czym nakladac podklad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 12:20   #1
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Question

czym nakladac podklad


Jak ogladalam videa w ktorych pokazuja jak nakladac makijaz, to zaluwazylam ze nakladaja podklad pedzlem... czy to dobry sposob ? Czy lepiej palcami albo gabeczka ?
A jesli pedzlem, to jakim ?

Dodam ze uzywam podkladow lekkich, typu mousse, i zalezy mi na efekcie naturalnym.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:12   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: czym nakladac podklad

To chyba zależy od Twoich osobistych upodobań, czym Ci jest wygodniej nakładać podkład itd.
Ja np. przy nakładaniu podkładu używam tylko palców.

Poza tym, to pytanie na nie to forum. Twój watek powinien być [chyba] na wizażystce.

Wydaje mi się, że jakiś czas temu odpowiadałam na Wizażu na podobne pytanie. Skorzystaj z wyszukiwarki.

Pozdrawiam.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:51   #3
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: czym nakladac podklad

Ja nakladam palcami -tak mi wygodniej i duzo nie nakladam i dobrze rozsmarowuje.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:04   #4
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: czym nakladac podklad

palcami, szczegolnie w przypadku musu, bo inaczej to raczej nie mozna rozsmarowac go sobie dokladnie moze mozna dojsc do wprawy i nakladac go pedzlem, ale moim skromnym zdaniem palcami jest po prsotu wygodniej
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:13   #5
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: czym nakladac podklad

Zgadzam się z dziewczynami, podkład można nakładać zwilżoną gąbeczką, pędzlem, albo poprostu palcem, i tak jest najwygodniej.

Ja pędzla używam tylko gdy robię wieczorowy makijaż, może być on mocniejszy, a zauważyłam że więcej podładu używam nakładając go pędzlem, i krycie też jest mocniejsze.

Zarówno gąbeczka jak i pędzel dobre są gdy kogoś się maluje, jest to bardziej estetyczne o wygodniejsze niż palce.

na codzień jednak podkład nakładam palcami. jeśli chodzi o pędzel, to ja używam z sephory, jest niedrogi i bardzo dobry - oczywiście moim zdaniem
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:44   #6
kasienka5g
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
GG do kasienka5g
Dot.: czym nakladac podklad

Pedzlem wcale nie musi tworzyc MOCNEGO makijazu... wlasnie dzieki niemu bardzo latwo nalozyc niewiele podkladu (tylko tyle ile trzeba) i wtedy twarz wyglada naturalnie... na prawde trudno przesadzic z podkladem uzywajac pedzla wiec moze chodzi o umiejetnosc uzywania go (?) Nie wnikam, dla mnie to bardzo proste, wygodne i higieniczne... no i podklad lepiej stapia sie ze skora, wyglada dobrze przez dlugi czas bo nie jest nalozony grubą warstwą... Tak wiec polecam pedzel... myslisz, ze bez powodu makijazysci go uzywaja ?? To tak jak z "wcieraniem" cieni do powiek pedzelkiem.... makijaz bedzie bardziej trwaly niz jesli nalozysz jedna gruba warstwe pacynką (ktoś tego jeszcze używa ?)
kasienka5g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.