Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-06, 17:00   #3451
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
dziewczyny czegoś tutaj nie rozumiem, wiele z Was bardzo zachwalało prostownicę Tondeo a teraz nagle zrobiła się na nią nagonka i już jest zła?? ja sama kupiłam właśnie Tondeo po Waszych komentarzach na jej temat i uważam że to był bardzo dobry wybór prostownica przynajmniej dla moich włosów jest genialna(jak zrobie zdjęcia zamieszcze w odpowiednim temacie) a co do tej powłoki ceramicznej uważam że nie ma się czym martwić a skoro któraś z Was zauważyła jakieś plamki to trzeba się poprostu skontaktować ze sprzedawcą, w końcu jest ROK gwarancji w każdym razie chodzi mi o to że nieprawdą jest że któraś z nas jest jakoś szczególnie oszukana bo Tondeo wg mnie to bardzo bardzo bardzo dobra prostownica ja jestem zachwycona i będę jej bronić
a tam nagonka... ja mam tondeo kupilam ja wlasnie dzieki temu wątkowi. fakt ze jest to najlepsza prostownica jaka mialam do tej pory ale dla moich wlosow nie jest az taka rewelacyjna. nie utzrymuje mi sie efekt nawet do nastepnego dnia i musze w ciagu dnia poprawić, ale i tak nie narzekam bo z innymi prostownicami bylo gorzej no i po jakims czasie prostowania moje wlosy "przyzwyczaiły się" do tej prostownicy i teraz trudniej prostują się

Co do płytek to nie miałam pojęcia, że określenie "płytki pełnoceramiczne" są pokryte tylko grubszą warstwą ceramiki, myślałam, że calutkie są z ceramiki i dlatego byłam w szoku gdy zrobiły mi się plamki (czyli zeszla troszkę ceramika) i ukazała się moim oczom srebrna powłoka. Teraz juz wiem dlaczego, choc nie powiedzialabym zeby ta powloka ceramiczna byla jakas grubsza niz w innych moich prpstownicach
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 19:19   #3452
@benia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

czesc dziewczyny tak tu siedze i czytam i juz sama nie wiem co kupic zastanawiam sie nad remington s1031 i babyliss wet n dry sa one wogole czegos warte a moze polecicie jakas inna tak do 180zl? no i zeby one byly dostepne najlepiej na allegro
pozdrawiam i prosze o pomoc !!!
@benia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 19:28   #3453
@benia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

dodam jeszcze ze włosy mam do ramion sa dosc podatne na stylizacje ale konce sianowate i w ten sposob chce temu zaradzic
@benia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 20:03   #3454
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a co sądzicie o prostownicy firmy BESTSELLER Proszę o odpowiedz, bo mam dylemat czy ją zakupić ;P
a to link :
http://www.allegro.pl/item146361294_...eta.html#photo
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 21:22   #3455
blackdrake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam!

Na początku chciałem przywitać serdecznie panie! Chyba jestem tu jesynym mężczyzną i dodam że nie mam zielonego pojęcia o zawodzie fryzjera!

Mam do Was prośbę... Mianowicie szukam dla mojej dziewczyny prostownicy jako prezentu. Chciałbym jak wiadomo kupić jak najlepszą. Przeczytałem wiele stron tego wątku, ale wynikło z tego to że mam pojęcie bardzo ogólnikowe.

Chciałbym na to przeznaczyć do 130-150 zł.

Z tego co zrozumiałem to najlepszym wyborem w tej cenie będzie prostownica marki WIGO.

Proszę, poradźcie coś biednemu chłopakowi

Pozdrawiam!
blackdrake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 22:41   #3456
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez aguniabuzkaa Pokaż wiadomość
a co sądzicie o prostownicy firmy BESTSELLER Proszę o odpowiedz, bo mam dylemat czy ją zakupić ;P
a to link :
http://www.allegro.pl/item146361294_...eta.html#photo

opis i cena tym bardziej wydaja sie zachecajace ale szczerze watpie by miala plytki pelnoceramiczne. pewnie ma tylko pokryte ceramika, ktora szybko zacznie schodzic, dlatego nie bedzie Ci sluzyc na dlugo.
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 08:18   #3457
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez blackdrake Pokaż wiadomość

Chciałbym na to przeznaczyć do 130-150 zł.

Z tego co zrozumiałem to najlepszym wyborem w tej cenie będzie prostownica marki WIGO.

Moge sie tylko podpisac pod tym co napisales. W tej cenie Wigo powinna byc najlepszym wyborem.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 08:25   #3458
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

HEj na zdecydowanie polecam Prostownice Bosha kupilam ja w sklepie internetowym i razem z przesylka wyniosla mnie cos kolo 120 zl. jets rewelacyjna nagrzewa sie w kilka sekund i swietnie prostuje moje wlosy anie sa one latwe do prostowania. PROSTOWNICA CERAMICZNA BOSCH 2105
romeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 09:45   #3459
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez aguniabuzkaa Pokaż wiadomość
a co sądzicie o prostownicy firmy BESTSELLER Proszę o odpowiedz, bo mam dylemat czy ją zakupić ;P
a to link :
http://www.allegro.pl/item146361294_...eta.html#photo
Bestseller nazywa sie sprzedawca, a firma z której jest prostownica to optimum
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 09:47   #3460
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
opis i cena tym bardziej wydaja sie zachecajace ale szczerze watpie by miala plytki pelnoceramiczne. pewnie ma tylko pokryte ceramika, ktora szybko zacznie schodzic, dlatego nie bedzie Ci sluzyc na dlugo.
Czemu wątpisz w to, ze ma pelnoceramiczne płytki, przeciez ewidentnie widac na zdjeciu, ze to ceramika. Ja mialam Euroluxa za 50 zł i tez miala plytki full ceramic.
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 09:55   #3461
@benia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

witaj madzialenakrk moze ty pomozesz mi w wyborze? zastanawiam sie nad babyliss wet n dry a remington s1031.a moze polecisz inna tak do 180zl
@benia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 10:36   #3462
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej @benia gdybym miała taką kwote do rozdysponowania to kupiłabym chyba WIGO to jest kwota ok 130zł albo efalocka (ok 180zł-210zł)ale tu bardziej skłaniałabym się ku flat champ, do babylis-ów się zraziłam na własnej skórze a remingtona wogóle nie znam więc nie moge nic poradzić, ja na Twoim miejscu kupiłabym WIGO a jeszcze lepiej odłożyłabym kupno o kilka tyg i dozbierałabym na Tondeo/Game są rewelacyjne pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 10:47   #3463
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Czemu wątpisz w to, ze ma pelnoceramiczne płytki, przeciez ewidentnie widac na zdjeciu, ze to ceramika. Ja mialam Euroluxa za 50 zł i tez miala plytki full ceramic.
oj nie wydaje mi sie zeby prostownica za 50 zl miala plytki cale z ceramiki. Ja mam TONDEO za prawie 300 zł i nie ma pełnoceramicznych choc sprzedawcy z allegro twierdzą, że tak jest. Poniemiecku na niej pisze, że ma plytki z powłoką ceramiczną, no ale kto w Polsce czyta opis po niemiecku

Nawet jedna wizazanka wczesniej pisala, ze fryzjerka tlumaczyla jej ze nie ma czegos takiego jak plytki cale z ceramiki, poniewaz potrzebny jest metal do przewodzenia ciepła - jakos tak pozdrawiam
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 11:33   #3464
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam dziewczyny! pozwólcie, że dołączę do wątku.

Prostuję się od 2 tyg dopiero, tak max 2-3 razy w tyg, na więcej nie mam czasu. Kupiłam żelazko Remingtona i póki co spisuje się swietnie.

Musze jeszcze przekopac fruzjerke w poszukiwaniu watku o mleczkach ochronnych
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 11:51   #3465
millaa111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

niedawno była na allegro prostownica tondeo active cerion za 200 zł, kupiona w maju, do maja 2007 gwarancja- obserwowałąm z ciekawości- nikt nie kupił, może sprzedawca wystawi ponownie
millaa111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 11:58   #3466
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

no to wg mnie bardzo dobra okazja kilkadziesiąt złotych oszczędności które można przeznaczyć na zakup b.dobrego preparatu ochronnego, jak szaleć to szaleć, czatuj i kupuj
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 12:20   #3467
millaa111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

nie- ja zrezygnwałam z tondeo- te powłoki mnie zraziły scierające się. ale może ktoś inny skorzysta Ja kupiłam wahla- jak tylko dojdzie, podzielę się wrazeniami z użytkowania
millaa111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 12:24   #3468
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny, proszę
podajcie swój typ na prostownicę za 170 zł max. Mam ją komuś polecić (szefowej - prezent na gwiazdkę dla jej "synowej").
Sama mam od roku tondeo eco cerion - jest boska, dałam za nią z 240 zł, ale było warto, włosy prostuję co 2 dzień - śladów zniszczenia nie widać.

Bardzo proszę, rok temu pilnie sledziałm ten i podobne wątki, teraz wypadłam trochę z tematu.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 13:03   #3469
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę
podajcie swój typ na prostownicę za 170 zł max. Mam ją komuś polecić (szefowej - prezent na gwiazdkę dla jej "synowej").
Sama mam od roku tondeo eco cerion - jest boska, dałam za nią z 240 zł, ale było warto, włosy prostuję co 2 dzień - śladów zniszczenia nie widać.

Bardzo proszę, rok temu pilnie sledziałm ten i podobne wątki, teraz wypadłam trochę z tematu.
byłam dzis u siebie w mediamarkt - w promocji mają remingtona i babylissa, ceny oscylują 120-160zł, czyli mieszczą sie w Twoim przedziale cenowym. Tyle ze nie wiem, czy ta promocja ma zasięg ogólnokrajowy...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 13:07   #3470
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

tak sie zastanawiam i nie wiem czy chce sie pozbywac mojego efalocka flat champ dla tondeo, z ktorej zchodzi powloka. champ ma pelnoceramiczna.

odkrylam jeszcze ze im dluzej ja nagrzewam tym lepsze sa efekty. odkrylam to przez przypadek, bo wlaczylam ja zeby sie nagrzala no i zagadalam sie z kolezanka i nagrzewala sie jakies 30 min ale jak przejechalam po wlosach to... szok! w ogole sie nie elektryzowaly nie odstawaly itp moze ta jonizacja tak dziala czy co?
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 13:55   #3471
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
oj nie wydaje mi sie zeby prostownica za 50 zl miala plytki cale z ceramiki. Ja mam TONDEO za prawie 300 zł i nie ma pełnoceramicznych choc sprzedawcy z allegro twierdzą, że tak jest. Poniemiecku na niej pisze, że ma plytki z powłoką ceramiczną, no ale kto w Polsce czyta opis po niemiecku

Nawet jedna wizazanka wczesniej pisala, ze fryzjerka tlumaczyla jej ze nie ma czegos takiego jak plytki cale z ceramiki, poniewaz potrzebny jest metal do przewodzenia ciepła - jakos tak pozdrawiam
Ja też mam teraz Tondeo, a moja stara Eurolux miała płytki ceramiczne, a nie pokryte powłoką ceramiczną. Wiadomo, że rdzeń metalowy, ale jednak płytki pełnoceramiczne, jak juz ktoś wspomniał, maja duzo wiecej ceramiki, niz te ceramika pokrywane. Więc czyms się jednak róznią
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 15:18   #3472
misiulka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez shapali Pokaż wiadomość
Ty sprzedajesz prostownice, ze tak sie uniosla i ze ja zachwalasz??

Tak , uzywalam wigo! Ma ja moja dobra kolezanka, prostownica slabiej prostuje niz whal cutek, trzeba sie dlugo nameczyc, do tego z plytki maja cienka powloke ceramiczna, ktora bardzo latwo schodzi, ponad to wlosy sie po niej elektryzuja - wiec ogromny ----------------
NIE POLECAM!!!!
Nie sprzedaję.
Dla mnie jest świetną prostownicą. Moje kręcone włosy prostuje błyskawicznie, może źle jej używałaś? Poza tym zauważyłam pozytywne opinie o niej od wielu osób...
Moja koleżanka ma salon fryzjerski i używa w nim wigo od 3 lat i nic się z nią nie dzieje więc to czy ma cienką warstwę ceramiki czy nie nie robi tu różnicy.
misiulka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 16:03   #3473
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

No to podzielę się moimi doświadczeniami...

Moja pierwsza prostownica była z firmy Wigo,czarna,z powłoką ceramiczną,wąziutka.W sumie prostowała jako tako,była taka sobie,miałam ją z niecały rok i ....zaczeła schodzić z niej powłoka ceramiczna...Dość szybko no i konkretnie...

Generalnie nie polecam-chyba,że ktoś lubi prostownice co wytrzymują z 7-8 miesięcy.

Po Wigo kupiłam prostownicę Effalock - Flat Master.Była całkiem niezła,fajnie prostowała,włosy się trzymały nawet na lekkiej mżawce,po 1,5 roku i płytka z powłoką była CAŁA,a prostuję co 1-2 dni,włosy też nie były zniszczone.Jej żywot skończył się nie tak dawno,doszło do spięcia i zobaczyłam jak z niej dym leci po włączeniu do prądu


Jednak mimo to polecam,płtki nie schodziły-niezły sprzęt.

OD 4 dni mam activ cerion Tondeo...Jak się naczytałam o płytce niepełnoceramicznej i schodzącej z płytek ceramice...ehhh żałuję,że wydałam na to cudo 302 zł...Prostuje rewelacyjnie,włosy są gładsze,nie elektryzują się,mają większy połsk,ale ja chcę ,żeby to mi wytrzymało ze 2-3 lata.

Ma ją ktoś może już dłuższy czas i powie co się dzieje z powłoką ceramiczną?

Zamawiałam od grabci78 przez jej sklep internetowy,cena była z przesyłką.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 16:05   #3474
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ona mnie zapewniała,że płytki są pełnoceramiczne.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 16:57   #3475
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

dziewczyny jaką prostownicę lepiej kupić Eldom czy Holden?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 17:10   #3476
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
OD 4 dni mam activ cerion Tondeo...Jak się naczytałam o płytce niepełnoceramicznej i schodzącej z płytek ceramice...ehhh żałuję,że wydałam na to cudo 302 zł...Prostuje rewelacyjnie,włosy są gładsze,nie elektryzują się,mają większy połsk,ale ja chcę ,żeby to mi wytrzymało ze 2-3 lata.

Ma ją ktoś może już dłuższy czas i powie co się dzieje z powłoką ceramiczną?

Zamawiałam od grabci78 przez jej sklep internetowy,cena była z przesyłką.
masz dwa lata dwa gwarancji... to co sie martwisz skoro chcesz zeby Ci ok 2 lat wytrzymala... jak cos sie zacznie dziac to pewnie nowa dostaniesz o ile sie nie myle z nowa gwarancja. Tylko niektorym dziewczynom dzialo sie cos z plytkami i to chyba w krotkim czasie od zakupu wiec wedlug mnie poprostu te prostownice byly wadliwe. Ja mam moja activ dopiero 2 miesiace i jak narazie nic sie nie dzieje.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 17:18   #3477
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez millaa111 Pokaż wiadomość
nie- ja zrezygnwałam z tondeo- te powłoki mnie zraziły scierające się. ale może ktoś inny skorzysta Ja kupiłam wahla- jak tylko dojdzie, podzielę się wrazeniami z użytkowania
Masz na myśli whal cutka? Z tego co słyszałam to ona ma płytki pokrywane ceramiką i to bardzo cieńką warstwę. Do tego słabiej prostuje niż tondeo...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:26   #3478
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Czytam ten wątek i czytam już poprostu się pogubiłam,wyczytałam z tego wszystkiego że najlepsza prostownicą jest Tondeo,pozatym jaką jeszcze mogę umieścić na liście tych "lepszych"?.Poprosiła m o prostownice na Boże Narodzenie,jednakże w ogole się na tym nie znam czy tą prostownice dostane wszędzie? czy jednak może być z tym jakiś problem?.Mam grube włosy i niestety strasznie niesforne,pokręcone. A dodatkowo chciałam zapytać jakich używacie utrwalaczy i odżywek?.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i przepraszam za kolejne zawracanie głowy.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:57   #3479
Magda..
Przyczajenie
 
Avatar Magda..
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z zielonego pokoju
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

[quote=kasiag-01;3210030]
Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane!!!
przebnięcie przez wszystkie strony jest dla mnie normolnie nie możliwe.
mam do Was pytanko, ktorą z tych prostownic byście mi poleciły???
Mam podatne do krecenia grube włosy, bylm u fryzjera w czwartek i do dzis wygladaja niezle (oczywiście powywijaly sie konce, no ale nie mam fal)
Moja kolezanka ma prostownicę firmy Melissa 50W i tez jest zadowolona.
Proszę o pomoc!!! Z góry bardzo dziekuje
Ktorą wybrać????

http://www.allegro.pl/item145211840_idealna_pro stownica_ceramiczna_z_jon izacja_90_wat.html

http://www.allegro.pl/item142150621_...a_gratis_.html

POMOŻECIE????? plisssssssssssssssssssss! !!!!!

Ja osobiście mam tą drugą i właśnie też miałam wątpliwości, którą wybrać i sobie je porównałam i wiesz co ta pierwsza jest tylko powlekana ceramiko-turmalinem czy jakoś tak a ta druga nie (jak zapewniał sprzedawca)

Moja prostownica sprawuje sie świetnie bardzo szybko sie nagrzewa i najważniejsze fajniutko prostuje. Do tego używam odżywki kallos (ma fajne drobinki co daje połysk włosom) i jest po prostu świetnie jak dla mnie.
http://www.allegro.pl/item145842658_...ml_okazja.html

Moim zdaniem płaci sie za w większości przypadkach za firmę a nie za jakość (jak widzę po odwołaniach do TONDEO) .
Magda.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 19:10   #3480
millaa111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Masz na myśli whal cutka? Z tego co słyszałam to ona ma płytki pokrywane ceramiką i to bardzo cieńką warstwę. Do tego słabiej prostuje niż tondeo...
tak- kupiłam wahl cutka. Robiłam przed zakupem mocne rozeznanie- wypada całkiem do rzeczy na tle innych. Używa go wielu fryzjerow. Ma moja koleżanka i bardzo chwali. Jak się zepsuje, nie będę wylewać łez, bo jest o polowe tańszy od tondeo. Aczkolwiek nie powiem,ze jestem w 100 % zadowolona z wyboru, dopoki nie przetestuję.
millaa111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.