Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-25, 21:17   #4201
kasia0704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
hej
moje tondeo wg polskich dystrybutorow jest pelnoceramiczne, ale niemieccy sprzedawcy niczego takiego nie gwarantuja. kupilam swoje tondeo w niemczech, za ponad 90 zl taniej. ja tam wierze w niemiecka solidnosc przynajmniej nikt mi nie sciemnial ze jest pelnoceramiczna. ale sprawuje sie bosko. co do babyliss to nie kazdy jest enoceramiczny-wiem, na 100%, ze babyliss pro 35mm jest napewno vollkeramik. wybralam tondeo, bo chcialam cos z jonizacja. ale babyliss tez jest podobno niezla. pozdrawiam Cie i zycze udanego wyboru-co nie wybierzesz bedzie dobrze (z tych 2 opcji ).
a jeszcze jedno pytanie czy wiesz cos na temat prostownicy remington s 2002 plytki ceramiczne plus teflon czy ta firma tez jest godna polecenia i jak sie sprawuja te prostownice pozdrawiam
kasia0704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 21:20   #4202
kasia0704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

dziewczyny czy wiecie cos na temat remingtona s 2002 jest to prostownica ceramiczna plus teflon czy ktoras z was ja posiada i czy jest zadowolona z efektu
kasia0704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 13:50   #4203
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny mam pytanie odnosnie prostownicy Tondeo Activ Cerion - prostownica ta sprawuje sie swietnie - wlosy sa idealnie proste jak druty bez wzgledu na warunki zewnetrzne , spanie, pogoda , zakładanie gumki na wlosy i tak dalej- sa caly czas niezmiennie proste- choc ja mam swoje wlosy proste z natury ale po Tondeo sa naprawde boskie - mam jeden problem poniewaz czasem prostownica potrafi mi szarpnac lub wyrwac wlos- zdjelam juz nawet te nasadki ochronne ale to nie bardzo pomoglo - czy wasze tez czasem szarpna- mam wrazenie ze to przez to niedopracowanie tej prostownicy- ostre krawedzie itd .
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 15:29   #4204
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez kasia0704 Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno pytanie czy wiesz cos na temat prostownicy remington s 2002 plytki ceramiczne plus teflon czy ta firma tez jest godna polecenia i jak sie sprawuja te prostownice pozdrawiam
hej
nie mialam nigdy okazji uzywac samej tej prostownicy, ale slyszalam dosc pozytywne opinie na temat tej firmy. mysle, ze na wizazu tez jest multum opinii na jej temat, wpisz po prostu w wyszukiwarce. powodzenia!!!
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 15:31   #4205
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnosnie prostownicy Tondeo Activ Cerion - prostownica ta sprawuje sie swietnie - wlosy sa idealnie proste jak druty bez wzgledu na warunki zewnetrzne , spanie, pogoda , zakładanie gumki na wlosy i tak dalej- sa caly czas niezmiennie proste- choc ja mam swoje wlosy proste z natury ale po Tondeo sa naprawde boskie - mam jeden problem poniewaz czasem prostownica potrafi mi szarpnac lub wyrwac wlos- zdjelam juz nawet te nasadki ochronne ale to nie bardzo pomoglo - czy wasze tez czasem szarpna- mam wrazenie ze to przez to niedopracowanie tej prostownicy- ostre krawedzie itd .
moze zalozymy klub milosniczek tondeo, ktore czasem szaria wloski? moja zachowuje sie czasem podobnie-ale nie jest to zadna straszna wada, ktora denerwuje.p ozdrawiam
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:08   #4206
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Tak masz racje nie jest to wada- bo prostownica sama w sobie daje boskie efekty ale mimo to milo byloby gdyby jednak nie zachaczala wlosow hmmm myslalam ze to moja moze jest jaks wadliwa ale płytki normalnie sie stykaja i prostuja dobrze wiec ten model chyba juz tak poprostu ma ...
Zauwazylam ze jak biore ciensze pasmo- tzn mniej wiecej o szerokosci 2-3 cm to nie zaczepia sie o brzegi , ale moja poprzednia prostownica - Philipsa z jonizacja i regulacja temp moglam prostowac jak chcialam i nogdy nic sie nie zaczepialo i efekt tez byl fajny ale chyba bardziej wysuszala wlosy wiec postanowalim przerzucic sie na Tondeo - narazie jestem w niej zakochana
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:38   #4207
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Kurczę ja już nie mogę się doczekac aż wypróbuję Tondeo.Ciekawe czy mi tez będzie szarpać moje włosięta.Za taką cenę nie powinna tego robić tak myślę no ale może jakoś wkładają w co innego a nie akurat materiały wykończeniowe...
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 16:44   #4208
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Jesli chodzi o wykonczenie Tondeo to faktycznie kompletnie sie o to nie postarali - prostownica wyglada tandetnie moim zdaniem , choc jest lekka , malutka i poreczna to nie jest dopracowana, ma ostre krawedzie, jest niedoszlifowana ... chyba ze tylko ja na taka trafilam ...
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 17:26   #4209
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A jeśli o wykończenie właśnie to nie da się z tymi ostrymi krawędziami nic zrobić?No nie wiem przejechac jakims narzędziem i żeby to gładkie było??Jakąś szlifierką małą może?Może nic by się nie uszkodziło?Bo włosy szarpie plastik tak?
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 18:33   #4210
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

http://www.pr.philips.pl/show_note.php?id=452
zobaczcie nowa prostownica obniżająca temp. włosów o 30stopni C, cena wygórowana ok.399zl --> podpatrzone w Urodzie:P taka nowinka
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 10:25   #4211
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Rambo daj znac jak bedzie twoja prostowala- czy rowniez bedzie ci zahaczac wloski Aha i napisz ktory model zamawiałas
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 19:44   #4212
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

up
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:10   #4213
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A ja dzisiaj zamówiłam ga.ma. z regulacją temperatury. To będzie moja pierwsza prostownica, mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 10:32   #4214
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Kurczę czekam i czekam i coś nie ma tej prostownicy...Ale ja niecierpliwa jestem a to tak szybko nie przyjdzie bo przez pocztę zamawiane... KENZO dam Ci znać jak przyjdzie a jest to model TONDEO Cerion Active
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 11:48   #4215
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

O to taki model jak moja- tez ma Activ Cerion pisalam do Grabci ze moja prostownica zahacza wlosy i napisala mi ze moge ja odeslac i ona ja obejrzy bo inaczej nie umie mi odpowiedziec. Wyprostuje jeszcze raz na weekend i zobacze jak teraz bedzie sie sprawowac- jesli nadal bedzie zahaczac to ja odsylam , bo inne wizazanki mowily ze im nic nie zahacza wiec byc moze moja jest wadliwa
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 22:18   #4216
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

mam od dwóch lat prostownicę Efalock taką http://allegro.pl/item177486502_pros...rabcia_78.html
do głowy mi wtedy nie przyszło, że prostownica za taką cenę może nie być pełnoceramiczna... była tak wychwalana, myślałam, że jest najlepsza, w sumie oczekiwałam lepszego efektu, warstwa ceramiki się zdarła częściowo, widać metal, popsuło się pokrętło do regulacji temperatury, jeżeli mam kolejny raz wydać ponad 200zł to musi to być coś naprawdę dobrego i pełnoceramicznego

Dziewczyny, mam do Was prośbę, pomóżcie mi wybrać między:

1)TONDEO z aktywną jonizacją(bez regulacji temperatury) http://allegro.pl/item178012414_pros...grabcia78.html

2)TONDEO z jonizacją i reg temp
http://allegro.pl/item179508251_prof...reg_temp_.html

3)TONDEO z reg bez jonizacji
http://allegro.pl/item179510099_prof...ma_tondeo.html

3)BABYLISS PRO
http://allegro.pl/item179477785_pros...grabcia78.html

jeszcze ta

4)http://allegro.pl/item180150531_prof...ech_35_mm.html

mylą mi się juz te wszystkie prostownice
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 06:35   #4217
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

truskawkowawiosna
ja polecam Ci z własnego doświadczenia zresztą 2 czyli Tondeo z jonizacją i regulacją temp, ta reg jest przydatna jeśli masz grzywkę Pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 08:59   #4218
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

truskawkowawiosna-ja sama mam tondeo z regulacja i jonizacja i tez przychylam sie do opinii, ze ta regulacja sie przydaje. nie zawsze prostuje wlosy ma temp 190st, a w tych bez regulacji taka jest ustawiona i nic nie mozesz zmienic. moja tondeo nie jest pelnoceramiczna-zeby byla jasnosc, mimo, ze polscy dystrybutorzy zapewniaja, ze owszem, jak najbardziej. swoje tondeo kupilam w niemczech i szczerze poinformowano mnie, jak sprawa wyglada, ale ze firma tondeo jest bardzo dobra w powlekaniu ceramika, wiec zadnych niespodzianek nigdy nie odnotowali. poza tym na tej ceramice jest jeszcze warstwa krystaliczna, powleczona rowniez najnowsza technologia. nie wiem, ja tam wierze bardziej niemcom w tej akurat kwestii niz polakom.
a jesli koniecznie chcesz miec pelnoceramiczna, to taka jest na pewno babyliss pro 35mm. ale juz nie posiada funkcji jonizacji-choc ceramika i tak sama w sobie, jak wiadomo z fizyki, ma funkcje jonizujace.
tondeo active cerion, ta z aktywna jonizacja jest podobno bardzo fajna, ale niestety nie posiada regulacji temp.-jesli wloski masz raczej normalne, mocne i geste, nie powinno ci to przeszkadzac-ja mam wlosy rozjasniane, dlatego prostuje je na temp. 160-170st.
no a tak wogole to najlepiej byloby miec mozliwosc przetestowania wszystkich interesujacych nas modeli przed zakupem, bo przeciez kazda z nas ma inne wloski, inna ich strukture i ja moge np. zachwalac tondeo, a dla ciebie lepsza bylaby babyliss. tak to wlasnie jest niestety.
zycze udanego wyboru!!!
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 09:06   #4219
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez rambo2277 Pokaż wiadomość
A jeśli o wykończenie właśnie to nie da się z tymi ostrymi krawędziami nic zrobić?No nie wiem przejechac jakims narzędziem i żeby to gładkie było??Jakąś szlifierką małą może?Może nic by się nie uszkodziło?Bo włosy szarpie plastik tak?
Pewnie, że się da. Moja prostownica też na początku miała zadziorki, ale umiejętnie spiłowałam je papierowym pilnikiem, i teraz jest idealnie, nic nie szarpie.


p.s. szlifierki jednak nie polecam
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 11:50   #4220
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Jednak wczoraj przyszła prostownica tylko po południu i nie miałam już dostępu do kompa.Jestem zadowolona, ze 2 włosy mi wyrwała, ale może że załozyłam nakładki bo strasznie parzyło chociaż nakładki tez nie na wiele się zdały...Bardzo fajnie prostuje, efekt następnego dnia jest, nie odbija się gumka do włosów.Polecam tą prostownicę!!Tylko mi jakoś dziwnie "skwierczą" końcówki jak je prostuje ale to może dlatego, że są porozdwajane i działa na nie wysoka temperatura.... Pozdrawiam!!
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 12:22   #4221
karolayna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do karolayna
GA.MA turmalin Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cześć Dziewczyny ;-)
Piszę do Was ponieważ chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was ma prostownicę firmy GA.MA z płytkami turmalinowymi? Znalazłam ją na Allegro http://www.allegro.pl/item180587922_...jonizacja.html i zastanawiam się nad jej kupnem dlatego prosiłabym o radę. Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PRAR33346S.JPG (8,8 KB, 10 załadowań)
karolayna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 14:01   #4222
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

rambo - jak ci " skwiercza" te końcowki to mysle ze naprawde powinnas na nie uwazac- nakladalas srodek ochronny? to bardzo wazne, mi nic takiego sie nie dzialo , ale ja bardzo dbam o nawilzenie wlosow i zawsze nakladam srodek ochronny - dobry jest Strate It holtron protection balm Kadusa- to jest taki balsam w sprayu- swetnie sie na niego prostuje wlosy- on jest uzywany takze do trwalego prostowania metoda Kadus w salonie wiec musi naprawde dobrze chronic wlosy Myslalam ze po ostatnim prostowaniu Tondeo wlosy beda choc troche przesuszone- bo zawsze prostowalam na zaledwie 130-140 stopniach a teraz na 190 wiec rownica znaczna- wczoraj umylam wloski, nalozylam dobra maseczke ,pozostawialm do wyschniacia naturalnego i kompletnie nic im nie jest - jestem bardzo zadowolona z tej prosotwnicy, a te krawedzie chyba musze sama troche doszlifowac
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 14:29   #4223
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

No własnie ostatnio nic nie nałozyłam... Bo jak przyszła to jakoś szybko złapałam i zapomniałam.... ja do ochrony jako takiej mam tylko jedwab CHI Farouka i myślę nad kupnem jeszcze czegoś tylko trochę kasy mi szkoda... i wogóle brak funduszy na razie.Myślałam o LOREAL hot liss bo jest tani, może jakoś nie wygładza włosów specjalnie ale przynajmniej chroni przed wysoką temp.Ale na tym jedwabiu co mam też piszę że jest do stosowania z prostownicą więc może już nic nie kupować innego.
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 14:36   #4224
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A powiedz mi czy twoja prostownica tez ma ruchome płytki? i czy bez nacisku one rowno z kazdej strony wystaja czy sa całkowicie schowane w obudowe?
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 17:18   #4225
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Mam moja tondeo eco cerion! Musze napisac, ze tydzien temu zaczelam czytac ten watek od samego poczatku (posty z jeszcze 2004 roku, wiec zamierzchla przeszosc ). Po kilku stronach zdecydowalam sie na babylissa pro 35 mm i juz nawet zamowilam na allegro, jednak podazajac w swojej lekturze dobrnelam do postow, w ktorych dziewczyny pisaly, ze babyliss bywa wadliwy, strach mnie wtedy oblecial, bo rok wczesniej wydalam na wigo 130zl - jak dla mnie nie jest to mala suma i zaczela schodzic z plytek ceramika, dlatego przed oczami mialam juz wizje jak psuje mi sie prostownica, na ktora wydalam te 210 zl. Dalej brnac w lekturze zaczelam coraz czesciej spotykac hymny pochwalne na temat tondeo, ze taki miod cud i maliny . Wtedy to wlasnie szybko zadzwonilam do sprzedawcy i zadeklarowalam sie doplacic te 74zl roznicy i zamiast babylissa wybralam tondeo. Sprzedawca poinformowal mnie, ze mam na tondeo 12 miesiecy gwarancji, natomiast na babylissa bylo ich tylko szesc Mam nadzieje, ze bedzie sie dobrze sprawowal i te pieniadze nie beda wyrzucone w bloto.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 18:50   #4226
Alicja Maria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja mam Remingtona, model CS-5000 i uważam że jest super. Ma 65W więc jak mogłaby nie wyprostować........Moja porzednia, taka za jakieś 35 zł miała chyba 40W a i tak dość dobrze prostowała. Tą nową uzywam od grudnia, prawie codziennie i nie spaliło mi jeszcze włosów. Swoją drogą- jak się prostuje włosy to dobrze jest tak raz w miesiącu podciąć lekko końcówki. Bo wiadomo ze nawet najlepsza prostownica i tak je wysuszy. Zycze miłego prostowania chociaz jak patrze na te biedne włoski które dotyka taka gorąca ceramika, to mi ich szkoda.
Alicja Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 08:58   #4227
Kartagina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

potrzebuje prostownicy na prezent - tak max do 130-140 pln

w gre wchodza takie modele:

Philips HP 4642 - http://www.ceneo.pl/392063
Bosh PHS 2105 - http://www.ceneo.pl/256580
Braun ES 1 - http://www.ceneo.pl/263757

czy ewentualnie polecacie cos innego w takiej cenie?

Pozdrawiam
Kartagina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 11:52   #4228
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

kartagina
ja na Twoim miejscu kupiłabym wigo 25 mm w tych granicach cenowych to wg mnie najlepsza możliwość, kosztuje ok 120zł Pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 15:52   #4229
dmochosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

zdecydowanie polecam wigo 25 mm. zakupilam niedawnoi jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona. tak jak juz madzialenaKrk napisała kosztuje ok 120 zł. pozdrawiam i polecam!!
dmochosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 20:45   #4230
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Chciałabym kupić sobie prostownicę. Zamierzam używać ją co 2-3 dni, ale mam proste włosy, chodzi raczej o zdyscyplinowanie odstających końcówek, także wystarczy jedno szybkie przejechanie po 1/3 długości włosów. Dodam, że są one w dobrek kondycji, nigdy się nie rozdwajały itd. Czy w takim razie moje włosy i tak bardzo ucierpią na prostowaniu? I czy jest sens kupować prostownicę za 250 zł (tondeo), czy w takim przypadku taka za 150 spisze się równie dobrze?
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.