadza mnie az na koniec ulicy jak gdzies ide czeka przed brama az wróce do domku.....sa bardzo rozumnie czasami lubie z nimi porozmawiac wiem ze mnie rozumia ...... sa dlamnie jak ludzie jak bym mogła ich nie kochac ???? No jak???


Na 1 zdjeciu moje dwa kotki wypoczywaja od prawej Bzim a ten drugi to Pelasia
Na 2 Bzimek z bliska
Na 3 Pelasia z bliska
Na 4 tez Bzimek w swej cudownej pozie jak spi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 041116_225408.jpg (40,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050408_142528.jpg (11,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050610_184837.jpg (27,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 041111_220728.jpg (44,0 KB, 31 załadowań)
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 13:41   #157
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

moja Zuzia ma prawie 8 lat, jest okropną łobuzicą, ale uwielbiam ją. Niby jest juz dorosła, ale psoci jak mały kociaczek, tylko patrzy co by tu zbroić. Mam ja od urodzenia, była jeszcze ślepa jak moja mama karmiła ją strzykawką. Uwielbiam patrzec jak śpi w najprzeróżniejszych miejscach robiąc przy tym różne figury. Zwykle w weekendy gdy mam czas dłużej pospać ona jest wyrozumiała i też daje mi spać dłużej, dopiero jak widzi że się budze to przychodzi sie poprzytulać. Ale czasami też dostaje napadu szału i lata o 3 w nocy z nastroszonym ogonem. I za to jej nie lubię. Mówimy za co lubimy nasze kotki a ja powiem za co nie lubię, a nawet nienawidzę i wtedy bym zamordowała - jak gdzieś narzyga, oczywiście najczęściej na dywan, chodnik czy w żeberka kaloryfera i za to, że jej kłaki mam wszędzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0306.JPG (67,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lllll 001.jpg (62,1 KB, 11 załadowań)
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 14:09   #158
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Cytat:
Napisane przez Laura2112
Avariel, ale piękną mordkę ma Twój kocur


Racja, chociażby taka sterylizacja... Człowiek leżałby w szpitalu ileś dni, a kot już następnego dnia skacze sobie w najlepsze
Głaski dla Klemensa i jego biednej łapki!
dziekuję pogłaskałam do od Ciebie

Cytat:
Napisane przez Eliza_DB
moja Zuzia ma prawie 8 lat, jest okropną łobuzicą, ale uwielbiam ją. Niby jest juz dorosła, ale psoci jak mały kociaczek, tylko patrzy co by tu zbroić. Mam ja od urodzenia, była jeszcze ślepa jak moja mama karmiła ją strzykawką. Uwielbiam patrzec jak śpi w najprzeróżniejszych miejscach robiąc przy tym różne figury. Zwykle w weekendy gdy mam czas dłużej pospać ona jest wyrozumiała i też daje mi spać dłużej, dopiero jak widzi że się budze to przychodzi sie poprzytulać. Ale czasami też dostaje napadu szału i lata o 3 w nocy z nastroszonym ogonem. I za to jej nie lubię. Mówimy za co lubimy nasze kotki a ja powiem za co nie lubię, a nawet nienawidzę i wtedy bym zamordowała - jak gdzieś narzyga, oczywiście najczęściej na dywan, chodnik czy w żeberka kaloryfera i za to, że jej kłaki mam wszędzie.
śliczna Twoja kicia! ale to smutne co mówisz... my tez mamy włosy i jak nam wypadają to wszędzie zotawiamy i też zdarza nam się rzygać no... to chyba nie powód do nienawiści w końcu to zwierzaki i trzeba to zrozumieć

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 00:03 Powód: post pod postem
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 14:28   #159
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Avariel
śliczna Twoja kicia! ale to smutne co mówisz... my tez mamy włosy i jak nam wypadają to wszędzie zotawiamy i też zdarza nam się rzygać no... to chyba nie powód do nienawiści w końcu to zwierzaki i trzeba to zrozumieć
No wlasnie ,zgadzam sie . Trzeba rowniez przyjac do wiadomosci ,ze nic nie dzieje sie bez przyczyny . Przeciez kicia na sile nie wywoluje swoich wymiotow ani specjalnie od srodka organizmu nie oslabia ,swoich cebulek wlosowych
Jest to normalne ,ze gdy kot sie myje ,polyka wlosy i powinnismy sie cieszyc ,ze je wydala a nie zatykaja jego przewod pokarmowy co sie niestety niektorym kotkom zdarza
A jesli takie rzeczy dzieja sie zbyt czesto to powinnismy pomyslec czy nie ma w tym przypadkiem naszej winy ... moze problem tkwi w odzywianiu lub innym pozornie malym mankamencie .
To jest natura jesli jej nie akceptujemy nie powinnismy obarczac sie taka odpowiedzialnoscia i decydowac na posiadanie kota.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 14:52   #160
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Elizo DB a może jakaś karma specjalnie na sierść by jej pomogła? Skoro się kłaczy i wymiotuje, możnaby spróbować. Royal Canin ma taką karmę - "Beauty & Care" specjalnie na sierść i jeszcze taką specjalnie dla kotów niewychodzących - wzmacniają sierść i ułatwiają jej naturalne pozbywanie się. Inne firmy też mają tego typu karmy w ofercie, są też witaminowe pasty odkłaczające. Pomaga też oczywiście czesanie kota (zebranie martwych włosów).
Zauważyłam też, że odkąd Kicia dostaje porcję surowego mięska (kurczak, wołowina) - mniej się kłaczy.
Tak więc możesz pomóc Zuzi, która najwidoczniej nie radzi sobie z usunięciem włosów w inny sposób i sama pozbędziesz się problemu.

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Kiedys mialam ich brytyjczyka na rekach ,ktory wazyl prawie 10 kilo ,kiedy moj Garfieldek taki bedzie !
Spore te brytki!
Aż głupio się przyznać, ale nie zaliczyłam jeszcze żadnej wystawy No cóż, kociarą jestem od niedawna W sobotę odwiedził nas znajomy kociarz i postanowiliśmy, że koniecznie trzeba jechać na najbliższą wystawę w Poznaniu i zobaczyć w końcu te wszystkie okazy na żywo. Chociaż pewnie i tak nie ruszę się od najbliższej napotkanej klatki z MCO
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...


Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 00:04 Powód: post pod postem
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 16:43   #161
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Koty to zdecydowanie moja najwieksza miłość! Mój kot jest dla mnie wszystkim! Niewyobrażam sobie życia bez niego! Kocham go zato że zawsze jest przy mnie !
Kiedy wracam do domu (i zregóły ide do toalety) on przychodzi do mnie i wskakuje mi na kolanka kiedy siedze na kiblu :P! Codziennie wypatruje mnie w oknie i dobrze wie że to idze jego pani! Gdy mam doła on bardzo dobrze o tym wie przychodzi do mnie i delikatnie siada przy mnie i ma taką słodką minke, prubuje mnie pocieszyć !
Każdej nocy ma "napady miłości" zaczyna mi śpiewać do uszka i tulić się do mojej głowy ( nieważne że przy okazji wyrywa mi włosy :P)
Zauwarzyłam że jest najbardzej przywiązny do mnie, ja spędzam z nim najwięcej czasu i spie z nim kazdej nocy ! U mnie może leżeć godzinami a towarzystwo innych domowników szybko mu się nudzi!
Kocham z nim się bawic i latać po cłaym domu! Często uzodzamy sobie wlki:p! On dostaje dzikawki i zaczynamy się szturchac a on się żuca na mają ręke (oczywiście wszystko bardzo delitaknie)! Dobrze wie że to tylko zabawa:P!
Komicznie wyglada jak próbuje przez szybe złapac padający śnieg albo jak poluje również przez szybe na ptaki!
Kocham go z to że jest takim arystokaratą, ma charakter!
Kocham go za to że właśnie leży na monitoże!
Kocham go za to potrafi zawiniety w koc spać przy kaloryfeże!
Kocham go za to ze jak usłyszy swoje imie wyciąga się czekając na pieszcoty!
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 16:47   #162
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

c.d
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 20:27   #163
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Cytat:
Napisane przez Laura2112
Spore te brytki!
Aż głupio się przyznać, ale nie zaliczyłam jeszcze żadnej wystawy No cóż, kociarą jestem od niedawna W sobotę odwiedził nas znajomy kociarz i postanowiliśmy, że koniecznie trzeba jechać na najbliższą wystawę w Poznaniu i zobaczyć w końcu te wszystkie okazy na żywo. Chociaż pewnie i tak nie ruszę się od najbliższej napotkanej klatki z MCO
Nic straconego ,a maine coonow zawsze pod dostatkiem na wystawach , naprawde jest ich zawsze bardzo duzo

Cytat:
Napisane przez martii_czarna
c.d
Slodki kitek na motnitorze , u mnie tez jest to znane
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 00:04 Powód: post pod postem
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 20:47   #164
blondyna 7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

hej ja tez chciala bym takiego kotka,zastanawiam sie jaki jest w chodowli i jaki ma charakter?chodzi mi o kota MAINE COON.
blondyna 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 21:35   #165
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Na Jedynce leci konkurs olimpiady łyżwiarzy figurowych, leci co chwilę piękna muzyczka, a moja kotka pięknie rozkoszuje się na nożkach TŻ-ta. No cudo z niej
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 22:55   #166
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez blondyna 7
hej ja tez chciala bym takiego kotka,zastanawiam sie jaki jest w chodowli i jaki ma charakter?chodzi mi o kota MAINE COON.
Ale co znaczy "jaki jest w hodowli", mogłabyś sprecyzować? Chciałabyś założyć własną hodowlę?

Charakter podobno mają cudowny. Z tego co wiem z opisów, są niezwykle towarzyskie i miziaste, bardzo przywiązują się do opiekuna. Określa się je jako takie "psowate" Są bardzo popularne, przez co też drogie ( ok 1500 - 2000 zł).
Tutaj więcej o MCO: http://www.mcoon.info/index.php?zmc=1 .
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 17:01   #167
blondyna 7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

dzieki bardzo, wlasnie o to mi chodzilo. Mam zamiar kupic sobie takiego kotecka.
blondyna 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 16:40   #168
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Koty? Kocham! Mam teraz nowego Chłopczyka Ma jakieś (liczy) 5 miesięcy, kupiłam w listopadzie Ma wspaniały charakter! Nigdy na nikogo jeszcze z pazurem nie naskoczył i w ogóle jesł słodki Ale zaraza mała na rękach nie da się trzymać Ale za to jak zacznie się bawić to ze śmiechu się można popłakać Naprawdę.
Kocham koty za całokształ. Za ich boski charakter i w ogóle niewazne czy rasowy, czy podwórkowiec, czy rodowodowy, czy nie - wszystkie są jednakowo kochane Z moim sobie czasem gadam I muszę przyznać, że wszędzie go pełno, co czasem jest naprawdę denerwujące ;> Ale dla mnie dom bez kota to pusty i smutny dom. Po utracie 8-letniej kotki miesiąc byłam bez kota!! To było niewyobrażalne!! Ale od razu kiedy zjawił się Pan Kot dom się rozweselił *_______* I powiem tylko, że ten mały bez krę/empacji spacerował po domu z ogonkiem w górze! Wyglądało to przezabawnie! I czasem jak szedł to ta kita go na boki nosiła Nigdy tego nie zapomnę

Boże! Izunia86 - jaki bossski! Naprawdę! Zauroczylam się - śliczny brytyjczyk *__*



Kolor mojego kiciusia w zależności od światła... czerń, czekoladka i popielaty
Niom, a najlepiej, gdy czasem wygląda to tak, jagdy na przednich łapach + kark miał bolerko, bo w tym miejscu ma czarną siersć ^__^

Edytowane przez Zará
Czas edycji: 2006-02-16 o 18:53
Zará jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 05:06   #169
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

eh... kotki są fajne... moja kicia przyszła do mnie po długiej rozłace, zamruczała na dzień dobry rano, przytuliła się, po prostu chce się wstawać
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 06:29   #170
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Zará

Boże! Izunia86 - jaki bossski! Naprawdę! Zauroczylam się - śliczny brytyjczyk
Dziekuje bardzo

Wiecie wczoraj bardzo zle sie czulam ,naprawde glowa mnie tak bolala ,ze nie dawalam rady wstac z lozka po procha dopiero jak moj TZ przyszedl to mi podal , naprawde to bylo straszne . A wiecie co kotka (ta balijska) zrobila , polozyla sie mi na piersi i lezala ,patrzyla na mnie caly czas , nie spala , co jakis czas pomrukiwala ale ogolnie lezala na mnie caly czas czyli ok 2 godzin Kotki wyczuwaja jak jest nam zle i pomagaja , naprawde odrazu robi sie lepiej
Kochane koty
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 06:59   #171
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

o ile sie nie myle to dzisiaj dzien kota jest. czy sie myle??? tak w radiu przynjamniej mówili
patrice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 07:35   #172
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez patrice
o ile sie nie myle to dzisiaj dzien kota jest. czy sie myle??? tak w radiu przynjamniej mówili
Tak dzis jest Dzien Kota na Swiecie , u nas w Polsce obchody 19 Lutego , w Łodzi , bedzie wielka impreza , w ten wlasnie dzien

Wszystkim Kotom , tym kochanym , o ktorych dbaja ich wlasciciele( sludzy ) jak i tym o ktorych nikt nie mysli i nie ma sie kto nimi zajac Wszystkiego Najlepszego i Wiele Goracych Buziakow w ten zimny lutowy dzien
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 09:16   #173
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

No! To Kota ma właśnie super prezent - woda ciurkiem z kranu To jest to, na punkcie czego dostała ostatnio absolutnego świra Właśnie poszłam sprawdzić, jak się bawi - nie wiem, czy jest bardziej mokra czy szczęśliwa
W ogóle co rusz ujawnia jakieś swoje nowe świry, co jeden to lepszy

Tak sobie kiedyś myślałam, że gdyby mogła wybrać zawód - byłaby pielęgniarką Ledwo wyczuje, że coś mnie boli, już jest przy mnie.
Moja koleżanka w Sylwestra... hmm... przeceniła swoje możliwości, jeśli chodzi o procenty Kota dzielnie i wytrwale towarzyszyła jej w łazience Zawsze musi się upewnić, czy aby wszystko ok

Wszystkim kotom życzę kochających i odpowiedzialnych opiekunów. I żeby przestały je krzywdzić fałszywe stereotypy.
A tym, co mają już swoje wspaniałe domki - dużo zdrowia Głaski dla Waszych kotuchów
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 09:20   #174
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Ja kocham kotki za całokształt ich twórczości Nie wiem jak moża w ogóle nie lubić kotów (i jeszcze te komentarze, że są "fałszywe".. to że nas bardziej lubią gdy chcą dostać jedzenie nie znaczy wcale, że są fałszywe! Przecież ludzie też tak mają.. ).
Sama najchętniej wzięłabym trzeciego kotka do domu, ale rodzice mówią stanowcze "Nie" a szkoda.. Bo futrzanych kulek nigdy za wiele
Ale wracając do tematu- za co kocham.. Za to, że są niezależne , za to, że zawsze potrafią poprawić mu humor (wystarczy myć się, przygryźć własny języczek i tak siedzieć z nim na szafie Pańcia już leży ze śmiechu ), za to, że nie przepuszczą żadnemu otworzonemu pudełku- do niego TRZEBA po prostu wskoczyć, nawet jak jest 2 razy mniejsze.. i że trzeba sprawdzić każde ubranie, lub w ogole nową rzecz, pod względem przydatności do spania na niej , za mycie się na środku pokoju w sposób mało estetyczny , za zrzucanie wszystkich interesujących obiektów z biurka , za przewalanie się po dywanach, za przychodzenie w środku nocy i "wklejanie" się w naszą twarz
(i wiele, wiele innych powodów )

Co do Maine Coon'ów- marzę o takim również ponoć to kotki, które można tarmosić i tarmosić.. i tak nie uciekną Rosną bardzo duże (w porównaniu do zwykłych dachowców ) i kosztują równie sporo (kociaczek z rodowodem- od 1,500zł w góre )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kotek zasnął na krowkach i soczku.jpg (72,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT31700.jpg (117,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT44510.jpg (118,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Puf w pudle.JPG (74,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SVI_02820.jpg (94,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SVI_02910.jpg (70,3 KB, 44 załadowań)
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 09:23   #175
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Cytat:
Napisane przez Laura2112
No! To Kota ma właśnie super prezent - woda ciurkiem z kranu To jest to, na punkcie czego dostała ostatnio absolutnego świra Właśnie poszłam sprawdzić, jak się bawi - nie wiem, czy jest bardziej mokra czy szczęśliwa
W ogóle co rusz ujawnia jakieś swoje nowe świry, co jeden to lepszy
To Garfield ma obsesje na punkcie patrzenia na wode , troche tez sie moczy ,ogolnie lubi wode
Jak zostawiam lazenke otwarta i brodzik to czesto znajduje w srodku Garfielda ( w srodku w brodziku) ktory poprostu siedzi i patrzy na krople , czasem ma mokra glowe bo spadaja na niego ale wogole sie tym nie przejmuje ,tylko siedzi i patrzy i patrzy ... i czasem mnie chlapie woda z miski ,swoja lapka

Tak do tematu wody ( ale maluch byl jeszczce z niego )


Dark_Kicia_Miau! Swietny kociak W pudelku oczywista sprawa
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 00:11 Powód: post pod postem
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 09:56   #176
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

A ja mam problem z kartonami, bo są natychmiast po rozpoznaniu obgryzane Pełno się potem tego wala Najlepszą ma wtedy minę, taką zamyśloną, patrzy gdzieś zupełnie indziej i tak w powolnej zadumie gryz gryz
Wczoraj zaś znalazłam rolkę po papierze i zachowam ją chyba na pamiątkę - jest nieruszona, a pośrodku dwie idealne, duże dziury po kłach
Aż dziw, jaką głupotką może kot zachwycić

Poza tym wprowadziłam trochę rygoru, bo kota jest rozpuszczona jak dziadowski bicz. Wszystko z winy TŻta, który jest dosłownie na każde jej "miau". A to balkonik, a to klatka schodowa, a to kranik i tak cały dzień. Zabroniłam więc stanowczo bycia na każde "miau", bo niedługo futro wlezie nam na głowę. Wiem, okropna jestem
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 12:35   #177
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Najlepszą ma wtedy minę, taką zamyśloną, patrzy gdzieś zupełnie indziej i tak w powolnej zadumie gryz gryz
DOKŁADNIE!
Cytat:
Napisane przez Laura2112
Poza tym wprowadziłam trochę rygoru, bo kota jest rozpuszczona jak dziadowski bicz. Wszystko z winy TŻta, który jest dosłownie na każde jej "miau". A to balkonik, a to klatka schodowa, a to kranik i tak cały dzień. Zabroniłam więc stanowczo bycia na każde "miau", bo niedługo futro wlezie nam na głowę. Wiem, okropna jestem
Też z tym walczę tzn wystarczy, żeby mój Puu wszedł do kuchni (co zdarza się bardzo często ) i rozpaczliwie zaczął miauczeć o jedzenie.. Odrazu rodzice litują się nad "głodnym" grubym koteczkiem a ja jestem ta zła, która wygania ich z kuchni
Także Lauro- nie jesteś sama
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 13:54   #178
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Ja bardzo kocham kotki, wszystkie kotki ! Najchetniej przygarnęłabym każdego biedaka jakiego spotkam.

Obecnie posiadam dwa futrzaki: Miśkę (2 letnią niesforną kocicę) i Kitka (5 misiecznego kocurka).

Są wprost przecudowne

Najbardziej lubie w nich to, ze codziennie mnie zaskakują. Miśka jest kotem wyjątkowo gadatliwym, potrafi domagać sie ciągłej zabawy. Łazi i gada...
A Kitek wciąż śpi, budzi sie tylko dwa razy dziennie i wtedy wraz z Miską demolują dom, wszystko fruwa, obrusy, dywaniki....gonitwa nie ma końca.

Załączam zdjęcie Misi jak sprytnie wysępiła od TŻ łyżeczkę deseru budyniowego, spryciula...

Misia jest bardzo aktywna, włazi do kazdego kartonu (oczywiscie musi ugryźć choć kawałeczek tektury), do reklamówek, otwartych szaf (wyrzuca wtedy rzeczy), domaga sie podsadzenia tam gdzie nie potrafi wskoczyc.

Kitka czeka we wtorek kastracja...... biedulek, ale to dla jego dobra.

Musze poszukać wiecej kocich zdjęć....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zarlok.JPG (85,3 KB, 37 załadowań)
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 14:14   #179
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez magdeczka



Kitka czeka we wtorek kastracja...... biedulek, ale to dla jego dobra.
Duzo zdrowka dla koteczka ,napewno bedzie wszystko dobrze a kotek nie bedzie sie meczyl Pozdrawiam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 14:32   #180
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Dziękujemy !!!!

A oto Kitek... przygarnięty wprost z rowu..... a teraz śpioch i żarłok

Miał kilka tygodni jak w deszczowy dzień, zapłakał do mnie przemoczony, zabiedzony kotek. Wiedziałam, z którego domu pochodzi, poszłam tam i spytałam czemu tak kota traktują, na co oni, ze jego matka (kocica) go nie toleruje i on mieszka na dworze, a ponieważ na podwórku nie tolerował go pies, wiec mieszkał w rowie Zabrałam go do domu na próbe czy moja kotka go zaakceptuje, długo to trwało a teraz nie widza swiata poza sobą co widać na drugim zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kitek.JPG (81,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kiciochy.JPG (38,3 KB, 58 załadowań)
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.